XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/trump-beson-se-pas-sulmeve-kibernetike-ndaj-partise-demokratike-fshihet-kina/20%Always2017-04-30 20:01
https://pcworld.al/microsoft-rikthen-aplikacionin-people-ne-windows-10/20%Always2017-04-30 15:47
https://pcworld.al/facebook-dhe-google-viktima-te-nje-mashtrimi-100-milion-dollaresh/20%Always2017-04-30 15:30
https://pcworld.al/google-shton-paralajmerimet-e-perdoruesve-rreth-faqeve-lidhje-http/20%Always2017-04-29 15:05
https://pcworld.al/microsoft-keshillon-perdoruesit-te-mos-instalojne-manualisht-perditesimin-e-krijuesve/20%Always2017-04-29 14:43
https://pcworld.al/turqia-bllokon-qasjen-ne-enciklopedine-online-wikipedia/20%Always2017-04-29 14:32
https://pcworld.al/instagram-po-rritet-shpejtesi/20%Always2017-04-29 14:21
https://pcworld.al/renia-e-shitjeve-te-surface-dergojne-financat-e-microsoft-poshte-pritshmerive/20%Always2017-04-28 17:19
https://pcworld.al/nje-foto-skematike-e-iphone-8-es-zbulon-teknologjine-e-ngarkimit-wireless/20%Always2017-04-28 16:23
https://pcworld.al/google-hap-classroom-te-gjithe-mund-te-japin-ore-mesimi/20%Always2017-04-28 15:56
https://pcworld.al/facebook-lancon-messenger-lite-ne-132-shtete/20%Always2017-04-28 10:43
https://pcworld.al/acer-holo-360-eshte-nje-kamer-360-gradeshe-ne-formen-e-nje-telefoni/20%Always2017-04-28 09:58
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-peste-publike-te-ios-10-3-2/20%Always2017-04-28 09:44
https://pcworld.al/google-ndryshime-ne-motorin-e-kerkimit-ja-sesi-te-adresohen-lajmet-e-rreme/20%Always2017-04-28 08:08
https://pcworld.al/bitcoin-arrin-vleren-te-larte-te-te-gjitha-koherave-kembehet-1335-dollar/20%Always2017-07-20 11:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-instaloni-temat-e-fshehta-te-windows-10-es/20%Always2017-04-28 07:44
https://pcworld.al/samsung-perditeson-galaxy-s8-en-adreson-ekranet-ne-ngjyre-te-kuqe-te-theksuar/20%Always2017-04-28 07:33
https://pcworld.al/razer-lancehead-eshte-nje-maus-wireless-140-dollaresh-per-adhuruesit-e-lojerave/20%Always2017-04-27 20:31
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-telefoneve-u-rriten-4-3-apple-dhe-samsung-humbasin-kundrejt-prodhuesve-kinez/20%Always2017-04-27 18:22
https://pcworld.al/finalja-e-liges-se-kampioneve-te-monitorohet-nga-teknologjia-e-njohjes-se-fytyres/20%Always2017-04-27 16:12
https://pcworld.al/samsung-raporton-tre-mujorin-te-mire-financiar-prej-tre-vitesh/20%Always2017-04-27 16:01
https://pcworld.al/sulmet-ransomware-u-rriten-50-ne-2016-en/20%Always2017-04-27 13:33
https://pcworld.al/samsung-pay-zgjeron-aktivitetin-edhe-ne-kater-shtete-te-reja/20%Always2017-04-27 13:33
https://pcworld.al/blackberry-keyone-ne-shitje-nga-data-31-maj-per-550-dollar/20%Always2017-04-27 11:52
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perdorni-funksionin-e-ri-te-parkimit-ne-google-maps/20%Always2017-04-27 10:15
https://pcworld.al/planifikimi-udhetimeve-versionin-e-fundit-te-google-trip-edhe-lehte/20%Always2017-04-27 08:48
https://pcworld.al/hakeret-shfrytezuan-nje-problem-sigurie-per-te-cilin-microsoft-u-deshen-9-muaj-per-ta-adresuar/20%Always2017-04-27 08:49
https://pcworld.al/mbi-500000-perdorues-te-telefoneve-android-kane-re-pre-e-aplikacioneve-mashtruese-ne-play-store/20%Always2017-04-26 20:34
https://pcworld.al/microsoft-privon-40-te-telefoneve-windows-nga-perditesimi-krijuesve/20%Always2017-04-26 16:57
https://pcworld.al/rripi-fitnesit-fitbit-flex-2-shkakton-djegie-te-renda-nje-gruaje-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2017-04-26 16:50
https://pcworld.al/ja-pse-iphone-ardhshem-mund-te-jete-ngadalte-sesa-galaxy-s8-ta/20%Always2017-04-26 16:36
https://pcworld.al/google-maps-ne-android-dhe-ios-ruan-vendin-e-parkimit-te-makines/20%Always2017-04-26 16:20
https://pcworld.al/edicioni-dyte-betapitch-tirana-vijon-kerkim-e-startupeve-premtuese-ne-shqiperi/20%Always2017-04-26 13:35
https://pcworld.al/huawei-dhe-google-zhvillojne-bord-kompjuterik-te-stilit-raspberry-pi/20%Always2017-04-26 12:38
https://pcworld.al/dropbox-mbyll-hackpad-19-korrik-nxit-perdoruesit-per-ne-aplikacionin-paper/20%Always2017-04-26 09:33
https://pcworld.al/twitter-te-filloje-transmetimet-live-24-oreshe/20%Always2017-04-26 08:13
https://pcworld.al/nje-burre-nga-tajlanda-vret-vajzen-e-tij-ne-nje-transmetim-live-ne-facebook/20%Always2017-04-26 07:03
https://pcworld.al/historite-e-instagram-gjunjezojne-snapchat/20%Always2017-04-25 17:51
https://pcworld.al/kandidati-per-president-te-frances-emmanuel-macron-shenjester-e-sulmeve-kibernetike/20%Always2017-04-25 17:02
https://pcworld.al/esty-lancoi-dyqanin-e-arteve-dhe-puneve-online-etsy-studio/20%Always2017-04-25 16:06
https://pcworld.al/5-sekrete-te-google-maps-qe-mund-te-mos-keni-ditur/20%Always2017-04-25 12:56
https://pcworld.al/apple-publikoi-betan-e-katert-publike-te-ios-10-3-2/20%Always2017-04-25 12:40
https://pcworld.al/nje-arkitekt-hollandez-zgjodhi-emoji-per-te-zbukuruar-ndertesat/20%Always2017-04-25 11:44
https://pcworld.al/webroot-identifikon-skedaret-e-sistemit-ne-windows-si-maluer-bllokon-qasje-ne-facebook/20%Always2017-04-25 09:59
https://pcworld.al/gionee-m6s-eshte-nje-telefon-super-bateri-prej-6020-mah/20%Always2017-04-25 08:29
https://pcworld.al/shitjet-e-galaxy-s8-es-30-te-larta-se-galaxy-s7-es-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2017-04-25 08:23
https://pcworld.al/themeluesi-wikipedia-lancon-wikitribune-per-te-luftuar-lajmet-e-rreme/20%Always2017-04-25 08:30
https://pcworld.al/karta-e-re-grafike-amd-radeon-pro-duo-premton-dyfishin-e-performances-se-titan-x/20%Always2017-04-24 20:45
https://pcworld.al/apple-premton-nje-iphone-materiale-te-riciklueshme/20%Always2017-04-24 17:56
https://pcworld.al/asgje-per-tu-shqetesuar-per-ekranin-e-kuqerremte-te-galaxy-s8-es-sipas-consumer-reports/20%Always2017-04-24 15:09
https://pcworld.al/linkedin-arrin-500-milion-perdorues-te-regjistruar/20%Always2017-04-24 20:43
https://pcworld.al/raport-shtyhet-prodhimi-ne-mase-iphone-8/20%Always2017-04-24 13:43
https://pcworld.al/shkaktojne-telefonet-celular-kancer-nje-gjykate-italiane-thote-po/20%Always2017-04-24 11:42
https://pcworld.al/krimet-kibernetike-ne-gjermani-u-rriten-80-ne-2016-en/20%Always2017-04-24 10:47
https://pcworld.al/windows-10-mail-dhe-calendar-vecori-te-reja-per-perdoruesit-e-gmail/20%Always2017-04-24 08:42
https://pcworld.al/sherbimet-financiare-pushtojne-messenger-ne-konferencen-f8/20%Always2017-04-24 07:34
https://pcworld.al/apple-nje-plan-per-zhvillimin-e-nje-sistemi-vetedrejtimi-per-makinat-e-automatizuara/20%Always2017-04-23 20:05
https://pcworld.al/gjermanishtja-eshte-gjuha-e-kerkuar-ne-shqiperi-dhe-ballkanin-perendimor/20%Always2017-04-23 15:17
https://pcworld.al/qualcomm-ne-fund-te-vitit-mberrin-kompjuteri-pare-windows-10-procesor-snapdragon-835/20%Always2017-04-22 15:03
https://pcworld.al/bleresit-e-nje-telefoni-samsung-perfitojne-avantazhe-ne-google-play-music/20%Always2017-04-22 14:45
https://pcworld.al/konfirmohet-windows-10-cloud-dhe-nje-konkurrent-chromebook/20%Always2017-04-21 21:18
https://pcworld.al/htc-11-u-te-quhet-telefoni-mire-htc-per-2017-en/20%Always2017-04-21 22:02
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-zbook-te-hp-te-klasit-workstation-procesore-xeon-dhe-grafika-profesionale/20%Always2017-04-21 17:40
https://pcworld.al/google-play-shume-opsione-per-menaxhimin-e-aplikacioneve-te-instaluara/20%Always2017-04-21 17:03
https://pcworld.al/iphone-8-ka-nje-problem-mund-te-kushtoje-1000-dollar/20%Always2017-04-21 15:09
https://pcworld.al/samsung-premton-nje-zgjidhje-per-disa-modele-galaxy-s8-zhbalancim-ngjyrash/20%Always2017-04-21 21:37
https://pcworld.al/hakeret-ende-perdorin-stuxnet-per-te-realizuar-sulme-kibernetike/20%Always2017-04-21 10:52
https://pcworld.al/fotot-live-te-apple-te-funksionojne-cdo-uebsajt/20%Always2017-04-21 10:05
https://pcworld.al/nje-kompani-sllovake-ben-realitet-makinen-fluturuese-1-3-milion-dollareshe/20%Always2017-04-21 09:50
https://pcworld.al/apple-perdor-nxehtesine-e-gjeneruar-nga-qendra-e-te-dhenave-per-te-ngrohur-shtepite/20%Always2017-04-21 08:13
https://pcworld.al/elon-musk-te-shkrije-trurin-e-njeriut-kompjuterat-brenda-kater-vitesh/20%Always2017-04-21 07:58
https://pcworld.al/microsoft-premton-dy-ne-vit-perditesime-madhore-ne-windows-10-dhe-office/20%Always2017-04-20 20:16
https://pcworld.al/windows-10-cloud-nje-sfide-per-microsoft-dhe-nje-makth-per-google/20%Always2017-04-20 17:27
https://pcworld.al/lg-g6-ne-shitje-ne-24-shtete-evropiane-nga-24-prilli/20%Always2017-04-20 17:43
https://pcworld.al/suita-e-aplikacioneve-iwork-dhe-ilife-falas-per-cdo-pajisje-mac-dhe-ios/20%Always2017-04-20 17:10
https://pcworld.al/firefox-53-shume-performance-ndalon-se-funksionuari-ne-vista-dhe-xp/20%Always2017-04-20 16:16
https://pcworld.al/prezantimi-analizes-malware-ne-kampusin-e-ubt-cert-ne-lipjan/20%Always2017-04-20 15:05
https://pcworld.al/google-po-nderton-nje-bllokues-te-integruar-reklamash-ne-chrome/20%Always2017-04-20 15:01
https://pcworld.al/htc-prezanton-16-maj-nje-telefon-cili-ngjeshet/20%Always2017-04-20 13:37
https://pcworld.al/telefonet-e-cilit-prodhues-perdoren-se-shumti/20%Always2017-04-20 11:32
https://pcworld.al/njihuni-wunderlist-e-ri-microsoft/20%Always2017-04-20 10:27
https://pcworld.al/mastercard-prezantoi-karten-e-pare-te-kreditit-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2017-04-20 08:52
https://pcworld.al/bose-ka-pergjuar-konsumatoret-permes-kufjeve-wireless/20%Always2017-04-20 07:58
https://pcworld.al/lenovo-flex-eshte-nje-laptop-279-dollaresh-qe-funksionon-aplikacionet-android/20%Always2017-04-19 17:52
https://pcworld.al/aplikacioni-yahoo-mail-funksionon-cdo-poste-elektronike/20%Always2017-04-19 17:34
https://pcworld.al/samsung-prodhon-procesor-edhe-te-shpejte-sesa-snapdragon-835-brenda-fundit-te-vitit/20%Always2017-04-19 17:39
https://pcworld.al/instagram-ne-android-funksionon-edhe-pa-nje-linje-interneti/20%Always2017-04-19 17:39
https://pcworld.al/amd-prezantoi-kater-modele-te-reja-te-serive-radeon-rx-500/20%Always2017-04-19 12:48
https://pcworld.al/microsoft-ndihmon-perdoruesit-e-laptopeve-nje-opsion-te-kursimit-te-baterise-ne-windows-10/20%Always2017-04-19 11:41
https://pcworld.al/nje-vit-nga-debutimi-dhe-platforma-messenger-ka-100000-robote-komunikimi/20%Always2017-04-19 10:11
https://pcworld.al/western-union-sjell-transfertat-nderkombetare-te-parave-ne-facebook-messenger/20%Always2017-04-19 09:19
https://pcworld.al/facebook-inspirohet-nga-realiteti-shtuar-zuckerberg-tregon-vizionin-e-tij/20%Always2017-04-19 09:12
https://pcworld.al/xiaomi-zbulon-mi-6-procesor-snapdragon-835-dhe-6gb-ram/20%Always2017-04-19 08:21
https://pcworld.al/yahoo-raporton-rritje-te-te-ardhurave-22-1/20%Always2017-04-18 21:11
https://pcworld.al/njihuni-google-earth-e-ri-per-chrome-dhe-android/20%Always2017-04-18 18:24
https://pcworld.al/akep-raporton-renie-te-ndjeshme-te-abonenteve-te-telefonise-celulare/20%Always2017-04-18 15:46
https://pcworld.al/mbahet-takimi-final-jurise-se-albanian-ict-awards-28-prill-shpallen-fituesit-e-edicionit-te-peste/20%Always2017-04-18 14:35
https://pcworld.al/google-integron-paypal-ne-sherbimin-e-pagesave-android-pay/20%Always2017-04-18 13:31
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndryshoni-firmen-ne-aplikacionin-mail-ne-windows-10/20%Always2017-04-18 11:14
https://pcworld.al/netflix-arrin-100-milion-abonente-ne-mbare-boten/20%Always2017-04-18 08:59
https://pcworld.al/universiteti-princeton-zhvillon-nje-teknologji-te-re-te-bllokimit-te-reklamave/20%Always2017-04-18 08:44
https://pcworld.al/apple-publikon-betan-e-trete-publike-te-ios-10-3-2/20%Always2017-04-18 08:12
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s8-problem-ekranin-perdoruesit-ne-korene-e-jugut-te-alarmuar/20%Always2017-04-18 07:43
https://pcworld.al/instagram-kopjon-koleksionet-e-pinterest/20%Always2017-04-17 20:30
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-ne-moshen-85-vjecare-inovatori-cili-dha-forme-internetit-qe-njohim-sot/20%Always2017-04-17 19:31
https://pcworld.al/google-nenshkruan-marreveshje-autoritetet-ruse-per-android/20%Always2017-04-17 15:22
https://pcworld.al/microsoft-ka-adresuar-hakimin-e-nsa-se-perpara-publikimit/20%Always2017-04-17 11:46
https://pcworld.al/google-te-prezantoje-nje-eksperience-3d-teresisht-te-re-ne-google-earth/20%Always2017-04-17 08:49
https://pcworld.al/google-se-shpejti-ofron-nje-ueb-aplikacion-te-allo/20%Always2017-04-17 08:38
https://pcworld.al/te-ardhuat-e-uber-ishin-6-5-miliard-dollar-ne-2016-en/20%Always2017-04-17 08:38
https://pcworld.al/cilat-kompani-varen-te-shumti-nga-apple/20%Always2017-04-16 15:20
https://pcworld.al/microsoft-publikon-listen-e-telefoneve-windows-qe-te-mbeshteten/20%Always2017-04-15 17:18
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-leje-per-testimin-e-makinave-automatizuara-per-apple/20%Always2017-04-15 17:13
https://pcworld.al/gartner-parashikon-renie-drastike-te-cmimeve-te-ssd-ve-dhe-ram-ne-2019-en/20%Always2017-04-14 21:04
https://pcworld.al/transfertat-e-parave-permes-rrjetit-swift-jane-monitoruar-prej-nsa-se/20%Always2017-04-14 20:31
https://pcworld.al/youtube-sfond-te-erret-ja-sesi-ta-aktivizoni/20%Always2017-04-14 18:54
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndryshoni-shfletuesin-paresor-ne-windows-10/20%Always2017-04-14 16:21
https://pcworld.al/dominimi-facebook-ne-boten-mobile/20%Always2017-04-14 13:42
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-konsolen-scorpio-11-qershor/20%Always2017-04-14 13:29
https://pcworld.al/garmin-sfidon-fitbit-rripin-e-ri-te-fitnesit-vivosmart-3/20%Always2017-04-14 13:29
https://pcworld.al/microsoft-bllokon-perditesimet-per-sistemet-kaby-lake-dhe-ryzen-ne-windows-7/20%Always2017-04-14 11:05
https://pcworld.al/historite-e-instagram-kane-200-milion-perdorues/20%Always2017-04-14 09:41
https://pcworld.al/tesla-prezanton-nje-kamion-elektrik-ne-shtator/20%Always2017-04-14 08:29
https://pcworld.al/apple-tenton-blerjen-e-20-te-aksioneve-te-toshiba/20%Always2017-04-14 08:21
https://pcworld.al/hp-pajis-laptopet-e-pavilion-perditesimin-e-krijuesve-te-windows-10-es/20%Always2017-04-13 16:53
https://pcworld.al/lyft-konfirmon-nje-investim-prej-600-milion-dollaresh/20%Always2017-04-13 13:04
https://pcworld.al/publikohen-imazhet-te-nje-prototipi-te-projektit-scorpio/20%Always2017-04-13 12:25
https://pcworld.al/facebook-messenger-1-2-miliard-perdorues-aktive/20%Always2017-04-13 11:16
https://pcworld.al/2-maj-microsoft-mban-nje-aktivitet-ku-priten-pajisje-te-reja/20%Always2017-04-13 11:07
https://pcworld.al/apple-kerkon-trajtimin-e-diabetit-pajisje-bioelektronike/20%Always2017-04-13 10:32
https://pcworld.al/te-premten-ne-startup-grind-tirana-sipermarresja-e-shquar-shqiptare-mirela-sula/20%Always2017-04-13 09:00
https://pcworld.al/autoritetet-evropiane-prane-nje-akordi-facebook-per-te-dhenat-e-whatsapp/20%Always2017-04-13 08:09
https://pcworld.al/samsung-kerkesa-per-galaxy-s8-en-e-larte-se-per-s7-en/20%Always2017-04-13 07:58
https://pcworld.al/nje-youtuber-nderton-nje-iphone-6s-pjese-te-ricikluara-vetem-300-dollar/20%Always2017-04-13 08:07
https://pcworld.al/ndaloni-perditesimet-ne-windows-10-per-shtate-dite-perditesimin-e-krijuesve/20%Always2017-04-12 19:41
https://pcworld.al/google-sjell-stabilizimin-elektronik-te-videove/20%Always2017-04-12 19:42
https://pcworld.al/aplikacionet-mobile-te-dropbox-paper-funksionojne-offline-dhe-20-gjuhe-te-reja/20%Always2017-04-13 11:58
https://pcworld.al/vodafone-britani-heq-tarifat-roaming-40-shtete-perfshihet-edhe-shqiperia/20%Always2017-04-12 15:20
https://pcworld.al/qualcomm-duhet-te-demshperbleje-blackberry-814-9-milion-dollar/20%Always2017-04-12 14:08
https://pcworld.al/nevojitet-botes-nje-konvente-per-rregullat-e-luftes-ne-hapesiren-kibernetike/20%Always2017-04-12 13:21
https://pcworld.al/nikon-prezantoi-d7500-sensor-20-9-megapiksel-dhe-video-4k/20%Always2017-04-12 11:35
https://pcworld.al/telefonet-palosje-te-samsung-duhet-te-presin-deri-ne-2019-en/20%Always2017-04-12 11:48
https://pcworld.al/shtyhet-debutimi-asistentit-virtual-te-samsung-bixby/20%Always2017-04-12 09:27
https://pcworld.al/bordet-raspberry-pi-e-kane-nje-konkurrent-quhet-orange-pi/20%Always2017-04-12 07:15
https://pcworld.al/apple-dergon-betan-e-dyte-publike-te-ios-10-3-2/20%Always2017-04-12 07:06
https://pcworld.al/amd-nxjerr-ne-shitje-procesoret-e-pare-gjashte-berthamesh-ryzen-5/20%Always2017-04-12 07:00
https://pcworld.al/gartner-raporton-renie-te-shitjes-se-kompjuterave-personale/20%Always2017-04-11 20:50
https://pcworld.al/oneplus-5-te-jete-nje-konkurrente-denje-per-galaxy-s8-en/20%Always2017-04-11 20:00
https://pcworld.al/instagram-direct-ka-375-milion-perdorues-aktive/20%Always2017-04-11 20:40
https://pcworld.al/xiaomi-prezanton-mi-6-19-prill/20%Always2017-04-11 15:52
https://pcworld.al/apple-te-zhvilloje-cipe-te-menaxhimit-te-energjise/20%Always2017-04-11 15:53
https://pcworld.al/shuhet-windows-vista-microsoft-ndalon-mbeshtetjen-pas-nje-dekade/20%Always2017-04-11 13:11
https://pcworld.al/microsoft-adreson-nje-problem-kritik-sigurie-ne-word/20%Always2017-04-11 10:49
https://pcworld.al/shitje-rekord-te-galaxy-s8-dhe-s8-ne-korene-e-jugut/20%Always2017-04-11 09:08
https://pcworld.al/qualcomm-akuzat-e-apple-jane-nje-genjeshter/20%Always2017-04-11 08:43
https://pcworld.al/tim-berners-lee-e-ndertuam-uebin-si-nje-platforme-ku-njerezit-mund-te-benin-mire/20%Always2017-04-11 07:45
https://pcworld.al/grupi-hakerave-shadow-brokers-publikoi-malueret-e-nsa-se/20%Always2017-04-10 18:57
https://pcworld.al/zte-quartz-vjen-android-wear-2-0-dhe-rrjet-3g/20%Always2017-04-10 18:34
https://pcworld.al/google-lancoi-thirrjet-ze-ne-aplikacionin-duo/20%Always2017-04-10 18:14
https://pcworld.al/sulmi-terrorist-ne-stockholm-merr-jeten-nje-punonjesi-te-spotify/20%Always2017-04-10 19:33
https://pcworld.al/facebook-numeron-mbi-5-milion-reklamues-aktive-ne-muaj/20%Always2017-04-10 15:28
https://pcworld.al/symantec-zbulon-40-sulme-kibernetike-mjetet-e-hakimit-te-cia-s/20%Always2017-04-10 15:05
https://pcworld.al/lg-tregon-qendrueshmerine-e-g6-ne-nje-video-zbavitese/20%Always2017-04-10 13:03
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-e-pare-te-perditesimit-madhor-redstone-3/20%Always2017-04-10 13:08
https://pcworld.al/arrestohet-nje-prej-te-dyshuarve-per-hakimin-e-zgjedhjeve-presidenciale-amerikane/20%Always2017-04-10 13:08
https://pcworld.al/nje-sulm-kibernetik-aktivizon-156-sirena-emergjence-ne-dallas-te-shteteve-te-bashkuara/20%Always2017-04-10 09:27
https://pcworld.al/google-investon-880-milion-dollar-ne-lg-per-zhvillimin-e-ekraneve-oled/20%Always2017-04-10 09:19
https://pcworld.al/shikoni-historite-e-facebook-edhe-permes-messenger-com/20%Always2017-04-10 07:43
https://pcworld.al/facebook-keshillon-perdoruesit-rreth-lajmeve-te-rreme/20%Always2017-04-09 18:58
https://pcworld.al/zbulon-nje-problem-sigurie-instagram-vend-pune-per-shqiptarin-benjamin-gecaj/20%Always2017-04-09 08:37
https://pcworld.al/ndalohen-sherbimet-e-uber-ne-itali/20%Always2017-04-08 18:13
https://pcworld.al/pika-e-forte-e-apple-eshte-vlera-e-produkteve-jo-volumi/20%Always2017-04-08 17:56
https://pcworld.al/komisioni-evropian-dy-e-treta-e-uebsajteve-te-udhetimeve-mashtrojne-cmimet/20%Always2017-04-07 19:10
https://pcworld.al/konsumatoret-preferojne-tabletet-e-microsoft-perpara-ipad/20%Always2017-04-07 18:58
https://pcworld.al/samsung-duke-zhvilluar-nje-panel-ekrani-49-inc-te-lakuar/20%Always2017-04-07 16:34
https://pcworld.al/youtube-bllokon-reklamimin-per-kanalet-pak-se-10000-shikues/20%Always2017-04-07 13:36
https://pcworld.al/facebook-lancoi-asistentin-virtual-m-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2017-04-07 13:37
https://pcworld.al/google-tregon-vertetesine-e-lajmeve-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2017-04-07 13:38
https://pcworld.al/internet-threats-dobite-dhe-avantazhet-e-sistemeve-iot-per-institucionet-qeveritare/20%Always2017-04-07 13:38
https://pcworld.al/samsung-parashikon-fitime-rekord-per-tremujorin-e-pare-te-2017-es/20%Always2017-04-07 13:38
https://pcworld.al/shkelqimi-dhe-renia-e-kompjuterave-mac/20%Always2017-04-07 07:41
https://pcworld.al/pajisjet-android-te-ekspozuara-ndaj-sulmeve-mbi-rrjetet-wi-fi/20%Always2017-04-06 17:12
https://pcworld.al/nvidia-titan-xp-rremben-vendin-e-pare-te-performances-nga-geforce-gtx-1080-ti/20%Always2017-04-06 16:08
https://pcworld.al/western-digital-sjell-nje-model-10-terabajt-te-familjes-wd-purple/20%Always2017-04-06 15:51
https://pcworld.al/parlamenti-evropian-jep-driten-jeshile-per-heqjen-e-tarifave-roaming/20%Always2017-04-06 13:06
https://pcworld.al/microsoft-zbulon-detajet-e-projektit-scorpio-pasardhesi-xbox-one/20%Always2017-04-06 15:51
https://pcworld.al/linksys-prezantoi-routerin-tri-band-ea8300/20%Always2017-04-06 07:49
https://pcworld.al/shkencetaret-shpikin-nje-ekran-cili-veteriparohet-nga-thyerjet-dhe-gervishtjet/20%Always2017-04-06 12:39
https://pcworld.al/shuhet-unity-ubuntu-rikthehet-ne-gnome-ne-2018-en/20%Always2017-04-06 07:22
https://pcworld.al/twitter-krijon-nje-version-lite-te-aplikacionit-per-perdoruesit-internet-te-kufizuar/20%Always2017-04-06 07:12
https://pcworld.al/apple-kerkon-shume-kontroll-mbi-produktet-e-saj/20%Always2017-04-05 20:03
https://pcworld.al/ssd-te-e-reja-te-sony-mund-ti-rezistojne-transferimit-te-permbajtjeve-4k/20%Always2017-04-05 17:26
https://pcworld.al/facebook-masa-te-ashpra-kunder-permbajtjeve-pornografike-ne-rrjetin-social/20%Always2017-04-05 16:51
https://pcworld.al/jetegjatesia-e-baterise-se-galaxy-s8-es-e-larte-se-cdo-telefoni-tjeter-android-humbet-nga-iphone-7-plus/20%Always2017-04-05 14:46
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-perditesimin-e-krijuesve-te-windows-10-es/20%Always2017-04-05 12:59
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-tabletin-mi-pad-3-ekran-7-inc-dhe-bateri-6600-mah/20%Always2017-04-05 12:59
https://pcworld.al/apple-pergatitet-per-nje-model-te-ri-mac-pro-ne-2018-en-perditeson-linjen-aktuale/20%Always2017-04-05 10:20
https://pcworld.al/promovohet-sherbimi-njesimit-te-diplomave-dhe-certifikatave-te-huaja-te-arsimit-te-larte/20%Always2017-04-05 10:21
https://pcworld.al/spotify-nenshkruan-marreveshje-universal-music/20%Always2017-04-05 07:57
https://pcworld.al/displaymate-konfirmon-ate-qe-dinim-galaxy-s8-ta-eshte-telefoni-ekranin-te-mire/20%Always2017-04-05 07:58
https://pcworld.al/intel-security-te-quhet-perseri-mcafee/20%Always2017-04-04 18:03
https://pcworld.al/microsoft-shet-galaxy-s8-en-aplikacionet-e-veta/20%Always2017-04-04 18:07
https://pcworld.al/oath-emri-ri-yahoo-eshte-nje-prej-ribrandimeve-te-keqija-ne-histori/20%Always2017-04-04 15:29
https://pcworld.al/apple-ka-porositur-70-milion-panele-oled-nga-samsung/20%Always2017-04-04 13:27
https://pcworld.al/google-lancoi-nje-program-te-ri-certifikimi-per-zhvilluesit-e-sajteve-mobile/20%Always2017-04-04 11:45
https://pcworld.al/android-sistemi-pare-operativ-qe-le-pas-windows-qe-prej-1980-es/20%Always2017-04-04 10:13
https://pcworld.al/google-publikoi-android-7-1-2-nougat-per-telefonet-pixel-dhe-nexus/20%Always2017-04-04 07:46
https://pcworld.al/apple-publikoi-versionin-10-3-1-te-ios-se-bashku-nje-version-32bit-per-iphone-5-dhe-5c/20%Always2017-04-04 07:39
https://pcworld.al/netflix-sjell-transmetimet-offline-ne-aplikacionin-universal-te-windows-10-es/20%Always2017-04-03 18:08
https://pcworld.al/mbyllja-e-aplikimeve-mbledh-ne-tirane-jurine-e-edicionit-te-peste-te-albanian-ict-awards/20%Always2017-04-03 17:58
https://pcworld.al/telefoni-ri-htc-se-procesor-snapdragon-835-dhe-ekran-pa-skaje/20%Always2017-04-03 17:59
https://pcworld.al/jetegjatesia-e-baterise-te-reklamuar-te-laptopeve-e-ekzagjeruar-citon-nje-raport/20%Always2017-04-03 14:59
https://pcworld.al/hakohet-aplikacioni-new-york-post-njoftime-perdoruesve-rreth-donald-trump/20%Always2017-04-03 20:15
https://pcworld.al/intel-procesoret-tone-10-nanometer-te-kushtojne-30-pak-se-rivalet/20%Always2017-04-03 10:36
https://pcworld.al/assange-shpeton-ekstradimit-pas-fitores-se-te-majteve-ne-ekuador/20%Always2017-04-03 11:00
https://pcworld.al/tesla-ka-prodhuar-25000-makina-elektrike-ne-tremujorin-e-pare-te-2017-es/20%Always2017-04-03 07:53
https://pcworld.al/teknologjia-e-njohjes-se-fytyres-ne-galaxy-s8-mashtrohet-nga-nje-foto/20%Always2017-04-03 07:45
https://pcworld.al/perdorimi-telefoneve-nje-prej-shkaqeve-kryesor-te-aksidenteve-fatale/20%Always2017-04-02 18:30
https://pcworld.al/se-shpejti-ne-treg-nje-tablet-android-marken-e-blackberry/20%Always2017-04-01 18:34
https://pcworld.al/gjigandi-kinez-huawei-rritjen-te-ulet-te-te-ardhurave-qe-prej-2011-es/20%Always2017-04-01 18:24
https://pcworld.al/google-dominon-kerkimin-online-ne-desktop-mobile-dhe-konsola/20%Always2017-04-01 18:02