XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/cybertron-prezantoi-laptopet-osiris-17-dhe-17x-me-harduer-desktopi/20%Always2016-01-31 10:46
https://pcworld.al/evolucioni-i-kameres-se-apple-iphone-pergjate-viteve-infografik/20%Always2016-01-30 15:23
https://pcworld.al/lg-arnoi-nje-vrime-sigurie-me-impakt-te-larte-ne-10-milion-telefone-g3/20%Always2016-01-29 17:28
https://pcworld.al/renia-drastike-e-shitjeve-te-telefoneve-windows-sinjalizon-fundin-e-markes-microsoft-lumia/20%Always2016-01-29 17:03
https://pcworld.al/htc-gati-te-rikthehet-fuqishem-me-modelin-one-m10/20%Always2016-01-29 09:49
https://pcworld.al/oneplus-largon-sistemin-e-ftesave-edhe-per-modelin-buxhetor-oneplus-x/20%Always2016-01-29 09:36
https://pcworld.al/apple-terheq-nga-tregu-disa-pershtates-elektrik-te-shitur-ne-europe/20%Always2016-01-28 18:17
https://pcworld.al/idc-apple-huawei-dhe-xiaomi-jane-fituesit-e-medhenj-ne-tregun-e-telefoneve-mobil/20%Always2016-01-28 15:14
https://pcworld.al/amd-po-tenton-te-joshe-zhvilluesit-e-video-lojerave-me-projektin-gpuopen/20%Always2016-01-28 13:43
https://pcworld.al/asus-zen-aio-z240ic-nje-rival-i-frikshem-i-imac-ne-cilesi-dhe-cmim/20%Always2016-01-28 15:16
https://pcworld.al/microsoft-integroi-box-dhe-dropbox-ne-office-online-dhe-office-per-ios/20%Always2016-01-28 14:13
https://pcworld.al/startup-europe-week-vjen-ne-tirane-vlore-dhe-shkoder-ne-datat-1-3-shkurt/20%Always2016-02-03 19:03
https://pcworld.al/me-4-shkurt-ne-tirane-evenimenti-i-pare-i-albanian-ict-awards-4/20%Always2016-01-28 12:57
https://pcworld.al/apple-raportoi-18-4-miliard-dollar-fitim-ndersa-shitjet-e-iphone-pritet-te-shenojne-renie/20%Always2016-01-27 11:05
https://pcworld.al/htc-one-m10-do-te-ndjeke-hapat-e-one-a9-ne-aspektin-e-dizajnit/20%Always2016-01-27 09:45
https://pcworld.al/aplikacioni-i-postes-elektronike-inbox-by-gmail-solli-funksionalitete-te-avancuara-te-kerkimit/20%Always2016-01-26 18:44
https://pcworld.al/firefox-44-sjell-njoftimet-e-bazuara-ne-ueb-dhe-sherbimet-e-printimit-ne-android/20%Always2016-01-26 18:04
https://pcworld.al/intel-nxori-ne-shitje-gjashte-procesore-te-rinj-core-i7-dhe-xeon-per-laptopet/20%Always2016-01-26 17:59
https://pcworld.al/nje-uebfaqe-bllokon-safari-n-ne-ios-dhe-os-x-shkakton-rindezjen-e-iphone-dhe-ipad/20%Always2016-01-26 08:49
https://pcworld.al/blackberry-mbyll-programin-per-zhvilluesit-nderto-per-blackberry-in/20%Always2016-01-25 19:31
https://pcworld.al/raport-apple-mund-te-zyrtarizoje-ne-mars-variantin-mini-te-iphone-6s-quajtur-iphone-5se/20%Always2016-01-25 18:33
https://pcworld.al/asistenti-dixhital-cortana-do-tu-perkujtoje-perdoruesve-premtimet-e-bera/20%Always2016-01-25 16:14
https://pcworld.al/hp-prezantoi-chromebook-un-e-ri-199-dollaresh-11-g4-edicioni-edukativ/20%Always2016-01-25 15:52
https://pcworld.al/10-vite-adblock-plus-dhe-plot-500-milion-shkarkime/20%Always2016-01-25 14:57
https://pcworld.al/nje-makineri-e-cila-zgjidh-nje-kub-rubik-ne-vetem-1-sekond-video/20%Always2016-01-25 09:55
https://pcworld.al/cilet-jane-disa-nga-iniciatoret-me-te-guximshem-te-historise-infografik/20%Always2016-01-24 13:54
https://pcworld.al/si-ta-perdorni-facebook-un-ne-sherbim-te-punes-tuaj-infografik/20%Always2016-01-24 11:57
https://pcworld.al/forumi-ekonomik-boteror-shpalosi-vizionin-mbi-te-ardhmen-e-teknologjise-dhe-shoqerise-njerezore/20%Always2016-01-23 14:28
https://pcworld.al/12-keshilla-drejt-ndertimit-te-nje-profili-te-suksesshem-ne-linkedin-infografik/20%Always2016-01-23 13:25
https://pcworld.al/versioni-5-10-i-aplikacionit-gmail-zgjidh-problemet-me-adresat-hotmail/20%Always2016-01-23 13:22
https://pcworld.al/skype-do-te-fshehe-automatikisht-adresat-ip-te-perdoruesve/20%Always2016-01-23 17:10
https://pcworld.al/publikohet-nje-video-apple-iphone-6s-mini-me-ekran-4-inc/20%Always2016-01-22 18:18
https://pcworld.al/microsoft-do-te-mbeshtese-procesoret-x86-intel-me-windows-10-mobile/20%Always2016-01-22 16:03
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-mozilla-brendan-eich-zbuloi-shfletuesin-brave/20%Always2016-01-22 09:57
https://pcworld.al/ios-9-2-1-eshte-perditesimi-qe-kane-pritur-perdoruesit-e-iphone-4s5/20%Always2016-01-21 19:57
https://pcworld.al/perdoruesit-e-medias-dixhitale-shpenzojne-me-shume-kohe-online-sesa-duke-fjetur/20%Always2016-01-21 17:22
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-komunitetin-per-adhuruesit-e-botes-se-sportit-sports-stadium/20%Always2016-01-21 16:36
https://pcworld.al/shfletuesi-chrome-do-te-permiresohet-dukshem-fale-nje-alegoritmi-te-ri-quajtur-brotli/20%Always2016-01-21 09:49
https://pcworld.al/25-fjalekalimet-me-te-keqija-te-2015-tes/20%Always2016-01-21 16:18
https://pcworld.al/indeksi-global-i-kreativitetit-perpiluar-nga-instituti-i-mireqenies-martin-rendit-shqiperine-ne-vendin-e-116-te/20%Always2016-01-22 19:17
https://pcworld.al/amd-akuzon-intel-dhe-sysmark-per-manipulim-te-rezultateve-te-performances-se-procesoreve/20%Always2016-01-20 12:02
https://pcworld.al/google-do-te-beje-te-mundur-instalimin-e-aplikacioneve-android-nga-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2016-01-19 17:23
https://pcworld.al/apple-pranon-problemet-e-baterise-ne-ios-9-2-me-iphone-6s-dhe-6s-plus/20%Always2016-01-19 16:47
https://pcworld.al/rrjeti-social-twitter-ballafaqohet-me-nderprerje-madhore-te-sherbimit-ne-europe/20%Always2016-01-19 12:16
https://pcworld.al/whatsapp-heq-tarifen-1-dollareshe-dhe-prezanton-nje-model-te-ri-biznesi/20%Always2016-01-18 17:46
https://pcworld.al/arkep-jep-autorizimin-e-ofrimit-te-sherbimeve-mobile-ne-kosove-telekomit-te-serbise/20%Always2016-01-18 14:55
https://pcworld.al/87-e-politikaneve-nga-193-shtete-jane-pjese-e-rrjetit-social-facebook/20%Always2016-01-18 11:32
https://pcworld.al/microsoft-lumia-650-do-te-zyrtarizohet-me-1-shkurt-a-eshte-ky-telefoni-i-fundit-i-kesaj-linje/20%Always2016-01-17 17:29
https://pcworld.al/sistemet-kompjuterike-me-gjeneratat-e-reja-te-procesoreve-do-te-funksionojne-vetem-me-windows-10/20%Always2016-01-17 15:00
https://pcworld.al/behuni-punonjesi-me-i-zgjuar-ne-pune-me-keto-keshilla-rreth-exel-infografik/20%Always2016-01-16 14:00
https://pcworld.al/sa-jane-shanset-qe-robotet-ta-zene-vendin-tuaj-te-punes-ne-te-ardhmen-infografik/20%Always2016-01-16 11:35
https://pcworld.al/ka-startuar-perditesimi-i-telefoneve-windows-ne-windows-10-mobile-ne-europe/20%Always2016-01-15 17:33
https://pcworld.al/iphone-6s-plus-eshte-telefoni-inteligjent-me-i-fuqishem-i-2015-tes-sipas-antutu/20%Always2016-01-15 15:04
https://pcworld.al/a-eshte-reale-nevoja-per-e-sherbimet-apo-ea/20%Always2017-04-07 13:10
https://pcworld.al/blackberry-10-nuk-ka-vdekur-u-shpreh-shefi-ekzekutiv-john-chen/20%Always2016-01-14 18:27
https://pcworld.al/skype-translator-i-disponueshem-per-te-gjithe-perdoruesit-e-skype-ne-windows/20%Always2016-01-14 17:13
https://pcworld.al/samsung-do-te-jete-prodhuesi-i-procesoreve-qualcomm-snapdragon-820/20%Always2016-01-14 16:53
https://pcworld.al/fixstars-ka-ndertuar-diskun-e-pare-solid-me-kapacitet-13-tb-me-kosto-13000-dollar/20%Always2016-01-14 13:11
https://pcworld.al/shitjet-e-kompjuterave-ne-tatepjete-ne-2015-ten-citon-raporti-i-gartner/20%Always2016-01-13 18:23
https://pcworld.al/ambasada-hollandeze-ne-shqiperi-organizon-konkursin-social-diplohack-tirana-ne-datat-29-dhe-30-janar/20%Always2016-01-13 18:17
https://pcworld.al/mali-i-zi-behet-gati-per-operatorin-e-katert-mobil-njoftoi-autoriteti-malazez-i-komunikimeve-elektronike/20%Always2016-01-13 15:19
https://pcworld.al/google-do-te-mbaje-konferencen-e-zhvilluesve-io-2016-ne-data-18-20-maj/20%Always2016-01-13 15:42
https://pcworld.al/g-skill-prezantoi-memorjen-ram-ddr4-me-kapacitet-128-gb-dhe-frekuence-3000-mhz/20%Always2016-01-12 22:58
https://pcworld.al/microsoft-braktis-internet-explorer-8-9-dhe-10-se-bashku-me-windows-8/20%Always2016-01-12 18:21
https://pcworld.al/intel-procesoret-grafik-te-integruar-po-arrijne-performancen-e-grafikave-te-jashtme/20%Always2016-01-12 15:49
https://pcworld.al/google-pixel-c-tableti-me-i-mire-android-dhe-konkurrenti-me-i-ashper-i-apple-ipad/20%Always2016-01-12 12:58
https://pcworld.al/harta-e-botes-e-ndertuar-mbi-bazen-e-numrit-te-perdoruesve-te-internetit/20%Always2016-01-11 16:33
https://pcworld.al/apple-mund-te-largoje-nga-perdorimi-porten-3-5-mm-audio-me-iphone-7/20%Always2016-01-11 13:59
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-nje-tjeter-klon-te-iphone-6-redmi-3-me-kosto-107-dollar/20%Always2016-01-11 21:07
https://pcworld.al/takimi-i-pare-i-2016-tes-i-startup-grind-tirana-me-te-ftuar-presidentin-e-a-s-g-group-gazmend-haxhia/20%Always2016-01-11 10:19
https://pcworld.al/25-artikujt-me-te-lexuar-ne-2015-ten-ne-wikipedia/20%Always2016-01-10 12:37
https://pcworld.al/lenovo-vret-marken-telefoneve-motorola/20%Always2016-01-10 11:47
https://pcworld.al/jini-te-suksesshem-me-keto-teknika-studimi-infografik/20%Always2016-01-09 17:00
https://pcworld.al/shtyhet-per-ne-muajin-mars-akordimi-i-kodit-telefonik-te-kosoves/20%Always2016-01-08 17:14
https://pcworld.al/nuk-do-te-kete-telefone-te-rinj-me-blackberry-10-ne-2016-ten-konfirmoi-john-chen/20%Always2016-01-08 15:57
https://pcworld.al/twitter-po-konsideron-heqjen-e-kufizimit-te-140-karaktereve/20%Always2016-01-08 15:02
https://pcworld.al/netflix-zgjerohet-globalisht-me-sherbime-edhe-ne-shqiperi-kosove-dhe-maqedoni/20%Always2016-01-08 09:55
https://pcworld.al/intel-zbuloi-gjeneraten-e-re-te-mini-kompjuterave-compute-stick-me-procesore-skylake/20%Always2016-01-08 09:14
https://pcworld.al/twitter-kunderpergjigjet-gjobes-se-autoriteteve-turke-me-nje-padi-ne-gjykate/20%Always2016-01-07 18:52
https://pcworld.al/facebook-messenger-kalon-shifren-e-800-milion-perdoruesve-aktive-mujore/20%Always2016-01-07 18:13
https://pcworld.al/alcatel-zbuloi-onetouch-fierce-telefonin-e-pare-te-kompanise-me-windows-10-mobile/20%Always2016-01-07 12:38
https://pcworld.al/tp-link-prezantoi-routerin-e-pare-802-11ad-i-cili-operon-ne-tre-banda-te-pavarura/20%Always2016-01-07 12:26
https://pcworld.al/dell-prezantoi-2n1-latitude-12-7000-dhe-nje-laptop-per-bizneset-latitude-13-7000/20%Always2016-01-07 10:54
https://pcworld.al/cyber-security-privacy-hap-dyert-e-the-day-when-hacking-is-legal-per-50-hakere-dhe-20-uebfaqe-deri-me-11-janar/20%Always2019-02-12 16:28
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-nje-version-te-snapdragon-820-per-automobilat/20%Always2016-01-06 18:35
https://pcworld.al/samsung-i-hyn-bizensit-te-kloneve-surface-me-tabletin-galaxy-tabpro-s/20%Always2016-01-06 08:41
https://pcworld.al/hp-sfidon-macbook-air-me-laptopin-elitebook-folio-g1/20%Always2016-01-07 10:56
https://pcworld.al/amd-zbuloi-gjeneraten-e-katert-te-grafikave-polaris/20%Always2016-01-07 10:56
https://pcworld.al/acer-prezantoi-nje-tjeter-telefon-windows-premium-liquid-jade-primo/20%Always2016-01-07 10:56
https://pcworld.al/parandaloni-shkarkimin-dhe-instalimin-e-windows-10-tes/20%Always2016-01-03 20:45
https://pcworld.al/edhe-microsoft-do-te-njoftoje-perdoruesit-nese-jane-objektiv-i-nje-sulmi-hakerash-qeveritar/20%Always2016-01-03 19:41
https://pcworld.al/windows-10-zoteron-pothuajse-10-te-tregut-te-sistemeve-operative/20%Always2016-01-02 15:40