XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/interneti-ende-ngelet-nje-alternative-e-paprekshme-per-shumicen-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Always2015-06-30 16:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-instaloni-versionet-eksperimentale-te-windows-10-tes-per-smartfonet/20%Always2015-06-30 15:12
https://pcworld.al/bashkimi-europian-heq-tarifat-roaming-duke-filluar-nga-qershori-i-2017-tes-per-26-vendet-anetare/20%Always2015-10-27 18:11
https://pcworld.al/microsoft-lancon-ndertimin-10158-te-windows-10-debuton-shfletuesi-microsoft-edge/20%Always2015-06-30 12:00
https://pcworld.al/befason-qualcomm-me-procesorin-snapdragon-820-rivalizon-exynos-7420/20%Always2015-06-29 21:07
https://pcworld.al/oneplus-2-shfaqet-ne-imazhe-live-vihet-re-skaneri-i-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2015-06-29 20:46
https://pcworld.al/tabletet-me-windows-rt-do-te-perfitojne-disa-nga-funksionalitetet-e-windows-10-tes-por-jo-kete-te-fundit/20%Always2015-06-29 18:52
https://pcworld.al/malwarebytes-po-ofron-antivirusin-falas-per-12-muaj-edhe-per-licensat-e-pirateruara/20%Always2015-06-29 16:57
https://pcworld.al/5-arsye-pse-duhet-te-kaloni-ne-windows-10/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/diten-e-neserme-apple-sjell-ios-8-4/20%Always2015-06-29 12:51
https://pcworld.al/nje-perdorues-i-youtube-rikrijon-sfondin-heroi-te-windows-10-tes-ne-adobe-after-effects/20%Always2015-06-29 10:41
https://pcworld.al/facebook-sjell-funksionalitete-te-reja-te-modifikimit-te-fotove-ne-aplikacionin-e-tij-ios/20%Always2015-06-29 08:05
https://pcworld.al/muaji-qershor-java-4-ne-pcworld-albanian-nenshkrimi-elektronik-startup-grind-tirana-dhe-vodafone-wi-fi/20%Always2015-06-28 16:49
https://pcworld.al/dy-makina-me-sistem-vetedrejtimi-shmangen-nje-aksident-fatal-ne-shba/20%Always2015-06-28 16:24
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-ne-android-mund-te-dergoje-akoma-mesazhe-pa-nevojen-e-messeneger/20%Always2015-06-28 15:25
https://pcworld.al/pse-pelqejme-dhe-shperndajme-permbajtje-ne-rrjetin-social-facebook-infografik/20%Always2015-06-28 10:59
https://pcworld.al/ios-vs-android-blini-ekosistemin-jo-harduerin/20%Always2019-01-18 16:23
https://pcworld.al/debutimi-i-oneplus-2-eshte-vendosur-ne-date-27-korrik/20%Always2015-06-28 09:56
https://pcworld.al/apple-nis-prodhimin-e-gjenerates-se-re-te-iphone-pajisur-me-teknologjine-forcetouch/20%Always2015-06-28 08:08
https://pcworld.al/adduplex-lumia-940-xl-me-ekran-quad-hd-lumia-520-ngelet-smartfoni-me-popullor-i-microsoft/20%Always2015-06-27 18:16
https://pcworld.al/24-zakone-qe-ju-ndihmojne-te-beheni-me-te-zgjuar-infografik/20%Always2015-06-27 16:56
https://pcworld.al/blackberry-messenger-sjell-pamjen-material-design-ne-aplikacionin-android/20%Always2015-06-27 15:04
https://pcworld.al/ios-9-do-te-sjelle-nje-reduktim-te-ndjeshem-te-konsumit-te-energjise-se-baterise/20%Always2015-06-27 12:24
https://pcworld.al/samsung-thyen-heshtjen-vendos-te-riktheje-serisht-windows-update-ne-kompjuterat-e-saj/20%Always2015-06-27 08:49
https://pcworld.al/vodafone-albania-do-te-ofroje-wi-fi-falas-gjate-veres-ne-zonat-turistike-te-shqiperise/20%Always2019-01-18 16:27
https://pcworld.al/ndertimi-10149-i-windows-10-mobile-eshte-live-per-te-abonuarit-ne-fast-ring/20%Always2015-06-26 16:28
https://pcworld.al/me-9-korrik-perpara-komunitetit-shqiptar-te-startup-grind-vjen-themeluesi-dhe-ceo-i-spitalit-amerikan-klodjan-allajbeu/20%Always2015-06-26 14:21
https://pcworld.al/shkarkoni-temen-qe-sjell-nderfaqen-e-android-stock-ne-galaxy-s6-dhe-s6-edge/20%Always2015-06-26 09:54
https://pcworld.al/microsoft-sjell-aplikacionin-sway-ne-ipad-harron-perdoruesit-e-windows-10-tes/20%Always2015-06-26 09:42
https://pcworld.al/nenshkrimi-elektronik-dhe-sherbimet-e-besuara-ne-administraten-publike/20%Always2015-06-30 12:10
https://pcworld.al/njihuni-me-sfondin-zyrtar-desktop-te-windows-10-tes/20%Always2015-06-25 18:15
https://pcworld.al/microsoft-denoi-aktin-e-samsung-per-caktivizimin-e-windows-update/20%Always2015-06-25 16:50
https://pcworld.al/blackberry-mund-te-dizenjoje-paisje-te-mbrojtura-nga-bakteret-per-sektorin-shendetesor/20%Always2015-06-25 16:34
https://pcworld.al/microsoft-edge-shfaqet-ne-disa-imazhe-te-ndertimit-10149-te-windows-10-mobile/20%Always2015-06-25 13:23
https://pcworld.al/dropbox-tanime-numeron-me-shume-se-400-milion-perdorues/20%Always2015-06-25 10:14
https://pcworld.al/tanime-ju-mund-te-perdorni-facebook-messenger-dhe-pa-nje-llogari-ne-facebook/20%Always2015-06-25 07:40
https://pcworld.al/ios-9-mund-te-fshije-perkohesisht-aplikacionet-tuaja-per-te-liruar-hapesire-per-perditesimet-e-softuerit/20%Always2015-06-24 17:53
https://pcworld.al/mberrijne-ne-android-versionet-zyrtare-te-word-excel-dhe-power-point/20%Always2015-06-24 15:40
https://pcworld.al/samsung-caktivizon-windows-update-ne-te-gjithe-kompjuterat-e-saj/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/version-3-0-i-dropbox-sjell-nderfaqen-e-plote-te-material-design-ne-android/20%Always2015-06-24 09:19
https://pcworld.al/aplikacioni-whatsapp-ne-windows-phone-me-ne-fund-mund-te-kryeje-thirrje-zanore/20%Always2015-06-24 08:54
https://pcworld.al/google-sjell-butonin-undo-send-ne-posten-elektronike-te-gmail/20%Always2015-06-24 07:52
https://pcworld.al/motorola-moto-x-2014-merr-perditesimin-android-lollipop-5-1/20%Always2015-06-23 18:22
https://pcworld.al/procesori-i-pare-12-berthamesh-mediatek-helio-x20-do-te-mberrije-ne-muajin-tetor/20%Always2015-06-23 18:06
https://pcworld.al/nvidia-sjell-driver-at-e-rinj-te-windows-10-tes-per-kartat-grafike-te-serive-400-500-600-700-dhe-900/20%Always2015-06-23 16:24
https://pcworld.al/e-ardhmja-inteligjente-e-pastrimit-teknologjia-pushton-shtepite/20%Always2015-06-23 15:12
https://pcworld.al/smartfoni-oneplus-2-do-te-jete-i-pajisur-me-nje-porte-usb-je-te-tipit-c/20%Always2015-06-23 11:23
https://pcworld.al/rrjetet-e-para-5g-do-te-shfaqen-ne-2020-prisni-shpejtesi-interneti-broadband-deri-ne-20-gbps/20%Always2015-06-22 21:49
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-gjenerates-se-ardhshme-te-motorola-moto-g/20%Always2015-06-22 21:40
https://pcworld.al/sony-sjell-versionet-eksperimentale-android-m-ne-disa-smartfone-dhe-tablete-xperia/20%Always2015-06-22 19:30
https://pcworld.al/pse-industria-e-muzikes-dixhitale-po-lufton-ne-frontin-e-gabuar-te-betejes-se-te-drejtave-autoriale/20%Always2015-06-22 16:55
https://pcworld.al/asus-zenfone-2-mos-e-gjykoni-nga-pamja-e-jashtme/20%Always2015-06-22 15:06
https://pcworld.al/kemi-nevoje-per-policine-e-internetit-dhe-tani-me-shume-se-kurre/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perfitoni-windows-10-ten-falas-pa-paguar-asnje-qindarke/20%Always2015-06-22 09:56
https://pcworld.al/nokia-3210-a-eshte-ky-telefoni-me-i-mire-i-te-gjitha-koherave/20%Always2015-06-22 08:07
https://pcworld.al/vodafone-prezantoi-phabletin-smart-ultra-6-me-ekran-5-5-inc-per-175-euro/20%Always2015-06-20 16:13
https://pcworld.al/deshironi-windows-10-ten-duhet-te-keni-patjeter-nje-llogari-microsoft/20%Always2015-06-20 15:38
https://pcworld.al/samsung-galaxy-j5-dhe-j7-i-shtohen-flotes-se-smartfoneve-te-kompanise-koreane/20%Always2015-06-20 14:04
https://pcworld.al/amazon-lancon-versionin-paraprak-te-sistemit-te-saj-operativ-te-bazuar-ne-android-lollipop-fire-os-5/20%Always2015-06-20 11:27
https://pcworld.al/apple-ndalon-se-shituri-versionin-origjinal-te-ipad-mini/20%Always2015-06-20 08:32
https://pcworld.al/wikileaks-postoi-disa-dokumente-te-reja-qe-lidhen-me-sulmin-masiv-ndaj-sony/20%Always2015-06-19 21:59
https://pcworld.al/smartfoni-blackberry-me-sistemin-operativ-android-mund-te-debutoje-ne-muajin-gusht/20%Always2015-06-19 16:32
https://pcworld.al/skype-translator-tashme-flet-gjermanisht-dhe-frengjisht/20%Always2015-06-19 15:55
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-nokia-s-konfirmon-kompania-do-ti-kthehet-biznesit-te-smartfoneve/20%Always2015-06-19 15:39
https://pcworld.al/versionet-eksperimentale-te-windows-10-tes-per-telefonet-do-te-permiresohen-ndjeshem-nga-muajit-korrik/20%Always2015-06-19 12:22
https://pcworld.al/twitter-po-nderton-nje-platform-lajmesh-ne-te-cilin-perdoruesit-mund-te-ndjekin-eventet-ne-vend-te-profileve/20%Always2015-06-19 08:46
https://pcworld.al/ja-cfare-mund-te-na-sjelle-modeli-i-ardhshem-i-apple-watch/20%Always2015-06-19 08:34
https://pcworld.al/hp-prezantoi-tabletin-pro-608-posacerisht-per-sipermarrjet/20%Always2015-06-18 19:35
https://pcworld.al/oneplus-2-do-te-fuqizohet-nga-nje-version-i-modifikuar-i-snapdragon-810/20%Always2015-06-18 16:37
https://pcworld.al/google-microsoft-mozilla-po-perpiqen-te-sjellin-nje-format-te-ri-binar-ne-ueb/20%Always2015-06-18 13:38
https://pcworld.al/raspberry-pi-nxori-ne-shitje-kasen-zyrtare-e-cila-kushton-10-dollar/20%Always2015-06-18 11:44
https://pcworld.al/huawei-do-te-ndertoje-smartfonin-e-ardhshem-nexus/20%Always2015-06-18 08:23
https://pcworld.al/nje-tablet-i-ri-kindle-paperwhite-me-te-njejtin-cmim-por-me-rezolucion-me-te-larte/20%Always2015-06-18 08:15
https://pcworld.al/samsung-lancon-aplikacionin-game-recorder-per-te-regjistruar-video-lojerat/20%Always2015-06-17 18:53
https://pcworld.al/bittorrent-lancon-aplikacionin-e-shperndarjes-se-fotove-shoot-i-cili-funksionon-ne-baze-te-kodeve-qr/20%Always2015-06-17 16:28
https://pcworld.al/u-finalizua-fushtata-privatesia-ne-epoken-dixitale-me-konferencen-perpunimi-i-te-dhenave-te-ndjeshme-ne-sektorin-shendetesor/20%Always2015-06-17 13:41
https://pcworld.al/up-global-startup-weekend-dhe-nje-sere-programesh-te-tjera-tani-jane-nen-zoterimin-e-techstars/20%Always2015-06-17 09:37
https://pcworld.al/shfaqet-ne-disa-imazhe-live-smartfoni-me-ekran-5-7-inc-galaxy-a8/20%Always2015-06-17 13:45
https://pcworld.al/microsoft-zyrtarisht-konfirmoi-se-cortana-do-te-mberrije-ne-android-ne-muajin-korrik/20%Always2015-06-16 21:53
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-10136-te-versionit-eksperimental-windows-10-mobile/20%Always2015-06-16 18:35
https://pcworld.al/600-milion-telefonet-samsung-galaxy-jane-ne-rrezik-per-shkak-te-nje-dobesie-te-sigurise/20%Always2015-06-16 17:56
https://pcworld.al/ky-prototip-i-range-rover-mund-te-komandohet-nga-nje-aplikacion/20%Always2015-06-16 14:48
https://pcworld.al/google-do-te-shperbleje-ata-hakera-qe-raportojne-probleme-te-sigurise-te-android/20%Always2015-06-16 12:26
https://pcworld.al/hakohet-lastpass-shpetojne-informacionet-e-perdoruesve/20%Always2015-06-16 10:13
https://pcworld.al/versioni-beta-i-skype-for-web-tashme-i-disponueshem-ne-te-gjithe-boten/20%Always2015-06-15 21:25
https://pcworld.al/nje-perditesim-i-ri-permireson-performancen-e-kameres-se-htc-one-m9/20%Always2015-06-15 17:52
https://pcworld.al/galaxy-s6-dhe-s6-edge-po-marrin-perditesimin-android-lollipop/20%Always2015-06-15 16:14
https://pcworld.al/wikipedia-do-te-perdore-lidhjet-e-enkriptuara-per-lexuesit-e-saj/20%Always2015-06-15 10:45
https://pcworld.al/pse-rrjeti-social-twitter-shkeli-kufirin-e-140-karaktereve-ne-mesazhet-direkte/20%Always2015-06-15 09:25
https://pcworld.al/muaji-qershor-java-e-2-te-ne-pcworld-vala-vs-ipko-privatesia-ne-epoken-dixhitale-dhe-prezantimi-i-ios-9-dhe-os-x-el-capitan/20%Always2015-06-14 22:40
https://pcworld.al/yahoo-do-te-mbaje-konferencen-e-saj-te-zhvilluesve-ne-datat-24-dhe-26-qershor/20%Always2015-06-14 15:12
https://pcworld.al/njihuni-me-tabletin-gjigand-te-microsoft-i-cili-kushton-20-000/20%Always2015-06-14 13:00
https://pcworld.al/oneplus-2-mund-te-prezantohet-zyrtarisht-ne-muajin-korrik-me-nje-kosto-prej-350/20%Always2015-06-13 21:43
https://pcworld.al/studente-ja-sesi-te-qendroni-produktiv-gjate-pushimeve-verore/20%Always2015-06-13 21:36
https://pcworld.al/ndertimi-10130-i-windows-10-tes-per-desktop-mberrine-tek-testuesit-slow-ring/20%Always2015-06-13 18:16
https://pcworld.al/laptopet-toshiba-do-te-permbajne-nje-buton-te-dedikuar-fizik-per-cortana-n/20%Always2015-06-13 17:19
https://pcworld.al/facebook-do-te-perditesoje-faqen-tuaj-kryesore-ne-baze-te-kohes-qe-ju-shpenzoni-mbi-nje-postim/20%Always2015-06-13 14:51
https://pcworld.al/google-prezanton-sherbimin-dhe-aplikacionin-e-ri-youtube-gaming/20%Always2015-06-13 10:38
https://pcworld.al/google-deshiron-tju-ndihmoje-te-zgjidhni-smartfonin-e-duhur/20%Always2015-06-12 21:28
https://pcworld.al/fundi-i-2015-tes-do-te-shenoje-1-miliard-perdorues-te-sherbimeve-4g-lte/20%Always2015-06-12 21:28
https://pcworld.al/sa-kohe-shpenzoni-me-duke-naviguar-ne-aplikacionet-e-smartfonit-tuaj/20%Always2015-06-12 15:20
https://pcworld.al/microsoft-braktis-aplikacionin-modern-te-skype-per-windows-8-ne-favor-te-aplikacionit-desktop/20%Always2015-06-12 15:11
https://pcworld.al/vala-ne-ekspansion-edhe-trepca-do-te-shfrytezoje-sherbimet-e-gjigandit-kosovar-te-telekomunikacionit/20%Always2015-06-12 13:16
https://pcworld.al/blackberry-po-planifikon-te-sjelle-ne-treg-smartfone-android/20%Always2015-06-13 17:20
https://pcworld.al/twitter-do-te-rrise-numrin-e-karaktereve-ne-mesazhet-direkte-nga-140-ne-10-000/20%Always2015-06-12 09:05
https://pcworld.al/galaxy-note-5-mund-te-paiset-me-nje-porte-usb-type-c-dhe-bateri-4100-mah/20%Always2015-06-11 21:25
https://pcworld.al/perdoruesit-e-safari-mund-te-bllokojne-reklamat-ne-ios-9/20%Always2015-06-11 18:27
https://pcworld.al/mberrin-loja-e-pare-ne-facebook-messenger-doodle-draw/20%Always2015-06-11 16:42
https://pcworld.al/windows-10-per-telefonet-do-te-mberrije-nga-fundi-i-shtatorit/20%Always2015-06-11 10:49
https://pcworld.al/gionee-prezantoi-smartfonet-elife-e8-dhe-marathon-m5/20%Always2015-06-11 10:45
https://pcworld.al/kaspersky-windows-phone-shume-me-i-sigurte-sesa-ios-dhe-android/20%Always2015-06-11 10:30
https://pcworld.al/fushata-privatesia-ne-epoken-dixhitale-sjell-konferencen-me-teme-perpunimi-i-te-dhenave-te-ndjeshme-ne-sektorin-shendetesor/20%Always2015-06-11 09:22
https://pcworld.al/artboard-et-e-adobe-illustrator-po-behen-pjese-edhe-e-photoshop/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/smartfoni-blackberry-oslo-perpara-kameres/20%Always2015-06-10 14:00
https://pcworld.al/marka-microsoft-edge-tashme-pjese-e-ndertimeve-te-brendshme-te-windows-10-tes/20%Always2015-06-10 13:18
https://pcworld.al/samsung-prezanton-zyrtarisht-samsung-galaxy-s6-active/20%Always2015-06-09 22:20
https://pcworld.al/gjuha-e-programimit-e-apple-swift-do-te-jete-me-kod-te-hapur/20%Always2015-06-09 22:13
https://pcworld.al/apple-solli-nje-aplikacion-qe-ben-me-te-lehte-kalimin-e-perdoruesve-nga-androi-ne-ios/20%Always2015-06-10 07:47
https://pcworld.al/ios-9-a-do-te-jete-i-disponueshem-per-smartfonin-apo-tabletin-tuaj-apple/20%Always2015-06-09 13:23
https://pcworld.al/skype-for-bussines-do-te-jete-pjese-e-postes-elektronike-office-365/20%Always2015-06-09 13:13
https://pcworld.al/windows-10-me-afer-se-kurre-me-pare-ne-sapo-morem-konfirmimin-e-rezervimit/20%Always2015-06-10 08:54
https://pcworld.al/ushtria-e-kosoves-hyn-ne-vala-ky-institucion-do-te-shfrytezoje-produktet-dhe-sherbimet-qe-ofron-ptkvala/20%Always2015-06-09 12:20
https://pcworld.al/integrimi-i-facebook-nuk-eshte-me-i-disponueshem-per-sherbimet-e-microsoft/20%Always2015-06-08 21:26
https://pcworld.al/apple-prezanton-os-x-el-capitan-gjeneraten-e-re-te-sistemit-operativ-te-mac/20%Always2015-06-08 21:14
https://pcworld.al/apple-prezantoi-ios-9-ne-konferencen-e-zhvilluesve-wwdc-2015/20%Always2015-06-08 20:43
https://pcworld.al/microsoft-do-te-integroje-funksionalitetin-e-skype-translator-ne-aplikacionet-skype-per-desktop/20%Always2015-06-08 17:44
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-samsung-galaxy-tab-s2-8-0/20%Always2015-06-08 14:50
https://pcworld.al/cilat-aplikacione-po-shkaterrojne-baterine-e-telefonit-tuaj/20%Always2015-06-08 11:15
https://pcworld.al/me-vala-apo-ipko-gjate-pushimeve-verore-ne-shqiperi/20%Always2015-06-08 08:54
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-kjo-data-e-lancimit-te-iphone-6s/20%Always2015-06-08 08:55
https://pcworld.al/muaji-qershor-java-e-1-re-ne-pcworld-vala-sjell-pakot-vera-1-dhe-vera-2-ndersa-versioni-me-i-lire-i-windows-tes-do-te-kushtoje-119/20%Always2015-06-07 19:48
https://pcworld.al/volvo-do-te-sjelle-kontrollin-e-automobilave-permes-apple-watch/20%Always2015-06-07 15:35
https://pcworld.al/microsoft-perpiqet-te-gjeje-ngjashmerite-mes-te-afermve-me-ane-te-softuerit-twins-or-not/20%Always2015-06-07 13:31
https://pcworld.al/dell-nxjerr-ne-shitje-dy-laptope-ubuntu-me-kosto-te-ulet-rivalizon-chromebook-et/20%Always2015-06-07 10:16
https://pcworld.al/ja-cfare-presim-nga-konferenca-boterore-e-zhvilluesve-e-apple/20%Always2015-06-07 07:21
https://pcworld.al/viruset-kompjuterike-me-te-frikshem-ne-histori-infografik/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/shkollat-e-teknologjise-se-larte-perdorin-dronet-per-te-monitoruar-nxenesit-gjate-provimeve/20%Always2015-06-06 17:10
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-iso-t-e-ndertimit-10130-te-windows-10-tes/20%Always2015-06-06 14:02
https://pcworld.al/66997/20%Always2015-06-09 12:22
https://pcworld.al/startup-weekend-tirana-kurorezon-fituesit-e-edicionit-te-katert/20%Always2015-06-07 12:27
https://pcworld.al/yahoo-i-jep-lamtumiren-sherbimit-te-hartave-yahoo-maps/20%Always2015-06-06 08:21
https://pcworld.al/u-mbajt-dita-e-pare-e-konferences-se-sistemeve-te-informacionit-dhe-inovacionit-ne-teknologji/20%Always2015-06-05 19:09
https://pcworld.al/google-bashkepunon-me-adobe-per-te-reduktuar-perdorimin-e-flash-ne-chrome/20%Always2015-06-05 15:09
https://pcworld.al/me-google-street-view-tanime-mund-te-notoni-thelle-neper-dete-e-oqeane/20%Always2015-06-05 10:40
https://pcworld.al/facebook-lancon-aplikacionin-lite-i-dizenjuar-per-perdoruesit-qe-disponojne-nje-lidhje-te-ngadalte-interneti/20%Always2015-06-05 10:31
https://pcworld.al/facebook-messenger-vjedh-funksionalitetin-e-ndarjes-se-vendodhjes-nga-whatsapp/20%Always2015-06-04 22:00
https://pcworld.al/cmimi-mestar-per-nje-disk-solid-me-kapacitet-128-gb-ka-rene-ne-50-dollar/20%Always2015-06-04 21:24
https://pcworld.al/apple-watch-me-ne-fund-mberrin-ne-dyqane-ne-26-qershor/20%Always2015-06-04 18:13
https://pcworld.al/publikohen-detajet-e-microsoft-lumia-940-xl-snapdragon-810-dhe-usb-type-c/20%Always2015-06-04 15:59
https://pcworld.al/shkencetaret-kane-ndertuar-nje-teknologji-qe-mund-te-percaktoje-nivelin-tuaj-te-humorit-vetem-duke-ju-pare/20%Always2015-06-04 11:43
https://pcworld.al/apple-do-te-mbaje-konferencen-boterore-te-zhvilluesve-ne-8-qershor/20%Always2015-06-04 08:52
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-skype-zgjidh-problemin-e-deshtimit-te-platformes/20%Always2015-06-04 11:00
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-telefonin-me-kosto-te-ulet-nokia-105/20%Always2015-06-04 11:40
https://pcworld.al/microsoft-blen-aplikacionin-e-menaxhimit-te-detyrave-wunderlist/20%Always2015-06-03 18:51
https://pcworld.al/microsoft-po-punon-mbi-nje-sherbim-i-cili-do-te-ofroje-wi-fi-per-miliona-njerez/20%Always2015-06-03 15:20
https://pcworld.al/kenaqesia-e-konsumatoreve-galaxy-note-4-le-pas-iphone-6-dhe-6-plus/20%Always2015-06-03 15:15
https://pcworld.al/amd-drejton-armet-nga-intel-lancon-modelet-e-reja-te-procesoreve-mobil-a8-a10-dhe-fx/20%Always2015-06-03 12:58
https://pcworld.al/skype-peson-knock-out-8-karaktere-shkaktojne-deshtimin-e-softuerit/20%Always2015-06-03 10:54
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s6-plus-5-5-inc-shfaqet-ne-horizont/20%Always2015-06-03 08:08
https://pcworld.al/a-eshte-kompjuteri-juaj-gati-per-windows-10-ten/20%Always2015-06-03 08:04
https://pcworld.al/mbahet-ne-tirane-ne-datat-5-dhe-6-qershor-konferenca-e-sistemeve-te-informacionit-dhe-inovacionit-ne-teknologji/20%Always2015-06-03 21:17
https://pcworld.al/bq-aquaris-e5-hd-do-te-jete-telefoni-i-trete-ubuntu-qe-debuton-ne-treg/20%Always2015-06-02 14:54
https://pcworld.al/vala-sjell-oferten-verore-8-99-euro-per-dy-jave-pushime-ne-bregdetin-shqiptar/20%Always2015-06-02 14:46
https://pcworld.al/intel-lancon-familjen-e-re-te-procesoreve-broadwell-h/20%Always2015-06-02 12:53
https://pcworld.al/corsair-zbuloi-kompjuterin-desktop-per-video-lojerat-4k-bulldog-per-399-dollar/20%Always2015-06-02 08:45
https://pcworld.al/zyrtare-microsoft-do-te-shese-windows-10-home-119-dollar-ndersa-versionin-pro-199-dollar/20%Always2015-06-02 08:28
https://pcworld.al/njihuni-me-usb-ne-flash-drajv-me-te-vogel-ne-bote-me-permasat-e-nje-monedhe/20%Always2015-06-02 07:53
https://pcworld.al/zenwatch-2-quhet-ora-inteligjente-me-e-re-nga-asus/20%Always2015-06-01 10:21
https://pcworld.al/nje-shtetase-amerikane-hedh-tutje-nje-kompjuter-apple-i-qe-daton-nga-1976-me-vlere-200000-dollar/20%Always2015-06-01 10:15
https://pcworld.al/nvidia-prezantoi-karten-grafike-gtx-980-ti-shton-mbeshtetjen-per-4k/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/asus-transformer-book-t100ha-windows-10-usb-type-c-dhe-ofron-14-ore-jetegjatesi-baterie/20%Always2015-06-01 10:06
https://pcworld.al/zyrtare-microsoft-konfirmon-se-windows-10-per-desktop-po-vjen-me-29-korrik/20%Always2015-06-01 09:54
https://pcworld.al/rritet-interesi-ndaj-pajisjeve-mobile-qe-perdorin-rrjetin-4g/20%Always2015-05-31 21:53
https://pcworld.al/nje-shtojce-e-shfletuesit-chrome-eshte-e-afte-te-identifikoje-dhe-ruaje-vendodhjen-e-perdoruesit/20%Always2015-05-31 21:50