XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/android-wear-mberrin-ne-platformen-ios-google-sjell-aplikacionin-e-integrimit/20%Always2015-08-31 16:56
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s6-edge-vrasesi-i-iphone-6-plus-vezhgim/20%Always2015-12-07 09:38
https://pcworld.al/caktivizoni-perditesimin-automatik-te-aplikacioneve-ne-windows-10/20%Always2015-08-31 13:16
https://pcworld.al/nje-adoleshent-amerikan-17-vjecar-denohet-me-11-vite-burgim-mbeshteti-radikalet-e-isis-ne-twitter/20%Always2015-09-01 13:14
https://pcworld.al/versioni-europian-i-galaxy-note-4-po-merr-perditesimin-android-lollipop-5-1-1/20%Always2015-08-31 06:40
https://pcworld.al/lajmet-kryesore-windows-mobile-te-javes-windows-10-mobile-8gb-minum-ndersa-programi-insider-perfundon-ne-tetor/20%Always2015-08-30 19:19
https://pcworld.al/si-kane-evoluar-kompjuterat-qe-nga-gjenerata-e-pare-deri-ne-ditet-e-sotme-infografik/20%Always2015-08-30 14:16
https://pcworld.al/smartfonet-sony-z5-z5-compact-dhe-z5-premium-po-vine-me-2-shtator-ne-ifa/20%Always2015-08-29 21:00
https://pcworld.al/cfare-te-presim-nga-evenimenti-i-9-shtatorit-te-apple/20%Always2015-08-29 21:01
https://pcworld.al/blackberry-venice-shfaqet-ne-imazhe-live-zoteron-kamer-18-megapiksel/20%Always2015-08-29 15:26
https://pcworld.al/3-brendet-qe-jane-me-te-medhenj-se-facebook/20%Always2015-08-29 14:58
https://pcworld.al/tani-mund-te-postoni-foto-me-permasa-te-plota-ne-instagram/20%Always2015-08-29 08:56
https://pcworld.al/zyrtarizohet-kodi-telefonik-i-kosoves-383/20%Always2015-08-28 15:56
https://pcworld.al/adobe-flash-merr-tjeter-goditje-kete-here-nga-google-dhe-shfletuesi-i-saj-chrome/20%Always2015-08-28 14:37
https://pcworld.al/ndertimi-10532-i-windows-10-te-sjell-menu-te-reja-dhe-me-ca-probleme-te-medha/20%Always2015-08-28 12:11
https://pcworld.al/facebook-shenon-nje-tjeter-rekord-1-miliard-perdorues-vetem-diten-e-hene/20%Always2015-08-28 09:15
https://pcworld.al/departamenti-mobil-i-lenovo-do-te-shkrihet-me-kompanine-motorola/20%Always2015-08-27 20:44
https://pcworld.al/apple-fillon-shperndarjen-e-ftesave-per-evenimentin-e-9-shtatorit/20%Always2015-08-28 12:11
https://pcworld.al/cyanogen-os-zbret-ne-dy-smartfone-te-nje-prodhuesi-britanik-quajtur-wileyfox/20%Always2015-08-27 14:58
https://pcworld.al/samsung-pergatitet-te-lancoje-dy-smartfone-te-rinj-galaxy-grand-on-dhe-galaxy-mega-on/20%Always2015-08-27 12:46
https://pcworld.al/facebook-prezanton-asistentin-e-tij-dixhital-quhet-m/20%Always2015-08-27 11:25
https://pcworld.al/shfaqen-imazhe-zyrtare-te-microsoft-lumia-950-dhe-950-xl/20%Always2015-08-27 08:25
https://pcworld.al/debutojne-uebfaqja-dhe-aplikacioni-youtube-gaming/20%Always2015-08-26 16:46
https://pcworld.al/microsoft-me-shume-se-75-milion-paisje-kane-kaluar-ne-windows-10/20%Always2015-08-28 12:10
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-5-perballet-me-pengate-cfare-shkakton-kycjen-e-s-pen-brenda-smartfonit/20%Always2015-08-26 12:48
https://pcworld.al/shfaqen-online-imazhe-te-smartfonit-te-ardhshem-te-htc-bie-ne-sy-ngjashmeria-me-iphone-6/20%Always2015-08-26 09:51
https://pcworld.al/telefonet-windows-me-me-pak-se-8gb-memorje-te-brendshme-do-te-ngelen-pa-windows-10/20%Always2015-08-25 20:31
https://pcworld.al/libri-dhe-teknologjia-ne-kerkim-te-nje-te-ardhmeje-te-mbare-per-femijet-tane/20%Always2019-01-18 16:02
https://pcworld.al/office-2016-per-windows-po-vjen-me-22-shtator/20%Always2015-08-25 16:54
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-dy-telefone-te-thjeshte-nokia-kushtojne-37-dollar/20%Always2015-08-25 16:25
https://pcworld.al/si-duhet-te-dizenjohet-uebfaqja-e-rrjetit-social-facebook/20%Always2015-08-25 14:26
https://pcworld.al/sony-ka-ndertuar-nje-dron-qe-ngjason-me-nje-aeroplan-ne-miniature/20%Always2015-08-25 12:41
https://pcworld.al/nje-video-e-publikuar-tregon-blackberry-passport-me-sistem-operativ-android/20%Always2015-08-25 10:18
https://pcworld.al/microsoft-lancon-versionin-eksperimental-te-cortana-per-android/20%Always2019-01-18 16:28
https://pcworld.al/zuk-z1-smartfoni-me-platformen-android-te-cyanogen-i-cili-kushton-300-dollar/20%Always2015-08-24 16:30
https://pcworld.al/lg-prezantoi-tabletin-g-pad-ii-10-1-sjell-permiresime-te-ndjeshme-mbi-paraardhesin/20%Always2015-08-24 16:18
https://pcworld.al/samsung-mund-te-debutoje-nje-version-europian-te-galaxy-note-5-ne-28-gusht/20%Always2015-08-24 15:18
https://pcworld.al/20-vite-nga-lancimi-i-microsoft-windows-95/20%Always2015-08-24 12:39
https://pcworld.al/intel-behet-pjese-e-betejes-kunder-kancerit/20%Always2015-08-24 07:26
https://pcworld.al/asus-sjell-nje-version-special-me-kapacitet-256gb-te-zenfone-2/20%Always2015-08-24 07:21
https://pcworld.al/zbulohen-me-shume-detaje-mbi-tabletin-18-4-inc-te-samsung/20%Always2015-08-23 09:09
https://pcworld.al/porosite-e-iphone-6s-dhe-6s-plus-mund-fillojne-qe-me-11-shtator/20%Always2015-08-23 08:50
https://pcworld.al/lajmet-kryesore-windows-mobile-te-javes-evenimenti-i-tetorit-telefoni-surface-dhe-ndertimi-10512/20%Always2015-08-23 08:30
https://pcworld.al/lajmet-kryesore-android-te-javes-android-marshmallow-galaxy-note-5-dhe-blackberry-venice/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/disa-iphone-6-plus-kane-problem-me-kameren-isight-apple-ofron-riparim-falas/20%Always2019-01-18 16:30
https://pcworld.al/cfare-pune-benin-ne-te-kaluaren-ceo-t-e-500-kompanive-me-te-fuqishme-te-diteve-sotme-infografik/20%Always2015-08-23 06:56
https://pcworld.al/92-e-perdoruesve-e-kane-vleresuar-pozitivisht-windows-10/20%Always2015-08-22 18:12
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-honor-7i-spikat-kamera-e-smartfonit/20%Always2015-08-22 15:37
https://pcworld.al/kompania-finlandeze-jolla-hedh-ne-treg-tabletin-me-sistem-operativ-sailfish-2-0/20%Always2015-08-22 09:39
https://pcworld.al/si-e-perballojne-stresin-liderat-e-njohur-te-biznesit-infografik/20%Always2015-08-22 07:57
https://pcworld.al/samsung-u-ofron-perdoruesve-te-nje-iphone-testim-falas-te-galaxy-s6-edge-dhe-note-5-kundrejt-1-dollar/20%Always2015-08-21 17:24
https://pcworld.al/dyfishohen-perdoruesit-e-instagram-dhe-pinterest-ne-3-vitet-e-fundit/20%Always2015-08-21 16:04
https://pcworld.al/ja-5-rregulla-qe-duhet-te-zbatoni-ne-jeten-tuaj-online/20%Always2015-08-21 13:37
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-lancoje-nje-tablet-12-inc-me-sistem-operativ-windows-10/20%Always2015-08-21 10:36
https://pcworld.al/ueb-aplikacioni-i-whatsapp-tani-i-disponueshem-dhe-ne-iphone/20%Always2015-08-21 08:01
https://pcworld.al/displaymate-galaxy-note-5-eshte-smartfoni-me-ekranin-me-te-mire-te-ndertuar-ndonjehere/20%Always2015-08-20 17:07
https://pcworld.al/smartfoni-i-pare-blackberry-venice-me-sistem-operativ-android-do-te-mberrije-ne-muajin-nentor/20%Always2015-08-20 17:02
https://pcworld.al/britania-do-te-ndertoje-rruge-qe-karikojne-makinat-elektrike-ne-levizje/20%Always2015-08-19 18:17
https://pcworld.al/si-teknologjia-ka-krijuar-me-shume-vende-te-reja-pune-se-sa-ka-mbyllur/20%Always2015-08-19 18:12
https://pcworld.al/ngritja-dominimi-dhe-renia-e-nokia/20%Always2015-08-19 15:39
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-ky-smartfon-lg-nexus-5-2015-foto/20%Always2015-08-18 18:40
https://pcworld.al/google-shtyn-debutimin-e-projektit-ara-ne-vitin-2016/20%Always2015-08-18 18:32
https://pcworld.al/microsoft-sjell-ndertimin-10525-te-windows-10-tes-per-desktop/20%Always2015-08-18 18:26
https://pcworld.al/google-sjell-sherbimin-hangouts-edhe-ne-ueb/20%Always2019-01-18 16:35
https://pcworld.al/pse-intel-i-cileson-si-te-gjenerates-se-gjashte-procesoret-skylake/20%Always2015-08-18 18:00
https://pcworld.al/samsung-do-te-prezantoje-dy-modele-galaxy-o-ne-evenimentin-ifa-ne-berlin/20%Always2019-01-18 16:31
https://pcworld.al/projekti-sunroof-tregon-nese-shtepia-juaj-eshte-e-pershtatshme-per-implementimin-e-paneleve-diellore/20%Always2015-08-18 10:55
https://pcworld.al/galaxy-note-5-dhe-s6-edge-plus-nuk-do-te-kete-nje-variant-128-gb/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/m-do-te-thote-marshmallow-google-zbulon-emertimin-e-versionit-te-ri-te-android/20%Always2015-08-18 08:45
https://pcworld.al/windows-10-ta-eshte-instaluar-ne-50-milion-pajisje-kompjuterike/20%Always2015-08-18 08:22
https://pcworld.al/facebook-dhe-twitter-mund-te-ndihmojne-ne-permiresimin-e-sigurise-publike/20%Always2015-08-16 20:29
https://pcworld.al/ofrimi-falas-i-windows-10-tes-nuk-do-te-kete-impakt-financiar-tek-microsoft/20%Always2015-08-15 21:11
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-5-vs-konkurrenca-si-krahasohen/20%Always2015-08-15 07:53
https://pcworld.al/chromebook-13-eshte-laptopi-i-pare-i-dell-i-dizenjuar-per-bizneset/20%Always2019-01-18 16:40
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-smartfonet-galaxy-note-5-dhe-galaxy-s6-edge/20%Always2015-08-14 10:12
https://pcworld.al/njihuni-me-alphabet-kompanine-nen-te-cilen-do-te-operoje-google/20%Always2015-08-13 07:59
https://pcworld.al/veshtroni-nje-video-360-gradeshe-te-nje-avioni-luftarak-amerikan-i-luftes-se-dyte-boterore/20%Always2015-08-12 22:21
https://pcworld.al/mozilla-sjell-firefox-40-per-windows-10-thjeshtezon-perzgjedhjen-e-shfletuesit-paresor/20%Always2015-08-12 22:16
https://pcworld.al/facebook-gati-te-rivalizoje-twitter-me-nje-aplikacion-te-ri-lajmesh/20%Always2015-08-12 22:09
https://pcworld.al/ipad-mini-4-me-shume-funksionalitete-dhe-me-shume-fuqi/20%Always2015-08-12 22:05
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-ardhjen-e-galaxy-s6-edge-porositjet-fillojne-ne-21-gusht/20%Always2015-08-12 22:21
https://pcworld.al/twitter-heq-zyrtarisht-limitin-e-140-karaktereve-ne-mesazhet-direkte/20%Always2015-08-12 21:45
https://pcworld.al/microsoft-lancon-ndertimin-10512-te-windows-10-mobile/20%Always2015-08-12 19:52
https://pcworld.al/zyrtarizohet-snapdragon-820-adreno-530-eshte-e-shpejte-por-dhe-berthamat-kryo/20%Always2015-08-12 16:11
https://pcworld.al/microsoft-teston-nje-beta-private-te-aplikacionit-skype-for-bussines-ne-android-dhe-ios/20%Always2015-08-12 13:41
https://pcworld.al/samsung-prezanton-cipin-v-nand-me-kapacitet-256gb/20%Always2015-08-12 12:33
https://pcworld.al/microsoft-dergoi-perditesimin-e-dyte-permbledhes-ne-windows-10/20%Always2015-08-12 11:09
https://pcworld.al/evleaks-iphone-6c-mund-te-debutoje-ne-shtator-krahas-iphone-6s-dhe-6s-plus/20%Always2015-08-12 07:51
https://pcworld.al/google-facebook-dhe-twitter-bashkohen-per-te-luftuar-pornografine-e-femijeve-online/20%Always2015-08-11 15:16
https://pcworld.al/raporti-i-tremujori-te-dyte-te-akep-vodafone-dominon-tregun-mobil-albtelecom-ate-fiks/20%Always2019-01-18 16:22
https://pcworld.al/lenovo-prezanton-laptopet-thinkpad-p50-dhe-p70-te-fuqizuar-nga-procesoret-intel-xeon/20%Always2019-01-18 16:40
https://pcworld.al/procesoret-intel-xeon-ne-laptope-tashme-nje-realitet/20%Always2015-08-11 07:48
https://pcworld.al/imazhe-te-galaxy-note-5-bejne-xhiron-ne-internet-3-dite-nga-debutimi/20%Always2015-08-10 19:24
https://pcworld.al/ngritja-e-cyanogen-zoteron-me-shume-perdorues-se-windows-mobile-dhe-blackberry-se-bashku/20%Always2015-08-10 18:51
https://pcworld.al/njihuni-me-smartfonit-idol-3-4-7-te-alcatel-rivalin-e-moto-g-2015/20%Always2015-08-10 17:20
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-procesoret-e-rinj-snapdragon-212-dhe-412/20%Always2015-08-10 13:24
https://pcworld.al/cortana-i-microsoft-eshte-gati-per-te-zevendesuar-google-now-ne-android/20%Always2015-08-10 10:22
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-ky-smartfoni-nexus-6-2015/20%Always2015-08-10 06:39
https://pcworld.al/motorola-moto-g-2015-telefoni-me-i-mire-buxhetor-qe-mund-te-blini-vezhgim/20%Always2015-08-09 15:38
https://pcworld.al/lg-i-bashkohet-samsung-ut-dhe-google-me-perditesime-mujore-te-sigurise/20%Always2019-01-18 16:37
https://pcworld.al/ku-dallon-nje-shef-nga-nje-lider-infografik/20%Always2015-08-08 19:42
https://pcworld.al/camfind-aplikacioni-qe-identifikon-cdo-objekt-me-ane-te-kameres-se-smartfonit/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/perditesoni-shfletuesin-firefox-ose-nje-dobesi-sigurie-do-tju-vjedhe-te-dhenat/20%Always2015-08-08 19:12
https://pcworld.al/imazhe-publikuara-te-lumia-950-xl-hedhin-drite-mbi-te-ardhmen-e-windows-10-mobile/20%Always2015-08-08 16:13
https://pcworld.al/samsung-eshte-duke-testuar-nje-tablet-me-ekran-masiv-prej-18-4-inc/20%Always2015-08-08 13:23
https://pcworld.al/evenimenti-i-apple-po-vjen-me-9-shtator-pritet-prezantimi-i-gjenerates-se-re-te-iphone/20%Always2015-08-08 13:05
https://pcworld.al/uebfaqja-zyrtare-apple-com-vjen-e-ridizenjuar/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/google-sjell-youtube-gaming-twitch-tani-me-nje-konkurrent-te-forte/20%Always2015-08-07 15:24
https://pcworld.al/nje-dobesi-ne-dizajnin-e-procesoreve-intel-hap-rruge-per-infektimin-me-maluer/20%Always2015-08-07 12:28
https://pcworld.al/microsoft-sjell-per-zhvilluesit-veglat-per-konvertimin-e-aplikacioneve-ios-ne-windows/20%Always2015-08-07 10:28
https://pcworld.al/asus-prezantoi-smartfonin-zenfone-max-me-bateri-gjigande-prej-5000-mah/20%Always2015-08-07 07:12
https://pcworld.al/samsung-ngacmon-publikon-nje-imazh-te-evenimentit-te-13-gusht-ku-paraqiten-paisje/20%Always2015-08-06 18:56
https://pcworld.al/fragmentimi-i-android-ekzistojne-1300-marka-prodhuesish-dhe-24000-lloje-telefonesh/20%Always2015-08-06 18:26
https://pcworld.al/microsoft-sjell-aplikacionin-e-postes-elektronike-outlook-apple-watch/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/europa-marreveshje-me-shetet-e-bashkuara-per-shkembimin-e-te-dhenave/20%Always2015-08-06 14:17
https://pcworld.al/tesla-model-x-automobili-inovator-qe-do-te-dale-ne-rruge-ne-muajin-shtator/20%Always2015-08-06 12:35
https://pcworld.al/microsoft-po-dergon-nje-perditesim-te-detyruar-ne-windows-10/20%Always2015-08-06 08:59
https://pcworld.al/apple-iphone-fiton-terren-ne-europe-humbet-ne-shba/20%Always2015-08-06 07:19
https://pcworld.al/acer-lancon-dy-laptope-windows-10-me-kosto-te-ulet-rivalizon-chromebook-et/20%Always2015-08-05 18:51
https://pcworld.al/keto-jane-detajet-e-qualcomm-snapdragon-820-64bit-14-nm-dhe-berthama-hydra/20%Always2015-08-05 15:48
https://pcworld.al/kompania-kosovare-nextseo-zgjeron-bashkepunimin-me-gjigandin-gjerman-allianz/20%Always2015-08-05 14:31
https://pcworld.al/intel-hedh-ne-treg-procesoret-e-pare-core-i5-dhe-core-i7-me-arkitekturen-skylake/20%Always2015-08-05 13:21
https://pcworld.al/a-eshte-samsung-i-destinuar-te-perserise-gabimet-e-galaxy-s6-tes-edhe-me-galaxy-note-5/20%Always2015-08-05 10:49
https://pcworld.al/9-muaj-pas-debutimit-android-lollipop-gjendet-vetem-ne-18-te-pajisjeve-android/20%Always2015-08-05 10:32
https://pcworld.al/microsoft-detajon-ndryshimet-qe-po-vine-ne-ueb-aplikacionin-outlook-web-per-abonentet-e-office-365/20%Always2015-08-05 07:03
https://pcworld.al/bateria-e-smartfonit-apo-laptopit-mund-te-perdoret-per-te-cenuar-privatesine-tuaj/20%Always2015-08-04 15:56
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-oneplus-do-te-prezantojme-nje-telefon-te-trete-brenda-2015-tes/20%Always2015-08-04 09:55
https://pcworld.al/samsung-ul-koston-e-galaxy-s6-dhe-s6-edge-ne-europe-me-100-euro/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/skype-sjell-video-thirrjet-ne-grup-edhe-ne-ueb-aplikacionin-skype-for-web-ne-outlook-com/20%Always2015-08-04 08:22
https://pcworld.al/android-lollipop-mberrin-ne-htc-one-m9-per-konsumatoret-europian/20%Always2015-08-04 07:49
https://pcworld.al/nje-veshtrim-i-pergjithshem-mbi-intel-core-i7-5775c-procesorin-qe-askush-se-deshironte/20%Always2015-08-03 18:24
https://pcworld.al/pse-po-zhduken-femrat-e-teknologjise/20%Always2015-08-03 15:44
https://pcworld.al/sony-sjell-ne-treg-dy-smartfone-selfie-xperia-c5-ultra-dhe-m5/20%Always2015-08-03 12:42
https://pcworld.al/microsoft-po-punon-per-te-sjellur-ueb-aplikacionin-whatsapp-web-ne-shfletuesin-edge/20%Always2015-08-03 09:30
https://pcworld.al/nokia-shiti-here-tek-konsorciumi-i-audi-bmw-dhe-daimler-per-2-8-miliard-euro/20%Always2015-08-03 09:22
https://pcworld.al/yahoo-blen-uebfaqen-e-njohur-te-modes-polyvore/20%Always2015-08-03 07:06
https://pcworld.al/windows-10-vs-windows-8-si-krahasohen-per-nga-performanca/20%Always2019-01-18 16:30
https://pcworld.al/ja-se-cilet-kane-qene-sulmet-me-masive-te-hakerave-ne-5-vitet-e-fundit/20%Always2015-08-02 13:44
https://pcworld.al/windows-10-a-eshte-kjo-nje-histori-suksesi/20%Always2015-08-02 09:09
https://pcworld.al/si-reagojne-njerezit-ndaj-deshtimit-infografik/20%Always2015-08-01 15:44
https://pcworld.al/88000-tablete-nvidia-shield-te-do-te-zevendesohen-nga-kompania-probleme-me-mbinxehjen-e-baterise/20%Always2015-08-01 11:59
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-galaxy-note-5-dhe-s6-edge-dy-jave-nga-evenimenti-i-samsung/20%Always2019-01-18 16:40
https://pcworld.al/apple-nuk-eshte-me-kompania-dominuese-e-tregut-te-tableteve/20%Always2015-07-31 21:15