XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/shitjet-e-disqeve-solide-te-kalojne-ato-te-hardisqeve-ne-2018-ten/20%Always2016-08-31 11:34
https://pcworld.al/facebook-largon-nga-puna-ekipin-e-menaxhimit-te-trendeve-alegoritmi-cmendet/20%Always2016-09-01 07:53
https://pcworld.al/google-ndalon-shitjen-e-chromebook-pixel-2-nuk-e-zevendeson/20%Always2016-08-31 11:07
https://pcworld.al/intel-prezantoi-kaby-lake-arkitekturen-e-procesoreve-te-gjenerates-se-7-te/20%Always2016-08-31 10:53
https://pcworld.al/microsoft-riparon-permes-nje-perditesimi-baterine-e-tmerrshme-te-surface-pro-3/20%Always2016-08-31 09:56
https://pcworld.al/komisioni-europian-udheron-apple-te-paguaje-13-miliard-euro-perftim-nga-taksat-irlandeze/20%Always2016-08-31 14:48
https://pcworld.al/huawei-sinjalizon-ardhjen-e-dy-telefoneve-buxhetor/20%Always2016-08-31 09:06
https://pcworld.al/ramme-nje-klient-instagrami-per-windows-linux-dhe-mac/20%Always2016-08-31 10:56
https://pcworld.al/si-arriti-amd-te-ndertonte-ate-qe-mund-te-jete-nder-procesoret-te-mire-te-dekades/20%Always2016-08-31 10:04
https://pcworld.al/fitbit-charge-2-dhe-flex-2-jane-rripa-fitnesi-te-cilet-shkelqejne-ne-stil-dhe-funksionalitet/20%Always2016-08-30 11:52
https://pcworld.al/melbourne-shtrihet-ne-lindje-te-japonise-thote-bing-maps/20%Always2016-08-30 15:29
https://pcworld.al/apple-organizon-7-shtator-evenimentin-e-prezantimit-te-modeleve-te-reja-te-iphone/20%Always2016-08-30 09:46
https://pcworld.al/instagram-te-rekomandoje-histori-nga-seksioni-eksplorimit/20%Always2016-08-30 15:34
https://pcworld.al/microsoft-ngacmon-fotot-e-para-te-nje-surface-book-2-te-zi/20%Always2016-08-29 16:40
https://pcworld.al/nje-defekt-brendshem-iphone-6-dhe-6s-shkakton-humbjen-e-funksionalitetit-te-ekranit/20%Always2016-08-28 06:25
https://pcworld.al/25-vite-linux-korporatat-kane-ne-dore-te-ardhmen-e-sistemit-operativ/20%Always2016-08-28 06:07
https://pcworld.al/ja-sesi-te-anuloni-ndarjen-informacioneve-mes-whatsapp-dhe-facebook/20%Always2016-08-27 19:57
https://pcworld.al/hakohet-sherbimi-sinkronizimit-opera-ndryshon-fjalekalimet/20%Always2016-08-27 19:35
https://pcworld.al/irani-zbulon-maluere-ne-dy-komplekse-petrokimike/20%Always2016-08-27 18:46
https://pcworld.al/linkedin-ne-ios-dhe-android-sjell-kerkimin-specifik-te-permbajtjeve/20%Always2016-08-27 13:12
https://pcworld.al/autoritetet-britanike-te-monitorojne-ndarjen-e-informacionit-mes-whatsapp-dhe-facebook/20%Always2016-08-27 13:35
https://pcworld.al/garmin-prezantoi-oren-e-pare-inteligjente-luksoze-felix-chronos/20%Always2016-08-26 13:52
https://pcworld.al/kompania-amerikane-domino-fillon-dergimin-e-picave-permes-droneve/20%Always2016-08-26 13:49
https://pcworld.al/apple-mbyll-tre-dobesi-sigurise-ne-ios-9-mund-te-jene-shfrytezuar-prej-vitesh/20%Always2016-08-26 13:08
https://pcworld.al/xiaomi-vendos-bateri-4100-mah-dhe-procesor-10-berthamesh-ne-nje-telefon-135-dollaresh/20%Always2016-08-26 11:07
https://pcworld.al/misteri-hololens-nje-procesor-holografik-24-berthamesh-ndertuar-nga-tsmc/20%Always2016-08-26 10:11
https://pcworld.al/google-publikoi-imazhet-e-android-7-0-nougat-per-disa-paisje-nexus/20%Always2016-08-26 09:39
https://pcworld.al/whatsapp-te-ndaje-informacionin-e-numrave-telefonik-facebook/20%Always2016-08-25 17:04
https://pcworld.al/butoni-ri-rrjetit-social-twitter-sjell-prane-konsumatoret-dhe-bizneset/20%Always2016-08-25 09:29
https://pcworld.al/cmontimi-galaxy-note-7-tes-zbulon-nje-tjeter-telefon-samsung-tejet-veshtire-per-tu-riparuar/20%Always2016-08-25 09:03
https://pcworld.al/shtojcat-github-plus-e-ben-te-thjeshte-shkarkimin-e-projekteve-nga-github/20%Always2016-08-25 06:58
https://pcworld.al/agjensia-hapesinore-nasa-ofron-kerkimet-e-saj-ne-internet-falas/20%Always2016-08-24 19:07
https://pcworld.al/tesla-prezantoi-modelet-e-reja-te-makinave-elektrike-s-dhe-x/20%Always2016-08-24 18:53
https://pcworld.al/shba-ja-paralajmeron-bashkimin-europian-per-hetimin-mbi-taksat-ndaj-kompanive-amerikane/20%Always2016-08-24 18:42
https://pcworld.al/opera-vpn-mberrin-ne-android-sjell-funksionalitete-te-reja/20%Always2016-08-24 14:57
https://pcworld.al/hulumtuesit-e-universitetit-princeton-te-ndertojne-nje-kompjuter-8000-procesor-25-berthamesh/20%Always2016-08-24 14:41
https://pcworld.al/pinterest-rremben-instapaper-te-vijoje-te-jetoje-si-aplikacion-vehte/20%Always2016-08-23 20:00
https://pcworld.al/25-vvjet-nga-themelimi-www-kjo-eshte-faqja-e-pare-e-internetit/20%Always2016-08-23 19:43
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-telefonin-e-pare-tizen-mbeshtetje-per-4g-ne/20%Always2016-08-23 19:33
https://pcworld.al/gezuar-diten-e-internetit-25-vite-nga-themelimi-world-wide-web/20%Always2016-08-23 15:13
https://pcworld.al/samsung-planifikon-te-shese-telefone-te-perdorur/20%Always2016-08-23 13:54
https://pcworld.al/google-ndryshon-strategjine-e-perditesimeve-ne-android-adopton-qasjen-e-microsoft-windows-10/20%Always2016-08-23 11:44
https://pcworld.al/zyrtarizohet-android-nougat-ngelen-jashte-nexus-5-dhe-7/20%Always2016-08-22 19:35
https://pcworld.al/motorola-akuzon-samsung-per-vjedhjen-e-ideve/20%Always2016-08-22 15:28
https://pcworld.al/ish-ekzekutivi-rovio-ngarkohet-detyren-per-te-rikthyer-ne-treg-telefonet-marken-nokia/20%Always2016-08-22 15:11
https://pcworld.al/76341-2/20%Always2017-04-07 13:10
https://pcworld.al/mozilla-po-ndryshon-pamjen-kerkon-mendimin-e-internetit/20%Always2016-08-22 12:11
https://pcworld.al/memorja-dram-te-jetoje-ddr5-te-preke-kompjuterat-ne-2020-n/20%Always2016-08-20 15:22
https://pcworld.al/facebook-ne-bashkepunim-unity-sfidojne-steam-platforme-desktop-lojerash/20%Always2016-08-19 18:05
https://pcworld.al/platforma-windows-phone-ne-kolaps-bien-shitjet-e-telefoneve-windows-76/20%Always2016-08-19 15:11
https://pcworld.al/karta-e-re-grafike-nvidia-gtx-1060-3gb-ram-sfidon-radeon-rx-480-te-amd-se/20%Always2016-08-19 13:31
https://pcworld.al/bateria-e-tesla-model-s-shpertheu-ne-flake-makina-shkaterrohet-brenda-5-minutave/20%Always2016-08-19 11:36
https://pcworld.al/gjenerata-e-re-e-baterive-prej-litiumi-mund-te-dyfishoje-jetegjatesine-e-baterive-te-telefoneve/20%Always2016-08-19 18:06
https://pcworld.al/facebook-lejon-reklamimin-nga-robotet-e-komunikimit-ne-messenger/20%Always2016-08-18 17:41
https://pcworld.al/twitter-mbylli-235000-llogari-ne-perpjekje-per-te-luftuar-ekstremizmin/20%Always2016-08-18 16:51
https://pcworld.al/roboti-komunikimit-cili-sfidoi-160000-gjoba-tani-po-u-vjen-ne-ndihme-te-pastreheve/20%Always2016-08-18 16:36
https://pcworld.al/amd-shtyn-lancimin-e-procesoreve-zen-premton-shume-performance-se-intel-broadwell-e/20%Always2016-08-18 16:21
https://pcworld.al/modelet-e-reja-te-audi-a4-dhe-q7-ofrojne-ne-kohe-reale-informacion-rreth-semaforeve/20%Always2016-08-18 11:46
https://pcworld.al/nje-grup-misterioz-hakerash-pretendon-te-kete-vjedhur-mjete-te-sofistikuara-hakimi-nga-nsa-ja/20%Always2016-08-18 10:26
https://pcworld.al/microsoft-fillon-dergimin-e-perditesimit-te-pervjetorit-te-windows-10-tes-tek-telefonet-lumia/20%Always2016-08-17 21:41
https://pcworld.al/nvidia-premton-potencial-grafik-versionet-mobile-te-gtx-1080-1070-dhe-1060-per-laptopet/20%Always2016-08-17 17:02
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-dy-desktope-kompakte-gati-per-realitetin-virtual/20%Always2016-08-17 14:47
https://pcworld.al/procesoret-intel-te-arkitektures-kaby-lake-te-permbajne-grafika-4k-te-integruara/20%Always2016-08-17 11:14
https://pcworld.al/nje-malware-android-po-shperndahet-ne-rrjetin-e-google-adsense/20%Always2016-08-16 19:11
https://pcworld.al/google-debutoi-aplikacionin-duo-ne-fokus-video-thirrjet/20%Always2016-08-16 18:55
https://pcworld.al/apple-publikoi-versionin-5-te-betas-publike-te-ios-10/20%Always2016-08-16 10:20
https://pcworld.al/nexus-sailfish-shfaqet-dizajnin-e-kombinuar-te-htc-10-dhe-nexus-4/20%Always2016-08-15 19:03
https://pcworld.al/piratebay-shnderrohet-edhe-njehere-tjeter-ne-mbretin-e-torrenteve/20%Always2016-08-15 18:47
https://pcworld.al/droni-shpejte-ne-bote-mund-te-incizoje-video-4k-ne-85-milje-per-ore/20%Always2016-08-15 18:44
https://pcworld.al/fuschia-quhet-sistemi-operativ-ri-google/20%Always2016-09-06 15:53
https://pcworld.al/hulumtuesit-kane-zbuluar-nje-menyre-per-te-vjedhur-te-dhena-nga-zhurma-e-nje-hardisku-kompjuterik/20%Always2016-08-15 11:45
https://pcworld.al/rusia-gjobit-google-6-8-miliard-dollar-per-abuzime-android/20%Always2016-08-14 17:46
https://pcworld.al/printer-ushqimi-3d-printoni-vaktin-tuaj/20%Always2016-08-13 19:31
https://pcworld.al/firefox-49-fjalekalimet-e-ruajtura-ne-http-te-ruhen-automatikisht-edhe-ne-https/20%Always2016-08-12 19:41
https://pcworld.al/adblock-plus-ofron-nje-alternative-te-re-per-bllokimin-e-reklamave/20%Always2016-08-12 16:19
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-nje-ndertim-te-ri-eksperimental-te-windows-10-tes-per-platformat-desktop/20%Always2016-08-12 15:16
https://pcworld.al/google-terheq-nga-play-store-integrimin-e-rrjetit-social-google/20%Always2016-08-12 14:02
https://pcworld.al/babai-internetit-tim-berners-lee-kerkon-ta-rimarre-ate-nga-facebook-dhe-google/20%Always2016-08-12 15:18
https://pcworld.al/shpetotwitterin-quhet-trendi-ri-ne-rrjetin-social-cili-jep-lamtumiren-ne-2017-ten/20%Always2016-08-11 16:48
https://pcworld.al/nje-firme-sigurie-ofron-500000-dollar-per-problemet-kritike-te-sigurise-ne-ios-9-3/20%Always2016-08-11 16:36
https://pcworld.al/hp-rifreskoi-laptopet-stream-harduer-dhe-teknologji-te-reja/20%Always2016-08-11 16:14
https://pcworld.al/chrome-fillon-te-favorizoje-html5-ne-kurriz-te-adobe-flash/20%Always2016-08-10 19:23
https://pcworld.al/seagate-prezantoi-diskun-solid-kapacitet-60-terabajt/20%Always2016-08-10 16:21
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-katert-publike-te-ios-10/20%Always2016-08-10 14:32
https://pcworld.al/google-akuzohet-per-fshirjen-e-palestines-nga-sherbimi-hartave/20%Always2016-08-10 12:29
https://pcworld.al/nje-haker-nga-hollanda-fitoi-1-milion-milje-udhetim-falas-nga-kompania-ajrore-united-airlines/20%Always2016-08-09 17:45
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-7-eshte-telefoni-ekranin-te-mire-ne-bote/20%Always2016-08-09 17:33
https://pcworld.al/google-maps-ne-android-paiset-modalitetin-wi-fi-dhe-ruajtjen-e-hartave-ne-kartat-sd/20%Always2016-08-09 17:17
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-u-shpall-lufte-bllokuesve-te-reklamave/20%Always2016-08-09 16:53
https://pcworld.al/google-drive-le-1-5-te-perdoruesve-pa-sherbim/20%Always2016-08-09 14:09
https://pcworld.al/miliona-paisje-android-fuqizuar-nga-procesoret-qualcomm-jane-ne-rrezik/20%Always2016-08-08 21:38
https://pcworld.al/9-gusht-mberrin-perditesimi-pervjetorit-te-windows-10-tes-ne-telefonet-lumia/20%Always2016-08-08 17:42
https://pcworld.al/modelet-e-reja-te-macbook-pro-te-kene-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2016-08-08 17:30
https://pcworld.al/ja-bleresit-potencial-te-rrjetit-social-twitter/20%Always2016-08-08 14:36
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-shpeton-jeten-e-nje-gruaje-identifikon-semundjen/20%Always2016-08-07 17:41
https://pcworld.al/lexojeni-kete-perpara-se-te-ndani-fjalekalimet-miqte-tuaj-infografik/20%Always2016-08-07 17:34
https://pcworld.al/mbyllet-torrentz-motori-madh-kerkimit-te-torrenteve-jep-lamtumiren/20%Always2016-08-07 08:17
https://pcworld.al/dy-perditesime-madhore-te-mberrijne-ne-windows-10-ne-2017-ten/20%Always2016-08-06 12:59
https://pcworld.al/testimet-e-para-te-performances-se-samsung-galaxy-note-7/20%Always2016-08-05 13:52
https://pcworld.al/apple-te-shperbleje-hulumtuesit-e-sigurise-shuma-deri-ne-200000-dollar/20%Always2016-08-05 11:37
https://pcworld.al/linkedin-numeron-450-milion-anetare-numri-perdoruesve-aktive-ngelet-pandryshuar/20%Always2016-08-05 10:45
https://pcworld.al/toshiba-rriti-kapacitetin-e-ssd-ve-ne-7-68-terabajt/20%Always2016-08-04 16:51
https://pcworld.al/zbulohet-nje-problem-sigurie-ne-cipin-e-kartave-te-kreditit/20%Always2016-08-04 16:39
https://pcworld.al/tim-cook-dyqani-aplikacioneve-app-store-gjeneroi-te-ardhura-rekord/20%Always2016-08-04 16:26
https://pcworld.al/ja-sesi-te-instaloni-shtojcat-ne-shfletuesin-microsoft-edge/20%Always2016-08-04 13:48
https://pcworld.al/blackberry-hub-mberrin-ne-google-play-store-per-te-gjithe-perdoruesit-android/20%Always2016-08-03 21:31
https://pcworld.al/dropbox-shpall-konkurrence-evernote-aplikacionin-e-shenimeve-dropbox-paper/20%Always2016-08-04 12:04
https://pcworld.al/facebook-kopjon-snapchat-perseri-risine-instagram-stories/20%Always2016-08-03 17:35
https://pcworld.al/android-marshmallow-ne-15-te-paisjeve-android-10-muaj-nga-zyrtarizimi/20%Always2016-08-03 17:14
https://pcworld.al/facebook-adreson-vendet-ne-zhvillim-lancimin-e-shitblerjes-online-per-faqet-e-rrjetit-social/20%Always2016-08-03 17:11
https://pcworld.al/thyhet-telegram-vidhen-informacione-nga-15-milion-llogari/20%Always2016-08-03 13:52
https://pcworld.al/google-play-store-6-9-ve-themelet-e-realitetit-virtual-ne-dyqanin-e-aplikacioneve/20%Always2016-08-03 11:11
https://pcworld.al/te-enjte-7-sisteme-te-automatizuara-softueresh-konkurrojne-per-nje-cmim-2-milion-dollaresh/20%Always2016-08-03 08:51
https://pcworld.al/200-milion-llogari-yahoo-po-shiten-online-ne-tregun-e-zi-therealdeal/20%Always2016-08-02 19:55
https://pcworld.al/samsung-suprizon-galaxy-note-7-vjen-skaner-irisi-usb-c-dhe-gorilla-glass-5/20%Always2016-08-03 08:31
https://pcworld.al/lg-v20-vjen-ne-shtator-android-nougat/20%Always2016-08-02 12:06
https://pcworld.al/microsoft-caktivizon-sinkronizimin-ne-aplikacionin-swiftkey-pas-rrjedhjes-se-te-dhenave/20%Always2016-08-02 09:48
https://pcworld.al/microsoft-windows-10-perdoruesit-akoma-po-perfitojne-sistemin-operativ-falas/20%Always2016-08-02 08:46
https://pcworld.al/samsung-sjell-galaxy-note-7-prezantimi-transmetohet-live-ne-youtube/20%Always2016-08-02 08:35
https://pcworld.al/perditesimi-pervjetorit-te-windows-10-tes-microsoft-sjell-risite-te-fundit/20%Always2016-08-02 08:20
https://pcworld.al/raport-android-nougat-debuton-5-gusht/20%Always2016-08-01 19:50
https://pcworld.al/vulkan-next-te-sjelle-mbeshtetje-per-realitetin-virtual-dhe-grafikat-e-shumefishta/20%Always2016-08-01 14:11
https://pcworld.al/microsoft-largon-edhe-3000-punojes-te-tjere-nga-divizioni-harduerit/20%Always2016-08-01 10:39