XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/muaji-maj-java-5-ne-pcworld-nga-1-shatori-me-4g-ubt-inaguroi-biblioteken-me-100-mije-libra-si-dhe-startup-grind-tirana/20%Always2015-05-31 20:13
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-ky-samsung-galaxy-s6-mini/20%Always2015-05-31 16:52
https://pcworld.al/a-keni-vene-re-se-ekzistojne-kaq-shume-aplikacione-te-rrjetit-social-facebook/20%Always2015-05-31 15:44
https://pcworld.al/profesori-i-universitetit-te-harvard-te-dhenat-masive-dhe-analizat-mund-te-kurojne-kancerin/20%Always2015-05-31 14:53
https://pcworld.al/zbulohen-cmimet-e-windows-10-tes-versioni-me-i-lire-windows-10-home-do-te-kushtoje-110-dollar/20%Always2015-05-31 14:54
https://pcworld.al/si-te-perdorni-smartfonin-tuaj-si-nje-profesionist-i-vertete-infografik/20%Always2015-05-31 08:21
https://pcworld.al/ndertoni-nje-kompjuter-desktop-per-video-lojera-per-620-dollar/20%Always2015-05-30 16:52
https://pcworld.al/platformat-e-videove-online-dominojne-trafikun-boteror-ne-kohe-reale-me-69/20%Always2015-05-30 15:51
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-versionin-e-radhes-eksperimental-te-windows-10-ndertimin-10130/20%Always2015-05-30 15:10
https://pcworld.al/njihuni-me-project-vault-karta-microsd-e-google-e-cila-siguron-pajisjet-tuaja/20%Always2015-05-30 13:17
https://pcworld.al/facebook-me-ne-fund-shton-mbeshtetjen-per-imazhet-gif/20%Always2015-05-30 10:25
https://pcworld.al/sherbimi-i-hartave-maps-i-google-tanime-i-disponueshem-per-tu-perdorur-dhe-offline/20%Always2015-05-30 07:24
https://pcworld.al/amd-sfidon-linjen-e-procesoreve-core-i3-me-apu-ne-desktop-quajtur-godavari/20%Always2015-05-29 17:44
https://pcworld.al/gopro-dhe-google-sjellin-kameren-360-grade-te-realitetit-virtual/20%Always2015-05-29 14:33
https://pcworld.al/5-gjerat-kryesore-qe-duhet-te-dini-rreth-android-pay/20%Always2015-05-29 10:42
https://pcworld.al/lenovo-magic-view-ora-inteligjente-me-dy-ekrane/20%Always2015-05-29 07:27
https://pcworld.al/google-lancon-aplikacionin-falas-photos-me-hapesire-te-palimituar-per-ruajtjen-e-fotove-dhe-videove/20%Always2015-05-29 07:24
https://pcworld.al/google-prezantoi-zyrtarisht-versionin-me-te-fundit-te-platformes-mobile-android-m/20%Always2015-05-28 18:34
https://pcworld.al/tjeter-konfirmim-windows-10-rtm-do-te-debutoje-ne-korrik/20%Always2015-05-28 18:09
https://pcworld.al/ndiqni-konferencen-google-io-ne-youtube-live/20%Always2015-05-28 16:13
https://pcworld.al/baybars-altuntas-keshillon-sipermarresit-e-rinj-shqiptare-ne-startup-grind-tirana/20%Always2015-05-28 11:19
https://pcworld.al/skaneri-i-dokumenteve-microsoft-office-lens-mberriti-dhe-ne-platformen-android/20%Always2015-05-28 10:40
https://pcworld.al/lenovo-sjell-ne-treg-tri-modele-te-reja-laptopesh-me-kosto-te-ulet/20%Always2015-05-28 06:56
https://pcworld.al/cipa-prej-druri-ato-premtojne-energji-te-gjelbert/20%Always2015-05-28 06:48
https://pcworld.al/apple-perballet-me-probleme-nje-mesazh-tekst-mund-te-shkaktoje-deshtimin-e-platformes-ios/20%Always2015-05-27 16:46
https://pcworld.al/amc-eagle-mobile-dhe-vodafone-do-te-fillojne-zyrtarisht-ofrimin-e-sherbimeve-4g-me-1-shtator/20%Always2015-05-27 15:51
https://pcworld.al/aplikacionet-microsoft-office-dhe-skype-do-te-integrohen-ne-tabletet-e-rinj-android-te-sony-dhe-lg/20%Always2015-05-27 11:36
https://pcworld.al/me-shume-se-4-miliard-njerez-ne-bote-nuk-kane-akses-ne-internet/20%Always2019-01-18 16:30
https://pcworld.al/android-m-do-te-sjelle-jetegjatesi-me-te-larte-te-baterise-si-dhe-shfrytezim-me-te-vogel-te-memorjes-ram/20%Always2015-05-26 21:52
https://pcworld.al/cortana-mberrin-ne-ios-dhe-android-windows-10-do-te-sherbeje-si-ure-lidhese/20%Always2015-05-26 21:51
https://pcworld.al/vala-njoftoi-konsumatoret-se-nuk-do-te-mund-te-shfrytezojne-sherbimet-telefonike-mesnaten-e-sotme-per-afro-90-minuta/20%Always2015-05-26 20:11
https://pcworld.al/periscope-me-ne-fund-u-be-pjese-e-android-dy-muaj-pas-debutimit-ne-ios/20%Always2015-05-26 17:40
https://pcworld.al/samsung-prezanton-versionin-e-limituar-te-galaxy-s6-edge-iron-man-frymezuar-filmi-avengers/20%Always2015-05-26 14:33
https://pcworld.al/telefoni-nokia-i-shpeton-jeten-nje-te-riu-ne-kine/20%Always2015-05-26 15:33
https://pcworld.al/themeluesi-i-linux-windows-macos-android-dhe-ios-jane-maluer/20%Always2015-05-26 11:52
https://pcworld.al/universiteti-per-biznes-dhe-teknologji-inauguroi-biblioteken-dhe-qendren-e-dijes-me-mbi-100-mije-libra/20%Always2015-05-26 08:30
https://pcworld.al/njihuni-me-oneboard-nje-tastjere-qe-mund-te-perdoret-ne-kompjutera-te-ndryshem/20%Always2015-05-25 21:29
https://pcworld.al/lamtumire-aplikacioneve-mobile-photoshop-touch-rrofte-projekti-rigel/20%Always2015-05-25 19:33
https://pcworld.al/10-smartfonet-me-te-mire-te-gjashte-mujorit-te-pare-te-2015-tes/20%Always2015-05-26 15:38
https://pcworld.al/ndertimi-10125-i-windows-10-tes-ikona-te-reja-windows-hello-ndryshime-ne-nderfaqe-dhe-te-tjera-rregullime/20%Always2015-05-25 14:46
https://pcworld.al/android-m-cfare-mund-te-presim-nga-ky-version/20%Always2015-05-25 11:49
https://pcworld.al/daimler-dhe-qualcomm-bashkojne-forcat-per-te-zhvilluar-teknologji-te-ngarkimit-wireless-te-telefoneve-dhe-automobilave-elektrik/20%Always2015-05-25 08:58
https://pcworld.al/blackberry-shkurton-stafin-e-punonjesve-nderkohe-qe-konsolidon-biznesin-e-saj/20%Always2015-05-25 06:39
https://pcworld.al/muaji-maj-java-4-ne-pcworld-e-albania-me-150-sherbime-ndersa-microsoft-edge-sfidon-chrome-dhe-firefox/20%Always2015-05-24 17:52
https://pcworld.al/7-arsye-pse-lg-g4-eshte-me-i-mire-per-konsumatoret-e-biznesit-sesa-galaxy-s6/20%Always2015-05-24 16:41
https://pcworld.al/shfletuesi-firefox-per-ios-eshte-gati-per-tu-testuar/20%Always2015-05-24 15:14
https://pcworld.al/teknologjia-mes-fantazise-dhe-realitetitinfografik/20%Always2015-05-24 12:58
https://pcworld.al/youtube-po-mbeshtet-html5-dhe-60-frekuenca-ne-sekond-per-transmetimet-live/20%Always2015-05-24 10:10
https://pcworld.al/ios-9-do-te-sjelle-performance-te-larte-tek-ipad-et-dhe-iphone-et-e-vjeter/20%Always2015-05-24 07:35
https://pcworld.al/9-fakte-interesante-qe-nuk-i-dinit-rreth-facebook/20%Always2019-01-15 12:05
https://pcworld.al/apple-zbulon-aksidentalisht-nje-imazh-te-iphone-6c/20%Always2015-05-23 15:40
https://pcworld.al/android-m-do-te-te-sjelle-mbeshtetjen-per-sensoret-e-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2015-05-23 07:45
https://pcworld.al/microsoft-dhe-xiaomi-ne-gare-per-te-blere-blackberry/20%Always2015-05-23 07:45
https://pcworld.al/google-dorezohet-perballe-europes-do-te-ndryshoje-algoritmin-e-rezultateve-te-kerkimit/20%Always2015-05-23 07:41
https://pcworld.al/kosova-dhe-serbia-kane-rene-dakord-per-themelimin-e-nje-operatori-mobil-posacerisht-per-zonat-e-banuara-nga-serbet/20%Always2015-05-23 07:36
https://pcworld.al/caller-id-for-messaging-karakteristika-me-e-re-e-facebook-do-tju-ndihmoje-te-njihni-me-mire-ata-qe-ju-shkruajne/20%Always2015-05-23 07:27
https://pcworld.al/telefonat-android-ruajne-te-dhenat-dhe-pas-resetimit-te-tij/20%Always2015-05-22 17:57
https://pcworld.al/5-risite-qe-duhet-te-presim-nga-konferenca-e-zhvilluesve-google-io-me-28-maj/20%Always2015-05-22 14:59
https://pcworld.al/shfletuesi-microsoft-edge-merr-kryesimin-thyen-chrome-dhe-firefox-ne-betejen-e-testimeve-te-javascript-it/20%Always2015-05-22 13:03
https://pcworld.al/microsoft-po-punon-ne-nje-outlook-com-te-ri-sjell-nderfaqen-e-postes-elektronike-te-office-365-edhe-per-konsumatoret-individuale/20%Always2015-05-22 09:17
https://pcworld.al/agjensia-amerikane-e-spiunazhit-nsa-ka-tentuar-te-infektoje-me-maluer-dyqanet-e-aplikacioneve-te-google-dhe-samsung/20%Always2015-05-22 07:29
https://pcworld.al/11-mite-rreth-teknologjise-qe-nuk-duhet-ti-besoni/20%Always2015-05-21 16:18
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-samsung-mohon-nje-debutim-te-mundshem-te-galaxy-note-5-ne-muajin-korrik/20%Always2015-05-21 15:45
https://pcworld.al/gjenerata-e-ardhshme-e-apple-iphone-mund-te-debutoje-qe-ne-muajin-gusht/20%Always2015-05-21 15:35
https://pcworld.al/oppo-zbuloi-dy-modele-te-reja-smartfonesh-r7-dhe-r7-plus-2/20%Always2019-01-18 16:40
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-ri-10122-te-windows-10-tes-per-desktopet-perqendrohet-tek-rregullimet-e-gabimeve/20%Always2015-05-21 09:47
https://pcworld.al/meizu-x4-telefoni-i-pare-joshes-me-sistem-operativ-ubuntu/20%Always2015-05-21 08:13
https://pcworld.al/windows-xp-ka-gjeur-rrugen-per-hyre-ne-nje-ore-inteligjente-android-wear/20%Always2015-05-21 07:44
https://pcworld.al/samsung-galaxy-a8-do-te-jete-pjestari-i-ri-i-familjes-a3-a5-dhe-a7/20%Always2015-05-20 19:21
https://pcworld.al/adblock-plus-i-bashkohet-festes-lancon-nje-shfletues-per-android/20%Always2015-05-20 19:09
https://pcworld.al/dropbox-lancoi-aplikacionin-universal-per-smartfonet-dhe-tabletet-windows/20%Always2015-05-20 13:42
https://pcworld.al/e-albania-sjell-150-sherbime-online-nga-41-institucione-shteterore/20%Always2015-05-20 11:12
https://pcworld.al/cicerimat-ne-twitter-do-te-shfaqen-ne-rezultatet-e-kerkimit-te-google/20%Always2015-05-20 09:18
https://pcworld.al/microsoft-sjell-versionet-eksperimentale-te-aplikacioneve-word-excel-dhe-powerpoint-ne-telefonet-android/20%Always2015-05-20 06:46
https://pcworld.al/nuk-doni-te-shpenzoni-shume-para-per-nje-smartfon-6-alternativa-qe-kushtojne-me-pak-se-300-dollar/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/apple-rifreskoi-linjen-e-laptopeve-macbook-pro-15-inc-dhe-desktopeve-imac-retina-5k/20%Always2015-05-19 16:35
https://pcworld.al/rusia-kerkon-pavaresi-nga-perendimi-planifikon-te-ndertoje-platformen-e-saj-softuerike-per-smartfone/20%Always2015-05-19 14:37
https://pcworld.al/lg-sjell-dy-smartfone-te-rinj-nen-linjen-g4/20%Always2015-05-19 16:40
https://pcworld.al/se-shpejti-pjese-e-facebook-messenger-do-te-jene-dhe-lojrat/20%Always2015-05-19 09:00
https://pcworld.al/xiaomi-mberrin-zyrtarisht-ne-tregun-amerikan-dhe-ate-europian/20%Always2015-05-19 06:46
https://pcworld.al/smartfoni-lg-g4-eshte-tanime-i-disponueshem-per-tu-blere-ne-dyqane-ne-mbare-boten/20%Always2015-05-18 14:21
https://pcworld.al/perqendrimi-yne-ka-rene-nga-12-sekonda-ne-8-sekonda-thote-microsoft/20%Always2015-05-18 11:24
https://pcworld.al/51-keshilla-per-ndertimin-dhe-venien-ne-funksion-te-nje-uebfaqeje/20%Always2015-05-18 08:45
https://pcworld.al/apple-blen-nje-kompani-sistemi-te-pozicionimit-global-per-te-permiresuar-apple-maps/20%Always2015-05-18 07:09
https://pcworld.al/muaji-maj-java-3-te-ne-pcworld-albanian-finalizohet-albanian-ict-awards-java-e-inovacionit-si-dhe-lajme-te-reja-rreth-windows-10-tes/20%Always2015-05-17 19:59
https://pcworld.al/panasonic-debuton-me-televizore-inteligjent-te-fuqizuar-nga-firefox/20%Always2015-05-17 15:08
https://pcworld.al/nxirren-ne-pah-detaje-te-reja-te-shfletuesit-edge-dhe-windows-10-2/20%Always2015-05-17 11:54
https://pcworld.al/si-ka-ndikuar-teknologjia-ne-gjumin-tone-infografik/20%Always2015-05-17 09:33
https://pcworld.al/whatsapp-sjell-nderfaqen-material-design-ne-aplikacionin-android/20%Always2015-05-17 07:52
https://pcworld.al/makinat-autonome-te-google-do-te-mberrijne-ne-rruget-publike-kete-vere/20%Always2015-05-16 17:49
https://pcworld.al/sigurisht-qe-jo-windows-10-nuk-do-te-jete-falas-per-versionet-e-piratuara/20%Always2015-05-16 15:38
https://pcworld.al/smartfonet-mund-te-diagnostifikojne-kancerin-ne-sy/20%Always2015-05-16 13:30
https://pcworld.al/eshte-finalizuar-edicioni-i-trete-i-albanian-ict-awards-me-kurorezimin-e-fituesve-ne-mbremjen-gala/20%Always2015-05-16 22:07
https://pcworld.al/femrat-shpenzojne-5-ore-ne-jave-duke-shkrepur-selfie/20%Always2015-05-16 06:56
https://pcworld.al/po-mbahet-evenimenti-i-nates-gala-te-konkursit-mbarekombetar-albanian-ict-awards-iiilive/20%Always2015-05-16 20:21
https://pcworld.al/loja-popullore-candy-crush-saga-do-te-jete-e-integruar-ne-windows-10/20%Always2019-01-18 16:20
https://pcworld.al/hajdutet-lehtesisht-mund-te-resetojne-oren-inteligjente-apple-watch/20%Always2015-05-15 08:44
https://pcworld.al/qualcomm-sfidon-mediatek-zbulohen-specifikat-e-procesorit-10-berthamesh-snapdragon-818/20%Always2015-05-15 08:41
https://pcworld.al/ndertimi-i-ri-10080-i-windows-10-per-telefonet-sjell-aplikacionet-universale-office/20%Always2015-05-15 08:36
https://pcworld.al/nje-veshtrim-i-pergjithshem-mbi-blackberry-leap-cfare-e-ben-kete-smartfon-te-vecante/20%Always2015-05-15 06:54
https://pcworld.al/njihuni-me-albanian-skills-konkursin-prestigjoz-ne-fushen-e-teknologjise-dhe-fotografise/20%Always2015-05-14 19:53
https://pcworld.al/me-i-frikshem-se-heartbleed-venom-quhet-dobesia-me-e-re-e-zbuluar-me-impakt-katastrofik-per-qendrat-e-te-dhenave/20%Always2015-05-14 16:53
https://pcworld.al/prezantohet-aplikacioni-i-komisariatit-dixhital-ne-kuader-te-javes-se-inovacionit/20%Always2015-05-14 13:51
https://pcworld.al/windows-10-do-te-jete-ne-7-versione-windows-phone-do-te-behet-windows-10-mobile/20%Always2015-05-14 11:10
https://pcworld.al/facebook-zyrtarizon-instant-articles-nje-risi-qe-do-te-rrise-shpejtesine-e-ngarkimit-te-postimeve/20%Always2015-05-14 08:52
https://pcworld.al/te-gjithe-mund-te-testojne-skype-translator-i-disponueshem-ne-formen-e-nje-aplikacioni-ne-faze-beta/20%Always2015-05-14 07:33
https://pcworld.al/keni-nje-ipad-lehtesisht-mund-ta-shfrytezoni-si-nje-ekran-te-dyte-ne-kompjuterin-tuaj-windows/20%Always2015-05-13 15:15
https://pcworld.al/ndertimi-10080-i-versionit-eksperimental-te-windows-10-per-telefonet-do-te-mberrije-kete-jave/20%Always2015-05-13 15:10
https://pcworld.al/njihuni-me-lily-n-droni-i-specializuar-per-realizimin-e-selfie-ve/20%Always2015-05-13 12:01
https://pcworld.al/facebook-nuk-di-te-ndalet-eshte-duke-testuar-nje-motorr-kerkimi/20%Always2015-05-13 09:38
https://pcworld.al/ja-perse-imessage-eshte-nje-platforme-komunikimi-me-e-sigurte-se-sa-google-hangouts/20%Always2015-05-13 08:32
https://pcworld.al/windows-10-do-te-jete-nje-sherbim-jo-me-thjesht-sistem-operativ/20%Always2015-05-13 06:39
https://pcworld.al/8-nuk-mjaftojne-mediatek-prezantoi-procesorin-mobil-10-berthamesh/20%Always2015-05-12 16:16
https://pcworld.al/tregtia-online-meshkujt-jane-me-te-dhene-drejt-blerjeve-ne-internet-sesa-femrat/20%Always2015-05-12 14:26
https://pcworld.al/zbulohen-detajet-e-para-te-galaxy-note-5-dhe-note-edge-2/20%Always2015-05-12 09:56
https://pcworld.al/google-mbyll-perkohesisht-editorin-e-hartave-pas-skandalit-te-shfaqjes-te-logos-android-dhe-apple/20%Always2015-05-12 08:52
https://pcworld.al/apple-lancon-versionin-ios-8-4-beta-3/20%Always2015-05-12 06:54
https://pcworld.al/ne-android-perdoruesit-mund-te-regjistrohen-paraprakisht-per-aplikacionet-e-ardhshme-ne-play-store/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/windows-10-do-te-jete-falas-per-te-gjithe-ata-qe-jane-pjese-e-programit-windows-insider/20%Always2015-05-11 12:01
https://pcworld.al/disqet-solide-ssd-mund-te-humbasin-te-dhenat-nese-lihen-per-nje-periudhe-te-gjate-pa-energji/20%Always2015-05-11 11:46
https://pcworld.al/nje-zhvillues-ka-arritur-te-instaloje-nje-shfletues-ne-oren-inteligjente-apple-watch/20%Always2015-05-11 07:13
https://pcworld.al/duhet-te-shkrepni-nje-selfie-nese-doni-te-ndaloni-misionin-e-ketij-alarmi/20%Always2015-05-11 06:33
https://pcworld.al/muaji-maj-java-2-ne-pcworld-albanian-ict-awards-drejt-finalizimit-java-e-inovacionit-dhe-vodafone-m-pesa/20%Always2015-05-10 20:22
https://pcworld.al/1-ne-20-perdorues-te-rregullt-te-internetit-jane-te-infektuar-me-injektues-reklamash/20%Always2015-05-10 16:51
https://pcworld.al/3-riparime-te-kompjuterit-tuaj-te-cilat-lehtesisht-mund-ti-kryeni-vete-ju/20%Always2019-01-18 16:27
https://pcworld.al/ja-se-si-eshte-zhvilluar-facebook-nder-vite/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/pse-po-zhduken-kartat-microsd-nga-smartfonet-tane/20%Always2015-05-10 17:38
https://pcworld.al/cyanogen-sjell-integrimin-e-te-gjitha-funksionaliteteve-te-truecaller-ne-sistemin-e-tij-operativ-android/20%Always2015-05-10 07:22
https://pcworld.al/1995-2015-si-kane-ndryshuar-jetet-e-te-rinjve-infografik/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/ja-risite-e-gjenerates-se-ardhshme-te-sherbimit-cloud-microsoft-onedrive/20%Always2015-05-09 17:29
https://pcworld.al/linksys-ea8500-router-i-me-i-shpejte-aktualisht-ne-treg-kushton-279/20%Always2019-01-18 16:31
https://pcworld.al/google-premton-me-shume-privatesi-per-perdoruesit-e-android/20%Always2015-05-09 12:54
https://pcworld.al/nuk-do-te-kete-nje-ndertim-te-ri-te-versionit-eksperimental-te-windows-10-kete-jave/20%Always2015-05-09 10:06
https://pcworld.al/c-h-i-p-kompjuteri-super-i-vogel-qe-kushton-vetem-9-dollar/20%Always2015-05-09 07:32
https://pcworld.al/biznesi-i-hartave-te-nokia-here-maps-mund-te-perfundoje-ne-duart-e-uber/20%Always2015-05-08 17:42
https://pcworld.al/shfletuesi-microsoft-edge-do-te-jete-tre-here-me-i-shpejte-se-internet-explorer-11/20%Always2015-05-08 14:18
https://pcworld.al/europianet-preferojne-nje-iphone-perpara-nje-smartfoni-android/20%Always2015-05-08 12:55
https://pcworld.al/ote-ka-qene-ne-bisedime-me-albtelecom-per-nje-blerje-te-mundshme-konsorciumi-turk-ka-kerkuar-230-milion-euro/20%Always2015-05-08 10:13
https://pcworld.al/vodafone-sjell-ne-shqiperi-m-pesa-sherbimin-e-transfertes-te-parave-permes-smartfonit/20%Always2015-05-08 08:43
https://pcworld.al/datat-10-17-maj-sjellin-aktivitetin-me-te-rendesishem-te-sektorit-ict-ne-shqiperi-javen-e-inovacionit/20%Always2015-05-08 08:09
https://pcworld.al/u-mbajt-takim-final-i-jurise-se-albanian-ict-awards-iii-pas-1-jave-mberrin-nata-gala-e-ndarjes-se-cmimeve/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/alejtin-berisha-prezantoi-ne-konferencen-e-rrjetit-evropian-te-investitoreve/20%Always2015-05-07 17:42
https://pcworld.al/lg-g4c-do-te-jete-versioni-mini-i-g4-dhe-do-te-dale-ne-shitje-ne-europe-per-318-dollar/20%Always2015-05-07 14:26
https://pcworld.al/hulumtuesit-e-sigurise-zbulojne-nje-tjeter-kercenim-sigurie-ne-kompjuterat-lenovo/20%Always2015-05-07 13:06
https://pcworld.al/android-m-po-vjen-gjate-konferences-se-zhvilluesve-io-me-28-maj/20%Always2015-05-07 09:20
https://pcworld.al/emertimi-skype-mund-te-ngaterrohet-me-sky-tv-thote-nje-vendim-i-gjykate-europiane/20%Always2015-05-07 14:16
https://pcworld.al/amd-zbuloi-berthamen-e-re-te-procesoreve-quajtur-zen-premton-rritje-te-performances-me-40/20%Always2015-05-07 06:42
https://pcworld.al/startoi-european-youth-awards-2015-teknologjia-ne-sherbim-te-se-mires-sociale/20%Always2015-05-06 18:29
https://pcworld.al/windows-phone-sfidon-android-dhe-ios-shfaq-rritje-te-fuqishme-ne-disa-shtete-europiane/20%Always2015-05-06 15:40
https://pcworld.al/dell-sjell-sistemin-operativ-windows-ne-chromebook/20%Always2015-05-06 14:34
https://pcworld.al/metadata-dhe-privatesia-kufinjte-e-lirise-online/20%Always2015-05-07 18:10
https://pcworld.al/a-po-e-ngadalesojne-shtojcat-shfletuesin-tuaj/20%Always2015-05-06 08:53
https://pcworld.al/raportohet-se-microsoft-do-te-transferoje-perdoruesit-e-outlook-com-ne-office-365-nga-fundi-i-2015-tes/20%Always2015-05-06 06:28
https://pcworld.al/nje-maluer-po-tmerron-ekspertet-e-sigurise-shkaterron-kompjuterin-nese-zbulohet-nga-antivirusi/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/android-gjate-muajit-prill-adoptimi-i-lollipop-arrin-ne-10/20%Always2015-05-05 16:25
https://pcworld.al/nikola-labs-ka-ndertuar-nje-kellef-per-iphone-6-i-afte-te-konvertoje-sinjalin-celular-ne-energji-elektrike-per-baterine/20%Always2015-05-05 14:59
https://pcworld.al/hulumtuesit-zbuluan-se-aplikacionet-falas-ne-android-realisht-po-komunikojne-cdo-dite-me-mijera-uebfaqe/20%Always2015-05-05 09:28
https://pcworld.al/microsoft-shenjestron-profesionistet-e-it-se-me-sherbimin-e-ri-windows-update-for-business/20%Always2015-05-05 11:45
https://pcworld.al/facebook-bashkepunon-me-nokia-per-te-integruar-hartat-here-ne-aplikacionet-e-rrjetit-social/20%Always2015-05-05 06:57
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-versionin-pare-publik-eksperimental-te-office-2016/20%Always2015-05-04 17:41
https://pcworld.al/braktisen-samsung-galaxy-note-ii-htc-one-mini-dhe-htc-one-mini-2-nuk-do-te-kete-android-lollipop-per-ta/20%Always2015-05-04 16:42
https://pcworld.al/cfare-fsheh-logoja-e-shfletuesit-te-ri-microsoft-edge/20%Always2015-05-04 15:12
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s6-dhe-s6-edge-kane-nje-problem-me-menaxhimin-e-memorjes-ram/20%Always2015-05-04 13:11
https://pcworld.al/localeyes-sjell-iniciativen-talent-garden-ne-shqiperi/20%Always2015-05-04 09:04
https://pcworld.al/microsoft-po-punon-per-te-sjellur-dy-smartfone-lumia-te-nje-niveli-te-larte/20%Always2015-05-04 06:37
https://pcworld.al/muaji-maj-java-1-ne-pcworld-vala-lancon-3g-dhe-4g-startup-weekend-tirana-po-vjen-me-29-maj-ndersa-lg-prezantoi-modelin-g4/20%Always2015-05-03 19:07
https://pcworld.al/risia-instant-articles-ne-facebook-sjell-lajmet-e-mediave-prestigjoze-ne-kryefaqen-e-rrjetit-social/20%Always2015-05-03 17:16
https://pcworld.al/me-windows-10-microsoft-po-i-jep-lamtumiren-windows-media-center/20%Always2015-05-03 14:15
https://pcworld.al/ku-hostohen-100000-uebfaqet-me-te-vizituara-infografik/20%Always2015-05-03 10:58
https://pcworld.al/lg-g4-vs-samsung-galaxy-s6-vs-htc-one-m9-vs-apple-iphone-6-beteja-sapo-ka-filluar/20%Always2015-05-03 06:14
https://pcworld.al/ne-kerkim-per-nje-te-ardhme-te-sigurte-te-votes-elektronike/20%Always2015-05-03 08:18
https://pcworld.al/internet-explorer-dhe-firefox-humbasin-terren-chrome-nuk-di-te-ndalet/20%Always2015-05-02 17:24
https://pcworld.al/ne-facebook-tanime-ju-mund-te-zgjidhni-cfare-te-shperndani-me-aplikacionet-e-pales-se-trete/20%Always2015-05-02 15:17
https://pcworld.al/pas-4-vitesh-me-ne-fund-microsoft-po-udheheq-boten-e-teknologjise-drejt-mobilitetit/20%Always2015-05-02 17:25
https://pcworld.al/samsung-debuton-dyqanin-e-aplikacioneve-per-sistemin-operativ-tizen-synimi-eshte-i-qarte-distancimi-nga-android/20%Always2015-05-02 11:41
https://pcworld.al/meerkat-mberrin-ne-android-shpall-konkurrence-te-hapur-ndaj-aplikacionit-periscope-te-twitter/20%Always2015-05-02 09:41
https://pcworld.al/netapplication-windows-8-1-fiton-terren-ndersa-windows-xp-vazhdon-te-humbase-bindshem/20%Always2015-05-02 08:47
https://pcworld.al/windows-10-do-te-ofroje-integrim-me-platformen-autodesk-per-printime-3d/20%Always2015-05-01 18:16
https://pcworld.al/njihuni-me-tesla-powerwall-sistemi-i-baterive-per-furnizimin-me-energji-te-ndertesave/20%Always2015-05-01 15:33
https://pcworld.al/apple-watch-eshte-hardueri-i-kompanise-me-koston-me-te-vogel-kushton-me-pak-se-84/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/versionet-eksperimentale-te-sistemit-operativ-windows-do-te-vijojne-edhe-pas-debutimit-zyrtar-te-windows-10/20%Always2015-05-01 10:24
https://pcworld.al/startup-weekend-tirana-bashkon-inovacionin-turizmin-dhe-trashegimine-kulturore/20%Always2015-05-01 08:59
https://pcworld.al/microsoft-sjell-nje-uebfaqe-argetuese-e-cila-zbulon-moshen-tuaj-permes-fotove/20%Always2015-05-01 06:12