XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/dorsey-kerkon-mendimin-e-perdoruesve-per-twitter-ata-kerkojne-nje-buton-editimi/20%Always2016-12-30 21:56
https://pcworld.al/raport-apple-te-ule-10-prodhimin-e-iphone-7-dhe-7-plus/20%Always2016-12-30 19:00
https://pcworld.al/juice-mund-te-pershtatni-indikatorin-e-jetegjatesise-se-baterise-ne-macos/20%Always2016-12-30 16:53
https://pcworld.al/xioami-mi-6-pozon-per-internetin/20%Always2016-12-30 15:59
https://pcworld.al/obama-lajmeron-sanksionet-ndaj-rusise-trump-eshte-koha-te-ecim-perpara/20%Always2016-12-30 14:10
https://pcworld.al/amazon-hedh-syte-nga-qielli-per-te-magazinuar-produktet/20%Always2016-12-30 13:04
https://pcworld.al/duolingo-shton-klubet-per-te-bere-mesimin-e-gjuheve-konkurrues/20%Always2016-12-30 11:06
https://pcworld.al/monitori-ri-samsung-ch711-ekran-te-lakuar-dedikohet-gamerave/20%Always2016-12-30 09:35
https://pcworld.al/samsung-android-nougat-7-1-1-disponueshem-ne-s7-dhe-s7-edge-nga-janari/20%Always2016-12-30 09:09
https://pcworld.al/video-live-360-gradeshe-mberrijne-ne-twitter-dhe-periscope/20%Always2016-12-29 21:14
https://pcworld.al/super-mario-run-shfaqet-ne-dyqanin-e-aplikacioneve-android-play-store/20%Always2016-12-29 20:19
https://pcworld.al/lg-te-anulloje-projektin-e-telefonit-modular-g6-ten/20%Always2016-12-29 18:24
https://pcworld.al/kampusi-apple-merr-forme-finalizohet-ne-tremujorin-e-pare-te-2017-video/20%Always2016-12-29 13:15
https://pcworld.al/microsoft-rifreskon-office-com-ikona-dhe-nderfaqe-te-re/20%Always2016-12-29 12:59
https://pcworld.al/facebook-sjell-ne-messenger-com-funksionalitetin-e-kerkimit-te-tekstit-brenda-bisedave/20%Always2016-12-29 12:48
https://pcworld.al/apple-dhe-samsung-humben-shansin-e-festave-te-fundvitit-thone-analistet/20%Always2016-12-29 12:28
https://pcworld.al/shba-ja-kunderpergjigjet-hakimit-te-zgjedhjeve-presidenciale-sanksione-ekonomike-ndaj-rusise/20%Always2016-12-29 11:39
https://pcworld.al/ford-prezantoi-gjeneraten-e-re-te-makinave-te-automatizuara/20%Always2016-12-29 09:59
https://pcworld.al/nje-kompani-robotike-e-korese-se-jugut-ka-ndertuar-nje-robot-te-vertete/20%Always2016-12-29 07:45
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-sipermarrja-e-vitit-ne-ict-ne-edicionin-e-katert-te-bleta-e-arte/20%Always2017-02-23 11:18
https://pcworld.al/nje-makine-tesla-shmang-perplasjen-fatale-perpara-ndodhjes-se-incidentit/20%Always2016-12-28 20:20
https://pcworld.al/game-mode-se-shpejti-ne-windows-10-rrit-performancen-e-lojerave/20%Always2016-12-28 19:24
https://pcworld.al/lenovo-perditeson-laptopet-thinkpad-x-l-dhe-t-procesoret-kaby-lake/20%Always2016-12-28 20:15
https://pcworld.al/perdoruesit-e-telefoneve-google-pixel-raportojne-fikje-te-papritur-te-telefonit/20%Always2016-12-28 15:13
https://pcworld.al/qualcomm-gjobitet-854-milion-dollar-nga-autoritetet-e-korese-se-jugut/20%Always2016-12-28 15:05
https://pcworld.al/telefonet-te-lehte-per-tu-riparuar-te-2016-tes/20%Always2016-12-28 20:23
https://pcworld.al/keshillat-britanik-spiunojne-publikun-leje-te-autoriteteve/20%Always2016-12-28 11:56
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kontrolloni-hapesiren-e-ngelur-ne-onedrive-nga-windows-10/20%Always2016-12-28 10:28
https://pcworld.al/kontrolli-sigurise-ne-facebook-alarmon-gabimisht-perdoruesit-ne-kryeqytetin-tajlandez-bangkok/20%Always2016-12-28 10:11
https://pcworld.al/nje-telefon-prototip-marken-e-nokia-shfaqet-ne-internet/20%Always2016-12-28 09:11
https://pcworld.al/mberriti-gionee-m2017-nje-bateri-7000mah-6gb-ram-dhe-procesor-snapdragon-653/20%Always2016-12-28 09:06
https://pcworld.al/cila-eshte-mosha-mesatare-e-punonjesve-ne-kompanite-lider-ne-teknologji/20%Always2016-12-27 16:56
https://pcworld.al/apple-te-sjelle-nje-model-5-inc-te-iphone-sistem-vertikal-kamerash/20%Always2016-12-27 16:41
https://pcworld.al/mbeshtetja-e-mozilla-per-firefox-ne-windows-xp-dhe-vista-perfundon-ne-2017-ten/20%Always2016-12-27 16:16
https://pcworld.al/cyber-security-privacy-shpalos-risite-e-konferences-se-radhes/20%Always2016-12-27 14:44
https://pcworld.al/sherbimi-hartave-partneritete-te-reja-ne-tregun-aziatik/20%Always2016-12-27 13:58
https://pcworld.al/ky-uebsajt-di-cdo-gje-rreth-jush-dhe-te-ardhmes-suaj/20%Always2016-12-27 14:50
https://pcworld.al/zbulohen-imazhe-dhe-detajet-e-samsung-galaxy-a5-2017/20%Always2016-12-27 10:17
https://pcworld.al/imazhe-paraprake-te-lg-g6-tes-konfirmojne-dizajn-te-ngjashem-g5/20%Always2016-12-27 09:51
https://pcworld.al/llogaria-e-hakuar-e-sony-music-ne-twitter-shokon-boten-britney-spears-ka-vdekur/20%Always2016-12-27 08:31
https://pcworld.al/zbulohen-detajet-e-kirin-970-arkitekture-10-nm-tete-berthama-dhe-lte-kategoria-12/20%Always2016-12-27 08:18
https://pcworld.al/dhuratat-teknologjike-te-kerkuara-ne-2016-ten/20%Always2016-12-26 17:42
https://pcworld.al/posta-franceze-merr-driten-jeshile-dronet-franceze-fillojne-dergimin-e-pakove/20%Always2016-12-26 14:11
https://pcworld.al/raporti-federal-shba-se-inteligjenca-artificiale-mund-te-shkaterroje-deri-ne-47-te-puneve-ne-dy-dekadat-e-ardhshme/20%Always2016-12-27 14:03
https://pcworld.al/81010-2/20%Always2016-12-26 11:22
https://pcworld.al/snapchat-blen-startupin-izraelit-te-realitetit-te-shtuar-cimagine/20%Always2016-12-26 09:48
https://pcworld.al/makinat-e-automatizuara-te-uber-migruan-per-ne-arizona/20%Always2016-12-26 09:02
https://pcworld.al/shuhet-sistemi-operativ-android-cyanogenmod-cfare-ngelet/20%Always2016-12-25 20:49
https://pcworld.al/macbook-pro-13-inc-ja-vlen-te-sakrifikosh-per-nje-touch-bar/20%Always2017-02-23 10:48
https://pcworld.al/tcl-prezanton-gjeneraten-e-re-te-telefoneve-blackberry-ne-ces-2017/20%Always2016-12-23 16:19
https://pcworld.al/firefox-51-mozilla-rrit-400-performancen-e-shfletuesit-fale-multi-proceseve/20%Always2016-12-23 16:57
https://pcworld.al/ja-sesi-te-gjeni-fjalekalimet-wi-fi-te-ruajtura-ne-windows-10/20%Always2016-12-23 13:44
https://pcworld.al/lg-probeam-eshte-projektori-shkelqimin-te-larte-prodhuar-ndonjehere/20%Always2016-12-23 12:24
https://pcworld.al/fillojne-shitjet-promocionale-ne-steam-serverat-dalin-jashte-funksioni/20%Always2016-12-23 11:13
https://pcworld.al/shtyhet-nje-fluturim-ajror-ne-shba-dikush-kishte-emertuar-hotspotin-e-wi-fi-galaxy-note-7/20%Always2016-12-23 10:52
https://pcworld.al/nokia-dergon-nje-tjeter-padi-ndaj-apple-shkon-ne-40-numri-patentave/20%Always2016-12-23 09:42
https://pcworld.al/lituania-kremlini-na-ka-pergjuar-sistemet-kompjuterike-prej-mese-2-vitesh/20%Always2016-12-23 09:05
https://pcworld.al/google-premton-dy-ore-inteligjente-android-wear-2-0-ne-2017/20%Always2016-12-23 10:21
https://pcworld.al/raspberry-pi-lancoi-sistemin-operativ-desktop-x86-pixel/20%Always2016-12-23 08:34
https://pcworld.al/turqia-kerkon-ndihmen-e-apple-per-deshifrimin-e-iphone-4s-se-vrasesit-te-ambasadorit-rus/20%Always2016-12-22 19:22
https://pcworld.al/edhe-pse-nje-deshtim-qarkullojne-shume-note-7-ne-treg-sesa-lg-v20/20%Always2016-12-22 18:54
https://pcworld.al/lg-prezantoi-telefonet-k3-k4-k8-k10-dhe-phabletin-stylus-3/20%Always2016-12-22 16:49
https://pcworld.al/zbulohen-prova-qe-vertetojne-sulmin-kibernetik-rus-ndaj-komitetit-demorkratik-ne-shba/20%Always2016-12-22 18:21
https://pcworld.al/whatsapp-se-shpejti-funksionin-e-terheqjes-se-mesazheve/20%Always2016-12-22 14:26
https://pcworld.al/uber-terhiqet-nga-testimet-e-makinave-autonome-ne-san-francisco/20%Always2016-12-22 15:22
https://pcworld.al/kufjet-wireless-apple-airpods-te-pariparueshme/20%Always2016-12-22 11:56
https://pcworld.al/publikohen-pamje-360-gradeshe-te-samsung-galaxy-j7-2017/20%Always2016-12-22 12:30
https://pcworld.al/ne-takimin-e-pare-per-2017-startup-grind-tirana-mirepret-19-janar-ardit-gjebrean/20%Always2016-12-22 10:18
https://pcworld.al/google-drive-ofron-2-muaj-falas-ne-abonimet-vjetore-per-planet-100gb-dhe-1tb/20%Always2016-12-22 09:47
https://pcworld.al/nokia-padit-apple-nje-front-ri-beteje-ne-luften-e-patentave/20%Always2019-01-03 17:47
https://pcworld.al/raporti-7-te-transparences-se-facebook-qeveria-shqiptare-22-kerkesa-ndersa-ajo-kosovare-7/20%Always2016-12-21 19:58
https://pcworld.al/google-adreson-dezinformimin-dhe-gjuhen-e-urrejtjes-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2016-12-21 19:02
https://pcworld.al/akuzohen-per-krime-online-9-hakera-perfundojne-ne-pranga-ne-kosove/20%Always2016-12-21 19:04
https://pcworld.al/viber-sjell-video-mesazhet-dhe-imazhet-e-animuara-gif/20%Always2016-12-21 17:29
https://pcworld.al/20-artikujt-te-edituar-ne-2016-ten-ne-wikipedia/20%Always2016-12-21 17:59
https://pcworld.al/perdoruesit-e-nexus-6p-raportojne-renie-te-ndjeshme-te-jetegjatesise-se-baterise/20%Always2016-12-21 16:41
https://pcworld.al/akep-vijon-puna-per-permiresimin-e-rrjeteve-problematike/20%Always2016-12-21 16:32
https://pcworld.al/super-mario-run-25-milion-shkarkime-ne-kater-dite/20%Always2016-12-21 16:09
https://pcworld.al/ja-sesi-te-permiresoni-fps-ne-e-video-lojerave-ne-windows-10/20%Always2016-12-21 13:26
https://pcworld.al/facebook-inkurajon-publikimin-e-permbajtjeve-tekst-nepermjet-sfondeve-ngjyra/20%Always2016-12-21 13:27
https://pcworld.al/htc-premton-dicka-te-madhe-12-janar/20%Always2016-12-21 12:09
https://pcworld.al/microsoft-fillon-implementimin-e-algoritmit-brotli-ne-shfletuesin-edge/20%Always2016-12-21 11:15
https://pcworld.al/cisco-shuan-sherbimin-cloud-intercloud/20%Always2016-12-24 09:33
https://pcworld.al/memorja-e-re-ram-g-skill-trident-z-te-ndricoje-kompjuterat/20%Always2016-12-21 08:44
https://pcworld.al/facebook-ne-bashkepunim-bbc-prezantoi-transmetimet-ze-live-audio/20%Always2016-12-20 22:07
https://pcworld.al/youtube-probleme-uebsajtin-shikimin-dhe-ngarkimin-e-videove/20%Always2016-12-20 21:51
https://pcworld.al/ja-gjuhet-popullore-te-programimit-bazuar-ne-tregun-dhe-motoret-e-kerkimit/20%Always2016-12-20 20:56
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-demostroi-jarvisin-e-tij-zerin-e-morgan-freeman/20%Always2016-12-20 19:57
https://pcworld.al/historite-e-instagram-afisha-te-vendodhjes-ores-motit-dhe-emoji/20%Always2017-02-23 11:24
https://pcworld.al/facebook-konfirmon-nje-tjeter-problem-matesit-e-trafikut-te-instant-articles/20%Always2016-12-20 18:18
https://pcworld.al/komisioni-europian-akuza-marreveshjes-se-blerjes-mes-facebook-dhe-whatsapp/20%Always2016-12-20 18:17
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kujdeseni-privatesine-e-te-dhenave-ne-desktopin-tuaj/20%Always2016-12-20 15:24
https://pcworld.al/galaxy-j3-2017-ne-shitjet-ne-janar-2gb-ram-dhe-16gb-memorje-te-brendshme/20%Always2016-12-20 13:10
https://pcworld.al/imagination-kerkon-rikthimin-procesoret-e-rinj-mips-dhe-grafikat-powervr/20%Always2016-12-20 11:08
https://pcworld.al/samsung-perditeson-laptopet-e-serive-9-procesoret-kaby-lake/20%Always2016-12-20 09:53
https://pcworld.al/samsung-marreveshje-lg-per-prodhimin-e-baterive-te-telefoneve-galaxy/20%Always2016-12-20 08:40
https://pcworld.al/apple-apelon-vendimin-e-komisionit-europian-per-taksat/20%Always2016-12-19 20:16
https://pcworld.al/facebook-po-teston-telefonatat-ne-grup-per-desktop/20%Always2016-12-19 20:26
https://pcworld.al/dropbox-te-heqe-skedaret-publik-ne-2017/20%Always2016-12-19 17:05
https://pcworld.al/hakohet-uebsajti-trajnimeve-ne-pronesi-te-linkedin-lynda-com/20%Always2016-12-19 15:00
https://pcworld.al/publikohen-foto-koncept-te-telefonit-nokia-c1/20%Always2016-12-19 13:35
https://pcworld.al/aplikacioni-vine-te-risillet-si-vine-camera-ne-janar/20%Always2016-12-19 11:21
https://pcworld.al/google-maps-tregon-vendkalimet-per-invalidet/20%Always2016-12-19 11:11
https://pcworld.al/0-40-dollar-cdo-minute-per-makinat-tesla-qe-kane-perfunduar-ngarkimin-ne-stacionet-tesla/20%Always2016-12-19 08:35
https://pcworld.al/leeco-le-x920-nje-telefon-ekran-6-3-inc-snapdragon-820-dhe-4gb-ram/20%Always2016-12-19 08:31
https://pcworld.al/uber-refuzon-ndalimin-e-testimit-te-makinave-te-automatizuara/20%Always2016-12-19 08:22
https://pcworld.al/monitoret-e-rinj-4k-hdr-te-lg-mberrijne-ne-ces-2017/20%Always2016-12-18 21:11
https://pcworld.al/hakohet-nje-banke-turke-permes-rrjetit-swift-humbet-4-milion-dollar/20%Always2016-12-16 19:43
https://pcworld.al/oret-inteligjente-pebble-te-qendrojne-funksionale-deri-ne-fund-te-2017-tes/20%Always2016-12-16 18:54
https://pcworld.al/super-mario-run-mberrin-ne-iphone-dhe-ipad/20%Always2016-12-16 16:57
https://pcworld.al/rikthehet-uebsajti-shquar-torrenteve-kickasstorrents/20%Always2016-12-16 14:55
https://pcworld.al/evernote-terheq-planin-per-ndryshimin-e-politikave-te-privatesise-pas-kritikave-te-ashpra/20%Always2016-12-16 16:24
https://pcworld.al/te-dhenat-e-1-miliard-perdoruesve-te-yahoo-jane-shitur-per-300000-dollar/20%Always2016-12-16 12:34
https://pcworld.al/identifikoni-llojin-e-shpendeve-aplikacionin-merlin-bird-photo-id/20%Always2016-12-16 10:55
https://pcworld.al/blackberry-licenson-prodhimin-e-telefoneve-blackberry-tek-kompania-kineze-tcl/20%Always2016-12-16 09:23
https://pcworld.al/facebook-fillon-etiketimin-e-lajmeve-te-rreme/20%Always2016-12-16 09:11
https://pcworld.al/putin-perfshire-personalisht-ne-hakimin-e-zgjedhjeve-presidenciale-amerikane/20%Always2016-12-15 21:48
https://pcworld.al/facebook-messenger-efekte-te-stilit-te-snapchat-per-kameren-selfie/20%Always2016-12-15 17:50
https://pcworld.al/apple-publikoi-perditesimin-e-dyte-madhor-ne-macos-sierra-10-12-2/20%Always2016-12-15 17:25
https://pcworld.al/samsung-te-integroje-samsung-pay-ne-te-gjithe-telefonet-vitin-e-ardhshem/20%Always2016-12-15 17:53
https://pcworld.al/baza-e-perdoruesve-te-instagram-u-rrit-ne-600-milion/20%Always2017-02-23 11:24
https://pcworld.al/google-allo-arrin-10-milion-instalime-ne-play-store/20%Always2016-12-15 14:51
https://pcworld.al/yahoo-konfirmon-nje-tjeter-hakim-ne-2013-ten-1-miliard-llogari-te-prekura/20%Always2016-12-15 12:52
https://pcworld.al/uber-lancon-makinat-autonome-ne-san-francisco-xc90-kalon-semaforin-ne-drite-te-kuqe/20%Always2016-12-15 12:33
https://pcworld.al/zyrtare-itu-ja-akordon-kosoves-kodin-telefonik-383/20%Always2016-12-15 09:53
https://pcworld.al/radio-garden-eksploroni-boten-e-radio-transmetimeve/20%Always2016-12-15 08:30
https://pcworld.al/ruani-fotot-dhe-video-vecorine-te-fundit-te-instagram/20%Always2017-02-23 11:24
https://pcworld.al/twitter-sjell-video-transmetimet-live-ne-ios-dhe-android/20%Always2016-12-14 17:41
https://pcworld.al/nje-perditesim-microsoft-bllokon-qasjen-ne-internet-ne-windows-10/20%Always2016-12-14 16:22
https://pcworld.al/nje-gabim-ne-shkrim-zanafilla-e-hakimit-te-e-mail-te-podestas/20%Always2016-12-14 19:10
https://pcworld.al/trump-fton-ne-nje-takim-ne-nju-jork-emrat-e-medhenj-te-teknologjise/20%Always2016-12-14 13:20
https://pcworld.al/amazon-prime-video-ne-mbare-boten-ne-shqiperi-dhe-kosove-abonimi-kushton-2-99-euro/20%Always2016-12-14 13:04
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-e-katert-eksperimental-te-android-wear-2-0/20%Always2016-12-14 12:46
https://pcworld.al/procesoret-zen-te-amd-se-te-quhen-ryzen/20%Always2016-12-14 12:10
https://pcworld.al/google-prezantoi-versionin-e-pare-te-platformes-se-re-iot-android-things/20%Always2016-12-14 11:42
https://pcworld.al/opera-integron-nje-kurs-kembimi-ne-shfletuesin-desktop/20%Always2016-12-14 08:52
https://pcworld.al/ja-aplikacionet-lojerat-dhe-filmat-popullore-ne-google-play-store-ne-2016/20%Always2016-12-14 08:29
https://pcworld.al/swift-paralajmeron-bankat-raporton-sulme-kibernetike-te-sofistikuara/20%Always2016-12-13 18:28
https://pcworld.al/prodhuesi-ekraneve-te-iphone-blen-kompanine-e-ekraneve-oled-joled/20%Always2016-12-13 18:07
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ruani-uebfaqet-per-lexim-offline/20%Always2016-12-13 16:52
https://pcworld.al/te-enjten-ne-startup-grind-tirana-vjen-miranda-ademaj/20%Always2017-02-23 11:20
https://pcworld.al/kufjet-wireless-te-apple-ne-shitje-pas-dy-muajsh-vonese/20%Always2016-12-13 15:15
https://pcworld.al/hmd-prezantoi-telefonet-e-pare-nokia/20%Always2016-12-13 15:15
https://pcworld.al/google-blen-startupin-e-sistemit-operativ-oreve-inteligjente-cronologics/20%Always2016-12-13 12:42
https://pcworld.al/adoleshenti-nga-maqedonia-qe-ka-fituar-60000-dollar-nga-lajmet-e-rreme-rreth-zgjedhjeve-ne-shba/20%Always2016-12-13 13:18
https://pcworld.al/google-htc-dhe-oculus-bashkohen-per-te-standartizuar-industrine-e-realitetit-virtual/20%Always2016-12-13 10:30
https://pcworld.al/gjashte-muaj-pas-ios-google-sjell-gboard-ne-android/20%Always2016-12-13 08:25
https://pcworld.al/testi-pisa-rekorde-kerkimi-ne-google-nga-kosovaret/20%Always2016-12-13 08:19
https://pcworld.al/instagram-lancon-videot-live-fshihen-pas-perfundimit-te-transmetimit/20%Always2017-02-23 11:25
https://pcworld.al/whatsapp-dhe-skype-pritet-ti-nenshtrohen-nje-rregullore-te-re-europiane-te-sigurise/20%Always2017-02-23 11:23
https://pcworld.al/apple-ios-10-2-disponueshem-cfare-ka-te-re/20%Always2016-12-12 21:06
https://pcworld.al/linja-produkteve-surface-po-perjeton-sukses-fale-zhgenjimit-nga-macbook/20%Always2016-12-12 18:42
https://pcworld.al/perkthyesi-ne-kohe-reale-skype-tashme-funksionon-edhe-thirrjet-telefonike/20%Always2017-02-23 11:23
https://pcworld.al/facebook-lancon-ngarkimin-e-videove-hd-ne-aplikacionin-android/20%Always2016-12-12 16:07
https://pcworld.al/ridizenjohet-cortana-ne-ios-dhe-android/20%Always2016-12-12 14:58
https://pcworld.al/menaxhimi-kopjeve-rezerve-te-te-dhenave-ne-google-drive-tashme-lehte/20%Always2016-12-12 13:09
https://pcworld.al/swift-3-1-finalizohet-ne-pranversen-e-2017-tes-fillon-puna-swift-4/20%Always2016-12-12 15:17
https://pcworld.al/samsung-ben-galaxy-note-7-ten-te-paperdorshem-bllokon-valet-celulare-dhe-wi-fi/20%Always2016-12-12 11:36
https://pcworld.al/obama-kerkon-hetim-te-sulmeve-kibernetike-gjate-zgjedhjeve-presidenciale-ne-shba/20%Always2016-12-12 10:04
https://pcworld.al/lenovo-perditeson-zuk-z1-dhe-z2-pro-ne-android-nougat/20%Always2016-12-12 08:35
https://pcworld.al/nje-anomali-ne-rrjetin-social-facebook-ripublikon-fotot-e-vjetra-pa-dijenine-e-perdoruesve/20%Always2016-12-11 14:43
https://pcworld.al/pewdiepie-youtuberi-paguar-15-milion-dollar-te-fituara-ne-2016-ten/20%Always2016-12-11 15:31
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-telefonit-te-fundit-ndertuar-nga-blackberry/20%Always2016-12-11 14:28
https://pcworld.al/facebook-raporton-probleme-mjetet-e-reklamimit-ne-rrjetin-social/20%Always2016-12-11 09:46
https://pcworld.al/kreativet-e-europes-u-takuan-ne-graz-festivali-european-youth-awards-2016/20%Always2016-12-10 15:48
https://pcworld.al/anonymous-mesazh-qeverise-shqiptare-ne-jemi-armiku-juaj-keq/20%Always2016-12-10 14:38
https://pcworld.al/bitcoin-arrin-piken-te-larte-ne-tre-vite-kembehet-774-dollar/20%Always2017-07-20 11:52
https://pcworld.al/test-shpejtesie-oneplus-3t-kunder-iphone-7-plus/20%Always2016-12-09 18:27
https://pcworld.al/nje-grup-hakerash-turq-shnderron-sulmet-kibernetike-ne-nje-loje-shperblyese/20%Always2016-12-09 17:52
https://pcworld.al/samsung-kufizon-karikimin-e-galaxy-note-7-tes-ne-30/20%Always2016-12-09 16:04
https://pcworld.al/samsung-po-punon-ne-dy-modele-telefonesh-palosje-prototipi-pare-ne-2017/20%Always2016-12-09 14:16
https://pcworld.al/zyrtarizohet-blerja-e-skyscanner-nga-kompania-kineze-ctrip/20%Always2016-12-09 14:07
https://pcworld.al/nintendo-zbulon-ne-nje-video-detajet-e-super-mario-run/20%Always2016-12-09 12:06
https://pcworld.al/fitbit-blen-pebble-per-40-milion-dollar-shuhen-hardueri-dhe-softueri-kompanise/20%Always2016-12-16 18:48
https://pcworld.al/krijoni-korniza-per-fotot-e-profilit-vecorine-te-re-te-facebook/20%Always2016-12-09 09:23
https://pcworld.al/apple-ekspozimi-per-nje-kohe-te-gjate-ne-ambjente-te-jashtme-shkak-per-problemet-e-baterise-se-iphone-6s/20%Always2016-12-09 08:48
https://pcworld.al/yahoo-lancoi-aplikacionin-pyetje-pergjigje-ne-android-dhe-ios/20%Always2016-12-08 20:46
https://pcworld.al/google-redukton-madhesine-e-perditesimeve-ne-aplikacionet-android/20%Always2016-12-08 20:38
https://pcworld.al/galaxy-s8-ta-te-kete-nje-ekran-pa-skaje-raporton-bloomberg/20%Always2016-12-08 16:53
https://pcworld.al/kompjutera-rrjet-celular-per-microsoft-eshte-plotesisht-e-mundur/20%Always2016-12-08 16:17
https://pcworld.al/microsoft-finalizon-blerjen-262-miliard-dollareshe-te-linkedin/20%Always2016-12-08 15:42
https://pcworld.al/ka-mberritur-bluetooth-5-dyfishin-e-bandwidth/20%Always2016-12-08 14:05
https://pcworld.al/asteroidos-nje-sistem-operativ-kod-te-hapur-per-paisjet-android-wear/20%Always2016-12-08 16:24
https://pcworld.al/marreveshja-microsoft-qualcomm-sjell-aplikacionet-win32-ne-procesoret-arm/20%Always2016-12-08 11:12
https://pcworld.al/galaxy-s8-ta-nuk-te-kete-kufje-tradicionale-3-5-mm/20%Always2016-12-08 09:33
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-shtate-publike-te-ios-10-2/20%Always2016-12-07 19:24
https://pcworld.al/whatsapp-zgjeron-deri-30-qershor-mbeshtetjen-per-telefonet-blackberry-dhe-nokia/20%Always2016-12-07 17:13
https://pcworld.al/raportohet-se-intel-te-integroje-grafikat-amd-ne-procesoret-e-kompanise/20%Always2016-12-07 19:30
https://pcworld.al/chrome-ne-android-arrin-versionin-55/20%Always2016-12-07 14:51
https://pcworld.al/apple-music-arrin-20-milion-abonente/20%Always2016-12-07 12:24
https://pcworld.al/tirana-mirepriti-konferencen-teme-transformimi-dixhital-edukimit-organizuar-nga-microsoft/20%Always2016-12-07 11:45
https://pcworld.al/macbook-pro-probleme-serioze-baterine/20%Always2016-12-07 08:43
https://pcworld.al/huawei-prezanton-sot-nje-telefon-te-ri-koncept-nen-marken-honor/20%Always2016-12-07 08:39
https://pcworld.al/microsoft-konferenca/20%Always2016-12-06 10:21
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-final-te-android-7-1-1/20%Always2016-12-05 19:26
https://pcworld.al/bmw-ja-ngre-kurth-nje-hajduti-e-mbyll-brenda-makines-se-vjedhur/20%Always2019-01-03 17:42
https://pcworld.al/microsoft-implementon-ndryshime-radikale-ne-sistemin-e-perditesimeve-te-windows-10-tes/20%Always2016-12-05 16:55
https://pcworld.al/lojtaret-te-mire-te-lojes-go-nga-japonia-kina-dhe-korea-e-jugut-te-konkurrojne-kunder-inteligjences-artificiale/20%Always2016-12-05 15:45
https://pcworld.al/neser-mbahet-konferenca-transformimi-dixhital-edukimit-ne-shqiperi-organizuar-microsoft/20%Always2016-12-05 13:25
https://pcworld.al/google-riemerohet-ne-google-wifi/20%Always2016-12-05 11:20
https://pcworld.al/apple-konfirmon-ambicjet-ne-industrine-e-makinave-vetedrejtuese/20%Always2016-12-05 10:03
https://pcworld.al/google-earth-timelapse-ja-sesi-ka-ndryshuar-bota-pergjate-viteve-1984-2016/20%Always2016-12-05 08:34
https://pcworld.al/nje-fundjave-plot-mundesi-po-vjen-9-11-dhjetor-ne-edicionin-e-7-te-te-startup-weekend-tirana/20%Always2017-02-23 11:20
https://pcworld.al/shqiperia-dhe-kosova-internetin-te-ngadalte-ne-evrope/20%Always2016-12-03 20:09
https://pcworld.al/gigabyte-prezantoi-kasen-xtreme-gaming-xc700w/20%Always2016-12-03 17:13
https://pcworld.al/kriminelet-kibernetik-e-kane-shume-te-lehte-te-zbulojne-informacionet-e-kartave-te-kreditit-thote-universiteti-newcastle/20%Always2016-12-02 16:57
https://pcworld.al/nvidia-gtx-1050-per-laptopet-debuton-ne-ces-2017/20%Always2016-12-02 16:00
https://pcworld.al/nje-selfie-u-kushton-jeten-dy-te-rinjve-ne-antalia-te-turqise/20%Always2016-12-02 14:58
https://pcworld.al/mbi-100-tema-tashme-falas-ne-aplikacionin-e-tastieres-swiftkey/20%Always2016-12-02 14:31
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-moto-x-2017-bie-ne-sy-ekran-5-2-inc-dhe-skaneri-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2016-12-02 14:42
https://pcworld.al/enermax-prezantoi-serite-e-reja-te-ushqyesve-sfx-revolution/20%Always2016-12-02 12:23
https://pcworld.al/karikuesit-jo-origjinale-te-apple-deshtojne-ne-testet-e-sigurise/20%Always2016-12-02 14:46
https://pcworld.al/fitbit-prane-blerjes-se-prodhuesit-te-oreve-inteligjente-pebble/20%Always2016-12-02 09:53
https://pcworld.al/google-lancoi-app-maker-per-zhvillimin-lehtesi-te-aplikacioneve-per-sipermarrjet/20%Always2016-12-02 09:09
https://pcworld.al/android-nougat7-0-mberrin-ne-xperia-xz/20%Always2016-12-02 09:10
https://pcworld.al/te-marten-ne-protik-digital-transformation-talk-nje-takim-plot-inspirim-michael-kogeler/20%Always2016-12-01 19:09
https://pcworld.al/google-shton-mbeshtetjen-per-komanden-zanore-ok-google-ne-android-auto/20%Always2016-12-01 17:45
https://pcworld.al/huawei-ben-te-ditur-planet-e-perditesimeve-ne-android-nougat/20%Always2016-12-01 15:25
https://pcworld.al/nga-sot-hyjne-ne-fuqi-rregullat-e-reja-te-icann-per-transferimin-e-domaineve/20%Always2016-12-01 14:33
https://pcworld.al/telefonet-nokia-rikthehen-ne-fillim-te-2017-tes-por-sistem-operativ-android/20%Always2016-12-01 13:20
https://pcworld.al/gooligan-sulmon-android-infekton-1-milion-llogari-google/20%Always2016-12-01 11:35
https://pcworld.al/makinat-nissan-te-lajmerojne-drejtuesit-per-kohen-e-duhur-te-mirembajtjes/20%Always2016-12-01 09:02
https://pcworld.al/duke-luajtur-protokollin-wifi-esp8266-dhe-ap-falso/20%Always2016-12-01 08:49
https://pcworld.al/google-teston-nderfaqen-e-bazuar-ne-karta-ne-play-store/20%Always2016-12-01 08:43