XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/lg-watch-urbane-quhet-ora-me-e-re-inteligjente-me-platformen-android-wear/20%Always2015-04-30 16:44
https://pcworld.al/tregu-i-tableteve-ne-tatepjete-vazhdon-renia-e-shitjeve/20%Always2015-04-30 16:31
https://pcworld.al/divorci-mes-cyanogen-dhe-oneplus-tashme-zyrtar/20%Always2015-04-30 13:54
https://pcworld.al/ka-mberritur-ndertimi-10074-i-windows-10-rikthen-nderfaqen-aero-te-windows-7/20%Always2015-04-30 09:26
https://pcworld.al/po-eshte-e-vertete-aplikacionet-android-dhe-ios-po-vine-ne-windows-10-ne-formen-e-aplikacioneve-universale/20%Always2015-04-30 14:26
https://pcworld.al/projekti-spartan-shfletuesi-i-ri-i-microsoft-do-te-quhet-edge/20%Always2015-04-30 06:49
https://pcworld.al/cila-eshte-gjeja-me-me-vlere-per-njerezit-e-ketij-planetiinfografik/20%Always2015-04-29 18:53
https://pcworld.al/samsung-rikthehet-ne-poziten-e-liderit-si-prodhuesi-me-i-madh-i-smartfoneve/20%Always2015-04-29 15:23
https://pcworld.al/microsoft-do-te-ofroje-aplikacione-nga-pale-te-treta-ne-sherbimin-e-postes-elektronike-outlook-com/20%Always2015-04-29 14:49
https://pcworld.al/thirrjet-zanore-te-whatsapp-kane-mberritur-edhe-ne-telefonet-blackberry-10/20%Always2015-04-29 12:24
https://pcworld.al/europa-do-te-kete-nje-sistem-e-emergjence-tek-automjetet-gjate-aksidenteve-duke-filluar-qe-nga-2018/20%Always2015-04-29 10:48
https://pcworld.al/aplikacionet-android-ne-windows-10-ky-plan-b-i-microsoft-do-te-ishte-nje-deshtim-total/20%Always2015-04-29 06:48
https://pcworld.al/ne-detaje-lg-g4-eshte-gati-te-ballafaqohet-me-galaxy-s6-dhe-one-m9/20%Always2015-04-28 17:14
https://pcworld.al/ne-dropbox-tashme-perdoruesit-do-te-mund-te-komentojne-mbi-skedaret/20%Always2015-04-28 15:55
https://pcworld.al/vala-ben-diferencen-mbulon-me-3g-dhe-4g-kosoven/20%Always2015-04-28 13:22
https://pcworld.al/tragjedia-ne-nepal-apple-google-facebook-dhe-twitter-bashkojne-forcat-ne-ndihme-te-te-prekurve/20%Always2015-04-28 13:15
https://pcworld.al/facebook-messenger-sjell-bashkebisedimin-me-video-ne-aplikacionet-android-dhe-ios/20%Always2015-04-28 11:13
https://pcworld.al/miliona-uebfaqe-wordpress-jane-ne-rrezik-pas-zbulimit-te-nje-dobesie/20%Always2015-04-28 08:28
https://pcworld.al/ora-inteligjente-apple-watch-i-mbijeton-15-minutave-nen-uje/20%Always2015-04-28 06:43
https://pcworld.al/sherbimi-albtelecom-albwifi-sa-inovativ-aq-edhe-kontravers/20%Always2015-04-28 10:45
https://pcworld.al/eurovision-2015-eshte-aplikacioni-zyrtar-i-konkursit-europian-te-muzikes-per-kete-vit/20%Always2015-04-27 15:50
https://pcworld.al/microsoft-ka-perditesuar-versionet-eksperimentale-te-aplikacioneve-office-per-windows-10/20%Always2015-04-27 15:24
https://pcworld.al/google-nuk-do-te-shese-me-tabletin-nexus-7/20%Always2015-04-27 12:55
https://pcworld.al/debian-8-0-sjell-systemd-dhe-gnome-3-14-largon-mbeshtetjen-per-protokollin-sslv3/20%Always2015-04-27 09:56
https://pcworld.al/nokia-mohon-cdo-spekulim-per-nje-rikthim-te-mundshem-ne-biznesin-e-telefoneve-mobil/20%Always2015-04-27 08:21
https://pcworld.al/jane-hakuar-uebfaqja-e-tesla-dhe-llogaria-e-elon-musk-ne-twitter/20%Always2015-04-27 06:35
https://pcworld.al/muaji-prill-java-4-ne-pcworld-albanian-ubuntu-15-04-windows-10-10061-dhe-nokia-prane-rikthimit-ne-biznesin-e-telefoneve/20%Always2015-04-26 17:59
https://pcworld.al/konferenca-e-zhvilluesve-build-2015-cfare-te-presim-nga-microsoft/20%Always2015-04-26 15:16
https://pcworld.al/pse-nje-pjese-e-madhe-e-aplikacioneve-falas-po-konsumojne-se-tepermi-baterine-e-smartfonit-tuaj/20%Always2015-04-26 14:01
https://pcworld.al/mini-kompjuteri-intel-compute-stick-do-te-kushtoje-149-dollar-per-modelin-windows-dhe-110-per-ate-linux/20%Always2015-04-26 08:04
https://pcworld.al/rrjeti-social-pinterest-eshte-shume-me-i-rendesishem-per-biznesin-tuaj-sesa-mendoni-ju-infografik/20%Always2015-04-26 08:03
https://pcworld.al/microsoft-sjell-aplikacionin-e-evenimentit-build-2015-ne-android-ios-dhe-windows-phone/20%Always2015-04-26 07:08
https://pcworld.al/ubuntu-15-04-vivid-vervet-menute-e-reja-systemd-snappy-ubuntu-core-dhe-shume-te-tjera/20%Always2015-04-25 16:02
https://pcworld.al/satya-nadella-ja-perse-do-ta-dashuroni-windows-10/20%Always2015-04-25 15:21
https://pcworld.al/logoja-e-android-urinon-mbi-ate-te-apple-google-kerkon-falje-publike/20%Always2015-04-25 08:14
https://pcworld.al/liquid-x2-smartfoni-acer-i-cili-mund-te-funksionoje-me-tri-karta-sim/20%Always2015-04-25 08:11
https://pcworld.al/shfaqen-shenjat-e-para-nje-telefoni-lumia-te-parametrave-te-larte-me-platformen-mobile-windows-10/20%Always2015-04-25 07:57
https://pcworld.al/acer-prezanton-dy-tablete-te-rinj-me-sistem-operativ-android-iconia-tab-10-dhe-iconia-tab-8/20%Always2015-04-24 14:44
https://pcworld.al/jane-shitur-8-6-milion-telefone-lumia-ne-tre-mujorin-e-fundit/20%Always2015-04-24 13:37
https://pcworld.al/aplikacioni-microsoft-office-arrin-100-milion-shkarkime-ne-ios-dhe-android/20%Always2015-04-24 11:56
https://pcworld.al/turing-phone-smartfoni-i-ndertuar-per-ti-rezistuar-cdo-perplasjeje/20%Always2015-04-24 09:51
https://pcworld.al/ja-se-cila-eshte-video-e-pare-e-ngarkuar-ne-youtube-10-vite-me-pare/20%Always2015-04-24 08:43
https://pcworld.al/xiaomi-mi-4i-eshte-smartfoni-qe-kombinon-nje-harduer-fantastik-me-nje-cmim-te-frikshem/20%Always2015-04-24 06:52
https://pcworld.al/microsoft-ka-publikuar-ndertimin-10061-te-versionit-eksperimental-te-windows-10-ja-risite/20%Always2015-04-23 15:32
https://pcworld.al/microsoft-risjell-lojen-e-famshme-solitare-ne-windows-10/20%Always2015-04-23 14:52
https://pcworld.al/hello-quhet-aplikacioni-me-i-ri-i-rrjetit-social-facebook/20%Always2015-04-23 12:42
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-numeron-1-44-miliard-perdores-aktive-ne-muaj/20%Always2015-04-23 10:33
https://pcworld.al/nje-veshtrim-i-pergjithshem-mbi-adobe-photoshop-lightroom-cc-2015/20%Always2015-04-23 08:45
https://pcworld.al/nje-shtetas-amerikan-shkrepi-8-plumba-ne-kompjuterin-e-tij-dell-pas-problemeve-qe-shfaqte-me-ekranin-blu-te-vdekjes/20%Always2015-04-23 06:36
https://pcworld.al/ka-mberritur-edhe-ne-ios-risia-e-thirrjeve-me-ze-te-whatsapp/20%Always2015-04-22 18:16
https://pcworld.al/auk-do-te-organizoje-nje-konference-me-rastin-e-dites-nderkombetare-te-femres-ne-tik/20%Always2015-04-22 14:49
https://pcworld.al/facebook-po-aplikon-ndryshime-te-reja-ne-furnizuesin-e-lajmeve-u-jep-prioritet-permbajtjeve-te-miqve/20%Always2015-04-22 14:47
https://pcworld.al/ubt-ne-bashkepunim-me-agjensine-shteterore-per-mbrotjen-e-te-dhenave-personale-prezantuan-qendren-e-sigurise-kibernitike/20%Always2015-04-22 11:35
https://pcworld.al/galaxy-tab-a-quhet-linja-me-e-re-e-tableteve-buxhetore-nga-samsung/20%Always2015-04-22 08:41
https://pcworld.al/shkarkoni-ne-nje-dokument-tere-historikun-e-kerkimeve-ne-google-search/20%Always2015-04-22 06:33
https://pcworld.al/google-ne-gjueti-te-perbindeshit-te-liqenit-loch-nessvideo/20%Always2015-04-21 17:51
https://pcworld.al/aplikacioni-youtube-do-te-ndaloje-se-funksionuari-ne-tabletet-televizoret-dhe-smartfonet-e-para-2012-tes/20%Always2015-04-21 14:33
https://pcworld.al/versioni-42-i-chrome-per-android-sjell-njoftimet-e-uebfaqeve-ne-smartfonet-tane/20%Always2015-04-21 12:34
https://pcworld.al/nokia-gati-ti-rikthehet-biznesit-te-telefoneve-mobil-ne-2016/20%Always2015-04-21 09:19
https://pcworld.al/norvegjia-shteti-i-pare-qe-do-te-largoje-nga-perdorimi-radiot-analoge-fm-ne-2017/20%Always2015-04-21 08:29
https://pcworld.al/oneplus-one-mund-te-blihet-pa-nje-ftese-qe-nga-dita-e-sotme/20%Always2015-04-21 06:46
https://pcworld.al/sony-prezanton-ne-heshtje-smartfonin-xperia-z4/20%Always2015-04-20 17:10
https://pcworld.al/reforma-europiane-ne-industrine-e-telekomunikacionit-do-te-adresoje-edhe-sherbimet-si-skype-dhe-whatsapp-ne-2016/20%Always2015-04-20 14:12
https://pcworld.al/amd-nxjerr-sekretet-e-microsoft-windows-10-do-te-debutoje-zyrtarisht-ne-fund-te-muajit-korrik/20%Always2015-04-20 12:50
https://pcworld.al/projekti-loon-eshte-gati-te-ofroje-akses-ne-internet-per-te-gjithe/20%Always2015-04-20 08:36
https://pcworld.al/femrat-ne-teknologji-sukseset-dhe-deshtimet/20%Always2015-04-20 06:29
https://pcworld.al/muaji-prill-java-3-te-ne-pcworld-mbyllen-aplikimet-dhe-mblidhet-juria-e-albanian-ict-awards-ndersa-ne-kosove-nuk-mund-te-kete-3g-dhe-4g-cilesore/20%Always2019-01-04 23:20
https://pcworld.al/yahoo-do-te-vazhdoje-te-perdori-teknologjine-e-bing-per-motorin-e-saj-kerkimit/20%Always2015-04-19 14:00
https://pcworld.al/pse-google-shpenzon-milliard-dollar-ne-blerje-te-kompanive/20%Always2015-04-19 13:58
https://pcworld.al/edicioni-i-dyte-te-oscal-do-te-vere-theksin-tek-impakti-social-i-fuqise-se-decentralizimit-ne-vendimarrje/20%Always2015-04-23 14:53
https://pcworld.al/android-for-work-i-disponueshem-per-sipermarrjet-dhe-njerezit-e-biznesit/20%Always2015-04-19 13:40
https://pcworld.al/whatsapp-nuk-di-te-ndalet-numeron-800-milion-perdorues-aktive/20%Always2015-04-19 10:04
https://pcworld.al/shtyhet-debutimi-zyrtar-i-ores-inteligjente-apple-watch-per-ne-qershor/20%Always2015-04-18 16:18
https://pcworld.al/a-munden-interneti-dhe-demokracia-te-bashkejetojne/20%Always2015-04-18 16:13
https://pcworld.al/mblidhet-juria-e-albanian-icts-awards-fillon-faza-tjeter-e-rendesishme-e-vleresimit-te-projekteve/20%Always2015-04-18 14:01
https://pcworld.al/5-karakteristikat-me-interesante-te-sjell-ios-8-3/20%Always2015-04-18 12:28
https://pcworld.al/aplikacionet-universale-word-excel-powerpoint-dhe-outlook-po-vine-ne-telefonet-windows-ne-fund-te-ketij-muaji/20%Always2015-04-18 09:59
https://pcworld.al/wikileaks-publikon-te-dhenat-e-vjedhura-nga-sony-pictures/20%Always2015-04-18 07:58
https://pcworld.al/perdorues-te-smartfonit-lumia-520-kujdes-mos-instaloni-versionin-eksperimental-te-windows-10/20%Always2015-04-17 15:59
https://pcworld.al/e-pamundura-po-behet-realitet-bing-po-fiton-bindshem-ndaj-google/20%Always2015-04-17 15:58
https://pcworld.al/behu-gati-google-cyanogen-do-te-integroje-aplikacionet-popullore-te-microsoft-ne-sistemin-e-saj-operativ-android/20%Always2015-04-17 14:44
https://pcworld.al/shfletuesi-chrome-do-te-braktise-windows-xp-ne-fund-te-2015/20%Always2015-04-17 12:44
https://pcworld.al/keni-humbur-telefonin-atehere-mund-ta-kerkoni-ne-google/20%Always2015-04-17 09:44
https://pcworld.al/hakimi-i-sistemeve-air-gapped-permes-nxehtesise-se-gjeneruar-nga-vete-kompjuterat/20%Always2017-04-07 13:11
https://pcworld.al/saga-e-tregut-te-telekomunikacionit-ne-kosove-vazhdon-ipko-le-perdoruesit-e-telefonise-mobile-pa-sherbim/20%Always2015-04-17 07:47
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-telefonin-e-radhes-buxhetor-lumia-540-me-ekran-5-inc-720p-dhe-1-gb-ram-per-150-dollar/20%Always2015-04-16 14:59
https://pcworld.al/ky-eshte-android-lollipop-5-1-ne-modelet-nexus-4-dhe-nexus-7/20%Always2015-04-16 14:47
https://pcworld.al/nuk-ka-paqe-mes-bashkimi-europian-dhe-gjigandi-i-motorit-te-kerkimit-google/20%Always2015-04-16 17:12
https://pcworld.al/nokia-rikthehet-si-nje-gjigand-i-teknologjise-me-blerjen-e-firmes-alcatel-lucent-per-16-6-miliard-dollar/20%Always2015-04-16 09:52
https://pcworld.al/pse-vala-dhe-ipko-nuk-mund-te-ofrojne-sherbime-cilesore-te-3g-se-dhe-4g-se/20%Always2015-06-12 20:52
https://pcworld.al/ubuntu-phone-eshte-i-disponueshem-per-tu-blere-ne-te-gjithe-shtetet-e-bashkimit-europian/20%Always2015-04-15 15:48
https://pcworld.al/shitet-ne-nje-ankand-bamiresie-ipadi-i-papes-per-30-500/20%Always2015-04-15 15:46
https://pcworld.al/konferenca-boterore-e-zhvilluesve-e-apple-do-te-mbahet-ne-8-qershor/20%Always2015-04-15 14:20
https://pcworld.al/sistemi-operativ-cyanogen-os-12-mberrin-ne-smartfonin-oneplus-one/20%Always2015-04-15 12:31
https://pcworld.al/opera-ka-lancuar-nje-version-te-ridizenjuar-te-opera-mini-per-android/20%Always2015-04-15 09:52
https://pcworld.al/me-26-maj-startup-grind-tirana-sjell-ne-shqiperi-sipermarresin-nderkombetar-baybars-altuntas/20%Always2015-04-20 11:26
https://pcworld.al/gjuha-shqipe-sapo-i-eshte-bashkuar-76-gjuheve-te-mbeshtetura-nga-youtube/20%Always2015-04-15 06:31
https://pcworld.al/platforma-lync-do-te-zevendesohet-teresisht-nga-skype-for-bussines-muajin-e-ardhshem/20%Always2015-04-14 17:52
https://pcworld.al/albtelecom-dhe-ptk-rrezojne-barrierat-roaming-mes-shqiperise-dhe-kosoves/20%Always2015-04-14 14:52
https://pcworld.al/akep-operatoret-vodafone-dhe-amc-fitues-edhe-ne-tenderin-e-dyte-te-frekuencave-4g/20%Always2015-04-14 14:46
https://pcworld.al/luftoni-lodhjen-dhe-stresin-me-keto-3-aplikacione/20%Always2015-04-14 12:41
https://pcworld.al/rrjeti-social-linkedin-vjen-me-nje-aplikacion-te-ri-quajtur-elevate/20%Always2015-04-14 09:57
https://pcworld.al/jane-mbyllur-aplikimet-ne-albanian-ict-awards-duke-finalizuar-fazen-e-pare-te-ketij-konkursi-mbarekombetar/20%Always2015-04-14 08:47
https://pcworld.al/ne-detaje-cfare-eshte-office-365/20%Always2015-04-14 08:39
https://pcworld.al/darpa-po-krijon-nje-softuer-i-cili-nuk-do-te-kete-nevoje-per-perditesime/20%Always2015-04-13 16:19
https://pcworld.al/harrojeni-per-nje-moment-apple-watch-dhe-hidhini-nje-sy-versionit-apple-watch-ii/20%Always2015-04-13 13:42
https://pcworld.al/banka-europiane-per-ndertim-dhe-zhvillim-shfaqi-interes-per-blerjen-e-35-te-aksioneve-te-ptk-se/20%Always2015-04-13 12:57
https://pcworld.al/faqja-e-motorit-te-kerkimit-bing-ne-ios-dhe-android-iu-nenshtruar-nje-ridezenjimi-masiv/20%Always2015-04-13 07:49
https://pcworld.al/muaji-prill-java-2-ne-pcworld-plus-teston-3g-ne-ne-tirane-realiteti-i-nje-hakeri-etik-me-atdhe-bujen-dhe-ekspansioni-i-facebook-messenger-ne-ueb/20%Always2015-04-12 11:44
https://pcworld.al/5-faktore-qe-mund-te-ndikojne-negativisht-ne-rrjetet-wireless/20%Always2019-01-18 16:31
https://pcworld.al/lg-publikon-aksidentalisht-nje-foto-te-smartfonit-g4/20%Always2015-04-12 10:57
https://pcworld.al/50-aplikacione-te-afta-te-gjurmojne-cdo-aktivitet-ne-jetet-tuajainfografik/20%Always2015-04-12 10:54
https://pcworld.al/microsoft-office-remote-tani-mund-te-kontrolloje-prezantimet-nga-nje-telefon-android/20%Always2015-04-12 11:10
https://pcworld.al/nje-veshtrim-i-pergjithshem-mbi-ndertimin-e-ri-teknik-10051-te-windows-10-per-smartfona/20%Always2015-04-12 10:38
https://pcworld.al/plus-communication-fillon-testimin-e-internetit-3g-ne-qytetin-e-tiranes/20%Always2015-04-11 12:43
https://pcworld.al/microsoft-vret-internet-explorer-in-spartan-do-te-jete-shfletuesi-ekskluziv-dhe-i-vetem-ne-telefonet-windows/20%Always2015-04-11 12:41
https://pcworld.al/bitorrent-publikoi-versionin-e-pare-te-shfletuesit-te-se-ardhmes-projekti-maelstrom/20%Always2015-04-11 12:41
https://pcworld.al/nokia-prane-shitjes-se-biznesit-te-saj-te-hartave-here/20%Always2015-04-11 12:34
https://pcworld.al/mberriti-edhe-perditesimi-i-radhes-per-vezhgimin-tenik-te-windows-10-per-telefonet/20%Always2015-04-11 11:05
https://pcworld.al/kerkimi-i-imazheve-ne-bing-do-tju-ndihmojne-te-blini-produkte/20%Always2015-04-11 06:39
https://pcworld.al/kane-startuar-porositjet-online-per-apple-watch-dhe-macbook/20%Always2015-04-10 15:26
https://pcworld.al/se-shpejti-krahas-aplikacioneve-edhe-filmat-e-muziken-do-te-mund-ti-gjeni-ne-windows-store/20%Always2015-04-10 13:11
https://pcworld.al/office-online-dhe-dropbox-nje-bashkepunim-i-frytshem/20%Always2015-04-10 11:16
https://pcworld.al/paypal-dhe-ebay-forcojne-marredhenien-e-tyre-te-bashkepunimit-edhe-pas-ndarjes-ne-dy-entitete-te-reja/20%Always2015-04-10 09:11
https://pcworld.al/google-po-perpiqet-te-sjelle-platformen-android-wear-dhe-ne-iphone/20%Always2015-04-10 06:41
https://pcworld.al/facebook-messenger-mberriti-edhe-ne-formen-e-nje-aplikacion-uebi/20%Always2015-04-09 15:08
https://pcworld.al/qe-te-tre-operatoret-mobil-ne-serbi-kalojne-ne-rrjetet-4g-lte/20%Always2015-04-09 15:04
https://pcworld.al/versioni-i-radhes-se-vezhgimit-teknik-te-windows-10-per-telefonet-do-te-vije-diten-e-neserme/20%Always2015-04-09 13:36
https://pcworld.al/pershtypjet-tona-te-para-per-lumia-640-microsoft-ka-bere-nje-pune-fanstatike-me-kete-smartfon/20%Always2015-04-09 11:30
https://pcworld.al/dell-nxjerr-ne-shitje-tabletin-per-bizneset-venue-10-7000/20%Always2015-04-09 09:20
https://pcworld.al/os-x-10-10-3-sjell-nje-aplikacion-te-ri-te-fotove-ne-desktop/20%Always2015-04-09 07:09
https://pcworld.al/ftesa-zyrtare-e-lg-g4-nxjerr-ne-pah-kameren-dhe-materialin-e-ndertimit-te-smartfonit/20%Always2015-04-08 14:59
https://pcworld.al/redstone-e-ka-perkufizuar-microsoft-perditesimin-e-windows-10-ne-2016/20%Always2015-04-08 16:21
https://pcworld.al/android-lollipop-arrin-shifren-e-5-adoptim-ndersa-kitkat-del-ne-krye/20%Always2015-04-08 14:51
https://pcworld.al/htc-debuton-smartfoni-e-ri-one-m9-me-ekran-5-2-inc-dhe-kamer-duale/20%Always2015-04-08 16:21
https://pcworld.al/fondacioni-bitcoin-gjendet-ne-kushte-te-veshtira-financiare/20%Always2017-07-20 11:56
https://pcworld.al/nje-bashkebisedim-atdhe-buja-realiteti-i-perditeshem-i-nje-hakeri-etik/20%Always2015-04-08 12:02
https://pcworld.al/microsoft-do-te-prezantoje-zyrtarisht-office-dhe-aplikacionet-per-windows-10-ne-16-prill/20%Always2015-04-08 07:01
https://pcworld.al/twitter-po-rindeton-butonin-quote-tweet-me-nje-funksionalitet-ekstra/20%Always2015-04-07 17:33
https://pcworld.al/nje-grup-hulumtuesish-ka-zhvilluar-nje-bateri-prej-alumini-e-afte-te-ngarkohet-ne-vetem-60-sekonda/20%Always2015-04-07 13:19
https://pcworld.al/currentc-quhet-platforma-me-e-re-e-pagesave-permes-telefonit/20%Always2015-04-07 09:43
https://pcworld.al/lufta-ne-internet-mes-shtetit-turk-dhe-rrjeteve-sociale-youtube-e-twitter-nuk-ka-perfunduar/20%Always2015-04-07 08:07
https://pcworld.al/intel-compute-stick-eshte-kompjuteri-me-i-vogel-ne-bote-me-sistem-operativ-windows-dhe-linux/20%Always2015-04-07 07:23
https://pcworld.al/facebook-po-teston-nje-integrim-te-mundshem-me-whatsapp/20%Always2015-04-06 16:59
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-pirate-bay-pirateria-ne-internet-ka-vdekur/20%Always2015-04-06 15:29
https://pcworld.al/nje-certifikate-e-skaduar-e-gmail-ndaloi-se-funksionuari-sherbimin/20%Always2015-04-06 13:50
https://pcworld.al/htc-sjell-temat-e-reja-sense-ne-modelet-e-vjetra-te-one-m8-dhe-m7/20%Always2015-04-06 11:34
https://pcworld.al/disa-video-te-reja-te-publikuara-nga-apple-tregojne-se-si-mund-te-perdorni-apple-watch/20%Always2015-04-06 09:06
https://pcworld.al/kompania-caltech-po-pajis-telefonat-me-skanera-3d/20%Always2015-04-06 06:47
https://pcworld.al/muaji-prill-java-1-re-ne-pcworld-shtyhet-afati-i-aplikimeve-ne-albanian-ict-awards-dhe-arkep-publikon-raportin-e-pare-te-cilesise/20%Always2015-04-05 16:59
https://pcworld.al/oneplus-lancon-versionin-e-saj-te-android-per-te-zevendesuar-ate-te-cyanogen/20%Always2015-04-05 16:23
https://pcworld.al/shfaqen-aplikacionet-e-reja-te-postes-elektronike-dhe-kalendarit-ne-ndertimin-me-te-fundit-te-windows-10/20%Always2015-04-05 13:29
https://pcworld.al/ja-se-si-te-qendroni-te-sigurt-online/20%Always2015-04-05 12:27
https://pcworld.al/lg-g4-do-te-karakterizohet-nga-nje-ekran-5-5-inc-quad-hd/20%Always2015-04-05 09:44
https://pcworld.al/apple-mund-te-implementoje-cipat-e-samsung-ne-iphonet-e-ardhshem/20%Always2015-04-05 07:41
https://pcworld.al/wikileaks-ridizenjon-uebfaqen-per-te-ngjasur-se-tepermi-me-google/20%Always2015-04-04 17:41
https://pcworld.al/rrjeti-social-instagram-publikoi-aplikacionin-e-tij-per-oren-inteligjente-apple-watch/20%Always2015-04-04 15:32
https://pcworld.al/dropbox-eshte-duke-testuar-nje-sherbim-online-per-ruajtjen-e-shenimeve-composer/20%Always2015-04-04 12:44
https://pcworld.al/windows-me-kod-te-hapur-eshte-teresisht-e-mundur/20%Always2015-04-04 10:43
https://pcworld.al/disa-fakte-interesante-rreth-apple-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur-perparainfografik/20%Always2015-04-04 09:05
https://pcworld.al/tanime-ju-mund-te-perdorni-aplikacionet-android-ne-kompjuera-pc-dhe-mac/20%Always2015-04-04 07:34
https://pcworld.al/iphone-6-plus-htc-one-m9-dhe-samsung-galaxy-s6-edge-vihen-perball-ne-testin-e-perkuljes/20%Always2015-04-03 17:01
https://pcworld.al/tregu-i-reklamimit-nga-paisjet-mobile-po-arrin-vleren-e-100-miliard-dollareve/20%Always2015-04-03 14:18
https://pcworld.al/samsung-nxjerr-ne-shitje-televizoret-e-pare-tizen-me-ekran-4k/20%Always2015-04-03 11:47
https://pcworld.al/microsoft-debuton-aplikacionin-office-lens-ne-android-dhe-ios/20%Always2015-04-03 09:23
https://pcworld.al/video-e-re-e-windows-10-per-telefonet-shfaq-risite-e-reja-te-platformes/20%Always2015-04-03 08:49
https://pcworld.al/ibm-ne-bashkpunim-me-apple-sjellin-aplikacionet-e-para-ne-industrine-e-kujdesit-ndaj-shendetit/20%Always2015-04-03 06:38
https://pcworld.al/sa-megabajt-te-dhena-kushton-nje-thirrje-permes-whatsapp/20%Always2015-04-03 08:58
https://pcworld.al/projekti-spartan-porta-e-teknologjise-te-se-ardhmes-ne-ueb/20%Always2015-04-02 17:05
https://pcworld.al/facebook-prezanton-riff-nje-aplikacion-konkurrent-me-snapchat-dhe-vine/20%Always2015-04-02 11:34
https://pcworld.al/aksesi-ne-internet-ju-ben-te-mendoni-se-jeni-me-te-zgjuar-nga-cjeni-ne-te-vertete/20%Always2015-04-02 08:12
https://pcworld.al/sipermarrja-ne-ballkan-nje-rajon-pak-i-njohur-por-mjaft-joshes/20%Always2015-04-02 10:35
https://pcworld.al/arkep-publikon-raportin-e-pare-te-cilesise-se-sherbimeve-te-komunikimeve-elektronike-te-kosoves/20%Always2015-04-01 17:13
https://pcworld.al/microsoft-po-largon-marken-xbox-ne-aplikacionet-e-reja-te-videove-dhe-muzikes-per-windows-10/20%Always2015-04-01 14:30
https://pcworld.al/ju-prezantojme-me-tabletin-me-te-ri-te-microsoft-surface-3/20%Always2015-04-01 12:35
https://pcworld.al/facebook-pergjon-perdoruesit-shkel-ligjet-europiane/20%Always2015-04-01 08:47
https://pcworld.al/shtyhet-afati-i-aplikimeve-albanian-ict-awards-gala-pritet-te-mbahet-gjate-javes-se-inovacionit/20%Always2015-04-01 07:24