XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/finalizimi-i-konkursit-digigjakova-konkludoi-me-kurorezimin-e-tre-ekipeve-fituese/20%Always2015-11-30 19:06
https://pcworld.al/blackberry-terhiqet-nga-pakistani-pas-kerkesave-qeveritare-per-mbikeqyrje/20%Always2015-11-30 19:19
https://pcworld.al/themeluesit-e-microsoft-facebook-linkedin-amazon-dhe-alibaba-bashkohen-per-te-investuar-ne-energjine-e-paster/20%Always2015-11-30 13:53
https://pcworld.al/the-pirate-bay-i-shpeton-bllokimit-te-aksesit-ne-suedi/20%Always2019-02-21 16:03
https://pcworld.al/huawei-watch-padyshim-ora-inteligjente-me-e-mire-me-platformen-android-wear/20%Always2015-12-07 09:39
https://pcworld.al/inovacion-ne-kohe-krize-pse-qyteti-italian-i-barit-braktisi-microsoft-ne-favor-te-softuerit-te-lire/20%Always2015-11-29 12:43
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-ngrohjes-se-shtepive-u-perket-serverave-cloud/20%Always2015-12-13 13:49
https://pcworld.al/nga-buron-inspirimi-i-disa-prej-autoreve-me-te-shquar-te-botes-infografik/20%Always2015-11-28 15:53
https://pcworld.al/google-zgjedh-nje-logo-per-tu-uruar-shqiptareve-festen-e-pavaresise/20%Always2015-11-28 12:42
https://pcworld.al/me-18-19-janar-prishtina-hap-dyert-per-konferencen-me-teme-cyber-security-privacy/20%Always2019-02-12 16:31
https://pcworld.al/google-publikoi-listen-e-10-domeineve-me-te-prekura-nga-e-drejta-europiane-per-tu-harruar/20%Always2015-11-27 17:13
https://pcworld.al/blackberry-shpjegon-pse-telefoni-priv-ka-avantazh-sigurie-ndaj-telefone-te-tjere-android/20%Always2015-11-27 13:57
https://pcworld.al/architecture-of-radio-aplikacioni-i-cili-krijon-pamje-vizuale-te-valeve-celulare-qe-ju-rrethojne/20%Always2015-11-26 19:53
https://pcworld.al/raspberry-pi-prezantoi-pi-zero-nje-kompjuter-5-dollaresh-me-procesor-1-ghz-dhe-512-mb-ram/20%Always2015-11-26 17:26
https://pcworld.al/huawei-mate-8-eshte-nje-phablet-6-inc-madheshtor-me-kosto-fillestare-500-dollar/20%Always2015-11-26 16:51
https://pcworld.al/fbi-publikon-dokumente-qe-provojne-vjedhjen-e-1-2-miliard-kredencialeve-nga-nje-haker-rus/20%Always2015-11-26 15:07
https://pcworld.al/telefoni-inteligjent-nokia-c1-shfaqet-me-sistem-operativ-android-dhe-windows-10/20%Always2015-11-26 09:55
https://pcworld.al/li-fi-eshte-nje-teknologji-100-here-me-e-shpejte-sesa-wi-fi/20%Always2015-11-25 17:22
https://pcworld.al/microsoft-zbuloi-nokia-230-nje-telefon-dedikuar-jetegjatesise-se-baterise-dhe-selfieve/20%Always2015-11-25 16:15
https://pcworld.al/mbeshtetja-per-kartat-microsd-rikthehet-me-samsung-galaxy-s7/20%Always2015-11-25 12:00
https://pcworld.al/automattic-ridizenjoi-dhe-hapi-burimin-e-kodit-te-wordpress-com/20%Always2015-11-25 09:37
https://pcworld.al/aplikacionet-dhe-librat-elektronike-spikaten-ne-festivalin-e-european-youth-awards-2015/20%Always2015-11-29 11:20
https://pcworld.al/google-prezantoi-versionin-2-0-te-android-studio/20%Always2015-11-24 16:21
https://pcworld.al/nje-bashkepunim-potencial-mes-samsung-dhe-blackberry-mund-te-jetesoje-galaxy-blackberry/20%Always2015-11-24 13:37
https://pcworld.al/google-sjell-pamjet-street-view-te-qytetit-antik-prej-guri-petra/20%Always2015-11-24 13:52
https://pcworld.al/aplikacioni-appcomparison-deshiron-te-binde-perdoruesit-te-kalojne-nga-android-ne-windows-phone/20%Always2015-11-24 13:00
https://pcworld.al/telefonia-mobile-ne-kosove-numeron-afro-1-8-milion-abonente-ndersa-ajo-fikse-vetem-56-mije/20%Always2015-11-23 17:44
https://pcworld.al/zhvilluesi-i-everythingme-njoftoi-mbylljen-e-aplikacionit-dhe-largimin-nga-play-store/20%Always2015-11-23 16:40
https://pcworld.al/ka-ardhur-momenti-qe-blackberry-te-vrase-blackberry-in/20%Always2015-11-24 13:31
https://pcworld.al/htc-one-a9-jo-nje-rival-i-denje-i-iphone-veshtrim/20%Always2015-12-07 09:37
https://pcworld.al/mozilla-largon-nga-shfletuesi-firefox-temat-dhe-grupimet-e-uebfaqeve/20%Always2015-11-22 17:57
https://pcworld.al/kina-zoteron-superkompjuterin-me-te-fuqishem-ne-planet/20%Always2015-11-21 19:38
https://pcworld.al/ipad-pro-ngrin-gjate-ngarkimit-te-baterise-apple-e-konfirmon/20%Always2015-11-21 15:10
https://pcworld.al/krimi-kibernetik-eshte-forma-e-dyte-me-e-zakonshme-e-akteve-kriminale-ne-britani/20%Always2015-11-21 14:44
https://pcworld.al/lg-anullon-shitjet-e-watch-urbane-ores-inteligjente-te-pare-me-konektivitet-celular-lte/20%Always2015-11-21 13:27
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-produkteve-elektronike-mobile-flet-gjuhen-e-esim/20%Always2015-11-21 12:01
https://pcworld.al/interneti-mobil-ne-kosove-ne-ekspansion-citon-raporti-me-i-fundit-i-arkep/20%Always2015-11-20 18:00
https://pcworld.al/europa-merr-masa-shtrenguese-ndaj-monedhave-dixhitale-dhe-transfertave-elektronike-pas-sulmeve-te-parisit/20%Always2017-07-20 11:53
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-t-mobile-shba-blackberry-do-te-rikthehet-fuqishem/20%Always2015-11-20 14:53
https://pcworld.al/lg-shpall-konkurrence-te-hapur-ndaj-google-apple-dhe-samsung-me-sherbimin-e-pagesave-mobile-g-pay/20%Always2015-11-20 11:01
https://pcworld.al/facebook-filloi-testimin-e-funksionaliteve-te-reja-ne-ndihme-te-fondacioneve-te-bamiresisee/20%Always2015-11-20 09:03
https://pcworld.al/ndertimi-10586-i-windows-10-mobile-eshte-versioni-zyrtar-i-platformes/20%Always2015-11-19 16:37
https://pcworld.al/samsung-po-sjell-ne-treg-nje-telefon-te-rangut-te-larte-me-rrokullisje-frymezuar-nga-adele/20%Always2015-11-19 13:17
https://pcworld.al/telekom-srbija-prane-privatizimit-fondi-amerikan-colbeck-capital-pretendenti-kryesor/20%Always2015-11-19 12:52
https://pcworld.al/startup-grind-tirana-mirepret-ne-takimin-e-radhes-ceo-n-e-ccs-computer-copier-systems-genci-likoskendaj/20%Always2015-11-19 08:34
https://pcworld.al/starups-al-nje-iniciative-dedikuar-komuniteteve-te-startupeve-ne-shqiperi/20%Always2015-11-18 19:25
https://pcworld.al/microsoft-hapi-burimin-e-visual-studio-code-si-dhe-lancoi-programin-visual-studio-dev-essentials/20%Always2015-11-18 20:38
https://pcworld.al/telefonet-inteligjente-me-te-mire-qe-mund-te-blini-me-ekrane-nen-5-2-inc/20%Always2015-11-18 14:37
https://pcworld.al/startup-weekend-tirana-promovon-tiranen-inteligjente-ne-datat-20-22-nentor/20%Always2015-11-19 12:51
https://pcworld.al/asus-dhe-google-prezantuan-mini-kompjuterin-chromebit-me-sistem-operativ-chrome-os/20%Always2015-11-18 13:16
https://pcworld.al/google-ridizenjoi-rrjetin-social-google-me-fokus-te-vecante-tek-komunitetet-dhe-koleksionet/20%Always2015-11-18 09:57
https://pcworld.al/aplikacionet-e-komunikimit-me-teknologji-enkriptimi-mund-te-jene-organizatoret-te-sulmeve-te-parisit/20%Always2015-11-20 12:29
https://pcworld.al/nvidia-sjell-gjeneraten-e-dyte-te-tableteve-shield-se-bashku-me-sherbimin-geforce-now/20%Always2015-11-17 16:18
https://pcworld.al/asus-sfidon-apple-imac-me-kompjuterin-24-inc-aio-z240/20%Always2015-11-17 15:22
https://pcworld.al/tim-cook-apple-nuk-ka-per-te-krijuar-nje-hibrid-mes-ipad-dhe-macbook/20%Always2015-11-16 21:41
https://pcworld.al/microsoft-njoftoi-shtyrjen-e-projektit-astoria-mjeteve-te-portimit-te-aplikacioneve-android-ne-windows/20%Always2015-11-16 21:09
https://pcworld.al/microsoft-ne-bashepunim-me-code-org-sjellin-tutorialin-minecraft-per-te-mesuar-kodimin-tek-femijet/20%Always2015-11-16 18:18
https://pcworld.al/zuckerberg-shpjegon-pse-facebook-aktivizoi-safety-check-per-parisin-dhe-jo-per-beirutin/20%Always2015-11-16 13:57
https://pcworld.al/samsung-galaxy-tab-s2-nje-rival-i-denje-i-ipad-air-2-me-ekran-te-mrekullueshem/20%Always2015-12-07 09:37
https://pcworld.al/ndertoni-nje-kompjuter-windows-10-per-400-dollar/20%Always2015-11-15 14:55
https://pcworld.al/att-dhe-evleaks-konfirmojne-prezantimin-e-galaxy-s7-ne-janar/20%Always2015-11-15 12:50
https://pcworld.al/keqfunksionimi-nje-kompjuteri-me-windows-3-1-mbyll-aeroportin-e-parisit/20%Always2015-11-14 15:14
https://pcworld.al/raporti-i-5-t-i-transparences-se-facebook-8-kerkesa-per-informacion-nga-shqiperia-6-nga-kosova/20%Always2015-11-13 19:24
https://pcworld.al/samsung-zbuloi-procesorin-me-berthama-te-pershtatura-exynos-8-octa-8890/20%Always2015-11-13 17:51
https://pcworld.al/blackberry-vienna-eshte-telefoni-i-dyte-android-i-kompanise-kanadeze/20%Always2015-11-13 15:56
https://pcworld.al/box-publikoi-aplikacionin-e-ri-per-windows-10-ten/20%Always2015-11-13 09:20
https://pcworld.al/google-i-jep-fund-mbeshtetjes-se-chrome-ne-windows-xp-dhe-vista/20%Always2015-11-13 06:21
https://pcworld.al/shfletuesi-firefox-ne-ios-thyen-tabune-me-debutimin-zyrtar-ne-app-store/20%Always2015-11-12 18:24
https://pcworld.al/microsoft-njoftoi-zyrtarisht-perditesimin-e-pare-madhor-ne-windows-10/20%Always2015-11-12 16:55
https://pcworld.al/qyteti-i-gjakoves-mirepret-evenimentin-digigjakova-ne-datat-21-22-nentor/20%Always2015-11-12 10:59
https://pcworld.al/hp-prezantoi-laptopin-profesional-zbook-studio-me-procesore-intel-xeon-dhe-kosto-prej-1699-dollaresh/20%Always2015-11-12 10:18
https://pcworld.al/dropbox-lancoi-nje-seksion-per-te-dhenat-e-edituara-se-fundmi-ne-ueb-aplikacionin-e-saj/20%Always2015-11-12 12:23
https://pcworld.al/apple-publikoi-betat-e-treta-te-ios-9-2-dhe-os-x-10-11-2-per-zhvilluesit/20%Always2015-11-11 14:44
https://pcworld.al/google-sjell-hartat-offline-ne-aplikacionin-maps-per-android-dhe-ios/20%Always2015-11-11 14:10
https://pcworld.al/tag-heuer-ne-bashkepunim-me-google-sjellin-oren-inteligjente-connected-watch/20%Always2015-11-11 13:11
https://pcworld.al/data-18-21-nentor-sjellin-festivalin-e-madh-te-european-youth-awards-ne-graz-te-austrise/20%Always2015-11-11 10:17
https://pcworld.al/qualcomm-zyrtarizoi-procesorin-snapdragon-820-me-lte-kategoria-12-dhe-quick-charge-3-0/20%Always2015-11-10 18:54
https://pcworld.al/nvidia-prezatoi-kartat-grafike-tesla-m4-dhe-m40-dedikuar-inteligjences-artificiale/20%Always2015-11-10 14:21
https://pcworld.al/t-mobile-lancon-sherbimin-lte-advanced-ne-maqedoni/20%Always2015-11-10 12:19
https://pcworld.al/shperndarja-e-windows-10-mobile-ne-modelet-e-vjetra-lumia-starton-me-14-dhjetor-raporton-orange-poland/20%Always2015-11-10 09:05
https://pcworld.al/xiaomi-mi-band-pulse-gjurmon-gjumin-hapat-dhe-rrahjet-e-zemres-per-15-dollar/20%Always2015-11-09 21:40
https://pcworld.al/fondacioni-vodafone-i-shpall-lufte-kancerit-me-aplikacionin-e-ri-dreamlab/20%Always2015-11-09 20:17
https://pcworld.al/platforma-wordpress-fuqizon-25-te-gjithe-ueb-it/20%Always2015-11-09 16:32
https://pcworld.al/apple-ipad-pro-ne-shitje-te-merkuren-me-kosto-799-dollar-per-modelin-baze/20%Always2015-11-09 20:30
https://pcworld.al/nje-maluer-unik-kercenon-sistemin-operativ-android-numerohen-20000-aplikacione-te-infektuara/20%Always2015-11-09 13:43
https://pcworld.al/alphabet-dhe-google-kane-numrin-me-te-larte-te-inxhiniereve-me-profesionale-sipas-bernstein-research/20%Always2015-11-29 11:19
https://pcworld.al/onedrive-per-bizneset-a-do-te-implementohet-limiti-prej-1-tb-per-konsumatoret-biznesit-ne-office-365/20%Always2015-11-09 20:31
https://pcworld.al/microsoft-i-jep-fund-shitjes-se-kompjuterave-windows7windows-8-1-me-31-tetor-2016/20%Always2015-11-08 16:40
https://pcworld.al/amd-akuzohet-per-mashtrim-me-numrin-e-berthamave-ne-procesoret-e-arkitektures-bulldozer/20%Always2015-11-09 20:32
https://pcworld.al/transformoni-laptopin-ne-nje-chromebook/20%Always2015-11-09 20:32
https://pcworld.al/ndertimin-10586-i-windows-10-tes-besohet-te-jete-perditesimi-madhor-threshold-2/20%Always2015-11-09 20:33
https://pcworld.al/nje-apple-iphone-i-ri-buxhetor-me-ekran-4-inc-mund-te-behet-realitet-vitin-e-ardhshem/20%Always2015-11-07 12:05
https://pcworld.al/symantec-prezantoi-sherbimin-e-inteligjences-kibernetike-dedikuar-bizneseve/20%Always2015-11-09 20:33
https://pcworld.al/expedia-blen-homeaway-shnderrohet-ne-rivalin-direkt-te-airbnb/20%Always2015-11-06 14:25
https://pcworld.al/android-lollipop-rrembeu-25-6-te-tregut-te-telefonet-android-marshmallow-vetem-0-3/20%Always2015-11-06 18:55
https://pcworld.al/samsung-perqafoi-ekranet-4k-me-laptopin-1600-dollaresh-ativ-book-9-pro/20%Always2015-11-05 19:50
https://pcworld.al/google-zbuloi-11-probleme-sigurie-me-impakt-te-larte-ne-galaxy-s6-edge/20%Always2015-11-09 20:36
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-tejkaloi-shifren-e-1-55-miliard-perdoruesve-aktive-ne-muaj/20%Always2015-11-05 13:00
https://pcworld.al/blackberry-premton-perditesime-mujore-te-sigurise-ne-telefonin-android-blackberry-priv/20%Always2015-11-04 21:43
https://pcworld.al/activision-blizzard-bleu-zhvilluesin-e-candy-crush-per-5-9-miliard-dollar/20%Always2015-11-04 17:47
https://pcworld.al/skype-publikoi-nje-buton-shperndarjeje-te-permbajtjeve-ne-ueb/20%Always2015-11-04 14:58
https://pcworld.al/23-e-telefoneve-dhe-tableteve-te-apple-kane-kaluar-ne-ios-9/20%Always2015-11-04 11:55
https://pcworld.al/zhvillimi-i-aplikacioneve-android-eshte-30-me-i-kushtueshem-kundrejt-ios/20%Always2015-11-03 17:39
https://pcworld.al/arkep-hap-procedurat-per-dhenien-e-brezave-frekuencore-ne-banden-2100-mhz/20%Always2015-11-03 14:54
https://pcworld.al/microsoft-rikthen-limitin-prej-1tb-ne-onedrive-per-abonetet-e-office-365-redukton-hapesiren-falas-ne-5-gb/20%Always2015-11-03 14:44
https://pcworld.al/pas-20-vitesh-nuk-do-te-kete-me-njerez-qe-drejtojne-automjetet-u-shpreh-steve-wozniak/20%Always2015-11-03 09:24
https://pcworld.al/portali-qeveritar-e-albania-organizon-konkursin-1-miliard-turiste-1-miliard-mundesi/20%Always2015-11-02 19:31
https://pcworld.al/parlamenti-europian-te-drejtat-themelore-te-njeriut-ne-rrezik-garanton-amnisti-per-edward-snowden/20%Always2015-11-02 15:19
https://pcworld.al/microsoft-zbuloi-aplikacionin-arrow-launcher-per-android/20%Always2015-11-02 11:02
https://pcworld.al/google-mohon-publikisht-planet-per-nje-shkrirje-te-mundshme-mes-chrome-dhe-android/20%Always2015-11-02 09:52
https://pcworld.al/liria-e-internetit-islanda-e-para-kina-e-fundit-citon-raporti-i-freedom-house/20%Always2015-11-01 15:47
https://pcworld.al/google-nexus-6p-aktualisht-phablet-i-me-i-mire-ne-shitje-vezhgim/20%Always2015-12-07 09:38