XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/microsoft-zbuloi-se-cilet-do-te-jene-telefonet-e-pare-lumia-qe-do-te-marrin-windows-10-mobile/20%Always2015-07-31 13:52
https://pcworld.al/mbi-1-milion-smartfone-oneplus-2-te-porositur-vetem-4-dite-nga-debutimi/20%Always2015-07-31 13:36
https://pcworld.al/xiaomi-mund-te-prezantoje-nje-tablet-8-inc-me-windows-10/20%Always2015-07-31 13:28
https://pcworld.al/vala-shenon-nje-epoke-te-re-te-sherbimit-te-kujdesit-ndaj-klientit/20%Always2015-07-31 13:18
https://pcworld.al/windows-10-eshte-instaluar-ne-me-shume-se-14-milion-pajisje/20%Always2015-07-31 13:07
https://pcworld.al/samsung-ne-bashkpunim-me-mastercard-do-te-lancoje-sherbimin-e-pagesave-samsung-pay-ne-europe/20%Always2015-07-31 12:56
https://pcworld.al/aquila-dronin-i-facebook-qe-shperndan-internet-ne-nje-rreze-prej-50km/20%Always2015-07-31 07:34
https://pcworld.al/a-mund-kompjuteri-juaj-i-vjeter-ti-pergjigjet-windows-10-tes-pergjigja-mund-tju-suprizoje/20%Always2015-07-31 07:23
https://pcworld.al/huawei-tejkalon-microsoft-behet-prodhuesi-i-trete-me-i-madh-ne-bote-i-smartfoneve/20%Always2015-07-30 18:32
https://pcworld.al/e-commerce-po-ndryshon-menyren-se-si-njerezit-blejne-produktet-e-konsumit/20%Always2015-07-30 17:03
https://pcworld.al/telekom-albania-me-rrjet-dhe-sherbime-4g-lte-ne-20-qytete/20%Always2019-01-18 16:25
https://pcworld.al/yahoo-prezanton-aplikacionin-e-ri-te-shkembimit-te-mesazheve-livetext/20%Always2015-07-30 13:38
https://pcworld.al/samsung-do-te-reduktoje-cmimin-e-galaxy-s6-shkak-renia-e-te-ardhurave/20%Always2015-07-30 12:10
https://pcworld.al/edhe-piratet-po-perfitojne-nje-kopje-legjitime-te-windows-10-tes/20%Always2015-07-30 05:33
https://pcworld.al/68453/20%Always2019-01-18 16:28
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-nje-sensor-me-te-holle-kamera-po-vjen-ne-smartfonet-tane-nga-fundi-i-ketij-viti/20%Always2015-07-29 18:46
https://pcworld.al/ueb-aplikacionet-google-docs-slides-dhe-sheets-vine-me-nje-dizajn-te-ri/20%Always2015-07-29 18:22
https://pcworld.al/apple-mund-te-kete-braktisur-planet-e-prodhimit-te-iphone-6c/20%Always2015-07-29 14:12
https://pcworld.al/lancimi-i-windows-10-tes-vendos-teston-kapacitet-e-isp-ve-microsoft-ka-rezervuar-nje-bandwidth-prej-40-tbps/20%Always2015-07-29 12:58
https://pcworld.al/intel-dhe-micron-prezantojne-nje-tip-te-re-memorie-1000-here-me-te-shpejte-se-nand/20%Always2015-07-29 11:57
https://pcworld.al/nokia-hyn-ne-realitetin-virtual-me-kameren-futuristike-360-grade-ozo/20%Always2015-07-29 09:31
https://pcworld.al/zyrtarizohet-windows-10-ta-qe-ne-kete-moment-i-disponueshem-per-shkarkim/20%Always2015-07-29 12:59
https://pcworld.al/motorola-hedh-drite-mbi-smartfonet-moto-x-style-moto-x-play-dhe-moto-g-2015/20%Always2015-07-28 16:55
https://pcworld.al/aplikacioni-i-rrjetit-social-twitter-se-shpejti-me-nje-nderfaqe-te-re-ne-windows-10/20%Always2015-07-28 14:32
https://pcworld.al/me-13-gusht-samsung-do-te-mbaje-nje-eveniment-ku-mund-te-prezantoje-galaxy-s6-edge/20%Always2015-07-28 12:56
https://pcworld.al/aplikacioni-i-ri-i-microsoft-ne-android-eshte-nje-launcher-dhe-quhet-arrow/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/vala-nenshkruan-marreveshje-roaming-me-vodafone-dhe-telenor-ne-shqiperi-turqi-dhe-malin-e-zi/20%Always2015-07-29 13:00
https://pcworld.al/oneplus-2-nje-telefon-i-madh-android-qe-kushton-pak-para/20%Always2019-01-18 16:31
https://pcworld.al/skype-ne-outlook-com-mund-te-kryeje-video-thirrje-nga-shfletuesi-microsoft-edge/20%Always2015-07-27 16:40
https://pcworld.al/facebook-do-te-ofroje-internet-falas-per-operatoret-mobil-ne-vendet-ne-zhvillim/20%Always2015-07-27 15:58
https://pcworld.al/apple-do-te-bazohet-ne-veturen-bmw-i3-per-te-ndertuar-makinen-e-saj-elektrike/20%Always2015-07-27 13:44
https://pcworld.al/intel-do-te-ndihmoje-microsoft-te-zgjidhe-problemin-e-baterise-ne-pajisjet-windows-10/20%Always2015-07-27 11:46
https://pcworld.al/samsung-do-te-hedhe-ne-treg-monitore-te-afte-te-karikojne-smartfonet-permes-wireless-it/20%Always2015-07-27 09:48
https://pcworld.al/platforma-e-transmetimit-te-lojerave-twitch-braktis-flash-in-e-adobe-aplikon-html5/20%Always2015-07-26 17:06
https://pcworld.al/moto-g-2015-nje-moto-x-2013-me-kosto-me-te-ulet/20%Always2015-07-26 13:54
https://pcworld.al/lajmet-kryesore-android-te-javes-galaxy-s2-tab-google-drive-ne-microsoft-office/20%Always2015-07-26 11:08
https://pcworld.al/cfare-dime-gjer-tani-ne-lidhje-me-apple-iphone-6s/20%Always2019-01-18 16:27
https://pcworld.al/telefonet-dhe-pajisjet-me-wireless-mund-te-shkaktojne-kancer/20%Always2015-07-25 18:25
https://pcworld.al/telekom-albania-vs-albtelecom-vizioni-i-deutsche-telekom-dhe-eskluziviteti-i-calik-group/20%Always2019-01-18 16:24
https://pcworld.al/lumia-950-xl-mund-te-jete-smartfoni-i-ardhshem-me-i-mire-i-microsoftfoto/20%Always2015-07-25 13:00
https://pcworld.al/currentc-rivali-i-apple-pay-do-te-debutoje-muajin-e-ardhshem/20%Always2015-07-25 07:42
https://pcworld.al/motorola-zbulon-aksidentalisht-disa-nga-specifikat-e-moto-g-2015/20%Always2015-07-24 17:57
https://pcworld.al/blackberry-mund-te-reduktoje-prodhimin-vjetor-te-smartfoneve-ne-vetem-nje/20%Always2015-07-24 15:30
https://pcworld.al/perdoruesve-te-wordpress-u-eshte-kerkuar-te-perditesojne-platformen-pas-zbulimit-te-nje-dobesie-te-sigurise/20%Always2015-07-24 11:04
https://pcworld.al/youtube-ridizenjon-aplikacionin-e-platformes-ne-android-dhe-ueb/20%Always2015-07-24 10:41
https://pcworld.al/113-telefone-vidhen-cdo-minute-pse-eshte-momenti-ti-ruani-te-dhenat-tuajainfografik/20%Always2015-07-24 07:27
https://pcworld.al/publikohen-detajet-e-telefoneve-lumia-550-750-dhe-850-mungon-mbeshtetja-per-lte/20%Always2015-07-23 17:49
https://pcworld.al/ndertimi-10240-i-windows-10-tes-eshte-versioni-i-fundit-eksperimental-i-sistemit-operativ/20%Always2015-07-23 16:26
https://pcworld.al/apple-lancon-versionin-e-dyte-te-betas-publike-te-ios-9/20%Always2015-07-23 15:14
https://pcworld.al/publikohet-fotot-qe-mund-te-jene-edhe-zyrtare-te-oneplus-2/20%Always2015-07-23 11:30
https://pcworld.al/apple-ne-bashkepunim-me-ibm-sjellin-10-aplikacione-te-reja-per-sipermarrjet/20%Always2015-07-22 22:37
https://pcworld.al/ribrandimi-i-amc-ne-telekom-drejt-finalizimit-operatori-lancon-uebfaqen-me-brendin-e-telekom/20%Always2019-01-18 16:25
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-specifikat-minimale-te-harduerit-per-windows-10-mobile/20%Always2015-07-22 14:10
https://pcworld.al/nokia-ishte-nje-gabim-i-madh-por-microsoft-me-ne-fund-po-ec-perpara/20%Always2015-07-23 10:52
https://pcworld.al/hakeret-kompromentojne-nje-jeep-cherokee-arriten-ta-aksidentojne-nga-10-milje-larg/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/audi-bmw-dhe-daimler-do-te-blejne-sherbimin-e-hartave-dixhitale-nokia-here-per-2-7-miliard-dollar/20%Always2015-07-22 10:10
https://pcworld.al/kur-e-pamundura-behet-realitet-google-drive-behet-pjese-e-microsoft-office/20%Always2015-07-21 19:59
https://pcworld.al/huawei-nxjerr-ne-shitje-smartfonin-buxhetor-honor-4a-kushton-vetem-88-euro/20%Always2015-07-21 19:42
https://pcworld.al/instagram-me-ne-fund-sjell-mundesine-per-te-kerkuar-nga-uebi/20%Always2015-07-21 17:44
https://pcworld.al/twitter-hoqi-sfondet-nga-profilet-e-perdoruesve-nje-zhvillues-ndertoi-nje-shtojce-per-ti-kthyer-perseri/20%Always2015-07-21 14:30
https://pcworld.al/latitude-12-rugged-tableti-i-dell-ndertuar-per-tu-perdorur-ne-kushte-ekstreme/20%Always2015-07-21 13:14
https://pcworld.al/linux-mint-17-2-sistemi-operativ-linux-me-i-mire-i-vitit/20%Always2019-01-18 16:23
https://pcworld.al/testohet-droni-i-pare-i-dergesave-ne-shba-trasportohen-barna-mjekesore/20%Always2015-07-20 21:18
https://pcworld.al/vdes-ne-moshen-28-vjecare-bashkethemeluesi-i-grooveshark-josh-greenberg/20%Always2015-07-20 20:37
https://pcworld.al/amd-prezantoi-apu-ne-e-re-a8-7670k-tjeter-beteje-me-linjen-core-i3/20%Always2015-07-20 18:02
https://pcworld.al/politika-e-re-perditesimit-te-windows-10-tes-cfare-eshte-falas-dhe-cfare-jo/20%Always2015-07-20 15:57
https://pcworld.al/lamtumire-amc-mireseerdhe-t-mobile-operatori-mobil-shqiptar-me-nje-marke-te-re/20%Always2015-07-20 17:43
https://pcworld.al/samsung-zyrtarizon-modelet-e-reja-te-tableteve-galaxy-tab-s2-8-0-dhe-tab-s2-9-7/20%Always2015-07-20 15:13
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s6-edge-plus-me-ekraan-5-7-inc-pozon-perpara-kameres/20%Always2015-07-20 15:19
https://pcworld.al/mozilla-firefox-os-2-5-po-vjen-ne-muajin-nentor/20%Always2015-07-19 13:42
https://pcworld.al/duke-filluar-qe-nga-data-29-korrik-kompjuterat-dell-do-te-shiten-te-pajisur-me-sistemin-operativ-windows-10/20%Always2015-07-19 08:07
https://pcworld.al/symantec-me-pak-se-50-e-mesazheve-ne-posten-tone-elektronike-permbajne-spam/20%Always2015-07-18 16:11
https://pcworld.al/cortana-ne-android-me-prane-se-asnjehere-microsoft-teston-nje-version-paraprak/20%Always2015-07-18 15:57
https://pcworld.al/keshilla-qe-te-mos-humbisni-identitetin-tuaj-gjate-udhetimeve-infografik/20%Always2015-07-18 13:51
https://pcworld.al/windows-10-perditesimet-do-te-jene-te-detyrueshme-per-konsumatoret-individuale/20%Always2015-07-18 10:37
https://pcworld.al/microsoft-ndertoi-dyqanin-e-aplikacioneve-universale-te-windows-10-tes/20%Always2015-07-18 08:32
https://pcworld.al/apple-dhe-samsung-bashkojne-forcat-per-te-eleminuar-karten-tradicionale-sim/20%Always2015-07-17 19:22
https://pcworld.al/vodafone-lancon-4g-ne-ne-kryeqytet-dhe-disa-zona-turistike-te-shqiperise/20%Always2019-01-18 16:27
https://pcworld.al/facebook-eshte-duke-testuar-butonin-buy-per-blerje-direkte-ne-faqet-e-rrjetit-social/20%Always2015-07-16 23:08
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-termat-e-licensimit-te-windows-10-tes-ne-mesin-e-tyre-ka-edhe-disa-surpriza/20%Always2015-07-16 23:00
https://pcworld.al/gjenerata-e-trete-e-smartfoneve-motorola-moto-g-dhe-moto-x-po-vjen-ne-28-korrik/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/1995-ta-epoka-kur-aparatet-fotografike-kushtonin-31000/20%Always2015-07-16 17:06
https://pcworld.al/smartfoni-htc-one-m9-po-vjen-ne-tregjet-europiane/20%Always2015-07-16 15:41
https://pcworld.al/antutu-samsung-galaxy-s6-dhe-s6-edge-jane-dy-smartfonet-me-te-fuqishem-ne-treg/20%Always2015-07-16 11:33
https://pcworld.al/apple-rifreskon-linjen-e-ipod-eve-dhe-permireson-ipod-touch/20%Always2015-07-15 22:19
https://pcworld.al/microsoft-thyen-premtimin-sjell-ndertimin-10240-te-windows-10-per-anetaret-e-programit-windows-insider/20%Always2015-07-15 22:11
https://pcworld.al/lidershpi-i-ri-ndersa-shfletuesi-microsoft-edge-gjendet-ne-avantazh-ndaj-google-chrome/20%Always2015-07-15 22:00
https://pcworld.al/samsung-lancon-galaxy-a8-vetem-5-9-mm-trashesi/20%Always2015-07-15 15:47
https://pcworld.al/startup-grind-tirana-organizon-mbremjen-festive-summer-party-ne-30-korrik/20%Always2015-07-15 14:10
https://pcworld.al/nje-maluer-i-ndertuar-nga-hacking-team-i-mbijeton-reinstalimeve-te-sistem-operativ/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/microsoft-nderpren-versionet-eksperimentale-te-windows-10-tes/20%Always2015-07-15 00:43
https://pcworld.al/mozilla-bllokon-adobe-flash-automatikisht-ne-shfletuesin-firefox/20%Always2015-07-14 22:49
https://pcworld.al/satya-nadella-microsoft-nuk-po-i-jep-lamtumiren-platformes-windows-per-telefonet/20%Always2015-07-14 22:38
https://pcworld.al/ndryshim-planesh-microsoft-do-te-shese-vetem-telefone-premium-lumia-ne-te-ardhmen-e-afert/20%Always2015-07-14 10:53
https://pcworld.al/zte-lancon-smartfonin-me-trashesi-5-5-mm-nubia-my-prague/20%Always2015-07-14 09:18
https://pcworld.al/the-wall-street-journal-apple-zoteron-92-te-fitimeve-qe-vine-nga-industria-globale-e-smartfoneve/20%Always2015-07-13 16:25
https://pcworld.al/microsoft-ja-dedikon-testuesve-te-windows-insider-debutimin-e-windows-10-tes/20%Always2015-07-13 15:22
https://pcworld.al/akep-jep-driten-jeshile-per-testimin-e-4g-se-nga-operatoret-sherbimi-fillojne-ne-1-shtator/20%Always2015-07-13 14:02
https://pcworld.al/kryeministri-i-australise-preferon-blackberry-in-ndersa-gjithe-departamenti-i-tij-perdor-nje-apple-iphone/20%Always2015-07-13 10:32
https://pcworld.al/5-smartfone-qe-duhet-ti-keni-ne-konsiderate-nga-fundi-i-vitit/20%Always2015-07-12 22:23
https://pcworld.al/mjeke-e-inferemiere-ne-vala-7-mije-numra-i-kthehen-operatorit-publik/20%Always2015-07-12 16:50
https://pcworld.al/nje-panorame-vizuale-e-historikut-te-sistemit-operativ-windows-infografik/20%Always2015-07-12 12:08
https://pcworld.al/apple-watch-ka-shkaktuar-djegje-ne-lekure-tek-disa-perdorues/20%Always2015-07-12 01:32
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-5-do-te-debutoje-me-shpejt-se-zakonisht/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/vala-zyrtarisht-eshte-sponsor-i-pergjithshem-i-perfaqesueses-se-kosoves-ne-futboll/20%Always2015-07-11 16:45
https://pcworld.al/asus-zenpad-8-tableti-i-ri-dhe-rivali-me-i-eger-i-nexus-9-dhe-ipad-mini-n/20%Always2015-07-12 00:45
https://pcworld.al/synaptic-po-zhvillon-nje-skaner-me-te-sigurte-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2015-07-11 10:20
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-10166-te-windows-10-tes-per-telefonet/20%Always2015-07-10 21:30
https://pcworld.al/microsoft-vret-aplikacionet-msn-health-fitness-food-drink-dhe-travel/20%Always2015-07-10 21:22
https://pcworld.al/lg-g4s-eshte-nje-version-me-kosto-me-te-ulet-i-smartfonit-g4/20%Always2015-07-10 16:45
https://pcworld.al/windows-7-ne-nje-smartfon-asus-zenfone-2-a-nuk-eshte-argetuese/20%Always2015-07-10 14:52
https://pcworld.al/google-sjell-paraqitjen-e-dyte-teknike-te-android-m-per-zhvilluesit/20%Always2015-07-10 12:46
https://pcworld.al/ndertimi-i-ri-10166-i-windows-10-tes-rregullime-gabimesh-dhe-microsoft-wi-fi/20%Always2015-07-10 10:34
https://pcworld.al/apple-lancoi-versionin-e-pare-publik-beta-te-os-x-el-capitan/20%Always2015-07-10 08:53
https://pcworld.al/smartfoni-meizu-mx5-nje-kopje-identike-e-iphone-6/20%Always2015-07-10 07:16
https://pcworld.al/google-maps-per-ios-ofron-mbeshtetje-per-shpendarjen-e-vendodhjes-ne-facebook/20%Always2015-07-09 16:01
https://pcworld.al/facebook-do-te-behet-pjese-e-tregut-te-sherbimeve-muzikore/20%Always2015-07-09 15:58
https://pcworld.al/ibm-nderton-procesorin-funksional-me-te-vogel-ne-bote-me-permasa-7nm/20%Always2015-07-09 15:55
https://pcworld.al/grupi-i-hakerave-qe-sulmuan-facebook-apple-dhe-microsoft-rikthehen-serisht-me-sulme-me-intensive/20%Always2015-07-09 12:18
https://pcworld.al/microsoft-ristrukturon-biznesin-e-telefoneve-windows-lamtumire-telefoneve-te-shumte-lumia/20%Always2015-07-08 23:29
https://pcworld.al/galaxy-note-5-dhe-s6-edge-plus-do-te-jene-dy-telefone-te-medhenj-por-me-procesore-te-ndryshem/20%Always2015-07-08 23:21
https://pcworld.al/ky-eshte-ndertimi-10158-i-windows-10-tes-per-telefonet-sistemi-operativ-nje-hap-me-afer-kompletimit/20%Always2015-07-08 18:44
https://pcworld.al/karta-e-re-grafike-firepro-s9170-profesionale-e-amd-zoteron-plot-32-gb-ram/20%Always2015-07-08 16:26
https://pcworld.al/mozilla-po-zhvillon-nje-version-te-shfletuesit-te-saj-per-windows-10-ten/20%Always2015-07-08 14:47
https://pcworld.al/oneplus-2-do-te-kete-nje-ram-masiv-prej-4gb/20%Always2015-07-08 13:12
https://pcworld.al/gopro-nxjerr-ne-shitje-kameren-e-saj-te-re-hero-4-session-ne-12-korrik/20%Always2015-07-08 10:17
https://pcworld.al/pse-shitjet-e-samsung-galaxy-s6-tes-lene-per-te-deshiruar/20%Always2015-07-07 15:25
https://pcworld.al/aplikacioni-skype-for-bussines-i-disponueshem-ne-windows-phone-zevendeson-lync-2013/20%Always2015-07-07 14:47
https://pcworld.al/microsoft-riciklon-marken-e-sherbimit-te-muzikes-xbox-music-ne-groove/20%Always2015-07-07 12:04
https://pcworld.al/microsoft-sjell-nje-format-te-ri-dhe-me-te-dobishem-ne-sherbimin-e-hartave-bing-maps/20%Always2015-07-07 12:07
https://pcworld.al/rrjeti-social-twitter-sjell-ne-profilet-e-perdoruesve-datelindjen-e-tyre/20%Always2015-07-07 09:53
https://pcworld.al/ka-mberritur-aplikacioni-i-sherbimit-cloud-te-amazon/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/finalizimi-i-windows-10-tes-do-te-kryhet-qe-kete-jave/20%Always2015-07-06 18:22
https://pcworld.al/instagram-rrit-madhesine-e-fotove-qe-mund-te-ngarkohen-ne-kete-rrjet-social/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/procesoret-intel-si-krahasohen-gjeneratat-broadwell-dhe-haswell/20%Always2015-07-06 13:00
https://pcworld.al/scanner-pro-6-thjeshteson-skanimin-e-dokumenteve-ne-iphone/20%Always2019-01-18 16:27
https://pcworld.al/si-mundet-teknologjia-e-diteve-te-sotme-te-pushtoje-boten-infografik/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/google-eshte-duke-punuar-me-lg-ne-per-ndertimin-e-smarftonin-nexus-2015/20%Always2015-07-05 18:22
https://pcworld.al/a-mjaftojne-8-ore-pune-ne-dite-infografik/20%Always2015-08-18 10:14
https://pcworld.al/intel-compute-stick-edicioni-ubuntu-ne-shitje-javen-e-ardhshme-per-110/20%Always2015-07-05 10:03
https://pcworld.al/lg-g3-pro-phableti-me-procesor-snapdragon-820-dhe-4-gb-ram/20%Always2015-07-05 09:37
https://pcworld.al/minecraft-beta-edition-do-te-mberrije-ne-windows-10-ne-daten-e-lancimit-ne-29-korrik/20%Always2015-07-04 17:08
https://pcworld.al/publikohen-fotot-e-dy-smartfoneve-te-ardhshem-xiaomi/20%Always2015-07-04 12:49
https://pcworld.al/google-eshte-duke-testuar-nje-version-te-ri-te-syzeve-inteligjente-google-glass/20%Always2015-07-04 10:42
https://pcworld.al/iphone-6s-do-te-sjelle-shpejtesi-me-te-larte-navigimi-ne-ueb-dhe-permiresim-te-jetegjatesise-se-baterise/20%Always2015-07-04 08:31
https://pcworld.al/blackberry-venice-eshte-emri-i-koduar-i-smartfonit-me-sistem-operativ-android/20%Always2015-07-03 18:31
https://pcworld.al/mastercard-po-teston-nje-menyre-te-re-pagesash-permes-njohjes-se-fytyres/20%Always2015-07-03 16:34
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-iso-t-e-ndertimit-10162-ne-uebfaqen-windows-insider/20%Always2015-07-03 16:34
https://pcworld.al/gello-shfletuesi-per-android-ndertuar-mbi-kodin-e-chromium-nga-cyanogenmod/20%Always2015-07-02 22:40
https://pcworld.al/qualcomm-nje-mori-smartfonesh-me-teknologjine-4g-po-vine-ne-treg-se-shpejti/20%Always2015-07-02 22:16
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-trete-eksperimental-te-windows-10-tes-per-kete-jave/20%Always2015-07-02 22:02
https://pcworld.al/jo-te-gjithe-do-te-kene-ne-duar-versionin-zyrtar-te-windows-10-tes-me-29-korrik-te-paret-jane-anetaret-e-windows-insider/20%Always2015-07-02 16:39
https://pcworld.al/gjenerata-e-re-e-cipave-skylake-te-intel-do-te-mberrije-ne-javen-e-pare-te-gushtit/20%Always2015-07-02 15:09
https://pcworld.al/windows-7-vazhdon-te-dominoje-tregun-e-sistemeve-operative-desktop-me-60/20%Always2015-07-02 11:27
https://pcworld.al/facebook-vendos-te-rifreskoje-logon-e-rrjetit-social/20%Always2015-07-02 08:24
https://pcworld.al/microsoft-lancon-nje-version-me-ekonomik-te-surface-pro-3-me-procesor-i7-dhe-128gb-memorie/20%Always2015-07-02 08:19
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-smartfonin-honor-7-karakterizohet-nga-nje-sensor-i-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2015-07-01 16:07
https://pcworld.al/youtube-sjell-transmetimin-e-videove-60fps-ne-aplikacionet-android-dhe-ios/20%Always2015-07-01 15:39
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-dyte-te-windows-10-tes-per-kete-muaj-rregullon-mbi-300-gabime/20%Always2015-07-01 10:33
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-kjo-kase-metalike-pjese-e-iphone-6s/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/ja-cilet-jane-5-oret-inteligjente-me-te-mira-te-vitit-2015/20%Always2015-07-01 08:57
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-sjelle-nje-sere-smartfonesh-me-sistem-operativ-tizen-kete-vit/20%Always2015-06-30 23:56