XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/whatsapp-i-jep-fund-mbeshtetjes-per-telefonet-nokia-dhe-blackberry-10/20%Always2016-02-29 18:00
https://pcworld.al/raspberry-pi-3-sjell-procesor-64bit-wi-fi-dhe-bluetooth-duke-ruajtur-koston-35-dollar/20%Always2016-02-29 11:27
https://pcworld.al/shkencetaret-kane-ndertuar-nje-wi-fi-super-efikas-i-cili-konsumon-10000-here-me-pak-energji/20%Always2016-02-29 10:30
https://pcworld.al/microsoft-surface-book-laptopi-me-i-mire-windows-i-cili-mund-te-perdoret-edhe-si-nje-tablet/20%Always2016-02-28 16:49
https://pcworld.al/ja-sesi-te-beheni-pjese-e-programit-te-testimit-te-windows-10-tes-windows-insider/20%Always2016-02-28 13:49
https://pcworld.al/pas-ios-rrjeti-social-facebook-sjell-transmetimet-live-ne-android/20%Always2016-02-27 13:42
https://pcworld.al/30-thenie-inspiruese-nga-karaktere-imagjinare-infografik/20%Always2016-02-27 12:00
https://pcworld.al/microsoft-facebook-dhe-google-dalin-ne-krah-te-apple-ne-betejen-ligjore-me-fbi-ne/20%Always2016-02-26 13:30
https://pcworld.al/htc-dergon-ftesat-e-evenimentit-te-prezantimit-te-one-m10/20%Always2016-02-26 11:00
https://pcworld.al/microsoft-njoftoi-se-projekti-astoria-i-portimit-te-aplikacioneve-android-ne-windows-ka-marre-fund/20%Always2016-02-25 21:54
https://pcworld.al/me-3-mars-ne-startup-grind-tirana-vjen-ceo-i-startupit-te-sukseshem-gjirafa-mergim-cahani/20%Always2016-02-26 15:37
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-apple-dekriptimi-i-iphone-do-te-ishte-dicka-shume-e-keqe-per-ameriken/20%Always2016-02-25 15:50
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertime-paraprake-per-windows-10-dhe-windows-10-mobile/20%Always2016-02-25 11:29
https://pcworld.al/htc-zbuloi-telefonet-one-x9-dhe-tre-modelet-desire-530-630-dhe-825/20%Always2016-02-25 10:58
https://pcworld.al/reagimet-ne-facebook-rrjeti-social-u-jep-jete-emocioneve-te-perdoruesve/20%Always2016-02-24 17:56
https://pcworld.al/xiaomi-zbuloi-detajet-e-telefonit-me-te-mire-te-kompanise-per-2016-ten-mi5/20%Always2016-02-24 10:21
https://pcworld.al/mastercard-do-te-sjelle-identifikimin-permes-selfieve-ne-blerjet-dhe-pagesat-online/20%Always2016-02-24 10:22
https://pcworld.al/lenovo-solli-ne-kongresin-mobil-boteror-dy-hibride-dhe-tabletin-ideapad-miix-310/20%Always2016-02-23 19:00
https://pcworld.al/cat-s60-eshte-nje-telefon-qe-shikon-pertej-mureve/20%Always2016-02-23 19:49
https://pcworld.al/aplikacioni-telegram-kalon-shifren-e-100-milion-perdoruesve-aktive-ne-muaj/20%Always2016-02-23 13:06
https://pcworld.al/arm-prezantoi-procesorin-cortex-a32-per-veshjet-elektronike-dhe-bordet-raspberry-pi/20%Always2016-02-23 10:30
https://pcworld.al/nokia-dhe-ericsson-qartesojne-objektivat-kontraditore-te-5g-se/20%Always2016-02-22 17:46
https://pcworld.al/hp-prezantoi-telefonin-inteligjent-elite-x3-dedikuar-teknologjise-continuum/20%Always2016-02-22 14:31
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s7-dhe-s7-edge-me-te-fuqishem-plus-kartat-microsd-ne-shitje-nga-11-marsi/20%Always2016-02-22 20:51
https://pcworld.al/hakohet-linux-mint-sulmuesit-zevendesojne-iso-t-e-sistemit-operativ-me-nje-version-te-hakuar/20%Always2016-02-22 10:32
https://pcworld.al/lg-prezantoi-g5-konceptin-e-ri-te-nje-telefoni-modular/20%Always2016-02-22 10:36
https://pcworld.al/italianet-jane-populli-qe-shpenzon-me-shume-kohe-perpara-pasqyres/20%Always2016-02-20 14:06
https://pcworld.al/airdroid-ballafaqohet-me-probleme-te-sigurise-ne-aplikacionin-desktop-dhe-android/20%Always2016-02-20 13:19
https://pcworld.al/firefox-2-0-sjell-funksionalitete-te-reja-dedikuar-iphone-6s-dhe-6s-plus/20%Always2016-02-20 12:41
https://pcworld.al/facebook-do-te-ofroje-programin-instant-articles-per-te-gjithe-publikuesit-nga-data-12-prill/20%Always2016-02-19 16:11
https://pcworld.al/samsung-zbuloi-linjen-buxhetore-750-evo-te-ssd-ve/20%Always2016-02-19 15:15
https://pcworld.al/arm-prezantoi-procesorin-e-ri-cortex-r8-per-modemet-5g-dhe-paisjet-e-ruajtjes-se-te-dhenave/20%Always2016-02-19 15:05
https://pcworld.al/apple-kerkon-falje-dhe-riparon-telefonet-e-demtuar-nga-gabimi-53-me-ane-te-nje-perditesimi/20%Always2016-02-19 09:07
https://pcworld.al/microsoft-sjell-video-konferencat-ne-aplikacionin-skype-per-ios-dhe-android/20%Always2016-02-18 18:47
https://pcworld.al/cloudready-prezantoi-nje-version-te-chrome-os-i-cili-instalohet-krahas-windows-it/20%Always2016-02-18 18:10
https://pcworld.al/freedom-251-eshte-telefoni-inteligjent-android-me-i-lire-prodhuar-ndonjehere/20%Always2016-02-18 15:25
https://pcworld.al/aplikacioni-gmail-ne-android-shton-funksionalitete-te-reja-per-llogarite-yahoo-dhe-outlook/20%Always2016-02-18 14:18
https://pcworld.al/rrjeti-social-i-fotografive-instagram-do-te-implementoje-autentikimin-me-dy-faktor/20%Always2016-02-18 13:37
https://pcworld.al/apple-kundershtoi-nje-vendim-gjykate-per-ti-ardhur-ne-ndihme-fbi-se-ne-ckodimin-e-iphone/20%Always2016-02-18 13:20
https://pcworld.al/microsoft-lancon-per-te-gjithe-perdoruesit-posten-e-re-elektronike-outlook/20%Always2016-02-17 20:59
https://pcworld.al/vaio-toshiba-dhe-fujitsu-prane-formimit-te-nje-konsorcium-te-prodhimit-te-kompjuterave/20%Always2016-02-17 15:12
https://pcworld.al/me-4-mars-ne-tirane-organizohet-seminari-ne-nder-te-figures-se-anita-borg/20%Always2016-02-29 11:33
https://pcworld.al/samsung-sjell-akitekturen-14-nm-me-procesorin-exynos-7870-tek-telefonet-buxhetore/20%Always2016-02-17 09:25
https://pcworld.al/everalbum-prezantoi-aplikacionin-zyrtar-ne-android/20%Always2016-02-16 17:34
https://pcworld.al/sistemet-linux-po-behen-shenjester-e-sulmeve-te-nje-grup-rus-i-spiunazhit-kibernetik/20%Always2016-02-16 17:20
https://pcworld.al/cfare-te-presim-nga-kongresi-mobil-boteror-2016/20%Always2016-02-16 12:32
https://pcworld.al/samsung-do-te-prezantoje-nje-kepuce-inteligjente-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2016-02-15 18:06
https://pcworld.al/samsung-njoftoi-se-galaxy-s6-dhe-s6-edge-po-perditesohen-ne-android-marshmallow/20%Always2016-02-15 13:40
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-lumia-650-nje-telefon-dedikuar-konsumatoreve-te-biznesit/20%Always2016-02-15 13:30
https://pcworld.al/apple-paditet-ne-gjykate-per-shkelje-te-patentave-me-teknologjine-e-prekjes-3d/20%Always2016-02-15 10:39
https://pcworld.al/huawei-honor-5x-nje-telefon-inteligjent-i-vertete-karakterizuar-nga-nje-softuer-i-varfer-veshtrim/20%Always2016-02-14 16:33
https://pcworld.al/facebook-do-te-riktheje-bisedat-me-sms-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2016-02-13 18:41
https://pcworld.al/40-keshilla-per-te-mbajtur-te-gjalle-kreativitetin-tuaj-infografik/20%Always2016-02-13 11:35
https://pcworld.al/google-mbyll-perfundimisht-sherbimin-e-fotove-picasa-me-1-maj-2016/20%Always2016-02-12 19:04
https://pcworld.al/bittorrent-prezantoi-abonimin-4-95-dollaresh-pa-reklama-ne-utorrent/20%Always2016-02-12 18:46
https://pcworld.al/caktimi-i-dates-1-janar-1970-do-te-fundose-cdo-model-64bit-iphone-ipad-dhe-ipod/20%Always2016-02-17 21:14
https://pcworld.al/microsoft-zyrtarisht-nuk-mbeshtet-me-versionet-789-dhe-10-te-internet-explorer/20%Always2016-02-12 10:09
https://pcworld.al/amd-zbuloi-listen-e-procesoreve-gati-per-realitetin-virtual/20%Always2016-02-11 15:58
https://pcworld.al/qualcomm-detajoi-procesoret-e-rinj-snapdragon-425-435-625-dhe-platformen-wear-2100/20%Always2016-02-11 13:42
https://pcworld.al/spekulime-cdo-gje-qe-dime-per-samsung-galaxy-s7-ten/20%Always2016-02-12 16:18
https://pcworld.al/startupi-i-kerkimit-online-gjirafa-perfiton-2-milion-dollar-investim-per-te-derguar-shqiperine-online/20%Always2016-02-11 11:30
https://pcworld.al/rrjeti-social-twitter-po-lancon-alegoritmin-e-ri-bazuar-ne-cicerimat-me-te-mira/20%Always2016-02-10 18:13
https://pcworld.al/oculus-zbuloi-kompjuterat-e-pare-te-certifikuar-per-realitetin-virtual/20%Always2016-02-10 15:38
https://pcworld.al/shfletuesi-popullor-opera-blihet-nga-nje-konsorcium-kinez-per-1-2-miliard-dollar/20%Always2016-02-10 13:57
https://pcworld.al/facebook-ka-paguar-936000-dollar-210-hulumtuesve-te-sigurise-pergjate-2015-tes/20%Always2016-02-10 10:27
https://pcworld.al/google-braktis-adobe-flash-ne-favor-te-html5-nga-rrjetet-e-saj-te-reklamimit/20%Always2016-02-09 17:13
https://pcworld.al/google-po-ofron-2gb-hapesire-falas-ne-sherbimin-cloud-drive/20%Always2016-02-09 14:22
https://pcworld.al/adobe-ribrandon-flash-professional-ne-animate-cc-lancon-nje-version-te-ri-te-muse-cc/20%Always2016-02-09 10:47
https://pcworld.al/malueri-t9000-perveteson-pjese-video-audio-dhe-mesazhe-tekst-nga-skype/20%Always2016-02-08 19:50
https://pcworld.al/evenimenti-nderkombetar-producttank-vjen-per-here-te-pare-ne-shqiperi-me-16-shkurt/20%Always2016-02-08 13:22
https://pcworld.al/twitter-gati-te-ndryshoje-organizimin-e-cicerimave-perdoruesit-thone-riptwitter/20%Always2016-02-08 09:18
https://pcworld.al/gabimi-53-apple-ndalon-nga-funksioni-cdo-iphone-riparuar-nga-nje-teknik-jo-zyrtar/20%Always2016-02-08 09:19
https://pcworld.al/statistika-te-bllokimit-te-reklamave-online-infografik/20%Always2016-02-06 16:06
https://pcworld.al/hakeret-hakojne-botnetin-dridex-dhe-zevendesojne-maluerin-me-nje-antivirus/20%Always2016-02-06 15:56
https://pcworld.al/twitter-i-shpall-lufte-isis-duke-mbyllur-mbi-120000-llogari-ne-rrjetin-social/20%Always2016-02-06 11:26
https://pcworld.al/bq-aquaris-m10-do-te-beje-realitet-konvergjencen-e-premtuar-te-caonical/20%Always2016-02-05 13:13
https://pcworld.al/facebook-zyrtarizon-diten-e-miqesise-ne-perkujtim-te-12-vjetorit-te-themelimit/20%Always2016-02-05 10:05
https://pcworld.al/ictsmedia-celi-sot-edicionin-e-katert-te-albanian-ict-awards/20%Always2016-02-04 21:53
https://pcworld.al/apple-mund-te-perballet-me-nje-gjobe-626-milion-dollareshe/20%Always2016-02-04 13:02
https://pcworld.al/lg-do-te-zbuloje-telefonin-inteligjent-g5-me-21-shkurt/20%Always2016-02-04 11:55
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-i-facebook-mark-zuckerberg-parashikon-5-miliard-perdorues-brenda-2030-tes/20%Always2016-02-04 11:34
https://pcworld.al/microsoft-blen-startupin-londinez-te-aplikacionit-swiftkey-per-250-milion-euro/20%Always2016-02-03 18:46
https://pcworld.al/raport-apple-do-te-prezantoje-iphone-5se-dhe-ipad-air-3-me-15-mars/20%Always2016-02-03 18:24
https://pcworld.al/amd-prezantoi-dy-apu-te-reja-dhe-procesorin-e-pare-excavator-athlon-x4-845/20%Always2016-02-03 15:48
https://pcworld.al/microsoft-fillon-te-trajtoje-windows-10-ten-si-nje-perditesim-te-rekomanduar/20%Always2016-02-03 09:30
https://pcworld.al/google-gati-te-perballet-me-apple-ndersa-tenton-kontroll-te-plote-mbi-linjen-nexus/20%Always2016-02-02 17:30
https://pcworld.al/cinstalimi-i-aplikacionit-facebook-ne-android-kursen-20-te-jetegjatesise-se-baterise/20%Always2016-02-02 15:46
https://pcworld.al/1-ne-7-njerez-ne-planet-perdor-platformen-e-komunikimit-whatsapp/20%Always2016-02-02 14:57
https://pcworld.al/blackberry-blackberry-priv-eshte-fillimi-i-nje-tranzicioni-drejt-android/20%Always2016-02-02 10:11
https://pcworld.al/windows-10-ta-eshte-instaluar-ne-196-milion-kompjutera/20%Always2016-02-01 17:53
https://pcworld.al/samsung-po-pergatit-evenimentin-galaxy-unpacked-ne-21-shkurt/20%Always2016-02-01 12:48
https://pcworld.al/av-comparatives-shpall-kaspersky-dhe-bitdefender-dy-produktet-me-te-mira-te-sigurise/20%Always2016-02-01 09:57
https://pcworld.al/nikon-shpall-fitues-te-nje-konkursi-nje-foto-e-te-edituar-ne-photoshtop/20%Always2016-02-01 08:39