XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/google-eksperimenton-nje-mjet-te-testimit-te-shpejtesise-se-internetit-ne-rezultat-e-kerkimit/20%Always2016-07-01 08:51
https://pcworld.al/debuton-aplikacioni-vlc-media-play-per-windows-10/20%Always2016-07-01 08:50
https://pcworld.al/akamai-shpejtesia-mesatare-globale-e-internetit-eshte-6-3-mbps/20%Always2016-06-29 21:27
https://pcworld.al/rrjetet-wi-fi-te-ofrojne-shpejtesi-multigigabiteshe-fale-perditesimit-te-802-11ac/20%Always2016-06-29 21:07
https://pcworld.al/25-produkte-sigurie-te-symantec-permbajne-dobesi-sigurie-te-nje-rrezikshmerie-te-larte/20%Always2016-06-29 21:07
https://pcworld.al/evernote-kufizon-perdoruesit-pa-pagese-ne-vetem-dy-paisje-rritet-cmime-40-per-planet-pagese/20%Always2016-06-29 20:21
https://pcworld.al/75538-2/20%Always2016-06-29 20:05
https://pcworld.al/nje-maluer-vendos-ne-rrezik-miliona-perdorues-android-te-aplikacioneve-whatsapp-uber-dhe-google-play/20%Always2016-06-29 15:12
https://pcworld.al/perditesimi-pervjetorit-te-windows-10-tes-te-publikohet-2-gusht-konfirmoi-microsoft/20%Always2016-06-29 14:52
https://pcworld.al/ubt-ja-zyrtarisht-cert-division/20%Always2016-06-29 14:56
https://pcworld.al/landsat-8-permireson-imazhet-satelitore-te-google-maps/20%Always2016-06-29 12:39
https://pcworld.al/perpjekjet-e-microsoft-per-te-hapur-burimin-e-net-prekin-nje-moment-historik/20%Always2016-06-28 16:04
https://pcworld.al/ide-kreative-zune-vend-ne-vjene-gjate-hakatonit-social-te-european-youth-awards-2016/20%Always2016-06-28 14:47
https://pcworld.al/hakohet-llogaria-e-shefit-ekzekutiv-te-google-sundar-pichai-ne-quora/20%Always2016-06-28 13:17
https://pcworld.al/nje-perditesim-paautorizuar-ne-windows-10-kushtoi-microsoft-plot-10000-dollar/20%Always2016-06-28 09:00
https://pcworld.al/hp-premton-aplikacionet-android-ne-laptopin-chromebook-11/20%Always2016-06-27 17:41
https://pcworld.al/intel-terhiqet-nga-biznesi-sigurise-kibernetike-ne-bisedime-per-shitjen-e-mcafee/20%Always2016-06-27 13:09
https://pcworld.al/55-fakte-mbreselenese-qe-nuk-dinit-rreth-google/20%Always2016-06-27 12:55
https://pcworld.al/google-gati-te-sfidoje-apple-ate-qe-mund-te-jete-telefoni-pare-gjigandit-te-motorit-te-kerkimit/20%Always2016-06-27 11:18
https://pcworld.al/10-aplikacionet-mobile-popullore-ne-planet/20%Always2016-06-26 17:06
https://pcworld.al/video-thirrjet-ne-bbm-te-disponueshme-globalisht/20%Always2016-06-26 15:52
https://pcworld.al/microsoft-ndryshon-rregullat-e-licensimit-perditesimin-vjetor-te-windows-10-tes/20%Always2016-06-26 10:39
https://pcworld.al/brexit-trondit-industrine-e-teknologjise-apple-alphabet-hp-ibm-intel-microsoft-dhe-paypal-shenojne-renie/20%Always2016-06-25 15:10
https://pcworld.al/microsoft-jep-fund-prodhimit-te-hibridit-2n1-kosto-te-ulet-surface-3/20%Always2016-06-25 10:46
https://pcworld.al/youtube-sjell-transmetimet-live-aplikacionet-android-dhe-ios/20%Always2016-06-25 15:12
https://pcworld.al/startup-grind-tirana-garazh-dhe-global-opportunities-albania-sjellin-edicionin-e-dyte-te-summer-party/20%Always2016-06-24 20:03
https://pcworld.al/huawei-pergatitet-per-nje-konfrontim-te-mundshem-android-nderton-sistemin-operativ-vetjak/20%Always2016-06-24 18:05
https://pcworld.al/nexus-sailfish-te-jete-telefoni-ri-linjes-nexus-qe-te-ndertohet-nga-htc/20%Always2016-06-24 17:37
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-14372-te-windows-10-tes-shtojcen-evernote-per-shfletuesin-edge/20%Always2016-06-24 17:58
https://pcworld.al/whatsapp-ben-te-mundur-100-milion-thirrje-telefonike-cdo-dite/20%Always2016-06-23 17:51
https://pcworld.al/blackberry-rrezikon-ndersa-pergatitet-te-prezantoje-nje-telefon-te-ri-muajin-e-ardhshem/20%Always2016-06-23 16:29
https://pcworld.al/samsung-notebook-spin-7-del-ne-shitje-26-qershor-kosto-fillestare-800-dollar/20%Always2016-06-23 16:03
https://pcworld.al/jcoders-hap-aplikimet-per-akademine-verore-ne-shtator-mberrin-ne-tirane/20%Always2019-01-23 18:43
https://pcworld.al/mbremjen-e-se-merkures-emisioni-opinion-ne-tv-klan-foli-gjuhen-e-albanian-ict-awards/20%Always2016-06-23 08:26
https://pcworld.al/apple-do-te-shmange-ciklin-tradicional-te-rifreskimit-per-iphone-e-2016-tes/20%Always2016-06-22 13:11
https://pcworld.al/instagram-arrin-500-milion-perdorues-aktive-ne-muaj-95-milion-publikojne-foto-cdo-dite/20%Always2016-06-22 11:54
https://pcworld.al/twitter-zgjeron-limitin-e-videove-ne-140-sekonda-lancon-aplikacionin-engage/20%Always2016-06-22 09:33
https://pcworld.al/fedora-24-sjell-gnome-3-20-dhe-tre-versione-te-sistemit-operativ/20%Always2016-06-21 14:40
https://pcworld.al/superkompjuteri-kinez-sunway-taihulight-kryeson-listen-e-500-kompjuterave-me-te-fuqishem-ne-planet/20%Always2016-06-21 10:11
https://pcworld.al/spotify-deklaroi-100-milion-perdorues-aktive/20%Always2016-06-21 09:52
https://pcworld.al/microsoft-edge-do-te-jete-deri-53-me-efikas-ne-konsumin-e-energjise-krahasuar-me-rivalet/20%Always2016-06-20 15:34
https://pcworld.al/ylli-ne-ngritje-i-albanian-ict-awards-ii-evis-hoxha-shpallet-fituese-e-burses-google-anita-borg/20%Always2016-06-18 18:08
https://pcworld.al/iphone-6-akuzohet-per-shkelje-te-patentave-te-dizajnit-te-nje-telefoni-kinez-baili-100c/20%Always2016-06-18 10:06
https://pcworld.al/stacionet-e-ngarkimit-te-telefoneve-me-energji-diellore-ofrojne-elektricitet-falas-per-refugjatet-ne-greqi/20%Always2016-06-17 08:54
https://pcworld.al/shpallet-fajtor-hakeri-nga-kosova-ardit-ferizi-per-vjedhje-informacionesh-per-llogari-te-isis/20%Always2016-06-17 08:56
https://pcworld.al/ios-10-i-jep-fund-mbeshtetjes-per-iphone-4s-ja-lista-e-paisjeve-te-mbeshtetura/20%Always2016-06-16 11:18
https://pcworld.al/zhvilluesit-mund-te-testojne-aplikacionet-e-tyre-ne-play-store-ne-versionin-e-4-t-eksperimental-te-android-n/20%Always2016-06-16 11:09
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-radhes-eksperimental-te-windows-10-tes-me-office-online-ne-shfletuesin-edge/20%Always2016-06-15 16:52
https://pcworld.al/android-vijon-te-dominoje-shitjet-e-telefoneve-inteligjente/20%Always2016-06-15 16:33
https://pcworld.al/facebook-shton-mbeshtetjen-per-sms-te-ne-aplikacionin-messenger-ne-android/20%Always2016-06-15 14:01
https://pcworld.al/oneplus-3-sjell-trup-prej-alumini-snapdragon-820-dhe-6gb-ram-per-399-euro/20%Always2016-06-15 11:27
https://pcworld.al/lenovo-rifreskoi-kompjuterat-e-punes-me-kosto-te-ulet-thinkstation-p410-dhe-p510/20%Always2016-06-14 19:51
https://pcworld.al/radeon-rx-460-dhe-470-jane-nje-tjeter-perpjekje-e-amd-se-drejt-grafikave-te-performances-se-larte-me-kosto-te-ulet/20%Always2016-06-14 19:31
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-projektin-scorpio-pasardhesi-i-xbox-one/20%Always2016-06-14 16:04
https://pcworld.al/apple-prezantoi-ios-10-per-iphone-ipad-dhe-ipod-zgjeron-funksionalitetet-aplikacioneve/20%Always2016-06-14 14:00
https://pcworld.al/microsoft-blen-rrjetin-social-profesional-linkedin-per-26-2-miliard-dollar/20%Always2016-06-13 16:46
https://pcworld.al/hulumtuesi-i-sigurise-te-gjithe-mund-te-shikojne-lidhjet-e-derguara-ne-facebook-messenger/20%Always2016-06-13 09:38
https://pcworld.al/twitter-bllokon-miliona-llogari-pas-publikimit-te-32-milion-kredencialeve-online/20%Always2016-06-13 09:23
https://pcworld.al/maqedonia-hap-dyert-per-operatore-te-rinj-celular-nxitur-nga-rritja-e-tarifave/20%Always2016-06-11 16:18
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-telefonin-e-pare-me-vizionin-e-terminatorit-inspiruar-nga-projektit-tango/20%Always2016-06-11 09:37
https://pcworld.al/raport-apple-mund-te-prezantoje-aplikacionin-imessage-per-android/20%Always2016-06-11 09:16
https://pcworld.al/bluetooth-5-po-vjen-me-dyfishin-e-shpejtesise-dhe-mbulueshmerise/20%Always2016-06-11 09:05
https://pcworld.al/facebook-ben-realitet-fotot-360-gradeshe-ne-telefonet-tane/20%Always2016-06-10 17:00
https://pcworld.al/facebook-sjell-replikat-me-video-ne-fushen-e-komenteve/20%Always2016-06-10 16:47
https://pcworld.al/njihuni-me-moto-z-telefonin-me-te-mire-te-motorola/20%Always2016-06-10 10:07
https://pcworld.al/me-shume-se-32-milion-perdorues-te-rrjetit-social-twitter-jane-hakuar/20%Always2016-06-09 16:32
https://pcworld.al/apple-riorganizon-dyqanin-e-aplikacioneve-app-store-me-abonime-te-reja-dhe-reklama-me-pagese/20%Always2016-06-09 10:19
https://pcworld.al/aplikacioni-twitter-ne-android-perqafon-dizajnin-material/20%Always2016-06-08 16:58
https://pcworld.al/raportohet-se-blackberry-po-vuan-ne-tregun-e-telefoneve-android/20%Always2016-06-08 16:46
https://pcworld.al/raport-samsung-do-te-ndertoje-telefone-me-ekrane-te-hakuara-dhe-rrokullisje-ne-2017-ten/20%Always2016-06-09 16:29
https://pcworld.al/pas-8-muajsh-marshmallow-eshte-instaluar-ne-10-te-telefoneve-android/20%Always2016-06-08 09:38
https://pcworld.al/betahaus-ne-bashkepunim-me-adriapol-dhe-telekom-albania-sjellin-konkursin-betapitch-per-here-te-pare-ne-shqiperi/20%Always2016-06-07 10:39
https://pcworld.al/hakohen-llogarite-e-shefit-te-facebook-mark-zuckerberg-ne-twitter-dhe-pinterest/20%Always2016-06-07 07:49
https://pcworld.al/intel-prezantoi-nje-tjeter-procesor-te-fuqishem-modelin-me-24-berthama-xeon-8890v4/20%Always2016-06-06 17:23
https://pcworld.al/ja-sesi-do-te-funksionojne-aplikacionet-android-ne-laptopet-chromebook/20%Always2016-06-06 10:51
https://pcworld.al/si-e-shpenzojne-njerezit-e-famshem-kohen-e-lire-infografik/20%Always2016-06-05 15:58
https://pcworld.al/hendeku-mes-iphone-dhe-telefoneve-android-ne-kosto/20%Always2016-06-04 07:47
https://pcworld.al/raport-galaxy-note-67-skaje-te-hakuara-skaner-irisi-dhe-6gb-ram/20%Always2016-06-04 07:48
https://pcworld.al/ndertimi-i-ri-eksperimental-i-windows-10-mobile-dergon-njoftimet-ne-kompjuterat-windows/20%Always2016-06-03 08:40
https://pcworld.al/lg-sfidon-samsung-galaxy-note-me-telefonin-e-ri-stylus-2-plus/20%Always2016-06-02 20:40
https://pcworld.al/xiaomi-mi-band-2-nje-rrip-fitnesi-me-ekran-dhe-kosto-23-dollar/20%Always2016-06-02 17:36
https://pcworld.al/diten-e-neserme-vijon-takimi-i-dyte-i-komunitetit-te-producttank-tirana-ne-protik/20%Always2016-06-01 20:20
https://pcworld.al/rritet-perdorimi-i-internetit-broadband-ne-shqiperi-citon-akep-ne-raportin-e-tremujorit-te-pare-te-2016-tes/20%Always2016-06-01 19:51
https://pcworld.al/amd-zbuloi-procesorin-e-pare-te-arkitektures-zen-me-8-berthama/20%Always2016-06-01 10:26
https://pcworld.al/65-milion-kredenciale-te-llogarive-te-rrjetit-social-tumblr-nxirren-ne-shitje-online/20%Always2019-01-18 16:39
https://pcworld.al/nje-dobesi-sigurie-ne-shtojcen-jetpack-vendos-ne-rrezik-miliona-uebfaqe-wordpress/20%Always2016-06-01 08:58
https://pcworld.al/amd-radeon-rx-480-karta-e-pare-grafike-me-arkitekturen-polaris-e-cila-kushton-200-dollar/20%Always2019-01-18 16:39