XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/cmontimi-surface-studio-zbulon-disqe-memorje-hdd-dhe-ssd-te-zevendesueshem/20%Always2016-11-30 18:29
https://pcworld.al/netflix-lancimin-shikimin-offline-te-permbajtjeve-ne-android-dhe-ios/20%Always2016-12-01 08:26
https://pcworld.al/meizu-kerkon-vemendjen-e-konsumatoreve-te-note-7-tes-pro-6-plus/20%Always2016-11-30 17:20
https://pcworld.al/mini-kompjuteri-raspberry-pi-3-paiset-cip-lte/20%Always2016-11-30 16:23
https://pcworld.al/nje-sistem-ri-vleresimi-te-tregoje-nese-kartat-sd-jane-te-afta-te-mbajne-aplikacionet-android/20%Always2016-11-30 14:58
https://pcworld.al/jane-shitur-145-miliard-telefone-pergjate-2016-tes-raporton-idc/20%Always2016-11-30 13:16
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-goditen-nga-nje-spam-ne-aplikacionin-e-kalendarit/20%Always2016-11-30 14:58
https://pcworld.al/6-dhjetor-microsoft-sjell-ne-tirane-transformimin-dixhital-te-edukimit/20%Always2017-02-23 11:20
https://pcworld.al/samsung-synon-qe-galaxy-s8-te-jete-telefoni-kameren-te-mire-selfie/20%Always2016-11-30 09:02
https://pcworld.al/raport-ne-fund-te-vitit-google-te-keter-shitur-3-milion-telefone-pixel/20%Always2016-11-30 08:16
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-aplikacione-ne-windows-store-pa-nje-llogari-microsoft/20%Always2016-11-29 20:18
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-17-lojera-per-aplikacionin-messenger/20%Always2016-11-29 19:45
https://pcworld.al/spiranca-e-nje-anije-keput-kabllot-nenujore-dy-ishuj-ne-kanalin-anglez-ngelin-pa-internet/20%Always2016-11-29 18:25
https://pcworld.al/kerkoni-cicerima-te-publikuar-9-vite-pare-aplikacionin-tweetstory/20%Always2016-11-29 21:11
https://pcworld.al/gjenerata-e-re-e-iphone-te-kete-teknologjine-e-ngarkimit-wireless/20%Always2016-11-29 14:35
https://pcworld.al/hulumtuesit-nga-nje-universitet-korese-se-jugut-kane-krijuar-nje-ekran-oled-qe-vishet-si-nje-rrobe/20%Always2016-11-29 14:15
https://pcworld.al/publikohen-rezultatet-e-testimit-te-intel-core-i7-7700k/20%Always2016-11-29 13:37
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-katert-publike-te-ios-10-2/20%Always2016-11-29 10:50
https://pcworld.al/fillojne-shitjet-e-oneplus-3t-ne-europe-cmim-fillestar-400-euro/20%Always2016-11-29 10:36
https://pcworld.al/vlc-ben-hapin-e-pare-drejt-realitetit-virtual-videot-360-gradeshe/20%Always2016-11-29 08:51
https://pcworld.al/bmw-te-prodhoje-nje-version-te-ri-te-makines-elektrike-i3-ne-2017-ten/20%Always2016-11-28 20:10
https://pcworld.al/sulmohet-deutsche-telekom-900-mije-konsumatore-pa-sherbim/20%Always2016-11-28 17:54
https://pcworld.al/vitin-e-ardhshem-apple-prezanton-iphone-e-pare-ekran-oled-te-lakuar/20%Always2016-11-28 17:47
https://pcworld.al/xiaomi-prezanton-mi-5c-6-dhjetor/20%Always2016-11-28 17:29
https://pcworld.al/nje-ransomware-hakon-kompjuterat-nepermjet-fotove-ne-facebook-dhe-linkedin/20%Always2016-11-28 14:04
https://pcworld.al/shikoni-cpaketimin-e-oneplus-3t-nga-nje-avion-luftarak/20%Always2016-11-28 13:16
https://pcworld.al/raport-android-7-1-1-nougat-publikohet-6-dhjetor/20%Always2016-11-28 09:42
https://pcworld.al/si-ka-ndryshuar-klubi-milionereve-ne-2016-ten-infografik/20%Always2016-11-28 09:34
https://pcworld.al/hakohen-sistemet-e-transportit-ne-san-francisco-te-shteteve-te-bashkuara/20%Always2016-11-28 09:28
https://pcworld.al/samsung-electronics-konsideron-ndarjen-ne-dy-kompani/20%Always2016-11-28 08:56
https://pcworld.al/tim-eshte-roboti-qe-inspekton-tunelin-e-large-hadron-collider/20%Always2016-11-26 21:25
https://pcworld.al/procesori-pare-amd-arkitekturen-zen-sfidon-haptazi-intel-kushton-499-dollar/20%Always2016-11-27 10:53
https://pcworld.al/finalizohet-hack-day-kosova-2016-ubt-shperblen-fituesit-bursa-trajnime-dhe-certifikime/20%Always2016-11-26 14:05
https://pcworld.al/wordpress-lancoi-nje-widget-te-google-translate-mundeson-perkthimin-ne-103-gjuhe/20%Always2016-11-25 19:07
https://pcworld.al/nje-kompjuter-173-milion-dolaresh-shpejti-ne-bote-130-kuadtrilion-perllogaritje-ne-sekonde/20%Always2016-11-25 19:07
https://pcworld.al/9-trendet-e-telefoneve-inteligjent-te-2017-tes/20%Always2016-11-25 14:54
https://pcworld.al/godaddy-ne-bisedime-per-blerjen-e-host-europe/20%Always2016-11-25 13:12
https://pcworld.al/4-alternativa-falas-te-microsoft-office-365/20%Always2016-11-25 12:44
https://pcworld.al/fshijeni-vetvehten-nga-interneti-nje-te-klikuar-butoni/20%Always2016-11-26 16:48
https://pcworld.al/amazon-ne-bisedime-per-te-blere-souq-com/20%Always2016-11-25 10:35
https://pcworld.al/mbahet-sot-ne-prishtine-aktiviteti-per-siguri-kibernetike-hack-day-kosova-2016/20%Always2016-11-25 10:14
https://pcworld.al/satya-nadella-microsoft-po-punon-ne-telefonin-e-endrrave/20%Always2016-11-25 07:59
https://pcworld.al/avatar-2-se-shpejti-nje-date-debutimi/20%Always2016-11-24 19:56
https://pcworld.al/njerezit-vazhdojne-te-shikojne-nje-video-shkaktare-e-deshtimit-te-iphone/20%Always2016-11-25 12:38
https://pcworld.al/79810-2/20%Always2016-11-24 14:39
https://pcworld.al/donald-trump-kam-kerkuar-personalisht-nga-tim-kook-qe-apple-te-prodhoje-iphone-ne-shba/20%Always2016-11-24 14:03
https://pcworld.al/nje-startup-turk-ka-arritur-te-ndertoje-nje-transformer-te-vertete/20%Always2016-11-24 14:02
https://pcworld.al/htc-prezantoi-telefonin-kosto-te-ulet-desire-650/20%Always2016-11-24 14:04
https://pcworld.al/hakohen-mese-130000-punonjes-te-flotes-detare-amerikane/20%Always2016-11-24 14:05
https://pcworld.al/kompania-kineze-ctrip-blen-skyscanner-per-174-miliard-dollar/20%Always2016-11-24 14:08
https://pcworld.al/google-paralajmeron-gazetare-dhe-profesore-shenjester-te-nje-sulmi-kibernetik/20%Always2016-11-24 14:07
https://pcworld.al/obama-dekoron-medaljen-e-lirise-zhvilluesen-e-softuerit-te-anijes-hapesinore-apollo-margaret-hamilton/20%Always2016-11-24 07:45
https://pcworld.al/komisioni-europian-prane-aprovimit-te-marreveshjes-mes-microsoft-dhe-linkedin/20%Always2016-11-23 18:12
https://pcworld.al/hulumtuesit-izraelit-nepermjet-nje-softueri-shnderrojne-kufjet-ne-nje-mikrofon/20%Always2016-11-23 17:28
https://pcworld.al/facebook-fillon-ofrimin-e-kerkimit-te-rrjeteve-wi-fi-afer-jush/20%Always2016-11-23 16:37
https://pcworld.al/interesim-madh-per-garen-hack-day-kosova-2016/20%Always2016-11-23 18:12
https://pcworld.al/telegram-lancoi-telegraph-nje-plaforme-anonime-blogimi/20%Always2016-11-24 14:11
https://pcworld.al/twitter-fshin-shefin-ekzekutiv-jack-dorsey/20%Always2016-11-24 14:14
https://pcworld.al/shba-ja-dhe-rusia-kerkojne-ekstradimin-e-nje-hakeri-rus-nga-autoritetet-ceke/20%Always2016-11-24 14:13
https://pcworld.al/facebook-ka-zhvilluar-nje-sistem-censurimi-per-te-siguruar-hyrjen-ne-kine/20%Always2016-11-24 14:12
https://pcworld.al/ja-sesi-te-krijoni-biseda-ne-skype-pa-qene-rregjistruar/20%Always2017-02-23 11:23
https://pcworld.al/apple-zoteron-91-te-fitimeve-ne-industrine-e-smartfoneve-huawei-prodhuesi-fitimprures-android/20%Always2016-11-24 14:15
https://pcworld.al/google-dergon-versionin-final-eksperimental-te-android-7-1-ne-telefonet-nexus/20%Always2016-11-24 14:16
https://pcworld.al/drone-aquila-facebook-eshte-nen-hetim-per-nje-deshtim-ne-strukture/20%Always2016-11-24 14:17
https://pcworld.al/rritet-perdorimi-telefonise-mobile-ne-shqiperi-dhe-kosove/20%Always2016-11-22 20:31
https://pcworld.al/shenjat-e-gishterinjve-te-nje-iriqi-jane-menyra-e-mire-per-te-qene-sigurte/20%Always2016-11-22 18:57
https://pcworld.al/prisni-video-dhe-ruani-cilesine-e-tyre-loseless-cut/20%Always2016-11-22 16:30
https://pcworld.al/dite-te-veshtira-per-vizat-h-1b-pritet-te-vijne-nen-administraten-trump/20%Always2016-11-22 16:24
https://pcworld.al/nje-karte-e-rralle-e-pokemon-u-shit-per-54970-dollar-ne-nje-ankand/20%Always2016-11-22 15:54
https://pcworld.al/htc-10-evo-bolt-debuton-nderkombetarisht/20%Always2016-11-22 14:12
https://pcworld.al/pothuajse-gjysma-e-popullsise-se-botes-te-kete-qasje-ne-internet-ne-fund-te-2016-tes/20%Always2016-11-22 12:15
https://pcworld.al/terheqja-nga-tregu-e-galaxy-note-7-tes-nuk-ka-demtuar-marken-e-samsung/20%Always2016-11-22 11:09
https://pcworld.al/90-studente-nga-12-universitete-kontribojne-ne-projektet-fituese-te-european-youth-awards-2016/20%Always2016-11-22 09:12
https://pcworld.al/instagram-lancoi-video-transmetimet-live-dhe-mesazhet-qe-fshihen-automatikisht/20%Always2017-02-23 11:24
https://pcworld.al/paisjet-e-realitetit-virtual-te-windows-10-tes-te-funksionojne-edhe-kompjutera-modeste/20%Always2016-11-22 08:16
https://pcworld.al/oracle-blen-ofruesin-e-dns-ve-dyn/20%Always2016-11-21 18:12
https://pcworld.al/nokia-konfirmon-telefonin-e-pare-ne-2017-ten/20%Always2016-11-21 16:34
https://pcworld.al/samsung-familja-galaxy-s7-e-sigurte-asnje-problem-baterine/20%Always2016-11-21 14:30
https://pcworld.al/ndertimi-14971-windows-10-tes-zevendeson-cmd-powershell-shfletuesi-edge-hap-librat-elektronike/20%Always2016-11-21 12:56
https://pcworld.al/apple-konfirmon-nje-defekt-baterine-e-iphone-6s-premton-riparimin-falas/20%Always2016-11-22 08:57
https://pcworld.al/obama-nuk-mund-ta-fal-edward-snowden/20%Always2016-11-21 10:53
https://pcworld.al/facebook-zbulon-planet-per-te-parandaluar-shperndarjen-e-lajmeve-te-rreme/20%Always2016-11-21 10:02
https://pcworld.al/symantec-blen-kompanine-e-sigurise-se-indentitetit-lifelock-per-2-3-miliard-dollar/20%Always2016-11-21 09:32
https://pcworld.al/tesla-publikon-nje-tjeter-video-demostruese-te-sistemit-te-vetedrejtimit/20%Always2016-11-21 08:09
https://pcworld.al/facebook-ndalon-shkembimin-e-te-dhenave-whatsapp-ne-europe/20%Always2016-11-20 19:11
https://pcworld.al/cyanogemod-14-1-tani-disponueshem-ne-oneplus-one-oneplus-2-dhe-nexus-6/20%Always2016-11-20 18:42
https://pcworld.al/britania-miraton-nje-ligj-ekstrem-te-sigurise-kibernetike/20%Always2016-11-19 21:24
https://pcworld.al/laptopi-ubuntu-ekran-4k-dhe-grafika-nvidia-gtx-1070-cili-kushton-7012-dollar/20%Always2016-11-19 16:59
https://pcworld.al/talent-garden-perfiton-12-milion-euro-investim-per-te-zgjeruar-prezencen-ne-europe/20%Always2016-11-18 17:12
https://pcworld.al/samsung-lancoi-versionin-e-dyte-eksperimental-te-android-7-0-ne-s7-dhe-s7-edge/20%Always2016-11-18 16:55
https://pcworld.al/kater-chromebook-te-rinj-bashkohen-listes-se-laptopeve-qe-mund-te-instalojne-aplikacionet-android/20%Always2016-11-18 16:47
https://pcworld.al/semundja-e-prekjes-u-kushton-konsumatoreve-te-iphone-6-plus-149-dollar/20%Always2016-11-18 14:50
https://pcworld.al/merkel-ne-epoken-dixhitale-te-vjetrit-duhet-te-mesojne-nga-te-rinjte/20%Always2016-11-18 14:37
https://pcworld.al/200000-dollar-per-ata-qe-provojne-se-ms-dos-eshte-kopjuar-nga-microsoft/20%Always2016-11-18 13:14
https://pcworld.al/mozilla-lancoi-firefox-focus-nje-aplikacion-qe-flet-gjuhen-e-vertete-te-privatesise/20%Always2016-11-18 11:24
https://pcworld.al/facebook-premton-shume-transparence-per-performancen-e-video-reklamave/20%Always2016-11-18 09:19
https://pcworld.al/nje-kaske-biciklete-prej-letre-fiton-cmimin-dyson/20%Always2016-11-18 08:21
https://pcworld.al/versioni-beta-aplikacionit-twitter-ne-android-sjell-kodet-qr/20%Always2016-11-18 08:18
https://pcworld.al/nje-imam-dhe-nje-famullitar-promovojne-harmonine-nderfetare-ne-nje-reklame-te-amazon/20%Always2016-11-17 20:38
https://pcworld.al/qualcomm-perqafon-arkitekturen-10-nanometer-snapdragon-835/20%Always2016-11-17 19:58
https://pcworld.al/rusia-bllokon-qasjen-ne-linkedin-shkak-ligjet-e-privatesise/20%Always2016-11-17 19:36
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-microsoft-lejon-njerezit-qe-nuk-shohin-ngjyrat-qe-ta-shikojne-boten-pak-paster/20%Always2016-11-17 19:44
https://pcworld.al/hackohet-mark-zuckerberg-per-te-trete-brenda-ketij-viti/20%Always2016-11-17 19:41
https://pcworld.al/nje-avion-pasagjeresh-dhe-nje-dron-kane-qene-prane-perplasjes-mbi-londer/20%Always2016-11-17 14:28
https://pcworld.al/seagate-vendos-5-terabajt-ne-nje-hard-disk-te-jashtem/20%Always2016-11-17 12:13
https://pcworld.al/microsoft-lancon-versionin-e-pare-paraprak-te-vistual-studio-per-kompjuterat-mac/20%Always2016-11-17 11:59
https://pcworld.al/te-premten-pichai-vestager-dhe-oetinger-takim-ne-bruksel-per-android/20%Always2016-11-17 09:50
https://pcworld.al/facebook-integron-messenger-ne-android-auto/20%Always2016-11-17 09:37
https://pcworld.al/poisontap-paisja-5-dollareshe-qe-thyen-fjalekalimet-e-kompjuterave/20%Always2016-11-17 12:05
https://pcworld.al/microsoft-rishkruan-historine-bashkohet-fondacionit-linux/20%Always2016-11-16 17:56
https://pcworld.al/historia-e-patreguar-e-shperthimit-te-lajmeve-te-rreme-ne-google-dhe-facebook/20%Always2016-11-16 16:15
https://pcworld.al/takimi-radhes-startup-grind-vjen-te-ftuar-bashkethemeluesin-e-rocket-fiber-edi-demaj/20%Always2016-11-16 16:11
https://pcworld.al/700-milion-telefone-android-dergojne-te-dhenat-personale-te-perdoruesve-ne-kine/20%Always2016-11-16 15:49
https://pcworld.al/perkthimet-ne-google-translate-natyrale-permiresohet-ndjeshem-sintaksa-dhe-gramatika/20%Always2019-01-23 22:57
https://pcworld.al/suedia-mund-te-behet-shteti-pare-ne-bote-qe-perqafon-monedhen-dixhitale/20%Always2016-11-16 14:20
https://pcworld.al/lookout-te-njoftoje-perdoruesit-premium-ne-rast-te-hakimit-te-nje-kompanie/20%Always2016-11-16 12:18
https://pcworld.al/tani-mund-te-perdorni-skype-edhe-pa-qene-regjistruar/20%Always2017-02-23 11:23
https://pcworld.al/intel-shton-shume-kuaj-fuqi-ne-procesorin-te-fuqishem-te-kompanise-xeon-e5-2699-v4/20%Always2016-11-16 11:28
https://pcworld.al/oneplus-3t-ne-shitje-per-435-dollar-procesor-snapdragon-821-dhe-6gb-ram/20%Always2016-11-16 11:30
https://pcworld.al/produkti-ri-apple-eshte-nje-liber-300-dollar/20%Always2016-11-16 08:51
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-google-dixhitalizon-albumet-e-vjetra-fotografike/20%Always2016-11-16 08:36
https://pcworld.al/qytetaret-amerikane-peticion-per-heqjen-e-emrit-te-trump-nga-disa-ndertesa-ne-manhatan/20%Always2016-11-16 08:20
https://pcworld.al/twitter-shpall-lufte-permbajtjeve-dhe-mesazheve-abuzive/20%Always2016-11-15 18:45
https://pcworld.al/super-mario-run-debuton-ne-ios-15-dhjetor/20%Always2016-11-15 17:56
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s8-te-kete-ekran-prekje-3d/20%Always2016-11-15 16:02
https://pcworld.al/raportohet-se-youtube-ka-rikthyer-mbeshtetjen-per-furnizuesit-rss/20%Always2016-11-15 14:57
https://pcworld.al/superkompjuteri-piz-daint-ne-zvicer-te-jete-fuqishmi-ne-bote-500-teraflops-performance/20%Always2016-11-15 14:53
https://pcworld.al/ericsson-numri-telefoneve-ne-mbare-boten-te-arrije-ne-6-8-miliard-ne-2022/20%Always2016-11-15 12:35
https://pcworld.al/nje-task-force-sekrete-brenda-rrjetit-social-facebook-kerkon-luftimin-e-permbajtjeve-te-rreme/20%Always2016-11-15 11:30
https://pcworld.al/adoleshentet-ne-maqedoni-qe-dhane-fitoren-trump-fitonin-deri-ne-5000-dollar-nga-adsense/20%Always2016-11-15 11:16
https://pcworld.al/apple-lancoi-betan-e-trete-publike-te-ios-10-2/20%Always2016-11-15 08:52
https://pcworld.al/whatsapp-lancon-zyrtarisht-sherbimin-e-video-thirrjeve-ne-android-ios-dhe-windows-phone/20%Always2016-11-15 08:26
https://pcworld.al/nje-problem-spotify-ne-windows-dhe-ios-vret-hardisqet-e-perdoruesve/20%Always2016-11-14 17:02
https://pcworld.al/hakohet-rrjeti-argetimit-per-te-rritur-friendfinder-ekspozohen-te-dhenat-e-412-milion-llogarive/20%Always2016-11-14 16:47
https://pcworld.al/volkswagen-edhe-makinat-audi-mashtrojne-testet-e-emetimeve/20%Always2016-11-14 16:34
https://pcworld.al/microsoft-lancon-visual-studio-ne-macos-shpreson-per-shume-aplikacione-windows/20%Always2016-11-14 16:10
https://pcworld.al/perplasen-shtetet-e-bashkuara-dhe-ja-shkak-pergjimi-perdoruesve-nga-yahoo-per-llogari-te-nsa-se/20%Always2016-11-14 14:26
https://pcworld.al/samsung-blen-harman-per-8-miliard-dollar/20%Always2016-11-14 12:16
https://pcworld.al/jane-regjistruar-mese-20000-domain-e-al-beri-te-ditur-akep/20%Always2016-11-14 11:50
https://pcworld.al/facebook-ndalon-reklamat-te-cilat-shenejstrojne-grupe-etnike/20%Always2016-11-14 11:08
https://pcworld.al/sherbimi-ri-muzikes-se-google-eshte-ne-dijeni-te-gjendjes-tuaj-emocionale/20%Always2016-11-14 10:34
https://pcworld.al/google-thote-jo-bllokuesve-te-reklamave-ne-chrome/20%Always2016-11-14 08:52
https://pcworld.al/kosova-siguron-perfundimisht-kodin-telefonik-shteteror/20%Always2016-11-13 21:19
https://pcworld.al/nje-gabim-facebook-paraqet-perdorues-se-shumte-te-vdekur/20%Always2016-11-13 16:02
https://pcworld.al/hakohet-google-pixel-ne-vetem-60-sekonda/20%Always2016-11-12 18:01
https://pcworld.al/shkencetaret-zhvillojne-nje-usb-e-cila-mund-te-testoje-nivelet-e-virusit-hiv-ne-gjak/20%Always2016-11-11 19:02
https://pcworld.al/affinity-photo-mberrin-ne-kompjuterat-windows/20%Always2016-11-11 18:50
https://pcworld.al/61-43-e-shqiptareve-kane-qasje-ne-internet-4g-shpejtesi-20-26-mbps-citon-raporti-opensignal/20%Always2016-11-11 17:23
https://pcworld.al/yahoo-pranon-se-punojesit-e-kompanise-e-dinin-per-hakimin-e-2014-tes/20%Always2016-11-11 16:31
https://pcworld.al/rusia-planifikon-te-bllokoje-qasjen-ne-rrjetin-profesional-linkedin/20%Always2016-11-11 15:23
https://pcworld.al/kufjet-wireless-te-apple-dalin-ne-shitje-javen-e-ardhshme-thote-nje-distributor-europian/20%Always2016-11-11 15:32
https://pcworld.al/huawei-ka-shitur-mbi-9-milion-njesi-te-p9/20%Always2016-11-11 12:55
https://pcworld.al/whatsapp-aktivizon-autentikimin-dy-faktor-ne-android/20%Always2016-11-11 11:11
https://pcworld.al/facebook-akuzohet-se-ka-ndihmuar-trump-zuckerberg-hedh-poshte-pretendimet/20%Always2016-11-11 09:26
https://pcworld.al/google-komisionit-europian-android-eshte-celesi-konkurrences-ne-treg/20%Always2016-11-11 08:47
https://pcworld.al/google-njoftoi-lancimin-e-street-view-per-shqiperine/20%Always2016-11-11 08:00
https://pcworld.al/ndertimi-14965-windows-10-tes-sjell-nje-touchpad-virtual/20%Always2016-11-10 20:58
https://pcworld.al/versioni-4-0-teknologjise-e-karikimit-te-shpejte-premton-energji-inteligjente-fuqi-28-vat/20%Always2016-11-10 17:14
https://pcworld.al/nikon-prezantoi-dslr-ne-e-re-te-rangut-te-ulet-d5600/20%Always2016-11-10 16:42
https://pcworld.al/ubt-cert-organizon-ne-prishtine-aktivitetin-per-siguri-kibernetike-hack-day-kosova-2016/20%Always2016-11-10 16:41
https://pcworld.al/facebook-u-jep-mundesi-bizneseve-te-reklamojne-permes-messenger/20%Always2016-11-10 14:30
https://pcworld.al/microsoft-riparon-68-dobesi-sigurie-ne-windows-internet-explorer-edge-dhe-sql-server/20%Always2016-11-10 13:03
https://pcworld.al/product-tank-tirana-organizon-takimin-e-3-te-ftuar-ceo-almotech-erjon-cuni/20%Always2017-02-23 11:20
https://pcworld.al/lenovo-braktis-marken-e-saj-te-telefoneve-ne-favor-te-motorola/20%Always2016-11-10 10:47
https://pcworld.al/ja-premtimet-e-presidentit-te-ri-te-shteteve-te-bashkuara-donald-trump-per-teknologjine/20%Always2016-11-10 09:27
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-qe-lexon-buzet-mire-se-njerezit/20%Always2016-11-10 08:18
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-dyte-publike-te-ios-10-2/20%Always2016-11-09 16:29
https://pcworld.al/apple-shet-iphone-te-riperterire-deri-ne-120-dollar-lire-sesa-modelet-e-reja/20%Always2016-11-09 15:57
https://pcworld.al/pas-fitores-se-trump-google-pushtohet-nga-kerkime-per-emigracionin-dhe-fundin-e-botes/20%Always2016-11-09 15:57
https://pcworld.al/adobe-riparon-dobesi-sigurie-ne-flash-player-dhe-connect/20%Always2016-11-09 14:29
https://pcworld.al/samsung-lancoi-nje-program-beta-te-android-nougat-ne-s7-dhe-s7-edge/20%Always2016-11-09 13:48
https://pcworld.al/gopro-terheq-nga-tregu-dronin-karma-raporton-probleme-energjine/20%Always2016-11-09 13:08
https://pcworld.al/oneplus-dhe-qualcomm-konfirmojne-nje-tjeter-produkt-snapdragon-821/20%Always2016-11-09 11:37
https://pcworld.al/samsung-akuzohet-per-perfshirje-ne-nje-skandal-politik-presidenten-e-korese-se-jugut/20%Always2016-11-09 09:09
https://pcworld.al/orange-pi-nje-minikompjuter-20-dollaresh-procesor-kater-berthamesh/20%Always2016-11-09 08:43
https://pcworld.al/microsoft-hap-programin-e-pershtypjeve-te-xbox-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2016-11-09 08:31
https://pcworld.al/irlanda-zyrtarisht-bashkohet-apple-ne-betejen-ligjore-te-taksave-kunder-komisionit-europian/20%Always2016-11-08 17:53
https://pcworld.al/samsung-galaxy-j5-shperthen-ne-flake-ne-france/20%Always2016-11-08 16:59
https://pcworld.al/sulmohet-banka-britanike-tesco-vidhen-mbi-20000-kliente/20%Always2016-11-08 16:10
https://pcworld.al/wikileaks-viktime-e-nje-sulmi-ddos-pak-ore-perpara-zgjedhjeve-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2016-11-08 15:24
https://pcworld.al/raport-twitter-ne-bisedime-per-shitjen-e-vine/20%Always2016-11-08 12:48
https://pcworld.al/facebook-sfidon-linkedin-postimet-e-vendeve-te-lira-te-punes/20%Always2016-11-08 12:31
https://pcworld.al/android-auto-shnderron-telefonin-tuaj-ne-nje-sistem-infotainment-per-makinen-tuaj/20%Always2016-11-08 11:43
https://pcworld.al/raport-google-aplikon-ndryshime-te-reja-vizuale-ne-play-store/20%Always2016-11-08 09:18
https://pcworld.al/twitter-ne-android-perqafon-avantazhet-e-nougat-7-0/20%Always2016-11-08 09:11
https://pcworld.al/whatsapp-teston-nje-klon-te-historive-te-snapchat-quhet-status/20%Always2016-11-08 07:20
https://pcworld.al/britania-ndalon-shkembimin-e-te-dhenave-mes-facebook-dhe-whatsapp/20%Always2016-11-07 19:46
https://pcworld.al/apple-ul-cmimet-e-kabllove-dhe-aksesoreve-usb-c-dhe-thunderbolt-3/20%Always2016-11-07 17:50
https://pcworld.al/youtube-ben-realitet-videot-hdr-por-jo-te-gjithe-mund-ti-shikojne/20%Always2016-11-07 17:37
https://pcworld.al/kina-miraton-nje-ligj-te-ri-kibernetik-kercenohen-kompanite-e-huaja-teknologjike/20%Always2016-11-07 15:12
https://pcworld.al/samsung-prezanton-projektin-ambicioz-te-inteligjences-artificiale-ne-galaxy-s8/20%Always2016-11-07 14:59
https://pcworld.al/ja-sesi-te-publikoni-cicerima-ne-twitter-nepermjet-shiritit-te-adreses-ne-chrome/20%Always2016-11-07 12:44
https://pcworld.al/whatsapp-shton-mbeshtetjen-per-imazhet-e-animuara-gif-ne-ios/20%Always2016-11-07 12:24
https://pcworld.al/microsoft-rikthen-reklamat-ne-windows-10/20%Always2016-11-07 10:49
https://pcworld.al/50-e-faqeve-te-hapura-google-chrome-realizohen-mbi-protokollin-https/20%Always2016-11-07 09:18
https://pcworld.al/modelet-e-reja-macbook-pro-jane-tejet-te-veshtire-per-tu-riparuar/20%Always2016-11-07 08:38
https://pcworld.al/magnus-erx480-mini-kompjuteri-ri-zotac-gati-per-realitetin-virtual/20%Always2016-11-06 08:24
https://pcworld.al/vendos-emertimin-e-wi-fi-daesh-21-18-vjecari-perballet-3-muaj-burgim/20%Always2016-11-06 08:09
https://pcworld.al/nje-sulm-kibernetik-paprecedent-rrezon-internetin-e-liberise/20%Always2016-11-06 07:46
https://pcworld.al/gjermania-prodhon-trenin-e-pare-zero-emetime-ne-atmosfere/20%Always2016-11-05 11:53
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ruani-permbajtjet-ne-rrjetin-social-facebook/20%Always2016-11-04 16:57
https://pcworld.al/bllokohet-qasja-ne-twitter-dhe-whatsapp-ne-turqi/20%Always2016-11-04 16:14
https://pcworld.al/eksod-masiv-nga-shfletuesit-e-microsoft-40-milion-perdorues-te-humbur-vetem-gjate-tetorit/20%Always2016-11-04 16:04
https://pcworld.al/linkedin-sfidon-glassdoor-sherbimin-e-ri-salary/20%Always2016-11-04 14:05
https://pcworld.al/nje-spyware-emrin-exapsy-ne-android-shenjestron-ekzekutivet-e-kompanive/20%Always2016-11-04 10:00
https://pcworld.al/perditesimet-e-windows-10-tes-te-jene-35-te-vogla/20%Always2016-11-04 10:00
https://pcworld.al/ubt-cert-e-liston-kosoven-ne-agjencine-evropiane-te-rrjeteve-dhe-sigurise-se-informacioneve-enisa/20%Always2016-11-04 09:54
https://pcworld.al/microsoft-rivalizon-ifttt-aplikacionin-e-ri-flow/20%Always2016-11-03 22:09
https://pcworld.al/fitimet-e-rrjetit-social-facebook-ne-shifra-rekord-reklamimi-arrin-majat/20%Always2016-11-03 22:01
https://pcworld.al/google-hedh-poshte-akuzat-e-komisionit-europian-per-konkurrence-te-pandershme/20%Always2016-11-03 21:48
https://pcworld.al/android-arrin-shifra-rekord-perben-87-5-te-shitjeve-te-telefoneve-ne-mbare-boten/20%Always2016-11-03 17:21
https://pcworld.al/twitch-fillon-shitjen-e-reklamave-qe-nuk-mund-te-bllokohen/20%Always2016-11-03 16:47
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-mate-9-spikat-modeli-limituar-porsche-design/20%Always2016-11-03 15:08
https://pcworld.al/facebook-numeron-1-miliard-perdorues-aktive-ne-muaj-vetem-nga-paisjet-mobile/20%Always2016-11-03 14:48
https://pcworld.al/google-publikoi-nje-demo-te-android-work/20%Always2016-11-03 13:55
https://pcworld.al/google-fillon-perpjekjet-per-permiresimin-e-dyqanit-te-aplikacioneve-play-store/20%Always2016-11-03 12:36
https://pcworld.al/google-lancoi-nje-aplikacion-te-ridizenjuar-te-sherbimit-te-pagesave-wallet/20%Always2016-11-03 11:17
https://pcworld.al/windows-10-ta-humb-terren-ndaj-windows-7-tes-dhe-88-1/20%Always2016-11-03 09:39
https://pcworld.al/adobe-lancoi-tre-aplikacione-te-reja-ne-android-photoshop-fix-comp-cc-dhe-sketch/20%Always2016-11-03 07:59
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-sherbimin-e-komunikimit-per-bizneset-teams/20%Always2016-11-03 08:02
https://pcworld.al/sherbimi-pa-pagese-lastpass-tashme-mund-te-perdoret-ne-disa-paisje/20%Always2016-11-02 18:55
https://pcworld.al/firefox-caktivizoi-api-ne-e-baterise-nepermjet-te-ciles-uebsajtet-gjurmonin-perdoruesit/20%Always2016-11-02 17:23
https://pcworld.al/acer-chromebook-r13-tani-mbeshtetjen-e-plote-per-aplikacionet-android/20%Always2016-11-02 17:10
https://pcworld.al/fillon-shitja-e-lenovo-phab-2-pro-telefonit-te-pare-te-projektit-tango/20%Always2016-11-02 14:25
https://pcworld.al/abonimi-premium-ne-instapaper-falas-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2016-11-02 14:05
https://pcworld.al/microsoft-jep-fund-shitjes-se-windows-7-tes-dhe-8-1-tek-prodhuesit-e-kompjuterave/20%Always2016-11-02 13:48
https://pcworld.al/microsoft-hakerat-ruse-te-fancy-bear-po-shfrytezojne-dobesine-e-sigurise-zbuluar-nga-google/20%Always2016-11-02 13:20
https://pcworld.al/ja-fotografi-cili-ka-ndertuar-nje-aparat-fotografik-nga-nje-patate/20%Always2016-11-02 12:22
https://pcworld.al/apple-vijon-te-udheheqe-tregun-ne-renie-te-tableteve/20%Always2016-11-02 10:39
https://pcworld.al/nje-86-vjecare-nga-kanadaja-akuzohet-per-shkarkim-te-paligjshem-te-video-lojes-metro-2033/20%Always2016-11-02 09:45
https://pcworld.al/policia-kanadeze-pergjon-iphone-e-nje-gazetari-per-muaj-te-tere/20%Always2016-11-02 08:04
https://pcworld.al/grupi-hakerave-shadow-brokers-publikoi-te-dhena-te-reja-te-vjedhura-nga-nsa-ja/20%Always2016-11-02 07:57
https://pcworld.al/shitblerja-po-vjen-ne-instagram/20%Always2016-11-01 20:35
https://pcworld.al/twitter-eksperimenton-ne-ios-aktivizon-modalitetin-e-leximit-te-thjeshte-per-te-gjitha-lidhjet/20%Always2016-11-01 18:34
https://pcworld.al/cmimi-dhe-shpejtesia-e-dergeses-dy-faktore-kyc-ne-blerjen-e-ushqimeve-online/20%Always2016-11-01 18:14
https://pcworld.al/apple-lancoi-betan-e-pare-te-ios-10-2-emoji-dhe-sfonde-te-reja/20%Always2016-11-01 17:34
https://pcworld.al/interneti-mobil-tejkalon-per-te-pare-ate-desktop-shenon-51-2-te-trafikut-global/20%Always2016-11-01 18:19
https://pcworld.al/acarohen-marredheniet-mes-google-dhe-microsoft-pas-zbulimit-te-nje-dobesi-kritike-ne-windows/20%Always2016-11-01 18:22
https://pcworld.al/meizu-m5-nje-telefon-130-dollaresh-ekran-5-2-inc-720p-dhe-kamer-13-megapiksel/20%Always2016-11-01 13:00
https://pcworld.al/britania-investon-1-9-miliard-sterlina-ne-mbrojtjen-e-qytetareve-nga-sulmet-kibernetike/20%Always2016-11-01 18:17
https://pcworld.al/google-shpall-lufte-mashtrimit-ne-play-store-sulmon-vleresimet-e-rreme/20%Always2016-11-01 10:44
https://pcworld.al/versioni-alpha-aplikacionit-twitter-ne-android-perfiton-nga-avantazhet-e-android-7-1/20%Always2016-11-01 18:31
https://pcworld.al/system76-prezantoi-nje-laptop-ubuntu-699-dollaresh-procesoret-intel-skylake/20%Always2016-11-01 08:44
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-rishikon-politikat-e-heqjes-se-permbajtjeve/20%Always2016-11-01 08:23