XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/sony-pritet-te-lancoje-nje-tablet-super-te-holle-12-9-inc/20%Always2014-12-31 15:41
https://pcworld.al/kompania-samsung-tregon-detajet-e-laptopit-te-saj-me-te-ri/20%Always2014-12-31 13:03
https://pcworld.al/lg-do-te-lancoje-nje-monitor-te-lakuar-34-inc-te-ndertuar-posacerisht-per-lojera/20%Always2014-12-31 13:02
https://pcworld.al/microsoft-publikon-statistika-inkurajuese-te-dyqaneve-te-aplikacioneve-windows/20%Always2014-12-31 13:01
https://pcworld.al/grupi-i-njohur-i-hakerave-lizard-squad-po-i-shet-sulmet-e-tij-ne-formen-e-sherbimeve/20%Always2014-12-31 09:13
https://pcworld.al/apple-do-ti-lejoje-konsumatoret-ne-europe-te-kthejne-produktet-ne-app-store-deri-ne-dy-jave-pas-blerjes/20%Always2014-12-31 08:18
https://pcworld.al/facebook-u-kerkon-falje-perdoruesve-nese-video-e-fundvitit-year-in-review-u-ka-sjelle-kujtime-te-keqija/20%Always2014-12-30 14:38
https://pcworld.al/the-interview-regjistron-15-milion-te-ardhura-vetem-ne-3-ditet-e-para-te-lancimit/20%Always2014-12-30 14:34
https://pcworld.al/samsung-sjell-smartfonin-inovator-galaxy-note-4-s-lte/20%Always2014-12-30 08:39
https://pcworld.al/yahoo-shpall-iphone-6-pajisjen-me-popullore-te-vitit-2014/20%Always2014-12-30 08:33
https://pcworld.al/playstation-network-rikthehet-online-pas-3-ditesh-nga-sulmi-diten-e-krishtlindjeve/20%Always2014-12-30 08:32
https://pcworld.al/raportohet-se-microsoft-po-punon-per-nje-shfletues-te-ri-uebi-per-windows-10/20%Always2014-12-30 08:24
https://pcworld.al/shfletuesi-dolphin-do-te-jete-i-disponueshem-dhe-ne-sistemin-operativ-android-5-0-lollipop/20%Always2014-12-29 17:42
https://pcworld.al/hapet-konkursi-the-best-of-almooc-shqiptaret-mund-te-krijojne-aplikacione-per-windows-phone/20%Always2014-12-29 20:07
https://pcworld.al/gmail-bllokohet-perfundimisht-ne-kine/20%Always2014-12-29 14:39
https://pcworld.al/galaxy-a5-do-te-jete-i-disponueshem-edhe-ne-shtete-te-tjera/20%Always2014-12-29 13:25
https://pcworld.al/filmi-the-interview-transmetohet-edhe-ne-itunes/20%Always2014-12-29 11:31
https://pcworld.al/aplikacioni-htc-gallery-merr-karakteristika-te-reja/20%Always2014-12-29 11:33
https://pcworld.al/tregtaret-online-permiresojne-performancen-e-dergesave-gjate-krishtlindjeve/20%Always2014-12-28 19:10
https://pcworld.al/edhe-koreano-verioret-po-kerkojne-te-shohin-filminthe-interview-tronditet-qeveria/20%Always2014-12-28 12:17
https://pcworld.al/kengetarja-koreane-padit-sony-per-perdorimin-e-kenges-se-saj-tek-the-interview/20%Always2014-12-28 09:26
https://pcworld.al/numri-i-anetareve-te-rinj-te-amazon-rritet-me-10-milion-gjate-periudhes-se-festave/20%Always2014-12-28 09:23
https://pcworld.al/per-here-te-pare-pas-6-vitesh-apple-anullon-promocionin-12-days-of-gifts/20%Always2014-12-28 09:19
https://pcworld.al/anonymous-publikon-13-000-fjalekalime-te-perdoruesve-te-uebfaqeve-te-ndryshme/20%Always2014-12-28 09:13
https://pcworld.al/facebook-thirret-ne-gjykate-per-leximin-e-mesazheve-private/20%Always2014-12-27 09:25
https://pcworld.al/shperthen-bateria-e-nje-perdoruesi-te-smartfonit-lg-g3-duke-u-karikuar/20%Always2014-12-27 09:25
https://pcworld.al/samsung-mbyll-dyqanin-e-shitjeve-ne-londer/20%Always2014-12-27 09:25
https://pcworld.al/pse-prodhuesit-e-automobilave-duhet-te-frikesohen-nga-makina-e-google/20%Always2014-12-27 09:24
https://pcworld.al/fale-projektit-te-open-bay-tashme-ekzistojne-372-kopje-te-the-piratebay/20%Always2019-02-21 16:08
https://pcworld.al/lizard-squad-nuk-di-te-ndalet-sulmon-rrjetin-tor/20%Always2014-12-27 09:24
https://pcworld.al/me-masken-led-mund-te-mbroheni-nga-ndotja-dhe-te-shfaqni-gjendjet-emocionale/20%Always2014-12-27 09:23
https://pcworld.al/anonymous-i-shpall-lufte-grupit-te-hakerave-lizard-squad/20%Always2014-12-27 08:57
https://pcworld.al/the-interview-eshte-video-me-popullore-ne-youtube-per-momentin/20%Always2014-12-26 15:27
https://pcworld.al/lg-dhe-mercedez-benz-bashkepunim-per-ndertimin-e-nje-sistemi-qe-do-te-perdoret-ne-makinat-autonome/20%Always2014-12-26 15:27
https://pcworld.al/perdoruesit-e-nokia-lumia-620-dhe-720-ne-shqiperi-po-marrin-perditesimin-lumia-denim/20%Always2014-12-26 14:11
https://pcworld.al/microsoft-i-dedikon-nje-faqe-te-re-atyre-qe-nderrojne-pajisjet-mac-me-windows/20%Always2014-12-26 12:33
https://pcworld.al/samsung-galaxy-alpha-vjen-me-dizajn-te-ri/20%Always2014-12-26 09:51
https://pcworld.al/nokia-konfirmon-daten-e-lancimit-te-tabletit-android-n1/20%Always2014-12-26 08:56
https://pcworld.al/bizneset-mund-te-shfaqin-se-shpejti-video-me-permasa-te-medha-ne-faqen-e-tyre-ne-facebook/20%Always2014-12-26 00:09
https://pcworld.al/tripadvisor-gjobitet-me-500000-euro-nga-autoriteti-konkurrences-ne-itali/20%Always2014-12-25 16:18
https://pcworld.al/ku-mund-te-shihni-filmin-e-shume-debatuar-the-interview/20%Always2014-12-25 16:17
https://pcworld.al/nje-hulumtues-ka-gjetur-nje-menyre-per-te-shperndare-wireless-ne-zonat-rurale-permes-deleve/20%Always2014-12-25 15:10
https://pcworld.al/macintosh-et-u-perditesuan-per-here-te-pare-automatikisht-nga-apple/20%Always2014-12-25 13:37
https://pcworld.al/whatsapp-mund-te-sjelle-telefonatat-ne-aplikacion-se-shpejti/20%Always2014-12-25 12:21
https://pcworld.al/studim-pajisjet-mobile-po-ndryshojne-menyren-se-si-tregtaret-menaxhojne-pagesat-online/20%Always2014-12-25 09:49
https://pcworld.al/ne-2015-pritet-nje-rritje-cmimi-per-aplikacionet-apo-filmat-online-ne-europe-si-pasoje-e-nje-ligji-te-ri/20%Always2014-12-25 09:12
https://pcworld.al/apple-refuzoi-oferten-nga-sony-pictures-per-filmin-the-interview/20%Always2014-12-25 07:24
https://pcworld.al/sony-konfirmon-zyrtarisht-se-the-interview-do-te-shfaqet-ne-disa-kinema-diten-e-krishtlindjeve/20%Always2014-12-24 16:24
https://pcworld.al/google-liston-ne-rezultatet-e-kerkimit-edhe-tekstet-e-kengeve/20%Always2014-12-24 16:24
https://pcworld.al/pertej-imagjinates-njihuni-me-xhinset-qe-ju-mbrojne-nga-vjedhja-e-identitetit/20%Always2014-12-24 16:15
https://pcworld.al/sulmet-me-te-medha-kibernetike-ndaj-kompanive-se-fundmi-infografik/20%Always2014-12-24 14:26
https://pcworld.al/4-fotografi-mahnitese-realizuar-nga-kamera-e-nje-droni/20%Always2014-12-24 13:45
https://pcworld.al/raport-apple-mund-te-prezantoje-nje-iphone-te-trete-vitin-e-ardhshem/20%Always2014-12-24 12:01
https://pcworld.al/samsung-lancon-look-at-me-nje-aplikacion-per-femijet-me-autizem/20%Always2014-12-24 10:32
https://pcworld.al/microsoft71-e-aplikacioneve-ne-windows-phone-jane-instaluar-ne-telefonet-buxhetor/20%Always2014-12-24 09:19
https://pcworld.al/kur-behet-fjale-per-inovacion-google-nuk-ndalet-njihuni-me-makinen-e-pare-me-aftesi-vetedrejtuese/20%Always2014-12-23 16:20
https://pcworld.al/apple-rihap-dyqanin-online-ne-rusi-shoqeruar-nga-nje-rritje-masive-e-cmimit-te-iphone-6-dhe-6-plus/20%Always2014-12-23 16:19
https://pcworld.al/kodak-drejt-perfundimit-te-smartfonit-android-i-pajisur-me-softuere-special-per-fotografi/20%Always2014-12-23 16:19
https://pcworld.al/chromebook-i-ri-nga-hp-vjen-me-nje-ekran-14-inc/20%Always2014-12-23 16:19
https://pcworld.al/aplikacioni-stickered-shoqeruesi-i-messenger-vjen-ne-ios/20%Always2014-12-23 13:58
https://pcworld.al/raportohet-se-macbook-air-12-inc-pritet-te-lancohet-ne-2015/20%Always2014-12-23 13:02
https://pcworld.al/raporti-i-9-te-i-transparences-i-google-shqiperia-mungon-qeveria-e-kosoves-ka-kerkuar-largimin-e-dy-videove-ne-youtube/20%Always2014-12-23 12:14
https://pcworld.al/asus-zbulon-detaje-te-modelit-te-ri-zenfone-bie-ne-sy-kamera-e-dyfishte/20%Always2014-12-23 10:28
https://pcworld.al/nokia-c1-mund-te-jete-smartfoni-i-ardhshem-me-sistem-operativ-android-5-0-lollipop/20%Always2014-12-23 08:59
https://pcworld.al/skype-dhe-viber-cili-ofron-sherbimin-me-te-mire/20%Always2014-12-22 18:23
https://pcworld.al/prezenca-sociale-e-apple-zgjerohet-me-blogun-per-itunes-ne-tumblr/20%Always2014-12-22 19:04
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-ne-alarm-hakohet-operatori-i-centraleve-atomike-ne-vend/20%Always2014-12-22 16:16
https://pcworld.al/raportohet-se-sony-mund-te-lancoje-filmin-e-shumeperfolur-the-interview-online/20%Always2014-12-22 16:15
https://pcworld.al/microsoft-fshin-aplikacionet-jozyrtare-te-snapchat-nga-windows-phone-store/20%Always2014-12-22 15:27
https://pcworld.al/perditesimi-i-lollipop-vjen-me-mangesi-per-nexus-4/20%Always2014-12-22 13:32
https://pcworld.al/bleta-e-arte-vleresohen-me-cmime-50-sipermarrje-te-suksesshme/20%Always2014-12-22 11:19
https://pcworld.al/hakerat-zbulojne-detajet-dhe-periudhen-e-lancimit-te-smartfonit-xperia-z4/20%Always2014-12-22 09:20
https://pcworld.al/samsung-do-te-lancoje-nje-kamera-te-dyte-me-sistem-operativ-tizen/20%Always2014-12-22 07:38
https://pcworld.al/2014-uron-mireseardhjen-domaineve-te-rinj-beer-farm-nyc-e-shume-te-tjere/20%Always2014-12-21 08:47
https://pcworld.al/apple-ka-lancuar-per-zhvilluesit-versionin-ios-8-2-beta-3/20%Always2014-12-21 08:43
https://pcworld.al/blackberry-dhe-boeing-bashkojne-forcat-ne-prodhimin-e-nje-telefoni-te-sigurise-se-larte/20%Always2014-12-21 08:39
https://pcworld.al/konferenca-e-ardhshme-f8-e-facebook-do-te-mbahet-ne-datat-25-26-mars-2015/20%Always2014-12-21 08:36
https://pcworld.al/perditesimi-lumia-denim-i-disponueshem-ne-lumia-820-injorohet-lumia-930/20%Always2014-12-21 08:33
https://pcworld.al/raport-lancimet-e-telefoneve-te-ubuntu-shtyhen-per-vitin-tjeter/20%Always2014-12-21 08:29
https://pcworld.al/google-automatikisht-i-ben-videot-tuaja-te-duken-me-bukur/20%Always2014-12-21 08:25
https://pcworld.al/facebook-lancon-aplikacionin-me-ane-te-te-cilit-mund-ti-shtoni-figura-te-vogla-fotove/20%Always2014-12-20 13:35
https://pcworld.al/xbox-one-perditesohet-me-5-aplikacione-te-reja-nder-to-dhe-pandora/20%Always2014-12-20 13:35
https://pcworld.al/google-sjell-komandat-zanore-dhe-ne-chromebook/20%Always2014-12-20 13:33
https://pcworld.al/koreja-e-veriut-mohon-pjesemarrjen-ne-sulmin-ndaj-sony-t-ofron-ndihme-per-te-gjetur-hakerat/20%Always2014-12-20 13:33
https://pcworld.al/hakimi-i-staples-ekspozohen-te-dhenat-e-1-2-milion-kartave-te-kreditit/20%Always2014-12-20 12:31
https://pcworld.al/citigroup-instagram-tashme-ka-nje-vlere-prej-35-miliard/20%Always2014-12-20 11:08
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-blackberry-pesojne-renie-me-shume-sesa-parashikohej/20%Always2014-12-20 09:43
https://pcworld.al/smartfoni-blackberry-classic-ne-te-gjithe-madheshtine-e-tij-foto/20%Always2014-12-20 07:56
https://pcworld.al/instagram-spastron-llogarite-e-rreme-te-famshmit-humbin-miliona-ndjekes/20%Always2014-12-19 16:45
https://pcworld.al/themeluesi-i-internet-explorer-jep-doreheqjen-nga-microsoft/20%Always2014-12-19 16:40
https://pcworld.al/e-enjtja-teknike-ne-protik-i-dedikohet-teknologjise-se-virtualizimit/20%Always2014-12-19 15:44
https://pcworld.al/raportohet-se-sony-mund-te-sjelle-tabletin-me-ekran-4k-dhe-6-gb-ram/20%Always2014-12-19 14:39
https://pcworld.al/vala-dhe-telekomi-i-kosoves-sjellin-oferten-besnikerine-e-konsumatoreve/20%Always2014-12-19 14:05
https://pcworld.al/microsoft-pretendon-per-rreth-gjysme-milion-perdorues-te-vezhgimit-teknik-te-windows-10/20%Always2014-12-19 10:10
https://pcworld.al/instagram-prezanton-filtrat-e-rinj-per-fotografite/20%Always2014-12-19 08:06
https://pcworld.al/autoriteti-global-i-internetit-icann-eshte-kompromentuar-nga-hakerat/20%Always2014-12-19 07:39
https://pcworld.al/perditesimi-lumia-denim-ne-windows-phone-po-behet-i-disponueshem-ne-shkalle-globale/20%Always2014-12-18 17:30
https://pcworld.al/buzzfeed-planifikon-zhvillimin-e-aplikacionit-te-saj-per-telefone/20%Always2014-12-18 15:41
https://pcworld.al/perditesimi-i-netflix-shton-mbeshtetjen-per-android-wear/20%Always2014-12-18 15:39
https://pcworld.al/momentet-kryesor-te-wikipedia-s-gjate-2014-es-ne-nje-video/20%Always2014-12-18 13:45
https://pcworld.al/qeveria-amerikane-dyshon-se-pas-sulmit-ndaj-sony-t-fshihet-koreja-e-veriut/20%Always2014-12-18 12:21
https://pcworld.al/ibm-projekt-per-te-luftuar-kancerin-e-lekures/20%Always2014-12-18 10:37
https://pcworld.al/blackberry-lancon-smartfonin-classic/20%Always2014-12-18 08:55
https://pcworld.al/rigjenerohet-laboratori-i-informatikes-ne-fakultetin-e-it-se-te-universitetit-te-durresit/20%Always2014-12-18 09:37
https://pcworld.al/google-drive-fiton-aftesi-te-reja-bashkangjitje-per-gmail-si-dhe-mbeshtetje-per-formatet-open-docs/20%Always2014-12-17 16:31
https://pcworld.al/sony-pictures-paditet-nga-dy-ish-punonjes-per-shkelje-te-privatesise/20%Always2014-12-17 16:07
https://pcworld.al/flipboard-per-windows-phone-sjell-mbeshtetje-per-telefonet-me-512-mb-ram/20%Always2014-12-17 15:53
https://pcworld.al/nje-ne-pese-qytetare-te-be-se-ka-perdorur-sherbimet-cloud-ne-2014-en/20%Always2014-12-17 14:18
https://pcworld.al/facebook-shton-karakteristiken-auto-enhance-per-fotot-ne-ios/20%Always2014-12-17 12:25
https://pcworld.al/gjykata-e-shpall-apple-te-pafajshme-per-fshirjen-e-permbajtjeve-nga-ipod-et-e-perdoruesve/20%Always2014-12-17 10:30
https://pcworld.al/aplikacioni-gestures-beta-ben-te-mundur-kontrollimin-e-telefoneve-windows-pa-prekur-ekranin/20%Always2014-12-17 08:29
https://pcworld.al/raport-apple-pay-se-shpejti-mund-te-konkurohet-nga-samsung/20%Always2014-12-17 07:37
https://pcworld.al/trendet-e-vitit-2014-ne-motorin-e-kerkimit-te-google-jane-robin-williams-world-cup-dhe-ebola/20%Always2014-12-16 16:11
https://pcworld.al/shfletuesi-opera-coast-per-ios-vjen-me-i-plotesuar-dhe-me-karakteristika-te-reja/20%Always2014-12-16 15:56
https://pcworld.al/raport-samsung-mund-te-lancoje-galaxy-s6-muajin-qe-vjen/20%Always2014-12-16 15:56
https://pcworld.al/bmw-po-punon-per-ndertimin-e-makinave-qe-parkohen-me-ane-te-nje-ore-inteligjente/20%Always2014-12-16 14:34
https://pcworld.al/ndertimi-i-radhes-i-windows-10-permban-asistentin-dixhital-cortana-dhe-aplikacionin-xbox/20%Always2014-12-16 12:52
https://pcworld.al/microsoft-fillon-testimin-e-perkthimit-me-ze-ne-thirrjet-e-skype/20%Always2014-12-16 10:51
https://pcworld.al/pirate-bay-nuk-do-te-rikthehet-se-shpejti/20%Always2019-02-21 16:08
https://pcworld.al/vodafone-sjell-android-lollipop-5-0-ne-telefonet-lg-g3-ne-europe/20%Always2014-12-16 07:41
https://pcworld.al/nexus-9-lte-eshte-i-disponueshem-tashme-ne-goolge-play/20%Always2014-12-15 16:10
https://pcworld.al/apple-vendos-standarte-te-reja-per-kasat-e-iphone-eve/20%Always2014-12-15 16:06
https://pcworld.al/ministrja-harito-bashkebisedim-me-studentet-universitetit-politeknik-te-tiranes/20%Always2014-12-15 15:15
https://pcworld.al/ne-viber-tani-do-te-kete-nje-seksion-te-ri-lojerash/20%Always2014-12-15 13:49
https://pcworld.al/raportohet-se-whatsapp-mund-te-sjelle-versionin-ueb-te-aplikacionit/20%Always2014-12-15 12:06
https://pcworld.al/lamborghini-sjell-telefonin-luksoz-6-000/20%Always2014-12-15 10:54
https://pcworld.al/aplikacionet-lojerat-dhe-filmat-me-popullore-te-vitit-sipas-google-infografik/20%Always2014-12-18 15:12
https://pcworld.al/new-york-dhe-chicago-do-te-lancojne-nje-aplikacion-te-vetin-te-ngjashem-me-uber/20%Always2014-12-15 08:30
https://pcworld.al/cipi-i-ri-a9-mund-te-perdoret-ne-smartfonin-e-ardhshem-te-apple/20%Always2014-12-14 15:54
https://pcworld.al/walmart-ul-cmimin-e-iphone-6-dhe-6-plus-me-50/20%Always2014-12-14 15:52
https://pcworld.al/shitet-kompjuteri-i-pare-i-apple-ne-ankand-per-365-000/20%Always2014-12-14 12:25
https://pcworld.al/rritja-e-shpejte-e-instagram-perdoruesit-ndajne-70-milion-foto-dhe-video-cdo-dite/20%Always2014-12-14 12:21
https://pcworld.al/perfundon-konferenca-nderkombetare-per-aplikacionet-dhe-trendet-me-te-fundit-ne-shkencat-kompjuterike-dhe-it/20%Always2014-12-15 07:47
https://pcworld.al/perpjekjet-e-huawei-per-nje-smartfon-me-kamere-te-standardeve-te-larta/20%Always2014-12-14 08:43
https://pcworld.al/agjencia-franceze-e-hapesires-po-bashkepunon-me-google-ne-projektin-loon/20%Always2014-12-14 08:08
https://pcworld.al/nuk-do-te-kete-nje-buton-mospelqimi-ne-rrjetin-social-facebook/20%Always2014-12-13 17:51
https://pcworld.al/fbi-paralajmeron-se-hakerat-iranian-kane-vene-ne-shenjester-shba-te/20%Always2014-12-13 17:17
https://pcworld.al/mitashi-do-te-sjell-ne-treg-dy-telefone-android-posacerisht-per-te-luajtur/20%Always2014-12-13 16:06
https://pcworld.al/tanime-google-maps-i-tregon-europianeve-se-cfare-korsie-te-perdorin-kur-jane-ne-levizje/20%Always2014-12-13 14:35
https://pcworld.al/facebook-fshin-rezultatet-e-microsoft-bing-nga-graph-search/20%Always2014-12-13 12:58
https://pcworld.al/workflow-aplikacioni-qe-kombinon-detyra-te-thjeshta-ne-nje-buton-te-vetem/20%Always2014-12-13 08:56
https://pcworld.al/frozen-candy-crush-dhe-facebook-dominojne-listat-e-shkarkimeve-popullor-ne-google-play/20%Always2014-12-13 08:01
https://pcworld.al/google-fshin-aplikacionin-amazon-nga-play-store/20%Always2014-12-12 15:39
https://pcworld.al/microsoft-ka-filluar-te-pranojne-pagesa-permes-monedhes-bitcoin/20%Always2017-07-20 11:57
https://pcworld.al/nje-printer-i-ri-3d-mund-te-printoje-kopje-te-objekteve/20%Always2014-12-12 16:09
https://pcworld.al/facebook-prezanton-butona-veprimi-per-faqet/20%Always2014-12-12 16:08
https://pcworld.al/apple-shton-pagesat-me-paypal-ne-dyqanet-online/20%Always2014-12-12 15:00
https://pcworld.al/konfirmohet-nga-microsoft-se-eventi-i-ardhshem-i-windows-10-do-te-mbahet-ne-21-janar/20%Always2014-12-12 13:24
https://pcworld.al/microsoft-sjell-me-shume-aplikacione-ekskluzive-te-windows-phone-ne-pajisjet-ios-android-dhe-amazon/20%Always2014-12-12 11:07
https://pcworld.al/java-e-edukimit-ne-shkenca-kompjuterike-hour-of-code-edhe-ne-shqiperi/20%Always2014-12-12 09:41
https://pcworld.al/google-po-permireson-cilesine-e-modeleve-3d-ne-sherbimin-e-hartave/20%Always2014-12-12 08:57
https://pcworld.al/fillon-sot-konferenca-nderkombetare-per-aplikacionet-dhe-trendet-me-te-fundit-ne-shkencat-kompjuterike-dhe-it/20%Always2014-12-12 07:54
https://pcworld.al/tashme-ne-percaktimin-e-gjinise-ne-google-mund-te-zgjidhni-mes-nje-mori-opsionesh/20%Always2014-12-11 16:17
https://pcworld.al/opsioni-i-ri-i-spotify-ju-tregon-se-cilat-jane-kenget-me-te-degjuara-te-shokeve-tuaj/20%Always2014-12-11 16:17
https://pcworld.al/sony-po-perdor-metoda-hakimi-per-te-nderprere-shkarkimin-e-te-dhenave-te-vjedhura/20%Always2014-12-11 16:06
https://pcworld.al/hitet-e-2014-ne-youtube-krijesa-mutante-murgesha-qe-kendojne-dhe-ngacmime-seksuale/20%Always2014-12-11 15:01
https://pcworld.al/bittorrent-po-kerkon-te-ndryshoje-menyren-se-si-eshte-ndertuar-ueb-i/20%Always2014-12-11 13:17
https://pcworld.al/google-prezanton-dizajnet-e-reja-te-ores-inteligjente-android-wear-ne-play-store/20%Always2014-12-11 12:15
https://pcworld.al/instagram-ka-tashme-300-milion-perdorues-aktive/20%Always2014-12-11 10:45
https://pcworld.al/qualcomm-po-shkurton-600-vende-pune-ne-rang-global/20%Always2014-12-11 09:23
https://pcworld.al/kaspersky-jane-dyfishuar-sulmet-kibernitike-ndaj-bizneseve-per-2014-en/20%Always2014-12-11 07:53
https://pcworld.al/netflix-pretendon-te-rrise-numrin-e-serive-origjinale-qe-ajo-zoteron/20%Always2014-12-10 16:17
https://pcworld.al/candy-crush-dhe-aftesite-e-mendjes-njerezore-per-te-perpunuar-disa-gjera-njekohesisht/20%Always2014-12-10 16:16
https://pcworld.al/apple-pajiset-me-patenten-e-saj-per-ndertimin-e-teknologjise-kinect/20%Always2014-12-10 15:58
https://pcworld.al/the-piratebay-eshte-jashte-funksioni-kosta-rika-destinacioni-i-ardhshem/20%Always2014-12-10 15:08
https://pcworld.al/apple-leshon-perditesimin-ios-8-1-2/20%Always2014-12-10 13:20
https://pcworld.al/harito-prezanton-programin-e-posacem-te-edukimit-per-femijet-me-probleme-ne-degjim/20%Always2014-12-10 10:56
https://pcworld.al/shtepia-e-bardhe-ne-shba-do-te-mbeshtese-shkencat-kompjuterike-ne-shkolla/20%Always2019-01-16 20:28
https://pcworld.al/aplikacioni-vlc-eshte-thuajse-i-perfunduar-per-android/20%Always2014-12-10 07:56
https://pcworld.al/xiaomi-zgjeron-kufijte-e-biznesit-hedh-ne-treg-pastruesin-e-ajrit/20%Always2014-12-09 16:10
https://pcworld.al/analize-implementimi-i-sherbimit-tor-nga-facebook-mund-te-inkurajoje-nje-internet-me-te-hapur/20%Always2014-12-09 16:09
https://pcworld.al/tashme-ne-vimeo-mund-te-ngarkoni-dhe-shkarkoni-video-4k/20%Always2014-12-09 16:09
https://pcworld.al/ekipi-code-in-rose-sukses-edhe-ne-global-startup-battle/20%Always2014-12-10 08:33
https://pcworld.al/material-design-nuk-ka-harruar-aplikacionin-e-platformes-se-videove-youtube/20%Always2014-12-09 14:05
https://pcworld.al/metodologjia-e-re-e-kerkimit-ne-facebook-mund-te-zbuloje-permbajtje-te-sikletshme-nga-e-kaluara/20%Always2014-12-09 12:10
https://pcworld.al/edhe-presidenti-i-shba-se-barka-obama-behet-pjese-e-hour-of-code/20%Always2014-12-09 10:39
https://pcworld.al/facebook-sjell-graph-search-ne-ios-se-shpejti-edhe-ne-android/20%Always2014-12-09 07:46
https://pcworld.al/grooveshark-do-te-lancoje-nje-sherbim-radio-interneti-ne-2015/20%Always2014-12-08 16:09
https://pcworld.al/zyrtari-i-rregullatorit-te-internetit-kinez-mirepritet-ne-kampusin-e-facebook/20%Always2014-12-08 16:09
https://pcworld.al/edhe-playstation-eshte-sulmuar-nga-hakerat/20%Always2014-12-08 16:08
https://pcworld.al/alibaba-alipay-po-perpunon-me-shume-transaksione-nepermjet-pajisjeve-mobile/20%Always2014-12-08 15:46
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-i-ashtuquajturi-babai-i-video-lojerave-krijuesi-i-konsoles-se-pare/20%Always2014-12-08 14:08
https://pcworld.al/njihuni-me-smartfonin-me-te-holle-ne-bote-oppo-r5/20%Always2014-12-08 12:58
https://pcworld.al/mica-byzylyku-inteligjent-i-intel-nuk-rezultoi-aq-i-suksesshem-sa-pritej/20%Always2014-12-08 11:00
https://pcworld.al/foursquare-se-shpejti-po-vjen-ne-ipad/20%Always2014-12-08 09:19
https://pcworld.al/koreja-e-veriut-mohon-perfshirjen-ne-sulmet-kompjuterike-te-sony-pictures/20%Always2014-12-08 08:10
https://pcworld.al/apple-fshin-qellimisht-muziken-ne-itunes-blere-nga-rivalet-justifikohet-ne-gjykate/20%Always2014-12-07 17:40
https://pcworld.al/android-lollipop-i-disponushem-per-htc-one-m8-dhe-m7-edicioni-google-play/20%Always2014-12-07 17:23
https://pcworld.al/zuckerberg-mbron-facebook-un-falas-i-kundervihet-apple-dhe-ello/20%Always2014-12-07 15:07
https://pcworld.al/lanochet-smartfoni-micromax-canvas-express/20%Always2014-12-07 12:08
https://pcworld.al/cisco-padit-arista-per-shkelje-te-patentave/20%Always2014-12-07 12:06
https://pcworld.al/nje-version-i-hershem-i-cortana-shfaqet-ne-windows-10/20%Always2014-12-07 07:56
https://pcworld.al/publikohen-disa-nga-specifikat-e-mundshme-te-samsung-galaxy-s6/20%Always2014-12-07 07:53
https://pcworld.al/vlc-per-windows-phone-hyn-ne-fazen-beta-te-testimit/20%Always2014-12-07 07:49
https://pcworld.al/kamera-polaroid-socialmatic-tashme-eshte-e-disponueshme-per-porositje/20%Always2014-12-06 13:34
https://pcworld.al/a-do-te-jene-fitimtare-konsumatoret-ne-betejen-e-prodhuesve-per-smartfone-me-kosto-te-ulet/20%Always2014-12-06 13:34
https://pcworld.al/lenovo-lancon-serine-e-re-te-smartfoneve-te-quajtur-k3/20%Always2014-12-06 13:33
https://pcworld.al/youtube-perditeson-versionin-per-android/20%Always2014-12-06 12:37
https://pcworld.al/veset-qe-dallojne-njerezit-e-suksesshem-nga-te-deshtuarit-infografik/20%Always2014-12-06 09:42
https://pcworld.al/koreja-e-veriut-hakon-serverat-e-sony-pictures-prova-te-reja-e-faktojne-kete-sulm/20%Always2014-12-06 08:34
https://pcworld.al/raportohet-se-htc-po-nderton-smartfonin-e-ri-me-pseudonimin-hima/20%Always2014-12-05 16:28
https://pcworld.al/google-puneson-qindra-vajza-per-te-programuar-dritat-e-pemes-se-krishtlindjeve-ne-shtepine-e-bardhe/20%Always2014-12-05 16:27
https://pcworld.al/asistenti-dixhital-i-microsoft-cortana-i-disponueshem-ne-disa-shtete-te-reja/20%Always2014-12-05 15:40
https://pcworld.al/kompania-amazon-sjell-linjen-e-saj-te-produkteve-per-femije/20%Always2014-12-05 14:21
https://pcworld.al/google-risjell-platformen-per-tu-ofruar-partnereve-eksperience-te-re-per-sherbimet-dhe-inovacionin/20%Always2014-12-05 12:59
https://pcworld.al/smartfonet-nga-prodhuesit-kineze-pritet-te-perbejne-40-te-dergesave-globale/20%Always2014-12-05 12:28
https://pcworld.al/milena-harito-shqiperia-po-ecen-me-sukses-drejt-rruges-se-dixhitalizimit/20%Always2014-12-05 10:07
https://pcworld.al/sulmet-kibernetike-dhe-dronet-po-kercenojne-sigurine-e-avioneve/20%Always2014-12-05 09:02
https://pcworld.al/huawei-ka-prezantuar-procesorin-e-ri-kirin-620-me-tete-berthama/20%Always2014-12-05 07:52
https://pcworld.al/kenga-gagnam-style-ka-kapur-shifren-maksimale-te-klikimeve-qe-mbeshtetej-nga-youtube/20%Always2014-12-04 16:16
https://pcworld.al/cilat-jane-sherbimet-te-cilat-parashikohen-si-me-fitimprurese-te-apple/20%Always2014-12-04 16:15
https://pcworld.al/raport-samsung-ze-vendin-e-dyte-per-investimet-ne-zhvillimin-e-teknologjive-te-reja/20%Always2014-12-04 16:14
https://pcworld.al/aplikacioni-the-starbucks-perditesimi-i-ri-dhe-e-ardhmja-e-tij/20%Always2014-12-04 15:19
https://pcworld.al/61024/20%Always2014-12-04 13:45
https://pcworld.al/tani-mund-te-dhuroni-fuqine-e-kompjuterit-tuaj-per-te-luftuar-kunder-eboles/20%Always2014-12-04 09:16
https://pcworld.al/lg-dhe-verizon-lancojne-smartfonin-red-g3/20%Always2014-12-04 09:16
https://pcworld.al/intel-do-te-bashkepunoje-me-luxottica-per-te-sjelle-te-ardhmen-e-syzeve-inteligjente/20%Always2014-12-03 22:43
https://pcworld.al/njihuni-me-kompanine-qe-fshihet-pas-ores-inteligjente-te-hp/20%Always2014-12-03 16:30
https://pcworld.al/firefox-se-shpejti-mund-te-vije-ne-ios/20%Always2014-12-03 16:30
https://pcworld.al/xiaomi-pritet-te-prezantoje-smartfonin-mi5-ne-panairin-e-teknologjise-ces/20%Always2014-12-03 15:54
https://pcworld.al/kutia-e-sherbimeve-publike-aplikacioni-ku-qytetaret-do-te-regjistrojne-ankesat-e-tyre/20%Always2014-12-03 14:48
https://pcworld.al/faqja-qe-synon-te-identifikoje-shqiptaret-njekomb-com-kalon-1-milion-persona-te-identifikuar/20%Always2014-12-03 13:23
https://pcworld.al/twitter-perditesohet-me-menyra-te-reja-per-raportimin-e-abuzimeve/20%Always2014-12-03 12:21
https://pcworld.al/video-reklamat-ne-facebook-un-per-pajisjet-mobile-tani-do-te-leshohen-automatikisht/20%Always2014-12-03 10:07
https://pcworld.al/samsung-do-te-shese-biznesin-e-prodhimit-te-fibrave-optike-tek-corning/20%Always2014-12-03 09:16
https://pcworld.al/iphone-6-facebook-dhe-kim-kardashian-jane-termat-me-te-kerkuar-ne-bing/20%Always2014-12-03 07:41
https://pcworld.al/microsoft-do-te-fshije-opsionin-clip-art-nga-word-dhe-power-point/20%Always2014-12-02 15:50
https://pcworld.al/fbi-paralajmeron-bizneset-amerikane-per-sulme-kibernetike-fajeson-bejing-2/20%Always2014-12-02 15:49
https://pcworld.al/hp-ka-lancuar-nje-laptop-te-ri-qe-eshte-i-pajisur-me-sensore-per-shenjat-e-gishterinjve/20%Always2014-12-02 15:49
https://pcworld.al/aplikacionet-me-te-mira-android-per-vitin-2014-te-perzgjedhura-nga-google/20%Always2014-12-02 14:12
https://pcworld.al/hap-dyert-startup-hub-poland-nje-mundesi-e-shkelqyer-per-sipermarresit-e-rinj-nga-europa/20%Always2014-12-02 13:04
https://pcworld.al/lollipop-nuk-eshte-duke-lene-gjurme-ne-statistikat-e-perdorimit-te-sistemit-android/20%Always2014-12-02 12:10
https://pcworld.al/microsoft-blen-sherbimin-e-e-maileve-acompli-per-200-milione/20%Always2014-12-02 10:18
https://pcworld.al/netapplication-windows-8-1-vazhdon-te-rritet-teksa-windows-xp-humbet-perseri/20%Always2014-12-02 09:02
https://pcworld.al/idc-shkollat-preferojne-me-shume-google-chromebooks-se-sa-ipad-et/20%Always2014-12-01 17:15
https://pcworld.al/netflix-po-krijon-nje-nga-programet-televizive-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Always2014-12-01 16:22
https://pcworld.al/pas-sulmeve-ne-sistemet-kompjuterike-5-filma-te-sony-pictures-perhapen-jashteligjshem-ne-internet/20%Always2014-12-01 16:22
https://pcworld.al/htc-sjell-ne-treg-dy-smartfone-te-rinj-android-dual-sim/20%Always2014-12-01 15:49
https://pcworld.al/shfaqen-online-imazhe-te-microsoft-lumia-phone-me-kamera-41-megapixel/20%Always2014-12-01 14:19
https://pcworld.al/google-glass-do-te-rikthehet-me-nje-model-te-ri-ne-2015-ne-bashkepunim-me-intel/20%Always2014-12-01 13:00
https://pcworld.al/sony-lancon-oren-inteligjente-inovatore-fes-watch-e-ink/20%Always2014-12-01 10:44
https://pcworld.al/ja-se-si-te-ndertoni-profilin-tuaj-perfekt-ne-linkedin/20%Always2014-12-01 10:00
https://pcworld.al/kompjuteri-i-pare-ne-bote-eshte-me-i-vjeter-nga-sa-mendohej/20%Always2014-12-01 08:50
https://pcworld.al/studim-se-shpejti-70-e-shitjeve-online-do-te-kryhen-nga-smartfonet/20%Always2014-12-01 08:06