XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/alto-dashboard-aplikacioni-duhur-per-menaxhimin-e-cfaredo-lloj-poste-elektronike/20%Always2016-09-30 17:54
https://pcworld.al/aplikacioni-google-maps-ne-android-u-pergjigjet-komandave-zanore/20%Always2016-09-30 17:25
https://pcworld.al/pas-galaxy-note-7-tes-shperthejne-makinat-larese-te-samsung/20%Always2016-09-30 16:48
https://pcworld.al/nje-teknologji-e-re-dergon-ne-5gbps-kapacitetin-e-kabllove-cat-5e-dhe-cat-6-te-internetit/20%Always2016-09-30 14:49
https://pcworld.al/raportohet-se-apple-te-perditesoje-linjen-e-laptopeve-macbook-pro-gjate-tetorit/20%Always2016-09-30 14:32
https://pcworld.al/nje-konsumator-apple-shkaterron-14-iphone-ne-nje-dyqan-ne-france/20%Always2016-09-30 13:38
https://pcworld.al/google-ribrandon-aplikacionet-e-produktivitetit-apps-work-ne-g-suite/20%Always2016-09-30 10:26
https://pcworld.al/hp-rikthen-mbeshtetjen-per-bojerat-e-paleve-te-treta-ne-printerat-officejet-officejet-pro-dhe-x/20%Always2016-09-30 09:05
https://pcworld.al/apple-ios-10-dobeson-sigurine-e-iphone/20%Always2016-09-30 08:33
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-dhurojne-internetin-nje-komuniteti-nderkombetar/20%Always2016-09-30 07:03
https://pcworld.al/vendet-e-ballkanit-diskutojne-heqjen-e-tarifave-roaming/20%Always2016-09-29 22:08
https://pcworld.al/formon3d-shpallet-fitues-cmimit-te-inovacionit-ne-catch-2016/20%Always2016-09-29 22:10
https://pcworld.al/ja-sesi-te-eleminoni-aplikacionet-dhe-proceset-qe-ju-ngadalesojne-kompjuterin/20%Always2017-01-08 11:31
https://pcworld.al/google-allo-ne-ekspansion-shenon-5-milion-shkarkime/20%Always2016-09-29 19:23
https://pcworld.al/huawei-prezanton-mate-9-3-nentor/20%Always2016-09-29 20:22
https://pcworld.al/samsung-mbi-1-milion-konsumatore-ne-mbare-boten-po-perdorin-galaxy-note-7-ten/20%Always2016-09-29 15:52
https://pcworld.al/tomtom-marreveshje-volvo-dhe-skoda-per-sherbimin-e-hartave/20%Always2016-09-29 14:20
https://pcworld.al/caktivizoni-luajtjen-automatike-te-videove-dhe-permbajtjeve-html5-ne-chrome-firefox-dhe-opera/20%Always2016-09-29 20:18
https://pcworld.al/bittorrent-prezanton-modalitetin-altruistik-ngarkimi-te-jete-dyfish-larte-sesa-shkarkimi/20%Always2016-09-29 13:47
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndryshoni-motorin-paresor-te-kerkimit-ne-shfletuesin-edge/20%Always2016-09-29 13:49
https://pcworld.al/firma-e-sigurise-kibernetike-thote-se-yahoo-eshte-hakuar-nga-disa-kriminele-te-europes-lindore/20%Always2016-09-29 10:48
https://pcworld.al/instagram-perditeson-aplikacionin-per-windows-10-mobile-vecorine-e-zmadhimit-te-fotove/20%Always2016-09-29 10:00
https://pcworld.al/ndertimi-14931-windows-10-tes-sjell-shtojcat-te-reja-ne-microsoft-edge/20%Always2016-09-29 09:51
https://pcworld.al/spotify-ne-diskutime-per-blerjen-e-soundcloud/20%Always2016-09-29 07:22
https://pcworld.al/htc-lancoi-viveport-dyqanin-e-aplikacioneve-te-realitetit-virtual/20%Always2016-09-29 07:12
https://pcworld.al/rusia-hedh-tutje-sherbimet-e-microsoft-adopton-nje-alternative-vendase/20%Always2016-09-28 16:24
https://pcworld.al/motorola-telefonet-moto-z-dhe-g4-perfitojne-android-nougat-ne-tre-mujorin-e-fundit/20%Always2016-09-28 16:17
https://pcworld.al/samsung-cakton-daten-28-tetor-per-rishitjen-e-modelit-europian-te-galaxy-note-7/20%Always2016-09-28 15:45
https://pcworld.al/blackberry-jep-doreheqjen-nga-bota-e-harduerit-telefonet-blackberry-te-jetojne/20%Always2016-09-28 15:06
https://pcworld.al/microsoft-rikthen-sinkronizimin-manual-te-te-dhenave-ne-aplikacionin-desktop-te-onedrive/20%Always2016-09-28 13:35
https://pcworld.al/shkrirja-e-android-dhe-chrome-os-te-materializohet-ne-2017-ten-laptopin-pixel-3/20%Always2016-09-28 11:33
https://pcworld.al/mozilla-heq-dore-nga-zhvillimi-komercial-firefox-os/20%Always2016-09-28 11:16
https://pcworld.al/sherbimi-profesional-facebook-work-debuton-muajin-e-ardhshem/20%Always2016-09-28 09:18
https://pcworld.al/blackberry-te-sjelle-nje-tjeter-telefon-android-dtek60/20%Always2016-09-28 07:22
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-mi-5s-dhe-5s-plus-telefonet-e-pare-skaner-ultrasonik-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2016-09-28 07:14
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-telefonin-e-ri-buxhetor-galaxy-on8/20%Always2016-09-27 16:29
https://pcworld.al/yahoo-kritikohet-ashper-nga-senatoret-amerikan-zbulimi-hakimit-pas-dy-vitesh-papranueshem/20%Always2016-09-27 16:11
https://pcworld.al/google-shpall-lufte-internetit-te-ngadalte-versionin-e-ri-beta-te-shfletuesit-chrome/20%Always2016-09-27 15:53
https://pcworld.al/kur-e-ka-datelindjen-google-askush-nuk-e-di/20%Always2016-09-27 16:19
https://pcworld.al/ne-whatsapp-beta-mund-te-ftoni-anetare-te-rinj-ne-grupe-permes-lidhjeve/20%Always2016-09-27 15:41
https://pcworld.al/windows-10-numeron-400-milion-perdorues-shfletuesi-edge-se-shpejti-makine-virtuale/20%Always2016-09-27 13:18
https://pcworld.al/autoritetet-gjermane-kundershtojne-marreveshjen-e-te-dhenave-mes-facebook-dhe-whatsapp/20%Always2016-09-27 12:12
https://pcworld.al/hakerat-ruse-zhvillojne-trojanin-komplex-shenjestrojne-industrine-hapesinore/20%Always2016-09-27 10:15
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-google-pixel-x-spikat-nderfaqja-e-re-e-android/20%Always2016-09-27 09:50
https://pcworld.al/facebook-akuzohet-per-censurim-te-gazetareve-palestinez-rrjeti-social-kerkon-falje/20%Always2016-09-27 08:27
https://pcworld.al/cellebrite-kompania-izraelite-e-cila-mund-te-depertoje-sigurine-e-cdo-telefoni/20%Always2016-09-27 08:32
https://pcworld.al/renault-dhe-nissan-bashkepunim-microsoft-per-teknologjine-e-makinave-autonome/20%Always2016-09-26 17:30
https://pcworld.al/hap-nje-vrime-trapan-per-kufjet-3-5-mm-ne-iphone-7-videoja-shikohet-mbi-10-milion/20%Always2016-09-27 07:38
https://pcworld.al/shkrirja-e-androidchrome-os-mund-te-njoftohet-nga-google-4-tetor/20%Always2016-09-26 16:11
https://pcworld.al/focusmusic-fm-muzike-per-pune-dhe-produktivitet/20%Always2016-09-26 15:57
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-tensorflow-e-google-shenon-nje-efikasitet-rekord-93-9/20%Always2016-09-26 14:24
https://pcworld.al/cfare-dreqin-duhet-te-bej-jeten-time-nje-uebfaqe-ka-pergjigjen/20%Always2016-09-26 13:16
https://pcworld.al/apple-iphone-7-sa-mire-eshte-nje-telefon-bateria-e-te-cilit-nuk-mban-nje-dite-te-vetme/20%Always2017-02-23 10:51
https://pcworld.al/bmw-daimler-dhe-volkswagen-marreveshje-per-ndarjen-e-informacioneve-te-trafikut-ne-hartat/20%Always2016-09-26 12:50
https://pcworld.al/hakimi-yahoo-madhi-ne-histori/20%Always2016-09-26 08:44
https://pcworld.al/aksionet-e-twitter-rriten-22-pas-raportimeve-per-nje-blerje-nga-google-ose-salesforce/20%Always2016-09-26 07:08
https://pcworld.al/aplikacioni-bing-ne-android-dhe-ios-adoptoi-teknologjine-amp-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2016-09-26 06:57
https://pcworld.al/ja-sesi-te-mbroheni-nga-hakimi-yahoo/20%Always2016-09-26 06:48
https://pcworld.al/koreja-e-veriut-jeta-online-ne-nje-shtet-totalitar/20%Always2016-09-25 15:30
https://pcworld.al/pjeset-perberese-te-iphone-7-kushtojne-jo-shume-se-220-dollar/20%Always2016-09-25 11:12
https://pcworld.al/samsung-zevendeson-galaxy-note-7-ne-kore-konsumatoret-raportojne-humbje-te-fuqise-se-baterise/20%Always2016-09-24 19:30
https://pcworld.al/4-tetor-google-te-prezantoje-nje-router-wi-fi-129-dollaresh/20%Always2016-09-24 15:10
https://pcworld.al/5-kanale-ne-youtube-per-vetepermiresim-dhe-motivim/20%Always2016-09-24 18:50
https://pcworld.al/ligji-ri-komunikacionit-ne-kosove-kerkuari-ne-google/20%Always2016-09-24 14:07
https://pcworld.al/snapchat-hyn-ne-boten-e-harduerit-prezanton-syze-dielli-129-dollareshe/20%Always2016-09-24 14:23
https://pcworld.al/facebook-ka-manipuluar-kohen-mesatare-te-shpenzuar-ne-shikimin-e-videove-ne-rrjetin-social/20%Always2016-09-24 14:14
https://pcworld.al/firechat-aplikacioni-komunikimit-qe-funksionon-pa-rrjet-wi-fi-dhe-celular/20%Always2016-09-24 07:04
https://pcworld.al/gjykata-amerikane-denon-20-vite-burgim-hakerin-shqiptar-nga-kosova-ardit-ferizi/20%Always2016-09-24 11:39
https://pcworld.al/aplikacioni-speedify-kombinon-rrjetet-wi-fi-dhe-celulare-per-shume-shpejtesi-dhe-qendrueshmeri/20%Always2016-09-23 15:40
https://pcworld.al/kina-dhe-rusia-kryesojne-listen-e-te-dyshuarve-te-hakimit-te-yahoo/20%Always2016-09-23 18:39
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-versionin-2-0-te-gjuhes-se-programimit-typescript/20%Always2016-09-23 14:24
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-2-perfshihet-nga-tymi-gjate-nje-fluturimi-ajror-ne-indi/20%Always2016-09-23 13:54
https://pcworld.al/whatsapp-te-shtoje-sigurine-e-aplikacioneve-mobile-permes-fjalekalimeve/20%Always2016-09-23 13:06
https://pcworld.al/samsung-shitjet-e-galaxy-note-7-ne-europe-rifillojne-ne-nentor/20%Always2016-09-23 11:00
https://pcworld.al/hulumtuesit-aksidentalisht-krijuan-nje-bateri-e-cila-mund-te-shfryezohet-per-400-vite/20%Always2016-09-23 10:03
https://pcworld.al/linkedin-njoftoi-ridizenjim-masiv-te-rrjetit-social-profesional-ne-desktop/20%Always2016-09-23 09:48
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-pare-publike-te-ios-10-1-mberrin-modaliteti-portret-ne-iphone-7-plus/20%Always2016-09-23 15:52
https://pcworld.al/google-allo-mos-e-perdorni-thote-eduard-snouden/20%Always2016-09-23 07:07
https://pcworld.al/yahoo-jane-vjedhur-informacione-nga-te-pakten-500-milion-llogari-perdoruesisht/20%Always2016-09-22 20:43
https://pcworld.al/google-fillon-lancimin-e-play-store-ne-laptopet-chrome-os/20%Always2016-09-22 18:18
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-14931-te-windows-10-tes-permireson-aplikacionin-e-hartave/20%Always2016-09-22 15:27
https://pcworld.al/aplikacionin-trips-google-shnderrohet-ne-nje-shoqerues-turistik/20%Always2016-09-22 18:13
https://pcworld.al/heqja-e-tarifave-roaming-komisioni-europian-rikthen-ne-fuqi-propozimin-e-pare/20%Always2016-09-22 12:59
https://pcworld.al/yahoo-pritet-te-raportoje-nje-thyerje-sigurie-miliona-perdorues-te-prekur/20%Always2016-09-22 12:30
https://pcworld.al/solidrun-q4-nje-mini-kompjuter-fuqishem-139-dollaresh-windows-10/20%Always2016-09-22 11:14
https://pcworld.al/microsoft-heq-reklamat-e-windows-10-tes-nga-kompjuterat-windows-7-dhe-8-1/20%Always2016-09-22 11:14
https://pcworld.al/macos-sierra-riparon-mbi-60-dobesi-sigurie/20%Always2016-09-22 09:05
https://pcworld.al/apple-ne-bisedime-per-blerjen-e-mclaren-ky-fundit-hedh-poshte-spekulimet/20%Always2016-09-22 07:05
https://pcworld.al/autoritetet-gjermane-kercenojne-marreveshjen-e-whatsapp-facebook/20%Always2016-09-22 06:47
https://pcworld.al/lumia-216-shenon-lamtumiren-telefoneve-nokia-prodhuar-nga-microsoft/20%Always2016-09-21 16:03
https://pcworld.al/ludela-candle-qiriu-pare-inteligjent-cili-ndizet-ane-te-nje-aplikacioni/20%Always2016-09-21 15:41
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-gjeneraten-e-re-te-disqeve-solide-nvme-960-pro-dhe-960-evo/20%Always2016-09-21 15:22
https://pcworld.al/chrome-53-google-largon-aplikacionet-dhe-sjell-web-bluetooth/20%Always2016-09-21 14:48
https://pcworld.al/microsoft-eshte-duke-zhvilluar-nje-klient-te-ri-te-skype-quajtur-skype-life/20%Always2017-02-23 11:24
https://pcworld.al/apple-macos-sierra-disponueshem-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2016-09-21 12:53
https://pcworld.al/problemet-e-baterise-se-surface-pro-3-nuk-kane-te-mbaruar/20%Always2016-09-21 11:43
https://pcworld.al/ios-10-0-1-nxjerr-jashte-funksioni-aplikacionin-e-parashikimit-te-motit-ne-kosove/20%Always2016-09-21 10:28
https://pcworld.al/google-lancon-zyrtarisht-aplikacionin-e-komunikimit-allo/20%Always2016-09-21 10:24
https://pcworld.al/censura-e-facebook-editori-aftenposten-sfidoi-zuckerbeg-ne-nje-debat-te-hapur/20%Always2016-09-20 21:29
https://pcworld.al/nje-haker-sfidon-nje-kompani-farmaceutike-nderton-nje-paisje-600-dollareshe-per-30-dollar/20%Always2016-09-20 21:06
https://pcworld.al/sandisk-prezantoi-karten-e-pare-sd-ne-bote-kapacitet-1-terabajt/20%Always2016-09-20 16:12
https://pcworld.al/google-konfirmon-evenimentin-e-4-tetorit-pritet-zbulimi-pixel-x-dhe-pixel-xl/20%Always2016-09-20 14:48
https://pcworld.al/ka-mberritur-versioni-zyrtar-shfletuesit-opera-vpn-te-integruar/20%Always2016-09-20 14:40
https://pcworld.al/gopro-prezantoi-dronin-karma-dhe-kamerat-e-aksionit-hero5/20%Always2016-09-20 12:45
https://pcworld.al/njihuni-telefonet-e-rinj-buxhetore-te-htc-desire-10-pro-dhe-desire-10-lifestyle/20%Always2016-09-20 11:37
https://pcworld.al/hakimi-harduerit-mposht-sigurine-e-fjalekalimeve-te-apple/20%Always2016-09-20 11:14
https://pcworld.al/apple-iphone-7-shkaterron-samsung-galaxy-note-7-ne-performance/20%Always2016-09-20 08:52
https://pcworld.al/interneti-kapacitet-terabit-ne-fibrat-optike-nje-hap-afer-realitetit/20%Always2019-01-06 16:04
https://pcworld.al/policia-ruse-arrestoi-nje-robot-gjate-nje-tubimi-politik/20%Always2016-09-20 11:15
https://pcworld.al/riu-shperblehet-pasi-gjeti-dobesi-sigurie-ne-facebook-business-manager/20%Always2016-09-20 07:16
https://pcworld.al/twitter-perjashton-fotot-videot-dhe-imazhet-gif-nga-kufizimi-140-karaktereve/20%Always2016-09-19 18:44
https://pcworld.al/xhelozia-e-samsung-per-te-sfiduar-apple-coi-ne-deshtimin-e-galaxy-note-7-tes/20%Always2016-09-19 17:09
https://pcworld.al/oracle-lancoi-nje-platforme-per-zhvillimin-e-roboteve-te-komunikimit/20%Always2016-09-19 15:40
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-skype-perdoruesit-mund-te-menaxhojne-sms-te-nga-kompjuteri/20%Always2017-02-23 11:24
https://pcworld.al/fiat-suzuki-dhe-renault-sfidojne-volkswagen-jane-ndotes-te-medhenj-ne-europe/20%Always2016-09-19 18:19
https://pcworld.al/gopro-ne-kerkim-te-vemendjes-se-entuziasteve-te-sportit-dronin-karma/20%Always2016-09-19 14:25
https://pcworld.al/sulm-ddos-ndaj-battle-net-overwatch-dhe-world-warcraft-shfaqen-offline/20%Always2016-09-19 11:25
https://pcworld.al/microsoft-integroi-fotot-e-facebook-dhe-google-drive-ne-outlook-com/20%Always2016-09-19 09:51
https://pcworld.al/hp-bllokon-bojen-jozyrtare-te-printerave-nepermjet-nje-perditesimi/20%Always2016-09-19 07:18
https://pcworld.al/perdoruesit-e-pare-te-iphone-7-plus-raportojne-zhurma-nga-bordi-logjik-telefonit/20%Always2016-09-19 07:09
https://pcworld.al/motori-kerkimit-te-google-shfrytezon-5000-shume-kod-sesa-anija-e-pare-hapesinore/20%Always2016-09-19 06:42
https://pcworld.al/apple-ka-zevendesuar-porten-3-5-mm-te-kufjeve-disa-vrima/20%Always2016-09-18 11:51
https://pcworld.al/5-gjera-qe-ubuntu-ben-mire-sesa-windows/20%Always2016-09-18 11:00
https://pcworld.al/versioni-2-0-aplikacionit-google-photos-sjell-opsione-te-reja-per-albumet/20%Always2016-09-17 17:20
https://pcworld.al/perditesohet-pas-23-vitesh-sistemi-operativ-kompjuterit-apple-ii/20%Always2016-09-17 17:32
https://pcworld.al/kangaroo-notebook-nje-laptop-krejtesisht-tjeter/20%Always2016-09-16 16:06
https://pcworld.al/rusia-bllokon-pornhub-dhe-youporn-keshillon-ndjekesit-te-takojne-dike-ne-jeten-reale/20%Always2016-09-16 15:37
https://pcworld.al/torrenthound-njoftoi-mbylljen-ndjek-fatin-e-kat-dhe-torrentz/20%Always2016-09-16 13:03
https://pcworld.al/bashkimi-europian-premton-internet-wi-fi-falas-per-te-gjithe-brenda-2020-tes/20%Always2016-09-16 12:46
https://pcworld.al/google-bllokon-pirate-bay-raporton-programe-te-demshme/20%Always2019-02-21 16:10
https://pcworld.al/qendrueshmeria-e-iphone-7-ndaj-gervishtjeve-nxehtesise-dhe-shtypjes-video/20%Always2016-09-16 09:22
https://pcworld.al/privatesia-e-google-street-view-fsheh-fytyren-e-nje-lope/20%Always2016-09-16 08:40
https://pcworld.al/samsung-zevendeson-1-milion-telefone-galaxy-note-7/20%Always2016-09-16 08:18
https://pcworld.al/tesla-hedh-ne-gjyq-nje-ekzekutiv-kompanie-cili-shtirej-si-elon-musk/20%Always2016-09-16 08:22
https://pcworld.al/aplikacionet-desktop-win32-te-pushtojne-dyqanin-e-aplikacioneve-windows-store/20%Always2016-09-15 14:21
https://pcworld.al/si-po-ndikojne-hakerat-ne-zgjedhjet-presidenciale-te-shteteve-te-bashkuara/20%Always2016-09-15 13:34
https://pcworld.al/spotify-deklaron-40-milion-abonente-pagese/20%Always2016-09-15 13:09
https://pcworld.al/dell-perditeson-linjen-e-laptopeve-xps-13-procesoret-kaby-lake/20%Always2016-09-15 11:40
https://pcworld.al/rrjeti-social-twitter-lancon-nje-aplikacion-videosh/20%Always2016-09-15 11:12
https://pcworld.al/drafti-ri-te-drejtave-autoriale-propozuar-nga-komisioni-europian-ngjall-shprese-tek-sektori-mediatik/20%Always2016-09-15 10:20
https://pcworld.al/apple-perballet-kerkese-te-larte-te-iphone-7-dhe-7-plus/20%Always2016-09-15 09:36
https://pcworld.al/policia-holandeze-trajnon-shqiponja-per-ekipin-e-tyre-anti-dron/20%Always2016-09-15 09:37
https://pcworld.al/vectr-editor-falas-per-grafikat-vektoriale/20%Always2016-09-15 06:36
https://pcworld.al/200000-dollar-per-ata-qe-hakojne-telefonet-android-permes-e-mail-dhe-numrit-te-telefonit/20%Always2016-09-15 06:32
https://pcworld.al/adblock-plus-lancon-nje-fushate-reklamimi-platformen-e-reklamave-te-pranueshme/20%Always2016-09-15 10:42
https://pcworld.al/arkitektura-grafike-vega-e-amd-se-mberrin-ne-gjysmen-e-pare-te-2017-tes/20%Always2016-09-14 13:16
https://pcworld.al/microsoft-vret-perfundimisht-aplikacionin-kalendarik-sunrise/20%Always2016-09-14 13:02
https://pcworld.al/ios-10-probleme-ne-iphone-dhe-ipad-apple-raporton-nje-numer-te-kufizuar-te-prekurish/20%Always2016-09-14 12:50
https://pcworld.al/general-motors-sfidon-tesla-makinen-e-pare-elektrike-bolt-ev/20%Always2016-09-14 12:05
https://pcworld.al/facebook-dhe-twitter-bashkojne-forcat-per-te-luftuar-keqinformimin-ne-rrjetet-sociale/20%Always2016-09-14 12:20
https://pcworld.al/google-maps-te-tregoje-shpejtesine-e-automjetit-ne-kohe-reale/20%Always2016-09-14 07:15
https://pcworld.al/samsung-perditeson-softuerin-e-galaxy-note-7-kufizon-ngarkimin-e-baterise-ne-60/20%Always2016-09-14 05:53
https://pcworld.al/hakerat-ruse-sulmojne-agjensine-boterore-te-anti-dopingut-zbulojne-te-dhena-sekrete/20%Always2016-09-14 07:43
https://pcworld.al/te-enjten-rikthehet-startup-grind-tirana-ftuar-julien-coustaury/20%Always2016-09-13 17:01
https://pcworld.al/trendi-facebook-publikon-tjeter-marrezi-hedh-dyshime-mbi-11-shtatorin/20%Always2016-09-13 16:27
https://pcworld.al/apple-lancoi-dyqanin-e-aplikacioneve-te-imessage-sot-debuton-ios-10/20%Always2016-09-13 09:06
https://pcworld.al/microsoft-terheq-nga-tregu-maken-lumia-fillojne-spekulimet-e-nje-telefoni-surface/20%Always2016-09-13 08:48
https://pcworld.al/samsung-dhe-lg-perfundojne-ne-gjykate-akuzohen-per-politika-te-pandershme-punesimi/20%Always2016-09-13 11:40
https://pcworld.al/instagram-lejon-perdoruesit-te-filtrojne-komentet-ose-ti-caktivizojne-teresisht/20%Always2016-09-12 21:10
https://pcworld.al/telefonet-inteligjente-fundi-kamerave-dixhitale/20%Always2016-09-12 21:04
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-sherbimin-e-pagesave-permes-aplikacionit-messenger/20%Always2016-09-12 20:58
https://pcworld.al/shperthen-galaxy-note-7-ne-shba-shkakton-djegie-te-renda-ne-trupin-e-nje-6-vjecari/20%Always2016-09-12 20:49
https://pcworld.al/hp-blen-biznesin-e-printereve-te-samsung-per-105-miliard-dollar/20%Always2016-09-12 20:40
https://pcworld.al/zhvilluesit-e-openoffice-diskutojne-mbylljen-e-suites-se-produktivitetit/20%Always2016-09-12 12:10
https://pcworld.al/blackberry-zgjeron-numrin-e-aplikacioneve-ne-suiten-hub-per-android/20%Always2016-09-11 22:12
https://pcworld.al/sony-prezantoi-x3000r-nje-kamera-aksioni-4k-stabilizim-optik/20%Always2016-09-11 22:02
https://pcworld.al/mozilla-shtyn-debutimin-e-versionit-49-te-firefox/20%Always2016-09-11 21:44
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kerkoni-permbajtje-ne-brendesi-te-aplikacioneve-android/20%Always2016-09-11 21:07
https://pcworld.al/cilat-jane-ndertesat-te-shtrenjta-ne-bote-infografik/20%Always2016-09-11 21:07
https://pcworld.al/iphone-7-plus-ka-3gb-ram-shkelqen-ne-performance/20%Always2016-09-11 14:39
https://pcworld.al/android-7-0-nougat-po-dergohet-ne-telefonet-android-one/20%Always2016-09-11 14:02
https://pcworld.al/duckduckgo-kerkon-te-behet-motori-kerkimit-te-programuesve/20%Always2016-09-11 16:06
https://pcworld.al/nje-konkurs-bukurie-juri-inteligjencen-artificiale-robotet-nuk-e-pelqyen-lekuren-e-zeze/20%Always2016-09-11 11:55
https://pcworld.al/76842-2/20%Always2016-09-11 08:56
https://pcworld.al/rrezohet-plani-per-heqjen-e-tarifave-roaming-komisioni-europian-propozon-nje-draft-te-dyte/20%Always2016-09-11 07:05
https://pcworld.al/dite-te-veshtira-per-android-zbulohen-dy-dobesi-sigurie-dhe-nje-maluer-ne-play-store/20%Always2016-09-10 13:50
https://pcworld.al/microsoft-po-teston-nje-sherbim-cili-te-sfidoje-slack-hipchat/20%Always2016-09-10 20:32
https://pcworld.al/ja-sesi-te-dalloni-nje-galaxy-note-7-bateri-defektive/20%Always2016-09-10 10:28
https://pcworld.al/shpejte-dhe-rreze-te-gjate-paisjet-e-para-bluetooth-5-mberrijne-ne-2017-ten/20%Always2016-09-10 06:56
https://pcworld.al/siguria-whatsapp-dhe-skype-te-trajtohen-njelloj-si-telekomet-njoftoi-komisioni-europian/20%Always2016-09-10 06:37
https://pcworld.al/facebook-rikthen-foton-e-9-vjecares-vietnameze-pas-protestes-se-ashper-ndaj-censures/20%Always2016-09-09 20:40
https://pcworld.al/te-besh-serf-nje-dron-nje-eksperience-e-cila-kushton-17495-dollar/20%Always2016-09-09 20:13
https://pcworld.al/facebook-e-censuron-letra-e-kryeredaktorit-te-aftenposten-drejtuar-mark-zuckerberg/20%Always2016-09-09 17:28
https://pcworld.al/apple-thyen-traditen-nuk-te-publikoje-shitjet-e-javes-se-pare-te-iphone-7/20%Always2016-09-09 15:51
https://pcworld.al/programuesit-te-talentuar-kina-dhe-rusia-kryesojne-klasifikimin/20%Always2016-09-09 14:17
https://pcworld.al/deshironi-te-degjoni-muzike-dhe-karikoni-iphone-7-ne-te-njejten-kohe-kushton-40-dollar/20%Always2016-09-09 13:38
https://pcworld.al/nje-paisje-50-dollareshe-dhe-nje-aplikacion-lehtesisht-vjedhin-kredencialet-e-kompjuterit/20%Always2016-09-09 10:49
https://pcworld.al/irlanda-bashkohet-apple-parlamenti-voton-apelimin-e-vendimit-te-komisionit-europian/20%Always2016-09-09 08:39
https://pcworld.al/te-gjitha-uebsajtet-pa-https-te-cilesohen-te-pasigurta-nga-google/20%Always2016-09-09 08:11
https://pcworld.al/fuck-apple-shkruhet-ne-kodin-e-aplikacionit-whatsapp/20%Always2016-09-11 14:13
https://pcworld.al/kosova-perpara-shqiperise-ne-listen-e-vendeve-te-para-ku-te-shitet-iphone-7/20%Always2016-09-08 19:19
https://pcworld.al/nintendo-sjell-karakterin-legjendar-mario-ne-super-mario-run-ekskluzivisht-per-ios/20%Always2016-09-08 16:50
https://pcworld.al/raspberry-pi-shet-10-milion-mini-kompjutera-prezanton-nje-pako-aksesoresh-per-pi/20%Always2016-09-08 16:10
https://pcworld.al/apple-ios-10-lancohet-13-shtator/20%Always2016-09-08 15:29
https://pcworld.al/playstation-4-pro-vjen-grafikat-amd-polaris-dhe-permbajtjet-4k/20%Always2016-09-08 11:22
https://pcworld.al/play-faqja-e-pare-e-torrenteve-ne-zeronet-e-pamundur-te-mbyllet/20%Always2016-09-08 11:08
https://pcworld.al/pokemon-go-po-vjen-ne-oren-inteligjente-apple-watch/20%Always2016-09-08 10:56
https://pcworld.al/gjenerata-e-dyte-e-ores-inteligjente-apple-watch-sjell-surpriza/20%Always2016-09-08 09:07
https://pcworld.al/apple-prezanton-iphone-7-kufje-wireless-ip67-apple-a10-fusion-dhe-dy-kamera-te-pasme/20%Always2016-09-07 19:29
https://pcworld.al/live-nga-prezantimi-apple-iphone-7/20%Always2016-09-07 18:52
https://pcworld.al/google-kunderpergjigjet-microsoft-bateria-e-surface-book-reziston-afro-11-ore-chrome-53/20%Always2016-09-07 16:39
https://pcworld.al/raport-huawei-eshte-duke-ndertuar-pasardhesin-e-google-nexus-7/20%Always2016-09-08 11:24
https://pcworld.al/lg-prezantoi-telefonin-inteligjent-v20-adreson-problemet-e-g5/20%Always2016-09-07 10:07
https://pcworld.al/sistem-operativ-misterioz-google-fuchsia-shfaqet-publikisht/20%Always2016-09-06 17:19
https://pcworld.al/arkitektura-e-re-bristol-ridge-e-procesoreve-amd-eshte-e-shpejte-dhe-efikase/20%Always2016-09-06 15:20
https://pcworld.al/luan-pokemon-go-ne-kishe-djaloshi-nga-rusia-rrezikon-5-vite-burgim/20%Always2016-09-06 11:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-prezantimin-e-iphone-7/20%Always2016-09-06 11:38
https://pcworld.al/razer-perditeson-laptopet-blade-procesoret-kaby-lake-dhe-grafikat-e-serive-gtx-10-te-nvidia/20%Always2016-09-06 09:46
https://pcworld.al/apple-iphone-7-te-gjitha-lajmet-dhe-spekulimet-te-fundit/20%Always2016-09-05 14:58
https://pcworld.al/ngjyrat-blu-ne-windows-10-trazojne-gjumin-microsoft-e-redukton/20%Always2016-09-05 14:01
https://pcworld.al/telefonet-e-rinj-te-google-te-quhen-pixel-x-dhe-pixel-xl/20%Always2016-09-05 10:00
https://pcworld.al/alienware-beson-tek-mobiliteti-modelet-e-reja-te-laptopeve-te-lojerave/20%Always2016-09-05 14:05
https://pcworld.al/apple-te-largoje-aplikacionet-e-vjetra-dhe-paperditesuara-nga-app-store/20%Always2016-09-04 11:28
https://pcworld.al/kufjet-e-reja-te-sony-anulojne-zhurmen-por-jo-zerat-e-njerezve/20%Always2016-09-03 10:42
https://pcworld.al/projekti-ara-telefoni-inteligjent-modular-google-ka-vdekur/20%Always2016-09-03 10:26
https://pcworld.al/intel-ne-heshtje-prezantoi-arkitekturen-e-procesoreve-fuqi-te-ulet-apollo-lake/20%Always2016-09-03 10:14
https://pcworld.al/microsoft-shtyn-ekzekutimin-e-aplikacionit-kalendarik-sunrise/20%Always2016-09-02 11:39
https://pcworld.al/lenovo-yoga-book-eshte-nje-laptop-360-gradesh-pa-tastiere-fizike/20%Always2016-09-01 20:26
https://pcworld.al/jarvis-mark-zuckerberg-injoron-komandat-e-gruas-se-tij/20%Always2016-09-01 20:05
https://pcworld.al/acer-predator-21x-eshte-laptopi-pare-ne-bote-ekran-te-lakuar/20%Always2016-09-01 19:19
https://pcworld.al/samsung-prezanton-gear-s3-ekrani-1-3-inc-lte-dhe-samsung-pay-jane-disa-prej-risive/20%Always2016-09-01 19:19
https://pcworld.al/instagram-ju-lejon-te-zmadhoni-fotot-dhe-video-ne-ios/20%Always2016-09-01 13:06
https://pcworld.al/galaxy-note-7-shperthen-ne-flake-samsung-vuan/20%Always2016-09-01 12:54
https://pcworld.al/fshesa-robotike-e-xiaomi-premton-nje-ambjent-te-paster-per-250-dollar/20%Always2016-09-01 11:24
https://pcworld.al/hakimi-sherbimit-cloud-dropbox-ne-2012-ten-ka-prekur-68-milion-llogari/20%Always2016-09-01 11:26
https://pcworld.al/iphone-7-mund-te-shoqerohet-nga-kufje-wireless-dhe-nje-model-256gb/20%Always2016-09-01 11:13