XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/intel-prezantoi-procesorin-e-pare-desktop-me-10-berthama-core-i7-6950x/20%Always2019-01-18 16:31
https://pcworld.al/sirin-labs-prezantoi-solarin-telefonin-13800-dollaresh-me-fokus-te-vecante-tek-privatesia/20%Always2016-05-31 18:01
https://pcworld.al/asus-prezantoi-rivalin-e-ri-te-surface-transformer-3-produkti-i-pare-me-procesoret-e-arkitektures-kaby-lake/20%Always2016-05-31 12:10
https://pcworld.al/facebook-dhe-microsoft-do-te-ndertojne-nje-kabell-optik-nenujor-per-te-lidhur-shba-te-me-europen/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/daimler-investon-3-5-miliard-dollar-ne-motoret-diesel-per-te-ulur-emetimet-e-gazrave-te-demshem-ne-atmosfere/20%Always2016-05-30 20:02
https://pcworld.al/asus-prezantoi-zenbo-nje-robot-shtepie-simpatik-599-dollaresh/20%Always2016-05-30 13:46
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-i-pirate-bay-mark-zuckerbeg-eshte-nje-diktator/20%Always2016-05-29 20:52
https://pcworld.al/cmimi-i-nje-iphone-6s-ne-vende-te-ndryshme-te-botes/20%Always2016-05-28 13:23
https://pcworld.al/acer-prezantoi-linjen-switch-te-hibrideve-2n1-windows-10-me-kosto-200-dollar/20%Always2016-05-27 19:24
https://pcworld.al/versioni-7-0-i-skype-per-android-i-dedikohet-tableteve/20%Always2016-05-27 17:15
https://pcworld.al/htc-i-jep-fund-prodhimit-te-tabletit-android-te-google-nexus-9/20%Always2016-05-27 10:30
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-ndertimin-eksperimental-14352-te-windows-10-tes-me-permiresime-te-asistentin-dixhital-cortana/20%Always2016-05-27 10:02
https://pcworld.al/perdoruesit-e-biznesit-perfitojne-komunikim-live-ne-office-online/20%Always2016-05-26 16:47
https://pcworld.al/hp-rikthen-marken-legjendare-te-kompjuterave-omen-me-tre-produkte-te-reja-dy-laptope-dhe-nje-desktop/20%Always2016-05-26 16:35
https://pcworld.al/paypal-braktis-aplikacionet-per-amazon-fire-blackberry-dhe-windows-phone-me-30-qershor/20%Always2016-05-26 09:46
https://pcworld.al/google-mbeshtet-zyrtarisht-sistemin-operativ-android-ne-raspberry-pi-3/20%Always2016-05-26 07:26
https://pcworld.al/ambasadoret-e-european-youth-awards-deshmitare-te-nje-kreativiteti-qe-shkelqen-ne-eye-dhe-yofest/20%Always2016-05-26 07:09
https://pcworld.al/samsung-i-shmanget-galaxy-note-6-gjate-veres-pritet-debutimi-i-galaxy-note-7/20%Always2016-05-26 09:47
https://pcworld.al/microsoft-terhiqet-pergjithnje-nga-biznesi-i-telefoneve-me-largimin-nga-puna-te-1850-punojesve/20%Always2016-05-25 17:05
https://pcworld.al/dell-prezantoi-multi-monitorin-43-inc-4k-i-afte-te-menaxhoje-kater-ekrane-1080p/20%Always2016-05-25 11:23
https://pcworld.al/raport-oneplus-3-me-ekran-5-5-inc-1080-procesor-snapdragon-820-dhe-kamer-16-megapiksel/20%Always2016-05-25 07:02
https://pcworld.al/aplikacionet-google-docs-sheets-dhe-slides-do-te-ruajne-dokumentet-offline-ne-android-dhe-ios/20%Always2016-05-24 19:52
https://pcworld.al/twitter-modifikoi-kufizimin-prej-140-karakteresh-te-cicerimave/20%Always2016-05-25 07:18
https://pcworld.al/kerkesat-e-harduerit-te-sistemit-operativ-windows-do-te-rriten-per-here-te-pare-qe-nga-2009/20%Always2016-05-24 13:01
https://pcworld.al/raportohet-se-apple-do-te-perditesoje-linjen-e-laptopeve-macbook-pro-ne-fund-te-2016-tes/20%Always2016-05-24 08:31
https://pcworld.al/zbulohen-specifikat-e-harduerit-te-galaxy-s7-tes-tre-jave-nga-debutimi/20%Always2016-05-27 19:37
https://pcworld.al/5-harta-fantastike-te-planetit-ne-kohe-reale/20%Always2016-05-23 14:24
https://pcworld.al/microsoft-u-shpall-lufte-terroristeve-ne-internet/20%Always2016-05-23 11:55
https://pcworld.al/detajohet-telefoni-i-dyte-android-nga-blackberry-me-emrin-e-koduar-hamburg/20%Always2016-05-21 16:50
https://pcworld.al/microsoft-shpenzoi-miliarda-dollar-ne-nje-anije-qe-po-mbytej/20%Always2016-05-21 16:36
https://pcworld.al/cdo-gje-qe-duhet-te-dini-per-privatesine-ne-vendin-e-punes/20%Always2016-05-21 16:31
https://pcworld.al/google-lancon-family-library-ne-korrik-anetaret-e-familjes-mund-te-ndajne-blerjet-ne-play-store/20%Always2016-05-21 09:51
https://pcworld.al/apple-thote-se-loja-liyla-dhe-hijet-e-luftes-me-personazh-kryesor-nje-femije-palestinez-nuk-eshte-loje/20%Always2016-05-20 08:50
https://pcworld.al/larry-page-replikon-me-perfaqesuesin-e-oracle-ne-gjykate-lidhur-me-ceshtjen-android/20%Always2016-05-20 08:29
https://pcworld.al/zyrtare-dyqani-i-aplikacioneve-android-google-play-store-po-vjen-ne-chrome-os/20%Always2016-05-20 07:47
https://pcworld.al/aplikacionet-e-menjehershme-android-funksionojne-pa-qene-nevoja-te-instalohen/20%Always2016-05-19 17:35
https://pcworld.al/facebook-eksperimenton-me-video-komentet-ne-ueb-android-dhe-ios/20%Always2016-05-19 14:11
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-e-trete-te-android-n-per-zhvilluesit-me-permiresime-te-ndjeshme-te-stabilitetit/20%Always2016-05-19 13:52
https://pcworld.al/planifikimi-dhe-menaxhimi-i-projekteve/20%Always2017-04-07 13:13
https://pcworld.al/google-shnderron-android-in-nje-platforme-te-realitetit-virtual/20%Always2016-05-19 07:53
https://pcworld.al/publikohen-email-et-dhe-fjalekalimet-e-117-milion-anetareve-te-linkedin-nga-hakimi-i-2012-tes/20%Always2016-05-18 17:21
https://pcworld.al/microsoft-shiti-biznesin-e-telefoneve-te-thjeshte-per-350-milion-dollar-nokia-njoftoi-rikthimin-ne-tregun-e-telefoneve-mobil/20%Always2016-05-18 17:05
https://pcworld.al/sony-xperia-xa-ultra-ka-nje-kamer-frontale-16-megapiksel-dhe-ekran-6-inc/20%Always2016-05-18 10:28
https://pcworld.al/apple-publikoi-ios-9-3-2-duke-adresuar-problemet-me-aksesoret-bluetooth-ne-iphone-se/20%Always2016-05-18 06:48
https://pcworld.al/rama-e-gjetem-portalin-e-albania-me-vetem-13-sherbime-online-sot-ka-260-te-tilla/20%Always2019-01-04 23:20
https://pcworld.al/motorola-detajoi-tre-modele-te-gjenerates-se-katert-te-moto-g/20%Always2016-05-18 06:33
https://pcworld.al/oneplus-3-shfaqet-ne-dizajn-metalik-inspiruar-nga-htc-10/20%Always2016-05-17 20:12
https://pcworld.al/firefox-tejkalon-microsoft-edge-dhe-internet-explorer-ndersa-chrome-vijon-te-dominoje/20%Always2016-05-17 16:40
https://pcworld.al/hapen-thirrjet-per-aplikime-ne-programin-e-akselerimit-oficina/20%Always2017-02-23 11:21
https://pcworld.al/cicerimat-ne-rrjetin-social-twitter-do-te-perjashtojne-fotot-dhe-lidhjet-nga-kufizimi-i-140-karaktereve/20%Always2016-05-17 08:10
https://pcworld.al/telegram-sjell-editimin-e-mesazheve-te-derguara-ne-aplikacionet-desktop-dhe-mobile/20%Always2016-05-16 14:47
https://pcworld.al/google-rrezikon-nje-gjobe-3-miliard-dollar-nga-komisioni-europian/20%Always2016-05-16 14:24
https://pcworld.al/opera-39-premton-50-me-shume-jetegjatesi-baterie-per-laptopet/20%Always2016-05-16 10:19
https://pcworld.al/cila-eshte-kostoja-reale-e-zoterimit-te-nje-telefoni-mobil/20%Always2016-05-15 08:51
https://pcworld.al/htc-10-i-afte-te-matet-me-te-miren-e-samsung/20%Always2016-05-14 11:06
https://pcworld.al/shtetet-anetare-te-bashkimit-europian-miratojne-roaming-un-e-netflix-mes-28-vendeve-anetare/20%Always2016-05-13 15:01
https://pcworld.al/njihuni-me-samsung-charm-byzylykun-45-dollaresh-qe-kryen-te-gjitha-funksionet-e-nje-rripi-fitnes/20%Always2016-05-13 13:46
https://pcworld.al/automattic-blen-te-drejtat-e-perdorimit-te-blog-per-19-milion-dollar-uebfaqet-e-para-nga-fundi-i-vitit/20%Always2016-05-13 08:20
https://pcworld.al/permbajtjet-e-sherbimit-cloud-google-drive-vine-ne-shenimet-e-evernote/20%Always2016-05-12 19:38
https://pcworld.al/mozilla-padit-ne-gjykate-autoritetet-shteterore-amerikane-lidhur-me-nje-dobesi-potenciale-ne-firefox/20%Always2016-05-12 14:22
https://pcworld.al/google-translate-5-0-ne-android-perkthen-tekstin-nga-cdo-aplikacion-tjeter-ne-ios-sjell-modalitetin-offline/20%Always2016-05-12 07:31
https://pcworld.al/instagram-sjell-ridizenjim-masiv-te-aplikacionit-mobil-ne-android-dhe-ios/20%Always2016-05-12 07:17
https://pcworld.al/microsoft-mbyll-aplikacionin-sunrise-me-31-gusht-per-tu-perqendruar-tek-outlook/20%Always2016-05-11 19:30
https://pcworld.al/whatsapp-vjen-ne-formen-e-nje-aplikacioni-desktop-per-windows-dhe-mac/20%Always2016-05-11 09:59
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-telefonin-inteligjent-mi-max-me-ekran-6-44-inc-dhe-kosto-230-dollar/20%Always2016-05-10 18:20
https://pcworld.al/google-teston-ndryshime-radikale-duke-ndryshuar-ngjyren-e-lidhjeve-nga-blu-ne-te-zeze/20%Always2016-05-10 08:39
https://pcworld.al/ablock-plus-shenoi-100-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2016-05-10 08:17
https://pcworld.al/opera-lancoi-nje-klient-vpn-pa-limit-dhe-falas-ne-ios/20%Always2016-05-10 08:05
https://pcworld.al/motorola-moto-x-2016-do-te-karakterizohet-nga-nje-dizajn-i-teri-prej-metali/20%Always2016-05-09 20:58
https://pcworld.al/japonia-ka-me-shume-pika-te-ngarkimit-elektrik-te-makinave-sesa-pika-karburanti/20%Always2016-05-09 16:06
https://pcworld.al/politikat-e-reja-te-virustotal-rrezikojne-perdoruesit-dhe-startupet-e-sigurise/20%Always2016-05-09 12:42
https://pcworld.al/battlefield-1-rikthen-aksionin-dhe-skenaret-e-luftes-se-pare-boterore/20%Always2016-05-09 09:19
https://pcworld.al/adblock-dhe-adblock-plus-te-disponueshem-ne-microsoft-edge-me-versionet-eksperimentale-te-windows-10-tes/20%Always2016-05-09 08:58
https://pcworld.al/7-mite-qe-mund-ti-keni-degjuar-cdo-dite-ne-vendin-e-punes/20%Always2016-05-07 16:16
https://pcworld.al/nje-gabim-i-qualcomm-vendos-ne-rrezik-miliona-telefone-android/20%Always2016-05-07 14:41
https://pcworld.al/nvidia-zbuloi-kartat-e-para-grafike-te-arkitektures-pascal-gtx-1080-dhe-1070/20%Always2016-05-07 14:14
https://pcworld.al/ndalojne-nga-funksioni-kompjuterat-asus-me-windows-7-pas-perditesimit-kb3133977/20%Always2016-05-07 10:09
https://pcworld.al/evernote-ne-android-sjell-mbeshtetje-per-etiketat-ne-imazhe-dhe-skanim-te-permiresuar-te-dokumenteve/20%Always2016-05-06 17:43
https://pcworld.al/shfaqet-ne-disa-foto-live-samsung-galaxy-s7-active-nje-debutim-i-mundshem-gjate-veres/20%Always2016-05-06 17:29
https://pcworld.al/windows-10-ta-eshte-instaluar-ne-300-milion-kompjutera-ndersa-perditesimi-falas-perfundon-ne-29-korrik/20%Always2016-05-06 13:48
https://pcworld.al/samsung-artik-10-nje-rival-i-raspberry-pi-3-por-me-kosto-150-dollar/20%Always2016-05-06 13:30
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-office-online-server-bizneset-mund-te-hostojne-aplikacionet-office/20%Always2016-05-05 14:10
https://pcworld.al/google-aktivizoi-enkriptimin-https-per-te-gjitha-uebfaqet-nen-domeinin-blogspot/20%Always2016-05-05 13:54
https://pcworld.al/rikthehet-startup-weekend-tirana-ne-6-8-maj-me-edicionin-e-gjashte-te-nje-aktiviteti-dedikuar-te-rinjve/20%Always2016-05-05 10:56
https://pcworld.al/opera-publikon-per-masat-versionin-e-shfletuesit-dizenjuar-per-te-vrare-reklamat/20%Always2016-05-05 07:06
https://pcworld.al/blackberry-implementoi-video-thirrjet-ne-bbm-per-android-dhe-ios/20%Always2016-05-05 06:45
https://pcworld.al/facebook-paguan-10000-dollar-nje-hakeri-10-vjecar-ne-instagram/20%Always2016-05-04 19:04
https://pcworld.al/marka-e-njohur-dell-ndahet-ne-dell-technologies-dell-emc-dhe-dell/20%Always2016-05-04 10:46
https://pcworld.al/google-dhe-fiat-chrysler-shpallin-bashkepunimin-per-ndertimin-e-100-automjeteve-me-sistem-vetedrejtimi-brenda-2017-tes/20%Always2016-05-04 09:31
https://pcworld.al/ne-14-15-maj-2016-edicioni-i-trete-i-open-source-conference-albania/20%Always2016-05-10 14:59
https://pcworld.al/rikthehet-bashkepunimi-mes-abcom-dhe-digitalb-se-bashku-me-kanalet-e-platformes-televizive-me-popullore-ne-shqiperi/20%Always2016-05-03 17:30
https://pcworld.al/hp-prezantoi-dy-modele-te-reja-kompjuterash-aio-dy-laptope-x360-dhe-nje-desktop/20%Always2016-05-03 15:53
https://pcworld.al/brazili-vuan-nje-gjykate-vendase-urdheron-bllokimit-e-qasjes-ne-whatsapp-per-72-ore/20%Always2016-05-03 07:54
https://pcworld.al/chrome-shkurorezon-internet-explorer-in-si-shfletuesi-me-popullor-ne-planet/20%Always2016-05-03 07:24
https://pcworld.al/google-eshte-duke-ndertuar-nje-departament-te-ri-hardueri-nen-drejtimin-e-ish-ceo-se-motorola/20%Always2016-05-02 17:03
https://pcworld.al/intel-heq-dore-nga-telefonet-inteligjente-dhe-tabletet-me-largimin-e-procesoreve-atom/20%Always2016-05-02 13:29
https://pcworld.al/a-i-ka-ardhur-fundi-epokes-se-iphone-infografik/20%Always2016-05-01 19:38