XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/toyota-ka-shpikur-nje-teknologji-e-cila-shnderron-telefonin-tuaj-ne-nje-celes-makine/20%Always2016-10-31 17:07
https://pcworld.al/ja-kostumi-pabesueshem-halloween-inspiruar-nga-pokemon-go/20%Always2016-10-31 16:57
https://pcworld.al/seagate-lancoi-nje-disk-solid-kapacitet-512gb-per-konsolen-xbox-one/20%Always2016-10-31 16:13
https://pcworld.al/realizon-sulm-ddos-ndaj-911-18-vjecari-perfundon-ne-pranga/20%Always2016-10-31 14:19
https://pcworld.al/tesla-prezantoi-tjegullen-solare/20%Always2016-10-31 13:19
https://pcworld.al/centurylink-blen-kompanine-e-rrjetit-global-te-fibrave-optike-level-3-per-19-43-miliard-dollar/20%Always2016-10-31 12:26
https://pcworld.al/pas-6-vitesh-nga-lancimi-portabilitetit-arrin-ne-500000-numri-portimeve-ne-rrjetet-celulare-dhe-fikse/20%Always2016-10-31 10:25
https://pcworld.al/autoritetet-italiane-hetojne-politikat-e-reja-te-perdorimit-te-whatsapp/20%Always2016-10-31 10:04
https://pcworld.al/nje-video-e-huawei-mate-9-ka-ne-fokus-jetegjatesine-e-baterise/20%Always2016-10-31 08:19
https://pcworld.al/cyanogen-filloi-zhvillimin-e-cyanogenmod-14-bazuar-ne-android-7-1/20%Always2016-10-31 08:10
https://pcworld.al/detajohet-xiaomi-redmi-4-ekran-5-inc-1080p-dhe-3gb-ram/20%Always2016-10-30 17:53
https://pcworld.al/nje-teknike-e-re-injektimi-ekspozon-te-gjitha-versionet-windows-ndaj-sulmeve-kibernetike/20%Always2016-10-30 14:59
https://pcworld.al/gjysma-e-perdoruesve-te-note-7-tes-te-blejne-nje-iphone-7-zbulon-anketa-e-idc-se/20%Always2016-10-30 14:52
https://pcworld.al/mozilla-prezantoi-projektin-quantum-nje-motor-te-ri-uebi-per-firefox/20%Always2016-10-29 19:11
https://pcworld.al/google-vret-aplikacionin-drive-ne-windows-xp-vista-dhe-server-2008/20%Always2016-10-28 20:29
https://pcworld.al/ja-cdo-kompjuter-mac-te-cilin-apple-e-harroi-te-enjten/20%Always2016-10-28 18:15
https://pcworld.al/numri-anetareve-te-linkedin-u-rrit-18-ne-467-milion/20%Always2016-10-28 17:52
https://pcworld.al/amd-detajoi-kartat-e-reja-grafike-radeon-pro-400-te-perdorura-ne-laptopet-macbook-pro/20%Always2016-10-28 15:33
https://pcworld.al/kamera-e-pixel-shfaq-probleme-google-perpiqet-ta-riparoje-nje-perditesim-softueri/20%Always2016-10-28 13:20
https://pcworld.al/autoritetet-europiane-kerkojne-informacion-per-politikat-e-reja-te-whatsapp-dhe-hakimin-e-yahoo-se/20%Always2016-10-28 12:54
https://pcworld.al/google-tejkalon-prishtshmerite-te-ardhurat-e-kompanise-u-rriten-20/20%Always2016-10-28 10:50
https://pcworld.al/versioni-fundit-todoist-sjell-mbeshtetjen-per-dritaret-e-shumefishta-ne-nougat-7-0/20%Always2016-10-28 09:02
https://pcworld.al/skype-business-mberrin-ne-kompjuterat-mac/20%Always2017-02-23 11:23
https://pcworld.al/putin-sulmet-kibernetike-te-patolerueshme/20%Always2016-10-28 08:13
https://pcworld.al/holandezet-shpikin-nje-pastrues-gjigandi-te-ajrit-te-jashtem/20%Always2016-10-28 07:56
https://pcworld.al/apple-prezantoi-laptopin-ri-macbook-pro-kosto-fillestare-1799-dollar/20%Always2016-10-27 20:47
https://pcworld.al/twitter-mbyll-sherbimin-e-shperndarjes-se-videove-metrazh-te-shkurter-vine/20%Always2016-10-27 17:59
https://pcworld.al/gjigandi-modes-armani-hyn-ne-industrine-e-oreve-inteligjente-nje-linje-oresh-hibride/20%Always2016-10-27 16:49
https://pcworld.al/cmimi-dhe-dalja-ne-shitje-e-konsoles-nintendo-switch-te-zbulohen-12-janar/20%Always2016-10-27 15:45
https://pcworld.al/google-lancoi-versionin-2-0-te-allo-mbeshtetje-per-dritaret-e-shumefishta-dhe-replikat-direkte/20%Always2016-10-27 15:32
https://pcworld.al/nje-grup-hakerash-kinez-shkaterrojne-nexus-6p-vjedhin-fotot-nga-nje-iphone-6s/20%Always2016-10-27 15:48
https://pcworld.al/mercedes-te-prodhoje-makinat-e-para-plotesisht-elektrike-brenda-2020-tes/20%Always2016-10-27 14:59
https://pcworld.al/kufjet-wireless-per-iphone-7-nuk-jane-ende-gati-per-tu-shitur/20%Always2016-10-27 12:48
https://pcworld.al/mbahet-ne-prishtine-edicioni-5-te-kosict-ne-datat-28-dhe-29-tetor/20%Always2016-10-27 12:35
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-telefoneve-inteligjent-shenojne-rritje-ne-mbare-boten/20%Always2016-10-27 11:22
https://pcworld.al/galaxy-a52017-te-jete-nje-kopje-e-dizajnit-te-galaxy-s7-tes/20%Always2016-10-27 11:21
https://pcworld.al/kerkesa-per-telefonet-pixel-e-larte-sesa-parashikimet/20%Always2016-10-27 07:48
https://pcworld.al/fitimet-e-samsung-ne-nivelet-te-uleta-qe-nga-2008-ta-kompania-pergatitet-per-ndryshime-radikale/20%Always2016-10-27 07:40
https://pcworld.al/rovables-robotet-te-cilet-mund-te-ecin-ne-mbi-trupin-tuaj/20%Always2016-10-27 06:59
https://pcworld.al/microsoft-ju-rimburson-650-dollar-nese-shkembeni-nje-macbook-surface-book/20%Always2016-10-26 20:42
https://pcworld.al/apple-zbulon-aksidentalisht-detajet-e-macbook-pro-2016-ne-macos-10-12-1/20%Always2016-10-26 19:32
https://pcworld.al/powerbeats-3-kufjet-wireless-te-cilat-funksionojne-iphone-7-ten/20%Always2016-10-26 16:56
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-kompjuterin-e-pare-desktop-te-kompanise-surface-studio/20%Always2016-10-26 18:32
https://pcworld.al/surface-book-i7-microsoft-perditesoi-hibridin-2n1-16-ore-jetegjatesi-baterie/20%Always2016-10-26 16:19
https://pcworld.al/rrjeti-playstation-eshte-offline/20%Always2016-10-26 13:16
https://pcworld.al/vodafone-shkel-te-drejtat-e-konsumatoreve-ne-britani-gjobitet-4-6-milion-paund/20%Always2016-10-26 11:45
https://pcworld.al/e-administrata-inovacioni-radhes-kolegjit-aab-per-studentet-dhe-stafin-akademik/20%Always2016-10-26 11:43
https://pcworld.al/xiaomi-shtang-telefonin-e-ri-mi-mix/20%Always2016-10-26 10:26
https://pcworld.al/shitjet-e-iphone-shenojne-renie-apple-tejkalon-pritshmerite/20%Always2016-10-26 09:34
https://pcworld.al/ventablack-materiali-erret-ne-bote/20%Always2016-10-26 07:08
https://pcworld.al/xbox-scorpio-po-shenon-progres-se-jashtzakonshem-thote-phil-spencer/20%Always2016-10-26 19:35
https://pcworld.al/perdorimi-droneve-ne-suedi-jashtligjshem/20%Always2016-10-25 16:12
https://pcworld.al/opera-lancoi-versionin-41-te-shfletuesit-per-platformat-desktop-shume-performance/20%Always2016-10-25 16:08
https://pcworld.al/blackberry-lancoi-dtek60-nje-telefon-elegant-kosto-499-dollar/20%Always2016-10-25 14:45
https://pcworld.al/ja-sesi-te-realizoni-video-thirrje-aplikacionin-whatsapp/20%Always2016-10-25 14:52
https://pcworld.al/ios-10-1-sjell-modalitetin-portret-per-kameren-e-iphone-7-plus/20%Always2016-10-25 13:35
https://pcworld.al/shkrirja-e-wind-dhe-3-merr-driten-jeshile-nga-autoritetet-italiane/20%Always2019-02-04 16:48
https://pcworld.al/whatsapp-debutoi-video-thirrjet-ne-versionin-beta-te-aplikacionit/20%Always2016-10-25 10:19
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndryshoni-emertimin-e-telefonit-ne-google-play-store/20%Always2016-10-25 09:59
https://pcworld.al/amd-ul-cmimet-e-radeon-rx-460-dhe-470-perpara-debutimit-te-nvidia-geforce-gtx-1050/20%Always2016-10-25 07:23
https://pcworld.al/samsung-lancoi-nje-version-te-rifreskuar-te-tabletit-galaxy-tab-10-1/20%Always2016-10-25 07:07
https://pcworld.al/nje-dobesi-ne-4g-lte-lejon-pergjimin-e-bisedave-mesazheve-dhe-vendodhjes-tuaj/20%Always2016-10-25 06:58
https://pcworld.al/aomei-image-deploy-eshte-nje-softuer-klonimi-dhe-vendosjeje-te-imazheve-windows/20%Always2016-11-01 12:11
https://pcworld.al/megaupload-prane-rikthimit-siguron-fondet/20%Always2016-10-24 16:58
https://pcworld.al/paypal-sjell-sherbimin-e-pagesave-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2016-10-24 16:35
https://pcworld.al/nje-driver-grafik-shkaktoi-probleme-ne-windows-10-nvidia-reagoi-shpejtesi/20%Always2016-10-24 14:43
https://pcworld.al/gezuar-datelindjen-e-15-te-ipod/20%Always2016-10-24 13:05
https://pcworld.al/ja-sesi-te-rikuperoni-te-dhenat-tuaja-testdisk/20%Always2016-10-24 12:22
https://pcworld.al/instaloni-aplikacionet-android-ne-windows-remix-player/20%Always2016-10-24 10:25
https://pcworld.al/gjigandi-amerikan-att-te-bleje-konglomeratin-mediatik-timewarner-per-85-4-miliard-dollar/20%Always2016-10-24 09:40
https://pcworld.al/cmimet-e-librave-elektronike-perreth-botes/20%Always2016-10-24 08:15
https://pcworld.al/hakerat-perdoren-paisje-te-thjeshta-per-te-rrezuar-gjysmen-e-internetit-te-premten/20%Always2016-10-24 06:04
https://pcworld.al/ja-sa-kohe-duhet-te-shpenzojne-bebet-femijet-dhe-adoleshentet-perpara-ekranit/20%Always2016-10-24 05:58
https://pcworld.al/galaxy-note-7-objekt-batutash-nga-presidenti-shteteve-te-bashkuara-barak-obama/20%Always2016-10-23 16:43
https://pcworld.al/ekzistojne-dy-modele-te-iphone-7-tes-dhe-njeri-prej-tyre-eshte-ngadalte/20%Always2016-10-23 16:17
https://pcworld.al/samsung-konfirmoi-mberritjen-e-nje-modeli-ne-ngjyre-blu-te-galaxy-s7-edge/20%Always2016-10-23 16:07
https://pcworld.al/cmontimi-pixel-nga-ifixit-zbulon-nje-telefon-te-veshtire-per-tu-riparuar/20%Always2016-10-22 17:37
https://pcworld.al/google-wallpapers-aplikacioni-ri-gjigandit-te-motorit-te-kerkimit-ne-android/20%Always2016-10-22 14:32
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-cipin-e-pare-ram-ne-bote-kapacitet-8gb/20%Always2016-10-21 16:50
https://pcworld.al/ja-arsyeja-pse-gjysma-e-internetit-ishte-offline-mengjesin-e-sotem/20%Always2016-10-21 16:42
https://pcworld.al/pse-perllogaritjet-e-jetegjatesise-se-baterise-se-ngelur-nuk-jane-asnjehere-te-sakta/20%Always2016-10-21 16:30
https://pcworld.al/fedora-25-mberrin-ne-minikompjuterin-raspberry-pi/20%Always2016-10-21 14:54
https://pcworld.al/facebook-kerkon-falje-pas-heqjes-se-nje-videoje-ndergjegjesuese-per-kancerin-e-gjirit/20%Always2016-10-21 14:24
https://pcworld.al/shume-sajte-duke-perfshire-twitter-shopify-dhe-spotify-po-perballen-nderprerje-te-sherbimit/20%Always2016-10-21 14:10
https://pcworld.al/kodak-ektra-nje-telefon-per-fotografet-por-hardueri-thote-te-kunderten/20%Always2016-10-21 10:44
https://pcworld.al/razer-blade-pro-nje-laptop-performancen-e-nje-desktopi/20%Always2016-10-21 08:56
https://pcworld.al/aksionet-e-microsoft-arrijne-piken-te-larte-qe-nga-1999/20%Always2016-10-21 08:46
https://pcworld.al/ish-shefi-nsa-se-thote-se-edhe-shba-ja-ka-hakuar-parti-politike-te-huaja/20%Always2016-10-21 08:28
https://pcworld.al/nintendo-publikoi-trailerin-e-konsoles-se-re-switch/20%Always2016-10-21 06:38
https://pcworld.al/rritet-numri-sulmeve-te-hakerave-ndaj-routerave-te-shtepise/20%Always2016-10-20 16:36
https://pcworld.al/pse-ky-laptop-windows-eshte-nder-te-miret-e-industrise/20%Always2016-10-20 16:01
https://pcworld.al/ja-sesi-te-mbroni-fjalekalim-blloqet-e-shenimeve-ne-onenote/20%Always2016-10-20 15:48
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-ndertimin-14951-te-windows-10-tes-sjell-ubuntu-16-04-ne-subsistemin-e-windows/20%Always2016-10-20 15:34
https://pcworld.al/te-gjitha-makinat-tesla-qe-te-prodhohen-qe-tani-e-tutje-te-kene-harduer-krejtesisht-te-afte-te-drejtuar-veten/20%Always2016-10-20 15:26
https://pcworld.al/policia-spanjolle-per-te-pare-arrestoi-nje-pirat-te-librave-elektronike/20%Always2016-10-20 11:13
https://pcworld.al/google-lancoi-versionin-eksperimental-te-android-7-1-per-nexus-5x-6p-dhe-pixel-c/20%Always2016-10-20 08:16
https://pcworld.al/apple-konfirmoi-aktivitetin-e-dates-27-tetor-priten-modele-te-reja-macbook-pro/20%Always2016-10-20 08:09
https://pcworld.al/kostumi-frikshem-halloween-eshte-ai-perbere-nga-disa-galaxy-note-7/20%Always2016-10-20 07:09
https://pcworld.al/netgear-prezantoi-routerin-te-shpejte-ne-bote-nighthawk-x10/20%Always2016-10-20 07:03
https://pcworld.al/huawei-lancoi-telefonin-buxhetor-honor-6x-kosto-fillestare-150-dollar/20%Always2016-10-19 12:12
https://pcworld.al/nga-data-31-tetor-apple-iphone-4-te-jete-paperdorshem/20%Always2016-10-19 11:51
https://pcworld.al/nje-teknike-e-re-shfrytezon-sinjalet-wi-fi-per-te-pergjuar-masat/20%Always2016-10-19 11:43
https://pcworld.al/policia-londineze-pajis-22000-oficere-teknologji-te-rregjistrimit-audio-dhe-video/20%Always2016-10-19 11:28
https://pcworld.al/sherbimi-ri-pagese-outlook-com-sjell-mbeshtetje-per-e-mail-et-e-personalizuara/20%Always2016-10-19 12:12
https://pcworld.al/wikileaks-tim-kook-dhe-bill-gates-kandidate-per-zv-presidente-te-shteteve-te-bashkuara-nese-klinton-fiton-zgjedhjet/20%Always2016-10-19 11:13
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-procesoret-snapdragon-653-626-dhe-425-se-bashku-nje-modem-5g/20%Always2016-10-19 10:45
https://pcworld.al/yahoo-tejkalon-pritshmerite-e-wall-street-raporton-rritje-te-perdorimit-te-sherbimeve/20%Always2016-10-19 09:22
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-procesorin-kirin-960/20%Always2016-10-19 08:32
https://pcworld.al/raport-apple-te-prezantoje-linjen-e-re-te-kompjuterave-mac-27-tetor/20%Always2016-10-19 07:39
https://pcworld.al/mozilla-braktis-sha-1-ne-rrjetet-publike/20%Always2016-10-19 07:08
https://pcworld.al/nokia-arriti-10-gbps-shpejtesi-transmetimi-ne-kabllot-telefonike-fale-protokollit-xg-fast/20%Always2016-10-18 16:57
https://pcworld.al/akep-dhe-arkep-zhvillojne-mbledhje-te-perbashket-ne-te-ardhmen-takime-periodike-mes-dy-bordeve/20%Always2016-10-18 16:45
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ri-instaloni-windows-10-ten-nga-e-para-duke-ruajtur-skedaret/20%Always2016-10-18 16:35
https://pcworld.al/nvidia-lancoi-kartat-e-reja-grafike-te-arkitektures-pascal-gtx-1050-dhe-gtx-1050-ti/20%Always2016-10-18 16:06
https://pcworld.al/misfit-phase-nje-ore-inteligjente-tradicionale-e-cila-kushton-175-dollar/20%Always2016-10-18 14:21
https://pcworld.al/netflix-raportoi-86-7-milion-abonente-ne-mbare-boten/20%Always2016-10-18 11:53
https://pcworld.al/hap-dyert-ne-prishtine-edicioni-7-te-software-freedom-kosova-ne-datat-21-23-tetor/20%Always2016-10-18 11:34
https://pcworld.al/stephen-hawking-deklarate-te-fuqishme-dhene-studentit-shkodran-lidhur-inteligjencen-artificiale/20%Always2016-10-18 11:02
https://pcworld.al/18-tetor-komisioni-europian-prezanton-nismen-sec2u-ne-universitetin-europian-te-tiranes/20%Always2016-10-18 15:45
https://pcworld.al/tesla-nuk-duhet-te-perdore-termin-autopilot-paralajmerojne-autoritetet-gjermane/20%Always2016-10-18 07:03
https://pcworld.al/ekuadori-shkeput-qasjen-ne-internet-te-themeluesit-te-wikileaks-julian-assange/20%Always2016-10-18 06:50
https://pcworld.al/apple-publikoi-ios-10-0-3-rregullon-problemet-e-rrjetit-celular-ne-iphone-7-dhe-7-plus/20%Always2016-10-17 17:29
https://pcworld.al/samsung-lancoi-arkitekturen-10-nanometer-te-procesoreve-premton-27-shume-performance/20%Always2016-10-17 15:23
https://pcworld.al/acer-lancoi-nje-chromebook-ekran-15-inc-dhe-12-ore-jetegjatesi-baterie/20%Always2016-10-17 14:27
https://pcworld.al/ambicjet-e-apple-ne-industrine-e-makinave-fillojne-dhe-mbarojne-ne-softuer/20%Always2016-10-17 14:11
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-twitter-ne-dyshim-salesforce-terhiqet-nga-blerja/20%Always2016-10-17 12:52
https://pcworld.al/google-photos-krijon-animacione-nga-videot-orienton-fotot-ne-pozicionin-e-duhur/20%Always2016-10-17 10:43
https://pcworld.al/amazon-music-sfidon-standartin-9-99-dollaresh-te-industrise/20%Always2016-10-17 10:02
https://pcworld.al/implementimi-kodit-telefonik-shteteror-te-kosoves-garanton-konkurrence-ne-nivel-te-sherbimeve/20%Always2016-10-17 08:43
https://pcworld.al/arabia-saudite-dhe-softbank-formuan-nje-fond-teknologjik-investimesh-vlere-100-miliard-dollar/20%Always2016-10-17 07:48
https://pcworld.al/protagonisti-filmit-iron-man-vullnetar-per-zerin-e-inteligjences-artificiale-te-mark-zuckerberg/20%Always2016-10-17 09:29
https://pcworld.al/ja-sesi-te-caktivizoni-njoftimin-e-leximit-te-mesazheve-ne-whatsapp/20%Always2016-10-16 15:23
https://pcworld.al/acer-swift-7-eshte-laptopi-holle-ne-bote/20%Always2016-10-16 14:38
https://pcworld.al/mund-te-arrestohesh-nese-bart-vehte-nje-galaxy-note-7-gjate-nje-fluturimi-ajror/20%Always2016-10-15 16:26
https://pcworld.al/google-lancoi-verifikimin-e-fakteve-nje-vecori-e-cila-kontrollon-vertetesine-e-permbatjeve/20%Always2016-10-15 16:06
https://pcworld.al/vllezerit-cohen-gati-per-filmin-te-ri-bazuar-ne-historine-e-silk-road-te-quajtur-dark-web/20%Always2016-10-15 16:00
https://pcworld.al/samsung-lancoi-nje-model-te-ri-te-tabletit-tabpro-s-ne-ngjyre-te-arte-dyfishin-e-memorjes/20%Always2016-10-15 12:04
https://pcworld.al/debuton-menaxheri-fjalekalimeve-enpass-portable/20%Always2016-10-15 09:47
https://pcworld.al/modeli-nike-ores-inteligjente-apple-watch-seria-2-ne-shitje-nga-data-28-tetor/20%Always2016-10-14 16:23
https://pcworld.al/sony-te-zhvilloje-video-lojera-te-playstation-per-telefonet-ne-2018-ten/20%Always2016-10-14 16:17
https://pcworld.al/seagate-prezantoi-hardiskun-te-vogel-ne-bote-kapacitet-2tb/20%Always2016-10-14 15:12
https://pcworld.al/hp-te-shkurtoje-4000-vende-pune-brenda-2019-tes/20%Always2016-10-14 15:03
https://pcworld.al/makinat-e-reja-te-serise-5-nga-bmw-sjellin-sinkronizimin-wireless-ne-carplay/20%Always2016-10-14 12:32
https://pcworld.al/instagram-lancoi-aplikacionin-universal-ne-windows-10-per-desktopet-dhe-tabletet/20%Always2016-10-14 10:56
https://pcworld.al/google-te-prezantoje-dy-ore-inteligjente-android-wear-2-0-ne-2017-ten/20%Always2016-10-14 10:25
https://pcworld.al/40-e-konsumatoreve-te-samsung-nuk-te-blejne-nje-produkt-te-kompanise-zbulon-nje-ankete/20%Always2016-10-14 07:58
https://pcworld.al/xbox-one-vijon-te-jete-konsola-e-shitur-edhe-per-muajin-shtator/20%Always2016-10-14 05:58
https://pcworld.al/microsoft-lancon-ndertimin-14946-te-windows-10-tes-te-wi-fi-dhe-gjesteve-ne-trackpad/20%Always2016-10-14 10:11
https://pcworld.al/hp-rikthen-mbeshtetjen-per-bojerat-e-paleve-te-treta/20%Always2016-10-13 18:09
https://pcworld.al/family-vodafone-sjell-perfitime-te-shumta-per-abonentet-shqiptare/20%Always2016-10-13 17:34
https://pcworld.al/abcom-lancon-pakot-100-mbps-dhe-200-mbps-kosto-5499-leke-dhe-9999-leke-respektivisht/20%Always2016-10-13 17:07
https://pcworld.al/pinterest-shenon-150-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2016-10-13 16:50
https://pcworld.al/twitter-te-zevendesoje-momentet-tabin-e-ri-explore/20%Always2016-10-13 16:02
https://pcworld.al/afro-6000-dyqane-online-jane-goditur-nga-hakerat/20%Always2016-10-13 13:30
https://pcworld.al/facebook-dhene-5-milion-dollar-per-900-hulumtues-sigurie-ne-5-vitet-e-fundit/20%Always2016-10-13 20:14
https://pcworld.al/samsung-njofton-perdoruesit-e-galaxy-s7-tes-e-telefonet-e-tyre-jane-te-sigurte/20%Always2016-10-13 10:59
https://pcworld.al/huawei-pritet-te-zbuloje-nje-ore-inteligjente-dhe-honor-6x-ne-evenimentin-e-18-tetorit/20%Always2016-10-13 10:35
https://pcworld.al/versioni-stabil-chrome-54-mberrin-ne-platformat-desktop-dhe-mobile/20%Always2016-10-13 10:12
https://pcworld.al/ja-sesi-te-analizoni-gabimet-e-windows-update/20%Always2016-10-13 07:25
https://pcworld.al/lg-lancoi-nje-adapter-te-ngarkimit-wireless-fuqi-15-vat/20%Always2016-10-13 07:18
https://pcworld.al/blackberry-dtek60-shfaqet-online-kosto-499-dollar/20%Always2016-10-12 16:54
https://pcworld.al/amazon-sfidon-apple-dhe-spotify-lancon-nje-sherbim-muzike/20%Always2016-10-12 16:36
https://pcworld.al/imax-hap-qendrat-e-para-te-realitetit-virtual-ne-europe/20%Always2016-10-12 16:45
https://pcworld.al/sony-hyn-ne-garen-e-realitetit-virtual-paisjen-playstation-vr/20%Always2016-10-12 14:46
https://pcworld.al/galaxy-note-7-ti-kushtoje-samsung-2-3-miliard-dollar/20%Always2016-10-12 13:09
https://pcworld.al/modeli-ri-hp-spectre-x360-holle-lehte-dhe-shpejte/20%Always2016-10-12 11:55
https://pcworld.al/hp-perditeson-laptopet-envy-13-procesoret-kaby-lake-lancon-nje-ekran-4k/20%Always2016-10-12 11:26
https://pcworld.al/g7-ta-miratoi-direktiven-per-mbrojtjen-e-sistemeve-financiare-globale-nga-sulmet-kibernetike/20%Always2016-10-12 09:14
https://pcworld.al/android-7-1-nougat-mberrin-ne-nexus-5x-dhe-6p-ne-dhjetor/20%Always2016-10-12 07:15
https://pcworld.al/vpn-ja-revolucionare-wangle-rrit-shpejtesite-e-dsl-mbi-1030-dhe-te-3g-516/20%Always2016-10-12 07:04
https://pcworld.al/nobelisti-ne-kimi-prof-dan-shechtman-vjen-prane-komunitetit-shqiptar-te-startup-grind/20%Always2017-02-23 11:20
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-galaxy-note-7-ka-vdekur/20%Always2016-10-11 18:23
https://pcworld.al/monitoroni-trafikun-e-programeve-ne-rrjet-fakenet/20%Always2016-10-11 18:09
https://pcworld.al/western-digital-prezantoi-ssd-te-wd-blue-dhe-wd-green/20%Always2016-10-11 17:04
https://pcworld.al/10-filmime-mahnitese-realizuar-nga-kamera-e-nje-droni/20%Always2016-10-11 15:14
https://pcworld.al/zgjeroni-diturite-tuaja-duke-shpenzuar-10-minuta-ne-dite-ne-curiosity/20%Always2016-10-11 13:07
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-kompjuterin-e-pare-cilindrik-artpc-pulse/20%Always2016-10-11 12:25
https://pcworld.al/programi-shendetesor-one-life-telekom-albania-tashme-nje-partneritet-te-ri-spitalin-amerikan/20%Always2016-10-11 10:24
https://pcworld.al/cyanogen-emeron-nje-ceo-te-ri-terhiqet-nga-ideja-e-shitjes-se-nje-sistemi-operativ/20%Always2016-10-11 10:08
https://pcworld.al/samsung-u-thote-perdoruesve-te-galaxy-note-7-tes-te-fikin-telefonet/20%Always2016-10-11 08:58
https://pcworld.al/ja-ora-inteligjente-e-htc-te-cilen-mund-te-mos-e-shohim-kurre/20%Always2016-10-11 08:39
https://pcworld.al/facebook-work-te-quhet-workplace-rrjeti-social-zyrtarizoi-platformen-profesionale/20%Always2016-10-11 06:58
https://pcworld.al/panasonic-prezantoi-nje-televizor-te-padukshem/20%Always2016-10-11 09:03
https://pcworld.al/google-shfaq-potencialin-e-kameres-se-telefoneve-pixel-nje-album-fotografik-dhe-video-4k/20%Always2016-10-11 06:41
https://pcworld.al/turqia-bllokon-qasjen-ne-google-drive-onedrive-dhe-dropbox-pas-publikimit-te-57623-e-mail-eve-te-zyrtareve-te-larte/20%Always2016-10-10 16:28
https://pcworld.al/microsoft-implementon-grafikat-3d-ne-aplikacionin-paint/20%Always2016-10-10 16:11
https://pcworld.al/britania-ndalon-mbajtjen-e-oreve-inteligjente-te-apple-ne-takimet-qeveritare-te-nivelit-te-larte/20%Always2016-10-10 13:52
https://pcworld.al/huawei-prezanton-telefonin-honor-5x-18-tetor/20%Always2016-10-10 13:38
https://pcworld.al/aplikacioni-duo-te-zevendesoje-hangouts-ne-telefonet-android-nga-1-dhjetori/20%Always2016-10-10 11:41
https://pcworld.al/ndertimi-brendshem-14942-rrit-stabilitetin-e-windows-10-tes/20%Always2016-10-10 10:38
https://pcworld.al/te-pakten-7-raste-te-shperthimit-te-modeleve-te-zevendesuara-galaxy-note-7-samsung-ndalon-prodhimin/20%Always2016-10-10 07:35
https://pcworld.al/12-vjecari-gabimisht-shpenzon-100000-dollar-ne-adwords-google-kthen-parate/20%Always2016-10-10 07:20
https://pcworld.al/shfletuesi-chrome-55-te-shfrytezoje-pak-memorje-ram/20%Always2016-10-10 07:12
https://pcworld.al/google-perditeson-aplikacionin-maps-ne-ios-ofron-shume-informacion/20%Always2016-10-09 12:53
https://pcworld.al/microsoft-dergon-ftesat-e-nje-evenimenti-qe-te-mbahet-26-tetor/20%Always2016-10-09 12:44
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-mesyhet-nga-malueri-eko-dhjetera-perdorues-ne-france-te-infektuar/20%Always2016-10-09 12:33
https://pcworld.al/privatesia-e-aplikacioneve-te-fitnesit-5-keshilla-per-te-dhena-te-sigurta/20%Always2016-10-09 07:28
https://pcworld.al/wikileaks-publikon-biseda-te-kandidates-per-shtepine-e-bardhe-hillary-clinton/20%Always2016-10-09 07:38
https://pcworld.al/sharp-corner-r-te-ofron-nje-pamje-te-telefoneve-te-se-ardhmes/20%Always2016-10-08 16:31
https://pcworld.al/facebook-lancoi-aplikacionin-kalendarik-events/20%Always2016-10-07 19:04
https://pcworld.al/historite-e-snapchat-arrijne-100-milion-perdorues-aktive-ne-instagram/20%Always2016-10-07 15:45
https://pcworld.al/efektet-fantastike-te-aplikacionit-prisma-tani-mund-te-aplikohen-edhe-ne-video/20%Always2016-10-07 15:21
https://pcworld.al/ios-10-1-te-paralajmeroje-perdoruesit-e-iphone-per-impaktin-e-aplikacioneve-32bit-ne-performance/20%Always2016-10-07 15:12
https://pcworld.al/u-shpallen-11-fituesit-e-edicionit-te-5-te-te-european-youth-awards/20%Always2016-10-07 14:57
https://pcworld.al/samsung-rrezikon-nje-terheqje-te-dyte-nga-tregu-te-galaxy-note-7-tes/20%Always2016-10-07 12:37
https://pcworld.al/kompleti-ri-germave-te-google-funksionon-mbi-800-gjuhe-ne-mbare-boten/20%Always2016-10-07 15:45
https://pcworld.al/nje-haker-nderton-nje-ore-inteligjente-ekranin-e-nje-nokia-1100/20%Always2016-10-07 12:13
https://pcworld.al/asus-zenwatch-3-del-ne-shitje-ne-nentor-per-229-dollar/20%Always2016-10-07 09:09
https://pcworld.al/telefoni-pare-tango-lenovo-phab2-pro-po-vjen-ne-nentor/20%Always2016-10-07 08:29
https://pcworld.al/verizon-kerkon-nga-yahoo-zbritje-te-cmimit-1-miliard-dollar/20%Always2016-10-07 08:02
https://pcworld.al/lenovo-prane-blerjes-se-biznesit-te-kompjuterave-te-fujitsu/20%Always2016-10-07 06:50
https://pcworld.al/shazam-lite-nje-version-aplikacionit-origjinal-pershtatur-per-rrjetet-e-ngadalta/20%Always2016-10-06 15:42
https://pcworld.al/google-shume-se-20-milion-studente-po-perdorin-laptopet-chrome-os/20%Always2016-10-06 15:31
https://pcworld.al/gezuar-perseri-datelindjen-e-25-te-linux/20%Always2016-10-06 15:21
https://pcworld.al/android-7-1-nougat-ja-te-gjitha-te-rejat/20%Always2016-10-06 15:45
https://pcworld.al/lenovo-terhiqet-nga-biznesi-telefoneve-windows-phone-dyshon-tek-microsoft/20%Always2016-10-06 13:27
https://pcworld.al/adapteva-epiphany-v-nje-mega-procesor-1024-berthamesh/20%Always2016-10-06 11:45
https://pcworld.al/shenjestra-e-radhes-e-wikileaks-google/20%Always2016-10-06 11:27
https://pcworld.al/twitter-pritet-te-finalizoje-shitjen-27-tetor/20%Always2016-10-06 08:52
https://pcworld.al/nokia-pergatitet-per-5g-ne-blen-startupin-eta-devices/20%Always2016-10-06 07:31
https://pcworld.al/ankthi-vijon-ndersa-nje-tjeter-galaxy-note-7-zevendesuar-shperthen-gjate-nje-fluturimi-ajror/20%Always2016-10-06 07:14
https://pcworld.al/yahoo-perfshihet-nga-nje-tjeter-skandal-pergjon-perdoruesit-per-llogari-te-nsa-se/20%Always2016-10-05 14:19
https://pcworld.al/fundi-nje-epoke-nexus-5x-dhe-6p-terhiqen-nga-dyqani-online-google/20%Always2016-10-05 14:05
https://pcworld.al/paralajmerohen-diabetiket-rreth-nje-dobesie-sigurie-e-zbuluar-ne-nje-pompe-insuline/20%Always2016-10-05 13:59
https://pcworld.al/daydream-vr-realiteti-virtual-google-kushton-vetem-79-dollar/20%Always2016-10-05 13:25
https://pcworld.al/motorola-publikoi-listen-e-15-telefoneve-qe-te-kalojne-ne-android-7-0-nougat/20%Always2016-10-05 12:40
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aktivizoni-enkriptimin-fundor-ne-aplikacionin-facebook-messenger/20%Always2016-10-05 11:24
https://pcworld.al/windows-10-ta-humbet-pjese-tregu-gjate-shtatorit/20%Always2016-10-05 10:27
https://pcworld.al/google-hedh-hapat-e-pare-drejt-internetit-te-gjerave-asistentin-google-home/20%Always2016-10-05 09:41
https://pcworld.al/google-wi-fi-perpjekja-e-dyte-e-google-ne-industrine-e-paisjeve-te-rrjetit/20%Always2016-10-05 07:17
https://pcworld.al/4chan-ne-krize-martin-shkreli-interesuar-per-blerjen-e-tij/20%Always2016-10-05 07:07
https://pcworld.al/gjilani-promovon-iniciativen-smart-city/20%Always2016-10-05 06:51
https://pcworld.al/volkswagen-premton-makinen-e-se-ardhmes-brenda-2020-tes/20%Always2016-10-04 17:06
https://pcworld.al/google-zyrtarizon-telefonet-e-shumpritur-pixel-dhe-pixel-xl/20%Always2016-10-04 17:03
https://pcworld.al/loja-e-famshme-pokemon-go-mberrin-ne-shqiperi/20%Always2016-10-04 16:47
https://pcworld.al/apple-te-prezantoje-nje-anetar-te-ri-te-familjes-pro-te-ipad-modelin-7-9-inc/20%Always2016-10-04 15:47
https://pcworld.al/whatsapp-shton-vecori-te-reja-te-stilit-snapchat-ne-aplikacionin-android/20%Always2016-10-04 15:00
https://pcworld.al/droge-arme-dhe-seks-ofron-sistemi-shitblerjes-ne-facebook-ne-oret-e-para-te-funksionimit/20%Always2016-10-04 12:08
https://pcworld.al/toyota-prezantoi-robotin-400-dollaresh-kirobo-mini/20%Always2016-10-04 09:21
https://pcworld.al/iphone-6-plus-bashkohet-nismes-se-galaxy-note-7-tes-perfshihet-nga-flaket-ne-xhepin-e-nje-perdoruesi/20%Always2016-10-04 09:08
https://pcworld.al/google-prezanton-sot-ne-san-francisco-telefonet-e-rinj-pixel/20%Always2016-10-04 07:16
https://pcworld.al/nokia-rikthehet-ne-industrine-e-harduerit-mobil-telefonin-nokia-d1c/20%Always2016-10-04 06:56
https://pcworld.al/telegram-sfidon-facebook-lancon-nje-platforme-lojerash-ne-aplikacionin-android/20%Always2016-10-03 19:00
https://pcworld.al/shtyhet-perseri-afati-pergjigjes-se-google-nga-akuzave-te-komisionit-europian/20%Always2016-10-03 18:38
https://pcworld.al/facebook-lancon-shitblerjen-ne-aplikacionet-android-dhe-ios-se-shpejti-edhe-ne-desktop/20%Always2016-10-03 15:52
https://pcworld.al/facebook-nuk-ndalet-se-kopjuari-snapchat-adopton-historite-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2016-10-03 11:49
https://pcworld.al/nje-maluer-android-ka-infektuar-mbi-400-aplikacione-ne-google-play-store/20%Always2016-10-03 11:50
https://pcworld.al/google-pixel-zbulohet-ne-nje-imazh-promocional-pak-ore-perpara-zyrtarizimit/20%Always2016-10-03 11:47
https://pcworld.al/megasulm-ddos-145-mije-kamera-sigurie-rrezojne-nje-kompani-franceze-hostimi-1-1-tbps-trafik/20%Always2016-10-03 11:01
https://pcworld.al/facebook-lancoi-aplikacionin-messenger-lite-per-perdoruesit-ne-vendet-ne-zhvillim/20%Always2016-10-03 09:51
https://pcworld.al/cilat-jane-pritshmerite-e-evenimentit-te-google-4-tetor/20%Always2016-10-03 08:49
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shfaqni-perqindjen-e-baterise-ne-taskbar/20%Always2016-10-03 06:54
https://pcworld.al/beyonce-shnderrohet-ne-nje-investitore-startupesh/20%Always2016-10-03 09:02
https://pcworld.al/ngritja-dhe-renia-e-blackberry/20%Always2016-10-02 15:32
https://pcworld.al/ja-kerkon-nga-google-ndalimin-e-praktikave-jo-konkurruese-kercenon-sanksione-te-ashpra/20%Always2016-10-02 07:57
https://pcworld.al/ja-sesi-te-mbyllni-llogarine-tuaj-ne-linkedin/20%Always2016-09-30 21:49
https://pcworld.al/rrjeti-social-per-bizneset-facebook-work-debuton-10-tetor/20%Always2016-09-30 21:38
https://pcworld.al/avast-finalizon-blerjen-e-avg-nje-entitet-vetem-nga-data-3-tetor/20%Always2016-09-30 21:24