XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-ne-moshen-42-vjecare-themeluesi-i-debian-linux-ian-murdock/20%Always2015-12-30 19:43
https://pcworld.al/intel-prezantoi-8-modele-te-reja-procesoresh-te-arkitekturave-broadwell-dhe-skylake/20%Always2015-12-29 09:46
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s7-ne-shitje-ne-dy-variante-galaxy-s7-5-2-inc-dhe-galaxy-s7-edge-5-5-inc/20%Always2015-12-28 14:20
https://pcworld.al/sistemi-operativ-i-korese-se-veriut-eshte-nje-shembelltyre-e-realitetit-politik-te-vendit/20%Always2016-01-07 18:56
https://pcworld.al/cyber-security-privacy-shpalos-vizionin-per-sigurine-dhe-privatesine-online-ne-datat-18-dhe-19-janar/20%Always2019-02-12 16:46
https://pcworld.al/si-po-ndihmon-teknologjia-ne-krizen-europiane-te-refugjateve/20%Always2015-12-27 21:40
https://pcworld.al/google-nexus-5x-telefoni-i-duhur-android-per-te-gjithe-veshtrim/20%Always2015-12-27 13:50
https://pcworld.al/a-do-ti-mbijetonte-interneti-fundit-te-botes-infografik/20%Always2015-12-27 12:46
https://pcworld.al/listohet-galaxy-s6-mini-me-ekran-4-6-inc-ne-uebfaqen-e-nje-distributori-online/20%Always2015-12-26 15:11
https://pcworld.al/video-skiatori-austrian-i-shpeton-perplasjes-me-nje-dron-ne-nje-fraksion-sekonde/20%Always2015-12-26 10:18
https://pcworld.al/ne-luften-e-patentave-apple-kerkoi-180-milion-dollar-shtese-nga-samsung/20%Always2015-12-25 17:10
https://pcworld.al/planet-e-reja-te-fondacionit-mozilla-quhen-firefox-pi-hub-stick-dhe-pad/20%Always2015-12-25 11:04
https://pcworld.al/htc-zbuloi-telefonin-inteligjent-one-x9-me-ekran-1080p-dhe-kosto-370-dollar/20%Always2015-12-24 16:18
https://pcworld.al/telefonet-tabletet-dhe-oret-inteligjente-me-te-mira-android-te-2015-tes/20%Always2015-12-24 15:14
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-galaxy-a9-me-ekran-6-inc-dhe-bateri-4000-mah/20%Always2015-12-24 13:30
https://pcworld.al/robert-erzin-80-e-popullsise-aktualisht-gezon-sherbimet-e-internetit-4g-me-shpejtesi-deri-100-mbps/20%Always2015-12-24 08:23
https://pcworld.al/themeluesi-i-megaupload-kim-dotcom-rrezikon-dekada-burgim-pas-miratimit-per-ekstradim-ne-shba/20%Always2015-12-24 09:30
https://pcworld.al/divizioni-i-robotikes-prane-google-uron-festat-e-fundvitit-ne-menyre-te-pazakonte/20%Always2015-12-23 11:46
https://pcworld.al/apple-kundershtoi-planet-britanike-per-te-zgjeruar-kompetencat-e-agjensive-te-mbikeqyrjes/20%Always2015-12-23 10:35
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-blackberry-konfirmon-planet-per-nje-telefon-te-dyte-android-ne-2016-ten/20%Always2015-12-22 15:58
https://pcworld.al/microsoft-u-shpall-lufte-injektuesve-te-reklamave-ne-kompjuterat-windows/20%Always2015-12-22 13:27
https://pcworld.al/samsung-do-te-jete-prodhuesi-i-procesoreve-amd-ne-2016-ten/20%Always2015-12-22 12:41
https://pcworld.al/ne-luften-mobile-mes-platformave-dhe-prodhuesve-fitimtaret-jane-apple-dhe-google/20%Always2015-12-22 10:48
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-ne-ios-shton-mbeshtetjen-per-fotot-live-te-iphone-6s/20%Always2015-12-22 10:04
https://pcworld.al/me-lumia-650-microsoft-sjell-nje-telefon-me-dizajn-metalik-dhe-kosto-te-ulet/20%Always2015-12-22 09:48
https://pcworld.al/facebook-perditesoi-aplikacionin-messenger-me-animacione-festive/20%Always2015-12-21 18:18
https://pcworld.al/ubuntu-16-04-braktis-qendren-e-softuerit-ne-favor-te-gnome-software/20%Always2015-12-21 16:55
https://pcworld.al/uebfaqja-e-pare-u-ndertua-25-vite-me-pare-nga-shkencetari-britanik-tim-berners-lee/20%Always2015-12-21 15:17
https://pcworld.al/ne-2016-ten-ericsson-do-te-beje-para-per-cdo-iphone-dhe-ipad-te-shitur/20%Always2015-12-21 14:30
https://pcworld.al/ne-janar-microsoft-sjell-funksionalitete-te-reja-ne-outlook-per-office-365-dhe-outlook-com/20%Always2015-12-21 13:21
https://pcworld.al/hakohet-llogaria-ne-twitter-e-martin-shkrelit-shqiptarit-me-te-urryer-ne-planet/20%Always2015-12-21 12:35
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-do-te-luaje-videot-automatikisht-ne-html5/20%Always2015-12-20 16:19
https://pcworld.al/tirana-code_-organizon-web-security-bootcamp-ne-fokus-te-cilit-eshte-siguria-kibernetike/20%Always2015-12-20 15:32
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-nje-trashegimi-e-nje-shpirti-te-madh-te-nje-vendi-te-vogel/20%Always2015-12-19 19:23
https://pcworld.al/rikthehet-pas-12-oresh-sherbimi-i-whatsapp-ne-brazil-ngjarje-e-cila-pati-ndikim-ne-kili-dhe-argjentine/20%Always2015-12-19 12:48
https://pcworld.al/android-n-a-do-te-jete-android-nutella-versioni-i-ardhshem-i-platformes-mobile-me-popullore-ne-planet/20%Always2015-12-18 20:58
https://pcworld.al/pas-dy-vitesh-blackberry-shenon-rritje-te-ardhurash-me-12/20%Always2015-12-18 18:10
https://pcworld.al/donald-trump-propozon-ndalimin-e-internetit-per-te-luftuar-shtetin-islamik/20%Always2015-12-18 18:44
https://pcworld.al/shtyhet-ne-janar-transferimi-i-perdoruesve-ekzistues-te-telefoneve-windows-ne-windows-10-mobile/20%Always2015-12-18 14:24
https://pcworld.al/lg-zgjeroi-linjen-e-laptopeve-gram-me-nje-model-te-ri-15-inc/20%Always2015-12-18 11:06
https://pcworld.al/konsumatoret-e-biznesit-dhe-sipermarrjet-do-te-perfitojne-hapesire-pa-limit-ne-onedrive/20%Always2015-12-17 17:41
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-pare-redstone-te-windows-10-tes/20%Always2015-12-17 16:59
https://pcworld.al/samsung-reduktoi-numrin-total-te-telefoneve-te-prodhuar-ne-2015-ten-me-33/20%Always2015-12-17 16:20
https://pcworld.al/shpejtesia-mesatare-globale-e-internetit-eshte-5-1-mbps-citon-raportoi-i-akamai-technologies/20%Always2015-12-17 13:22
https://pcworld.al/startus-connect-tirana-1-0-vjen-ne-shqiperi-per-here-te-pare-nga-garazh/20%Always2015-12-17 14:59
https://pcworld.al/microsoft-zyrtarizoi-skype-for-business-per-platformen-android/20%Always2015-12-17 12:49
https://pcworld.al/lista-e-trendeve-teknologjike-me-te-kerkuara-ne-google-ne-2015-ten-iphone-6s-galaxy-s6-dhe-apple-watch/20%Always2015-12-16 16:45
https://pcworld.al/indeksi-i-zhvillimit-se-ict-se-shqiperia-e-fundit-ne-europe-dhe-94-ne-bote-citon-raporti-i-itu-se/20%Always2019-01-18 16:31
https://pcworld.al/htc-one-x9-nje-tjeter-telefon-me-dizajn-metalik-nga-prodhues-tajvanez-foto/20%Always2015-12-16 10:12
https://pcworld.al/linkedin-reformoi-seksionin-e-vendeve-te-punes-me-nje-nderfaqe-dhe-funksionalitete-te-reja/20%Always2015-12-16 09:39
https://pcworld.al/firefox-43-sjell-nje-variant-64bit-te-shfletuesit-ne-windows/20%Always2015-12-15 19:56
https://pcworld.al/oukitel-k10000-nje-telefon-inteligjent-android-me-jetegjatesi-baterie-10-15-dite/20%Always2015-12-15 16:58
https://pcworld.al/arrestohet-nje-21-vjecar-britanik-per-hakimin-e-te-dhenave-te-6-7-milion-femijeve-nga-vtech/20%Always2015-12-15 14:47
https://pcworld.al/ciklisti-skocez-danny-macaskill-ne-nje-aventure-te-vertete-ne-ishujt-kanarie/20%Always2015-12-15 13:01
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s7-me-prekje-3d-usb-c-dhe-skaner-te-retines/20%Always2015-12-15 11:21
https://pcworld.al/rrjeti-social-twitter-paralajmeron-disa-perdorues-ndaj-rrezikut-qe-u-kanoset-nga-hakerat-shteteror/20%Always2015-12-14 18:42
https://pcworld.al/cilet-do-te-jene-trendet-e-dizajnit-ne-2016-ten-infografik/20%Always2015-12-14 13:18
https://pcworld.al/ecopa-nje-startup-japonez-i-cili-zgjidh-problemet-e-parkimit-me-ane-te-shtyllave-inteligjente/20%Always2015-12-13 19:34
https://pcworld.al/microsoft-rekomandon-perdoruesve-windows-10-ten-permes-taktikave-te-perdorura-gjeresisht-nga-malueret/20%Always2015-12-13 17:54
https://pcworld.al/pse-duhet-te-fikni-paisjet-elektronike-si-routerat-dhe-printerat-ne-menyre-rutinore/20%Always2015-12-13 12:56
https://pcworld.al/tre-strategji-suksesi-per-samsung-drejt-rimarrjes-se-lidershipit-ne-boten-mobile/20%Always2015-12-13 20:23
https://pcworld.al/deshton-perseri-privatizimi-i-telekom-srbija/20%Always2015-12-12 16:42
https://pcworld.al/blu-life-one-x-eshte-nje-telefon-inteligjent-100-dollaresh-me-ekran-1080p/20%Always2015-12-12 12:52
https://pcworld.al/turqia-gjobit-twitter-in-me-45000-euro-per-lejim-te-propagandes-terroriste-ne-rrjetin-social/20%Always2016-01-07 18:49
https://pcworld.al/microsoft-kerkon-falje-per-reduktimin-e-hapesires-ne-onedrive-por-kjo-nuk-ndryshon-planet-e-kompanise/20%Always2015-12-11 19:25
https://pcworld.al/perditesimi-i-ri-i-aplikacionit-google-drive-i-dedikohet-funksionaliteve-te-avancuara-te-kerkimit/20%Always2015-12-11 15:18
https://pcworld.al/blackberry-perditeson-bbm-ne-blackberry-10-per-shume-privatesi-dhe-kontroll/20%Always2015-12-11 15:51
https://pcworld.al/ne-boten-mobile-vetem-ios-dhe-android-ja-vlejne/20%Always2015-12-11 14:22
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s7-plus-shfaqet-ne-pamje-3d/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-del-ne-mbrojtje-te-te-drejtave-te-muslimaneve/20%Always2015-12-10 19:11
https://pcworld.al/sherbimi-profesional-facebook-at-work-prane-zyrtarizimit/20%Always2015-12-10 16:27
https://pcworld.al/telefonet-windows-jane-te-falimentuar-pavaresisht-debutimit-te-windows-10-tes-citon-raporti-i-idc/20%Always2015-12-10 14:33
https://pcworld.al/lg-g5-debuton-ne-muajin-shkurt-me-dizajn-metalik-te-unfikuar-dhe-procesor-snapdragon-820/20%Always2015-12-10 13:22
https://pcworld.al/linux-mint-17-3-rosa-ofron-me-te-miren-e-nje-desktop-tradicional-linux/20%Always2015-12-10 09:51
https://pcworld.al/startup-weekend-tirana-fituesit-dhe-risite-e-evenimentit/20%Always2015-12-10 08:49
https://pcworld.al/pas-debutimit-ne-mac-wordpress-com-publikoi-aplikacionin-e-pare-ne-windows/20%Always2015-12-09 18:08
https://pcworld.al/10-temat-me-te-diskutuara-ne-rrjetin-social-facebook-pergjate-2015-tes/20%Always2015-12-09 17:54
https://pcworld.al/themeluesi-i-bitcoin-satoshi-nakamoto-besohet-te-jete-nje-pastor-44-vjecar-nga-australia/20%Always2019-01-03 10:43
https://pcworld.al/kapitullon-firefox-os-mozilla-nuk-do-te-mbeshtese-me-zhvillimin-e-platformes-mobile/20%Always2015-12-09 13:35
https://pcworld.al/shfletimi-i-sigurte-i-google-vjen-ne-shfletuesin-chrome-ne-android/20%Always2015-12-09 10:07
https://pcworld.al/apple-prezantoi-zgjidhjen-e-problemit-te-jetegjatesise-se-baterise-se-iphone-6s/20%Always2015-12-08 16:00
https://pcworld.al/bashkimi-europian-miraton-ligjin-e-pare-te-sigurise-kibernetike/20%Always2015-12-08 14:19
https://pcworld.al/google-sjell-perkujtuesit-ne-aplikacionin-calendar/20%Always2015-12-08 13:32
https://pcworld.al/dropbox-braktis-aplikacionin-e-postes-elektronike-mailbox-dy-vite-pas-debutimit/20%Always2015-12-08 12:01
https://pcworld.al/google-publikoi-perditesimin-android-6-0-1-per-nexus-6p-5x-6-5-dhe-nexus-7-2013/20%Always2015-12-08 09:28
https://pcworld.al/microsoft-sjell-telefonin-lumia-550-ne-tregjet-europiane-per-139-dollar/20%Always2015-12-07 16:57
https://pcworld.al/microsoft-ofron-kodin-e-motorit-te-javascript-chakra-si-projekt-me-burim-te-hapur-ne-github/20%Always2015-12-07 16:01
https://pcworld.al/oneplus-x-per-pak-para-te-ofron-pamjen-dhe-ndjesine-e-nje-telefoni-premium-veshtrim/20%Always2015-12-07 09:37
https://pcworld.al/fitbit-dominon-tregun-ne-rritje-te-veshjeve-elektronike-ndjekur-nga-apple-dhe-xiaomi/20%Always2015-12-06 14:19
https://pcworld.al/britaniket-raportojne-faqen-zyrtare-te-kryeministrit-ne-facebook-per-reklamim-te-dhunes/20%Always2015-12-06 13:42
https://pcworld.al/microsoft-surprizon-me-nje-perditesim-permbledhes-ne-ndertimin-10586-te-windows-10-mobile/20%Always2015-12-06 13:13
https://pcworld.al/universiteti-i-singaporit-ka-ndertuar-nje-dron-gjigand-i-afte-te-transportoje-njerez/20%Always2015-12-06 09:56
https://pcworld.al/nje-guide-per-ndertimin-e-zyres-perfekte-te-punes-ne-shtepi-infografik/20%Always2015-12-05 19:53
https://pcworld.al/samsung-vendos-ti-paguaje-apple-plot-548-milion-dollar-per-shkelje-te-patentave/20%Always2015-12-05 18:50
https://pcworld.al/ookla-sjell-nderfaqen-e-re-te-ueb-aplikacionit-speedtest-net-me-prirje-drejt-dizajnit-te-rrafshet/20%Always2015-12-05 16:11
https://pcworld.al/microsoft-lumia-950-a-do-te-korre-sukses-telefoni-i-pare-me-windows-10/20%Always2015-12-05 10:34
https://pcworld.al/microsoft-konfirmoi-organizimin-e-konferences-build-2016-ne-datat-30-mars-1-prill/20%Always2015-12-04 19:31
https://pcworld.al/oneplus-largon-pergjithnje-sistemin-e-blerjes-permes-ftesave/20%Always2015-12-04 17:59
https://pcworld.al/kyocera-digno-rafre-nje-telefon-i-cili-mund-te-lahet-se-bashku-me-enet/20%Always2015-12-04 15:48
https://pcworld.al/apple-planifikon-te-nxjere-ne-shitje-nje-model-te-ri-4-inc-te-iphone-ne-2016-ten/20%Always2015-12-04 09:47
https://pcworld.al/florian-kunushevci-hakeri-shqiptar-nga-kosova-qe-zbuloi-dobesi-sigurie-ne-uebfaqet-e-eset-dhe-skytv/20%Always2015-12-03 18:37
https://pcworld.al/afro-370-milion-perdorues-te-internet-explorer-kane-6-jave-afat-per-te-kaluar-ne-versionin-e-fundit-te-shfletuesit/20%Always2015-12-03 17:25
https://pcworld.al/me-microsoft-powerapps-cdokush-mund-te-jete-nje-zhvillues-aplikacionesh/20%Always2015-12-03 15:31
https://pcworld.al/71877/20%Always2015-12-03 14:26
https://pcworld.al/termat-me-te-kerkuar-ne-motorin-e-kerkimit-te-yahoo-iphone-6-dhe-windows-10/20%Always2015-12-03 10:13
https://pcworld.al/blackberry-publikoi-perditesimin-e-pare-madhor-ne-telefonin-android-blackberry-priv/20%Always2015-12-02 18:54
https://pcworld.al/renia-e-cmimeve-te-disqeve-solide-ssd-ngushton-diferencat-ne-kosto-me-hardisqet-tradicionale/20%Always2015-12-02 16:31
https://pcworld.al/windows-10-arrin-shifren-e-9-te-adoptimit-windows-7-dhe-8-shenojne-rritje/20%Always2015-12-02 11:25
https://pcworld.al/sylaps-nje-sherbim-i-cili-realizon-thirrje-audio-dhe-video-permes-shfletuesit/20%Always2015-12-01 15:05
https://pcworld.al/procesori-i-apple-a9x-i-ipad-pro-fuqizohet-nga-plot-12-berthama-grafike/20%Always2015-12-01 10:33
https://pcworld.al/komuniteti-open-labs-organizon-per-vitin-e-dyte-me-radhe-evenimentin-wikipedia-weekend-tirana/20%Always2015-12-01 07:32
https://pcworld.al/me-10-dhjetor-albanian-security-forum-bashkon-ekspertet-me-te-mire-shqiptare-te-sigurise-ne-tirane/20%Always2015-12-01 07:27