XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/kuptimi-gjesteve-te-duarve-ne-vende-te-ndryshme-te-botes-infografik/20%Always2016-07-31 17:56
https://pcworld.al/76034-2/20%Always2016-07-30 18:49
https://pcworld.al/google-shenon-rritje-te-ardhurash-21-3-ne-215-miliard-dollar/20%Always2016-07-29 14:09
https://pcworld.al/shansi-fundit-per-te-perfituar-windows-10-ten-falas/20%Always2016-07-29 13:56
https://pcworld.al/detajohen-specifikat-e-kartave-grafikave-radeon-rx-470-dhe-rx-460/20%Always2016-07-29 12:51
https://pcworld.al/nje-lojtar-pokemon-go-arrin-nivelin-maksimal-duke-perdorur-nje-bot/20%Always2016-07-29 08:05
https://pcworld.al/ubt-cert-dhe-alcirt-nenshkruajne-marreveshje-mirekuptimi-per-sigurine-kibernetike/20%Always2016-07-29 12:25
https://pcworld.al/hartat-e-google-maps-nje-dizajn-te-paster-prezantohen-pikat-e-interesit/20%Always2016-07-29 07:44
https://pcworld.al/apple-shet-1-miliard-iphone-vijon-renia-e-te-ardhurave/20%Always2016-07-28 16:42
https://pcworld.al/ne-emiratet-e-bashkuara-arabe-mund-te-gjobitesh-550000-dollar-nese-perdor-vpn/20%Always2016-07-28 16:17
https://pcworld.al/facebook-thyen-parashikimet-e-wall-street-gjeneron-te-ardhura-rekord/20%Always2016-07-28 15:34
https://pcworld.al/debuton-family-library-6-anetare-mund-te-ndajne-blerjet-ne-play-store/20%Always2016-07-28 12:55
https://pcworld.al/hakerat-rus-fshihen-pas-sulmit-ndaj-komitetit-kombetar-te-partise-demokratike-ne-shba-raporton-threatconnect/20%Always2016-07-28 12:31
https://pcworld.al/avast-mashtron-1200-delegate-republikane-ne-shba-lidhen-rrjete-wi-fi-te-pasigurta/20%Always2016-07-28 12:09
https://pcworld.al/lenovo-nxjerr-ne-shitje-laptopin-e-pare-ekran-oled-thinkpad-x1-yoga/20%Always2016-07-28 08:51
https://pcworld.al/redmi-pro-eshte-telefoni-buxhetor-fundit-xiaomi/20%Always2016-07-28 08:23
https://pcworld.al/microsoft-pix-shfrytezon-inteligjencen-artificiale-per-realizuar-foto-te-cilesise-se-larte-nga-kamera-e-iphone/20%Always2016-07-27 19:34
https://pcworld.al/techcrunch-bie-viktime-e-grupit-te-shquar-te-hakerave-ourmine/20%Always2016-07-27 16:51
https://pcworld.al/amazon-ne-bashkepunim-autoritetet-britanike-filloi-testimin-e-dergesave-ane-te-droneve/20%Always2016-07-27 16:06
https://pcworld.al/laptopi-pare-xiaomi-eshte-nje-rival-vertete-macbook-air-cili-kushton-vetem-540-dollar/20%Always2016-07-27 12:52
https://pcworld.al/njihuni-telefonin-e-dyte-android-te-blackberry-dtek50/20%Always2016-07-27 11:13
https://pcworld.al/amd-prezantoi-linjen-e-re-te-kartave-grafike-profesionale-radeon-wx-pro-zevendesohet-firepro/20%Always2016-07-26 14:36
https://pcworld.al/vodafone-dhe-huawei-arrijne-20gbps-gjate-testimit-te-5g-se-ne-terren/20%Always2016-07-26 14:02
https://pcworld.al/idc-renie-drastike-e-shitjeve-te-oreve-inteligjente-apple-watch-ne-tatepjete/20%Always2016-07-26 13:47
https://pcworld.al/ford-perqafon-android-auto-dhe-apple-car-play-ofron-mbeshtetje-per-platformat-ne-te-gjitha-modelet-e-2017-tes/20%Always2016-07-26 11:42
https://pcworld.al/nvidia-prezantoi-karten-grafike-profesionale-quadro-p6000-arkitekturen-pascal-dhe-24gb-ram/20%Always2016-07-26 11:16
https://pcworld.al/galaxy-j2-pro-ne-shitje-dyfishin-e-memorjes-dhe-2gb-ram/20%Always2016-07-25 17:38
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-cyanogen-ne-dyshim-raportohet-shkurtim-fuqise-punetore-20/20%Always2016-07-25 17:32
https://pcworld.al/corning-gorilla-glass-5-mund-tu-rezistoje-renieve-ne-80-te-rasteve/20%Always2016-07-25 17:19
https://pcworld.al/amd-po-pergatitet-te-ndertoje-nje-mega-cip-per-serverat-dhe-superkompjuterat/20%Always2016-07-25 16:58
https://pcworld.al/afro-gjysma-e-popullsise-se-botes-ka-qasje-ne-internet-lte-citon-raporti-itu-se/20%Always2016-07-26 13:48
https://pcworld.al/gjigandi-amerikan-telekomunikacionit-verizon-blen-yahoo-per-4-8-miliard-dollar/20%Always2016-07-25 15:16
https://pcworld.al/ubuntu-16-04-1-sjell-permiresime-ne-instalimin-e-softuereve-dhe-desktopin-unity/20%Always2016-07-25 13:06
https://pcworld.al/si-ka-kane-ndryshuar-shkencat-kompjuterike-pergjate-viteve-infografik/20%Always2016-07-26 11:01
https://pcworld.al/realizohet-fluturimi-pare-dronit-te-facebook-cili-te-dergoje-internet-ne-cdo-cep-te-botes/20%Always2016-07-23 16:12
https://pcworld.al/nje-problem-sigurie-ne-softueret-e-apple-ve-ne-rrezik-serioz-iphone-ipad-mac-apple-watch-dhe-apple-tv/20%Always2016-07-23 16:00
https://pcworld.al/blackberry-hamburg-te-jete-nje-klon-alcatel-idol-4/20%Always2016-07-22 19:25
https://pcworld.al/skype-heq-mbeshtetjen-per-versionet-e-vjetra-te-android-ios-dhe-windows-phone/20%Always2016-07-22 11:40
https://pcworld.al/edward-snowden-ka-ndertuar-nje-kellef-iphone-per-te-vrare-spiunazhin-shteteror/20%Always2016-07-22 11:27
https://pcworld.al/nvdia-zbuloi-karten-grafike-te-fuqishme-ne-planet-titan-x-arkitekturen-pascal/20%Always2016-07-22 07:33
https://pcworld.al/detajohet-samsung-galaxy-note-7-ne-disa-imazhe-live/20%Always2016-07-21 17:34
https://pcworld.al/crossover-ne-android-premton-aplikacionet-windows-ne-laptopet-chrome-os/20%Always2016-07-21 17:16
https://pcworld.al/ne-gusht-firefox-te-filloje-bllokimin-e-permbajtjeve-flash/20%Always2016-07-21 17:03
https://pcworld.al/tabletet-dhe-kompjuterat-e-pare-procesoret-kaby-lake-ne-shitje-ne-vjeshte/20%Always2016-07-21 14:40
https://pcworld.al/kickasstorrents-offline-pas-arrestimit-te-themeluesit-artem-vaulin/20%Always2019-02-21 16:09
https://pcworld.al/versioni-1-24-google-photos-permireson-prerjen-dhe-renditjen-e-fotove/20%Always2016-07-21 10:20
https://pcworld.al/turqia-bllokon-qasjen-ne-uebfaqen-e-wikileaks/20%Always2016-07-20 15:59
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-messenger-shenon-1-miliard-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2016-07-20 15:49
https://pcworld.al/apple-mund-te-prezantoje-nje-model-te-trete-iphone-sistem-kamera-te-dyfishte/20%Always2016-07-20 15:40
https://pcworld.al/ozlo-gjeni-nje-restorant-te-mire-sesa-ai-qe-rekomandon-google/20%Always2016-07-20 15:23
https://pcworld.al/biznesi-sherbimeve-cloud-nxit-nje-raport-financiar-pozitiv-per-microsoft/20%Always2016-07-20 14:52
https://pcworld.al/twitter-ofron-verifikimin-e-llogarive-per-te-gjithe-perdoruesit-e-rrjetit-social/20%Always2016-07-20 11:31
https://pcworld.al/seagate-barracuda-pro-10-tb-eshte-hardisku-kapacitetin-te-larte-per-konsumatoret-individuale/20%Always2016-07-19 16:51
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-aplikacionin-universal-skype-sjell-nje-teme-te-re-dhe-perkthim-ne-kohe-reale/20%Always2016-07-19 09:51
https://pcworld.al/sony-xperia-z6-shfaqet-ne-foto-live-ndryshime-drastike-ne-dizajn/20%Always2016-07-19 09:41
https://pcworld.al/ndertimi-ri-eksperimental-14393-windows-10-tes-shfrytezon-ipod-et-sikur-te-ishin-nje-usb/20%Always2016-07-19 09:20
https://pcworld.al/deshton-blerja-e-opera-s-nga-konsorciumi-kinez-nje-marreveshje-e-dyte-hyn-ne-fuqi/20%Always2016-07-19 09:08
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-xbox-one-s-ne-shitje-pas-dates-2-gusht-duke-filluar-nga-300-dollar/20%Always2016-07-19 08:56
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-e-5-te-dhe-final-eksperimental-te-android-nougat/20%Always2016-07-18 17:52
https://pcworld.al/hp-prezanton-ne-fund-te-muajit-telefonin-te-mire-windows-10-ne-treg-elite-x3/20%Always2016-07-18 17:31
https://pcworld.al/4-shtojca-esenciale-te-google-drive-per-shfletuesin-chrome/20%Always2016-07-18 14:27
https://pcworld.al/softbank-prane-blerjes-se-gjigandit-britanik-te-dizajnit-te-procesoreve-arm/20%Always2016-07-18 10:17
https://pcworld.al/microsoft-publikon-nje-tjeter-ndertim-te-windows-10-tes-se-bashku-nje-shtojce-te-amazon-per-shfletuesin-edge/20%Always2016-07-17 10:58
https://pcworld.al/pas-suksesit-te-talking-tom-outfit-7-sjell-lojen-te-re-talking-tom-gold-run/20%Always2016-07-17 10:47
https://pcworld.al/10-gjera-qe-duhet-tu-mesoni-femijeve-perpara-se-te-qasen-ne-internet-infografik/20%Always2016-07-16 14:12
https://pcworld.al/grusht-ushtarak-ne-turqi-bllokohet-qasja-ne-facebook-twitter-dhe-youtube/20%Always2016-07-15 23:35
https://pcworld.al/microsoft-pranon-1-miliard-paisje-windows-10-ne-2018-ten-teper-ambicioze/20%Always2016-07-15 23:34
https://pcworld.al/microsoft-fillon-reduktimin-e-hapesires-falas-ne-onedrive-nga-15gb-ne-5gb/20%Always2016-07-15 15:51
https://pcworld.al/google-jepet-nje-afat-gjashte-javor-per-ti-kthyer-pergjigje-akuzave-te-komisionit-europian-per-android/20%Always2016-07-15 14:11
https://pcworld.al/asus-prezantoi-dy-anetaret-e-rinj-te-familjes-zenfone-3-laser-dhe-max/20%Always2016-07-15 09:07
https://pcworld.al/facebook-sjell-instant-articles-ne-aplikacionin-messenger-per-android-se-shpejti-edhe-ne-ios/20%Always2016-07-14 18:59
https://pcworld.al/twitch-ben-realitet-luajtesin-html5-te-videove-nje-vit-pas-prezantimit/20%Always2016-07-14 18:44
https://pcworld.al/telefoni-buxhetor-motorola-moto-e-2016-rritet-ne-madhesi-por-jo-ne-cmim/20%Always2016-07-14 18:33
https://pcworld.al/komisioni-europian-ngriti-padine-e-trete-ndaj-google-sulmohen-adsense-dhe-adwords/20%Always2016-07-14 15:31
https://pcworld.al/microsoft-riparon-probleme-kritike-te-sigurise-ne-internet-explorer-edge-dhe-windows/20%Always2016-07-14 08:00
https://pcworld.al/skype-prezantoi-versionin-webrtc-te-skype-ne-linux/20%Always2016-07-14 07:42
https://pcworld.al/versioni-11-aplikacionit-google-hangouts-ne-android-sjell-mbeshtetjen-per-videot/20%Always2016-07-13 16:10
https://pcworld.al/youtube-ka-paguar-2-miliard-dollar-autoreve-permes-programit-contentid/20%Always2016-07-13 15:10
https://pcworld.al/kjo-paisje-mund-te-diagnostikoje-malarian-ne-vetem-5-sekonda/20%Always2016-07-13 12:21
https://pcworld.al/jaguar-land-rover-te-prodhoje-100-makina-autonome-brenda-2020-tes/20%Always2016-07-13 09:34
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-14388-te-windows-10-tes/20%Always2016-07-13 08:58
https://pcworld.al/gartner-dhe-idc-asnje-shprese-per-kompjuterat-personal-tregu-ne-renie-qe-prej-2-vitesh/20%Always2016-07-12 17:59
https://pcworld.al/windows-10-e3-per-sipermarrjet-vjen-ne-formen-e-nje-sherbimi-kushton-7-dollar-ne-muaj/20%Always2016-07-12 17:43
https://pcworld.al/gjysem-dekade-nga-mbyllja-kim-dotcom-premton-rikthimin-e-megaupload-ne-2017-ten/20%Always2016-07-12 16:52
https://pcworld.al/skype-business-te-perktheje-video-konferencat-ne-40-gjuhe/20%Always2016-07-12 16:38
https://pcworld.al/google-njofton-perdoruesit-4-mije-sulme-nga-hakerat-shteteror-cdo-muaj/20%Always2016-07-12 12:49
https://pcworld.al/nje-foto-e-publikuar-nga-sajti-francez-nowhere-else-hedh-drite-mbi-iphone-7/20%Always2016-07-12 09:14
https://pcworld.al/twitter-shton-mbeshtetjen-per-imazhet-e-animuara-gif-madhesi-15mb/20%Always2016-07-12 08:32
https://pcworld.al/abcom-mohon-spekulimet-e-blerjes-nga-operatori-mobil-madh-ne-vend-vodafone/20%Always2016-07-12 08:12
https://pcworld.al/pse-duhet-ta-shfrytezoni-autentikimin-dy-faktor-ne-sherbimet-online/20%Always2016-07-11 16:22
https://pcworld.al/samsung-zbuloi-diskun-solid-850-evo-kapacitet-4tb-dhe-cmim-1500-dollar/20%Always2016-07-11 16:10
https://pcworld.al/skype-meetings-quhet-sherbimi-ri-microsoft-per-bizneset-e-vogla/20%Always2016-07-11 15:56
https://pcworld.al/ka-mberritur-linux-mint-18-perdoruesit-e-17-3-duhet-te-presin/20%Always2016-07-11 15:41
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-snapdragon-821/20%Always2016-07-11 14:33
https://pcworld.al/prezantohet-samsung-galaxy-j2-smart-glow-dhe-turbo-speed-technology/20%Always2016-07-10 16:42
https://pcworld.al/galaxy-s7-gjeneron-te-ardhura-rekord-samsung-rikthehet-fitimit-pas-dy-vitesh/20%Always2016-07-10 14:44
https://pcworld.al/cili-eshte-shfletuesi-mire-ne-windows-10/20%Always2016-07-10 07:39
https://pcworld.al/industria-e-muzikes-online-perplasen-apple-dhe-spotify-mungojne-google-dhe-microsoft/20%Always2016-07-10 07:19
https://pcworld.al/lideret-e-telekomunikacionit-premtojne-5g-ne-brenda-2020-tes-nese-zbuten-ligjet-e-neutralitetit/20%Always2016-07-09 14:29
https://pcworld.al/facebook-sjell-enkriptimin-fundor-ne-aplikacionin-android-dhe-ios-te-messenger/20%Always2016-07-08 16:39
https://pcworld.al/samsung-galaxy-j2-ekran-4-7-inc-720p-prezantohet-javen-e-ardhshme/20%Always2016-07-08 15:48
https://pcworld.al/ndertimi-14383-dergon-perditesimin-e-pervjetorit-te-windows-10-tes-prane-finalizimit/20%Always2016-07-08 11:14
https://pcworld.al/karta-grafike-250-dollareshe-nvidia-gtx-1060-vret-gtx-980/20%Always2016-07-07 16:13
https://pcworld.al/universiteti-prishtines-mirenjohje-per-ekipin-organizativ-dhe-kater-kandidate-te-albanian-ict-awards/20%Always2016-07-07 14:44
https://pcworld.al/avast-blen-rivalet-e-avg-per-1-3-miliard-dollar/20%Always2016-07-07 13:31
https://pcworld.al/vala-irriton-abonentet-kontrate-te-sherbimeve-mobile-gabon-faturimin/20%Always2016-07-07 12:57
https://pcworld.al/publikohen-disa-imazhe-te-nexus-2016-vetem-logon-e-google/20%Always2016-07-07 10:06
https://pcworld.al/blackberry-jep-fund-shitjes-se-modelit-classic/20%Always2016-07-06 16:23
https://pcworld.al/humb-jeten-ne-nje-aksident-drejtuesi-nje-makine-tesla-autopilotin-e-aktivizuar/20%Always2016-07-06 10:00
https://pcworld.al/lg-trondit-divizionin-mobil-pas-deshtimit-te-lg-g5-s/20%Always2016-07-06 09:47
https://pcworld.al/microsoft-provon-shansin-e-fundit-nje-njoftim-ne-ekran-te-plote-per-kalimin-ne-windows-10/20%Always2016-07-06 09:37
https://pcworld.al/cdo-gje-qe-dime-per-samsung-galaxy-note-7-ten/20%Always2016-07-05 11:45
https://pcworld.al/spotify-ka-shkelur-rregulloren-e-app-store-thote-apple/20%Always2016-07-04 11:02
https://pcworld.al/dell-terhiqet-nga-biznesi-android-shkak-konkurrenca-e-forte-dhe-fitimi-ulet/20%Always2016-07-04 08:02
https://pcworld.al/linksys-wrt54gl-routeri-2005-s-cili-gjeneron-miliona-dollar-per-linksys-ne-2016-ten/20%Always2016-07-04 07:44
https://pcworld.al/raportohet-se-microsoft-po-nderton-nje-kompjuter-one-marken-e-surface/20%Always2016-07-03 14:13
https://pcworld.al/google-dhe-5-kompania-aziatike-te-telekomunikacionit-vene-ne-funksion-kabllin-optik-nenujor-kapacitet-60tbps/20%Always2016-07-03 11:53
https://pcworld.al/fundi-nje-epoke-linux-se-shpejti-te-largoje-mbeshtetjen-per-procesoret-32bit/20%Always2016-07-03 14:14
https://pcworld.al/shume-se-11000-robote-komunikimi-jetojne-ne-facebook-messenger/20%Always2016-07-02 15:14
https://pcworld.al/bmw-intel-dhe-mobileye-te-prodhojne-makinen-e-pare-plotesisht-te-automatizuar-ne-2021/20%Always2016-07-01 17:35
https://pcworld.al/apple-bllokon-perditesimin-e-aplikacionit-spotify-ne-ios-cili-heq-sistemin-e-pagesave-brenda-aplikacionit/20%Always2016-07-01 14:37
https://pcworld.al/skandali-dyte-volkswagen-edhe-motoret-3-0l-porsche-dhe-audi-mashtrojne-emetimet/20%Always2016-07-01 09:29
https://pcworld.al/emri-zyrtar-android-n-te-jete-nougat/20%Always2016-07-01 09:02