XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/firepro-s9300-x2-dhe-eshte-karta-grafike-e-dyte-me-e-fuqishme-e-amd-se/20%Always2016-03-31 18:41
https://pcworld.al/perditesimin-e-pare-madhor-ne-windows-10-po-vjen-ne-korrik-konfirmoi-microsoft/20%Always2016-03-31 18:42
https://pcworld.al/dell-impresionon-me-desktopet-intel-xeon-22-berthamesh-per-realitetin-virtual-te-oculus-dhe-htc/20%Always2016-03-31 14:55
https://pcworld.al/ios-9-3-eshte-me-stabil-se-android-marshmallow-6-0-shkruan-raporti-i-apteligent/20%Always2016-03-31 12:57
https://pcworld.al/neglizhenca-e-microsoft-le-ne-harrese-platformen-windows-phone-ne-konferencen-build/20%Always2016-03-31 11:09
https://pcworld.al/microsoft-sjell-robotet-ne-aplikacionin-skype-per-desktop-android-ios-dhe-hololens/20%Always2016-03-31 09:04
https://pcworld.al/me-shume-se-270-milion-kompjutera-po-funksionojne-me-windows-10-njoftoi-microsoft/20%Always2016-03-30 20:06
https://pcworld.al/apple-lancoi-shfletuesin-safari-technology-preview-dedikuar-zhvilluesve/20%Always2016-03-30 17:56
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-platformen-e-aplikacioneve-universale-dhe-projektin-centennial/20%Always2016-03-30 17:33
https://pcworld.al/facebook-dorezohet-perballe-blackberry-duke-premtuar-nje-aplikacion-bazuar-ne-ueb/20%Always2016-03-30 14:45
https://pcworld.al/microsoft-build-2016-realiteti-virtual-i-hololens-dhe-windows-10-redstone-pritet-te-shkelqejne/20%Always2016-03-30 14:11
https://pcworld.al/microsoft-dhe-canonical-bashkojne-forcat-per-te-sjelle-ubuntu-n-ne-windows-10/20%Always2016-03-30 08:11
https://pcworld.al/rrjeti-social-instagram-rrit-limitin-e-videove-ne-60-sekonda/20%Always2016-03-29 19:37
https://pcworld.al/apple-rregullon-problemin-e-aktivizimit-te-iphone-me-nje-version-te-ri-te-ios-9-3/20%Always2016-03-29 19:19
https://pcworld.al/bitdefender-zbuloi-nje-softuer-falas-i-cili-mbron-kompjuterat-nga-ransomware-et/20%Always2016-03-29 16:26
https://pcworld.al/acer-prezantoi-chromebook-14-prej-alumini-me-kosto-300-dollar/20%Always2016-03-29 14:36
https://pcworld.al/yahoo-vendos-daten-11-prill-si-afati-i-fundit-i-pranimit-te-ofertave-per-bizneset-e-saj-qendrore/20%Always2016-03-29 16:27
https://pcworld.al/departamenti-amerikan-i-drejtesise-zberthen-iphone-e-atentatorit-te-san-bernardino-terheq-padine-ndaj-apple/20%Always2016-03-29 10:40
https://pcworld.al/canonical-dhe-bq-nxjerrin-ne-shitje-tabletin-e-pare-ubuntu-aquaris-m10/20%Always2016-03-30 07:55
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-ekzistencen-e-galaxy-s7-active/20%Always2016-03-28 19:00
https://pcworld.al/nje-vit-nga-starti-aplikacioni-periscope-numeron-200-milion-transmetime/20%Always2016-03-28 18:21
https://pcworld.al/apple-do-te-implementoje-nje-dizajn-te-ri-te-iphone-ne-2017-ten-shoqeruar-nga-nje-model-5-8-inc/20%Always2016-03-28 14:56
https://pcworld.al/perditesimi-ios-9-3-i-ben-lidhjet-te-paklikueshme-ne-shfletuesin-safari/20%Always2016-03-28 13:14
https://pcworld.al/google-shton-masat-e-sigurise-ne-gmail-kunder-sulmeve-te-hakerave-shteteror/20%Always2016-03-28 11:08
https://pcworld.al/blackberry-lider-mes-prodhuesve-android-ne-perditesimet-mujore-te-sigurise/20%Always2016-03-27 16:25
https://pcworld.al/uebfaqja-e-organizates-se-certifikimit-te-hakereve-etik-ec-council-kapet-duke-shperndare-maluer/20%Always2016-03-27 15:48
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s7-edge-ky-eshte-telefoni-per-tu-mundur-veshtrim/20%Always2019-01-18 16:25
https://pcworld.al/a-eshte-shperdorim-shpenzimi-ne-nje-produkt-sigurie/20%Always2016-03-27 15:49
https://pcworld.al/microsoft-prane-blerjes-se-pionerit-te-internetit-yahoo/20%Always2016-03-26 14:20
https://pcworld.al/cfare-eshte-rezolucioni-fotografik-infografik/20%Always2016-03-26 13:35
https://pcworld.al/microsoft-solli-nje-tjeter-ndertim-eksperimental-te-windows-10-tes-ne-platformat-desktop-dhe-mobile/20%Always2016-03-26 10:06
https://pcworld.al/apple-terheq-perditesimin-ios-9-3-ne-produktet-e-vjetra-shkak-problemet-e-aktivizimit/20%Always2016-03-25 20:50
https://pcworld.al/akep-tre-mujori-i-fundit-i-2015-tes-shenoi-rritje-te-perdorimit-te-internetit-broadband/20%Always2016-03-25 20:22
https://pcworld.al/microsoft-nxjerr-ne-shitje-ekranin-gjigand-surface-hub-me-kosto-22000-dollar/20%Always2016-03-25 19:47
https://pcworld.al/google-po-pergatit-lancimin-e-youtube-connect-nje-aplikacion-rival-i-periscope-dhe-facebook-live/20%Always2016-03-25 15:33
https://pcworld.al/perditesimi-blackberry-os-10-3-3-do-te-publikohet-brenda-muajit-mars/20%Always2016-03-25 10:42
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-versionin-paraprak-te-aplikacionit-universal-skype-per-windows-10/20%Always2016-03-24 18:18
https://pcworld.al/lg-rikthen-ne-tregje-oren-inteligjente-me-konektivitet-lte-watch-urbane-2/20%Always2016-03-24 17:38
https://pcworld.al/startupi-me-i-madh-ne-bote-samsung-reformon-frymen-organizative/20%Always2016-03-24 14:12
https://pcworld.al/modeli-i-perditesimeve-te-windows-phone-eshte-kaq-i-deshtuar-saqe-edhe-android-i-ngjan-me-nje-sukses-te-vertete/20%Always2016-03-23 21:11
https://pcworld.al/blackberry-revoltohet-ndersa-facebook-i-jep-fund-mbeshtetjes-per-blackberry-10/20%Always2016-03-23 16:55
https://pcworld.al/ekipi-i-albanian-ict-awards-takim-me-studentet-e-universitetit-europian-dhe-shkolles-se-mesme-profesionale-gjin-gazull/20%Always2016-03-23 11:42
https://pcworld.al/htc-10-do-te-prezantohet-zyrtarisht-me-12-prill/20%Always2016-03-23 10:04
https://pcworld.al/apple-perditeson-kater-platformat-ne-os-x-10-11-4-ios-9-3-tvos-9-2-dhe-watch-os-2-2/20%Always2016-03-22 16:50
https://pcworld.al/apple-prezantoi-carekit-nje-softuer-dedikuar-zhvillimit-te-aplikacioneve-te-shendetit/20%Always2016-03-22 13:04
https://pcworld.al/njihuni-me-ipad-pro-e-ri-tani-me-ekran-9-7-inc-dhe-cmim-599-dollar/20%Always2016-03-21 20:17
https://pcworld.al/apple-zbuloi-telefonin-4-inc-iphone-se-me-cmim-fillestar-399-dollar/20%Always2016-03-21 19:58
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-messenger-permban-nje-loje-te-fshehte-basketbolli/20%Always2016-03-21 16:48
https://pcworld.al/ndersa-shitjet-e-iphone-jane-ne-renie-apple-pergatitet-per-prezantimin-e-iphone-se/20%Always2016-03-21 11:38
https://pcworld.al/cdo-gje-qe-dime-per-htc-10-ekran-5-15-inc-android-marshmallow-dhe-kamera-12-ultra-pixel/20%Always2016-03-21 08:43
https://pcworld.al/universiteti-luigj-gurakuqi-i-shkodres-dhe-instituti-harry-fultz-ne-tirane-ishin-ndalesat-e-radhes-te-albanian-ict-awards/20%Always2016-03-19 18:10
https://pcworld.al/iphone-se-do-te-jete-nje-kopje-e-iphone-5s-ne-aspektin-e-dizajnit-te-jashtem/20%Always2016-03-19 17:12
https://pcworld.al/microsoft-sjell-shtojcat-ne-shfletuesin-edge-me-ndertimin-paraprak-14291/20%Always2016-03-18 17:16
https://pcworld.al/ka-filluar-perditesimi-i-shumepritur-ne-windows-10-mobile-tek-telefonet-windows-phone-8-1/20%Always2016-03-18 13:41
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-vijoi-me-tre-takime-ne-prishtine-durres-dhe-shkoder/20%Always2016-03-17 21:04
https://pcworld.al/microsoft-do-te-largoje-enkriptimin-rc4-nga-shfletuesit-edge-dhe-ie11-muajin-e-ardhshem/20%Always2016-03-17 16:05
https://pcworld.al/fossil-prezantoi-dy-ore-te-reja-inteligjente-q-wander-dhe-q-marshal/20%Always2016-03-17 10:40
https://pcworld.al/datat-15-16-mars-e-dergojne-ne-12-numrin-e-takimeve-te-edicionit-te-katert-te-albanian-ict-awards/20%Always2016-03-16 21:04
https://pcworld.al/aplikacioni-i-komunkimit-te-enkriptuar-peerio-mberrin-ne-android-dhe-ios/20%Always2016-03-17 10:36
https://pcworld.al/perdoruesit-e-windows-7-tes-ankohen-per-perditesime-te-pa-paralajmeruara-ne-windows-10/20%Always2016-03-16 13:50
https://pcworld.al/amd-radeon-pro-duo-eshte-karta-grafike-me-e-fuqishme-ne-treg-me-kosto-1500-dollar/20%Always2016-03-15 20:37
https://pcworld.al/google-rrit-shperblimin-ne-100000-dollar-per-hulumtuesit-qe-arrijne-te-hakojne-nje-chromebook/20%Always2016-03-15 19:54
https://pcworld.al/amd-zbuloi-arkitekturat-e-reja-te-grafike-vega-dhe-navi/20%Always2016-03-15 15:55
https://pcworld.al/microsoft-perditesoi-ueb-aplikacionin-skype-me-funksionalitete-te-reja-dhe-risi/20%Always2016-03-15 11:00
https://pcworld.al/adblock-plus-shkaktoi-probleme-gjate-luatjes-se-videove-ne-youtube/20%Always2016-03-14 19:31
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-vizite-prane-universitetit-te-europes-juglindore-ne-tetove-te-maqedonise/20%Always2016-03-14 17:23
https://pcworld.al/facebook-google-dhe-snapchat-planifikojne-te-rrisin-enkriptimin-e-te-dhenave-te-perdoruesve/20%Always2016-03-14 12:45
https://pcworld.al/10-startupet-me-te-vleresuara-globalisht/20%Always2016-03-13 17:22
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-mes-emocioneve-dhe-suprizave-ne-qendren-bonevet-ne-gjakove-dhe-talent-garden-ne-tirane/20%Always2016-03-12 15:51
https://pcworld.al/si-do-te-ngjaje-edukimi-online-te-nje-te-ardhem-te-afert-infografik/20%Always2016-03-12 12:56
https://pcworld.al/microsoft-josh-perdoruesit-e-evernote-me-onenote-importer/20%Always2016-03-11 21:21
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-vijoi-me-tre-takime-maratone-ne-tirane-dhe-prishtine-ne-datat-10-11-mars/20%Always2016-03-11 16:04
https://pcworld.al/adobe-arnoi-18-vrima-sigurie-ne-flash-per-desktop-dhe-android/20%Always2016-03-11 14:58
https://pcworld.al/apple-konfirmoi-evenimentin-e-21-marsit-ku-priten-modele-te-reja-ipad-dhe-iphone/20%Always2016-03-11 12:32
https://pcworld.al/android-n-google-zbuloi-sistemin-operativ-te-ardhshem/20%Always2016-03-10 20:36
https://pcworld.al/nje-makine-e-google-me-sistem-vetedrejtimi-shkaktoi-nje-aksident-ne-shba/20%Always2016-03-10 13:48
https://pcworld.al/shfletuesi-opera-u-shpall-lufte-reklamuesve-pershpejton-shfletimin-me-90/20%Always2016-03-10 09:01
https://pcworld.al/ne-google-nje-vpn-e-ben-te-pavlefshme-te-drejten-europiane-per-tu-harruar/20%Always2016-03-09 17:16
https://pcworld.al/lollipop-behet-versioni-me-popullor-i-platformes-android/20%Always2016-03-09 15:53
https://pcworld.al/skaneret-e-shenjave-te-gishterinjve-te-samsung-dhe-huawei-rane-pre-e-nje-printeri-inkjet/20%Always2016-03-09 12:07
https://pcworld.al/integrimi-i-skype-me-sherbimet-e-microsoft-vjen-edhe-ne-onedrive/20%Always2016-03-08 20:15
https://pcworld.al/imazhe-te-htc-one-m10-bejne-xhiron-ne-internet/20%Always2016-03-08 15:59
https://pcworld.al/sherbimi-cloud-dropbox-shenoi-gjysem-miliard-perdorues-globalisht/20%Always2016-03-08 07:45
https://pcworld.al/rrugetimi-i-albanian-ict-awards-iv-vijoi-me-takimin-e-radhes-me-studentet-e-kolegjit-riinvest/20%Always2016-03-07 17:51
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-ray-tomlinson-njeriu-i-cili-shpiku-e-mail-in-dhe-popullarizoi-simbolin/20%Always2016-03-07 13:54
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kujdeseni-per-shendetin-e-syve-tuaj-ne-epoken-dixhitale-infografik/20%Always2016-03-06 19:41
https://pcworld.al/shkencetaret-e-mit-kane-ndertuar-nje-kompjuter-kuantik-i-afte-te-depertoje-sistemet-tradicionale-te-enkriptimit/20%Always2016-03-05 14:14
https://pcworld.al/ndertimi-i-ri-paraprak-i-windows-10-tes-ofron-funksionalitetet-e-cortana-ne-me-shume-shtete/20%Always2016-03-05 14:01
https://pcworld.al/policia-thote-se-kriminelet-po-perdorin-apple-iphone-per-shkak-te-sigurise-se-larte-qe-ofrojne/20%Always2016-03-04 19:42
https://pcworld.al/apple-lancon-nje-llogari-te-mbeshtetjes-teknike-ne-rrjetin-social-twitter/20%Always2016-03-04 17:34
https://pcworld.al/google-do-te-implementoje-nje-nderfaqe-te-re-te-panelit-te-njoftimeve-ne-android-n/20%Always2016-03-04 12:36
https://pcworld.al/qendra-e-inovacionit-ne-kosove-ishte-destinacioni-i-pare-i-edicionit-te-katert-te-albanian-ict-awards/20%Always2016-03-03 22:30
https://pcworld.al/5-aplikacione-fantastike-per-menaxhimin-e-postes-elektronike-ne-android/20%Always2016-03-03 18:34
https://pcworld.al/google-bashkepunon-me-unicef-per-te-ndertuar-nje-harte-te-vendeve-te-prekura-nga-virusi-zika/20%Always2016-03-03 17:46
https://pcworld.al/aplikacioni-whatsapp-ne-android-sjell-shkembimin-e-dokumenteve-pdf/20%Always2016-03-03 09:32
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s7-dhe-s7-edge-24k-ne-shitje-duke-filluar-nga-2300-dollar/20%Always2016-03-02 19:28
https://pcworld.al/amd-mban-te-gjalle-marken-athlon-te-procesoreve-me-prezantimin-e-x4-880k/20%Always2016-03-02 11:32
https://pcworld.al/amd-prezantoi-apu-ne-me-te-fuqishme-prodhuar-gjer-me-sot-a10-7890k/20%Always2016-03-01 15:49
https://pcworld.al/ermal-mamaqi-artisti-shqiptar-me-i-pelqyer-ne-facebook-kaloi-shifren-e-2-milion-ndjekesve/20%Always2016-03-01 16:31
https://pcworld.al/vidhen-te-dhenat-e-punojesve-gjate-nje-sulmi-phishing-ndaj-snapchat/20%Always2016-03-01 13:33
https://pcworld.al/hulumtuesit-e-universitetit-carnegie-mellon-kane-zbuluar-887-dobesi-sigurie-kryesisht-ne-routerat-netgear-dhe-d-link/20%Always2016-03-01 11:02