XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/thirrjet-me-ze-ne-whatsapp-tani-te-disponueshme-per-te-gjithe/20%Always2015-03-31 17:50
https://pcworld.al/smartfoni-lg-g4-po-vjen-me-28-prill/20%Always2015-03-31 17:22
https://pcworld.al/vala-sjell-oferten-me-te-fundit-4-5-centminute-per-cdo-thirrje-me-te-gjithe-operatoret-vendas/20%Always2015-03-31 16:15
https://pcworld.al/duke-filluar-nga-dita-e-sotme-fotot-dhe-videot-e-google-do-ti-gjeni-ne-google-drive/20%Always2015-03-31 14:23
https://pcworld.al/ministria-e-inovacionit-dhe-administrates-publike-zyrtarisht-lameroi-fillimin-e-projektit-i-learnune-mesoj/20%Always2015-03-31 12:23
https://pcworld.al/shfletuesi-spartan-ne-windows-10-eshte-gati-per-tu-testuar-nga-te-gjithe/20%Always2015-03-31 09:59
https://pcworld.al/aplikacioni-vine-tashme-mbeshtetje-per-videot-720p-ne-ios/20%Always2015-03-31 10:00
https://pcworld.al/sot-albanian-ict-awards-vizitoi-fakultetin-te-shkencave-te-natyres-ne-ut-kur-na-ndan-nje-dite-nga-mbyllja-e-aplikimeve/20%Always2015-03-30 18:07
https://pcworld.al/iphone-6-vs-samsung-galaxy-s6-ja-diferencat/20%Always2015-03-30 17:48
https://pcworld.al/strategjia-e-lg-me-smartfonet-e-personalizuar-aka/20%Always2015-03-30 13:00
https://pcworld.al/3-iphone-ne-2015-perfshi-edhe-nje-model-me-ekran-4-inc/20%Always2015-03-30 11:13
https://pcworld.al/ora-inteligjente-nga-emvio-dizenjuar-per-te-luftuar-stresin/20%Always2015-03-30 08:37
https://pcworld.al/veshtrim-i-detajuar-i-ores-inteligjente-asus-zenwatch/20%Always2015-03-30 06:49
https://pcworld.al/muaji-mars-java-4-ne-pcworld-albanian-ict-awards-shqiperia-me-4g-dhe-mercedesi-i-se-ardhmes/20%Always2015-03-29 18:29
https://pcworld.al/bashkimi-europian-kerkon-te-heqe-limitet-rajonale-per-te-mirat-dixhitale/20%Always2015-03-29 16:50
https://pcworld.al/htc-one-e9-quhet-pableti-me-i-fundit-i-kompanise-tajvaneze/20%Always2015-03-29 15:52
https://pcworld.al/google-humb-gjyqin-ne-britani-me-perdoruesit-e-safari/20%Always2015-03-29 13:09
https://pcworld.al/ja-sesi-apple-shenoi-te-ardhura-rekord-gjate-vitit-te-shkuar-infografik/20%Always2015-03-29 10:32
https://pcworld.al/ndertimet-paraprake-te-windows-10-po-vijne-ne-me-shume-telefone-lumia-a-eshte-i-juaji-ne-liste/20%Always2015-03-29 07:59
https://pcworld.al/pershtypjet-e-para-per-suiten-e-produktivitetit-office-2016-per-bizneset/20%Always2015-03-28 18:14
https://pcworld.al/plani-b-i-microsoft-implementimi-i-aplikacioneve-android-ne-platformen-windows-phone/20%Always2015-03-28 08:22
https://pcworld.al/tim-cook-deklaron-se-e-gjithe-pasuria-e-tij-do-te-shkoje-per-bamiresi/20%Always2015-03-28 08:10
https://pcworld.al/facebook-do-te-testoje-dronet-e-saj-te-pare-te-internetit-kete-vere/20%Always2015-03-28 08:08
https://pcworld.al/intel-dhe-toshiba-po-zhvillojne-karta-ssd-me-kapacitet-prej-10tb/20%Always2015-03-28 08:05
https://pcworld.al/youtube-po-eksperimenton-me-video-ne-cilesine-ultra-hd/20%Always2015-03-27 18:30
https://pcworld.al/femra-me-e-fuqishme-ne-wall-street-eshte-shefja-e-re-e-financave-e-google/20%Always2015-03-27 14:08
https://pcworld.al/plus-akoma-me-2g-akep-konfirmon-albtelecom-amc-dhe-vodafone-se-shpejti-me-sherbimet-e-internetit-4g/20%Always2015-03-27 14:07
https://pcworld.al/facebook-dhe-kina-kane-te-njejtin-numer-popullsie/20%Always2015-03-27 12:48
https://pcworld.al/google-eshte-duke-ndertuar-jasteke-ajri-per-pjesen-e-jashtme-te-makinave/20%Always2015-03-27 10:47
https://pcworld.al/bitdefender-dhe-kaspersky-kryesojne-listen-e-antiviruseve-me-te-mire-per-windows/20%Always2015-03-27 08:04
https://pcworld.al/universiteti-i-new-york-ut-ne-tirane-priti-diten-e-sotme-organizatoret-e-albanian-ict-awards-iii/20%Always2015-03-26 20:41
https://pcworld.al/htc-one-m9-ne-shitje-per-649-dollar-duke-filluar-qe-nga-dita-neserme/20%Always2015-03-26 19:21
https://pcworld.al/rrugetimi-i-albanian-ict-awards-iii-drejt-finalizimit-te-nje-tjeter-viti-te-suksseshem/20%Always2015-03-26 15:43
https://pcworld.al/kompjuterat-dell-ne-rrezik-nga-nje-maluer/20%Always2015-03-26 12:42
https://pcworld.al/fjalekalimi-i-panevojshem-ne-ios-8-3-kur-shkarkoni-aplikacione-falas/20%Always2015-03-26 09:23
https://pcworld.al/microsoft-office-falas-per-pajisjet-me-ekran-me-te-vogel-se-10-inc/20%Always2015-03-26 07:46
https://pcworld.al/facebook-i-ka-kerkuar-mediave-prestigjoze-ti-publikojne-artikujt-e-tyre-direkt-ne-platformen-e-rrjetit-social/20%Always2015-03-25 16:10
https://pcworld.al/apple-duke-pergatitur-tastieren-e-re-me-wireless/20%Always2015-03-25 16:09
https://pcworld.al/apple-watch-po-perballet-me-probleme-ne-cdo-hap-te-prodhimit-te-saj/20%Always2015-03-25 13:40
https://pcworld.al/twitter-eshte-duke-testuar-videot-qe-luhen-automatikisht/20%Always2015-03-25 11:00
https://pcworld.al/perdoruesit-samsung-galaxy-s6-do-te-mund-te-fshijne-aplikacionet-e-parainstaluara/20%Always2015-03-25 09:41
https://pcworld.al/microsoft-bashkepunon-me-samsung-per-te-nxjerre-jasht-loje-google/20%Always2015-03-25 07:38
https://pcworld.al/njihuni-me-makinen-e-se-ardhmes-qe-nuk-ka-nevoje-per-nje-shofer-mercedez-benz-f015/20%Always2015-03-24 15:39
https://pcworld.al/risia-me-e-fundit-eshte-nje-nano-dron-me-permasa-vetem-2-2-cm/20%Always2015-03-24 15:38
https://pcworld.al/boeing-pajiset-me-nje-patente-qe-imiton-stilin-e-fushave-magnetike-mbrojtese-te-star-trek/20%Always2015-03-24 15:36
https://pcworld.al/instagram-nderton-nje-aplikacion-te-ri-posacerisht-per-kolazhet-e-fotove/20%Always2015-03-24 13:12
https://pcworld.al/twitter-do-te-bashkpunoje-me-foursquare-per-te-etiketuar-vendodhjen-specifike-ne-postimet-e-ketij-rrjeti-social/20%Always2015-03-24 10:48
https://pcworld.al/windows-10-do-te-lancohet-kete-vere-ne-190-shtete-te-botes/20%Always2015-03-24 09:24
https://pcworld.al/europa-po-pergatitet-te-sulmoje-ligjerisht-google/20%Always2015-03-24 07:29
https://pcworld.al/njihuni-me-swift-aplikacionin-e-apple-ku-mund-te-mesoni-se-si-te-programoni-ne-gjuhen-swift/20%Always2015-03-23 15:50
https://pcworld.al/youtube-shume-shpejt-do-te-aplikoje-abonimin-per-te-pare-videot-kundrejt-nje-pagese-mujore/20%Always2015-03-23 15:49
https://pcworld.al/kompania-hewlett-packard-do-te-ndahet-ne-dy-biznese-te-vecanta-ne-muajin-nentor/20%Always2015-03-23 15:42
https://pcworld.al/twitter-do-te-perballet-serisht-me-ligjin-kete-here-akuzohet-per-diskriminim-gjinor/20%Always2015-03-23 14:23
https://pcworld.al/teknologjia-e-re-e-samsung-do-ti-pajise-smartfonet-e-lire-me-nje-hapsire-me-te-madhe-memorie/20%Always2015-03-23 10:55
https://pcworld.al/android-smart-lock-eshte-i-afte-te-kuptoje-se-kur-po-mbani-telefonin-ne-dore/20%Always2015-03-23 08:32
https://pcworld.al/muaji-mars-java-3-te-ne-pcworld-albanian-ict-awards-fundi-i-internet-explorer-dhe-kalimi-ne-windows-10-falas/20%Always2015-03-22 14:22
https://pcworld.al/google-krijon-nje-tablet-posacerisht-per-mjeket-qe-jane-duke-kuruar-pacientet-me-ebola/20%Always2015-03-22 11:49
https://pcworld.al/leja-e-drejtimit-e-se-ardhmes-po-i-hyn-rruges-se-dixhitalizimit/20%Always2015-03-22 11:48
https://pcworld.al/probleme-me-produktivitetin-hidhni-nje-sy-ketij-udhezuesi-aplikacionesh-produktiviteti/20%Always2015-03-22 11:47
https://pcworld.al/microsoft-eshte-duke-zhvilluar-nje-softuer-qe-konverton-telefonet-android-ne-windows-10/20%Always2015-03-22 08:36
https://pcworld.al/njihuni-me-platzi-platformen-online-ku-mund-te-merrni-njohurite-kryesore-mbi-fushen-e-teknologjise/20%Always2015-03-22 08:32
https://pcworld.al/ekipi-i-albanian-ict-awards-vizitoi-diten-e-sotme-qendren-prishtina-hackerspace/20%Always2015-03-23 10:55
https://pcworld.al/apple-mund-te-debutoje-ne-qershor-nje-televizor-te-ri-inteligjent/20%Always2015-03-21 18:23
https://pcworld.al/facebook-po-planifikon-te-shendrroje-messenger-ne-nje-platforme/20%Always2015-03-21 17:23
https://pcworld.al/nje-veshtrim-i-detajuar-mbi-modelin-e-ri-te-laptopit-chromebook-pixel/20%Always2015-03-21 14:12
https://pcworld.al/ugly-mail-nje-menyre-e-mire-per-te-mbrojtur-posten-tuaj-elektronike-nga-pergjimi/20%Always2015-03-21 08:18
https://pcworld.al/analize-perse-kompania-microsoft-po-e-ofron-falas-kalimin-ne-windows-10-edhe-per-piratet/20%Always2015-03-21 08:18
https://pcworld.al/gjate-konkursit-pwn2own-te-hackerave-u-kompromentuan-kater-shfletuesit-kryesor/20%Always2015-03-21 08:07
https://pcworld.al/ne-takimin-e-13-te-ekipi-albanian-ict-awards-ishte-prane-studenteve-te-kolegjit-universitar-universum/20%Always2015-03-20 19:28
https://pcworld.al/zhvilluesit-nuk-do-te-mund-te-publikojne-aplikaicione-te-reja-ne-play-store-pa-aprovimin-e-google/20%Always2015-03-20 17:14
https://pcworld.al/google-manipulon-rezultatet-e-kerkimit-favorizon-sherbimet-e-kompanise/20%Always2015-03-20 15:05
https://pcworld.al/kush-tha-se-windows-10-do-te-jete-falas-kalimi-ne-windows-10-eshte-falas/20%Always2015-03-20 12:30
https://pcworld.al/google-nenshkruan-nje-marreveshje-bashkpunimi-me-marken-prestigjoze-te-oreve-swiss-tag-hauer/20%Always2015-03-20 11:00
https://pcworld.al/veshtrim-i-pergjithshem-ne-samsung-galaxy-a5/20%Always2015-03-20 09:25
https://pcworld.al/shfletuesi-internet-explorer-po-vdes-por-mos-festoni-akoma/20%Always2015-03-20 07:36
https://pcworld.al/ekipi-i-albanian-ict-awards-mbajti-sot-takimin-e-radhes-ne-universitetin-aab-te-prishtines/20%Always2015-03-19 20:59
https://pcworld.al/microsoft-hedh-drite-mbi-specifikat-e-harduerit-te-nevojshme-per-windows-10-ten/20%Always2015-03-19 17:38
https://pcworld.al/lumia-430-eshte-telefoni-i-radhes-buxhetor-i-microsoft-qe-kushton-vetem-70-dollar/20%Always2015-03-19 17:46
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-radhes-te-vezhgimit-teknik-te-windows-10/20%Always2015-03-19 10:42
https://pcworld.al/microsoft-albania-organizoi-eventin-me-teme-microsoft-customer-value-day/20%Always2015-03-19 09:05
https://pcworld.al/ja-se-si-te-konvertoni-nje-dokument-pdf-ne-word/20%Always2015-03-19 07:44
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-u-zhvendos-per-ne-gjakove-ku-kreu-nje-vizite-prane-qendres-bonevet/20%Always2015-03-19 21:03
https://pcworld.al/microsoft-windows-hello-teknologjia-qe-do-te-ofroje-identifikim-biometrik/20%Always2015-03-18 16:48
https://pcworld.al/nje-baba-mundi-te-shihte-lindjen-e-djalit-te-tij-2500-milje-larg-permes-pajisjes-virtuale-gear-vr-te-samsung/20%Always2015-03-18 13:51
https://pcworld.al/startup-sauna-ne-prishtine-per-te-ofruar-mundesi-per-sipermarresit-dhe-investitoret-ne-daten-24-mars/20%Always2015-03-18 12:33
https://pcworld.al/historike-kalimi-ne-windows-10-falas-edhe-per-ata-qe-kane-nje-kopje-te-pirateruar-te-sistemit-operativ/20%Always2015-03-21 15:04
https://pcworld.al/usb-c-cili-eshte-potenciali-i-fshehur-qe-zoteron-kjo-teknologji/20%Always2015-03-18 09:36
https://pcworld.al/facebook-twitter-dhe-linkedin-dominojne-tregun-e-reklamave-online/20%Always2015-03-18 07:43
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-takimin-e-radhes-ia-dedikoi-universitetit-per-biznes-dhe-teknologji-ne-prishtine/20%Always2015-03-19 21:05
https://pcworld.al/a-do-nderronit-nje-telefon-android-me-nje-iphone-atehere-ja-ku-e-keni-shansin/20%Always2015-03-17 15:47
https://pcworld.al/microsoft-sjell-versionin-paraprak-te-office-2016-te-fokusuar-tek-bizneset/20%Always2015-03-17 13:26
https://pcworld.al/nokia-sjell-aplikacionin-here-maps-dhe-ne-ios-ja-avantazhet-dhe-disavantazhet/20%Always2015-03-17 10:59
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-me-forum-te-hapur-me-teme-inovacioni-ne-administraten-publike/20%Always2015-03-17 11:40
https://pcworld.al/microsoft-lancon-sherbimin-e-ri-skype-for-bussines-ne-formen-e-nje-version-paraprak/20%Always2015-03-17 07:53
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-tableteve-do-te-tejkalojne-shifren-234-milion-njesive-kete-vit/20%Always2015-03-16 17:07
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-iii-takohet-me-nxenesit-e-shkolles-se-mesme-profesionale-austriake-hermann-gmeiner-dhe-studentet-e-universitetit-beder/20%Always2015-03-16 15:44
https://pcworld.al/facebook-qarteson-politikat-e-perdorimit-sulmohet-lakuriqesia-dhe-nxitja-e-urrejtjes/20%Always2015-03-16 15:05
https://pcworld.al/a-munden-aplikacionet-ne-ueb-te-jene-po-aq-te-suksesshme-sa-aplikacionet-mobile/20%Always2015-03-16 15:02
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-profesionistet-e-it-se-ne-institucionet-publike-te-kosoves-mbajne-sot-workshopin-e-radhes-ne-prishtine/20%Always2015-03-19 21:10
https://pcworld.al/twitter-blen-aplikacionin-periscope-synon-te-ofroje-sherbimin-e-videove-ne-rrjetin-social/20%Always2015-03-16 07:54
https://pcworld.al/muaji-mars-java-2-ne-pcworld-eagle-mobile-me-4g-albanian-ict-awards-iii-dhe-bashkepunimi-i-map-dhe-masht-me-microsoft-in/20%Always2015-03-15 17:31
https://pcworld.al/facebook-blen-motorin-kerkimit-thefind-synon-te-rrise-impaktin-e-reklamimit-te-produkteve-online/20%Always2015-03-15 16:04
https://pcworld.al/google-apps-zbulon-gabimisht-te-dhenat-e-283-000-zoteruesve-te-domeineve/20%Always2015-03-15 10:23
https://pcworld.al/rekomandimi-yne-shpenzoni-pak-minuta-ne-dite-ne-ushtrime-fizike-pa-qene-nevoja-te-largoheni-nga-zyra-juaj-infografik/20%Always2015-03-15 10:23
https://pcworld.al/blackberry-prezanton-tabletin-2300-dollaresh/20%Always2015-03-15 11:32
https://pcworld.al/kjo-eshte-historia-e-cuditshme-e-domeinit-com-me-te-vjeter-ne-histori/20%Always2015-03-15 07:45
https://pcworld.al/nje-veshtrim-shkurter-i-smartfonit-buxhetor-motorola-moto-e-2015/20%Always2015-03-14 17:36
https://pcworld.al/youtube-do-te-ofroje-mbeshtetje-per-videot-360-gradeshe/20%Always2015-03-14 15:56
https://pcworld.al/antivirusi-panda-ne-kaos-identifikon-vetvehten-si-nje-maluer/20%Always2015-03-14 13:55
https://pcworld.al/blackberry-publikon-ne-youtube-videon-e-pare-te-smartfonit-blackberry-leap/20%Always2015-03-14 11:35
https://pcworld.al/microsoft-do-te-perditesoje-me-shpesh-vezhgimin-teknik-te-windows-10/20%Always2015-03-14 07:55
https://pcworld.al/google-chrome-beta-sjell-njoftimet-e-uebsajteve-brenda-shfletuesit/20%Always2015-03-14 07:52
https://pcworld.al/albtelecom-zyrtarisht-konfirmon-autorizimin-4g-ne-youtube-se-shpejti-per-perdorim-komercial/20%Always2015-03-13 18:26
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aktivizoni-thirrjet-me-ze-ne-aplikacionin-android-te-whatsapp/20%Always2015-03-13 17:44
https://pcworld.al/microsoft-do-te-ofroje-asistentin-dixhital-cortana-ne-ios-dhe-android/20%Always2015-03-13 15:16
https://pcworld.al/google-mbyll-programin-e-zhvilluesve-google-code-per-shkak-te-abuzimeve/20%Always2015-03-13 13:14
https://pcworld.al/apple-fton-te-gjithe-per-testimin-publik-te-versionin-beta-te-ios-8-3/20%Always2015-03-13 11:17
https://pcworld.al/google-docs-apo-microsoft-office-cila-i-pershtatet-me-shume-tabletes-suaj-android/20%Always2015-03-13 14:34
https://pcworld.al/ne-kete-video-producentet-e-fast-and-furious-7-hedhin-me-te-vertete-makina-nga-nje-aeroplan-luftarak/20%Always2015-03-13 18:30
https://pcworld.al/ict-awards-iii-vijoi-me-workshopin-e-radhes-me-studentet-e-institutit-kanadez-te-teknologjise-dhe-nxenesit-e-shkolles-teknike-elektrike-gjergj-canco/20%Always2015-03-17 10:12
https://pcworld.al/dobesia-ne-nje-shtojce-seo-aktualisht-po-rrezikon-mbi-1-milion-uebsite-wordpress/20%Always2015-03-12 16:50
https://pcworld.al/whatsapp-shenon-1-miliard-shkarkime-ne-google-play-store/20%Always2015-03-12 15:37
https://pcworld.al/njihuni-me-smartfonin-e-pare-te-kompanise-vaio/20%Always2015-03-12 13:20
https://pcworld.al/google-hap-dyqanin-e-tij-te-pare-fizik/20%Always2015-03-12 10:55
https://pcworld.al/google-prezantoi-dy-modele-te-reja-te-laptopit-chromebook-pixel/20%Always2015-03-12 09:30
https://pcworld.al/akep-hap-tenderin-e-dyte-te-4g-se-ne-frekuencat-2600-mhz/20%Always2015-03-12 07:55
https://pcworld.al/vijon-udhetimi-i-albanian-ict-awards-iii-ne-tirane-kete-here-me-studentet-e-universitetit-epoka/20%Always2015-03-11 17:32
https://pcworld.al/map-dhe-masht-nenshkruajne-memorandumin-i-cili-do-te-zgjeroje-me-tej-bashkepunimin-mes-microsoft-dhe-institucioneve-shteterore/20%Always2015-03-11 16:55
https://pcworld.al/cia-ka-vite-qe-po-tenton-te-hakoje-nje-iphone-dhe-ipad/20%Always2015-03-11 14:55
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s6-eshte-smartfoni-me-ekranin-me-te-mire-ne-bote/20%Always2015-03-11 12:49
https://pcworld.al/google-ndjen-rrezikun-e-ores-inteligjente-apple-watch-nxiton-te-perditesoje-platformen-android-wear/20%Always2015-03-11 11:00
https://pcworld.al/mberrin-aplikacioni-google-calendar-ne-ios/20%Always2015-03-11 09:48
https://pcworld.al/30-vite-qe-nga-kompjuteri-i-pare-macintosh/20%Always2015-03-11 08:25
https://pcworld.al/bashkimin-europian-po-perpiqet-te-konsolidoje-ligjet-e-privatesise-se-te-dhenave/20%Always2015-03-10 17:43
https://pcworld.al/wikimedia-con-ne-gjykate-agjensine-amerikane-te-sigurise-per-pergjim-masiv-ndaj-editoreve-te-enciklopedise-wikipedia/20%Always2015-03-10 17:17
https://pcworld.al/eagle-mobile-behet-operatori-i-pare-qe-do-te-ofroje-sherbimet-4g-ne-shqiperi/20%Always2015-03-10 17:23
https://pcworld.al/perditesimi-i-ri-i-android-lollipop-5-1-sjell-opsione-te-shumta-sigurie/20%Always2015-03-10 14:27
https://pcworld.al/perditesimi-ios-8-2-nga-dita-e-sotme-eshte-i-disponueshem-per-tu-shkarkuar/20%Always2015-03-10 14:31
https://pcworld.al/samsung-perballet-me-nje-porosi-rekord-te-galaxy-s6-prej-20-milion-njesish/20%Always2015-03-10 07:52
https://pcworld.al/zyrtare-ora-inteligjente-apple-watch-do-te-kushtoje-349-dollar-per-modelin-baze-ndersa-modeli-ne-ngjyre-te-arte-10000-dollar/20%Always2015-03-09 19:38
https://pcworld.al/apple-prezantoi-laptopin-me-te-holle-ne-bote-modelin-e-ri-macbook-air-12-inc/20%Always2015-03-10 14:22
https://pcworld.al/operatori-mobil-maqedonas-t-mobile-njoftoi-se-aktualisht-po-ofron-sherbimet-4g-lte-per-50-te-popullsise/20%Always2015-03-09 16:20
https://pcworld.al/pse-vivaldi-po-rezulton-nje-shfletues-konkurrues-ne-treg/20%Always2015-03-09 14:56
https://pcworld.al/6-gjerat-te-cilat-mund-te-presim-nga-eventi-i-sotem-i-apple-watch/20%Always2015-03-09 15:00
https://pcworld.al/android-5-0-lollipop-do-te-jete-i-disponueshem-vetem-familjen-xperia-z-te-telefoneve-sony/20%Always2015-03-09 08:02
https://pcworld.al/muaji-mars-java-1-ne-pcworld-kongresi-mobil-boteror-albanian-ictawards-iii-dhe-adriatinn-innovation-weekends/20%Always2015-03-08 19:36
https://pcworld.al/mac-book-air-13-inc-me-ekran-retina-pritet-te-vije-gjate-tremujorit-te-dyte-te-ketij-viti/20%Always2015-03-08 16:48
https://pcworld.al/google-uron-femrat-kete-8-mars-permes-logos-se-saj/20%Always2015-03-08 15:10
https://pcworld.al/facebook-ka-ndryshuar-menyren-e-llogaritjes-te-numrit-te-pelqimeve/20%Always2015-03-08 12:46
https://pcworld.al/uebsitet-e-famshme-si-ishin-dhe-si-jane-infografik/20%Always2015-03-08 10:32
https://pcworld.al/ubuntu-mate-rikthen-gnome-2-per-te-na-kujtuar-sistemin-operativ-qe-te-gjithe-e-preferonim/20%Always2015-03-08 08:24
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-planet-per-krijimin-e-nje-platforme-te-gjere-lojrash/20%Always2015-03-07 17:22
https://pcworld.al/krijohet-bateria-e-re-e-levizshme-per-oren-inteligjente-te-apple/20%Always2015-03-07 17:03
https://pcworld.al/cfare-karakteristikash-te-reja-fshihen-pas-perditesimit-te-google-drive/20%Always2015-03-07 14:19
https://pcworld.al/perditesohet-aplikacioni-i-postes-elektronike-gmail-ne-ios/20%Always2015-03-07 13:11
https://pcworld.al/ict-awards-iii-le-prishtinen-per-tu-takuar-me-nxenesit-e-shkolles-se-mesme-profesionale-ne-kamez/20%Always2015-03-07 09:17
https://pcworld.al/europa-deklaron-se-librat-elektronik-do-te-jene-subjekt-i-nje-takse-me-te-larte/20%Always2015-03-06 17:13
https://pcworld.al/aplikacioni-popullor-shazam-do-shkoje-pertej-identifikimit-te-muzikes/20%Always2015-03-06 17:14
https://pcworld.al/intel-prezanton-procesoret-grafike-iris-pro-premton-performance-te-shtuar-per-video-lojerat/20%Always2015-03-06 14:40
https://pcworld.al/adriatinn-innovation-weekends-ne-tirane-per-te-promovuar-sipermarrjen-ne-data-2021-dhe-22-mars/20%Always2015-03-06 17:14
https://pcworld.al/apple-tejkalon-samsung-dhe-behet-prodhuesi-me-i-madh-i-smartfoneve-ne-bote/20%Always2015-03-06 10:24
https://pcworld.al/blackberry-messenger-per-android-shenoi-100-milion-shkarkime/20%Always2015-03-06 09:21
https://pcworld.al/e-enjtja-teknike-e-radhes-ne-protik-foli-mbi-teknologjine-e-monitorimit/20%Always2015-03-06 13:41
https://pcworld.al/facebook-do-te-implementoje-projektin-intenet-org-ne-100-shtete-deri-nga-fundi-i-2015-tes/20%Always2015-03-05 21:55
https://pcworld.al/8-uebfaqe-per-te-mesuar-programimin-online/20%Always2015-03-05 14:58
https://pcworld.al/suprizon-nvidia-me-lancimin-e-kartes-grafike-geforce-titan-x/20%Always2015-03-05 10:40
https://pcworld.al/google-ka-gjetur-menyren-se-si-te-luftoje-informacionet-e-rreme-online/20%Always2015-03-05 09:07
https://pcworld.al/turi-i-workshop-eve-te-albanian-ict-awards-iii-vazhdoi-diten-e-sotme-prane-fiek-ne-universitetin-e-prishtines/20%Always2015-03-04 18:48
https://pcworld.al/microsoft-windows-10-po-ngjall-entuziasem-ne-mesin-e-prodhuesve-dhe-konsumatoreve/20%Always2015-03-04 17:21
https://pcworld.al/gjigandi-japonez-fujitsu-sjell-risine-e-identifikimit-me-ane-te-syrit/20%Always2015-03-04 14:58
https://pcworld.al/htc-one-m9-vs-samsung-galaxy-s6-cili-eshte-me-i-miri/20%Always2015-03-04 14:00
https://pcworld.al/komisioni-europian-qarteson-objektivat-per-5g-ne-duhet-te-jete-100-here-me-e-shpejte-se-4g-ja/20%Always2015-03-05 10:40
https://pcworld.al/yahoo-mbush-plot-20-vjet-feston-ne-menyre-te-vecante/20%Always2015-03-04 07:31
https://pcworld.al/microsoft-deklaron-se-windows-10-dhe-aplikacionet-universale-do-te-ndryshojne-gjithcka/20%Always2015-03-03 17:36
https://pcworld.al/qualcomm-prezanton-cipin-snapdragon-820-duke-i-bere-paisjet-kompjuterike-me-te-zgjuara-se-asnjehere-me-pare/20%Always2015-03-05 10:41
https://pcworld.al/blackberry-prezanton-leap-smartfonin-me-ekran-me-prekje/20%Always2015-03-05 10:41
https://pcworld.al/ict-awards-iii-zbarkon-ne-prishtine-para-studenteve-te-kolegjit-riinvest-javen-e-ardhshme-ne-tirane/20%Always2015-03-03 18:46
https://pcworld.al/edhe-blackberry-ka-ne-plan-te-lancoje-nje-telefon-me-ekran-te-lakuar/20%Always2015-03-05 10:41
https://pcworld.al/intel-tenton-te-hyje-bujshem-ne-tregun-e-pajisjeve-mobile-me-cipin-atom-x3-sofia/20%Always2015-03-05 10:41
https://pcworld.al/samsung-prezanton-sherbimin-e-pagesave-mobile-samsung-pay/20%Always2015-03-05 10:41
https://pcworld.al/prodhuesi-i-procesoreve-mobil-qualcomm-do-te-ofroje-nje-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2015-03-05 10:42
https://pcworld.al/rrjeti-social-google-ndahet-zyrtarisht-ne-dy-sherbime-te-reja-photos-dhe-streams/20%Always2015-03-02 15:21
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-zyrtarisht-smartfonet-lumia-640-dhe-640-xl/20%Always2015-03-05 10:43
https://pcworld.al/sandisk-solli-nje-karte-te-re-microsd-me-kapacitet-prej-200-gb/20%Always2015-03-05 10:42
https://pcworld.al/nje-vezhgim-teknik-i-windows-server-10-eshte-prane-lancimit-per-publikun/20%Always2015-03-02 09:50
https://pcworld.al/alcatel-surprizon-me-smartfonet-e-rinj-one-touch-idol-3/20%Always2015-03-02 08:37
https://pcworld.al/kongresi-mobil-boteror-samsung-sjell-revolucion-ne-dizajn-me-galaxy-s6/20%Always2015-03-01 20:07
https://pcworld.al/kongresi-mobil-boteror-njihuni-me-liquid-m220-telefonin-windows-me-te-ri-te-lancuar-nga-acer/20%Always2015-03-01 17:52
https://pcworld.al/njihuni-me-htc-one-m9-smartfoni-me-i-mire-i-htc-se-qe-pothuajse-nuk-ka-ndryshuar-fare/20%Always2015-03-01 16:47
https://pcworld.al/google-do-te-lancoje-dy-modele-smartfonesh-te-linjes-nexus-kete-vit/20%Always2015-03-01 15:01
https://pcworld.al/kongresi-mobil-boteror-microsoft-aksidentalisht-zbulon-telefonet-lumia-640-dhe-640-xl/20%Always2015-03-01 17:50
https://pcworld.al/cfare-do-te-prezantoje-samsung-ne-kongresin-mobil-boteror-eventin-mund-ta-ndiqni-live-ne-youtube/20%Always2015-03-01 12:13
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-i-youtube-sjell-funksionalitete-te-reja-dhe-ngarkim-me-te-shpejte-te-videove-ne-android/20%Always2015-03-01 10:32
https://pcworld.al/publikohet-nje-video-e-htc-one-m9-pak-perpara-startit-te-kongresit-mobil-boteror/20%Always2015-03-01 17:52