XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/boxx-apex1-eshte-nje-mini-workstation-me-procesor-18-berthamesh-xeon/20%Always2015-09-30 17:15
https://pcworld.al/ministria-e-mjedisit-dhe-inspektoriati-shteteror-i-mjedisit-sjellin-aplikacionin-qeveritar-mjedisi-im/20%Always2015-09-30 17:13
https://pcworld.al/dyqanet-online-microsoft-publikojne-aksidentalisht-online-dy-smartfonet-e-ardhshem-lumia-950/20%Always2015-09-30 15:33
https://pcworld.al/google-konfirmoi-se-android-marshmallow-do-te-zbarkoje-ne-telefonet-e-pare-javen-e-ardhshme/20%Always2015-09-30 15:14
https://pcworld.al/amd-hedh-ne-treg-apu-te-e-reja-posacerisht-per-konsumatoret-e-biznesit/20%Always2015-09-30 11:35
https://pcworld.al/interneti-po-perballet-me-nje-botnet-linux-i-cili-gjeneron-sulme-ddos-me-kapacitet-mbi-150-gbps/20%Always2015-09-30 07:33
https://pcworld.al/pixel-c-eshte-pergjigja-e-google-ndaj-microsoft-surface-pro-dhe-apple-ipad-pro/20%Always2015-09-30 07:13
https://pcworld.al/zyrtare-google-hedh-drite-mbi-telefonet-inteligjente-nexus-5x-dhe-6p/20%Always2015-09-29 19:48
https://pcworld.al/htc-prezantoi-telefonin-inteligjent-me-kamer-te-dyfishte-butterfly-3-fuqizohet-nga-snapdragon-810/20%Always2015-09-29 16:58
https://pcworld.al/european-youth-awards-2015-13-projektet-fituese-gati-per-tu-ballafaquar-sfidat-sociale-te-europes/20%Always2015-09-29 13:40
https://pcworld.al/reklamuesit-ne-google-se-shpejti-do-te-shenjestrojne-reklama-bazuar-ne-adresat-e-mail/20%Always2015-09-29 12:46
https://pcworld.al/a-jane-iphone-6s-dhe-6s-plus-rezistent-ndaj-ujit-dy-testime-thone-po/20%Always2015-09-29 11:31
https://pcworld.al/29-shtator-pritshmerite-tona-rreth-evenimentit-te-google/20%Always2015-09-29 08:14
https://pcworld.al/evleaks-zbulon-paraqitjen-e-lumia-950-xl/20%Always2015-09-28 16:24
https://pcworld.al/europa-dhe-kina-nenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi-per-te-implementimin-e-5g-se-deri-ne-2020-ten/20%Always2015-09-28 16:08
https://pcworld.al/iphone-6s-thyen-rekordin-tre-ditor-te-shitjeve-te-paraardhesit/20%Always2015-09-28 13:30
https://pcworld.al/zuckerberg-dhe-gates-premtojne-akses-interneti-ne-gjithe-boten-brenda-2020-tes/20%Always2015-09-28 11:23
https://pcworld.al/twitter-sjell-sondazhet-ne-rrjetin-social/20%Always2015-09-28 07:38
https://pcworld.al/detajohen-lumia-950-950-xl-dhe-550-konfirmohet-identifikimi-e-permes-syrit/20%Always2015-09-27 14:56
https://pcworld.al/google-feston-sot-ditelindjen-e-17-te-me-ane-te-nje-doodle-te-vecante/20%Always2015-09-27 12:26
https://pcworld.al/krijoni-mjedisin-perfekt-per-te-qene-sa-me-produktiv-infografik/20%Always2015-09-27 08:24
https://pcworld.al/microsoft-publikon-nje-tjeter-aplikacion-produktiviteti-quajtur-invite/20%Always2015-09-27 08:16
https://pcworld.al/perdorimi-i-tableteve-pritet-te-bjere-per-here-te-pare-vitin-qe-vjen/20%Always2015-09-26 18:06
https://pcworld.al/a-jeni-te-irrituar-nga-performanca-e-ios-9-nuk-jeni-i-vetmi/20%Always2015-09-26 13:12
https://pcworld.al/amerikes-se-veriut-i-mbarojne-adresat-ipv4/20%Always2015-09-26 05:02
https://pcworld.al/demontimi-i-iphone-6s-nxjerr-ne-pah-nje-bateri-me-te-vogel-dhe-sensoret-e-prekjes-3d/20%Always2015-09-26 04:45
https://pcworld.al/aplikacioni-i-shenimeve-google-keep-mberrin-ne-ios/20%Always2015-09-25 20:52
https://pcworld.al/blackberry-konfirmon-smartfoni-me-sistemin-operativ-android-do-te-quhet-priv/20%Always2015-09-25 17:06
https://pcworld.al/android-marshmallow-po-vjen-ne-nexus-5-dhe-6-me-5-tetor/20%Always2015-09-25 15:40
https://pcworld.al/pebble-sjell-ne-treg-oren-inteligjente-me-te-holle-dhe-me-te-lehte-te-ndertuar-ndonjehere/20%Always2015-09-25 11:14
https://pcworld.al/shkon-ne-4-numri-i-smartfoneve-lumia-qe-microsoft-pritet-te-lancoje-ne-evenimentin-e-tetorit/20%Always2015-09-25 09:30
https://pcworld.al/hakerat-vjedhin-5-6-milion-shenja-gishtash-te-pjestareve-te-qeverise-amerikane/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/dalin-ne-pah-specifikat-dhe-dizajni-i-smartfoneve-te-rinj-nexus/20%Always2015-09-24 12:54
https://pcworld.al/evleaks-zbulon-smartfonin-htc-one-a9-ne-gjashte-ngjyra/20%Always2015-09-24 12:50
https://pcworld.al/perditesohet-samsung-galaxy-s5-me-android-5-1-1-lollipop/20%Always2015-09-23 22:00
https://pcworld.al/facebook-ndjek-hapat-e-youtube-sjell-video-360-gradeshe-ne-rrjetin-social/20%Always2015-09-23 21:55
https://pcworld.al/toshiba-sjell-procesoret-intel-broadwell-ne-linjen-e-saj-te-laptopeve-chromebook-2/20%Always2015-09-23 17:09
https://pcworld.al/office-personal-365-vetem-35-dollar-per-konsumatoret-e-versioneve-e-vjetra/20%Always2015-09-23 14:26
https://pcworld.al/facebook-ve-ne-perdorim-opsione-te-reja-enkriptimi/20%Always2015-09-23 12:27
https://pcworld.al/htc-do-te-prezantoje-one-a9-gjate-muajit-tetor-ndersa-butterfly-3-dhe-one-m9-update-gjate-ketij-muaji/20%Always2015-09-23 09:23
https://pcworld.al/400-milion-perdorues-eshte-rekordi-i-radhes-per-instagram/20%Always2015-09-23 08:15
https://pcworld.al/google-perditeson-aplikacionin-wallet-per-platformen-ios-perdoruesit-mund-te-marrin-dhe-dergojne-para/20%Always2015-09-22 15:53
https://pcworld.al/makina-elektrike-e-apple-duhet-te-jete-gati-ne-vitin-2019-raporton-wall-street-journal/20%Always2015-09-22 12:28
https://pcworld.al/hakerat-infektojne-me-maluer-disa-aplikacione-ne-app-store-apple-kunderpergjigjet-fuqishem/20%Always2015-09-22 08:24
https://pcworld.al/franca-i-thote-google-e-drejta-per-tu-harruar-duhet-te-implementohet-globalisht/20%Always2015-09-22 08:07
https://pcworld.al/kurio-smart-laptopi-2n1-200-dollaresh-ndertuar-posacerisht-per-femijet/20%Always2015-09-22 07:40
https://pcworld.al/deustche-telekom-dhe-inmarsat-sjellin-internet-me-shpejtesi-4g-ne-avionet-e-lufthansa/20%Always2015-09-22 07:22
https://pcworld.al/apple-ios-9-tanime-eshte-instaluar-ne-50-te-telefoneve-dhe-tableteve-te-kompanise/20%Always2015-09-21 15:26
https://pcworld.al/microsoft-dergon-ndertimin-10547-tek-testuesit-e-windows-10-tes/20%Always2015-09-21 11:02
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-ka-qene-pre-e-114-000-sulmeve-kibernetike-ne-5-vitet-e-fundit/20%Always2015-09-21 10:24
https://pcworld.al/samsung-ofron-aplikacionin-e-shendetit-s-health-edhe-per-smartfone-te-tjere-android/20%Always2015-09-21 07:51
https://pcworld.al/android-one-vjen-ne-europe-me-bq-aquaris-4-5-android-5-1-1-dhe-4g-lte-per-170-euro/20%Always2015-09-21 06:47
https://pcworld.al/nje-guide-drejt-realizimit-te-fotos-perfekte-infografik/20%Always2015-09-20 15:29
https://pcworld.al/nje-pjese-e-madhe-e-mbrojtesve-ekzistues-te-ekraneve-per-iphone-do-te-funksionojne-edhe-me-prekje-3d-te-iphone-6s/20%Always2015-09-21 10:24
https://pcworld.al/sony-xperia-z5-premium-smartfoni-i-pare-ne-bote-me-ekran-4k-por-a-kemi-nevoje-per-te/20%Always2015-09-20 15:18
https://pcworld.al/10-aplikacione-qe-ekspozojne-ios-9/20%Always2015-09-20 14:34
https://pcworld.al/roboti-chatbot-rose-fiton-cmimin-per-inteligjencen-artificiale-loebner/20%Always2015-09-20 09:59
https://pcworld.al/microsoft-demostron-sistemin-e-saj-operativ-azure-te-bazuar-ne-linux/20%Always2015-09-19 14:17
https://pcworld.al/google-mban-event-me-29-shtator-pritet-debutimi-i-smartfoneve-te-rinj-nexus/20%Always2015-09-19 11:51
https://pcworld.al/apple-ne-telashe-perdoruesit-ankohen-per-deshtimin-e-aplikacioneve-ne-ios-9/20%Always2015-09-19 07:34
https://pcworld.al/samsung-perditeson-galaxy-s6-dhe-s6-edge-sjell-aplikacione-te-reja-te-microsoft/20%Always2015-09-18 15:19
https://pcworld.al/blackberry-venice-perseri-ne-qender-te-vemendjes-pas-publikimit-te-imazheve-te-reja/20%Always2015-09-18 15:08
https://pcworld.al/apple-fiton-nje-tjeter-beteje-ligjore-kundrejt-samsung/20%Always2015-09-18 14:39
https://pcworld.al/adoptimi-i-ios-9-brenda-24-oreve-te-para-te-debutimit-vetem-12/20%Always2015-09-18 13:05
https://pcworld.al/pinterest-numeron-100-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2015-09-18 11:01
https://pcworld.al/facebook-lancon-signal-nje-platforme-e-mbledhjes-se-informacionit/20%Always2015-09-18 07:44
https://pcworld.al/blerjet-ne-facebook-tani-nje-realitet/20%Always2015-09-17 14:32
https://pcworld.al/aplikacioni-i-detyrave-todoist-me-nje-imazh-te-ri/20%Always2015-09-17 14:25
https://pcworld.al/absurditet-i-pafundem-keqkuptimi-i-qellimshem-ndaj-steve-jobs/20%Always2015-09-17 14:01
https://pcworld.al/apple-ul-cmimet-e-icloud-globalisht-1-tb-per-9-99-dollar-ne-muaj/20%Always2015-09-17 12:56
https://pcworld.al/mberrin-ios-9-nderkohe-qe-watchos-2-vonohet-per-shkak-te-problemeve/20%Always2015-09-17 12:40
https://pcworld.al/microsoft-i-jep-lamtumiren-sherbimit-te-muzikes-zune-me-15-nentor/20%Always2015-09-17 09:15
https://pcworld.al/akademia-khan-lancon-aplikacionin-edukativ-per-platformen-android/20%Always2015-09-17 07:48
https://pcworld.al/meizu-mx4-ubuntu-edition-nje-smartfon-cilesor-me-sistem-operativ-linux-vezhgim/20%Always2015-09-17 07:30
https://pcworld.al/lg-mban-nje-eveniment-me-1-tetor-nje-smartfon-i-ri/20%Always2015-09-16 14:14
https://pcworld.al/google-do-te-ofroje-5-5-milion-dollar-ne-ndihme-te-krizes-se-refugjateve/20%Always2015-09-16 14:07
https://pcworld.al/ekrani-i-kycjes-ne-android-mund-te-anashkalohet-me-mbigarkimin-me-tekst-te-fushes-se-fjalekalimit/20%Always2015-09-16 13:28
https://pcworld.al/apple-do-te-beje-te-mundur-per-perdoruesit-heqjen-e-aplikacioneve-te-integruara-te-ios/20%Always2015-09-16 12:57
https://pcworld.al/apple-ipad-mini-4-me-i-fuqishem-se-iphone-6-dhe-6-plus/20%Always2015-09-16 08:14
https://pcworld.al/me-shume-se-nje-muaj-pritje-dhe-microsoft-sjell-ndertimin-10536-te-windows-10-mobile/20%Always2015-09-15 20:15
https://pcworld.al/zuckerberg-facebook-po-punon-ne-nje-buton-dislike/20%Always2015-09-15 20:02
https://pcworld.al/zbulohet-lumia-55-ekran-4-7-inc-720p-dhe-mbeshtetje-per-lte/20%Always2015-09-15 17:08
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-procesoret-tete-berthamesh-snapdragon-430-dhe-617/20%Always2015-09-15 14:16
https://pcworld.al/sony-sjell-android-5-1-1-ne-smartfonet-xperia-z1-xperia-z1-compact-dhe-xperia-z-ultra/20%Always2015-09-15 12:54
https://pcworld.al/qualcomm-quick-charge-3-0-premton-ngarkim-nga-0-ne-85-per-35-minuta/20%Always2015-09-15 12:40
https://pcworld.al/microsoft-mban-eveniment-me-date-6-tetor-surface-pro-4-apo-lumia-950/20%Always2015-09-15 13:41
https://pcworld.al/3-menyrat-se-si-te-dhenat-lehtesisht-te-aksesueshme-mund-te-zgjidhin-problemet-e-pyjeve/20%Always2015-09-14 19:22
https://pcworld.al/apple-shitjet-e-iphone-6s-do-te-thyejne-rekordin-e-vitit-te-shkuar/20%Always2015-09-14 16:21
https://pcworld.al/microsoft-le-disa-telefone-lumia-jashte-listes-se-windows-10-tes/20%Always2015-09-14 16:11
https://pcworld.al/windows-xp-eshte-pjese-e-13-tes-se-kompjuterave-te-bizneseve-dhe-sektorit-publik-ne-europen-lindore/20%Always2015-09-14 14:16
https://pcworld.al/apple-iphone-6s-vs-samsung-galaxy-s6-lg-g4-and-sony-xperia-z5-premium/20%Always2015-09-14 12:44
https://pcworld.al/microsoft-blen-aplikacionin-ne-android-echo-notifications-lockscreen/20%Always2015-09-14 08:40
https://pcworld.al/asistenti-dixhital-siri-ndepren-konferencen-per-shtyp-ne-shtepine-e-bardhe/20%Always2015-09-13 15:46
https://pcworld.al/microsoft-shkarkon-windows-10-ten-ne-kompjuterat-e-perdoruesve-pa-i-vene-ne-dijeni/20%Always2015-09-13 15:11
https://pcworld.al/behet-realitet-cipi-kompjuterik-qe-vet-shkaterrohet/20%Always2015-09-13 14:52
https://pcworld.al/cortana-e-integruar-ne-cyanogen-eshte-teresisht-e-mundur/20%Always2015-09-13 08:35
https://pcworld.al/pas-lenovo-s-edhe-dell-po-nderton-nje-klon-te-microsoft-surface-pro-3/20%Always2015-09-12 15:53
https://pcworld.al/facebook-po-transformon-faqet-e-rrjetit-social-ne-nje-treg-online/20%Always2015-09-12 07:39
https://pcworld.al/sony-paralajmeron-mos-i-perdorni-vazhdimisht-smartfonet-xperia-nen-uje/20%Always2015-09-12 07:25
https://pcworld.al/alcatel-onetouch-do-te-prezantoje-nje-smartfon-me-sistem-operativ-windows-10/20%Always2015-09-11 15:16
https://pcworld.al/google-po-pergatit-aplikacionin-android-pay-per-debutim/20%Always2015-09-10 21:25
https://pcworld.al/iphone-6s-dhe-6s-plus-permbajne-2gb-ram/20%Always2015-09-10 21:16
https://pcworld.al/adobe-konfirmon-ipad-pro-vjen-me-4gb-ram/20%Always2015-09-10 21:16
https://pcworld.al/galaxy-s7-me-ekran-5-7-inc-shfaqet-ne-databazen-e-antutu-fuqizohet-nga-snapdragon-820/20%Always2015-09-10 20:58
https://pcworld.al/google-lancon-aplikacionin-wallet-pergatit-debutimin-e-android-pay/20%Always2015-09-10 17:57
https://pcworld.al/e-konfirmuar-office-2016-debuton-me-22-shtator/20%Always2015-09-10 15:48
https://pcworld.al/ipad-pro-vs-surface-pro-3-cfare-apple-kopjoi-dhe-cfare-ofron-me-shume/20%Always2015-09-10 14:33
https://pcworld.al/microsoft-blen-kompanine-e-sigurise-softuerike-adallom-per-250-milion-dollar/20%Always2015-09-10 10:06
https://pcworld.al/iphone-6s-dhe-6s-plus-procesor-me-te-shpejte-kamer-12-megapiksel-dhe-prekje-3d/20%Always2015-09-10 09:41
https://pcworld.al/samsung-lancon-ne-heshtje-shfletuesin-e-saj-galaxy-ne-google-play/20%Always2015-09-10 08:05
https://pcworld.al/apple-prezanton-iphone-6s-nje-eveniment-me-risi-apo-trashegimi-live/20%Always2015-09-09 19:38
https://pcworld.al/ram-i-i-ri-i-samsung-do-te-sjelle-ne-treg-smartfone-me-6gb-ram/20%Always2015-09-09 16:12
https://pcworld.al/bllokohet-uebfaqja-apple-store-pak-ore-para-evenimentit-te-apple/20%Always2015-09-09 15:26
https://pcworld.al/motori-kinez-i-kerkim-baidu-prezantoi-asistentin-dixhital-duer/20%Always2015-09-09 12:41
https://pcworld.al/shfletuesi-edge-i-microsoft-sjell-mbeshtetjen-per-formatin-webm/20%Always2015-09-09 10:19
https://pcworld.al/ebay-vjen-me-nje-aplikacion-te-ridizenjuar-ne-platformen-ios-dhe-android/20%Always2015-09-09 08:25
https://pcworld.al/debuton-shfletuesi-adblock-plus-ne-ios-dhe-android/20%Always2015-09-08 18:08
https://pcworld.al/evenimentin-e-neserm-te-apple-mund-ta-ndiqni-edhe-nga-shfletuesi-microsoft-edge-ne-windows-10/20%Always2015-09-08 17:46
https://pcworld.al/teknologjia-dixhitale-si-mund-te-na-ndihmoje-drejt-nje-jete-me-te-shendetshme/20%Always2015-09-08 14:55
https://pcworld.al/canon-ndertoi-nje-dslr-me-sensor-ekstrem-prej-120-megapiksel/20%Always2015-09-08 13:08
https://pcworld.al/mblidhet-juria-e-european-youth-awards-me-11-shtator-perzgjidhen-projektet-fituese-ne-7-kategori/20%Always2015-09-08 11:58
https://pcworld.al/fiat-chrysler-terheq-8000-automjete-nga-tregu-kane-probleme-serioze-te-sigurise/20%Always2015-09-08 08:15
https://pcworld.al/cfare-jane-4g-lte-4g-4gx-lte-a-xlte/20%Always2015-09-07 18:42
https://pcworld.al/microsoft-terheq-aplikacionet-lumia-camera-nga-windows-phone-8-1/20%Always2015-09-07 15:11
https://pcworld.al/nokia-c1-foto-live-te-smartfonit-te-pare-android-ndertuar-nga-nokia/20%Always2015-09-07 16:50
https://pcworld.al/njohje-te-reja-dhe-revolucion-7-menyra-sesi-facebook-ka-ndryshuar-boten/20%Always2015-09-07 13:36
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-skype-in-e-ri-sjell-dy-aplikacione-skype-messaging-dhe-skype-video/20%Always2015-09-07 08:19
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-tabletin-12-inc-toshiba-per-te-konkurruar-me-ipad-pro/20%Always2015-09-06 20:25
https://pcworld.al/pas-nje-edicioni-te-suksesshem-ne-prishtine-startup-sauna-vjen-ne-tirane-me-17-shtator/20%Always2015-09-06 16:35
https://pcworld.al/cfare-duhet-te-dini-rreth-rrjetit-social-instagram-infografik/20%Always2015-09-06 13:44
https://pcworld.al/acer-jade-primo-telefoni-i-pare-kompjuter-me-platformen-windows-10-mobile/20%Always2015-09-06 14:30
https://pcworld.al/google-dhe-lenovo-kane-rene-ne-dashuri-me-te-njejten-germe-e/20%Always2015-09-06 06:38
https://pcworld.al/nokia-c1-a-mund-te-jete-ky-telefoni-i-pare-nokia-prodhuar-nga-nokia-qe-nga-2014-ta/20%Always2015-09-05 16:11
https://pcworld.al/i-fiksuar-pas-rrjetit-social-facebook-nuk-jeni-i-vetem/20%Always2015-09-05 15:55
https://pcworld.al/apple-do-te-sjelle-nje-model-21-5-inc-imac-me-ekran-4k/20%Always2015-09-05 13:52
https://pcworld.al/aplikacioni-twitter-ofron-rekomandime-te-profileve-te-rrjetit-social-ne-android-dhe-ios/20%Always2015-09-05 12:16
https://pcworld.al/apple-eshte-duke-zhvilluar-bateri-prej-hidrogjeni-te-cilat-premtojne-disa-jave-jetegjatesi/20%Always2015-09-05 07:26
https://pcworld.al/whatsapp-shenon-tjeter-rekord-numeron-900-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2015-09-04 14:46
https://pcworld.al/mozilla-sjell-versionin-e-pare-paraprak-te-firefox-ne-platformen-ios/20%Always2015-09-04 14:10
https://pcworld.al/asus-i-bashkohet-festes-se-mini-kompjuterave-me-vivostick/20%Always2015-09-04 12:19
https://pcworld.al/microsoft-ridizenjon-aplikacionin-skype-ne-android-dhe-ios/20%Always2015-09-04 11:00
https://pcworld.al/google-do-te-prezantoje-dy-smartfone-nexus-me-29-shtator/20%Always2015-09-04 08:46
https://pcworld.al/intel-sjell-nje-version-me-procesor-core-m-te-mini-kompjuterit-compute-stick/20%Always2015-09-04 12:11
https://pcworld.al/debutojne-ne-ifa-chromebook-me-kosto-te-ulet-lenovo-chromebook-100s-dhe-acer-chromebook-r11/20%Always2015-09-03 15:09
https://pcworld.al/akep-heq-kufizimet-teknologjike-ne-bandat-90018002100-mhz/20%Always2015-09-03 14:42
https://pcworld.al/lenovo-pasuron-linjen-e-tableteve-yoga-me-tri-modele-te-reja-te-pajisur-me-projektor/20%Always2015-09-03 15:10
https://pcworld.al/motorola-prezanton-tre-modele-te-reja-te-moto-360-dhe-moto-360-sport/20%Always2015-09-03 15:26
https://pcworld.al/sony-xperia-z5-premium-smartfoni-i-pare-me-ekran-4k/20%Always2015-09-03 08:13
https://pcworld.al/ifa-2015-cfare-te-presim-nga-gjigandet-e-teknologjise/20%Always2015-09-03 15:10
https://pcworld.al/politikani-zvicerian-fyen-emigrantet-shqiptare-ne-facebook-rrjeti-social-i-mbyll-llogarine/20%Always2015-09-02 16:33
https://pcworld.al/telekom-albania-lancon-lte-advanced-pretendon-shpejtesi-transmetimi-prej-225-mbps/20%Always2015-09-02 15:56
https://pcworld.al/asistenti-dixhital-cortana-mund-te-sherbeje-edhe-si-perkthyes-personal/20%Always2015-09-02 13:22
https://pcworld.al/paypal-lancon-paypal-me-nje-sherbim-transferimi-parash-mes-dy-individeve/20%Always2015-09-02 10:57
https://pcworld.al/lenovo-miix-7-nje-klon-i-microsoft-surface/20%Always2015-09-02 08:20
https://pcworld.al/google-me-logo-te-re-ndryshimi-me-i-madh-ne-16-vite/20%Always2015-09-01 17:52
https://pcworld.al/surprizon-windows-10-ta-eshte-sistemi-operativ-me-rritjen-me-te-shpejte-shenuar-ndonjehere/20%Always2015-09-02 15:37
https://pcworld.al/30-mije-studente-universitare-do-te-perfitojne-nga-sherbimet-e-operatorit-vala/20%Always2015-09-01 13:08
https://pcworld.al/1-shtatori-google-largon-mbeshtetjen-per-reklamat-e-bazuar-ne-flash-nga-shfletuesi-chrome/20%Always2015-09-01 12:58
https://pcworld.al/samsung-zyrtarizon-oren-inteligjente-gear-s2-me-sistem-operativ-tizen/20%Always2015-09-01 11:16
https://pcworld.al/qualcomm-prezanton-smart-protect-teknologjine-e-cila-identifikon-dhe-neutralizon-malueret/20%Always2015-09-01 10:35
https://pcworld.al/shfaqen-online-imazhe-te-gjenerates-se-dyte-te-ores-inteligjente-moto-360-sport/20%Always2015-09-01 07:38