XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/wsj-apple-te-prezantoje-nje-iphone-ekran-te-lakuar-dhe-kosto-1000-dollar/20%Always2017-02-28 17:20
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-telefonet-mi-5c-dhe-redmi-4x/20%Always2017-02-28 17:07
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-abonimin-10-dollaresh-ne-xbox-one-mbi-100-titujt-lojerash/20%Always2017-02-28 17:08
https://pcworld.al/nje-keqfunksionim-internet-explorer-dhe-microsoft-edge-ve-ne-shenjester-te-hakerava-miliona-perdorur/20%Always2017-02-28 17:08
https://pcworld.al/soundcloud-zgjeron-ofertat-nje-abonim-kosto-prej-4-99-dollaresh/20%Always2017-02-28 14:39
https://pcworld.al/xiaomi-tregon-ambicjet-ne-industrine-e-procesoreve-cipin-pinecone-surge-s1/20%Always2017-02-28 14:25
https://pcworld.al/mozilla-blen-pocket-aplikacioni-behet-pjese-e-projektit-kod-te-hapur/20%Always2017-02-28 12:11
https://pcworld.al/fuqia-punetore-e-huawei-ne-rrezik-pas-renies-se-fitimeve/20%Always2017-02-28 11:10
https://pcworld.al/avast-zbulon-22000-kamera-lehtesisht-te-hakueshme-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2017-02-28 08:37
https://pcworld.al/lideri-grupit-samsung-akuzohet-per-korrupsion-6-mars-prokuroria-publikon-hetimin/20%Always2017-02-28 08:19
https://pcworld.al/nissan-leaf-makina-e-pare-autonome-e-cila-zbarkon-ne-rruget-evropiane/20%Always2017-02-27 18:55
https://pcworld.al/sony-xperia-touch-projekti-cili-shnderron-cdo-siperfaqe-ne-nje-ekran-prekje/20%Always2017-02-27 18:47
https://pcworld.al/vecoria-e-re-e-windows-10-es-bllokon-aplikacionet-tradicionale-win32/20%Always2017-02-27 18:28
https://pcworld.al/shume-gjasa-kjo-eshte-galaxy-s8-ta/20%Always2017-02-27 18:00
https://pcworld.al/sony-xperia-xz-premium-ka-ekran-4k-hdr-dhe-procesor-snapdragon-835/20%Always2017-02-27 16:31
https://pcworld.al/lenovo-yoga-720-nje-laptop-profesional-grafika-diskrete-gtx-1050/20%Always2017-02-27 13:03
https://pcworld.al/motorola-perzgjedh-alexa-n-si-asistent-dixhital/20%Always2017-02-27 12:10
https://pcworld.al/35-vjecari-britanik-humbet-jeten-pas-22-oresh-loje-online/20%Always2017-02-27 13:12
https://pcworld.al/hakohet-uebsajti-trump-nga-nje-haker-irakian/20%Always2017-02-27 09:10
https://pcworld.al/laptopi-199-dollaresh-lenovo-miix-320-kerkon-perballjen-chromebook-et/20%Always2017-02-27 08:25
https://pcworld.al/moto-g5-dhe-g5-plus-si-duhet-te-jete-nje-linje-e-vertete-telefonesh-buxhetore/20%Always2017-02-26 22:51
https://pcworld.al/google-assistant-vjen-tek-te-gjithe-perdoruesit-e-nje-telefoni-android-6-0-dhe-7-0/20%Always2017-02-26 22:34
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-s8-en-29-mars/20%Always2017-02-26 22:25
https://pcworld.al/galaxy-tab-s3-samsung-shkemben-plastiken-xhamin-dhe-zhgenjen-android-6-0/20%Always2017-02-26 21:24
https://pcworld.al/samsung-galaxy-book-nje-tablet-windows-10-dhe-procesore-intel/20%Always2017-02-26 20:49
https://pcworld.al/nokia-zgjeron-linjen-e-telefoneve-android-modelet-buxhetore-nokia-5-dhe-3/20%Always2017-02-26 20:33
https://pcworld.al/huawei-p10-ka-kamera-inteligjente-teknologjine-3d/20%Always2017-02-26 19:52
https://pcworld.al/ringjallet-telefoni-legjendar-nokia-3310/20%Always2017-02-26 18:57
https://pcworld.al/lg-prezantoi-g6-en-ekrani-5-7-inc-quadhd-ka-skaje-te-hakuara/20%Always2017-02-26 16:49
https://pcworld.al/blackberry-keyone-telefoni-kerkon-rikthimin-e-tradites-se-blackberry/20%Always2017-02-27 16:37
https://pcworld.al/ndiqni-live-prezantimin-e-modelit-legjendar-nokia-3310/20%Always2017-02-26 13:26
https://pcworld.al/ios-10-2-1-redukton-ndjeshem-fikjen-e-papritur-te-iphone-6-dhe-6s/20%Always2017-02-25 18:33
https://pcworld.al/ndiqni-live-konferencen-e-blackberry-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2017-02-25 18:27
https://pcworld.al/wix-blen-komunitetin-e-artisteve-te-deviantart-per-36-milion-dollar/20%Always2017-02-25 18:33
https://pcworld.al/samsung-dominon-tregun-e-telefoneve-inteligjente/20%Always2017-02-24 21:05
https://pcworld.al/lg-vendos-nje-bateri-masive-prej-4500-mah-ne-modelin-x-power2/20%Always2017-02-24 19:43
https://pcworld.al/bitcoin-arrin-vlera-rekord-prej-1200-dollaresh/20%Always2017-07-20 11:51
https://pcworld.al/percaktohen-standartet-e-5g-se-20-gbps-shkarkim-dhe-4-ms-vonesa-transmetimi/20%Always2017-02-24 16:33
https://pcworld.al/google-search-ne-android-funksion-kerkimi-edhe-ne-google-drive/20%Always2017-02-24 15:11
https://pcworld.al/google-dergon-uber-ne-gjykate-per-kopjimin-e-teknologjise-se-makinave-te-automatizuara/20%Always2017-02-24 13:52
https://pcworld.al/zenimax-kerkon-konfiskimin-e-kodit-te-realitetit-virtual-te-facebook-dhe-oculus/20%Always2017-02-24 13:55
https://pcworld.al/nje-keqfunksionim-cloudflare-ekspozon-informacionet-e-120000-uebfaqeve/20%Always2017-02-24 10:17
https://pcworld.al/microsoft-dhe-harman-bashkepunojne-per-te-ndertuar-bokse-cortana/20%Always2017-02-24 10:12
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-celi-ne-tirane-turin-e-takimeve-te-edicionit-te-peste-jubilar-te-gares-mbarekombetare/20%Always2017-02-24 08:39
https://pcworld.al/exynos-9-procesori-pare-10-nanometer-samsung-mberrin-perpara-galaxy-s8-es/20%Always2017-02-23 18:06
https://pcworld.al/iphone-ri-apple-gati-te-prishe-festen-e-samsung-dhe-nokia/20%Always2017-02-23 16:36
https://pcworld.al/ja-sesi-te-caktivizoni-shenimet-e-bezdishme-ne-youtube/20%Always2017-02-23 15:32
https://pcworld.al/huawei-p10-ruan-konfigurimin-dy-kamera-te-p9-modeli-plus-ekran-te-lakuar/20%Always2017-02-23 14:51
https://pcworld.al/sony-sf-g-karta-sd-e-shpejte-prodhuar-ndonjehere/20%Always2017-02-23 14:38
https://pcworld.al/hapen-regjistrimet-ne-konferencen-e-zhvilluesve-google-io/20%Always2017-02-23 11:13
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-skype-lite-per-zonat-lidhje-interneti-te-kufizuar/20%Always2017-02-23 11:08
https://pcworld.al/nvidia-prezanton-gtx-1080-ti-28-shkurt/20%Always2017-02-23 11:08
https://pcworld.al/instagram-publikoni-deri-ne-10-video-e-foto-njeherazi/20%Always2017-02-23 08:32
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-perditesimin-e-dyte-madhor-te-windows-10-es-per-2017-en/20%Always2017-02-23 16:20
https://pcworld.al/kampusi-5-miliard-dollaresh-apple-hapet-ne-prill/20%Always2017-02-22 21:55
https://pcworld.al/procesoret-amd-ryzen-ne-shitje-nga-data-2-mars-sfidojne-procesoret-intel-ne-performance-dhe-kosto/20%Always2017-02-22 18:22
https://pcworld.al/motoja-e-gates-microsoft-gjithnje-ka-shqetesuar-thote-nadella/20%Always2017-02-22 18:23
https://pcworld.al/microsoft-dergoi-nje-perditesim-kritik-sigurie-per-flash-player/20%Always2017-02-22 16:42
https://pcworld.al/soundr-muzike-bazuar-ne-gjendjen-tuaj-emocionale/20%Always2017-02-22 15:54
https://pcworld.al/skanerat-e-shenjave-te-gishterinjve-se-shpejti-edhe-ne-laptopet-chromebook/20%Always2017-02-22 14:26
https://pcworld.al/modemet-e-rinj-lte-te-intel-dhe-qualcomm-lene-pas-internetin-fiks/20%Always2017-02-22 11:38
https://pcworld.al/bie-facebook-shqiptaret-vuajne-nderprerjen-e-dyte-brenda-dy-muajve/20%Always2017-02-22 10:33
https://pcworld.al/samsung-te-rishese-galaxy-note-7-en-por-bateri-te-vogel/20%Always2017-02-22 08:35
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-trete-publike-te-ios-10-3/20%Always2017-02-22 08:23
https://pcworld.al/se-shpejti-mund-te-kyceni-ne-kompjuterin-tuaj-skanerin-e-nje-telefoni-samsung-galaxy/20%Always2017-02-21 20:14
https://pcworld.al/bmw-dhe-mobileye-grumbullojne-informacion-per-makinat-e-automatizuara/20%Always2017-02-21 20:48
https://pcworld.al/autoritetet-evropiane-ende-te-shqetesuar-per-privatesine-e-windows-10-es/20%Always2017-02-21 16:55
https://pcworld.al/fbi-nen-presion-per-koston-e-zhbllokimit-te-iphone-te-atentatorit-te-san-bernardinos/20%Always2017-02-21 15:11
https://pcworld.al/verizon-finalizon-blerjen-e-yahoo-per-4-48-miliard-dollar/20%Always2017-02-21 15:12
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kufizoni-sinkronizimin-ne-onedrive-ne-windows-10/20%Always2017-02-21 15:12
https://pcworld.al/raport-ne-mars-apple-rifreskon-te-gjithe-linjen-e-tableteve-ipad/20%Always2017-02-21 15:12
https://pcworld.al/whatsapp-ndryshon-rregullat-e-lojes-statuset/20%Always2017-02-21 15:12
https://pcworld.al/renia-e-pashmangshme-e-blackberry/20%Always2017-02-21 08:49
https://pcworld.al/transferwise-lancon-transfertat-nderkombetare-te-parave-ne-messenger/20%Always2017-02-21 08:42
https://pcworld.al/hapen-aplikimet-e-edicionit-te-dyte-ne-programin-e-akselerimit-oficina/20%Always2017-02-20 18:43
https://pcworld.al/zbulohet-nje-tablet-ri-samsung-nje-klon-surface/20%Always2017-02-20 18:31
https://pcworld.al/play-store-nje-buton-te-ri-te-kontrollit-manual-te-perditesimeve/20%Always2017-02-20 16:34
https://pcworld.al/google-dhe-microsoft-shpallin-lufte-sajteve-pirate/20%Always2017-02-20 14:50
https://pcworld.al/snap-fillon-shitjen-e-syzeve-spectacles-kushtojne-130-dollar/20%Always2017-02-20 14:26
https://pcworld.al/mos-fajsoni-prodhuesin-nese-kompjuteri-fiket-papritur-mund-te-jene-forca-pertej-sistemit-tone-diellor/20%Always2017-02-20 11:00
https://pcworld.al/facebook-udheheq-bindshem-ne-rritjen-e-te-ardhurave/20%Always2017-02-20 08:37
https://pcworld.al/gjykata-e-larte-ne-zelanden-e-re-urdheron-ekstradimin-e-kim-dotcom-ne-shba/20%Always2017-02-20 08:28
https://pcworld.al/blini-nje-laptop-hp-procesor-core-i5-dhe-kosto-450-dollar/20%Always2017-02-20 08:14
https://pcworld.al/14-vjecari-nderton-robotin-te-mire-te-komunikimit-per-facebook-messenger/20%Always2017-02-20 10:38
https://pcworld.al/youtube-heq-reklamat-30-sekondeshe-qe-nuk-mund-te-shmangeshin/20%Always2017-02-19 18:41
https://pcworld.al/apple-ende-udheheq-tregun-ne-renie-te-tableteve/20%Always2017-02-18 17:27
https://pcworld.al/twitter-ul-dukshmerine-e-permbajtjeve-nga-perdoruesit-abuzive/20%Always2017-02-17 18:28
https://pcworld.al/cmimet-dhe-ngjyrat-e-supozuara-te-galaxy-s8-dhe-s8-plus/20%Always2017-02-17 17:30
https://pcworld.al/prinderve-gjermane-u-kerkohet-shkaterrimi-kukulles-cayla-frike-nga-pergjimi/20%Always2017-02-17 15:05
https://pcworld.al/justin-trudeau-50-milion-dollar-per-kerkimet-shkencore-ne-fiziken-teorike/20%Always2017-02-17 14:33
https://pcworld.al/stalkscan-ky-mjet-frikshem-cili-zbulon-cdo-gje-rreth-jush-ne-facebook/20%Always2017-02-17 14:45
https://pcworld.al/algoritmet-e-facebook-te-identifikojne-terroristet/20%Always2017-02-17 12:38
https://pcworld.al/arrestohet-per-korrupsion-lideri-grupit-samsung-jay-y-lee/20%Always2017-08-25 10:18
https://pcworld.al/ja-modelet-e-reja-te-serise-moto-g-nga-motorola/20%Always2017-02-17 09:57
https://pcworld.al/huawei-p10-shfaqet-ne-tre-ngjyra-perpara-kongresit-mobil-boteror/20%Always2017-02-17 09:58
https://pcworld.al/nje-aplikacion-ri-skype-dizajn-te-ri-po-vjen-ne-android/20%Always2017-02-17 07:52
https://pcworld.al/blackberry-akuzon-nokia-n-per-shkelje-te-patentave/20%Always2017-02-16 19:43
https://pcworld.al/lamtumire-telefoneve-te-lire-nga-htc/20%Always2017-02-16 18:19
https://pcworld.al/google-assistant-funksionalitetin-e-kryerjes-se-pagesave/20%Always2017-02-16 16:48
https://pcworld.al/tani-mund-te-aplikoni-per-pune-nepermjet-rrjetit-social-facebook/20%Always2017-02-16 15:59
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-projektin-scorpio-ne-konferencen-e3/20%Always2017-02-16 15:48
https://pcworld.al/5-9-qershor-apple-organizon-edicionin-28-te-te-konferences-se-zhvilluesve/20%Always2017-02-16 15:37
https://pcworld.al/7-vjecarja-kerkon-pune-tek-google-pichai-jam-ne-pritje-te-aplikimit-tend/20%Always2017-02-16 12:14
https://pcworld.al/biletat-e-konferences-build-2017-u-shiten-brenda-8-oreve/20%Always2017-02-16 12:14
https://pcworld.al/prokuroret-kerkojne-arrestimin-e-shefit-te-samsung-aksionet-e-kompanise-ne-tatepjete/20%Always2017-02-16 12:16
https://pcworld.al/yahoo-paralajmeron-perdoruesit-e-prekur-nga-dy-hakimet-masive/20%Always2017-02-16 09:16
https://pcworld.al/ghostery-blihet-nga-shfletuesi-privatesise-cliqz/20%Always2017-02-16 09:10
https://pcworld.al/videot-ne-facebook-te-luhen-ze-automatikisht/20%Always2017-02-15 19:24
https://pcworld.al/verizon-dhe-yahoo-prane-akordit-marreveshja-reduktohet-250-milion-dollar/20%Always2017-02-15 18:51
https://pcworld.al/ky-vit-sjell-gjeneratn-e-tete-coffee-lake-e-procesoreve-intel-ngelet-arkitektura-14-nanometer/20%Always2017-02-15 18:35
https://pcworld.al/facebook-sjell-rrjetin-social-ne-televizoret-apple-samsung-dhe-amazon/20%Always2017-02-15 15:56
https://pcworld.al/gartner-apple-le-pas-samsung-shuhen-telefonat-blackberry/20%Always2017-02-15 14:52
https://pcworld.al/microsoft-zyrtarizon-outlook-premium-pas-muajit-mars-kushton-50-dollar-ne-vit/20%Always2017-02-15 12:57
https://pcworld.al/aksionet-e-apple-shenojne-vlera-rekord-kompania-vleresohet-699-miliar-dollar/20%Always2017-02-15 11:42
https://pcworld.al/ne-qershor-mberrijne-procesoret-e-pare-gjeneraten-e-re-te-wi-fi-802-11ax/20%Always2017-02-15 11:26
https://pcworld.al/microsoft-thirrje-per-themelimin-e-nje-konvente-dixhitale-ne-gjeneve/20%Always2017-02-15 10:10
https://pcworld.al/zbulohen-detajet-te-samsung-galaxy-tab-s3-pak-dite-perpara-kongresi-mobil-boteror/20%Always2017-02-15 08:20
https://pcworld.al/apkupdater-zevendeson-google-play-store-ne-versionet-e-pershtatura-te-android/20%Always2017-02-14 19:57
https://pcworld.al/dronet-taksi-pritet-te-pushtojne-qiellin-e-dubait-ne-korrik/20%Always2017-02-14 19:28
https://pcworld.al/twitter-anullon-nje-prej-masave-qe-te-luftonin-abuzimin-ne-platforme/20%Always2017-02-14 18:42
https://pcworld.al/nokia-planifikon-rikthimin-e-ikones-3310-ta/20%Always2017-02-14 15:25
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shfaqni-taskbar-ne-vetem-nje-ekran-ne-windows-10/20%Always2017-02-14 13:20
https://pcworld.al/disney-braktis-yllin-e-youtube-pewdiepie-pas-akuzave-per-anti-semitizem/20%Always2017-02-14 13:09
https://pcworld.al/samsung-te-prodhoje-160-milion-ekrane-oled-per-iphone-8/20%Always2017-02-14 12:11
https://pcworld.al/video-transmetimet-live-facebook-udheheq-ndjekur-nga-youtube/20%Always2017-02-14 08:35
https://pcworld.al/surface-pro-4-procesor-core-i5-edhe-lire-vetem-950-dollar/20%Always2017-02-14 08:11
https://pcworld.al/intel-shton-mbeshtetjen-per-vulkan-ne-kompjuterat-windows-10/20%Always2017-02-14 08:36
https://pcworld.al/focused-inbox-mberrin-ne-aplikacionin-mail-ne-windows-10/20%Always2017-02-13 19:42
https://pcworld.al/apple-bashkohet-wireless-power-consorcium-iphone-ri-teknologjine-ngarkimit-wireless/20%Always2017-02-13 19:19
https://pcworld.al/imazhe-te-fresketa-zbulojne-dizajnin-zyrtar-te-galaxy-s8-es/20%Always2017-02-13 19:04
https://pcworld.al/procesori-shtrenje-intel-eshte-modeli-24-berthamesh-xeon-e7-8894-kushton-8898-dollar/20%Always2017-02-13 16:40
https://pcworld.al/krijoni-dhe-ndani-lista-destinacionesh-versionin-e-ri-te-google-maps/20%Always2017-02-13 14:56
https://pcworld.al/investoni-kujdes-aplikacionin-trump2cash/20%Always2017-02-13 13:11
https://pcworld.al/siguria-kibernetike-lende-mesimore-ne-shkollat-britanike/20%Always2017-02-13 10:51
https://pcworld.al/lideri-grupit-samsung-thirret-perseri-ne-prokurori/20%Always2017-02-13 10:14
https://pcworld.al/13-dhe-14-maj-open-labs-organizon-edicionin-e-katert-te-konferences-oscal/20%Always2017-02-13 09:09
https://pcworld.al/instagrami-shperblen-kosovarin-25-mije-dollare/20%Always2017-02-12 16:35
https://pcworld.al/ford-investon-1-miliard-dollar-ne-startupin-e-makinave-te-automatizuara-argo/20%Always2017-02-12 16:05
https://pcworld.al/kjo-mund-te-jete-logoja-e-asistentit-dixhital-bixby-te-samsung/20%Always2017-02-11 18:29
https://pcworld.al/rikthehet-beteja-ligjore-mes-google-dhe-oracle-per-android/20%Always2017-02-11 18:33
https://pcworld.al/konkurrentet-lene-ne-hije-twitter/20%Always2017-02-11 18:33
https://pcworld.al/wsj-samsung-prezanton-galaxy-s8-en-ne-fund-te-muajit-mars/20%Always2017-02-11 18:32
https://pcworld.al/facebook-te-ofroje-informacion-te-detajuar-per-video-reklamat-ne-rrjetin-social/20%Always2017-02-11 13:46
https://pcworld.al/oneplus-3t-nje-variant-128gb/20%Always2017-02-10 20:00
https://pcworld.al/ministria-italiane-e-puneve-te-jashmte-shenjester-e-nje-sulmi-kibernetik/20%Always2017-02-10 19:39
https://pcworld.al/whatsapp-shton-sigurine-verifikimin-dy-faktor-ja-sesi-ta-aktivizoni/20%Always2017-02-10 17:17
https://pcworld.al/wordpress-nen-sulm-demtohen-1-5-milion-uebfaqe/20%Always2017-02-10 15:40
https://pcworld.al/zuckerberg-demostroi-dorashkat-virtuale-te-zhvilluara-nga-oculus/20%Always2017-02-10 13:09
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-projektin-neon-ndryshimin-e-pare-madhor-vizual-ne-windows-10/20%Always2017-02-10 11:00
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-visual-studio-2017-7-mars/20%Always2017-02-10 08:39
https://pcworld.al/prodhuesi-kinez-telefoneve-xiaomi-hyn-ne-biznesin-e-procesoreve/20%Always2017-02-10 08:33
https://pcworld.al/twitter-te-ardhurat-nga-reklamimi-shenojne-renie-duke-zhvleresuar-aksionet-10/20%Always2017-02-10 08:20
https://pcworld.al/tableti-nvidia-shield-k1-se-shpejti-android-nougat-7-0/20%Always2017-02-09 21:05
https://pcworld.al/modeli-ardhshem-iphone-mund-te-kushtoje-te-pakten-1000-dollar/20%Always2017-02-09 17:53
https://pcworld.al/logitech-brio-nje-kamer-4k-e-cila-kushton-200-dollar/20%Always2017-02-09 16:11
https://pcworld.al/wikipedia-perjashton-daily-mail-si-burim-informacioni/20%Always2017-02-09 17:53
https://pcworld.al/hyn-ne-funksion-sistemi-online-sherbimeve-konsullore-ne-shqiperi/20%Always2017-02-09 12:26
https://pcworld.al/eightydays-planifikoni-udhetimet-tuaja/20%Always2017-02-09 12:23
https://pcworld.al/siguria-ne-internet-dhe-roli-i-cert-ve/20%Always2019-02-12 16:15
https://pcworld.al/intel-nenshtrohet-trump-lajmeron-ndertimin-e-nje-fabrike-7-miliard-dollareshe-ne-shba/20%Always2017-02-09 08:31
https://pcworld.al/si-krahasohet-dalja-ne-burse-e-snapchat-rivalet/20%Always2017-02-09 08:30
https://pcworld.al/e-ngaterrojne-snapchat-investitoret-blejne-aksionet-e-nje-startupi-54-milion-dollaresh/20%Always2017-02-09 08:21
https://pcworld.al/toshiba-prane-shitjes-se-biznesit-te-cipeve-te-memorjes/20%Always2017-02-09 08:08
https://pcworld.al/procesoret-amd-ryzen-te-funksionojne-vetem-ne-windows-10/20%Always2017-02-09 08:00
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-15031-ne-fast-ring-mberrin-kycja-dinamike/20%Always2017-02-08 20:21
https://pcworld.al/facebook-community-help-rrjeti-social-u-thote-perdoruesve-te-ndihmojne-njerezit-ne-nevoje/20%Always2017-02-08 19:50
https://pcworld.al/google-zyrtarizon-android-wear-2-0-se-bashku-oret-e-reja-lg-watch-style-dhe-sport/20%Always2017-02-08 19:40
https://pcworld.al/raport-procesoret-amd-ryzen-te-jene-te-vegjel-se-ato-intel-skylake/20%Always2017-02-08 19:14
https://pcworld.al/flipboard-prezantoi-gazetat-inteligjente-ndryshon-qasjen-ndaj-lajmeve/20%Always2017-02-08 17:18
https://pcworld.al/zte-quartz-ora-e-pare-inteligjente-e-kompanise/20%Always2017-02-08 16:05
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-dyte-publike-te-ios-10-3/20%Always2017-02-08 13:32
https://pcworld.al/android-nougat-arrin-1-2-lollipop-udheheq-32-9-te-tregut/20%Always2017-02-08 12:12
https://pcworld.al/bbm-enterprise-sdk-strategjia-e-re-e-blackberry-per-te-gjeneruar-te-ardhura/20%Always2017-02-08 11:57
https://pcworld.al/cfare-nenkuptojne-certifikimet-ip53656768-te-rezistences-ndaj-ujit-dhe-pluhurit/20%Always2017-02-08 10:22
https://pcworld.al/uber-puneson-inxhinierin-e-nasa-s-per-te-zhvilluar-makina-fluturuese/20%Always2017-02-08 12:13
https://pcworld.al/mbi-50-padi-jane-derguar-ne-gjykate-kunder-trump/20%Always2017-02-08 08:16
https://pcworld.al/ja-heq-barrierat-e-abonimeve-ne-sherbimet-online-si-netflix/20%Always2017-02-08 08:06
https://pcworld.al/avira-dhe-norton-dy-antiviruset-te-mire-te-2016-es/20%Always2017-02-08 06:34
https://pcworld.al/sensori-ri-fotografik-sony-realizon-video-960-frekuenca-ne-sekond/20%Always2017-02-07 20:16
https://pcworld.al/ea-konfirmon-fifa-18-en-per-konsolen-e-re-nintendo-switch/20%Always2017-02-07 19:55
https://pcworld.al/youtube-lancon-transmetimet-live-ne-aplikacionin-mobil-prezanton-super-bisedat/20%Always2017-02-07 19:21
https://pcworld.al/ja-sesi-te-pastroni-listen-e-llogarive-te-ndjekura-ne-twitter-nje-klikim/20%Always2017-02-07 16:58
https://pcworld.al/masat-e-reja-te-twitter-kunder-abuzimit-fshehja-e-permbajtjeve-dhe-bllokimi-abuzuesve/20%Always2017-02-07 16:54
https://pcworld.al/tesla-p100d-vendos-rekord-0-100-kmh-ne-vetem-2-28-sekonda/20%Always2017-02-07 15:49
https://pcworld.al/kina-vendi-tregun-te-madh-ne-bote-te-shitjeve-online/20%Always2017-02-07 14:27
https://pcworld.al/nje-tjeter-rrjedhje-informacioni-per-galaxy-s8-en-cfare-mesojme/20%Always2017-02-07 14:15
https://pcworld.al/ekosistemi-realitetit-virtual-ne-europe-ushqehet-nga-mese-300-kompani/20%Always2017-02-07 12:41
https://pcworld.al/hakeret-sulm-ddos-ndaj-uebsajtit-te-parlamentit-austriak/20%Always2017-02-07 11:05
https://pcworld.al/lenovo-thinkpad-p51-procesor-xeon-dhe-grafika-quadro-gatshem-per-realitetin-virtual/20%Always2017-02-07 09:52
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-lg-g6-prodhuesi-korean-dergon-ftesat/20%Always2017-02-07 08:34
https://pcworld.al/anonymous-fushate-kunder-pornografise-se-femijeve-nje-haker-rrezon-10000-uebfaqe-te-rrjetit-te-zi/20%Always2017-02-06 20:11
https://pcworld.al/ridizenjohet-google-maps-ne-android-ne-fokus-destinacionet-trafiku-dhe-itineraret/20%Always2017-02-06 17:09
https://pcworld.al/apple-google-dhe-microsoft-bashkohen-koalicionit-prej-97-kompanish-kunder-urdhrit-ekzekutiv-te-trump/20%Always2017-02-06 16:20
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-shtrengon-masat-e-sigurise-per-baterite-litium-ion/20%Always2017-02-06 15:00
https://pcworld.al/nvidia-zbuloi-modelet-e-reja-quadro-spikat-quadro-gp100-arkitekturen-pascal/20%Always2017-02-06 17:26
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-yoga-a12-nje-tablet-android-procesor-intel-atom/20%Always2017-02-06 11:55
https://pcworld.al/hakohet-posta-elektronike-e-yllit-britanik-david-beckham-hakeret-kerkojne-1-milion-paund/20%Always2017-02-06 11:08
https://pcworld.al/facebook-dhe-google-ne-sulm-ndaj-lajmeve-te-rreme-ne-france/20%Always2017-02-06 10:28
https://pcworld.al/sherbimi-inovativ-administrates-tatimore-te-kosoves-interviste-drejtorin-e-teknologjise-informative-prane-atk-se-z-rifat-hyseni/20%Always2017-02-06 08:22
https://pcworld.al/google-duhet-te-ruaje-e-mail-et-ne-shba-thote-nje-gjykate-amerikane/20%Always2017-02-06 08:45
https://pcworld.al/kompanite-multi-miliardeshe-te-cilat-vine-nga-nje-e-kaluar-modeste/20%Always2017-02-05 17:25
https://pcworld.al/google-aplikon-ndryshime-vizuale-ne-aplikacionin-android-te-photos/20%Always2017-02-05 17:13
https://pcworld.al/snapchat-eshte-nje-biznes-cili-zhduk-jo-vetem-mesazhet-por-edhe-parate/20%Always2017-02-05 12:49
https://pcworld.al/lamtumire-google-now-launcher/20%Always2017-02-05 16:59
https://pcworld.al/lg-reagon-ndaj-problemit-te-monitoreve-5k/20%Always2017-02-04 11:57
https://pcworld.al/versioni-ri-chrome-dergon-ueb-aplikacionet-ne-nivelin-e-aplikacioneve-android/20%Always2017-02-04 11:57
https://pcworld.al/inteligjencen-artificiale-facebook-e-ben-te-lehte-kerkimin-e-fotove-te-pa-etiketuara/20%Always2017-02-03 17:41
https://pcworld.al/libreoffice-5-3-nje-version-online-te-suites-me-kod-te-hapur/20%Always2017-02-06 16:22
https://pcworld.al/apple-te-filloje-prodhimin-e-iphone-ne-indi/20%Always2017-02-03 15:44
https://pcworld.al/kamera-e-aksionit-gopro-hero-6-vjen-kete-vit/20%Always2017-02-03 16:06
https://pcworld.al/snapchat-ne-burse-161-milion-perdorues-aktive-ne-dite-moshe-mesatare-18-34-vjec/20%Always2017-02-03 13:28
https://pcworld.al/perplasen-ne-gjykate-kickasstorrent-dhe-departamenti-amerikan-drejtesise/20%Always2017-02-03 13:00
https://pcworld.al/apple-thyen-facetime-ne-ios-6/20%Always2017-02-03 12:10
https://pcworld.al/mozilla-jep-goditjen-perfundimtare-firefox-os-largon-50-punonjes/20%Always2017-02-03 11:10
https://pcworld.al/shefi-uber-terhiqet-nga-bordi-keshillues-trump/20%Always2017-02-03 09:41
https://pcworld.al/microsoft-outlook-ne-ios-mbeshtet-shtojcat-nga-pale-te-treta/20%Always2017-02-03 08:41
https://pcworld.al/twitter-1-milion-dollar-ne-ndihme-te-emigranteve-te-prekur-nga-urdhri-trump/20%Always2017-02-02 19:51
https://pcworld.al/htc-one-m9-kalon-ne-nougat-htc-10-duhet-te-prese-ca-dite/20%Always2017-02-02 18:24
https://pcworld.al/lojerat-mobile-ne-ekspansion-gjeneruan-40-miliard-dollar-te-ardhura-ne-2016/20%Always2017-02-02 18:05
https://pcworld.al/wordpress-ne-heshtje-riparon-nje-dobesi-sigurie-kritike-versionin-4-7-2/20%Always2017-02-02 17:49
https://pcworld.al/facebook-mbush-13-vite-feston-video-dhe-gif-dedikuar-dites-se-miqesise/20%Always2017-02-02 16:17
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-15025-te-windows-10-es-adreson-aksesibilitetin/20%Always2017-02-02 18:12
https://pcworld.al/rriten-te-ardhurat-e-facebook-rrjeti-social-numeron-1-89-miliard-perdorues/20%Always2017-02-02 13:59
https://pcworld.al/gmail-nuk-te-funksionojne-ne-xp-dhe-vista/20%Always2017-02-02 18:15
https://pcworld.al/realizohet-thirrja-e-pare-telefonike-ne-kosove-kodin-383/20%Always2017-02-02 10:38
https://pcworld.al/hakeret-sulmojne-sajtin-e-aak-haradinaj-eshte-vrases/20%Always2017-02-02 10:19
https://pcworld.al/cisco-publikon-raportin-vjetor-te-sigurise-kibernetike-rikthehen-sulmet-spam/20%Always2017-02-02 10:06
https://pcworld.al/gopro-rikthen-ne-shitje-dronin-karma-por-mund-te-jete-shume-vone/20%Always2017-02-02 08:46
https://pcworld.al/facebook-humb-bejeten-ligjore-zenimax-500-milion-dollar-demshperblim/20%Always2017-02-02 08:46
https://pcworld.al/tesla-heq-titullin-motors-elon-musk-shikon-pertej-makinave-elektrike/20%Always2017-02-01 20:47
https://pcworld.al/shfletuesi-chrome-ne-ios-tashme-kod-te-hapur/20%Always2017-02-01 17:20
https://pcworld.al/samsung-dergon-ftesat-e-prezantimit-te-nje-produkti-te-panjohur/20%Always2017-02-01 17:08
https://pcworld.al/3-aplikacione-per-ruajtjen-dhe-leximin-e-mevonshem-te-permbajtjeve/20%Always2017-02-01 16:11
https://pcworld.al/europa-vendos-heqjen-e-tarifave-roaming-nga-15-qershori-roam-like-home/20%Always2017-02-01 14:55
https://pcworld.al/slack-enterprise-grid-produkti-ri-per-bizneset-e-medha-dhe-korporatat/20%Always2017-02-01 13:51
https://pcworld.al/facebook-po-zhvillon-nje-aplikacion-per-televizoret/20%Always2017-02-01 13:07
https://pcworld.al/apple-le-pas-samsung-shet-800000-telefone-shume-ne-tremujorin-e-fundit-te-2016/20%Always2017-02-01 11:44
https://pcworld.al/nintendo-te-publikoje-te-pakten-tre-lojera-mobile-cdo-vit/20%Always2017-02-01 11:18
https://pcworld.al/iphone-7-zgjon-gjigandin-amerikan-apple/20%Always2017-02-01 09:50
https://pcworld.al/super-mario-run-suksesshem-sesa-pritej/20%Always2017-02-01 08:50
https://pcworld.al/krahu-robotik-ocado-cili-eshte-afte-qe-te-kape-frutat/20%Always2017-02-01 08:26