XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/rrjeti-social-vine-lancon-aplikacionin-vine-kids-posacerisht-per-femijet/20%Always2015-01-31 18:29
https://pcworld.al/3-strategji-te-biznesit-te-smartfoneve-qe-samsung-duhet-te-ndjeke/20%Always2015-01-31 16:05
https://pcworld.al/aplikacioni-microsoft-outlook-ne-ios-e-ben-ate-gmail-thjesht-te-padobishem/20%Always2015-01-31 14:00
https://pcworld.al/ekzekutivet-e-bashkimit-europian-jane-duke-shqyrtuar-miratimin-e-nje-ligj-te-ri-per-ruajtjen-e-te-dhenave/20%Always2015-01-31 12:10
https://pcworld.al/10-koncepte-te-gabuara-rreth-baterive-te-pajisjeve-elektronike/20%Always2015-01-31 12:07
https://pcworld.al/adobe-padit-ne-gjykate-firmen-forever-21-per-piratimin-e-photoshop/20%Always2015-01-31 08:37
https://pcworld.al/samsung-do-te-prodhoje-75-te-cipeve-a9-te-apple/20%Always2015-01-31 08:33
https://pcworld.al/raporti-me-i-fundit-i-te-ardhurave-te-google-zhgenjen-pritshmerite-e-analisteve/20%Always2015-01-30 17:59
https://pcworld.al/15-arsye-pse-telefonet-android-jane-me-te-mire-se-nje-iphone/20%Always2015-02-01 15:58
https://pcworld.al/microsoft-ka-investuar-ne-distributorin-e-android-cyanogen/20%Always2015-01-30 14:55
https://pcworld.al/produktiviteti-mobil-i-microsoft-office-tashme-eshte-pjese-edhe-tableteve-android/20%Always2015-01-30 13:48
https://pcworld.al/me-30-janar-organizohet-eventi-pacinno-startup-investment-conference-ne-universitetin-e-tiranes/20%Always2015-01-30 11:51
https://pcworld.al/lumia-denim-zbarkon-ne-modelet-lumia-630-635-930-dhe-1520-per-perdoruesit-shqiptare/20%Always2015-01-30 09:56
https://pcworld.al/microsoft-outlook-mberrin-ne-android-dhe-ios/20%Always2015-01-30 07:48
https://pcworld.al/a-ekzistojne-me-te-vertete-burimet-e-besueshme-te-shkarkimit-te-softuereve/20%Always2015-01-29 23:27
https://pcworld.al/me-shume-se-gjysem-miliard-njerez-aksesojne-facebook-nga-telefoni/20%Always2015-02-01 16:00
https://pcworld.al/perditesimi-i-ri-i-one-drive-permireson-eksperiencat-e-menaxhimit-te-fotove-ne-cloud/20%Always2015-01-29 15:09
https://pcworld.al/te-gjithe-smartfonet-xiaomi-shiten-brenda-3-minutave/20%Always2015-01-29 14:30
https://pcworld.al/office-per-tabletet-android-i-disponueshem-qe-nga-dita-e-sotme/20%Always2015-01-29 12:20
https://pcworld.al/europa-kerkon-nga-shtetet-unionit-te-raportojne-permbajtjet-terroriste-ne-youtube/20%Always2015-01-29 10:50
https://pcworld.al/dergesat-e-ores-inteligjente-apple-watch-fillojne-ne-muajin-prill/20%Always2015-01-29 08:41
https://pcworld.al/android-kryeson-ndaj-ios-ne-shkarkimet-e-aplikacioneve-ndersa-te-ardhurat-e-gjeneruara-jane-nje-histori-me-vehte/20%Always2015-01-29 07:53
https://pcworld.al/a-perben-inteligjenca-artificiale-rrezik-per-ekzistencen-e-races-njerezore/20%Always2015-01-28 20:05
https://pcworld.al/europa-shton-mbeshtetjen-per-startup-et-e-reja-te-sigurise-nepermjet-projektit-cylon/20%Always2015-01-28 16:07
https://pcworld.al/apple-thyen-rekord-te-ardhurash-duke-raportuar-18-miliard-dollar-fitim-gjate-tremujorit-te-fundit/20%Always2015-01-28 16:03
https://pcworld.al/pas-nderprerjes-se-dites-se-djeshme-facebook-mohon-mundesine-e-sulmit-te-rrjetit-social-nga-hakerat/20%Always2015-01-28 14:14
https://pcworld.al/apple-publikon-ios-8-1-3-duke-reduktuar-hapesiren-e-nevojshme-te-te-dhenave-per-perditesimet/20%Always2015-01-28 12:31
https://pcworld.al/ndersa-albtelecom-i-thote-jo-deutsche-telekom-a-po-perpiqen-keta-te-fundit-te-hyjne-ne-tregun-shqiptar-me-sherbime-fikse/20%Always2015-01-28 19:22
https://pcworld.al/acompli-posta-elektronike-inteligjente-e-microsoft/20%Always2015-01-28 08:15
https://pcworld.al/twitter-sjell-vecorite-e-ngarkimit-te-videove-dhe-bisedave-ne-grup-ne-rrjetin-social/20%Always2015-01-28 09:15
https://pcworld.al/kaspersky-parashikon-se-pas-smartfoneve-hakerat-do-te-sulmojne-televizoret-inteligjent/20%Always2015-01-27 16:59
https://pcworld.al/rikthimi-i-rrjetit-te-njohur-te-torrenteve-pirate-bay-duket-i-pashmangshem/20%Always2015-01-27 15:31
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aktivizoni-motorin-e-perpunimit-te-shfletuesit-spartan-ne-windows-10/20%Always2015-01-27 13:50
https://pcworld.al/ekipi-i-projektit-zero-prane-google-zbuloi-tre-dobesi-ne-apple-os-x/20%Always2015-01-27 10:53
https://pcworld.al/rrjetet-sociale-si-facebook-dhe-instagram-hasin-probleme-gjate-oreve-te-fundit/20%Always2015-01-27 09:14
https://pcworld.al/facebook-do-te-lancoje-nje-version-te-thjeshtuar-te-aplikacionit-te-saj/20%Always2015-01-27 06:59
https://pcworld.al/perditesimi-radhes-ne-viber-sjell-ndryshime-te-reja-per-telefonet-windows/20%Always2015-01-27 06:59
https://pcworld.al/nexus-6-ngeli-pa-nje-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-per-shkak-te-apple/20%Always2015-01-26 14:50
https://pcworld.al/eric-schmidt-nje-internet-broadband-me-i-mire-do-te-shpetonte-boten/20%Always2015-01-26 13:36
https://pcworld.al/galaxy-s6-do-te-karakterizohet-nga-nje-sensor-20-megapixel-dhe-procesor-snapdragon-810-i-modifikuar/20%Always2015-01-26 10:57
https://pcworld.al/spartan-shkaterron-internet-explorer-in-sfidon-chrome-dhe-firefox/20%Always2015-01-26 08:59
https://pcworld.al/directx-12-eshte-pjese-e-windows-10-por-akoma-nuk-mundeni-ta-perdorni/20%Always2015-01-26 07:47
https://pcworld.al/pezullohen-dy-udhetime-ajrore-ne-shba-si-pasoje-e-nje-kercenimi-per-bombe-te-postuar-ne-twitter/20%Always2015-01-25 18:35
https://pcworld.al/rrjeti-social-pinterest-do-te-ofroje-disa-te-dhena-te-perdoruesve-ne-ndihme-te-reklamuesve/20%Always2015-01-25 16:00
https://pcworld.al/mozilla-synon-te-sjelle-realitetin-virtual-ne-shfletuesin-e-saj/20%Always2015-01-25 14:04
https://pcworld.al/shiten-te-gjitha-njesite-e-edicionit-te-limituar-gold-te-blackberry-passport/20%Always2015-01-25 14:01
https://pcworld.al/smartfoni-asus-zenfone-2-do-te-vije-ne-dy-versione-me-permasa-te-ndryshme/20%Always2015-01-25 10:57
https://pcworld.al/google-le-perdoruesit-e-versioneve-te-vjetra-te-android-te-pambrojtur-ndaj-hakerave/20%Always2015-01-24 23:22
https://pcworld.al/keto-jane-funksionalitetet-me-te-mrekullueshme-te-ores-inteligjente-apple-watch/20%Always2015-01-24 23:22
https://pcworld.al/kane-kaluar-100-vite-qe-nga-telefonata-e-pare-e-realizuar-me-25-janar-1915/20%Always2015-01-24 23:22
https://pcworld.al/indonezia-lider-boteror-ne-aksesin-e-facebook-permes-telefoneve/20%Always2015-01-24 17:13
https://pcworld.al/zhvilluesit-duhet-te-krijojne-aplikacione-per-blackberry-shprehet-ekzekutivi-i-kompanise-3/20%Always2015-01-24 17:24
https://pcworld.al/microsoft-publikon-perditesimin-e-shumepritur-te-windows-10/20%Always2015-01-24 16:40
https://pcworld.al/publikohen-online-foto-te-reja-te-versionit-te-ardhshem-te-mac-book-air/20%Always2015-01-24 13:18
https://pcworld.al/overstock-com-do-te-lancoje-sherbimin-e-transmetimit-te-videove-konkurent-te-amazon/20%Always2015-01-24 12:41
https://pcworld.al/agjensia-shteterore-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale-sjell-ne-prishtine-vizionin-europian-per-privatesine-ne-epoken-dixhitale/20%Always2015-01-24 10:05
https://pcworld.al/google-ka-ne-plan-te-ofroje-sherbimet-wireless/20%Always2015-01-23 16:49
https://pcworld.al/lideret-e-teknologjise-diskutojne-ne-nje-panel-ne-forumin-ekonomik-boteror/20%Always2015-01-23 16:03
https://pcworld.al/tregohen-detaje-lidhur-me-office-2016/20%Always2015-01-23 16:03
https://pcworld.al/twitter-do-tiu-ofroje-perdoruesve-opsionin-e-perkthimit-bing/20%Always2015-01-23 16:02
https://pcworld.al/apple-zbulon-detaje-te-reja-mbi-specifikat-e-apple-watch/20%Always2015-01-23 14:35
https://pcworld.al/biletat-per-konferencen-build-te-microsoft-u-shiten-brenda-nje-ore/20%Always2015-01-23 13:29
https://pcworld.al/screenshots-aplikacioni-ne-ios-i-cili-do-tju-vije-ne-ndihme-te-gjitheve/20%Always2015-01-23 13:06
https://pcworld.al/nje-grup-zhvilluesish-ja-ka-dale-te-ndertoje-nje-kompjuter-brenda-nje-mausi/20%Always2015-01-23 10:02
https://pcworld.al/aventura-e-google-per-te-shmangur-fatin-e-microsoft/20%Always2015-01-22 22:08
https://pcworld.al/amazon-i-jep-fund-portofoli-dixhital-te-pagesave-mobile-amazon-wallet/20%Always2015-01-22 22:09
https://pcworld.al/ja-cfare-zbuloi-microsoft-ne-eventin-e-djeshem-te-windows-10/20%Always2015-01-22 16:27
https://pcworld.al/aparati-me-i-ri-nga-panasonic-i-orientuar-nga-selfiet/20%Always2015-01-22 16:27
https://pcworld.al/microsoft-beri-te-ditur-se-do-te-ofroje-windows-10-falas/20%Always2015-01-22 16:26
https://pcworld.al/5-gjera-te-cilat-steve-jobs-ka-thene-se-apple-nuk-do-ti-beje-kurre-dhe-ne-fakt-po-i-ben/20%Always2015-01-22 15:26
https://pcworld.al/whatsapp-mberrin-edhe-desktop-ne-formen-e-nje-aplikacioni-uebi/20%Always2015-01-22 14:43
https://pcworld.al/barcamp-gjakova-sjell-konferencen-e-saj-te-radhes/20%Always2015-01-22 13:27
https://pcworld.al/dropbox-publikon-aplikacionin-zyrtar-per-windows-phone/20%Always2015-01-22 10:34
https://pcworld.al/raport-smartfonet-e-samsung-mbizoterojne-tregun-global-por-shifrat-pesojne-renie/20%Always2015-01-22 08:20
https://pcworld.al/zbulohen-imazhe-te-qarta-te-htc-one-m9/20%Always2015-01-22 07:59
https://pcworld.al/microsoft-windows-10-kapitulli-i-ri-qe-starton-tani-live/20%Always2015-01-21 19:32
https://pcworld.al/facebook-fillon-spastrimin-e-permbajtjeve-te-rreme-ne-rrjetin-social/20%Always2015-01-21 14:47
https://pcworld.al/microsoft-windows-10-kapitulli-i-ri-qe-starton-diten-e-sotme/20%Always2015-01-21 13:31
https://pcworld.al/25-fjalekalimet-me-te-keqija-te-vitit-2014-sipas-splash-data/20%Always2015-01-21 12:28
https://pcworld.al/fitimet-e-filmit-the-interview-arrijne-shifren-e-40-milion/20%Always2015-01-21 10:54
https://pcworld.al/hp-nxori-ne-shitje-disa-tablete-android-qe-ngjasojne-me-nje-version-gjigand-te-htc-one-m8/20%Always2015-01-21 09:06
https://pcworld.al/uber-premton-50000-vende-te-reja-pune-ne-europe/20%Always2015-01-20 16:33
https://pcworld.al/modeli-classic-telefoni-qe-adhuruesit-e-blackberry-t-kishin-kohe-qe-e-prisnin/20%Always2015-01-20 16:33
https://pcworld.al/raport-samsung-synon-te-shese-30-milion-televizore-tizen-kete-vit/20%Always2015-01-20 16:32
https://pcworld.al/sharp-lancon-telefonin-aquos-mini-dhe-aquos-k/20%Always2015-01-20 15:15
https://pcworld.al/perdoruesit-e-facebook-gjenerojne-nje-impakt-ekonomik-global-me-vlere-prej-227-miliard/20%Always2015-01-20 13:49
https://pcworld.al/fotografi-i-national-geographic-preferon-nje-lumia-930-per-te-realizuar-foto-dhe-video-4k/20%Always2015-01-20 11:14
https://pcworld.al/kush-jane-pritshmerite-per-eventin-e-windows-10-qe-mbahet-diten-e-merkure/20%Always2015-01-20 16:17
https://pcworld.al/amazon-do-te-filloje-te-prodhoje-filma-per-shfaqje-ne-kinema/20%Always2015-01-20 09:16
https://pcworld.al/xiaomi-po-investon-ne-startup-e-te-reja-per-te-hyre-ne-tregun-e-shtepive-inteligjente/20%Always2015-01-20 07:33
https://pcworld.al/cfare-duhet-te-kete-ne-konsiderate-microsoft-me-versionin-e-radhes-te-windows/20%Always2015-01-20 07:33
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perdorni-vecorite-e-reja-te-aplikacionit-google-maps-ne-ios/20%Always2015-01-19 16:11
https://pcworld.al/pas-bllokimit-te-sherbimit-gmail-ne-kine-hakohet-edhe-microsoft-outlook/20%Always2015-01-19 15:12
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-as-gjeniu-me-i-zgjuar-nuk-mund-te-ndertoje-i-vetem-nje-kompani/20%Always2015-01-19 13:45
https://pcworld.al/testimit-i-aplikacionit-te-ri-google-translate-ne-rruget-e-new-yorkut/20%Always2015-01-19 12:39
https://pcworld.al/video-thirrjet-ne-facebook-mund-te-kryhen-pa-nevojen-e-nje-shtojce-ne-google-chrome-dhe-chrome-os/20%Always2015-01-19 10:26
https://pcworld.al/autoriteti-rregullator-britanik-hedh-idene-e-perdorimit-te-5g-se-per-projektim-holografik/20%Always2015-01-19 09:16
https://pcworld.al/ja-sesi-te-zmadhoni-imazhet-ne-ueb-pa-qene-nevoja-e-klikimit-te-tyre/20%Always2015-01-19 07:44
https://pcworld.al/inxhinieret-krijojne-nje-tatuazh-te-perkohshem-qe-mat-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak/20%Always2015-01-18 17:42
https://pcworld.al/google-po-planifikon-te-bleje-kompanine-e-pagesave-softcard/20%Always2015-01-18 12:41
https://pcworld.al/shikoni-se-si-nje-iphone-6-kalon-testin-e-hedhjes-nga-hapesira-video/20%Always2015-01-20 08:50
https://pcworld.al/5-gjera-personale-te-cilat-facebook-nuk-ka-perse-ti-dije/20%Always2015-01-18 10:21
https://pcworld.al/perditesimi-masiv-new-android-i-google-do-te-vije-se-shpejti-ne-galaxy-s5/20%Always2015-01-18 09:05
https://pcworld.al/microsoft-po-dergon-perditesimin-lumia-denim-ne-nje-shkalle-me-te-gjere/20%Always2015-01-18 09:04
https://pcworld.al/skype-sjell-video-thirrjet-ne-grup-falas-edhe-per-televizoret-inteligjent-te-samsung/20%Always2015-01-18 08:34
https://pcworld.al/messenger-i-facebook-fillon-te-testoje-opsionin-e-transkriptimit-google-voice/20%Always2015-01-17 17:57
https://pcworld.al/elon-musk-do-te-investoje-10-miliard-per-projektin-e-internetit-satelitor/20%Always2015-01-17 17:43
https://pcworld.al/modeli-i-zemres-i-printuar-nga-nje-printer-3d-ndihmon-mjeket-te-shpetojne-jeten-e-nje-vajze/20%Always2015-01-17 13:39
https://pcworld.al/destinacioni-i-htc-one-m9-do-te-jete-kongresi-mobil-boteror-ne-barcelone/20%Always2015-01-17 10:46
https://pcworld.al/policia-britanike-arreston-nje-individ-lidhur-me-hakimet-e-rrjeteve-te-playstation-dhe-xbox/20%Always2015-01-17 10:21
https://pcworld.al/raport-teknologjia-mobile-ka-krijuar-11-milion-vende-te-reja-pune-dhe-gjeneruar-3-3-trilion-te-ardhura/20%Always2015-01-17 07:35
https://pcworld.al/raportohet-se-google-pezullon-shitjet-e-versionit-te-tanishem-te-google-glass/20%Always2015-01-17 07:26
https://pcworld.al/be-do-te-publikoje-detaje-te-marreveshjes-se-taksave-mes-amazon-dhe-luksemburgut/20%Always2015-01-16 16:29
https://pcworld.al/google-ofron-nje-akses-te-shpejte-ne-blerjen-e-biletave-per-shfaqje-te-ndryshme/20%Always2015-01-16 16:28
https://pcworld.al/apple-1-milion-perdorues-te-rinj-cdo-jave-ne-ibooks/20%Always2015-01-16 13:45
https://pcworld.al/raport-drejtuesit-e-sony-t-shqyrtojne-opsionet-per-uljen-e-humbjeve-brenda-kompanise/20%Always2015-01-16 13:40
https://pcworld.al/simulatori-i-toyota-ndihmon-shoferet-te-perqendrohen-ne-rruge/20%Always2015-01-16 11:00
https://pcworld.al/associated-press-new-york-times-dhe-media-te-tjera-do-te-testojne-drone-per-mbledhje-lajmesh/20%Always2015-01-16 10:19
https://pcworld.al/vjen-perditesimi-i-ri-i-sony-xperia-z3v/20%Always2015-01-16 09:03
https://pcworld.al/xiaomi-lancon-mi-note-pro-per-te-luftuar-kunder-iphone-6-plus/20%Always2015-01-16 08:54
https://pcworld.al/google-maps-perditesohet-per-ios-shton-filtra-per-restorantet-dhe-informacion-mbi-motin/20%Always2015-01-15 16:33
https://pcworld.al/google-zbulon-smartfonin-e-dyte-te-projektit-ara/20%Always2015-01-15 16:33
https://pcworld.al/facebook-me-ne-fund-lancon-facebook-at-work/20%Always2015-01-15 15:27
https://pcworld.al/dy-sherbime-qeveritare-tashme-mund-te-paguhen-direkt-nga-celulari-juaj-me-aplikacionin-easypay/20%Always2015-01-15 15:12
https://pcworld.al/adobe-lancon-aplikacionin-e-fotove-lightroom-per-android/20%Always2015-01-15 13:42
https://pcworld.al/raportohet-se-samsung-eshte-ne-bisedime-per-nje-blerje-te-mundshme-te-blackberry/20%Always2015-01-15 12:14
https://pcworld.al/perditesimi-me-i-ri-ne-aplikacionin-e-google-translate-do-te-thyeje-te-gjitha-barrierat-gjuhesore/20%Always2015-01-15 10:47
https://pcworld.al/monedha-dixhitale-bitcoin-po-zhvleresohet-ne-menyre-drastike/20%Always2017-07-20 11:55
https://pcworld.al/europa-ka-hapur-konsulence-publike-per-perdorim-e-frekuencave-700-mhz-per-internetin-broadband-mobil/20%Always2015-01-15 07:43
https://pcworld.al/amazon-nenshkruan-marreveshje-me-woody-allen-per-serialin-e-tij-te-pare-televiziv/20%Always2015-01-14 17:49
https://pcworld.al/tregjet-e-vendeve-ne-zhvillim-po-furnizojne-rritjen-e-trafikut-nderkombetar-te-thirrjeve-telefonike/20%Always2015-01-14 17:48
https://pcworld.al/ky-eshte-aplikacioni-me-te-cilin-do-te-menaxhoni-apple-watch/20%Always2015-01-14 14:58
https://pcworld.al/afirmohet-strategjia-e-microsoft-njihuni-me-modelet-lumia-435-dhe-lumia-532/20%Always2015-01-14 13:28
https://pcworld.al/samsung-me-ne-fund-prezanton-nje-telefon-me-sistem-operativ-tizen-samsung-z1/20%Always2015-01-14 11:04
https://pcworld.al/facebook-lancon-opsionin-amber-per-gjetjen-e-femijeve-te-humbur/20%Always2015-01-14 10:59
https://pcworld.al/kjo-eshte-e-vetmja-menyre-per-te-ngarkuar-direktorite-ne-onedrive-permes-shfletuesit/20%Always2015-01-14 09:13
https://pcworld.al/samsung-do-te-nxjerre-ne-shitje-telefone-me-windows-phone-nese-microsoft-ndalon-luften-ligjore/20%Always2015-01-13 16:50
https://pcworld.al/desley-dizenjon-valixhen-e-cila-vetepeshohet-parashikon-motin-dhe-karikon-telefonin/20%Always2015-01-13 16:49
https://pcworld.al/microsoft-sot-i-jep-fund-mbeshtetjes-teknike-ne-windows-7/20%Always2015-01-13 16:49
https://pcworld.al/platforma-muzikore-spotify-arrin-15-milion-perdorues/20%Always2015-01-13 14:39
https://pcworld.al/raportohet-se-samsung-ka-ne-plane-te-nxjerre-ne-shitje-dy-modele-te-galaxy-s6/20%Always2015-01-13 14:05
https://pcworld.al/me-google-chrome-remote-ju-mund-te-aksesoni-kompjuterin-direkt-nga-iphoni-juaj/20%Always2015-01-13 11:26
https://pcworld.al/njihuni-me-250-pajisjet-qe-u-prezantuan-ne-ces-video/20%Always2015-01-13 10:26
https://pcworld.al/studim-qendrimi-larg-iphone-it-tuaj-mund-te-sjelle-probleme-serioze-psikologjike/20%Always2015-01-20 08:51
https://pcworld.al/amazon-dhe-netflix-korrin-sukses-ne-golden-globes/20%Always2015-01-12 19:18
https://pcworld.al/studim-te-rinjte-me-te-orientuar-drejt-instagram-me-te-rriturit-preferojne-facebook/20%Always2015-01-12 16:38
https://pcworld.al/8-vite-qe-nga-lancimi-i-iphone-sa-i-tmerrshem-qe-ishte-versioni-i-pare/20%Always2015-01-20 08:51
https://pcworld.al/pritet-qe-apple-te-lancoje-versionin-ios-8-1-3-javen-qe-vjen/20%Always2015-01-12 15:47
https://pcworld.al/google-po-nderton-nje-sistem-te-ri-perkthimi-ne-kohe-reale/20%Always2015-01-12 13:49
https://pcworld.al/familja-apo-puna-eshte-koha-per-te-gjetur-balancen-e-duhur-mes-te-dyjave-infografik/20%Always2015-01-12 11:55
https://pcworld.al/bo-lancon-kufjet-saj-te-para-me-wireless-beoplay-h8/20%Always2015-01-12 11:06
https://pcworld.al/raport-apple-pay-do-te-hyje-ne-tregun-boteror-brenda-muajit-mars/20%Always2015-01-12 09:25
https://pcworld.al/lenovo-nderton-robotin-fiebot-posacerisht-per-selfie/20%Always2015-01-12 07:48
https://pcworld.al/grupi-anonymous-i-shpall-lufte-al-kaedas/20%Always2015-01-11 11:00
https://pcworld.al/ne-outlook-com-tashme-do-te-mund-te-ruani-te-dhenat-menjehere-ne-onedrive/20%Always2015-01-11 11:00
https://pcworld.al/imint-do-te-sjelle-stabilizim-te-videove-ne-kohe-reale-ne-pajisjet-android/20%Always2015-01-11 10:59
https://pcworld.al/kitkat-gjendet-ne-39-1-te-pajisjeve-android-lollipop-mungon-ne-kete-liste/20%Always2015-01-11 08:16
https://pcworld.al/eventi-i-famshem-i-produkteve-elektronike-ces-ka-arritur-rekordin-e-170000-pjesemarresve/20%Always2015-01-11 08:16
https://pcworld.al/google-po-i-afrohet-facebook-ne-format-e-identifkimit-social/20%Always2015-01-11 08:09
https://pcworld.al/tre-ish-inxhiniere-te-google-kane-ndertuar-nje-klon-te-microsoft-surface/20%Always2015-01-10 13:18
https://pcworld.al/general-motors-po-nderton-nje-makine-elektrike-30-000-te-quajtur-chevrolet-bolt/20%Always2015-01-10 13:17
https://pcworld.al/raportohet-se-apple-po-punon-ne-nje-model-12-inc-te-macbook-air/20%Always2015-01-10 13:17
https://pcworld.al/hashtagu-jesuischarlie-eshte-postuar-mbi-5-milion-here-ne-twitter-ne-nder-te-viktimave-ne-paris/20%Always2015-01-10 13:17
https://pcworld.al/shpejtesite-e-rrjeteve-4g-po-rriten-fale-implementimit-me-te-gjere-te-teknologjise-lte-advanced/20%Always2015-01-10 12:37
https://pcworld.al/blerja-me-e-re-facebook-do-te-permiresoje-me-tej-sherbimin-e-videove-te-rrjetit-social/20%Always2015-01-10 10:50
https://pcworld.al/shfletuesi-spartan-po-fillon-te-marre-forme-publikohen-imazhe-te-tij/20%Always2015-01-10 09:38
https://pcworld.al/kryeministri-ukrainas-fajeson-qeverine-ruse-per-sulmet-e-hakerave-ndaj-faqeve-qeveritare-gjermane/20%Always2015-01-10 08:21
https://pcworld.al/microsoft-lancon-versionet-gold-te-lumia-830-dhe-lumia-930/20%Always2015-01-09 15:58
https://pcworld.al/kompania-sansoria-nderton-corapet-inteligjente-qe-masin-vrapin-tuaj/20%Always2015-01-09 15:58
https://pcworld.al/ne-malin-e-zi-krijohen-kushtet-per-nje-operator-te-katert-mobil-ne-vend/20%Always2015-01-09 15:58
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-teknologjise-qe-vishet-eshte-ne-analizimin-e-te-dhenave/20%Always2015-01-09 15:36
https://pcworld.al/apple-do-te-rrise-cmimet-e-aplikacioneve-ne-app-store-per-vendet-e-bashkimit-europian/20%Always2015-01-09 14:49
https://pcworld.al/ekspansioni-i-whatapp-vazhdon-sherbimi-numeron-700-milion-perdorues-aktive/20%Always2015-01-09 13:54
https://pcworld.al/paypal-lancon-aplikacionin-mobile-per-telefonet-blackberry/20%Always2015-01-09 13:08
https://pcworld.al/ekspertet-parashikojne-qe-ne-2015-do-te-kete-1-miliard-perdorues-te-tableteve/20%Always2015-01-09 12:24
https://pcworld.al/canon-ju-mundeson-ruajtjen-e-fotove-dhe-videove-vetem-ne-nje-pajisje/20%Always2015-01-06 16:01
https://pcworld.al/sony-jane-shitur-18-5-milion-playstation-4-ne-mbare-boten/20%Always2015-01-06 15:57
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-e-pare-te-kompanise-kodak/20%Always2015-01-06 14:22
https://pcworld.al/lenovo-lancon-ne-ces-laptopin-me-te-lehte-te-ndertuar-ndonjehere/20%Always2015-01-06 12:32
https://pcworld.al/intel-sjell-14-procesore-te-rinj-me-arkitekturen-14-nm-broadwell-u/20%Always2015-01-06 10:37
https://pcworld.al/telefonet-tradicionale-akoma-nuk-kane-vdekur-microsoft-lancon-nokia-215/20%Always2015-01-06 09:28
https://pcworld.al/lancohet-acer-chromebook-15-chromebooku-u-me-i-madh-i-ndertuar-ndonjehere/20%Always2015-01-06 08:06
https://pcworld.al/4-gjera-qe-mund-te-presim-nga-google-ne-2015/20%Always2015-01-05 16:50
https://pcworld.al/hp-prezanton-ekrane-te-lakuar-4k-dhe-5k-ne-ces-2015/20%Always2015-01-05 16:51
https://pcworld.al/nvidia-lancon-supercipin-e-saj-te-fundit-tegra-x1/20%Always2015-01-05 15:51
https://pcworld.al/zbulohen-detaje-te-reja-te-samsung-galaxy-s6/20%Always2015-01-05 15:46
https://pcworld.al/rregullorja-e-re-te-takses-dixhitale-do-te-hyje-ne-fuqi-se-shpejti-ne-bashkimin-europian/20%Always2015-01-05 08:46
https://pcworld.al/snapchat-eshte-shume-me-i-madh-se-sa-njerezit-mendojne/20%Always2015-01-05 08:45
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-nga-acer-perfshijne-nje-kamere-3d-me-sensore-levizjeje/20%Always2015-01-05 07:53
https://pcworld.al/twitter-zbulon-disa-detaje-te-rivalit-te-ardhshem-te-youtube/20%Always2015-01-04 17:39
https://pcworld.al/lg-do-te-lancoje-smartfonin-g-flex-2-ne-ces-2015/20%Always2015-01-04 17:36
https://pcworld.al/microsoft-dhe-google-i-bashkohen-luftes-kunder-hoteleve-qe-bllokojne-wi-fi/20%Always2015-01-04 09:11
https://pcworld.al/ces-2015-cfare-mund-te-presim-nga-eventi-i-produkteve-elektronike-ne-las-vegas/20%Always2015-01-04 09:07
https://pcworld.al/sistemi-i-muzikes-se-lg-eshte-perfekt-per-shtepite-tuaja/20%Always2015-01-04 09:04
https://pcworld.al/wolf-of-wall-street-eshte-filmi-me-i-piratuar-i-2014/20%Always2015-01-03 23:05
https://pcworld.al/smartfoni-i-ri-i-alcatel-funksionon-me-windows-android-apo-firefox-os/20%Always2015-01-03 15:52
https://pcworld.al/uebfaqja-pirate-bay-mund-te-rikthehet-online-me-1-shkurt/20%Always2019-02-21 16:08
https://pcworld.al/samsung-sjell-ekranin-e-lakuar-per-kompjutere-ativ-one-7/20%Always2015-01-03 11:50
https://pcworld.al/konfirmohet-se-lg-do-te-prezantoje-televizor-te-ri-4k-ne-eventin-e-ces/20%Always2015-01-03 11:17
https://pcworld.al/raportim-versioni-beta-i-aplikacionit-te-fotove-ne-icloud-eshte-bere-i-padisponueshem/20%Always2015-01-03 09:05
https://pcworld.al/7-procedura-kritike-qe-duhen-te-kryeni-ne-kompjuteret-tuaj-te-rinj/20%Always2015-01-03 08:55
https://pcworld.al/sa-kane-kontribuar-google-apple-dhe-microsoft-ne-dyqanet-e-aplikacioneve-te-kompanive-respektive/20%Always2015-01-02 11:41
https://pcworld.al/qualcomm-shperndan-ne-twitter-imazhe-te-smartfonit-qe-do-te-prezantohet-ne-ces/20%Always2015-01-02 11:41
https://pcworld.al/koncepti-i-ri-i-dizajnit-te-stilolapsit-inteligjent-nga-apple-mundeson-shkrimin-mbi-cdo-siperfaqe/20%Always2015-01-02 11:41
https://pcworld.al/palm-mund-te-rikthehet-perseri-me-nje-telefon-android-nga-alcatel/20%Always2015-01-02 11:40
https://pcworld.al/teknologjia-mobile-dhe-e-ardhmja-e-smartfoneve-ne-2015/20%Always2015-01-02 11:39
https://pcworld.al/arrestohet-nje-nga-pjesetaret-e-grupit-qe-fshihet-pas-sulmit-te-playstation-dhe-xbox-one/20%Always2015-01-02 09:40
https://pcworld.al/televizori-i-ri-inteligjent-i-samsung-do-te-perdore-sistemin-operativ-tizen/20%Always2015-01-02 07:57
https://pcworld.al/raport-game-of-thrones-eshte-show-me-i-shkarkuar-i-vitit-2014/20%Always2015-01-01 13:06
https://pcworld.al/shikoni-stacionin-nderkombetar-hapesinor-te-pershkoj-henen-ne-shpejtesine-23700-kmh/20%Always2015-01-01 13:06
https://pcworld.al/perdoruesit-e-telefoneve-samsung-jane-me-te-kenaqur-se-ata-te-nje-iphone/20%Always2014-12-31 17:30
https://pcworld.al/raport-2015-nuk-pritet-te-jete-nje-vit-i-mire-per-google-glass/20%Always2014-12-31 17:27