XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/u-shpallen-fituesit-e-edicionit-te-katert-te-shperblimeve-ne-fushen-e-teknologjise-dhe-informacionit-albanian-ict-awards/20%Always2016-04-30 19:06
https://pcworld.al/raporti-i-gjashte-i-transparences-se-facebook-shqiperia-dhe-kosova-me-numrin-me-te-vogel-te-kerkesave-ne-rajon/20%Always2016-04-29 08:35
https://pcworld.al/samsung-ringjall-tizen-me-versionin-3-te-platformes-sfidon-android-dhe-ios/20%Always2016-04-29 08:36
https://pcworld.al/te-premten-ndahen-cmimet-e-evenimentit-te-rendesishem-te-teknologjise-albanian-ict-awards/20%Always2016-04-29 08:41
https://pcworld.al/microsoft-eksperimenton-me-ruatjen-e-te-dhenave-ne-adn-1-miliard-terabajt-ne-1-gram-adn/20%Always2016-04-29 06:38
https://pcworld.al/facebook-perkedhel-windows-10-ten-me-aplikacionet-e-reja-te-messenger-instagram-dhe-rrjetit-social/20%Always2016-04-29 06:22
https://pcworld.al/raportohet-se-htc-do-te-ndertoje-modelet-e-reja-nexus-me-emrat-e-koduar-marlin-dhe-sailfish/20%Always2016-04-28 16:42
https://pcworld.al/hp-prezantoi-laptopin-chromebok-13-i-afte-te-rivalizoje-cdo-kompjuter-windows/20%Always2016-04-28 15:59
https://pcworld.al/shefi-i-divizionit-te-paisjeve-prane-microsoft-konfirmon-angazhimin-e-kompanise-ndaj-telefoneve-windows/20%Always2016-04-28 08:02
https://pcworld.al/youtube-ridizenjoi-aplikacionet-mobile-me-fokus-te-vecante-tek-rekomandimet/20%Always2016-04-28 08:00
https://pcworld.al/apple-shenon-renie-te-ardhurash-per-here-te-pare-pas-13-vitesh/20%Always2016-04-27 17:04
https://pcworld.al/idc-ndalet-ekspansioni-i-shitjeve-te-telefoneve-inteligjente-samsung-dhe-apple-shenojne-renie/20%Always2016-04-27 16:22
https://pcworld.al/facebook-po-nderton-nje-tjeter-aplikacion-kamere-raportoi-wall-street-journal/20%Always2016-04-27 12:11
https://pcworld.al/ka-mberritur-versioni-i-pare-eksperimental-i-skype-for-business-ne-kompjterat-mac/20%Always2016-04-27 08:56
https://pcworld.al/android-marshmallow-6-0-zbarkon-ne-telefonet-blackberry-priv/20%Always2016-04-26 14:57
https://pcworld.al/amd-radeon-duo-pro-eshte-karta-grafike-me-e-fuqishme-ne-planet/20%Always2016-04-26 14:46
https://pcworld.al/aplikacioni-word-flow-eshte-eksperimenti-i-radhes-i-microsoft-ne-ios/20%Always2016-04-26 14:27
https://pcworld.al/aplikacioni-gmail-ne-android-implementon-mbeshtetjen-per-llogarite-microsoft-exchange/20%Always2016-04-26 07:16
https://pcworld.al/startupi-izraelit-gati-te-shese-telefonin-misterioz-sp1-me-fokus-te-vecante-tek-privatesia/20%Always2016-04-26 06:41
https://pcworld.al/ndertimi-i-ri-i-windows-10-tes-menuja-e-re-start-qendra-e-re-e-njoftimeve-dhe-mbeshtetje-per-lapsat-stylus/20%Always2016-04-25 15:18
https://pcworld.al/ubuntu-16-04-lts-vjen-me-ndryshime-radikale-ne-nderfaqen-unity-7/20%Always2016-04-25 14:54
https://pcworld.al/sony-xperia-z3-behet-telefoni-i-pare-pertej-markes-nexus-qe-sherben-per-testimin-e-versioneve-eksperimentale-android/20%Always2016-04-25 11:31
https://pcworld.al/rrahje-zemrash-dixhitale-aplikacione-te-krijuara-ne-vetem-48-ore-gjate-european-youth-awards-game-jam/20%Always2016-04-25 09:56
https://pcworld.al/google-play-store-po-drejtohet-per-ne-chrome-os-me-miliona-aplikacione-android/20%Always2016-04-25 07:12
https://pcworld.al/huawei-p9-perpiqet-te-rivalizoje-te-medhenjte-por-deshton-ne-softuer-veshtrim/20%Always2016-04-24 19:19
https://pcworld.al/dominimi-i-google-ne-europe-infografik/20%Always2016-04-23 14:50
https://pcworld.al/alphabet-kompania-meme-e-google-shenon-humbje-gjate-tre-mujorit-te-pare-te-2016-tes/20%Always2016-04-23 09:03
https://pcworld.al/5-aplikacionet-me-te-mira-te-menaxhimit-te-detyrave/20%Always2016-04-22 15:36
https://pcworld.al/a-eshte-produkti-i-radhes-i-apple-nje-makine-elektrike/20%Always2016-04-22 14:28
https://pcworld.al/evernote-publikoi-nje-version-te-ridizenjuar-te-aplikacionit-desktop-me-fokus-te-vecante-tek-kerkimi/20%Always2016-04-22 14:01
https://pcworld.al/dropbox-heq-dore-nga-sistemi-operativ-antik-windows-xp-me-29-gusht/20%Always2016-04-22 07:59
https://pcworld.al/fbi-ja-ka-paguar-me-shume-se-1-3-milion-dollar-tek-zerodium-per-te-deshifruar-iphone-5c/20%Always2016-04-22 07:44
https://pcworld.al/microsoft-translator-sfidon-google-translate-me-perkthimin-e-fotove-ne-tekst/20%Always2016-04-22 09:50
https://pcworld.al/opera-behet-shfletuesi-i-pare-i-cili-ofron-nje-klient-vpn-te-integruar-dhe-falas/20%Always2016-04-21 14:58
https://pcworld.al/microsoft-ben-te-mundur-dergimin-e-mesazheve-me-tekst-nga-kompjuteri-me-ndertimin-14327-te-windows-10-mobile/20%Always2016-04-21 14:57
https://pcworld.al/facebook-lancoi-thirrjet-me-ze-per-grupet-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2016-04-21 14:27
https://pcworld.al/europa-vs-google-si-u-shnderrua-android-i-ne-nje-fushe-beteje/20%Always2016-04-21 10:27
https://pcworld.al/shfletuesi-chrome-ne-android-dhe-ios-kaloi-shifren-e-1-miliard-perdoruesve-aktive-ne-muaj/20%Always2016-04-21 09:25
https://pcworld.al/10-vite-nga-debutimi-microsoft-ndalon-prodhimin-e-xbox-360/20%Always2016-04-21 06:57
https://pcworld.al/polaris-shpall-ambicjet-me-nje-version-te-suites-office-per-bizneset/20%Always2016-04-20 17:14
https://pcworld.al/robotet-e-komunikimit-te-skype-zbarkuan-ne-mac-dhe-ueb/20%Always2016-04-20 15:04
https://pcworld.al/60-minuta-u-deshen-nje-firme-sigurie-per-te-hakuar-nje-iphone/20%Always2016-04-20 14:22
https://pcworld.al/linkedin-publikoi-versionin-e-ri-te-platformes-dhe-aplikacionit-ambicioz-recruiter/20%Always2016-04-20 11:39
https://pcworld.al/ja-sesi-te-konvertoni-dokumentet-pdf-ne-word-teresisht-falas/20%Always2019-01-18 16:25
https://pcworld.al/raporti-i-transparences-se-apple-plot-494-kerkesa-nga-autoritetet-europiane-per-informacion/20%Always2016-04-20 08:30
https://pcworld.al/viber-ndjek-hapat-e-whatsapp-duke-implementuar-enkriptimin-fundor/20%Always2016-04-19 18:22
https://pcworld.al/siguria-ne-android-0-15-e-aplikacioneve-ne-google-play-ishin-maluer-ne-2015-ten/20%Always2016-04-19 19:04
https://pcworld.al/apple-perditesoi-linjen-e-laptopeve-12-inc-macbook-me-procesore-grafika-dhe-bateri-te-re/20%Always2016-04-19 13:59
https://pcworld.al/youtube-nje-hap-me-afer-realitetit-virtual-me-prezantimin-e-videove-360-gradeshe-dhe-audios-hapesinore/20%Always2016-04-19 11:40
https://pcworld.al/hp-ve-ne-sherbim-te-mac-potencialin-e-kompjuterave-44-berthamesh-hp-z/20%Always2016-04-19 10:24
https://pcworld.al/mercedes-benz-i-bashkohet-aleances-se-hapur-te-automobilave-hap-dyert-per-android-auto/20%Always2016-04-19 08:04
https://pcworld.al/e-estonia-shteti-europian-ku-qeveria-sillet-si-nje-startup/20%Always2016-04-21 07:15
https://pcworld.al/konferenca-e-zhvilluesve-wwdc-e-apple-do-te-mbahet-ne-datat-13-17-qershor/20%Always2016-04-18 19:27
https://pcworld.al/moto-g4-dhe-g4-plus-do-te-sjellin-dizajn-te-ri-dhe-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2019-01-18 16:33
https://pcworld.al/nje-aeroplan-i-british-airways-u-godit-nga-nje-dron-ne-aeroportin-heathrow-te-londres/20%Always2016-04-18 19:37
https://pcworld.al/u-mbajt-takimi-final-i-jurise-se-albanian-ict-awards-me-29-prill-shpallen-projektet-fituese-ne-7-kategori/20%Always2016-04-18 07:29
https://pcworld.al/apple-braktis-quick-time-ne-windows-pavaresisht-ekzistences-se-dy-problemeve-kritike-te-sigurise/20%Always2016-04-18 07:02
https://pcworld.al/facebook-eksperimenton-me-nje-seksion-te-dedikuar-lajmesh-ne-aplikacionet-mobile/20%Always2016-04-17 17:23
https://pcworld.al/parlamenti-europian-aprovoi-ligje-me-te-ashpra-te-privatesise-online/20%Always2016-04-17 10:43
https://pcworld.al/apple-iphone-se-cdo-gje-qe-ishte-e-vjeter-deri-dje-sot-eshte-e-re-veshtrim/20%Always2016-04-17 09:39
https://pcworld.al/7-keshilla-per-ndertimin-e-cv-se-perfekte-infografik/20%Always2016-04-16 13:18
https://pcworld.al/ueb-aplikacioni-skype-tani-funksionon-pa-softuere-shtese-ne-microsoft-edge/20%Always2016-04-15 17:47
https://pcworld.al/google-i-jep-fund-mbeshtetjes-per-chrome-ne-windows-xp-dhe-vista/20%Always2016-04-15 16:56
https://pcworld.al/ndertimi-14322-i-windows-10-mobile-permireson-qendren-e-njoftimeve-dhe-cortanan/20%Always2016-04-15 15:38
https://pcworld.al/facebook-shpall-rivalitetin-me-pocket-dhe-pinterest-me-butonin-e-ri-save/20%Always2016-04-15 06:09
https://pcworld.al/plus-communication-lancon-zyrtarisht-sherbimet-3g/20%Always2016-04-15 08:00
https://pcworld.al/intel-pergatitet-te-sjelle-nje-tjeter-gjenerate-te-procesoreve-pentium-dhe-celeron/20%Always2016-04-14 16:14
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-e-dyte-eksperimental-te-android-n/20%Always2016-04-14 12:01
https://pcworld.al/doktoret-shpetojne-jeten-e-nje-pacienti-me-te-dhenat-e-grumbulluara-nga-nje-rrip-fitnesi-fitbit/20%Always2016-04-14 07:11
https://pcworld.al/a-ka-blere-fbi-ja-nga-hakerat-tekniken-e-perdorur-per-zberthimin-e-iphone/20%Always2016-04-13 18:47
https://pcworld.al/platforma-wordpress-shenon-versionin-4-5-me-me-shume-risi-dhe-performance/20%Always2016-04-13 16:33
https://pcworld.al/shfletuesit-chrome-dhe-firefox-bllokojne-qasjen-ne-uebfaqen-e-torrenteve-kickass/20%Always2016-04-12 21:13
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-nje-kamer-360-gradeshe-quajtur-facebook-surround/20%Always2016-04-12 21:03
https://pcworld.al/facebook-fillon-ofrimin-e-instant-articles-per-te-gjithe-publikuesit/20%Always2016-04-12 20:39
https://pcworld.al/twitter-fillon-testimin-e-dizajnit-material-ne-aplikacionin-android/20%Always2016-04-12 19:35
https://pcworld.al/pas-dy-vitesh-nga-fundi-i-mbeshtetjes-windows-xp-akoma-gjendet-ne-181-milion-kompjutera/20%Always2016-04-12 18:27
https://pcworld.al/htc-10-ne-detaje-ekran-5-2-inc-quad-hd-dhe-kamer-12-ultrapixel/20%Always2016-04-12 14:04
https://pcworld.al/shitjet-e-kompjuterave-rane-me-9-6-ne-tre-mujorin-e-pare-te-2016-tes-me-e-uleta-qe-nga-2007-ta/20%Always2016-04-12 10:07
https://pcworld.al/facebook-shton-mbeshtetjen-per-dropbox-ne-platformen-e-komunikimit-messenger/20%Always2016-04-12 09:32
https://pcworld.al/telefonet-blackberry-10-mund-ti-perkasin-te-kaluares/20%Always2016-04-11 18:11
https://pcworld.al/axhenda-zyrtare-e-microsoft-zbulon-funksionalitetet-e-reja-qe-do-te-behen-pjese-e-windows-10/20%Always2016-04-11 18:00
https://pcworld.al/daily-mail-shpreh-interes-per-blerjen-e-pionerit-te-internetit-yahoo/20%Always2016-04-11 16:21
https://pcworld.al/wordpress-aktivizoi-enkriptimin-https-per-te-gjitha-domeinet-personale/20%Always2016-04-11 14:35
https://pcworld.al/toyota-dhe-nissan-bashkepunim-me-qeverine-japoneze-ne-zhvillimin-e-hartave-inteligjente/20%Always2016-04-11 10:09
https://pcworld.al/departamenti-amerikan-i-drejtesise-do-te-vijoje-betejen-ligjore-me-apple-me-rastin-e-new-york-ut/20%Always2016-04-10 16:20
https://pcworld.al/versioni-2-0-i-android-studio-pershpejton-procesin-e-zhvillimit-te-aplikacioneve/20%Always2016-04-10 13:12
https://pcworld.al/sa-pagoi-google-per-te-rimarre-ne-pronesi-domeinin-google-com-tetorin-e-vitit-te-kaluar/20%Always2016-04-09 14:42
https://pcworld.al/john-chen-blackberry-do-te-sjelle-dy-telefone-android-ne-2016-ten-perpara-se-te-vendose-fatin-e-biznesit-te-telefoneve/20%Always2016-04-09 13:34
https://pcworld.al/apple-mac-pro-ne-harrese-ndersa-kompjuterat-e-punes-bazuar-ne-windows-po-lulezojne/20%Always2016-04-08 18:14
https://pcworld.al/elon-musk-makina-elektrike-tesla-model-3-per-masat-ka-marre-plot-325000-porosi-nje-jave-nga-debutimi/20%Always2016-04-08 07:34
https://pcworld.al/adobe-arnoi-nje-vrime-sigurie-ne-flash-pas-perdorimit-ne-sulme-me-ransomware/20%Always2016-04-08 07:34
https://pcworld.al/fbi-ja-ben-te-ditur-se-teknika-e-perdorur-per-zberthimin-e-iphone-5c-nuk-funksionon-ne-iphone-5s-6-dhe-6s/20%Always2016-04-09 14:22
https://pcworld.al/microsoft-integron-wunderlist-evernote-dhe-facebook-me-kalendarin-e-aplikacionit-outlook/20%Always2016-04-07 20:02
https://pcworld.al/protik-organizon-international-space-app-challenge-ne-shqiperi-datat-22-24-prill/20%Always2016-04-07 18:03
https://pcworld.al/reddit-publikoi-per-here-te-pare-aplikacionet-zyrtare-ios-dhe-android-ne-2016-ten/20%Always2016-04-07 15:35
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-versionin-e-pare-eksperimental-te-windows-10-anniversary/20%Always2016-04-07 10:59
https://pcworld.al/microsoft-pritet-te-prezantoje-tre-telefone-me-marken-surface-ne-2017-ten/20%Always2016-04-07 09:42
https://pcworld.al/shfletuesi-vivaldi-shenon-versionin-1-0-perpiqet-te-distancohet-nga-trendi-i-thjeshtesise/20%Always2016-04-06 19:55
https://pcworld.al/huawei-zbuloi-telefonet-p9-dhe-p9-plus-me-kamera-te-pasme-te-dyfishta/20%Always2016-04-06 16:48
https://pcworld.al/nvidia-prezantoi-karten-e-pare-grafike-me-arkitekturen-pascal-dhe-superkompjuterin-dgx-100/20%Always2016-04-06 16:13
https://pcworld.al/perkujtuesit-e-aplikacionit-google-calendar-tani-mund-ti-menaxhoni-edhe-nga-uebi/20%Always2016-04-06 11:53
https://pcworld.al/twitter-publikoi-nje-buton-ne-forme-mesazhi-ne-menyre-qe-te-ndani-lehtesisht-cicerimat-me-miqte/20%Always2016-04-06 08:43
https://pcworld.al/whatsapp-finalizoi-implementimin-e-enkriptimit-fundor/20%Always2016-04-06 08:22
https://pcworld.al/hp-z840-eshte-nje-kompjuter-pune-ndertuar-specifikisht-per-realitetin-virtual-te-htc-vive/20%Always2016-04-05 17:45
https://pcworld.al/google-rregullon-39-probleme-te-sigurise-ne-perditesimin-e-muajit-prill-ne-android/20%Always2016-04-05 17:26
https://pcworld.al/arkitektura-e-re-e-procesoreve-amd-bristol-ridge-po-vjen-ne-evenimentin-computex/20%Always2016-04-05 15:20
https://pcworld.al/hp-prezantoi-laptopin-me-te-holle-ne-bote-spectre/20%Always2016-04-05 11:55
https://pcworld.al/blackberry-lancoi-programin-beta-te-android-marshmallow-per-telefonin-priv/20%Always2016-04-05 07:56
https://pcworld.al/acer-prezantoi-desktopin-chromebase-bazuar-ne-chrome-os-dhe-dizenjuar-per-video-konferencat/20%Always2016-04-04 20:43
https://pcworld.al/microsoft-po-eksperimenton-me-outlook-premium-nje-poste-elektronike-pa-reklama-dhe-e-mail-e-te-personalizuara/20%Always2016-04-04 19:30
https://pcworld.al/blackberry-heq-tarifen-0-99-euro-te-bbm-duke-ofruar-te-gjitha-funksionalitetet-falas/20%Always2016-04-06 08:28
https://pcworld.al/fbi-ja-mund-te-shmange-zbulimin-e-teknikes-se-zberthimit-te-apple-iphone-te-atentatorit-te-san-bernardinos/20%Always2016-04-04 10:56
https://pcworld.al/bien-tarifat-roaming-ne-vendet-anetare-te-bashkimit-europian-2017-ta-shenon-fundin-e-tyre/20%Always2016-04-04 08:14
https://pcworld.al/mblidhet-juria-e-albanian-ict-awards-iv-shenon-nje-nga-momentet-me-te-rendesishme-te-vleresimit-te-aplikanteve/20%Always2016-04-03 15:42
https://pcworld.al/google-po-eksperimenton-me-nje-aplikacion-te-ri-grupesh-quajtur-space/20%Always2016-04-03 11:58
https://pcworld.al/10-menyra-jetese-qe-do-tu-kursejne-goxha-para-infografik/20%Always2016-04-02 16:21
https://pcworld.al/asistenti-dixhital-cortana-do-te-sinkronizoje-njoftimet-e-paisjeve-android-ne-windows-10/20%Always2016-04-02 12:26
https://pcworld.al/studentet-e-aab-se-krijojne-printer-3d-video/20%Always2016-11-15 10:41
https://pcworld.al/tesla-prezantoi-model-3-makinen-e-pare-elektrike-per-masat/20%Always2016-04-01 15:19
https://pcworld.al/intel-zbuloi-27-procesore-te-rinj-xeon-bazuar-ne-arkitekturen-broadwell/20%Always2016-04-01 13:52
https://pcworld.al/mbyllen-aplikimet-e-albanian-ict-awards-iv-projektet-gati-per-tu-ballafaquar-me-jurine/20%Always2016-04-01 08:25
https://pcworld.al/apple-adresoi-problemet-e-lidhjeve-ne-safari-me-versionin-e-ri-ios-9-3-1/20%Always2016-04-01 07:42