XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/a-po-ju-pergjojne-uebsitet-te-cilat-vizitoni/20%Always2015-02-28 17:31
https://pcworld.al/vodafone-do-te-ofroje-25-gb-hapesire-falas-ne-dropbox-per-te-gjithe-abonentet-perfshi-edhe-ata-shqiptar/20%Always2015-02-28 16:46
https://pcworld.al/onedrive-icloud-dropbox-apo-google-drive-fjala-e-fundit-eshte-e-juaja/20%Always2015-02-28 13:54
https://pcworld.al/5-laptope-kompakte-per-studentet/20%Always2015-02-28 12:39
https://pcworld.al/domeini-app-zyrtarisht-i-perket-google/20%Always2015-02-28 08:24
https://pcworld.al/ne-rrjetin-social-facebook-tani-keni-mundesine-ti-shpetoni-jeten-nje-miku/20%Always2015-02-28 08:19
https://pcworld.al/lg-braktis-sistemin-operativ-android-wear-lancon-oren-e-pare-inteligjente-bazuar-ne-platformen-webos/20%Always2015-02-28 08:16
https://pcworld.al/dy-dite-me-pare-google-ndaloi-permbajtjet-pornografike-ne-blogger-tani-po-i-rikthen-perseri/20%Always2015-02-27 18:26
https://pcworld.al/njihuni-me-runcible-smartfonin-qe-ngjason-me-nje-ore-xhepi/20%Always2015-02-27 17:52
https://pcworld.al/photomath-nje-aplikacion-efektiv-qe-mund-te-skanoje-dhe-zgjidhe-ekuacionet-matematikore/20%Always2015-02-27 15:58
https://pcworld.al/publikohen-imazhet-zyrtare-te-galaxy-s6-dhe-s6-edge/20%Always2015-02-27 13:32
https://pcworld.al/eventi-i-shumepritur-i-ores-inteligjente-apple-watch-do-te-mbahet-me-9-mars/20%Always2015-02-27 10:41
https://pcworld.al/varesia-ndaj-facebok-shkaktari-kryesor-i-rritjes-se-perdorimti-te-smartfoneve/20%Always2015-02-27 10:02
https://pcworld.al/tani-dronet-do-te-mund-ti-kontrollojme-thjesht-me-mendjet-tona/20%Always2015-02-26 17:20
https://pcworld.al/hulumtuesit-britanike-kane-vendosur-nje-rekord-te-ri-te-5g-se-me-nje-shpejtesi-prej-1-tbps/20%Always2015-02-26 16:56
https://pcworld.al/kongresi-mobil-boteror-2015-ja-cfare-duhet-te-presim-nga-shfaqja-me-e-madhe-e-smartfoneve/20%Always2015-03-01 17:53
https://pcworld.al/intel-po-aplikon-nje-brend-te-ri-per-procesoret-intel-atom-duke-qendruar-ne-nje-linje-me-familjen-core-i3-i5-dhe-i7/20%Always2015-02-26 12:21
https://pcworld.al/perditesohet-ubuntu-14-04-sjell-mbeshtetje-per-hardueret-e-rinj-dhe-nje-version-te-ri-kernel-te-linux/20%Always2015-02-26 10:41
https://pcworld.al/lg-nxori-ne-shitje-smartfonin-karakteristik-me-ekran-te-lakuar-g-flex-2/20%Always2015-02-26 09:16
https://pcworld.al/policia-europiane-europol-shkaterroi-botnet-in-ramnit-qe-kishte-infektuar-3-2-milion-kompjutera/20%Always2015-02-26 07:49
https://pcworld.al/nje-dry-inteligjent-nje-i-tille-i-paisur-me-bluetooth-dhe-nfc-po-vjen-muajin-e-ardhshem/20%Always2015-02-25 18:33
https://pcworld.al/qe-nga-dita-e-sotme-google-do-te-konvertoje-reklamat-e-bazuara-ne-adobe-flash-ne-html5/20%Always2015-02-25 17:56
https://pcworld.al/motorola-sjell-android-lollipop-dhe-4g-lte-ne-modelin-moto-e-2015/20%Always2015-02-25 16:15
https://pcworld.al/ne-2014-ten-platformat-android-dhe-ios-se-bashku-zoteronin-96-3-te-tregut-te-smartfoneve/20%Always2015-02-25 12:20
https://pcworld.al/microsoft-nuk-do-te-ofroje-me-komunikimin-me-kontaktet-google-talk-dhe-facebook-ne-outlook-com/20%Always2015-02-25 10:48
https://pcworld.al/21-pyetje-qe-duhet-tu-pergjigjeni-perpara-se-te-ndertoni-nje-aplikacion/20%Always2015-02-26 10:16
https://pcworld.al/google-do-te-sjelle-nje-version-te-ri-laptopit-chromebook-pixel/20%Always2015-02-25 08:21
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-nje-aplikacion-te-ri-per-menaxhimin-e-reklamave-ne-platformen-ios/20%Always2015-02-24 18:19
https://pcworld.al/politikat-e-reja-te-privatesise-te-rrjetit-social-facebook-shkelin-ligjet-europiane/20%Always2015-02-24 15:07
https://pcworld.al/microsoft-po-ofron-nje-abonim-falas-ne-office-365-per-te-gjithe-studentet-ne-te-gjithe-boten/20%Always2015-02-24 16:15
https://pcworld.al/motori-i-kerkimit-microsoft-bing-parashikoi-ne-menyre-korrekte-fituesit-e-cmimeve-oscar/20%Always2015-02-24 09:32
https://pcworld.al/apple-po-investon-2-miliard-dollar-per-te-ndertuar-dy-qendra-te-dhenash-ne-europe/20%Always2015-02-24 07:23
https://pcworld.al/aplikacioni-youtube-kids-u-lancua-diten-e-sotme-ne-platformat-android-dhe-ios/20%Always2015-02-23 18:15
https://pcworld.al/twitter-pritet-te-pesoje-nje-ridizejnim-masiv-gjate-ketij-viti/20%Always2015-02-23 16:53
https://pcworld.al/iniciativa-hello-tomorrow-challenge-mberrin-ne-tirane-diten-e-sotme-per-te-gjithe-sipermarresit-dhe-entuziastet-e-teknologjise/20%Always2015-02-23 15:12
https://pcworld.al/ky-eshte-votimi-elektronik-ne-estoni-nje-nga-vendet-me-demokracine-me-te-zhvilluar-ne-bote/20%Always2015-02-23 13:00
https://pcworld.al/ja-se-si-te-perdorni-smartfonin-ne-vend-te-nje-mikrofoni-ne-windows/20%Always2015-02-23 09:53
https://pcworld.al/rregullatoret-e-bashkimit-europian-do-te-inspektojne-menyren-se-si-google-trajton-te-dhenat-e-shtetasve-evropiane/20%Always2015-02-23 09:32
https://pcworld.al/htc-one-m9-mund-te-karakterizohet-nga-nje-dizajn-revolucionar/20%Always2015-02-23 07:51
https://pcworld.al/muaji-shkurt-java-3-te-ne-pcworld-raporti-i-akep-agron-mustafa-ceo-i-ptk-se-dhe-perditesimi-blackberry-10-3-1/20%Always2015-02-22 18:46
https://pcworld.al/cfare-gjendet-ne-brendesi-te-laptopit-tuaj/20%Always2015-02-22 15:06
https://pcworld.al/akep-shqiperia-numeron-3-36-milion-perdorues-aktive-te-telefonise-celulare-247070-fikse-dhe-206896-te-intenetit-broadband/20%Always2015-02-22 17:26
https://pcworld.al/papritmas-microsoft-filloi-ti-kushtonte-vemendje-botes-mobile/20%Always2015-02-22 09:34
https://pcworld.al/projekti-ara-i-google-a-eshte-ky-smartfoni-i-se-ardhmes/20%Always2015-02-22 14:18
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-dropbox-ne-telefonet-windows-me-funksionalitetin-e-shperndarjes-se-direktorive/20%Always2015-02-21 18:12
https://pcworld.al/gjigandi-kosovar-i-telekomunikacionit-ptk-tani-nen-lidershipin-e-agron-mustafes/20%Always2015-02-22 14:19
https://pcworld.al/per-te-luftuar-te-metat-duke-filluar-me-ios-8-3-apple-do-te-ofroje-nje-beta-publike-te-sistemit-operativ/20%Always2015-02-21 15:07
https://pcworld.al/motorola-ka-lajmeruar-se-do-te-lancoje-nje-produkt-misterioz-ne-25-shkurt/20%Always2015-02-21 13:12
https://pcworld.al/platforma-android-eshte-ne-rrezik-duke-u-segmentuar-gjithnje-e-me-shume/20%Always2015-02-21 13:13
https://pcworld.al/lenovo-ka-shitur-laptop-qe-permbanin-maluer/20%Always2015-02-21 08:19
https://pcworld.al/me-23-shkurt-mberrin-aplikacioni-dhe-njekohesisht-sherbimi-youtube-per-femijet/20%Always2015-02-20 16:56
https://pcworld.al/firma-e-sigurise-avg-ka-zbuluar-nje-maluer-me-nje-karakteristike-unike-ne-platformen-android/20%Always2015-02-20 16:34
https://pcworld.al/adobe-photoshop-feston-datelindjen-e-25-te-video/20%Always2015-02-20 14:10
https://pcworld.al/pse-aplikacionet-e-komunikimit-si-whatsapp-apo-facebook-messenger-kane-nje-vlere-kaq-te-madhe/20%Always2015-02-20 13:47
https://pcworld.al/microsoft-po-ofron-100-gb-falas-ne-onedrive-te-gjithe-perdoruesve-te-dropbox/20%Always2015-02-20 11:23
https://pcworld.al/aplikacioni-google-inbox-i-disponueshem-ne-desktop-permes-firefox-dhe-safari/20%Always2015-02-20 09:02
https://pcworld.al/blackberry-10-3-1-po-sjell-blackberry-meetings-dhe-blend-ne-te-gjithe-modelet-e-telefoneve-blackberry-10/20%Always2015-02-20 08:03
https://pcworld.al/google-publikoi-nje-version-per-ipad-te-aplikacionit-te-postes-elektronike-inbox/20%Always2015-02-19 18:59
https://pcworld.al/cfare-eshte-http2-dhe-cilat-jane-risite-e-tij/20%Always2015-02-19 15:49
https://pcworld.al/youtube-se-shpejti-me-nje-abonim-me-pagese-i-cili-do-largoje-reklamat-nga-platforma-e-videove/20%Always2015-02-20 09:16
https://pcworld.al/ne-windows-10-mund-te-percaktoni-nje-kohe-specifike-per-restartin-e-kompjuterit-pas-instalimit-te-perditesimeve/20%Always2015-02-19 13:06
https://pcworld.al/veshtrim-i-aplikacionit-microsoft-outlook-nje-poste-elektronike-inteligjente/20%Always2015-02-20 16:55
https://pcworld.al/samsung-sapo-ka-hyre-ne-boten-e-pagesave-mobile-me-blerjen-e-startupit-loopay/20%Always2015-02-19 08:36
https://pcworld.al/7-arsyet-pse-miqte-nuk-ndjekin-permbajtjet-tuaja-te-publikuara-ne-facebook/20%Always2015-02-19 08:04
https://pcworld.al/ka-mberritur-edhe-protokolli-i-ri-http2/20%Always2015-02-18 15:32
https://pcworld.al/cipet-e-reja-te-qualcomm-do-te-sjellin-4k-dhe-4g-ne-ne-telefonet-me-kosto-mesatare-dhe-te-ulet/20%Always2015-02-18 15:18
https://pcworld.al/ja-pse-apple-eshte-kompania-me-e-suksesshme-ne-histori/20%Always2015-02-18 13:06
https://pcworld.al/facebook-po-punon-mbi-nje-realitet-virtual-te-aplikacioneve-te-tij/20%Always2015-02-18 11:56
https://pcworld.al/linja-galaxy-s6-e-samsung-mund-te-sjelle-risine-e-karikimit-me-ane-te-wirelesit/20%Always2015-02-18 14:06
https://pcworld.al/vlc-media-player-rikthehet-serisht-ne-app-store/20%Always2015-02-18 07:47
https://pcworld.al/raportimet-me-te-fundit-sugjerojne-nje-performance-shitjesh-te-shkelqyer-per-oren-inteligjente-apple-watch/20%Always2015-02-18 10:25
https://pcworld.al/kaspersky-zbuloi-nje-softuer-te-fshehte-spinuazhi-teper-te-sofistikuar-ngjashem-me-virusin-stuxnet/20%Always2015-02-17 16:08
https://pcworld.al/aplikacionet-office-ne-ios-kane-shtuar-mbeshtetjen-per-sherbimin-icloud/20%Always2015-02-17 14:26
https://pcworld.al/microsoft-do-te-sjelle-sistemin-e-identifikimin-biometrik-ne-windows-10/20%Always2015-02-17 12:14
https://pcworld.al/vaio-prezanton-dy-laptope-te-rinj-qe-mund-te-sherbejne-dhe-si-nje-tablet/20%Always2015-02-17 08:51
https://pcworld.al/nje-hulumtues-sigurie-ka-zbuluar-nje-menyre-se-si-te-fshije-fotot-e-te-tjereve-ne-facebook/20%Always2015-02-17 08:46
https://pcworld.al/lg-do-te-konkuroje-tregun-e-oreve-inteligjente-me-modelin-lg-g-watch-urbane/20%Always2015-02-16 16:28
https://pcworld.al/kompanite-ajrore-europiane-se-shpejti-do-te-ofrojne-sherbimet-e-internetit-edhe-gjate-fluturimeve/20%Always2015-02-16 15:58
https://pcworld.al/aplikacionet-e-produktivitetit-apple-iwork-te-disponueshme-edhe-ne-windows-dhe-linux/20%Always2015-02-16 13:43
https://pcworld.al/google-a-eshte-cdo-gje-ne-rregull/20%Always2015-02-16 11:06
https://pcworld.al/nje-nga-sulmet-me-te-sofistikuara-te-hakerave-perfundoi-me-vjedhjen-e-1-miliard-dollareve/20%Always2015-02-16 10:40
https://pcworld.al/360-security-nje-aplikacion-sigurie-efikas-per-platformen-android/20%Always2015-02-16 07:53
https://pcworld.al/muaji-shkurt-java-2-ne-pcworld-albanian-ict-awards-iii-office-2016-windows-phone-10/20%Always2015-02-15 18:09
https://pcworld.al/makina-elektrike-apple-spekulime-apo-nje-realitet/20%Always2015-02-15 16:02
https://pcworld.al/5-trendet-e-sigurise-se-informacionit-qe-do-te-spikatin-ne-2015/20%Always2015-02-15 15:00
https://pcworld.al/e-njihni-sherbimin-helpouts-google-po-e-braktis-me-20-prill/20%Always2015-02-15 11:56
https://pcworld.al/tani-edhe-mozilla-po-braktis-adobe-flash-player-nderkohe-html5-po-shfaqet-ne-horizont/20%Always2015-02-15 10:42
https://pcworld.al/microsoft-po-ofron-aplikacionin-onenote-per-windows-teresisht-falas/20%Always2015-02-15 07:49
https://pcworld.al/cili-shfletues-uebi-eshte-me-i-sigurte/20%Always2015-02-15 07:46
https://pcworld.al/android-lollipop-i-disponueshem-per-te-gjithe-perdoruesit-europian-te-galaxy-note-4/20%Always2015-02-14 16:09
https://pcworld.al/ja-se-si-nje-shtojce-e-re-e-dropbox-permireson-produktivitetin-ne-posten-elektronike-te-gmail/20%Always2015-02-14 15:44
https://pcworld.al/dyqani-i-aplikacioneve-ios-app-store-ka-rritur-limitin-e-madhesise-aplikacioneve-ne-4-gb/20%Always2015-02-14 14:15
https://pcworld.al/rrjeti-social-i-fotografive-flickr-solli-nje-nderfaqe-te-re-ne-ueb/20%Always2015-02-14 10:12
https://pcworld.al/samsung-hedh-syte-nga-microsoft-aplikacionet-e-ketij-te-fundit-do-te-jene-te-para-instaluara-ne-galaxy-s6/20%Always2015-02-14 10:00
https://pcworld.al/fakte-te-pabesueshme-rreth-botes-se-aplikacioneve-infografik/20%Always2015-02-14 09:26
https://pcworld.al/pirate-bay-eshte-jashte-funksioni-perseri/20%Always2019-02-21 16:09
https://pcworld.al/llogarite-foursquare-jo-me-te-domosdoshme-per-perdoruesit-e-rinj-te-sherbimit/20%Always2015-02-13 18:20
https://pcworld.al/ekskluzive-kjo-eshte-windows-10-ne-gjithe-madheshtine-e-saj-foto/20%Always2015-02-13 16:52
https://pcworld.al/apple-shton-sigurine-ne-aplikacionet-imessage-dhe-facetime/20%Always2015-02-13 15:37
https://pcworld.al/tesla-po-nderton-nje-bateri-e-cila-do-te-furnizoje-me-energji-shtepite-tona/20%Always2015-02-13 13:16
https://pcworld.al/motori-i-kerkimit-memex-eshte-makthi-i-krimineleve/20%Always2015-02-13 12:29
https://pcworld.al/nvidia-thyen-parashikimet-financiare-te-tre-mujorit-te-fundit/20%Always2015-02-13 08:16
https://pcworld.al/10-milion-fjalekalime-te-vjedhura-u-publikuan-online-por-kete-here-me-qellime-te-mira/20%Always2015-02-13 08:16
https://pcworld.al/qe-nga-dita-e-sotme-mund-te-shkarkoni-vezhgimin-teknik-te-windows-10-per-smartfonet/20%Always2015-02-13 07:52
https://pcworld.al/starton-gara-mbarekombetare-albanian-ict-awards-iii-me-risi-dhe-cmime-te-reja/20%Always2015-02-13 12:12
https://pcworld.al/ne-facebook-tani-mund-te-percaktoni-vijueshmerine-e-llogarise-suaj-edhe-pas-vdekjes/20%Always2015-02-12 17:20
https://pcworld.al/ne-2014-jane-shitur-720-000-ore-inteligjente-me-platformen-android-wear/20%Always2015-02-12 15:06
https://pcworld.al/vlera-e-apple-eshte-me-e-larte-se-google-dhe-microsoft-se-bashku/20%Always2015-02-12 13:53
https://pcworld.al/facebook-paraqiti-nje-menyre-te-re-per-te-shitur-produkte-ne-grupet-e-rrjetit-social/20%Always2015-02-12 11:01
https://pcworld.al/konferenca-vjetore-google-io-po-vjen-ne-datat-28-29-maj/20%Always2015-02-12 10:33
https://pcworld.al/flipboard-thyen-hegjemonine-e-aplikacioneve-mobile-tani-i-disponueshem-edhe-nga-shfletuesi-juaj/20%Always2015-02-12 09:02
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-apple-duke-punuar-ne-nje-makine-inteligjente/20%Always2015-02-11 14:51
https://pcworld.al/microsoft-dhe-samsung-zgjidhen-mosmarreveshjet-mbi-honoraret-e-patentave/20%Always2015-02-11 08:29
https://pcworld.al/tani-mund-te-shijoni-nje-demo-te-ores-inteligjente-apple-watch/20%Always2015-02-11 08:29
https://pcworld.al/vezhgimi-teknik-i-office-2016-eshte-i-disponueshem-per-tu-shkarkuar-nga-te-gjithe/20%Always2015-02-11 08:29
https://pcworld.al/diten-e-shtate-te-cdo-jave-oneplus-one-i-disponueshem-per-tu-blere-nga-te-gjithe/20%Always2015-02-11 08:29
https://pcworld.al/fitoni-2-gb-hapesire-falas-ne-google-drive-me-nje-kontroll-te-shkurter-sigurie/20%Always2015-02-11 07:51
https://pcworld.al/microsoft-do-te-finalizoje-windows-10-ne-muajin-qershor/20%Always2015-02-10 16:08
https://pcworld.al/televizoret-inteligjent-te-samsung-po-pergjojne-bisedat-tuaja-personale/20%Always2015-02-10 16:07
https://pcworld.al/dell-surprizon-me-venue-8-nje-tablet-android-super-i-holle-prej-alumini/20%Always2015-02-10 14:54
https://pcworld.al/me-ne-fund-aplikacioni-skype-ne-android-ben-te-mundur-dergimin-e-fotove-edhe-tek-kontaktet-qe-nuk-gjenden-ne-linje/20%Always2015-02-10 11:27
https://pcworld.al/google-maps-nje-dekade-transformimi-te-hartave-dixhitale/20%Always2015-02-10 08:20
https://pcworld.al/telefonet-me-popullor-te-brendit-lumia-do-te-ngelen-pa-disa-vecori-kyce-te-windows-10/20%Always2015-02-10 08:14
https://pcworld.al/publikohet-raporti-i-dyte-i-transparences-se-twitter-asnje-kerkese-nga-shqiperia/20%Always2015-02-10 08:04
https://pcworld.al/pas-sulmeve-te-shumta-dhe-te-suksesshme-kibernitike-lind-nevoja-per-nje-strategji-te-re-sigurie/20%Always2015-02-09 18:56
https://pcworld.al/13-fakte-surprizuese-per-te-famshmin-bill-gates/20%Always2015-02-09 16:04
https://pcworld.al/a-po-vuani-nga-depresioni-per-shkak-te-rrjetit-social-facebook/20%Always2015-02-09 12:36
https://pcworld.al/ja-se-si-te-caktivizoni-krijimin-automatik-te-kontakteve-ne-gmail/20%Always2015-02-09 10:42
https://pcworld.al/njerezit-po-preferojne-gjithnje-e-me-shume-smartfonet-e-permasave-te-medha/20%Always2015-02-09 09:25
https://pcworld.al/nje-ipad-u-shpeton-jeten-nje-cifti-amerikan-pas-nje-defekti-elektrik-ne-aeroplanin-e-tyre/20%Always2015-02-09 07:38
https://pcworld.al/perdorimi-i-simboleve-te-emocioneve-gjate-dergimit-te-sms-ve-ne-telefonet-samsung-do-ju-kushtoje-goxha-para/20%Always2015-02-08 18:49
https://pcworld.al/ja-sesi-te-rikuperoni-fotot-e-fshira-ne-telefonin-tuaj/20%Always2015-02-08 16:23
https://pcworld.al/strategjia-e-microsoft-me-aplikacionet-e-reja-po-vendos-ne-veshtiresi-rivalet-e-google-dhe-apple/20%Always2015-02-08 14:33
https://pcworld.al/me-ne-fund-google-drive-po-vjen-edhe-ne-linux/20%Always2015-02-08 10:27
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-asistentit-virtual-cortana-per-office-dhe-shfletuesit-spartan/20%Always2015-02-08 14:41
https://pcworld.al/ja-sesi-te-instaloni-nje-antivirus-efektiv-dhe-teresisht-falas/20%Always2015-02-08 07:48
https://pcworld.al/qualcomm-mund-te-kete-zgjidhur-problemin-me-procesorin-snapdragon-810/20%Always2015-02-07 18:57
https://pcworld.al/ngritja-dhe-suksesi-i-shfletuesit-vivaldi/20%Always2015-02-07 16:15
https://pcworld.al/google-dhe-firma-e-lodrave-mattel-do-te-sjellin-nje-produkt-misterioz-ne-13-shkurt/20%Always2015-02-07 14:29
https://pcworld.al/perditesimi-ios-8-2-do-te-mberrije-ne-muajin-mars/20%Always2015-02-07 13:08
https://pcworld.al/historia-e-teknologjise-celulare/20%Always2015-02-07 14:58
https://pcworld.al/microsoft-ne-menyre-indirekte-sjell-asistentin-dixhital-cortana-ne-ios-dhe-android/20%Always2015-02-07 09:30
https://pcworld.al/swatch-do-te-lancoje-nje-ore-inteligjente-ne-tre-muajt-e-ardhshem/20%Always2015-02-07 07:18
https://pcworld.al/smartfoni-ubuntu-tashme-eshte-nje-realitet/20%Always2015-02-06 17:03
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s6-do-te-mberrije-ne-1-mars-dhe-kjo-mund-te-jete-pamja-zyrtare-e-smartfonit/20%Always2015-02-06 16:06
https://pcworld.al/apple-po-braktis-aplikacionin-iphoto-ne-mac-duke-e-zevendesuar-me-nje-te-ri/20%Always2015-02-06 13:45
https://pcworld.al/butoni-i-ri-open-ne-aplikacionin-dropbox-lancon-aplikacionet-desktop-nga-uebi/20%Always2015-02-06 12:20
https://pcworld.al/5-probleme-kyce-te-skype-dhe-si-ti-zgjidhni-ato/20%Always2015-02-06 10:49
https://pcworld.al/njihuni-me-imazhet-e-para-te-windows-10-per-smartfonet/20%Always2015-02-06 08:39
https://pcworld.al/marreveshja-me-e-re-mes-twitter-dhe-google-do-te-sjelle-cicerimat-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2015-02-06 07:39
https://pcworld.al/krijoni-prezantime-cilesore-dhe-falas-pa-perdorur-microsoft-power-point/20%Always2015-02-05 17:12
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-reja-te-modelit-te-ardhshem-htc-one-m9/20%Always2015-02-05 17:13
https://pcworld.al/inovacioni-i-radhes-i-video-platformes-youtube-quhet-multi-angle-video/20%Always2015-02-05 12:18
https://pcworld.al/a-do-te-shfrytezoje-microsoft-procesorin-qualcomm-snapdragon-810-per-te-rivalizuar-samsung-ne-biznesin-e-smartfoneve/20%Always2015-02-05 10:53
https://pcworld.al/si-po-ndikojne-tabletet-dhe-telefonet-inteligjente-ne-zhvillimin-emocional-dhe-social/20%Always2015-02-05 08:06
https://pcworld.al/nese-kerkoni-nje-twitter-me-te-mire-eshte-koha-te-provoni-karakteristiken-me-te-re-instant-timeline/20%Always2015-02-05 07:32
https://pcworld.al/mberriten-versionet-paraprake-te-aplikacioneve-universale-te-word-excel-dhe-powerpoint-per-windows-10/20%Always2015-02-04 18:01
https://pcworld.al/nje-mauler-i-ri-po-ben-kerdine-ne-dyqanin-e-aplikacioneve-android-te-google-play/20%Always2015-02-04 18:30
https://pcworld.al/hulumtuesit-thone-se-qendrimi-para-ekraneve-per-nje-kohe-te-gjate-demton-gjumin/20%Always2015-02-04 13:14
https://pcworld.al/cfare-po-ndikon-ne-renien-e-trendit-te-tableteve/20%Always2015-02-04 15:46
https://pcworld.al/arm-prezanton-dizajnet-e-procesoreve-dhe-cipeve-grafike-te-2016-tes/20%Always2015-02-04 09:28
https://pcworld.al/microsoft-do-te-mbeshtese-raspberry-pi-2-duke-ofruar-nje-version-falas-te-windows-10/20%Always2015-02-04 08:24
https://pcworld.al/office-online-vs-office-365-cfare-eshte-falas-cfare-eshte-me-pagese-dhe-cfare-eshte-e-domodoshme-per-ju/20%Always2015-02-03 15:21
https://pcworld.al/shitjet-e-smartfoneve-motorola-kane-kontribuar-ne-rritjen-e-te-ardhurave-te-lenovo-s/20%Always2015-02-03 13:14
https://pcworld.al/samsung-do-te-prezantoje-galaxy-s6-ne-1-mars/20%Always2015-02-03 11:30
https://pcworld.al/microsoft-ndalon-prodhimin-e-nokia-lumia-2520-duke-braktisur-platformen-windows-rt/20%Always2015-02-03 10:27
https://pcworld.al/ushtria-amerikane-publikon-kodet-e-mbrojtjes-nga-hakerat/20%Always2015-02-03 09:14
https://pcworld.al/windows-7-dhe-windows-xp-nuk-po-shfaqin-shenja-dorezimi/20%Always2015-02-03 07:56
https://pcworld.al/lidhja-diplomatike-me-e-re-eshte-ajo-mes-kosoves-dhe-distributorit-amerikan-online-amazon/20%Always2015-02-02 19:23
https://pcworld.al/hapet-portali-online-per-denoncimin-e-korrupsionit/20%Always2015-02-02 17:41
https://pcworld.al/whatsapp-eshte-duke-testuar-sherbimin-e-thirrje-me-ze-ne-android/20%Always2015-02-02 17:03
https://pcworld.al/mberrin-raspberry-pi-2-me-i-fuqishem-me-i-shpejte-i-cili-kushton-vetem-35/20%Always2015-02-02 14:36
https://pcworld.al/ja-sesi-mund-te-ngjaje-iphone-7-ne-2016/20%Always2015-02-02 13:13
https://pcworld.al/perditesohet-shfletuesi-chrome-per-telefonet-android/20%Always2015-02-02 08:56
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-se-windows-server-do-te-lancohet-ne-vitin-2016/20%Always2015-02-02 07:58
https://pcworld.al/lamtumire-flash-youtube-kalon-ne-standartin-html5/20%Always2015-02-01 17:42
https://pcworld.al/pas-dy-muajsh-pirate-bay-rikthehet-online/20%Always2015-02-01 16:14
https://pcworld.al/shtyhet-perditesimi-android-lollipop-ne-htc-one-m7-dhe-m8/20%Always2015-02-01 15:06
https://pcworld.al/ne-irlande-selfiet-do-te-jene-pjese-e-kartave-te-identitetit/20%Always2015-02-01 12:57
https://pcworld.al/5-aplikacione-te-cilat-mund-te-rezultojne-te-rrezikshme-per-femijet-tuaj/20%Always2015-02-01 11:19
https://pcworld.al/me-ne-fund-google-earth-pro-ofrohet-falas/20%Always2015-02-01 08:30
https://pcworld.al/ne-2014-jane-shitur-1-milliard-smartfone-android/20%Always2015-02-01 08:02