XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/monitori-lg-rekomanduar-nga-apple-nuk-funksion-prane-nje-routeri-wireless/20%Always2017-01-31 19:14
https://pcworld.al/iphone-7-mund-te-ndaloje-renien-e-te-ardhurave-te-apple/20%Always2017-01-31 18:24
https://pcworld.al/twitter-premton-lufte-abuzimit-ne-rrjetin-social/20%Always2017-01-31 16:35
https://pcworld.al/sistemi-operativ-misterioz-windows-cloud-pergjigja-e-microsoft-ndaj-chromebook-eve/20%Always2017-01-31 15:09
https://pcworld.al/lego-life-nje-rrjet-social-per-femijet-nen-moshen-13-vjec/20%Always2017-01-31 13:52
https://pcworld.al/gjenerata-e-trete-e-samsung-galaxy-tab-s-mberrin-26-shkurt-ne-barcelone/20%Always2017-01-31 13:05
https://pcworld.al/google-publikon-betan-e-pare-publike-te-android-7-1-2/20%Always2017-01-31 12:21
https://pcworld.al/softbank-gati-te-investoje-1-miliard-dollar-ne-wework/20%Always2017-01-31 12:21
https://pcworld.al/andrus-ansip-nenvizon-nevojen-urgjente-te-nje-marreveshjeje-per-heqjen-e-tarifave-roaming/20%Always2017-01-31 12:21
https://pcworld.al/dropbox-drejt-sipermarrjeve-produktet-e-reja-smart-sync-dhe-paper/20%Always2017-01-31 09:36
https://pcworld.al/bill-gates-flet-kunder-mohimit-te-ndryshimeve-klimaterike/20%Always2017-01-31 09:32
https://pcworld.al/deleteuber-njerezit-kthehen-kunder-sherbimit-online-te-taksive/20%Always2017-01-30 19:51
https://pcworld.al/vdes-ne-moshen-91-vjecare-babai-pac-man-masaya-nakamura/20%Always2017-01-30 18:29
https://pcworld.al/whatsapp-teston-gjurmimin-ne-kohe-reale-editimin-dhe-terheqjen-e-mesazheve/20%Always2017-01-30 16:42
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-oreve-inteligjente-te-google-fillojne-nga-249-dollar/20%Always2017-01-30 16:06
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-fitbit-larg-pritshmerive-pritet-largimi-110-punonjesve/20%Always2017-01-30 15:35
https://pcworld.al/viber-telefonata-falas-per-emigrantet-e-prekur-nga-urdhrit-ekzekutiv-trump/20%Always2017-01-30 17:14
https://pcworld.al/fermerja-nga-britania-e-cila-ndertoi-internetin-e-saj/20%Always2017-01-30 16:26
https://pcworld.al/ja-sesi-te-beni-taskbar-plotesisht-transparent-ne-windows-10/20%Always2017-01-30 12:06
https://pcworld.al/stema-e-uck-se-ne-faqen-e-agjensise-serbe-te-lajmeve-tanjug/20%Always2017-01-30 11:19
https://pcworld.al/lideret-e-silikonit-bashkohen-kunder-trump-per-emigranteve/20%Always2017-01-30 11:27
https://pcworld.al/transaksionet-permes-nje-telefoni-mobil-te-rriten-dhjetefish-deri-ne-2021/20%Always2017-01-30 08:24
https://pcworld.al/microsoft-vleresohet-500-miliard-dollar/20%Always2017-01-30 08:09
https://pcworld.al/82488-2/20%Always2017-01-29 15:04
https://pcworld.al/intel-qendron-ligjit-moore-planifikon-ndertimin-e-procesoreve-7-nm/20%Always2017-01-28 21:07
https://pcworld.al/sulmet-kibernetike-ne-2016-ekspozuan-42-miliard-rekorde-perdoruesish/20%Always2017-01-28 21:20
https://pcworld.al/perfundojne-ne-pranga-pese-hakera-te-atm-ve-ne-europe-dhe-azi/20%Always2017-01-28 12:06
https://pcworld.al/urdhri-ekzekutiv-trump-detyron-google-te-mbledhe-stafin/20%Always2017-01-28 21:04
https://pcworld.al/te-premten-celi-dyert-edicioni-5-te-mbarekombetar-shperblimeve-ne-teknologji-albanian-ict-awards/20%Always2017-01-28 11:09
https://pcworld.al/arrestohet-ne-rusi-hulumtuesi-kaspersky-lab/20%Always2017-01-27 15:34
https://pcworld.al/kush-eshte-telefoni-pa-sigurte-donald-trump/20%Always2017-01-28 11:41
https://pcworld.al/fitimet-e-microsoft-rriten-4-biznesi-cloud-shenon-rekorde/20%Always2017-01-27 10:41
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-google-alphabet-shenojne-tjeter-rritje-fitimi-goditet-nga-taksat-e-larta/20%Always2017-01-27 10:31
https://pcworld.al/perdoruesit-e-android-mund-te-shfrytezojne-celesat-wireless-te-sigurise-ne-vend-te-autentikimit-dy-faktor/20%Always2017-01-27 11:48
https://pcworld.al/raport-galaxy-s8-vjen-29-mars-ne-dy-modele-5-8-inc-dhe-6-2-inc/20%Always2017-01-27 08:28
https://pcworld.al/twitter-zevendeson-seksionin-moments-explore/20%Always2017-01-26 20:11
https://pcworld.al/krijuesi-flappy-bird-vjen-nje-tjeter-loje-te-re-super-te-veshtire-ninja-spinki/20%Always2017-01-26 17:55
https://pcworld.al/apple-padit-qualcomm-edhe-ne-kine-kerkon-145-milion-dollar/20%Always2017-01-26 17:14
https://pcworld.al/htc-premton-nje-tjeter-telefon-te-rangut-te-larte-ne-2017-kesaj-snapdragon-835/20%Always2017-01-26 17:06
https://pcworld.al/chrome-dhe-firefox-shpallin-lufte-lidhjeve-te-pasigurta-http/20%Always2017-01-26 16:28
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-sjell-historite-ne-aplikacionin-kryesor/20%Always2017-01-26 15:18
https://pcworld.al/wanderu-ne-kerkim-te-biletave-te-lira-te-udhetimit-autobuz-dhe-tren-ne-europe/20%Always2017-01-26 13:28
https://pcworld.al/microsoft-planifikon-investim-prej-1-miliard-dollar-cdo-vit-ne-siguri-kibernetike/20%Always2017-01-26 12:23
https://pcworld.al/ndryshime-te-reja-ne-trendet-e-facebook-per-te-adresuar-lajmet-e-rreme/20%Always2017-01-26 12:25
https://pcworld.al/microsoft-publikon-nje-klient-te-onedrive-business-per-macos/20%Always2017-01-26 09:56
https://pcworld.al/google-publikon-versionin-e-5-te-eksperimental-te-android-wear-2-0-mbeshtje-per-ios/20%Always2017-01-26 10:03
https://pcworld.al/hugo-barra-emerohet-ne-krye-te-realitetit-virtual-te-facebook/20%Always2017-01-26 08:29
https://pcworld.al/struktura-e-kycjes-ne-android-mund-te-deshifrohet-ne-vetem-pese-tentativa/20%Always2017-01-25 20:37
https://pcworld.al/zuckerberg-hedh-poshte-spekulimet-e-kandidatures-per-president-te-shteteve-te-bashkuara/20%Always2017-01-25 19:53
https://pcworld.al/kriminelet-kibernetike-po-mundohen-qe-te-shmangun-mashtrimin-nga-mesi-tyre/20%Always2017-01-25 18:11
https://pcworld.al/historite-live-ne-instagram-te-disponueshme-globalisht/20%Always2017-01-25 17:25
https://pcworld.al/hulumtuesi-zbulon-nje-menyre-sesi-te-fshije-cfaredo-video-ne-facebook/20%Always2017-01-25 16:18
https://pcworld.al/ja-sesi-te-konvertoni-cdo-video-youtube-ne-nje-mp3/20%Always2017-01-25 15:04
https://pcworld.al/blackberry-mercury-vjen-25-shkurt-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2017-01-25 13:49
https://pcworld.al/galaxy-s8-ekran-infinity-dhe-skaner-te-irisit-debuton-ne-mars/20%Always2017-01-25 12:24
https://pcworld.al/1-4-milion-konsumatore-regjistrohen-per-blerjen-e-nokia-6/20%Always2017-01-25 11:19
https://pcworld.al/cisco-blen-appdynamics-per-3-7-miliard-dollar/20%Always2017-01-25 10:40
https://pcworld.al/google-prezantoi-dy-chromebook-te-rinj/20%Always2017-01-25 09:31
https://pcworld.al/apple-vjen-ne-ndihme-te-perdoruesve-ne-lokalizimin-e-kufjeve-wireless-te-humbura/20%Always2017-01-25 13:46
https://pcworld.al/te-premten-cel-dyert-edicioni-5-te-i-ict-awards-cmime-risi-dhe-surpriza-ne-eventin-jubilar/20%Always2017-01-24 21:06
https://pcworld.al/australia-vendi-pare-ne-bote-sisteme-biometrike-ne-pikat-e-kalimit-kufitar/20%Always2017-01-24 19:09
https://pcworld.al/hulumtuesit-zbulojne-rrjete-masive-llogarish-te-rreme-ne-twitter/20%Always2017-01-24 17:19
https://pcworld.al/samsung-ka-porositur-kaq-shume-snapdragon-835-sa-nuk-ka-ngelur-gje-per-rivalet/20%Always2017-01-24 15:47
https://pcworld.al/lineageos-eshte-pasardhesi-cyanogenmod/20%Always2017-01-24 14:48
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-alibaba-u-rriten-54-ne-tre-mujorin-e-fundit-te-2016-es/20%Always2017-01-24 14:48
https://pcworld.al/apple-publikon-macos-10-12-3-adreson-problemet-baterine-dhe-grafikat-e-macbook-pro/20%Always2017-01-24 11:52
https://pcworld.al/shtyhet-marreveshja-e-blerjes-mes-yahoo-dhe-verizon/20%Always2017-01-24 11:24
https://pcworld.al/ky-mund-te-jete-imazh-pare-vertete-lg-g6/20%Always2017-01-24 08:45
https://pcworld.al/samsung-raporton-fitime-te-larte-ne-2016-en-pavaresisht-sages-se-note-7/20%Always2017-01-24 08:33
https://pcworld.al/te-gjitha-modelet-e-reja-te-laptopeve-chromebook-vine-aplikacionet-android/20%Always2017-01-23 21:23
https://pcworld.al/google-fillon-testimin-e-aplikacioneve-te-castit/20%Always2017-01-23 20:26
https://pcworld.al/apple-publikoi-versionin-zyrtar-te-ios-10-2-1/20%Always2017-01-23 18:30
https://pcworld.al/apple-dhe-foxconn-investojne-7-miliard-dollar-ne-nje-fabrike-ne-shba/20%Always2017-01-23 17:03
https://pcworld.al/asus-sfidon-raspberry-pi-nje-mini-kompjuter-gatshem-per-4k/20%Always2017-01-23 16:27
https://pcworld.al/yahoo-nen-hetim-nga-autoritetet-amerikane-per-dy-hakimet-e-profilit-te-larte/20%Always2017-01-23 14:07
https://pcworld.al/samsung-nuk-te-prezantoje-galaxy-s8-en-ne-barcelone/20%Always2017-01-23 11:52
https://pcworld.al/ja-sesi-te-monitoroni-performancen-e-sistemit-ne-windows-10/20%Always2017-01-23 11:09
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-problemet-e-baterise-shkaku-kryesor-flakeve-te-note-7/20%Always2017-01-23 10:10
https://pcworld.al/hugo-barra-largohet-nga-xiaomi/20%Always2017-01-23 08:43
https://pcworld.al/rritja-e-papunesise-ne-revolucionin-e-katert-industrial-teme-e-nxehte-ne-davos/20%Always2017-01-23 08:19
https://pcworld.al/lg-g6-telefoni-pare-asistentin-virtual-te-google/20%Always2017-01-22 18:51
https://pcworld.al/publikohen-detaje-te-reja-te-kompjuterit-intel-euclid-per-robotet/20%Always2017-01-22 18:16
https://pcworld.al/bitcoin-eshte-monedha-dixhitale-e-perdorur/20%Always2017-07-20 11:51
https://pcworld.al/kina-pergjigjet-kercenimeve-te-shba-se-nje-fabrike-30-miliard-dollareshe/20%Always2017-01-21 18:55
https://pcworld.al/android-shton-nje-funksionalitet-te-ri-instant-tethering/20%Always2017-01-21 17:51
https://pcworld.al/gara-nderkombetare-qe-sfidon-gjithe-hakeret-e-botes-kesaj-radhe-organizohet-ne-bashkepunim-kompanine-kosovare-findbug/20%Always2017-01-21 17:41
https://pcworld.al/trump-detyrohet-te-shkembeje-telefonin-e-tij-android-nje-te-sigurise-se-larte/20%Always2017-01-21 12:51
https://pcworld.al/apple-kerkon-1-miliard-dollar-nga-prodhuesi-cipeve-qualcomm/20%Always2017-01-20 21:56
https://pcworld.al/inaugurimi-trump-zhduket-faqja-e-shtepise-se-bardhe-per-komunitetin-lgbt/20%Always2017-01-20 21:35
https://pcworld.al/nintendo-sinjalizon-fundin-e-konsoles-wii-u/20%Always2017-01-20 20:36
https://pcworld.al/zoho-notebook-nje-alternative-e-evernote-dhe-onenote-ne-android-ios-dhe-mac/20%Always2017-01-20 18:03
https://pcworld.al/5-kompanite-vlere-ne-2006-dhe-2016/20%Always2017-01-20 15:29
https://pcworld.al/windows-10-nje-dyqan-librash-elektronike/20%Always2017-01-23 11:47
https://pcworld.al/minecraft-origjina-sulmit-te-madh-ddos-ne-histori-dhe-e-botnetit-mirai/20%Always2017-01-20 11:28
https://pcworld.al/nje-emoji-ne-imessage-thyen-mijera-iphone/20%Always2017-01-20 11:01
https://pcworld.al/konsorciumi-kinez-drejtuar-nga-china-oceanwide-prane-blerjes-se-rrjetit-global-idg/20%Always2017-01-22 18:13
https://pcworld.al/microsoft-terheq-aplikacionin-minecraft-nga-telefonet-windows/20%Always2017-01-20 11:02
https://pcworld.al/samsung-ben-publike-rezultatet-e-hetimit-te-note-7-23-janar/20%Always2017-01-20 08:09
https://pcworld.al/google-implementon-kerkimin-offline-ne-aplikacionin-google-per-android/20%Always2017-01-19 21:21
https://pcworld.al/linkedin-sjell-ridizenjimin-e-pare-madhor-pas-14-vitesh/20%Always2017-01-19 19:17
https://pcworld.al/shtyhet-qendrimi-snowden-ne-rusi-edhe-per-tre-vite-te-tjera/20%Always2017-01-19 17:06
https://pcworld.al/galaxy-s6-note-5-a3-a8-android-nougat-ne-gjashte-mujorin-e-pare-te-2017/20%Always2017-01-19 15:46
https://pcworld.al/facebook-ndalon-publikimin-ne-rrjetin-social-per-televizionin-shteteror-rus-rt/20%Always2017-01-19 15:39
https://pcworld.al/gjobitet-200000-dollar-nje-kompani-e-fotografimit-drone-ne-shba/20%Always2017-01-19 13:23
https://pcworld.al/google-blen-nga-twitter-platformen-e-zhvillimit-fabric/20%Always2017-01-19 13:15
https://pcworld.al/xiaomi-redmi-note-4-premton-dy-dite-jetegjatesi-baterie/20%Always2017-01-19 11:47
https://pcworld.al/obama-ul-denimin-per-ushtaraken-e-cila-publikoi-informacion-per-wikileaks-chelsea-manning/20%Always2017-01-19 15:35
https://pcworld.al/microsoft-vendos-cortana-n-ne-ekranin-e-kycjes-se-telefoneve-android/20%Always2017-01-19 08:30
https://pcworld.al/raport-oret-e-para-inteligjente-te-google-mberrijne-9-shkurt/20%Always2017-01-18 18:09
https://pcworld.al/mozilla-zyrtarizon-logon-e-re/20%Always2017-01-18 17:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-realizoni-editoni-dhe-te-shisni-foto-nje-aplikacion-te-vetem/20%Always2017-01-18 17:12
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-evernote-ne-ios-nje-fillim-nga-e-para/20%Always2017-01-18 15:22
https://pcworld.al/3-mjete-qe-ju-ndihmojne-te-arrini-qellimet-tuaja-ne-2017/20%Always2017-01-18 15:09
https://pcworld.al/uebsajtet-e-permbajtjeve-pornografike-transmetojne-video-permes-youtube/20%Always2017-01-18 14:10
https://pcworld.al/nderprerja-masive-e-energjise-muajin-e-kaluar-ne-kiev-rezultat-nje-sulmi-kibernetik/20%Always2017-01-18 13:53
https://pcworld.al/franca-viza-speciale-per-sipermarresit-inxhinieret-dhe-investitoret/20%Always2017-01-18 12:02
https://pcworld.al/shtohen-problemet-e-baterise-se-iphone-ne-ios-10-2-1/20%Always2017-01-18 11:48
https://pcworld.al/zuckerberg-mohon-akuzat-ndaj-realitetit-virtual-te-oculus-rift/20%Always2017-01-18 15:01
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-akuzojne-qualcomm-per-abuzime-pozitat-dominuese/20%Always2017-01-18 15:23
https://pcworld.al/82066-2/20%Always2017-01-18 09:30
https://pcworld.al/kjo-harte-tregon-vendet-ideale-per-te-realizuar-fotografi/20%Always2017-01-18 09:14
https://pcworld.al/nje-programues-nga-hollanda-nderton-mijera-uebsajte-skripte-pergjuese/20%Always2017-01-18 15:23
https://pcworld.al/shkarkimet-e-aplikacioneve-ne-2016-u-rriten-15-dhe-te-ardhurat-40/20%Always2017-01-18 15:24
https://pcworld.al/5-aplikacione-jetike-per-mbrojtjen-e-privatesise-online/20%Always2017-01-17 16:24
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-thirret-ne-gjykate-per-realitetin-virtual-te-oculus/20%Always2017-01-17 15:22
https://pcworld.al/nje-dobesi-kritike-ve-ne-rrezik-perdoruesit-e-kameres-samsung-smartcam/20%Always2017-01-18 15:24
https://pcworld.al/shuhet-vine-sot-shansi-fundit-per-te-ruajtur-klipet-6-sekondeshe/20%Always2017-01-17 15:28
https://pcworld.al/hulumtuesit-e-universitetit-te-stanford-zhvillojne-baterine-zjarrefikese/20%Always2017-01-17 12:10
https://pcworld.al/sony-xperia-z5-dhe-z5-premium-perditesohen-ne-android-7-0-nougat/20%Always2017-01-17 11:49
https://pcworld.al/raport-macbook-pro-perditesohet-procesoret-kaby-lake-dhe-32gb-ram-ne-2017/20%Always2017-01-17 10:56
https://pcworld.al/nje-patente-e-nje-paisjeje-palosje-te-microsoft-ngjall-shpresat-e-nje-telefoni-surface/20%Always2017-01-17 09:35
https://pcworld.al/nvidia-perditeson-versionin-e-vjeter-te-shield-tv-funksionalitete-te-modelit-te-ri/20%Always2017-01-17 08:43
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s8-te-kete-skaner-irisi-ne-kameren-ballore/20%Always2017-01-16 18:10
https://pcworld.al/raspberry-pi-nxjerr-ne-shitje-kompjuterin-e-ri-per-aplikimet-industriale/20%Always2017-01-16 18:01
https://pcworld.al/universiteti-harvardit-ofron-nje-kurs-online-falas-fotografie/20%Always2017-01-16 17:49
https://pcworld.al/cfare-nenkuptojne-tiketat-ngjitur-mesazhet-ne-whatsapp-dhe-telegram/20%Always2017-01-16 17:05
https://pcworld.al/keto-jane-fjalekalimet-te-perdorura-te-2016-es/20%Always2017-01-16 16:37
https://pcworld.al/samsung-zbuloi-detajet-e-galaxy-c7-pro/20%Always2017-01-16 15:10
https://pcworld.al/pas-renies-se-whatsapp-ekziston-te-vertete-nje-aplikacion-sigurte-komunikimi/20%Always2017-01-16 14:11
https://pcworld.al/facebook-fillon-etiketimin-e-lajmeve-te-rreme-ne-gjermani/20%Always2017-01-16 12:15
https://pcworld.al/skandali-korrupsionit-ne-korene-e-jugut-prokuroret-kerkojne-arrestimin-e-liderit-te-samsung-jay-y-lee/20%Always2017-01-16 11:55
https://pcworld.al/samsung-zbulon-se-bateria-ishte-shkaktari-flakeve-te-galaxy-note-7/20%Always2017-01-16 09:35
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kontrolloni-nese-pajisjet-tuaja-iot-jane-te-sigurta/20%Always2017-01-16 08:36
https://pcworld.al/ne-kujtim-te-aaron-swarz-nje-jete-madheshtore-dhe-nje-vdekje-tragjike/20%Always2017-01-16 10:44
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-game-mode-performanca-e-lojerave-ne-fokus/20%Always2017-01-15 18:14
https://pcworld.al/iphone-ardhshem-certifikimin-ip68-edhe-rezistent-ndaj-ujit/20%Always2017-01-15 17:55
https://pcworld.al/konglomerati-kinez-leeco-siguron-nje-investim-prej-2-18-miliard-dollaresh/20%Always2017-01-15 13:27
https://pcworld.al/cili-prodhues-telefoneve-android-eshte-shpejti-perditesimet/20%Always2017-01-15 12:43
https://pcworld.al/apple-dominon-kufjet-wireless-rremben-26-te-tregut/20%Always2017-01-14 22:01
https://pcworld.al/bateria-e-nje-telefon-shkaku-rrezimit-te-avionit-te-egyptair-thone-hetuesit/20%Always2017-01-14 21:49
https://pcworld.al/nje-perditesim-serverave-te-facebook-dhe-messenger-shteron-baterite-e-telefoneve/20%Always2017-01-14 21:27
https://pcworld.al/raport-samsung-po-zhvillon-nje-telefon-palosje-qe-shnderrohet-ne-nje-tablet/20%Always2017-01-14 21:08
https://pcworld.al/youtube-lancoi-super-bisedat-nje-menyre-tjeter-per-te-gjeneruar-te-ardhura/20%Always2017-01-14 20:47
https://pcworld.al/snapchat-lehteson-navigimin-nje-funksion-universal-kerkimi/20%Always2017-01-13 19:10
https://pcworld.al/bie-facebook-mijera-perdorues-pa-qasje-ne-rrjetin-social/20%Always2017-01-13 18:40
https://pcworld.al/akep-hap-ne-shkoder-zyren-e-monitorimit-te-frekuencave-per-veriun/20%Always2017-01-13 16:20
https://pcworld.al/perdoruesit-e-whatsapp-te-rrezikuar-nga-pergjimi-thone-hulumtuesit/20%Always2017-01-13 15:27
https://pcworld.al/nintendo-zhgenjen-konsolen-299-dollareshve-switch/20%Always2017-01-13 14:42
https://pcworld.al/google-sjell-nje-version-3d-te-aplikacionit-per-femijet-toontastic/20%Always2017-01-13 13:06
https://pcworld.al/prokuroria-ne-korene-e-jugut-mandat-arresti-per-liderin-e-grupit-samsung-jay-y-lee/20%Always2017-01-13 12:18
https://pcworld.al/snapdragon-835-inteligjencen-artificiale-te-tensorflow-pershpejtohen-aplikacionet-android/20%Always2017-01-13 10:12
https://pcworld.al/tencent-lancon-nje-alternative-te-apple-app-store-ne-wechat/20%Always2017-01-13 08:58
https://pcworld.al/nokia-6-shfaqet-ne-nje-video-cpaketuese/20%Always2017-01-13 08:46
https://pcworld.al/apple-ne-gjykate-per-monopolizim-te-aplikacioneve-per-iphone/20%Always2017-01-13 08:46
https://pcworld.al/perditesimi-sigurise-4-7-1-ne-wordpress-adreson-8-probleme-sigurie/20%Always2017-01-13 08:12
https://pcworld.al/debuton-bubble-witch-3-saga-ne-android-ios-dhe-facebook/20%Always2017-01-12 21:40
https://pcworld.al/nougat-po-dergohet-tek-galaxy-s7-dhe-s7-edge/20%Always2017-01-12 21:40
https://pcworld.al/shitjet-e-kompjutereve-ne-renie-per-vitin-e-5-te-radhe/20%Always2017-01-12 19:31
https://pcworld.al/telefoni-ri-htc-u-ultra-nje-epoke-e-re-per-kompanine/20%Always2017-01-13 09:33
https://pcworld.al/nje-hero-gjen-fundin-e-nje-databaze-excel/20%Always2017-01-12 15:16
https://pcworld.al/adobe-tregon-nje-video-koncept-te-editimit-te-fotove-permes-komandave-zanore/20%Always2017-01-12 14:59
https://pcworld.al/opera-prezantoi-neon-nje-koncept-sesi-duhet-te-jete-nje-shfletues-modern/20%Always2017-01-12 13:31
https://pcworld.al/pas-7-muajsh-pritjeje-google-sjell-android-wear-2-0-ne-muajin-shkurt/20%Always2017-01-12 13:00
https://pcworld.al/xiaomi-kerkon-rikthimin-ne-2017-pritet-te-shese-14-47-miliard-dollar-telefone/20%Always2017-01-12 13:01
https://pcworld.al/fitbit-blen-startupin-europian-te-oreve-luksoze-vector/20%Always2017-01-12 13:01
https://pcworld.al/departamenti-amerikan-teston-tufa-dronesh-te-printuar-ne-3d/20%Always2017-01-12 13:01
https://pcworld.al/kycja-dinamike-mban-te-sigurte-kompjuterin-kur-perdoruesi-largohet/20%Always2017-01-12 08:21
https://pcworld.al/shfletuesi-safari-shkaktari-jetegjatesise-se-dobet-te-baterise-ne-macbook-pro/20%Always2017-01-11 20:48
https://pcworld.al/reklama-brenda-historive-instagram-pritet-te-gjeneroje-3-64-miliard-dollar-te-ardhura/20%Always2017-01-11 19:05
https://pcworld.al/facebook-per-nje-gazetari-te-mire-ne-fokus-bashkepunimi-ngushte-mediat/20%Always2017-01-11 17:57
https://pcworld.al/microsoft-pranon-rekomandimet-e-autoritetit-zvicerian-te-privatesise-per-windows-10/20%Always2017-01-11 16:22
https://pcworld.al/samsung-96-telefoneve-galaxy-note-7-jane-hequr-nga-tregu/20%Always2017-01-11 12:36
https://pcworld.al/raport-apple-iphone-ri-te-jete-prej-xhami-dhe-celiku/20%Always2017-01-11 12:36
https://pcworld.al/arkep-ul-cmimet-thirjeve-telefonike-shumice-mes-operatoreve-ne-kosove/20%Always2017-01-11 15:14
https://pcworld.al/whatsapp-ne-android-sjell-imazhet-e-animuara-gif-te-giphy/20%Always2017-01-11 12:52
https://pcworld.al/mali-zi-ne-gatishmeri-te-plote-ndaj-sulmeve-kibernetike/20%Always2017-01-11 11:21
https://pcworld.al/spotify-ofron-nje-vend-pune-per-presidentin-amerikan-ne-largim-barak-obama/20%Always2017-01-11 09:24
https://pcworld.al/roboti-lg-qe-kontrollon-pajisjet-e-mencura-ne-shtepine-tuaj/20%Always2017-01-11 08:45
https://pcworld.al/legjislacioni-ri-europian-per-privatesine-rregulla-te-ashpra-per-facebook-dhe-google/20%Always2017-01-10 21:24
https://pcworld.al/bllokimi-profilit-te-mark-zuckerberg-ne-facebook-mision-pamundur/20%Always2017-01-10 21:07
https://pcworld.al/cyberpowerpc-josh-adhuruesit-e-lojerave-setin-e-ri-gamer-ultra-vr-dhe-oculus-rift/20%Always2017-01-10 18:41
https://pcworld.al/aplikacioni-cili-lajmeron-investitoret-sahere-trump-ciceron-ne-twitter/20%Always2017-01-10 21:15
https://pcworld.al/ookla-lancon-aplikacionin-speedtest-ne-windows-10-dhe-mac/20%Always2017-01-10 17:11
https://pcworld.al/autoritetet-italiane-ne-bisedime-google-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-taksave/20%Always2017-01-10 14:50
https://pcworld.al/ibm-numrin-te-larte-te-patentave-te-akorduara-ne-2016/20%Always2017-01-10 14:37
https://pcworld.al/marisa-mayer-largohet-nga-yahoo-kompania-ndryshon-emrin-ne-altaba/20%Always2017-01-10 12:45
https://pcworld.al/ndertimi-15002-windows-10-tes-nje-perditesim-masiv-plot-vecori-te-reja/20%Always2017-01-10 11:48
https://pcworld.al/ekrani-blu-vdekjes-te-jete-jeshil-ne-versionet-eksperimentale-te-windows-10-tes/20%Always2017-01-10 10:56
https://pcworld.al/apple-refuzon-aplikacionin-e-lokalizimit-te-kufjeve-wireless-finder-airpods/20%Always2017-01-10 09:38
https://pcworld.al/raportohet-se-nokia-po-punon-ne-nje-asistent-virtual/20%Always2017-01-10 09:03
https://pcworld.al/raport-apple-te-sjelle-tre-modele-te-reja-ipad-ne-2017/20%Always2017-01-09 18:55
https://pcworld.al/hajdutet-vjedhin-ne-ces-prototipet-e-projektit-valerie-te-razer/20%Always2017-01-10 13:51
https://pcworld.al/atlassian-blen-zhvilluesin-e-aplikacionit-te-menaxhimit-te-detyrave-trello/20%Always2017-01-09 17:56
https://pcworld.al/trump-pranon-rolin-e-rusise-ne-sulmet-kibernetike-ndaj-partise-demokratike-ne-shba/20%Always2017-01-09 16:13
https://pcworld.al/anonymous-kerkon-nga-autoritetet-franceze-lirimin-e-ramush-haradinajt/20%Always2017-01-11 13:02
https://pcworld.al/twitter-debon-martin-shkrelin-pas-akuzave-per-ngacmim/20%Always2017-01-11 08:44
https://pcworld.al/10-vite-iphone-9-janari-dita-e-revolucionit-te-telefoneve-inteligjente/20%Always2017-01-11 09:03
https://pcworld.al/google-prezantoi-makinen-te-fundit-sistem-vetedrejtimi-chrysler-pacifica/20%Always2017-01-11 09:05
https://pcworld.al/hmd-prezantoi-telefonin-e-pare-android-marken-ikonike-nokia/20%Always2017-01-09 11:13
https://pcworld.al/lg-raporton-deficitin-e-pare-financiar-qe-nga-2010/20%Always2017-01-09 10:24
https://pcworld.al/fitbit-permireson-eksperiencen-e-aplikacioneve-grupet-dhe-objektivat-e-rekomanduara/20%Always2017-01-11 08:41
https://pcworld.al/kompanite-e-kamerave-indiferente-ndaj-ces-2017/20%Always2017-01-11 08:40
https://pcworld.al/nje-imazh-samsung-galaxy-s8-zbulon-mungesen-e-nje-butoni-qendror/20%Always2017-01-08 18:42
https://pcworld.al/laptopi-super-holle-asus-zenbook-3-deluxe-fuqizohet-nga-procesore-kaby-lake/20%Always2017-01-11 08:39
https://pcworld.al/projekti-valerie-razer-eshte-nje-laptop-tre-ekrane-17-inc/20%Always2017-01-11 08:41
https://pcworld.al/dell-latitude-7285-2n1-nje-hibrid-bateria-e-te-cili-ngarkohet-nga-tastiera/20%Always2017-01-07 15:44
https://pcworld.al/google-ben-te-mundur-shkarkimin-e-adb-dhe-fastboot-pa-sdk-ne/20%Always2017-01-06 20:51
https://pcworld.al/ju-mund-te-perfitoni-ende-windows-10-ten-falas/20%Always2017-01-07 12:33
https://pcworld.al/samsung-parashikon-fitime-rekord-per-tre-mujorin-e-fundit-te-2016/20%Always2017-01-06 16:58
https://pcworld.al/faraday-future-ballafaqohet-nje-test-kritik-makinen-e-re-elektrike/20%Always2017-01-06 17:30
https://pcworld.al/gjenerata-e-re-e-usb-se-kingston-data-traveler-hyperx-predator-vjen-2tb-kapacitet/20%Always2017-01-06 17:05
https://pcworld.al/mashtrimi-madh-ne-historine-e-reklamimit-hakerat-fitojne-3-5-milion-dollar-cdo-dite/20%Always2017-01-07 12:32
https://pcworld.al/zyrtare-mbyllet-vine-nga-17-janari-quhet-vine-camera/20%Always2017-01-06 16:24
https://pcworld.al/intel-compute-card-nje-mini-kompjuter-cili-mund-te-shpetoje-paisjet-e-vjetra/20%Always2017-01-06 10:25
https://pcworld.al/dell-canvas-eshte-nje-ekran-27-inc-stilit-te-microsoft-surface-studio/20%Always2017-01-09 09:40
https://pcworld.al/nvidia-zbuloi-gjeneraten-e-dyte-te-shield-tv-mbeshtetje-per-4k-hdr/20%Always2017-01-06 08:40
https://pcworld.al/dell-ultrasharp-32-ultra-hd-eshte-nje-monitor-rezolucion-8k-cmim-5000-dollar/20%Always2017-01-05 21:01
https://pcworld.al/monedha-dixhitale-bitcoin-bie-20-ne-885-dollar/20%Always2017-07-20 11:51
https://pcworld.al/samsung-te-prodhoje-fillimisht-10-milion-telefone-galaxy-s8/20%Always2017-01-05 18:14
https://pcworld.al/zhvilluesit-fituan-26-miliard-dollar-nga-app-store-ne-2016/20%Always2017-01-05 17:37
https://pcworld.al/samsung-odyssey-15-nje-laptop-epik-per-video-lojera/20%Always2017-01-09 08:46
https://pcworld.al/jumptuit-sjell-integrimin-e-office-365-dhe-azure-machine-learning/20%Always2017-01-05 15:11
https://pcworld.al/asus-zbuloi-zenfon-3-zoom-nje-bateri-masive-5000-mah-dhe-kamer-te-dyfishte/20%Always2017-01-05 17:46
https://pcworld.al/hp-zbuloi-omen-x-nje-ekran-lakuar-35-inc-per-adhuruesit-e-lojerave/20%Always2017-01-05 12:04
https://pcworld.al/komuniteti-garazh-takim-blogeren-shqiptare-ne-itali-fjona-cakalli/20%Always2017-01-05 11:12
https://pcworld.al/bmw-ne-bashkepunim-mobileye-dhe-intel-nxjerrin-ne-qarkullim-40-makina-autonome-ne-shba-dhe-europe/20%Always2017-01-05 10:28
https://pcworld.al/intel-ekspozoi-procesorin-e-ri-cannon-lake-arkitekture-10-nm/20%Always2017-01-05 10:00
https://pcworld.al/probleme-serioze-nexus-6p-mijera-telefone-nuk-ndizen/20%Always2017-01-05 08:50
https://pcworld.al/cmenduria-e-asus-zenfone-ar-nje-telefon-kamer-92-megapiksel/20%Always2017-01-04 20:49
https://pcworld.al/tcl-sfidon-apple-dhe-samsung-telefonin-e-ri-blackberry-mercury/20%Always2017-01-04 19:33
https://pcworld.al/acer-chromebook-11-n7-eshte-nje-laptop-chrome-os-12-ore-jetegjatesi-baterie/20%Always2017-01-04 19:34
https://pcworld.al/hp-spectre-x360-2017-ekran-4k-ultra-hd-dhe-porta-thunderbolt-3/20%Always2017-01-04 19:34
https://pcworld.al/qualcomm-snapdragon-835-po-vjen-ne-kompjuterat-windows-10-arkitekturen-10-nm/20%Always2017-01-04 19:35
https://pcworld.al/telegram-messenger-mundeson-fshirjen-e-mesazheve-te-derguara-brenda-48-oresh/20%Always2017-01-04 13:14
https://pcworld.al/laptopi-9000-dollaresh-acer-eshte-pari-ne-bote-ekran-te-lakuar/20%Always2017-01-04 12:42
https://pcworld.al/intel-blen-15-te-aksioneve-ne-sherbimin-e-hartave-dixhitale/20%Always2017-01-04 12:56
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-smart-assistant-nje-asistent-virtual-kosto-130-dollar/20%Always2017-01-04 19:35
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-gjeneraten-e-re-te-laptopeve-thinkpad-x1-carbon-yoga-dhe-tablet/20%Always2017-01-04 08:41
https://pcworld.al/hakerat-e-anonymous-sulmojne-uebsajtin-e-nje-komisioni-te-te-drejtave-te-njeriut/20%Always2017-01-04 08:33
https://pcworld.al/zbulohen-detajet-e-snapdragon-835-ulje-te-ndjeshme-te-konsumit-te-energjise/20%Always2017-01-03 18:31
https://pcworld.al/ces-2017-cfare-te-presim-nga-shfaqja-boterore-e-elektronikes/20%Always2017-01-03 16:23
https://pcworld.al/facebook-censuron-foton-e-statujes-se-zhveshur-te-zotit-grek-te-detit-neptun/20%Always2017-01-03 15:41
https://pcworld.al/lenovo-y520-dhe-y720-jane-laptopet-e-pare-te-lojerave-marken-legion/20%Always2017-01-04 19:35
https://pcworld.al/popullariteti-phableteve-nje-trend-ne-rritje/20%Always2017-01-03 12:34
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kontrolloni-konsumin-e-te-dhenave-nga-interneti-ne-windows-10/20%Always2017-01-03 12:22
https://pcworld.al/5-trendet-teknologjike-qe-te-ndryshojne-boten-ne-2017/20%Always2019-02-04 16:02
https://pcworld.al/50-e-perdoruesve-te-steam-vine-nga-windows-10/20%Always2017-01-02 22:32
https://pcworld.al/zuckerberg-heq-dore-nga-ateizmi-rikthehet-besimit/20%Always2017-01-02 22:23
https://pcworld.al/laptopi-mrekullueshem-dell-xps-13-vjen-edhe-ne-formen-e-nje-hibridi-2n1/20%Always2017-01-04 19:36
https://pcworld.al/whatsapp-ndalon-se-funksionuari-ne-android-2-1-2-2-ios-6-dhe-windows-phone-7/20%Always2017-01-02 20:56
https://pcworld.al/momentet-te-mira-dhe-te-veshtira-te-apple-ne-2016-n/20%Always2017-01-02 20:46
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-modelet-e-2017-tes-per-familjen-galaxy/20%Always2017-01-04 19:36
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-zbuloje-rezultatet-e-hetimit-te-galaxy-note-7/20%Always2017-01-02 15:08
https://pcworld.al/nje-bitcoin-kembehet-1000-dollar-arrin-piken-te-larte-ne-tre-vite/20%Always2017-07-20 11:51
https://pcworld.al/5-kompanite-qe-dominuan-boten-e-teknologjise-ne-2016-n/20%Always2017-01-01 20:02
https://pcworld.al/4-arsye-per-filluar-vitin-blerjen-e-nje-abonimi-office-365/20%Always2017-01-01 17:52