XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/oneplus-3-dhe-3t-te-perditesohen-ne-android-nougat-konfirmoi-ekzekutivi-kompanise/20%Always2017-05-31 16:08
https://pcworld.al/motorola-prezanton-neser-nje-telefon-te-ri/20%Always2017-05-31 15:58
https://pcworld.al/amd-zbuloi-super-apu-ne-procesore-ryzen-dhe-grafika-vega/20%Always2017-05-31 15:49
https://pcworld.al/etiopia-bllokon-qasjen-ne-internet-diten-e-provimeve-shteterore/20%Always2017-05-31 15:34
https://pcworld.al/shadow-brokers-kercenon-publikimin-e-te-tjera-sekreteve-te-nsa-se/20%Always2017-05-31 14:22
https://pcworld.al/microsoft-dhe-qualcomm-prezantuan-snapdragon-835-per-kompjuterat-rrjet-lte/20%Always2017-05-31 15:13
https://pcworld.al/asus-prezanton-tabletin-e-ri-andriod-zenpad-3s/20%Always2017-05-31 12:54
https://pcworld.al/twitter-ndan-mesazhet-e-miqve-nga-te-panjohurve-ne-mesazhet-direkte/20%Always2017-05-31 09:55
https://pcworld.al/google-zhvendos-panelin-e-navigimit-ne-youtube-ne-fund-te-aplikacionit-android/20%Always2017-05-31 09:35
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-jep-driten-jeshile-per-wifi4eu-evropa-perfiton-akses-falas-ne-internet-wireless/20%Always2017-05-31 08:14
https://pcworld.al/asus-prezantoi-laptopin-e-pare-ne-bote-procesor-amd-ryzen/20%Always2017-05-31 08:01
https://pcworld.al/sa-te-zgjuar-jane-asistentet-inteligjente/20%Always2017-05-31 07:48
https://pcworld.al/miliona-telefone-android-goditen-nga-nje-tjeter-maluer/20%Always2017-05-30 18:59
https://pcworld.al/galaxy-note-5-perditesohen-ne-android-7-0-nougat/20%Always2017-05-30 16:46
https://pcworld.al/5g-ja-te-perdoret-masivisht-brenda-2020-es/20%Always2017-05-30 16:29
https://pcworld.al/krijuesi-android-andy-rubin-prezantoi-telefonin-e-tij-essential/20%Always2017-05-30 14:36
https://pcworld.al/ja-cfare-eshte-e-afte-te-beje-kamera-e-oneplus-5/20%Always2017-05-30 13:40
https://pcworld.al/wannacry-e-ka-origjinen-nga-kina-thone-hulumtuesit/20%Always2017-05-30 13:40
https://pcworld.al/dell-inspiron-27-7000-eshte-aio-e-pare-procesore-ryzen/20%Always2017-05-30 10:06
https://pcworld.al/apple-fushate-agresive-reklamimi-ne-kurriz-te-android/20%Always2017-05-30 10:17
https://pcworld.al/procesori-19-berthamesh-intel-core-i9-presion-ndaj-amd-threadripper/20%Always2017-05-30 08:31
https://pcworld.al/google-ofron-kerkimin-e-te-dhenave-personale-nga-motori-kerkimit/20%Always2017-05-30 07:59
https://pcworld.al/memorja-optane-nuk-duhet-te-injorohet-ne-laptopin-e-ri-asus-vivobook-pro-15/20%Always2017-05-29 21:56
https://pcworld.al/kina-implementon-ligjin-e-pare-kibernetik-per-mbrojtjen-e-te-dhenave/20%Always2017-05-29 17:32
https://pcworld.al/pajisja-e-re-e-realitetit-virtual-te-htc-quhet-link/20%Always2017-05-29 15:03
https://pcworld.al/samsung-demostron-ekranin-amoled-cili-tendoset-deri-ne-12-mm/20%Always2017-05-29 14:14
https://pcworld.al/pershpejtoni-ndezjen-e-kompjuterit-windows-10-nje-marifet-te-thjeshte/20%Always2017-05-29 15:04
https://pcworld.al/google-ofron-4-muaj-falas-perdorimin-e-play-music/20%Always2017-05-29 13:09
https://pcworld.al/qualcomm-po-bashkepunon-lg-per-te-zhvilluar-dhe-prodhuar-snapdragon-845/20%Always2017-05-29 11:49
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-telefonin-te-ardhshem-te-samsung-galaxy-c10/20%Always2017-05-29 13:12
https://pcworld.al/kriminelet-kibernetike-jane-gjithashtu-biznesmene/20%Always2017-05-29 21:27
https://pcworld.al/fitimi-gjigandeve-te-teknologjise-ne-tre-mujorin-e-pare-te-2017-es/20%Always2017-05-29 08:05
https://pcworld.al/pse-po-vonohen-kaq-shume-aplikacionet-android-ne-chromebook/20%Always2017-05-29 07:59
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-mund-te-ndalojne-laptopet-ne-fluturimet-ajrore-nga-mbare-bota/20%Always2017-05-29 07:44
https://pcworld.al/shefi-uber-travis-kalanick-humbet-mamane-e-tij-ne-nje-aksident-tragjik/20%Always2017-05-28 18:11
https://pcworld.al/kerkesa-e-larte-per-monedha-dixhitale-rrezon-bursen-online-coinbase/20%Always2017-07-20 11:54
https://pcworld.al/pas-nje-muaji-uber-rikthehet-ne-itali/20%Always2017-05-28 16:00
https://pcworld.al/ethereum-rivali-drejtperdrejte-bitcoin-eshte-rritur-2700-nga-fillimi-vitit/20%Always2017-07-20 11:49
https://pcworld.al/problemet-kompjuterike-bllokojne-qindra-fluturime-te-british-airways/20%Always2017-05-27 13:38
https://pcworld.al/nje-uebsajt-mund-tu-bllokoje-kompjuterin-vetem-kater-karaktere/20%Always2017-05-26 19:43
https://pcworld.al/iphone-6s-shperton-jeten-nje-45-vjecareje-gjate-sulmit-te-mancesterit/20%Always2017-05-26 19:05
https://pcworld.al/ama-kallezon-penalisht-shoqerine-unison-group-per-mashtrim-te-drejtat-e-transmetimit-te-filmave/20%Always2017-05-26 17:17
https://pcworld.al/iphone-8-te-kete-nje-skaner-optik-te-shenjave-te-gishterinjve-vendosur-mbi-ekran/20%Always2017-05-26 17:26
https://pcworld.al/disney-hedh-poshte-pretendimet-se-jane-hakuar/20%Always2017-05-26 14:15
https://pcworld.al/instituti-vodafone-hap-raundin-e-dyte-te-f-lane-akseleratorit-te-pare-evropian-per-fuqizimin-e-rolit-te-femres-ne-teknologji/20%Always2017-05-26 13:40
https://pcworld.al/xiaomi-prezanton-telefonin-e-dyte-pa-skaje-mi-max-2/20%Always2017-05-26 12:19
https://pcworld.al/platforma-e-komunikimit-kik-te-ofroje-nje-monedhe-dixhitale/20%Always2017-07-20 12:00
https://pcworld.al/perditesimi-krijuesve-te-windows-10-es-po-shkon-per-mrekulli-thote-microsoft/20%Always2017-05-26 10:30
https://pcworld.al/trafiku-referuar-google-apo-facebook/20%Always2017-05-26 10:11
https://pcworld.al/barnatari-interviste-sherbimin-publik-te-vitit-ne-kosove-ne-edicionin-e-peste-te-albanian-ict-awards/20%Always2017-05-28 09:03
https://pcworld.al/startup-grind-tirana-pret-ne-takimin-e-radhes-bashkethemeluesen-e-hako-shpk-antonela-hako/20%Always2017-05-25 19:47
https://pcworld.al/shtepia-botuese-ictsmedia-thirrje-per-autore-gazetare-dhe-praktikante-ne-fushen-e-teknologjise-se-informacionit/20%Always2017-05-25 18:28
https://pcworld.al/windows-7-eshte-sistemi-operativ-prekur-nga-malueri-famekeq-wannacry/20%Always2017-05-25 18:36
https://pcworld.al/kerkimi-temave-te-nxehta-ne-facebook-tashme-edhe-lehte/20%Always2017-05-25 16:45
https://pcworld.al/e-gjithe-suedia-perfundon-ne-airbnb-promovon-hapesira-publike/20%Always2017-05-25 14:50
https://pcworld.al/oneplus-5-te-kete-procesor-snapdragon-835-konfirmon-ceo-lau/20%Always2017-05-25 13:01
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-moto-g5s-dhe-g5s-plus-zbulojne-dizajn-metalik-dhe-kamera-te-dyfishta/20%Always2017-05-25 12:04
https://pcworld.al/hakeret-ndermarrin-sulme-kibernetike-permes-titrave-te-filmave/20%Always2017-05-25 11:04
https://pcworld.al/acer-prezantoi-nje-laptop-lojerash-nje-tablet-dhe-nje-hibrid/20%Always2017-05-25 09:43
https://pcworld.al/nje-problem-ri-sigurie-mund-te-perserise-skenarin-e-wannacry/20%Always2017-05-25 09:17
https://pcworld.al/roboti-policor-merr-detyren-ne-dubai/20%Always2017-05-25 08:53
https://pcworld.al/albana-roci-interviste-diplomen-e-vitit-ne-edicionin-e-peste-te-albanian-ict-awards/20%Always2017-05-25 10:27
https://pcworld.al/autoriteti-konkurrences-hetim-ndaj-tre-operatoreve-celulare-per-abuzim-pozitat-dominuese/20%Always2017-05-24 21:35
https://pcworld.al/google-te-gjurmoje-shpenzimet-nga-kartat-e-debitit-dhe-kreditit/20%Always2017-05-24 19:55
https://pcworld.al/kamera-e-re-360-gradeshe-garmin-eshte-rezistente-ndaj-ujit-dhe-regjistron-audio-3d/20%Always2017-05-24 19:00
https://pcworld.al/snapchat-debuton-historite-e-perbashketa-per-tu-perballur-instagram/20%Always2017-05-24 19:01
https://pcworld.al/ja-sesi-te-realizoni-screenshot-e-ne-windows-10/20%Always2017-05-24 15:11
https://pcworld.al/instagram-sjell-kerkimin-e-historive-sipas-etiketave-dhe-vendodhjeve/20%Always2017-05-24 13:41
https://pcworld.al/samsung-chromebook-pro-del-ne-shitje-28-maj/20%Always2017-05-24 13:28
https://pcworld.al/nokia-fillon-shitjet-e-3310-es-17-vite-pas-modelit-origjinal/20%Always2017-05-24 13:16
https://pcworld.al/apple-ios-10-3-2-ka-nje-problem-te-madh/20%Always2017-05-24 11:47
https://pcworld.al/92-e-konsumatoreve-te-apple-jane-besnike-te-iphone/20%Always2017-05-24 10:51
https://pcworld.al/z-mobile-dhe-telekomi-kosoves-gjejne-akordin-telekomi-shpeton-falimentimit/20%Always2017-05-24 10:42
https://pcworld.al/sot-pritet-arritja-e-akordit-mes-telekomit-te-kosoves-dhe-z-mobile/20%Always2017-05-24 08:51
https://pcworld.al/ja-detajet-e-linjes-se-re-te-procesoreve-intel-core-i9/20%Always2017-05-24 08:24
https://pcworld.al/hello-solaborate-interviste-inovacionin-e-vitit-ne-edicionin-e-peste-te-albanian-ict-awards/20%Always2017-05-25 10:25
https://pcworld.al/nje-foto-dhe-nje-lente-kontakti-tallen-sigurine-e-skanerit-te-irisit-ne-galaxy-s8/20%Always2017-05-23 20:25
https://pcworld.al/apple-ofensive-ndaj-android-nje-uebsajt/20%Always2017-05-24 12:21
https://pcworld.al/grupet-google-families-te-disponueshme-ne-calendar-photos-keep-dhe-youtube-tv/20%Always2017-05-23 19:19
https://pcworld.al/acer-nxjerr-ne-shitje-monitorin-predator-z35p-35-inc-ekran-te-lakuar/20%Always2017-05-23 18:59
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-surface-pro-n-e-re-lte-dhe-cmim-fillestar-prej-799-dollar/20%Always2019-01-03 18:14
https://pcworld.al/bitcoin-si-kapi-vleren-e-2000-dollareve-ari-dixhital/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/ekipi-heliox-nga-prishtina-ne-finalen-e-peoples-choice-ne-nasa-space-apps-challenge-2017/20%Always2017-05-23 12:20
https://pcworld.al/bien-ndjeshem-shitjet-e-telefoneve-samsung-markat-kineze-ne-ekspansion/20%Always2017-05-23 11:37
https://pcworld.al/nokia-ul-tensionet-apple-terheq-padine-e-patentave/20%Always2017-05-23 08:54
https://pcworld.al/paypal-padit-ne-gjykate-sherbimin-e-muzikes-pandora-per-ngjashmerine-e-logove/20%Always2017-05-23 08:49
https://pcworld.al/komisioni-evropian-te-vendose-per-fatin-e-akuzave-ndaj-google-muajt-e-ardhshem/20%Always2017-05-23 07:52
https://pcworld.al/merkel-gjermania-duhet-te-investoje-nese-te-perballoje-furine-e-makinave-elektrike/20%Always2017-05-23 07:40
https://pcworld.al/lg-x-venture-eshte-nje-lg-g6-e-blinduar/20%Always2017-05-22 20:48
https://pcworld.al/tirana-mikepritese-e-konferences-se-pare-shkencore-ballkanike-te-rrjeteve-dhe-komunikimit-balkancom-2017/20%Always2017-05-22 18:29
https://pcworld.al/hp-envy-13-rival-vertete-surface-laptop/20%Always2017-05-22 18:15
https://pcworld.al/twitter-sjell-ndryshime-te-reja-ne-politikat-e-privatesise-braktis-not-track/20%Always2017-05-22 14:12
https://pcworld.al/kartat-grafike-vega-per-konsumatoret-te-jene-te-shpejta-sesa-frontier-edition/20%Always2017-05-22 12:59
https://pcworld.al/punimi-shkencor-studentit-te-ubt-se-u-zgjodh-nder-te-miret-ne-konferencen-teknologjia-qe-puneson/20%Always2017-05-22 12:33
https://pcworld.al/mbyllet-extratorrent-ndjek-fatin-e-torrentz-dhe-kickasstorrents/20%Always2017-05-22 10:56
https://pcworld.al/dokumente-sekrete-te-facebook-tregojne-permbajtjet-qe-toleron-rrjetit-social/20%Always2017-05-22 09:55
https://pcworld.al/duolingo-u-ndihmon-te-mesoni-gjuhen-japoneze/20%Always2017-05-22 07:15
https://pcworld.al/microsoft-ridizajnon-onenote-ne-android-ios-dhe-windows-10/20%Always2017-05-22 07:32
https://pcworld.al/google-udheheq-garen-per-dominim-ne-inteligjencen-artificiale/20%Always2017-05-22 07:07
https://pcworld.al/nje-bitcoin-kembehej-te-shtunen-2000-dollar/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/fondi-teknologjik-saudit-softbank-behet-madh-ne-bote-nje-kapital-93-miliard-dollar/20%Always2017-05-21 16:22
https://pcworld.al/hulumtuesit-francez-kane-gjetur-nje-menyre-per-te-zhbllokuar-te-dhenat-nga-wannacry/20%Always2017-05-20 20:11
https://pcworld.al/google-marka-e-vleresuar-ne-bote/20%Always2017-05-20 18:27
https://pcworld.al/openlabs-organizon-te-shtunen-ne-tirane-hakatonin-opendata-tirana/20%Always2017-05-19 18:12
https://pcworld.al/konferenca-google-io-rrofte-inteligjenca-artificiale/20%Always2017-05-19 17:48
https://pcworld.al/wannacry-ransomware-sulmi-kibernetike-goditen-150-shtete/20%Always2017-05-19 15:45
https://pcworld.al/medium-ofron-version-audio-te-permbajtjeve-per-perdoruesit-pagese/20%Always2017-05-19 15:46
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-arrin-ne-1900-dollar/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/instagram-siguron-400-shume-angazhim-per-markat-krahasuar-facebook/20%Always2017-05-19 14:03
https://pcworld.al/laptopi-lenovo-legion-y920-vjen-nje-buton-turbo-dhe-kushton-2700-dollar/20%Always2017-05-19 14:03
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-modelit-te-ri-te-surface-pro/20%Always2017-05-19 14:03
https://pcworld.al/telegram-messenger-lancon-pagesat-permes-boteve-dhe-video-mesazhet/20%Always2017-05-19 09:13
https://pcworld.al/rio-sherri-interviste-profesionistin-e-vitit-ne-kategorine-cyber-security-ne-albanian-ict-awards-v/20%Always2017-05-19 10:40
https://pcworld.al/facebook-nje-pamje-te-re-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2017-05-18 19:02
https://pcworld.al/numrat-pas-perandorise-online-te-google/20%Always2017-05-19 08:09
https://pcworld.al/zbulohen-detajet-e-galaxy-j5-dhe-j7-2017-ne-shitje-nga-qershori/20%Always2017-05-19 08:09
https://pcworld.al/qualcomm-demonstron-teknologjine-e-ngarkimit-wireless-per-makinat/20%Always2017-05-18 16:53
https://pcworld.al/android-go-eshte-nje-version-shkurtuar-android-per-telefonet-super-te-lire/20%Always2017-05-18 12:42
https://pcworld.al/google-android-fuqizon-2-miliard-pajisje-ne-mbare-boten/20%Always2017-05-18 11:14
https://pcworld.al/todoist-lancon-integrimin-google-calendar/20%Always2017-05-18 09:23
https://pcworld.al/google-publikoi-betan-e-pare-publike-te-android-o/20%Always2017-05-18 09:18
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-gjobit-facebook-110-milion-euro-abuzoi-te-dhenat-e-whatsapp/20%Always2017-05-18 07:59
https://pcworld.al/sentry-triumfon-ne-albanian-ict-awards-projektin-e-vitit-te-sigurise-kibernetike/20%Always2017-05-18 07:25
https://pcworld.al/nvidia-lancoi-karten-grafike-buxhetore-gt-1030/20%Always2017-05-17 17:48
https://pcworld.al/dentem-platforma-e-pare-online-shqiptare-dedikuar-dentisteve-tashme-pjese-e-ikubatorit-evropian-station-f/20%Always2017-05-17 17:22
https://pcworld.al/arm-zhvillon-cipe-te-cilat-sherojne-demtimet-e-trurit-te-njeriut/20%Always2017-05-17 16:52
https://pcworld.al/amd-prezantoi-karten-e-pare-grafike-arkitekturen-vega-e-shpejta-ne-bote/20%Always2017-05-17 16:14
https://pcworld.al/qualcomm-padit-ne-gjykate-kater-kontraktore-te-prodhimit-te-apple-iphone/20%Always2017-05-17 14:48
https://pcworld.al/apple-mund-te-braktise-ipad-mini-n/20%Always2017-05-17 10:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-publikoni-foto-ne-instagram-permes-shfletuesit-desktop-te-chrome/20%Always2017-05-17 10:17
https://pcworld.al/amd-paralajmeron-ardhjen-e-nje-procesori-16-berthama-dhe-32-procese/20%Always2017-05-17 09:56
https://pcworld.al/apple-pay-debuton-zyrtarisht-ne-itali/20%Always2017-05-17 09:48
https://pcworld.al/blackberry-teston-nje-sherbim-sigurie-per-makinat/20%Always2017-05-17 09:24
https://pcworld.al/loran-raesa-dhe-penda-interviste-akademine-jcoders-dhe-yjet-ne-ngritje-ne-edicionin-e-peste-te-albanian-ict-awards/20%Always2017-05-17 07:57
https://pcworld.al/facebook-te-rimbursoje-reklamuesit-pas-zbulimit-te-nje-keqfunksionimi/20%Always2017-05-17 06:57
https://pcworld.al/fakulteti-shkencave-te-natyres-prane-universitetit-te-tirane-organizoi-aktivitetin-kendi-programuesve/20%Always2017-05-16 21:00
https://pcworld.al/grupi-hakerave-qe-hakoi-nsa-ne-kercenojne-publikimin-e-problemeve-te-tjera-te-sigurise/20%Always2017-05-16 17:33
https://pcworld.al/neser-debuton-asistenti-dixhital-google-ne-iphone/20%Always2017-05-16 17:19
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-sistemin-operativ-per-internetin-e-gjerave-tizen-rt/20%Always2017-05-16 16:27
https://pcworld.al/instagram-vijon-kopjimin-e-snapchat-filtrat-e-fytyres-ne-iphone/20%Always2017-05-16 16:02
https://pcworld.al/hakeret-kane-shtene-ne-duar-nje-film-te-disney-kerkojne-para-per-mos-publikimin-e-tij/20%Always2017-05-16 15:37
https://pcworld.al/shitem-shtepine-per-te-ndertuar-nje-rrjet-social/20%Always2017-05-16 15:29
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shnderroni-kompjuterin-tuaj-windows-10-ne-nje-pike-aksesi-wi-fi/20%Always2017-05-16 13:00
https://pcworld.al/samsung-ka-shitur-5-milion-galaxy-s8-dhe-s8-plus/20%Always2017-05-16 12:26
https://pcworld.al/vodafone-humbje-prej-6-1-miliard-eurosh-numeron-268-milion-abonente/20%Always2017-05-16 12:18
https://pcworld.al/google-publikon-politika-te-reja-ne-adsense-ne-nivel-faqesh/20%Always2017-05-16 11:03
https://pcworld.al/htc-prezanton-telefonin-inovativ-ngjeshje-htc-11/20%Always2017-05-16 10:35
https://pcworld.al/sulmi-kibernetik-se-premtes-mund-te-kete-ardhur-nga-koreja-e-veriut/20%Always2017-05-16 09:14
https://pcworld.al/interviste-sherbimi-publik-mire-vitit-ne-shqiperi-51-sherbimet-zrpp-ne-e-albania/20%Always2017-05-17 08:18
https://pcworld.al/intel-te-prezantoje-nje-familje-te-re-procesoresh-core-i9/20%Always2017-05-15 21:13
https://pcworld.al/apple-publikoi-ios-10-3-2-watchos-3-2-2-tvos-10-2-1-dhe-macos-10-12-5/20%Always2017-05-15 19:59
https://pcworld.al/publikohet-nje-video-dhe-detajet-e-htc-11/20%Always2017-05-15 19:38
https://pcworld.al/codecorrect-gjen-per-zhvilluesit-gabimet-ne-kodim/20%Always2017-05-15 18:11
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-windows-xp-pas-sulmeve-kibernetike/20%Always2017-05-15 13:45
https://pcworld.al/putin-akuzon-shtetet-e-bashkuara-per-sulmin-kibernetik-cili-ka-goditur-boten/20%Always2017-05-15 11:55
https://pcworld.al/microsoft-powerpoint-mund-te-perktheje-prezantimet-ne-kohe-reale/20%Always2017-05-15 11:43
https://pcworld.al/sulmi-kibernetik-se-premtes-microsoft-reagon-ashper/20%Always2017-05-15 07:30
https://pcworld.al/hp-adreson-problemin-e-sigurise-ne-20-modele-laptopesh/20%Always2017-05-15 07:18
https://pcworld.al/shuhet-mp3-zhvilluesit-ndalojne-mbeshtetjen-per-teknologjine-qe-dominoi-nje-dekade/20%Always2017-05-15 06:58
https://pcworld.al/europol-te-henen-pritet-pershkallezim-sulmeve-kibernetike/20%Always2017-05-14 15:47
https://pcworld.al/ne-2018-en-vine-telefonet-e-pare-baterite-e-te-cileve-ngarkohen-brenda-5-minutave/20%Always2017-05-13 20:00
https://pcworld.al/nje-sulm-masiv-kibernetik-goditi-te-premten-te-pakten-99-vende-te-botes/20%Always2017-05-13 13:54
https://pcworld.al/forumi-pare-kushtuar-revolucionit-dixhital-ne-media-mediatik-trajtoi-sfidat-e-gazetarise-shqiptare-ne-teknologji/20%Always2017-05-12 16:31
https://pcworld.al/snapchat-shton-8-milion-perdorues-te-rinj-instagram-50-milion/20%Always2017-05-12 08:43
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-fluent-design-pamjen-e-re-te-windows-10-es/20%Always2017-05-12 08:31
https://pcworld.al/microsoft-demostron-windows-10-en-ne-nje-kompjuter-procesor-arm/20%Always2017-05-12 08:39
https://pcworld.al/pas-16-vitesh-shuhet-familja-e-procesoreve-intel-itanium/20%Always2017-05-12 08:20
https://pcworld.al/disa-modele-kompjuterash-hp-kane-regjistruar-cdo-buton-te-shtypur-nga-perdoruesit/20%Always2017-05-12 07:46
https://pcworld.al/apple-itunes-po-vjen-si-aplikacion-universal-ne-windows-store/20%Always2017-05-12 07:37
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-skeptike-ndaj-perdorimit-te-kaspersky-frike-nga-pergjimi/20%Always2017-05-11 19:44
https://pcworld.al/microsoft-zbuloi-perditesimin-e-radhes-madhor-ne-windows-10-perditesimi-krijuesve/20%Always2017-05-11 19:37
https://pcworld.al/microsoft-sjell-ubuntu-n-ne-windows-store/20%Always2017-05-11 16:13
https://pcworld.al/shoferet-e-uber-duhet-te-licencohen-u-shpreh-nje-gjykate-evropiane/20%Always2017-05-11 16:05
https://pcworld.al/linksys-prezantoi-routerin-wireless-super-te-shpejte-ea9300-tre-banda/20%Always2017-05-11 15:01
https://pcworld.al/denohet-3-vite-burg-blogeri-rus-cili-luajti-pokemon-go-ne-nje-kishe-ortodokse/20%Always2017-05-11 14:06
https://pcworld.al/anonymous-lufta-e-trete-boterore-eshte-afer/20%Always2017-05-11 13:42
https://pcworld.al/platforma-e-roboteve-te-microsoft-perdoret-nga-130000-zhvillues/20%Always2017-05-11 13:43
https://pcworld.al/nvidia-prezantoi-procesorin-grafik-v100-per-inteligjencen-artificiale-21-miliard-tranzistore/20%Always2017-05-11 10:22
https://pcworld.al/microsoft-jep-fund-mbeshtetjes-per-versionin-e-pare-te-windows-10-es/20%Always2017-05-11 10:49
https://pcworld.al/snapchat-publikon-raportin-e-pare-financiar-zhvleresohet-6-miliard-dollar/20%Always2017-05-11 08:19
https://pcworld.al/mediatik-sjell-ne-shqiperi-revolucionin-dixhital-ne-media/20%Always2017-05-11 08:30
https://pcworld.al/google-lancoi-certifikimin-street-view-per-kamerat-360-gradeshe/20%Always2017-05-10 16:08
https://pcworld.al/windows-10-ka-500-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2017-05-10 15:15
https://pcworld.al/kerkon-kofshe-pule-adoleshenti-rekordin-e-twitter/20%Always2017-05-10 15:27
https://pcworld.al/opera-integron-facebook-messenger-whatsapp-dhe-telegram-ne-shfletuesin-desktop/20%Always2017-05-10 14:59
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndaloni-kerkimin-e-vendodhjes-nga-shfletuesit/20%Always2017-05-10 12:49
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-dizajnit-te-mundshem-te-iphone-8/20%Always2017-05-10 11:26
https://pcworld.al/ama-ndalon-transmetimet-analoge-per-tiranen-dhe-durresin/20%Always2017-05-10 11:31
https://pcworld.al/samsung-lancon-nje-version-te-zhbllokuar-te-galaxy-s8-dhe-s8/20%Always2017-05-10 10:06
https://pcworld.al/apple-mban-konferencen-e-zhvilluesve-ne-datat-5-9-qershor/20%Always2017-05-10 09:57
https://pcworld.al/bitcoin-ne-vleren-te-larte-te-te-gjitha-koherave-prej-1700-dollaresh/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/vlera-e-apple-e-larte-se-ekonomite-e-45-shteteve-amerikane/20%Always2017-05-10 07:58
https://pcworld.al/chrome-e-ben-te-lehte-shkarkimin-e-faqeve-per-lexim-offline/20%Always2017-05-09 18:15
https://pcworld.al/microsoft-dergon-nje-perditesim-urgjent-sigurie/20%Always2017-05-09 13:22
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-te-qualcomm-premtojne-shume-performance-per-telefonet-kosto-te-ulet/20%Always2017-05-09 10:06
https://pcworld.al/fundi-nje-epoke-blackberry-ndalon-shitjet-e-priv-passport-dhe-classic/20%Always2017-05-08 20:03
https://pcworld.al/sistemi-operativ-misterioz-google-fuchsia-braktis-linux/20%Always2017-05-08 19:01
https://pcworld.al/11-maj-mbahet-ne-tirane-konferenca-sinergjia-mes-certifikimit-te-njohurive-akademise-dhe-punesimit/20%Always2017-05-08 16:13
https://pcworld.al/android-wear-2-0-mberrin-ne-oren-inteligjente-huawei-watch/20%Always2017-05-08 15:35
https://pcworld.al/bitcoin-shenon-tjeter-vlere-rekord-prej-1600-dollaresh/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/qualcomm-quick-charge-4-0-ne-telefonet-e-pare-ne-mesin-e-vitit/20%Always2017-05-08 11:52
https://pcworld.al/rusia-bllokon-rrjetin-social-kinez-wechat/20%Always2017-05-08 11:45
https://pcworld.al/google-vetem-1-e-perdoruesve-jane-prekur-nga-sulmi-permes-google-doc/20%Always2017-05-08 11:45
https://pcworld.al/facebook-fushata-reklamuese-ne-gazeta-per-lajmet-e-rreme/20%Always2017-05-08 08:59
https://pcworld.al/easypay-vazhdon-te-sjelle-risi-ne-tregun-shqiptar-te-pagesave/20%Always2017-05-08 07:30
https://pcworld.al/shitjet-e-chromebook-rriten-38-windows-humb-terren/20%Always2017-05-07 19:24
https://pcworld.al/microsoft-telefonet-inteligjente-perkasin-se-kaluares-dhe-njerezit-ende-se-kane-kuptuar/20%Always2017-05-07 13:25
https://pcworld.al/mclaren-kerkon-te-punesoje-nje-lojtar-per-simulatorin-e-saj-te-formula-1/20%Always2017-05-06 20:44
https://pcworld.al/rritja-e-facebook-si-rezultat-reklamave-nga-platformat-mobile/20%Always2017-05-06 15:29
https://pcworld.al/uber-nen-hetim-nga-qeveria-amerikane-per-veper-penale/20%Always2017-05-05 20:02
https://pcworld.al/intel-ribrandon-procesoret-xeon-emertime-platinum-gold-silver-dhe-bronze/20%Always2017-05-05 17:07
https://pcworld.al/oneplus-5-prezantohet-kete-vere/20%Always2017-05-05 15:34
https://pcworld.al/hapen-aplikimet-ne-edicionin-e-11-te-te-world-summit-awards/20%Always2017-05-05 12:57
https://pcworld.al/microsoft-organizon-nje-tjeter-aktivitet-surface-23-maj/20%Always2017-05-05 12:20
https://pcworld.al/porsche-hap-nje-qender-teknologjike-ne-luginen-e-silikonit/20%Always2017-05-05 11:11
https://pcworld.al/pioneri-interneti-com-jeton-si-dotdash/20%Always2017-05-05 10:13
https://pcworld.al/apple-behet-prodhuesi-madh-ne-bote-veshjeve-elektronike/20%Always2017-05-05 08:50
https://pcworld.al/mcafee-lancon-nje-loje-ne-diten-boterore-te-fjalekalimit/20%Always2017-05-05 10:14
https://pcworld.al/cdo-10-sekonda-zbulohet-nje-maluer-ri-android/20%Always2017-05-04 18:56
https://pcworld.al/reagimet-e-facebook-te-disponueshme-edhe-ne-komente/20%Always2017-05-04 18:38
https://pcworld.al/qualcomm-kerkese-autoriteteve-amerikane-per-bllokimin-e-shitjeve-te-iphone-ne-shba/20%Always2017-05-04 18:28
https://pcworld.al/google-instalon-automatikisht-chrome-64bit-nese-keni-nje-windows-64bit/20%Always2017-05-04 15:04
https://pcworld.al/miccrosoft-lancoi-mausin-surface-arc-se-bashku-laptopin-surface/20%Always2017-05-04 14:51
https://pcworld.al/google-perditeson-aplikacionin-allo-sherbimi-prane-debutimit-ne-ueb/20%Always2017-05-04 10:54
https://pcworld.al/facebook-afrohet-2-miliard-perdoruesve/20%Always2017-05-04 09:48
https://pcworld.al/whatsapp-vuan-nderprerje-madhore-ne-mbare-boten/20%Always2017-05-04 08:22
https://pcworld.al/perdoruesit-e-google-docs-goditen-nga-sulme-metoda-peshkimi/20%Always2017-05-04 08:27
https://pcworld.al/debutimi-iphone-8-mund-te-shtyhet-shkak-problemet-skanerin-e-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2017-05-03 19:56
https://pcworld.al/ne-2018-en-kina-te-kete-wikipedian-e-saj/20%Always2017-05-03 16:43
https://pcworld.al/huawei-lancoi-android-nougat-per-honor-6x/20%Always2017-05-03 16:24
https://pcworld.al/facebook-puneson-nje-ekip-prej-3000-vetash-per-te-adresuar-permbajtjet-e-dhunshme/20%Always2017-05-03 16:11
https://pcworld.al/cdo-gje-qe-microsoft-prezantoi-ne-aktivitetin-microsoftedu/20%Always2017-05-03 14:05
https://pcworld.al/microsoft-te-perditesoje-shfletuesin-edge-vecmas-windows-10-es/20%Always2017-05-03 11:46
https://pcworld.al/mbyllet-aplikacioni-komunikimit-anonim-yik-yak/20%Always2017-05-03 10:41
https://pcworld.al/facebook-messenger-lancon-lojerat-e-castit-ne-mbare-boten/20%Always2017-05-03 07:46
https://pcworld.al/apple-raporton-renie-te-shitjeve-te-iphone/20%Always2017-05-03 07:18
https://pcworld.al/youtube-provon-nje-dizajn-te-ri/20%Always2017-05-03 07:08
https://pcworld.al/bitcoin-nuk-di-te-ndalet-vlera-e-tij-arrin-1400-dollar/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/samsung-te-filloje-testimin-e-makinave-te-automatizuara/20%Always2017-05-02 19:41
https://pcworld.al/microsoft-kunderpergjigjet-chromebook-laptopin-surface/20%Always2017-05-02 17:56
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-windows-10-s-per-shkollat/20%Always2017-05-02 15:55
https://pcworld.al/samsung-te-kaloje-intel-per-tu-bere-prodhuesi-numer-1-ne-bote-procesoreve/20%Always2017-05-02 13:06
https://pcworld.al/monitori-ri-4k-lg-sherben-si-ekran-per-kater-pajisje-njeherazi/20%Always2017-05-02 11:01
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-nje-laptopi-surface-kosto-te-ulet/20%Always2017-05-02 10:43
https://pcworld.al/amd-ofron-detaje-te-procesoreve-ryzen-3-dhe-arkitektures-se-re-grafike-vega/20%Always2017-05-02 10:21
https://pcworld.al/albanian-ict-awards-shpalli-fituesit-e-edicionit-te-peste-jubilar-te-gares-shperblyese-ne-teknologji/20%Always2017-05-02 08:56
https://pcworld.al/samsung-ka-shitur-55-milion-njesi-te-galaxy-s7-dhe-s7-edge/20%Always2017-05-02 08:00
https://pcworld.al/twitter-dhe-bloomberg-bashkepunim-per-video-transmetimet-live-te-lajmeve/20%Always2017-05-01 17:11
https://pcworld.al/microsoft-mban-aktivitet-te-marten-ja-cfare-te-presim/20%Always2017-05-01 16:21
https://pcworld.al/acer-prezantoi-monitorin-4k-g-sync-predator-x27-frekuence-144-hz-dhe-hdr/20%Always2017-05-01 08:26
https://pcworld.al/sot-perfundon-afati-mbylljes-se-operatoreve-ilegal-te-komunikimeve-elektronike-ne-kosove/20%Always2017-05-01 17:13
https://pcworld.al/ligjvenesit-britanik-kritikojne-ashper-median-sociale/20%Always2017-05-01 07:55
https://pcworld.al/fitbit-faktore-te-jashtem-shkaktuan-shperthimi-flex-2/20%Always2017-05-01 08:25