XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/twitter-zevendeson-vezen-ikonike-nje-figure-njeriu/20%Always2017-03-31 20:17
https://pcworld.al/snapchat-ben-te-mundur-kerkimin-e-historive/20%Always2017-03-31 18:59
https://pcworld.al/telegram-lancoi-thirrjet-e-enkriptuara-ze-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-03-31 15:46
https://pcworld.al/themeluesi-oculus-palmer-luckey-largohet-nga-kompania/20%Always2017-03-31 15:07
https://pcworld.al/google-te-ndryshoje-nderfaqjen-e-kycjes-ne-gmail-play-search-dhe-youtube/20%Always2017-03-31 14:52
https://pcworld.al/blackberry-mund-pritshmerite-ne-tremujorin-e-fundit-fiskal/20%Always2017-03-31 13:36
https://pcworld.al/perditesimi-krijuesve-te-jete-disponueshem-5-prill-per-perdoruesit-e-avancuar/20%Always2017-04-03 11:24
https://pcworld.al/memorja-ddr5-po-vjen-dyfishin-e-shpejtesise-dhe-kapacitetit-te-ddr4/20%Always2017-03-31 08:19
https://pcworld.al/momentet-e-twitter-edhe-ne-periscope-shume-mjete-te-reja-analitike/20%Always2017-03-31 08:10
https://pcworld.al/facebook-live-360-disponueshem-per-te-gjithe-ne-mbare-boten/20%Always2017-03-30 20:10
https://pcworld.al/emrat-e-perdoruesve-nuk-te-jene-pjese-e-limitit-prej-140-karakteresh-ne-twitter/20%Always2017-03-30 19:18
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-dhe-messenger-ndalojne-se-funksionuari-ne-keto-telefona/20%Always2017-03-30 20:10
https://pcworld.al/facebook-ofron-mjete-te-reja-per-fushatat-dhuruese/20%Always2017-03-30 16:00
https://pcworld.al/softbank-ka-krijuar-nje-platforme-esim-karta-sim-qe-programohen-ne-distance/20%Always2017-03-30 14:20
https://pcworld.al/blackberry-pa-telefonet-kerkon-te-ardhmen-ne-industrine-e-softuerit/20%Always2017-03-30 13:01
https://pcworld.al/biznesi-mobil-samsung-eshte-sa-gjysma-e-atij-te-apple/20%Always2017-03-30 10:06
https://pcworld.al/twitch-starton-transmetimet-live-ne-1080p-60-frekuenca-ne-sekonde/20%Always2017-03-30 09:59
https://pcworld.al/jeff-bezos-behet-njeriu-dyte-pasur-ne-planet/20%Always2017-03-30 08:06
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-mashtrohen-nga-nje-ransomware/20%Always2017-03-30 07:42
https://pcworld.al/google-calendar-pershtatur-edhe-per-ipad/20%Always2017-03-29 18:58
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-s8-dhe-s8-ekrane-5-8-inc-dhe-6-2-inc-infinity/20%Always2017-03-29 16:51
https://pcworld.al/ndiqni-live-prezantimin-e-samsung-galaxy-s8-es/20%Always2017-03-29 16:13
https://pcworld.al/perditesimi-krijuesve-te-windows-10-es-debuton-11-prill/20%Always2017-03-29 14:24
https://pcworld.al/evernote-mjete-te-reja-te-shperndarjes-se-permbajtjeve-ne-android/20%Always2017-03-29 14:23
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-heqin-gjigandin-kinez-zte-nga-lista-e-zeze-e-tregtise/20%Always2017-03-29 14:08
https://pcworld.al/menaxheri-fjalekalimeve-lastpass-perballe-nje-problemi-kritik-sigurie/20%Always2017-03-29 09:42
https://pcworld.al/apple-refuzon-aplikacionet-te-cilat-permbajne-cmimin-ne-titull/20%Always2017-03-29 09:30
https://pcworld.al/word-excel-dhe-powerpoint-ne-desktop-ruajne-automatikisht-dokumentet-ne-onedrive/20%Always2017-03-29 07:27
https://pcworld.al/microsoft-paditet-ne-gjykates-per-miliona-instalime-windows-10-es/20%Always2017-03-29 14:28
https://pcworld.al/htc-prane-prezantimit-te-nje-telefoni-te-ri-procesor-snapdragon-835/20%Always2017-03-28 21:11
https://pcworld.al/facebook-kopjon-snapchat-perseri-filtrat-e-kameres-dhe-direct/20%Always2017-03-28 19:40
https://pcworld.al/ekspozon-aksidentalisht-mijera-dokumente-ne-sherbimin-online-microsoft-office-365/20%Always2017-03-28 18:29
https://pcworld.al/gjigandi-kinez-tencent-blen-5-te-aksioneve-te-tesla/20%Always2017-03-28 16:07
https://pcworld.al/apfs-shpjeguar-cfare-duhet-te-dine-perdoruesit-e-ios-10-3/20%Always2017-03-28 12:33
https://pcworld.al/samsung-cinema-screen-nje-ekran-kinemash-rezolucion-4k-dhe-hdr/20%Always2017-03-28 11:23
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aktivizoni-verifikimin-dy-faktore-ne-aplikacionin-instagram/20%Always2017-03-28 11:07
https://pcworld.al/skype-business-shtohen-dy-vecori-te-reja-call-analytics-identifikon-problemet/20%Always2017-03-28 08:36
https://pcworld.al/apple-fiton-betejen-e-patentave-te-iphone-6-ne-kine/20%Always2017-03-28 08:14
https://pcworld.al/kompania-e-re-e-elon-musk-ne-kerkim-te-ngarkimit-dhe-shkarkimit-te-mendimeve-nga-truri-njeriut/20%Always2017-03-28 08:14
https://pcworld.al/apple-ios-10-3-disponueshem-cfare-ka-te-re/20%Always2017-03-27 21:40
https://pcworld.al/bungie-njofton-ardhjen-e-destiny-2-nje-imazh/20%Always2017-03-27 20:10
https://pcworld.al/microsoft-cortana-tani-edhe-ne-ekranin-e-kycjes-se-telefoneve-android/20%Always2017-03-27 17:23
https://pcworld.al/facebook-messenger-mund-te-ndaje-vendodhjen-live-deri-ne-60-minuta/20%Always2017-03-27 15:34
https://pcworld.al/mbyllet-suksesshem-turi-takimeve-te-edicionit-te-5-te-te-albanian-ict-awards/20%Always2017-03-27 15:24
https://pcworld.al/qualcomm-ka-penguar-samsung-ti-shese-procesoret-exynos-paleve-te-treta/20%Always2017-03-27 15:22
https://pcworld.al/samsung-te-shese-telefonet-galaxy-note-7-te-perterire/20%Always2017-03-27 15:11
https://pcworld.al/esportet-nje-industri-e-cila-po-lulezon/20%Always2017-03-27 10:13
https://pcworld.al/nje-makine-autonome-e-uber-perfshihet-ne-nje-incident-kompania-pezullon-programin/20%Always2017-03-27 08:04
https://pcworld.al/ministrja-britanike-komunikimi-enkriptuar-papranueshem/20%Always2017-03-26 18:05
https://pcworld.al/google-perballe-nje-krize-te-madhe-humbet-24-miliard-dollar-brenda-javes/20%Always2017-03-26 17:00
https://pcworld.al/hyn-ne-fuqi-ndalimi-pajisjeve-elektronike-per-udhetimet-drejt-shba-se-dhe-britanise/20%Always2017-03-25 19:50
https://pcworld.al/perplasen-google-dhe-symantec-ne-lidhje-sigurine-e-uebsajteve/20%Always2017-03-25 19:43
https://pcworld.al/call-duty-te-rikthehet-ne-luften-e-dyte-boterore/20%Always2017-03-25 19:12
https://pcworld.al/tesla-model-3-vjen-ne-nje-variant-performance-te-larte/20%Always2017-03-25 19:02
https://pcworld.al/samsung-mbyll-kapitullin-e-note-7-es-nje-perditesim-cili-bllokon-ngarkimin-e-baterise/20%Always2017-03-24 18:15
https://pcworld.al/apple-problemet-e-sigurise-zbuluar-nga-wikileaks-jane-adresuar-te-gjitha/20%Always2017-03-24 16:51
https://pcworld.al/facebook-lejon-publikimin-e-imazheve-te-animuara-gif-ne-komente/20%Always2017-03-24 17:19
https://pcworld.al/twitter-eksploron-nje-abonim-pagese-per-perdoruesit-e-avancuar/20%Always2017-03-24 14:18
https://pcworld.al/samsung-shton-konektivitetin-4g-lte-ne-oren-inteligjente-gear-s3-classic/20%Always2017-03-24 17:18
https://pcworld.al/blackberry-mbron-telefonin-tuaj-nga-syte-kurioze/20%Always2017-03-24 17:04
https://pcworld.al/instagram-shton-autentikimit-dy-faktore-censuron-fotot/20%Always2017-03-24 14:20
https://pcworld.al/wikileaks-detajon-metodat-e-cia-s-per-hakimin-e-iphone-dhe-mac/20%Always2017-03-23 19:55
https://pcworld.al/dy-kompani-te-njohura-amerikane-kane-rene-pre-e-nje-mashtrimi-100-milion-dollaresh/20%Always2017-03-23 19:22
https://pcworld.al/8-funksionalitete-te-fshehura-te-ios-10-qe-duhet-ti-dini/20%Always2017-03-23 18:12
https://pcworld.al/google-sjell-thirrjet-vetem-ze-ne-aplikacionin-duo/20%Always2017-03-23 15:37
https://pcworld.al/apple-blen-aplikacioni-workflow-tani-e-tutje-te-jete-falas/20%Always2017-03-23 15:30
https://pcworld.al/realiteti-shtuar-nje-mundesi-50-miliard-dollareshe/20%Always2017-03-23 12:56
https://pcworld.al/super-mario-run-mberrin-edhe-ne-android/20%Always2017-03-23 08:59
https://pcworld.al/te-kalojne-muaj-perpara-se-perditesimi-krijuesve-ne-windows-10-te-mberrije-tek-ju/20%Always2017-03-23 12:40
https://pcworld.al/vodafone-mbulim-lte-edhe-ne-hene/20%Always2017-03-23 08:39
https://pcworld.al/vestager-po-analizojme-pergjigjen-e-facebook-per-hetimin-e-whatsapp/20%Always2017-03-23 08:28
https://pcworld.al/nje-grup-hakerash-pretendon-posedimin-e-kredencialeve-te-627-milion-llogarive-icloud/20%Always2017-07-20 12:02
https://pcworld.al/facebook-dhe-nokia-dergojne-ne-limite-kapacitetet-e-fibrave-optike/20%Always2019-01-06 16:06
https://pcworld.al/sherbimi-ri-pagesave-mobile-lg-pay-debuton-ne-qershor/20%Always2017-03-22 16:18
https://pcworld.al/google-maps-ofron-perdoruesve-shperndarjen-e-vendndodhjes-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-03-22 16:20
https://pcworld.al/instagram-numeron-1-milion-reklamues-aktive-ne-muaj/20%Always2017-03-23 14:46
https://pcworld.al/linkedin-trending-nje-arsye-teper-per-ta-perdorur-shume-rrjetin-social-profesional/20%Always2017-03-22 15:08
https://pcworld.al/google-perditeson-aplikacioni-e-kerkimit-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-03-22 13:17
https://pcworld.al/google-perditeson-aplikacionin-news-weather-mbi-200-tituj-kryesor-per-tu-exploruar/20%Always2017-03-22 11:45
https://pcworld.al/grupi-japonez-softbank-300-milion-dollar-per-startupin-wework/20%Always2017-03-22 09:43
https://pcworld.al/apple-vret-modelin-e-fundit-16gb-te-linjes-iphone/20%Always2017-03-22 08:30
https://pcworld.al/microsoft-ka-zhvilluar-nje-version-te-windows-10-es-per-qeverine-kineze/20%Always2017-03-21 19:56
https://pcworld.al/google-lancoi-versionin-e-pare-eksperimental-te-android-o/20%Always2017-03-21 19:26
https://pcworld.al/arm-premton-te-kape-intel-dhe-amd-performancen-e-procesoreve/20%Always2017-03-21 16:58
https://pcworld.al/twitter-ka-mbyllur-636000-llogari-ne-perpjekje-per-te-luftuar-ekstremizmin/20%Always2017-03-21 20:03
https://pcworld.al/microsoft-bookings-ofrohet-globalisht-se-bashku-aplikacionin-mobil-android-dhe-ios/20%Always2017-03-21 14:11
https://pcworld.al/apple-iphone-tashme-ne-ngjyre-te-kuqe-perditesohet-ipad-9-7-inc/20%Always2017-03-21 14:07
https://pcworld.al/shba-ndalon-perdorimin-e-pajisjeve-elektronike-per-fluturimet-ajrore-nga-lindja-e-mesme/20%Always2017-03-21 13:39
https://pcworld.al/microsoft-dhe-adobe-bashkepunim-ne-bizneset-e-shitjeve-dhe-marketingut/20%Always2017-03-21 10:42
https://pcworld.al/instagram-ruan-video-transmetimet-live-ne-telefonin-tuaj/20%Always2017-03-21 10:13
https://pcworld.al/mos-e-lini-sigurine-e-sistemeve-tuaja-ne-dore-te-fatit-5-kontrolle-sigurie-per-tu-zbatuar-ne-vitin-2017/20%Always2019-02-12 16:19
https://pcworld.al/bill-gates-edhe-njehere-tjeter-njeriu-pasur-planetit/20%Always2017-03-21 09:06
https://pcworld.al/google-maps-ruan-vendin-ku-keni-parkuar-makinen-tuaj/20%Always2017-03-20 19:38
https://pcworld.al/fbi-hetim-ndaj-hakerave-ruse-dhe-fushates-se-trump/20%Always2017-03-20 19:22
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-asistentin-virtual-bixby-nje-buton-te-dedikuar-ne-galaxy-s8/20%Always2017-03-20 16:26
https://pcworld.al/qualcomm-205-mobile-nje-cip-per-telefonet-e-thjeshte/20%Always2017-03-20 16:09
https://pcworld.al/sony-prezantoi-xperia-l1-ekran-5-5-inc-dhe-2gb-ram/20%Always2017-03-20 14:06
https://pcworld.al/surpriza-e-htc-se-ishte-nje-version-u-ultra-mbuluar-xham-prej-safire/20%Always2017-03-20 13:44
https://pcworld.al/qualcomm-thote-se-procesoret-snapdragon-nuk-jane-procesore-por-platforme/20%Always2017-03-20 13:23
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s8-vjen-ne-tre-ngjyra-nje-pajisje-misterioze-dex/20%Always2017-03-20 11:59
https://pcworld.al/windows-7-eshte-mbreti-pakonstestuar-ne-desktop/20%Always2017-03-20 09:10
https://pcworld.al/youtube-eleminon-pergjithnje-shenimet-qe-te-gjithe-urrenin/20%Always2017-03-20 09:03
https://pcworld.al/jep-doreheqjen-presidenti-uber-jeff-jones/20%Always2017-03-20 09:11
https://pcworld.al/android-o-po-vjen-ne-google-io-nje-qender-te-re-njoftimesh/20%Always2017-03-19 17:57
https://pcworld.al/merkel-thirrje-europes-per-nje-baze-ligjore-te-perbashket-ne-perdorimin-e-te-dhenave/20%Always2017-03-19 17:45
https://pcworld.al/10-aplikacionet-te-shkarkuara-ne-play-store-gjate-muajit-shkurt/20%Always2017-03-18 19:12
https://pcworld.al/nxenes-dhe-studente-nga-11-shkolla-dhe-universitete-kerkojne-suksesin-ne-albanian-ict-awards/20%Always2017-03-18 13:47
https://pcworld.al/g20-ta-bashkohet-per-te-mbrojtur-bankat-nga-sulmet-kibernetike/20%Always2017-03-17 20:09
https://pcworld.al/opera-te-aktivizoje-automatikisht-bllokuesin-e-integruar-te-reklamave/20%Always2017-03-17 18:01
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-katert-pa-asnje-vecori-te-re/20%Always2017-03-17 18:02
https://pcworld.al/autoritetet-evropiane-kerkojn-permiresimin-e-sherbimit-nga-facebook-google-dhe-twitter/20%Always2017-03-17 21:43
https://pcworld.al/microsoft-te-bllokoje-perditesimet-ne-windows-7-dhe-8-per-kompjuterat-procesoret-e-fundit-amd-dhe-intel/20%Always2017-03-17 09:17
https://pcworld.al/amazon-sjell-asistentin-virtual-alexa-ne-aplikacionin-ios/20%Always2017-03-17 09:04
https://pcworld.al/jeta-luksoze-e-hakerit-te-yahoo-nje-shqiptare-flet-per-talentin-e-tij-ne-pikture/20%Always2017-03-17 08:58
https://pcworld.al/radiot-tradicionale-burimi-kryesor-kerkimit-dhe-degjimit-te-muzikes/20%Always2017-03-17 08:35
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-shtate-publike-te-ios-10-3-javen-e-ardhshme-versioni-final/20%Always2017-03-17 08:25
https://pcworld.al/cfare-nenkupton-bill-gates-fjalen-sukses/20%Always2017-03-16 19:12
https://pcworld.al/instituti-shqiptar-shkences-ne-bashkepunim-ambasaden-holandeze-organizojne-edicionin-e-5-te-te-hackathon-albania/20%Always2017-03-19 13:37
https://pcworld.al/droni-200-dollaresh-rrezohet-nga-nje-rakete-patriot-3-milion-dollareshe/20%Always2017-03-16 17:23
https://pcworld.al/100-uebsajtet-te-vizituara-ne-internet-sipas-trafikut/20%Always2017-03-16 15:34
https://pcworld.al/kremlini-mohon-perfshirjen-ne-sulmin-kibernetik-ndaj-yahoo-ne-2014-en/20%Always2017-03-16 15:13
https://pcworld.al/galaxy-tab-s3-kushton-600-dollar-ne-shitje-nga-data-24-mars/20%Always2017-03-16 13:35
https://pcworld.al/informacionet-personale-te-miliona-punonjesve-ne-shba-perfundojne-ne-internet/20%Always2017-03-16 12:56
https://pcworld.al/apple-google-dhe-facebook-terhiqen-nga-apelimi-urdhrit-ekzekutiv-te-trump/20%Always2017-03-16 09:16
https://pcworld.al/amd-publikoi-cmimet-e-procesoreve-ryzen-5-ne-shitje-nga-11-prilli/20%Always2017-03-16 09:06
https://pcworld.al/microsoft-adreson-135-probleme-sigurie-ca-prej-tyre-publike/20%Always2017-03-16 08:42
https://pcworld.al/chrome-rrit-efikasitetin-e-konsumit-te-energjise-versionin-57-te-shfletuesit/20%Always2017-03-16 08:03
https://pcworld.al/oracle-publikon-9-27-miliard-dollar-te-ardhura-per-tre-mujorin-e-fundit-te-2016/20%Always2017-03-15 21:42
https://pcworld.al/htc-premton-nje-surprize-te-pazakonte-20-mars-htc-11/20%Always2017-03-15 19:15
https://pcworld.al/nje-tjeter-klon-snapchat-facebook-stories-te-disponueshme-globalisht/20%Always2017-03-15 18:01
https://pcworld.al/shba-akuzon-inteligjencen-ruse-per-hakimin-e-yahoo/20%Always2017-03-15 16:31
https://pcworld.al/whatsapp-dhe-telegram-adresojne-dy-probleme-kritike-sigurie-ne-aplikacionet-e-tyre/20%Always2017-03-15 16:04
https://pcworld.al/facebook-lancon-guiden-turistike-city-guides/20%Always2017-03-15 12:57
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shpetoni-instagramin-tuaj-nga-reklamat/20%Always2017-03-15 12:08
https://pcworld.al/hakohen-llogari-te-profilit-te-larte-ne-twitter-turqia-proteston-ndaj-hollandes-online/20%Always2017-03-15 11:09
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-trete-eksperimental-te-windows-10-es-pas-asnje-vecori-te-re/20%Always2017-03-15 11:57
https://pcworld.al/microsoft-teams-konkurron-slack-disponueshem-per-te-gjithe-perdoruesit-e-office-365/20%Always2017-03-15 08:44
https://pcworld.al/aplikacioni-gmail-ne-android-lancon-transfertat-e-parave/20%Always2017-03-15 08:25
https://pcworld.al/tag-heuer-connected-modular-45-ora-inteligjente-e-cila-nuk-urren-moden/20%Always2017-03-14 21:28
https://pcworld.al/sony-se-shpejti-kompjuterat-desktop-te-luajne-lojera-ps4/20%Always2017-03-14 20:04
https://pcworld.al/facebook-bllokon-qasjen-e-zhvilluesve-ne-te-dhenat-e-rrjetit-social/20%Always2017-03-14 17:55
https://pcworld.al/ubt-cert-per-te-pare-ne-rajon-hap-laboratorin-e-sigurise-kibernetike/20%Always2017-03-14 17:54
https://pcworld.al/spotify-dhe-waze-integrojne-sherbimet-respektive-ne-aplikacionet-e-tyre/20%Always2017-03-14 15:50
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-gjashte-publike-te-ios-10-3/20%Always2017-03-14 14:42
https://pcworld.al/windows-vista-s-kane-ngelur-vetem-30-dite-jete/20%Always2017-03-14 13:27
https://pcworld.al/time-money-konverton-cmimet-e-produkteve-online-ne-ore-pune/20%Always2017-03-14 12:17
https://pcworld.al/angela-merkel-e-shqetesuar-per-sulmet-kibernetike-ndaj-infrastrukturave/20%Always2019-02-12 16:20
https://pcworld.al/verizon-kishte-kerkuar-925-milion-dollar-zbritje-nga-yahoo/20%Always2017-03-14 12:38
https://pcworld.al/veshja-e-re-elektronike-e-google-eshte-nje-xhakete-inteligjente-350-dollareshe/20%Always2017-03-14 08:37
https://pcworld.al/aftesohuni-ne-microsoft-office-kete-video-trajnime-falas/20%Always2017-03-13 19:48
https://pcworld.al/google-teston-shijet-e-perdoruesit-per-pamjen-e-android-ofron-keshilla-dhe-sugjerime/20%Always2017-03-13 17:20
https://pcworld.al/pandora-konkurron-spotify-dhe-apple-music-abonimin-pandora-premium/20%Always2017-03-13 16:13
https://pcworld.al/youtube-lancoi-uptime-nje-aplikacion-social-eksperimental/20%Always2017-03-13 15:39
https://pcworld.al/whatsapp-rikthen-statuset-e-vjetra-tekst/20%Always2017-03-13 13:35
https://pcworld.al/intel-blen-mobileye-per-15-3-miliard-dollar/20%Always2017-03-13 12:23
https://pcworld.al/tag-heuer-prezanton-nje-ore-inteligjente-android-wear-14-mars/20%Always2017-03-13 09:53
https://pcworld.al/partite-politike-britanike-paralajmerohen-rreth-rrezikut-nga-hakerat-ruse/20%Always2017-03-13 09:32
https://pcworld.al/pasuria-e-pese-miliardereve-botes-ne-bitcoin/20%Always2017-07-20 11:51
https://pcworld.al/secret-chats-ne-viber-nje-bisede-e-cila-fshihet-e-tera-automatikisht/20%Always2017-03-12 17:24
https://pcworld.al/28-vite-world-wide-web-tim-berners-lee-paralajmeron-rreth-rrezikut-qe-kanoset/20%Always2017-03-12 16:11
https://pcworld.al/microsoft-ridizajnon-aplikacionin-e-cortana-ne-ios/20%Always2017-03-11 21:22
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-fundit-te-windows-10-es-perpara-perditesimit-te-krijuesve/20%Always2017-03-11 19:27
https://pcworld.al/shqiptaret-bashkohen-ne-albanian-ict-awards-takime-ne-prishtine-shkup-dhe-tetove/20%Always2017-03-11 13:25
https://pcworld.al/android-te-zevendesoje-windows-per-nga-popullariteti/20%Always2017-03-10 17:59
https://pcworld.al/pse-duhet-te-shkarkoni-perditesimin-ps4-v4-50-ne-playstation/20%Always2017-03-10 17:30
https://pcworld.al/europol-teknologjia-fshihet-pas-cdo-aktiviteti-kriminal-serioz/20%Always2017-03-10 15:22
https://pcworld.al/google-zhvillon-nje-kontroll-te-ri-sigurie-captcha-ne-ueb/20%Always2017-03-10 15:12
https://pcworld.al/google-perditeson-allo-integron-android-auto/20%Always2017-03-10 12:08
https://pcworld.al/pocket-lancoi-nje-shtojce-per-aplikacionin-imessage-ne-ios/20%Always2017-03-10 11:52
https://pcworld.al/google-hap-programin-e-shtojcave-nga-palet-e-treta-per-gmail/20%Always2017-03-10 10:02
https://pcworld.al/airbnb-merr-nje-investim-prej-1-miliard-dollaresh/20%Always2017-03-11 13:15
https://pcworld.al/google-sfidon-slack-hangouts-chat-dhe-meet/20%Always2017-03-10 08:46
https://pcworld.al/seeu-techpark-fillon-ofrimin-e-nje-sherbimi-te-ri-vleresimi-biznesit/20%Always2017-03-09 22:09
https://pcworld.al/assange-ofron-mjetet-e-hakimit-te-cia-per-kompanite-teknologjike/20%Always2017-03-09 22:10
https://pcworld.al/publishthis-email-shnderroni-cdo-e-mail-ne-nje-uebfaqe/20%Always2017-03-10 08:47
https://pcworld.al/driveri-ri-nvidia-rrit-performancen-e-lojerave-directx-12-33/20%Always2017-03-09 16:06
https://pcworld.al/facebook-messenger-day-debuton-globalisht-nje-tjeter-klon-snapchat-stories/20%Always2017-03-09 16:46
https://pcworld.al/facebook-lancoi-aplikacionin-e-pare-te-realitetit-virtual-facebook-360/20%Always2017-03-09 14:01
https://pcworld.al/quora-tani-ne-gjuhen-franceze/20%Always2017-03-09 13:23
https://pcworld.al/whatsapp-ne-kerkim-te-te-ardhurave-teston-nje-ure-komunikimi-mes-bizneseve-dhe-konsumatoreve/20%Always2017-03-09 11:19
https://pcworld.al/shefi-grupit-samsung-mohon-te-gjitha-akuzat-per-korrupsion-perpara-trupit-gjykues/20%Always2017-03-09 10:23
https://pcworld.al/gboard-6-1-permireson-shkrimin-ze-dhe-kerkimin-e-gif-ve/20%Always2017-03-09 09:25
https://pcworld.al/dokumentet-e-wikileaks-zbulojne-lidhjen-mes-cia-dhe-nsa-grupin-ekuacion/20%Always2017-03-09 08:16
https://pcworld.al/vimeo-shton-mbeshtetjen-per-video-360-gradeshe/20%Always2017-03-08 22:10
https://pcworld.al/apple-shumica-e-problemeve-te-sigurise-zbuluar-nga-cia-jane-adresuar/20%Always2017-03-08 21:50
https://pcworld.al/apple-merr-79-2-te-fitimit-te-gjeneruar-nga-industria-e-telefoneve-inteligjente/20%Always2017-03-08 19:16
https://pcworld.al/microsoft-mbyll-rrjetin-social-te-lene-ne-harrese-cl/20%Always2017-03-08 17:26
https://pcworld.al/firefox-52-sjell-aplikacionet-dhe-lojerat-moderne-ne-shfletuesit-tane/20%Always2017-03-08 17:07
https://pcworld.al/microsoft-lancon-zyrtarisht-visual-studio-2017/20%Always2017-03-08 13:56
https://pcworld.al/malueret-dhe-rreziqet-e-sigurise-ne-platformat-mobile/20%Always2017-04-07 13:09
https://pcworld.al/konferenca-tech4good-prezantoi-donacionet-softuerike-dhe-ne-cloud-te-microsoft-per-sektorin-civil-ne-shqiperi/20%Always2017-03-08 10:57
https://pcworld.al/shba-gjobit-gjigandin-kinez-zte-900-milion-dollar/20%Always2017-03-08 09:53
https://pcworld.al/fitbit-udheheq-tregun-e-veshjeve-elektronike-ndjekur-nga-apple/20%Always2017-03-08 08:53
https://pcworld.al/wikileaks-zbulon-armet-kibernetike-te-inteligjences-amerikane/20%Always2017-03-07 18:33
https://pcworld.al/deshtojne-bisedimet-per-rikthimin-e-rrjetit-social-linkedin-ne-rusi/20%Always2017-03-07 18:42
https://pcworld.al/tastiera-mekanike-logitech-g-pro-qe-kushton-129-dollare/20%Always2017-03-07 16:23
https://pcworld.al/microsoft-vuan-nderprerje-te-sherbimit-outlook-dhe-xbox/20%Always2017-03-07 16:43
https://pcworld.al/hewlett-packard-enterprise-blen-nimble-per-1-09-miliard-dollar/20%Always2017-03-07 13:42
https://pcworld.al/nintendo-switch-konsola-shitjen-te-shpejte-ne-histori/20%Always2017-03-07 12:29
https://pcworld.al/lineageos-disponueshem-per-galaxy-s7-dhe-s7-edge/20%Always2017-03-07 12:36
https://pcworld.al/consumer-reports-te-testoje-sigurine-kibernetike/20%Always2017-03-07 12:36
https://pcworld.al/yelp-fajeson-google-per-deshtimin-e-operacioneve-nderkombetare/20%Always2017-03-07 09:20
https://pcworld.al/volkswagen-prezanton-ne-gjeneve-makinen-e-pare-plotesisht-autonome/20%Always2017-03-07 08:58
https://pcworld.al/qendra-e-sigurise-kibernetike-ne-ceki-organizoi-nje-gare-kibernetike-partneret-ballkanike/20%Always2017-03-06 21:21
https://pcworld.al/mbahet-ne-tirane-konferenca-tech4good-kushtuar-donacioneve-softuerike-per-organizatat-jofitimprurese/20%Always2017-03-06 20:36
https://pcworld.al/zbulohet-ekrani-teknologjine-infinity-galaxy-s8-es/20%Always2017-03-06 19:52
https://pcworld.al/nikkei-iphone-8-te-jete-telefoni-ekranin-te-madh-dhe-shtrenjte-apple/20%Always2017-03-06 17:45
https://pcworld.al/fitbit-prezantoi-alta-hr-nje-rrip-fitnesi-skaner-te-rrahjeve-te-zemres/20%Always2017-03-06 15:51
https://pcworld.al/google-konfirmon-pixel-2-telefoni-te-vijoje-te-jete-rangut-te-larte/20%Always2017-03-06 16:12
https://pcworld.al/chromebook-x360-11-g1-eshte-laptopi-pare-chrome-os-konvertueshem/20%Always2017-03-06 13:18
https://pcworld.al/focused-inbox-mberrin-ne-outlook-office-365-dhe-aplikacionin-windows-mail/20%Always2017-03-06 12:33
https://pcworld.al/facebook-sjell-ne-fund-nje-buton-dislike-por-jo-ai-qe-te-gjithe-duan/20%Always2017-03-06 11:30
https://pcworld.al/autoritetet-turke-te-konkurrences-hetim-ndaj-google/20%Always2017-03-06 09:50
https://pcworld.al/xiaomi-mi-mix-ekran-cili-mbulon-93-te-panelit-frontal/20%Always2017-03-06 08:47
https://pcworld.al/vihet-ne-funksion-sistemi-etiketimit-te-lajmeve-te-rreme-ne-facebook/20%Always2017-03-05 21:42
https://pcworld.al/rezerva-federale-amerikane-monedhat-dixhitale-jane-nje-rrezik/20%Always2017-07-20 11:54
https://pcworld.al/microsoft-u-jep-perdoruesve-te-windows-10-es-shume-kontroll-mbi-perditesimet/20%Always2017-03-05 18:56
https://pcworld.al/snapchat-ne-burse-si-krahasohet-rivalet/20%Always2017-03-04 17:17
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-veshjeve-elektronike-u-rriten-16-9-ne-fund-te-2016-es/20%Always2017-03-04 17:02
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-thirrje-mendjeve-kreative-te-fiek-riinvest-dhe-bonevet/20%Always2017-03-04 12:33
https://pcworld.al/nje-gabim-drejtshkrimor-cili-nxori-offline-dhjetra-uebfaqe-dhe-sherbime/20%Always2017-03-03 19:33
https://pcworld.al/superkompjuteri-europian-i-parashikimit-te-motit-zhvendoset-ne-itali/20%Always2017-03-03 17:19
https://pcworld.al/blackberry-nuk-eshte-nje-kompania-e-prodhimit-te-telefoneve-celular/20%Always2017-03-03 16:40
https://pcworld.al/132-aplikacione-android-ne-play-store-permbanin-maluer-windows/20%Always2017-03-03 14:02
https://pcworld.al/nje-keqfunksionim-slack-ekspozon-llogarite-e-perdoruesve/20%Always2017-03-03 13:35
https://pcworld.al/te-enjten-shefi-samsung-del-para-trupit-gjykues-ne-seul/20%Always2017-03-03 11:13
https://pcworld.al/spotify-arrin-50-milion-abonente-pagese/20%Always2017-03-03 10:34
https://pcworld.al/samsung-te-prodhoje-4-7-milion-njesi-galaxy-s8-ne-mars-dhe-7-8-milion-ne-prill/20%Always2017-03-03 08:33
https://pcworld.al/nokia-3310-putin-edition-ne-shitje-per-1695-dollar/20%Always2017-03-03 08:23
https://pcworld.al/meteor-nje-aplikacion-ndryshe-per-testimin-e-internetit-celular/20%Always2017-03-02 18:04
https://pcworld.al/bitcoin-tejkalon-vleren-e-arit-kembehet-1248-dollar/20%Always2017-07-20 11:51
https://pcworld.al/yahoo-afro-32-milion-llogari-jane-spiunuar-permes-cookie/20%Always2017-03-02 15:53
https://pcworld.al/perdoruesit-e-gmail-mund-te-pranojne-por-jo-te-dergojne-permbajtje-deri-ne-50-megabajt/20%Always2017-03-02 15:38
https://pcworld.al/e-moshuara-nga-japonia-e-cila-zhvilloi-nje-aplikacion-ios/20%Always2017-03-02 14:33
https://pcworld.al/snap-ne-burse-vleresohet-24-miliard-dollar/20%Always2017-03-02 12:29
https://pcworld.al/google-terhiqet-nga-laptopet-chromebook-pixel/20%Always2017-03-02 12:41
https://pcworld.al/konferenca-tech4good-ne-tirane-per-sfidat-e-organizatave-jofitimprurese-teknologjine/20%Always2017-03-02 10:36
https://pcworld.al/facebook-ul-cmimin-e-oculus-rift-199-dollar/20%Always2017-03-02 12:42
https://pcworld.al/nyt-snap-po-punon-per-zhvillimin-e-nje-droni/20%Always2017-03-02 07:56
https://pcworld.al/luani-pa-pagese-ne-battlefield-1-pergjate-fundjaves-ne-xbox-one-dhe-pc/20%Always2017-03-01 20:59
https://pcworld.al/te-enjten-snapchat-ne-burse-kerkon-te-pakten-19-5-miliard-dollar/20%Always2017-03-01 20:48
https://pcworld.al/twitter-detajoi-masat-e-reja-te-parandalimit-te-abuzimit-ne-rrjetin-social/20%Always2017-03-01 19:21
https://pcworld.al/facebook-kerkon-parandalimin-e-vetevrasjeve-messenger/20%Always2017-03-01 19:11
https://pcworld.al/ubt-cert-perfaqeson-kosoven-ne-garen-per-sigurise-kibernetike-ne-ceki/20%Always2017-03-01 16:20
https://pcworld.al/telefoni-5g-zte-shkarkon-shpejtesi-1gbps/20%Always2017-03-01 16:29
https://pcworld.al/eshte-ky-samsung-galaxy-s8/20%Always2017-03-01 16:03
https://pcworld.al/porsche-design-book-one-nje-laptop-simpatik-2495-dollaresh/20%Always2017-03-01 13:31
https://pcworld.al/problemet-ne-qendren-e-te-dhenave-te-amazon-nxjerrin-offline-quora-dhe-trello/20%Always2017-03-01 11:52
https://pcworld.al/shefi-uber-kerkon-falje-per-sjelljen-e-tij-nje-taksist-uber/20%Always2017-03-01 11:36
https://pcworld.al/nvidia-gtx-1080-ti-e-fuqishme-sesa-titan-x-per-699-dollar/20%Always2017-03-01 11:19
https://pcworld.al/burri-denohet-pasi-goditi-nje-grua-dron/20%Always2017-03-01 10:55
https://pcworld.al/google-paraqet-uljet-e-cmimeve-te-permbajtjeve-dhe-aplikacioneve-ne-play-store/20%Always2017-03-01 08:36