XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/instagram-perdor-inteligjencen-artificiale-per-te-luftuar-urrejtjen-dhe-ngacmimin/20%Always2017-06-30 20:55
https://pcworld.al/grand-theft-auto-online-pasurohet-nje-modalitet-te-ri-loje-dhe-nje-super-makine/20%Always2017-06-30 20:39
https://pcworld.al/si-arriti-iphone-te-ndryshonte-fatin-e-apple-ne-10-vite/20%Always2017-06-30 17:21
https://pcworld.al/dubai-hedh-ne-qarkullim-nje-makine-policie-autonome/20%Always2017-06-30 17:30
https://pcworld.al/albi-zhulali-dhe-genti-selenica-ligjerojne-ne-akademine-nderkombetare-verore/20%Always2017-07-05 09:52
https://pcworld.al/nje-president-pa-nje-smartphone-premton-dixhitalizimin-e-evropes/20%Always2017-06-30 16:09
https://pcworld.al/samsung-te-ndertoje-fabriken-te-madhe-ne-bote-te-prodhimit-te-ekraneve-oled/20%Always2017-06-30 17:23
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-google-ne-android-ju-kursen-mb-tuaja-te-cmuara/20%Always2017-06-30 15:36
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-opsione-te-reja-te-matjes-se-performances-se-reklamave/20%Always2017-06-30 11:17
https://pcworld.al/mbyllen-sherbimet-e-vodafone-m-pesa/20%Always2017-06-30 10:28
https://pcworld.al/shedul-com-platforma-online-e-salloneve-te-bukurise-ngrit-nje-investim-prej-6-milion-dollaresh/20%Always2017-06-30 09:12
https://pcworld.al/zte-dyfishon-investimet-ne-kerkim-dhe-zhvillim-te-5g-se/20%Always2017-06-30 08:16
https://pcworld.al/uber-ka-realizuar-mbi-5-miliard-udhetime-qe-nga-themelimi/20%Always2017-06-30 07:23
https://pcworld.al/bmw-te-prodhoje-nje-model-elektrik-te-serive-3/20%Always2017-06-29 17:33
https://pcworld.al/google-photos-3-0-ve-ne-funksion-teknologjine-e-njohjes-se-fytyres/20%Always2017-06-29 17:25
https://pcworld.al/telegram-nenshtrohet-vullnetit-te-kremlinit/20%Always2017-06-29 16:40
https://pcworld.al/ja-sesi-te-instaloni-android-o-beta/20%Always2017-06-29 14:08
https://pcworld.al/qytetaret-e-cila-vendeve-evropiane-punojne-se-shumti/20%Always2017-06-29 17:33
https://pcworld.al/ekonomia-e-aplikacioneve-te-arrije-ne-6-3-trilion-dollar-ne-2021/20%Always2017-06-29 12:43
https://pcworld.al/10-vite-iphone-nje-dekade-revolucion/20%Always2017-06-29 12:29
https://pcworld.al/qualcomm-prezanton-skanerin-e-shenjave-te-gishterinjve-qe-vendoset-nen-ekran/20%Always2017-06-29 10:11
https://pcworld.al/nje-video-hedh-drite-mbi-dizajnin-e-iphone-8-es/20%Always2017-06-29 08:38
https://pcworld.al/kina-eshte-vendi-adoptimin-te-larte-te-fintech/20%Always2017-06-29 08:23
https://pcworld.al/google-lancon-nje-version-te-ri-te-ridizajnuar-ne-google-news/20%Always2017-06-29 08:12
https://pcworld.al/yahoo-mail-ndryshon-pamjen-ne-menyre-radikale/20%Always2017-06-29 08:02
https://pcworld.al/oneplus-5-eshte-telefoni-pare-android-qe-mund-nje-iphone-ne-performance/20%Always2017-06-28 18:06
https://pcworld.al/samsung-prezanton-kameren-e-dyfishte-e-cila-pritet-te-jete-pjese-e-note-8/20%Always2017-06-28 18:06
https://pcworld.al/toshiba-padit-ne-gjykate-western-digital-kerkon-1-miliard-dollar/20%Always2017-06-28 14:26
https://pcworld.al/qualcomm-snapdragon-450-te-rrise-performancen-e-telefoneve-nen-200-dollar/20%Always2017-06-28 12:13
https://pcworld.al/14-e-popullsise-se-botes-perdor-rrjetin-social-facebook/20%Always2017-06-28 11:48
https://pcworld.al/biznesi-blackberry-vijon-ne-tatepjete/20%Always2017-06-28 08:47
https://pcworld.al/asistenti-facebook-m-ka-sugjerime-te-reja-per-ju/20%Always2017-06-28 08:32
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-kane-shpenzuar-14-miliard-dollar-riparime-qe-nga-2007/20%Always2017-06-28 08:32
https://pcworld.al/nuk-ka-dekodera-ama-shtyn-serish-afatin-per-mbylljen-e-transmetimeve-analoge/20%Always2017-06-27 20:34
https://pcworld.al/samsung-le-arkitekturen-7-nanometer-te-cipeve-per-tu-perqendruar-ne-6-nanometer/20%Always2017-06-27 15:54
https://pcworld.al/fillojne-shitjet-e-oneplus-5-ja-sa-te-kushtoje/20%Always2017-06-28 08:52
https://pcworld.al/sulm-masiv-kibernetik-ne-mbare-evropen-ransomware-petya-paralizon-ukrainen/20%Always2017-06-27 15:53
https://pcworld.al/fakt-shkencor-telefoni-juaj-ju-ben-budallenj/20%Always2017-06-27 14:57
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-honor-9-ekran-5-2-inc-1080p-dhe-bateri-3200-mah/20%Always2017-06-27 14:20
https://pcworld.al/modaliteti-nates-funksionon-automatikisht-ne-versionin-7-2-te-aplikacionit-twitter/20%Always2017-06-27 12:10
https://pcworld.al/komisioni-evropian-godet-google-nje-gjobe-rekord-prej-242-miliard-eurosh/20%Always2017-06-27 10:40
https://pcworld.al/10-super-kompjuterat-te-fuqishem-ne-planet/20%Always2017-06-27 08:51
https://pcworld.al/mbyllet-aplikacioni-evernote-ne-blackberry-dhe-windows-phone/20%Always2017-06-27 08:53
https://pcworld.al/kqz-hedh-poshte-spekulimet-per-sulm-kibernetik-nga-hakerat-rus/20%Always2017-06-26 19:16
https://pcworld.al/te-marten-komisioni-evropian-ben-publike-gjoben-marramendese-ndaj-google-reuters/20%Always2017-06-26 19:14
https://pcworld.al/rusia-shton-presionin-ndaj-telegram-thote-se-terroristet-e-perdorin/20%Always2017-06-26 13:24
https://pcworld.al/hakerat-sulmojne-parlamentin-britanik/20%Always2017-06-25 15:39
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-blackberry-poshte-pritshmerive-shkak-modeli-ri-biznesit/20%Always2017-06-25 15:32
https://pcworld.al/industria-e-lojrave-dominohet-nga-platformat-mobile/20%Always2017-06-24 18:28
https://pcworld.al/google-nuk-te-skanoje-gmail-per-te-krijuar-reklama-te-personalizuara/20%Always2017-06-24 15:52
https://pcworld.al/galaxy-note-8-ekran-6-3-inc-dhe-6gb-ram-debuton-ne-shtator/20%Always2017-07-21 07:25
https://pcworld.al/aplikacioni-youtube-te-adaptohet-formate-dhe-madhesi-te-ndryshme-videosh/20%Always2017-06-23 17:47
https://pcworld.al/rusia-kercenon-bllokim-aplikacionin-telegram/20%Always2017-06-23 12:28
https://pcworld.al/evernote-shton-mbeshtetjen-per-skanerat-e-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2017-06-23 12:22
https://pcworld.al/wannacry-shpeton-shoferet-australiane-nga-590-gjoba-trafiku/20%Always2017-06-23 11:18
https://pcworld.al/facebook-ofron-reklamim-falas-per-grupet-anti-terroriste/20%Always2017-06-23 11:07
https://pcworld.al/tre-dite-nderprerje-eshte-hakuar-skype/20%Always2017-06-23 10:58
https://pcworld.al/yahoo-mbyll-aplikacionin-e-mrekullueshem-news-digest/20%Always2017-06-23 10:50
https://pcworld.al/idc-parashikon-125-5-milion-veshje-elektronike-te-shitura-per-2017-en/20%Always2017-06-23 10:24
https://pcworld.al/youtube-ka-1-5-miliard-shikues-ne-muaj/20%Always2017-06-23 09:50
https://pcworld.al/samsung-prezanton-telefonin-e-dyte-kapake/20%Always2017-06-23 09:04
https://pcworld.al/asus-prezantoi-laptopin-s510-te-familjes-vivobook-s/20%Always2017-06-22 23:59
https://pcworld.al/kompania-pas-grafikave-powervr-imagination-technologies-ne-kerkim-te-nje-bleresi/20%Always2017-06-22 23:52
https://pcworld.al/samsung-lancoi-procesorin-e-internetit-te-gjerave-exynos-t200/20%Always2017-06-22 16:29
https://pcworld.al/apple-iphone-8-trazon-industrine-e-cipeve-te-memorjes/20%Always2017-06-22 15:34
https://pcworld.al/snap-map-perdoruesit-e-snapchat-mund-te-ndajne-vendodhjen-miqte/20%Always2017-06-22 15:19
https://pcworld.al/sega-lancoi-pese-lojera-klasike-per-android-dhe-ios/20%Always2017-06-22 14:34
https://pcworld.al/komuna-e-prishtines-prezantoi-aplikacionin-perprishtinen/20%Always2017-06-22 14:00
https://pcworld.al/apple-publikon-betan-e-dyte-te-ios-11-per-zhvilluesit-beta-publike-ne-fund-te-muajit/20%Always2017-06-22 14:10
https://pcworld.al/baboon-vjen-ne-korrik-nje-imazh-te-ri/20%Always2017-06-22 10:49
https://pcworld.al/kryetari-akep-z-piro-xhixho-zhvillon-takim-drejtorin-e-byrose-se-zhvillimit-te-itu-z-brahima-sanou/20%Always2017-06-22 10:30
https://pcworld.al/facebook-te-mbroje-foton-tuaj-te-profilit-nga-abuzimet/20%Always2017-06-22 10:53
https://pcworld.al/samsung-organizon-konkursin-per-dizajnin-e-aksesoreve-te-televizoreve-qled/20%Always2017-06-22 09:16
https://pcworld.al/strategjia-zhvillimin-e-sistemit-te-per-reagime-emergjente-ne-internet/20%Always2017-06-22 09:07
https://pcworld.al/microsoft-pranon-se-ka-caktivizuar-softueret-e-sigurise-ne-windows-10/20%Always2017-06-22 01:49
https://pcworld.al/paypal-ofron-transfertat-e-menjehershme-bankare/20%Always2017-06-22 01:38
https://pcworld.al/twitter-rivalizon-youtube-transmetimet-live-te-gjenerojne-te-ardhura/20%Always2017-06-21 23:13
https://pcworld.al/historite-e-instagram-dominojne-mbi-snapchat-250-milion-perdorues-ne-dite/20%Always2017-06-21 23:14
https://pcworld.al/lenovo-zbulon-laptopin-e-se-ardhmes-ekrane-qe-palosen/20%Always2017-06-21 23:15
https://pcworld.al/dailymotion-ja-fillon-nga-e-para-prezantohet-si-nje-sherbim-premium/20%Always2017-06-21 23:16
https://pcworld.al/spotify-mberrin-ne-windows-store-ne-formen-e-nje-aplikacioni-universal/20%Always2017-06-21 23:17
https://pcworld.al/whatsapp-te-funksionoje-ne-android-2-3-deri-2020-en/20%Always2017-06-21 23:18
https://pcworld.al/wannacry-detyron-hondan-te-mbylle-nje-fabrike-prodhimi-ne-tokio/20%Always2017-06-21 23:18
https://pcworld.al/oneplus-5-sjell-permiresime-modeste-krahasuar-paraardhesin/20%Always2017-06-21 23:19
https://pcworld.al/volvo-shnderron-polestar-ne-nje-marke-makinash-elektrike/20%Always2017-06-21 23:20
https://pcworld.al/nje-firme-koreano-jugore-pagoi-1-milion-dollar-hakerave-te-nje-ransomware/20%Always2017-06-21 23:21
https://pcworld.al/shefi-ekzekutiv-uber-travis-kalanick-jep-doreheqjen/20%Always2017-06-21 23:22
https://pcworld.al/continental-bashkohet-bmw-se-dhe-intel-per-projektin-e-makines-se-automatizuar/20%Always2017-06-21 23:23
https://pcworld.al/akep-merr-pjese-ne-samitin-global-per-shoqerine-e-informacionit-itu-wsis-17/20%Always2017-06-20 14:18
https://pcworld.al/easypay-nis-bashkepunimin-ria-money-transfer/20%Always2017-06-21 23:23
https://pcworld.al/inovacioni-shqiperia-e-fundit-ne-evrope-e-93-ta-ne-bote/20%Always2017-06-21 23:24
https://pcworld.al/armani-vjen-nje-ore-te-re-inteligjente-android-wear/20%Always2017-06-21 23:25
https://pcworld.al/google-fsheh-nje-fidget-spinner-virtual-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2017-06-21 23:25
https://pcworld.al/firefox-sjell-shfletuesin-e-privatesise-focus-ne-android/20%Always2017-06-20 14:14
https://pcworld.al/samsung-electronics-perforcon-portofolin-e-fuqishemtizen-3-0-te-prezantimit-smart-signage/20%Always2017-06-20 13:56
https://pcworld.al/eya-game-jam-3-0-mendimi-kreativ-kerkon-impaktin-ne-shoqeri-permes-ujit-dhe-familjes/20%Always2017-06-21 23:28
https://pcworld.al/ja-sesi-te-mesoni-kohen-kur-eshte-lexuar-mesazhi-qe-keni-derguar-ne-whatsapp/20%Always2017-06-21 23:29
https://pcworld.al/google-perfshin-vendet-e-lira-te-punes-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2017-06-21 23:30
https://pcworld.al/nokia-inkorporon-withings-brenda-kompanise-lancon-dy-produkte-dixhitale-shendeti/20%Always2017-06-21 23:31
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-note-8-en-ne-gusht-reuters/20%Always2017-06-21 23:32
https://pcworld.al/brenda-2020-es-te-shiten-mbi-100-milion-pajisje-te-realitetit-virtual-dhe-te-shtuar/20%Always2017-06-21 23:33
https://pcworld.al/xhami-mbrojtes-ekranit-te-iphone-8-es-zbulon-pamjen-e-telefonit/20%Always2017-06-21 23:34
https://pcworld.al/pas-20-vitesh-atari-te-ndertoje-nje-konsole-lojerash/20%Always2017-06-21 23:35
https://pcworld.al/ju-prezantojme-imazhin-e-pare-te-plote-te-oneplus-5/20%Always2017-06-21 23:36
https://pcworld.al/rritja-e-impaktit-te-kompanive-teknologjike-lind-nevojen-per-techplomat/20%Always2017-06-21 23:37
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-propozon-implementimin-e-enkriptimit-fundor-ndalon-pergjimet-e-agjencive-qeveritare/20%Always2017-06-21 23:37
https://pcworld.al/ky-aplikacion-perdor-inteligjencen-artificiale-per-te-menaxhuar-posten-tuaj-elektronike/20%Always2017-06-21 23:39
https://pcworld.al/ja-sesi-te-zmadhoni-kursorin-e-mausit/20%Always2017-06-21 23:39
https://pcworld.al/ekspertet-e-sigurise-ne-ubt-nevojitet-krijimi-nje-grupi-teknik-per-parandalimin-e-perhapjes-se-lojes-vetevrasese-balena-e-kalter/20%Always2019-02-12 21:30
https://pcworld.al/heqja-e-tarifave-roaming-ne-hap-debate-mbi-te-ardhmen-e-ketij-projekti/20%Always2017-06-19 10:17
https://pcworld.al/lg-prezanton-g6-plus-6gb-ram-dhe-128gb-memorje-te-brendshme/20%Always2017-06-21 23:42
https://pcworld.al/reddit-kerkon-te-rrise-vleren-e-startupit-ne-1-7-miliard-dollar/20%Always2017-06-21 23:42
https://pcworld.al/google-shtrengon-politikat-e-perdorimit-te-youtube-nga-frika-e-permbajtjeve-ekstremiste/20%Always2017-06-21 23:43
https://pcworld.al/urreni-pamjen-e-re-te-twitter-kthehuni-pas-nje-shtojce-ne-chrome/20%Always2017-06-21 23:45
https://pcworld.al/publikohen-detajet-e-galaxy-tab-2017-tableti-ruan-koston-e-ulet/20%Always2017-06-21 23:45
https://pcworld.al/laptopi-surface-eshte-pariparueshem/20%Always2017-06-21 23:46
https://pcworld.al/wannacry-erdhi-nga-koreja-e-veriut-thone-ekspertet-britanike-te-sigurise/20%Always2017-06-21 23:47
https://pcworld.al/105-dite-nga-dalja-ne-burse-snapchat-kthehet-ne-piken-zero/20%Always2017-06-21 23:47
https://pcworld.al/sulmi-wannacry-detyron-microsoft-te-perditesoje-windows-xp-ne/20%Always2017-06-21 23:48
https://pcworld.al/htc-u11-korr-sukses-shitet-shume-sesa-htc-10-dhe-one-m9/20%Always2017-06-16 19:45
https://pcworld.al/microsoft-lancon-aplikacionet-office-ne-windows-store/20%Always2017-06-16 19:32
https://pcworld.al/dy-ekzekutive-te-sony-pictures-bashkohen-apple/20%Always2017-06-16 16:34
https://pcworld.al/tastiera-e-microsoft-modern-keyboard-vjen-nje-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2017-06-16 16:28
https://pcworld.al/twitter-ridizajnon-aplikacionet-mobile-dhe-desktop-inspirohet-nga-instagram/20%Always2017-06-16 16:17
https://pcworld.al/karta-grafike-e-shpejte-ne-bote-amd-vega-frontier-edition-te-kushtoje-1199-dollar/20%Always2017-06-16 15:25
https://pcworld.al/300000-porosi-per-oneplus-5-ne-vetem-dy-dite/20%Always2017-06-16 13:52
https://pcworld.al/macron-franca-duhet-te-sillet-dhe-mendoje-si-nje-startup/20%Always2017-06-16 13:36
https://pcworld.al/cia-ka-hakuar-25-modele-routerash-prej-vitesh/20%Always2017-06-16 13:44
https://pcworld.al/microsoft-pix-shnderron-fotot-tuaj-ne-art/20%Always2017-06-16 10:57
https://pcworld.al/komisioni-evropian-te-gjobise-google-1-miliard-euro-financial-times/20%Always2017-06-16 09:23
https://pcworld.al/facebook-hapa-konkrete-per-luftimin-e-radikalizmit-ne-sherbimet-e-saj/20%Always2017-06-16 02:17
https://pcworld.al/vlera-e-aksioneve-te-snapchat-ne-piken-te-ulet-qe-nga-dalja-ne-burse/20%Always2017-06-16 02:09
https://pcworld.al/spotify-ka-140-milion-perdorues-50-milion-abonente-pagese/20%Always2017-06-15 19:33
https://pcworld.al/10-aplikacionet-android-te-shkarkuara-gjate-muajit-maj/20%Always2017-06-15 16:56
https://pcworld.al/nsa-ben-pergjegjese-korene-e-veriut-per-sulmin-e-wannacry/20%Always2017-06-15 14:33
https://pcworld.al/google-drive-te-ruaje-nje-kopje-rezerve-te-hardiskut-tuaj-ne-sherbimin-cloud/20%Always2017-06-15 15:04
https://pcworld.al/prezantohet-aplikacioni-voto-2017-dhe-linje-telefonike-pa-pagese/20%Always2017-06-15 12:19
https://pcworld.al/telekomi-maqedonise-zgjeron-rrjetin-4g-lte-ne-te-gjithe-vendin/20%Always2017-06-15 14:17
https://pcworld.al/balena-blu-misteri-qe-fshihet-pas-130-vrasjeve-ne-rusi-dhe-dhjetera-lendimeve-ne-mbare-boten/20%Always2019-02-12 21:32
https://pcworld.al/facebook-publikon-nje-buton-gif-per-komentet/20%Always2017-06-15 08:42
https://pcworld.al/sherbimi-cloud-blox-lancon-nje-aplikacion-desktop-per-windows-dhe-mac/20%Always2017-06-15 01:34
https://pcworld.al/gjykata-e-larte-evropiane-akuzon-pirate-bay-per-shkeljen-e-te-drejtave-te-autorit/20%Always2017-06-15 08:27
https://pcworld.al/nokia-prezantoi-cipin-e-rrjetit-te-shpejte-ne-bote/20%Always2017-06-14 17:45
https://pcworld.al/razer-prezantoi-laptopin-blade-stealth-ekran-13-3-inc-quad-hd/20%Always2017-06-14 22:30
https://pcworld.al/facebook-safety-check-ofron-donacione-per-njerezit-e-prekur-nga-fatkeqesite-natyrore/20%Always2017-06-14 17:46
https://pcworld.al/firefox-54-procese-te-shumefishta-rritet-performanca-dhe-stabiliteti/20%Always2017-06-14 16:30
https://pcworld.al/lg-eshte-prodhuesi-madh-ne-bote-ekraneve-samsung-ne-vendin-e-trete/20%Always2017-06-14 16:31
https://pcworld.al/kompjuterat-mac-ne-shenjester-ransomware-dhe-spyware/20%Always2017-06-14 11:08
https://pcworld.al/sony-ka-shitur-60-4-milion-konsola-playstation-4/20%Always2017-06-14 00:50
https://pcworld.al/travis-kalanick-largohet-perkohesisht-nga-uber/20%Always2017-06-14 00:44
https://pcworld.al/seria-e-re-super-mario-odyssey-mberrin-27-tetor/20%Always2017-06-14 00:37
https://pcworld.al/gjendja-e-lte-se-kroacia-dhe-serbia-nder-vendet-4g-te-shpejte-shqiperia-zhduket-nga-lista/20%Always2017-06-14 00:26
https://pcworld.al/galaxy-s8-dhe-s8-jane-te-mire-se-iphone-7-dhe-7-plus-thote-consumer-reports/20%Always2017-06-14 00:13
https://pcworld.al/reklamuesit-ende-nuk-kane-besim-tek-snapchat/20%Always2017-06-13 23:57
https://pcworld.al/android-excellence-eshte-lehte-kerkimi-aplikacioneve-te-mira/20%Always2017-06-13 23:51
https://pcworld.al/tim-cook-konfirmon-planet-e-apple-makinat-autonome/20%Always2017-06-13 17:04
https://pcworld.al/sony-prezanton-serine-e-katert-te-god-war/20%Always2017-06-13 18:25
https://pcworld.al/yahoo-zyrtarisht-nen-pronesine-e-verizon/20%Always2017-06-13 16:49
https://pcworld.al/5-miliard-njerez-ne-mbare-boten-kane-nje-lidhje-celulare-raporton-gsma-intelligence/20%Always2017-06-13 16:39
https://pcworld.al/fshihni-dhe-jo-fshini-fotot-ne-instagram-opsionin-e-ri-te-arkivimit/20%Always2017-06-13 16:07
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-8-prezantohet-ne-gusht/20%Always2017-06-13 15:51
https://pcworld.al/malueri-industroyer-alarmon-evropen-dhe-shtetet-e-bashkuara/20%Always2017-06-13 12:51
https://pcworld.al/snapchat-sulmon-facebook-mjete-te-reja-reklamimi-per-bizneset-e-vogla/20%Always2017-06-13 15:47
https://pcworld.al/microsoft-ringjall-age-empires-loja-20-vjecare-rikthehet-ne-4k/20%Always2017-06-13 12:41
https://pcworld.al/evropa-jep-lamtumiren-tarifave-roaming/20%Always2017-06-13 10:25
https://pcworld.al/sony-prezantoi-edicionin-e-ri-te-lojes-spider-man/20%Always2017-06-13 11:49
https://pcworld.al/foxconn-apple-dhe-dell-formojne-nje-konsorcium-per-blerjen-e-toshiba/20%Always2017-06-13 09:43
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-honor-9-ekran-5-15-inc-dhe-procesor-kirin-960/20%Always2017-06-13 08:50
https://pcworld.al/intel-zbulon-datat-e-debutimit-te-core-i9-modelet-e-para-javen-e-ardhshme/20%Always2017-06-13 09:52
https://pcworld.al/tsmc-dhe-jo-samsung-te-jete-prodhuesi-snapdragon-845/20%Always2017-06-13 01:20
https://pcworld.al/wsj-facebook-te-ofroje-nje-abonim-pagese-per-publikuesit-dhe-lexuesit-ne-instant-articles/20%Always2017-06-13 01:13
https://pcworld.al/bursa-online-e-monedhave-dixhitale-coinbase-vuan-nderprerje-te-sherbimit-nga-kerkesa-e-larte/20%Always2017-07-20 11:54
https://pcworld.al/alienware-perditeson-desktopin-area-51-procesoret-intel-core-x-dhe-amd-ryzen-threadripper/20%Always2017-06-13 00:55
https://pcworld.al/blasfemi-ne-facebook-pakistanezit-jepet-denim-vdekje/20%Always2017-06-12 19:19
https://pcworld.al/vizatoni-emoji-tuaja-gboard-6-3-aplikacioni-sugjeron-shprehje/20%Always2017-06-12 17:12
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-moto-e4-plus-bateri-5000-mah-dhe-kosto-179-dollar/20%Always2017-06-12 17:13
https://pcworld.al/bitcoin-kap-vleren-rekord-te-3000-dollareve/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/ethereum-rritet-5000-qe-nga-janari-vleresohet-407-dollar/20%Always2017-06-12 14:23
https://pcworld.al/samsung-prezanton-monitoret-e-pare-hdr-qled-te-lojrave/20%Always2017-06-12 12:26
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-kthen-vemendjen-drejt-grupeve-dhe-komuniteteve-online/20%Always2017-06-12 11:27
https://pcworld.al/logitech-prezantoi-nje-mauspad-teknologjine-e-ngarkimit-wireless/20%Always2017-06-12 10:23
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-skype-disponueshem-per-tu-shkarkuar-ne-android/20%Always2017-06-12 01:08
https://pcworld.al/uebsajtet-e-lajmeve-dhe-sporteve-te-rrezikuarat-nga-sulmet/20%Always2017-06-12 00:54
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-konsolen-e-shumepritur-xbox-one-x/20%Always2017-06-12 01:11
https://pcworld.al/western-digital-ofron-25-miliard-dollar-per-biznesin-e-cipeve-te-toshiba/20%Always2017-06-11 19:44
https://pcworld.al/merkel-bota-dixhitale-ka-nevoje-per-rregulla-globale/20%Always2017-06-11 15:27
https://pcworld.al/funksionaliteti-ri-whatsapp-sjell-terheqjen-e-mesazheve-te-derguara/20%Always2017-06-10 14:02
https://pcworld.al/numri-makinave-elektrike-te-shkoje-ne-70-milion-brenda-2025-es/20%Always2017-06-10 13:23
https://pcworld.al/profesori-renome-nderkombetare-philip-polstra-ligjerues-ne-akademine-nderkombetare-verore-2017/20%Always2017-06-09 16:43
https://pcworld.al/oppo-prezantoi-modelet-r11-dhe-r11-plus-sistem-kamerash-duale/20%Always2017-06-09 16:04
https://pcworld.al/policite-evropiane-mund-te-kerkojne-informacion-sekret-nga-cdo-kompani-teknologjike/20%Always2017-06-09 15:31
https://pcworld.al/samsung-te-prodhoje-80-milion-ekrane-per-iphone-8/20%Always2017-06-09 14:38
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-e-trete-eksperimental-te-android-o/20%Always2017-06-09 14:38
https://pcworld.al/samsung-galaxy-a3-2016-merr-perditesimin-android-nougat/20%Always2017-06-09 14:21
https://pcworld.al/microsoft-publikon-ndertimin-16215-nje-mori-permiresimesh/20%Always2017-06-09 09:30
https://pcworld.al/chrome-59-ne-android-hap-faqet-deri-ne-20-shpejt/20%Always2017-06-09 08:59
https://pcworld.al/aksioneret-e-yahoo-japin-driten-jeshile-te-shitjes-tek-verizon/20%Always2017-06-09 07:36
https://pcworld.al/aplikacioni-riimagjinuar-skype-ndalon-se-funksionuarit-ne-keto-platforma/20%Always2017-06-09 07:36
https://pcworld.al/kasa-e-re-mophie-charge-force-ofron-ngarkim-wireless-te-baterise-per-iphone/20%Always2017-06-09 07:35
https://pcworld.al/apple-imac-21-5-inc-ka-memorje-ram-dhe-procesor-qe-mund-te-zevendesohen/20%Always2017-06-08 22:38
https://pcworld.al/oneplus-5-te-kete-dy-kamera-te-pasme/20%Always2017-06-08 15:55
https://pcworld.al/logitech-prezanton-kufjet-e-cilesise-se-larte-g433-dhe-g233/20%Always2017-06-08 15:49
https://pcworld.al/rikthehet-ne-tirane-edicioni-2-te-allweb-konferenca-e-pare-dedikuar-komunikimit-dixhital-dhe-web/20%Always2017-06-08 15:05
https://pcworld.al/instagram-britney-spears-infektuar-maluer/20%Always2017-06-08 14:51
https://pcworld.al/spotify-ruan-distancen-apple-music/20%Always2017-06-08 14:29
https://pcworld.al/tor-browser-7-0-sjell-versionin-52-te-firefox-esr/20%Always2017-06-08 12:35
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-skedaret-e-instalimit-iso-te-windows-10-es/20%Always2017-06-08 10:44
https://pcworld.al/riparimi-nje-ekrani-te-iphone-tashme-lehte-dhe-pak-kushtueshem/20%Always2017-06-08 09:25
https://pcworld.al/tesla-fillon-prodhimin-e-model-3-zbulon-modelin-e-ri-y/20%Always2017-06-08 09:16
https://pcworld.al/honda-kthen-syte-drejt-makinave-te-automatizuara-roboteve-dhe-inteligjences-artificiale/20%Always2017-06-08 08:35
https://pcworld.al/gigabyte-dergon-core-i7-7740k-ne-frekuenca-rekord-prej-7-5-ghz/20%Always2017-06-08 10:44
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-afron-qytetaret-ligjvenesit/20%Always2017-06-07 19:05
https://pcworld.al/blackberry-nje-softuer-per-sistemet-kompjuterike-te-makinave/20%Always2017-06-07 15:58
https://pcworld.al/sony-ka-shitur-mbi-1-milion-njesi-te-playstation-vr/20%Always2017-06-07 19:01
https://pcworld.al/samsung-prezanton-serine-e-re-te-galaxy-j/20%Always2017-06-07 12:46
https://pcworld.al/blackberry-publikoi-perditesimet-mujore-te-sigurise-per-telefonet-android/20%Always2017-06-07 12:50
https://pcworld.al/shfletuesi-samsung-funksionon-te-gjitha-pajisjet-android/20%Always2017-06-07 11:40
https://pcworld.al/chrome-59-sjell-njoftimet-e-integruara-ne-macos-ne-platformat-mobile-nje-javascript-te-ri/20%Always2017-06-07 11:31
https://pcworld.al/apple-a10x-cfare-premton-apple-kete-procesor-te-ri/20%Always2017-06-07 11:32
https://pcworld.al/whatsapp-perqafon-fotografine-tre-vecori-te-reja-ne-ios/20%Always2017-06-07 08:57
https://pcworld.al/oneplus-konfirmon-debutimin-e-oneplus-5-20-qershor/20%Always2017-06-07 08:36
https://pcworld.al/android-marshmallow-versioni-popullor-android-nougat-vetem-9-5/20%Always2017-06-07 07:39
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-modelet-e-2017-tes-te-galaxy-j3-j5-dhe-j7/20%Always2017-06-06 16:53
https://pcworld.al/apple-dyfishon-kapacitetin-e-planit-tarifor-10-dollaresh-te-icloud-ne-2tb/20%Always2017-06-06 16:39
https://pcworld.al/kaspersky-akuza-microsoft-per-pratika-monopolistike-softueret-e-sigurise/20%Always2017-06-06 16:42
https://pcworld.al/8-qershor-microsoft-organizon-webinar-microsoft-security-trust-privacy-gdpr/20%Always2017-06-06 14:15
https://pcworld.al/bitcoin-perseri-vlera-rekord-prej-2848-dollaresh/20%Always2017-07-20 11:49
https://pcworld.al/ja-cilet-modele-iphone-dhe-ipad-nuk-te-funksionojne-ios-11/20%Always2017-06-06 13:11
https://pcworld.al/google-thote-se-inteligjenca-artificiale-e-saj-mund-te-bllokoje-99-9-te-sulmeve-phishing-ne-gmail/20%Always2017-06-06 11:53
https://pcworld.al/apple-rifreskon-modelet-macbook-dhe-macbook-pro/20%Always2017-06-06 10:09
https://pcworld.al/e-ardhmja-e-sigurise-kibernetike-dhe-inteligjenca-artificiale/20%Always2017-06-06 08:59
https://pcworld.al/raport-google-ka-anulluar-projektin-andromeda-te-shkrirjes-se-chrome-os-dhe-android/20%Always2017-06-06 08:15
https://pcworld.al/apple-homepod-eshte-pergjigja-e-apple-ndaj-amazon-alexa-echo/20%Always2017-06-06 08:15
https://pcworld.al/apple-prezantoi-ipad-pro-10-5-inc-kompjuterin-tuaj-te-ardhshem/20%Always2017-06-05 21:54
https://pcworld.al/apple-prezantoi-ios-11-dhjetera-funksionalitete-te-reja/20%Always2017-06-05 21:59
https://pcworld.al/apple-perditeson-procesoret-kaby-lake-linjen-e-kompjuterave-imac/20%Always2017-06-05 18:23
https://pcworld.al/ibm-krijon-cipin-e-pare-5-nanometer-katerfishon-jetegjatesine-e-baterive/20%Always2017-06-05 17:00
https://pcworld.al/microsoft-face-swap-ju-mund-te-ndryshoni-fytyrat/20%Always2017-06-05 16:50
https://pcworld.al/windows-10-workstation-edition-eshte-versioni-ri-windows-10-es-per-sipermarrjet/20%Always2017-06-05 16:49
https://pcworld.al/apple-dhe-samsung-perbejne-96-te-fitimit-nga-industria-e-telefoneve/20%Always2017-06-05 13:13
https://pcworld.al/apple-ios-11-te-kete-nje-aplikacion-te-dedikuar-per-menaxhimin-e-te-dhenave/20%Always2017-06-05 12:01
https://pcworld.al/rivali-bitcoin-ethereum-arrin-vlera-rekord-prej-250-dollaresh/20%Always2017-07-20 11:50
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndryshoni-madhesine-e-fontit-ne-windows-10/20%Always2017-06-05 10:40
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-konferencen-e-zhvilluesve-apple-wwdc/20%Always2017-06-05 09:52
https://pcworld.al/facebook-te-jete-ambient-armiqesor-per-terroristet/20%Always2017-06-05 09:54
https://pcworld.al/toyota-demonstron-makinen-e-pare-fluturuese/20%Always2017-06-04 17:44
https://pcworld.al/nokia-35-dhe-6-te-kalojne-te-gjithe-ne-android-o/20%Always2017-06-04 17:33
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-vendi-shpejtesine-mesatare-te-larte-te-internetit/20%Always2017-06-04 16:35
https://pcworld.al/youtube-publikon-rregulloren-e-re-per-adresimin-gjuhes-se-urrejtjes/20%Always2017-06-03 14:05
https://pcworld.al/imazhet-e-publikuara-se-fundit-te-iphone-8-es-zbulojne-nje-telefon-te-shemtuar/20%Always2017-06-03 13:28
https://pcworld.al/google-200-mije-dollar-shperblim-per-hulumtuesit-e-sigurise-qe-zbulojne-probleme-ne-android/20%Always2017-06-02 16:32
https://pcworld.al/putin-mbeshtet-trump-thote-hakimi-partise-demokratike-eshte-skenar-inteligjences-amerikane/20%Always2017-06-02 16:21
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-microsoft-prezantoi-aeroplanin-te-madh-ne-bote/20%Always2017-06-02 16:14
https://pcworld.al/nje-ndertim-windows-10-es-publikuar-aksidentalisht-bllokon-telefonet-windows/20%Always2017-06-02 16:06
https://pcworld.al/snapchat-sjell-ne-evrope-syzet-spectacles/20%Always2017-06-02 14:51
https://pcworld.al/facebook-ndryshon-rrenjesisht-menyren-sesi-funksionojne-albumet/20%Always2017-06-02 13:39
https://pcworld.al/google-konfirmoi-bllokuesin-e-reklamave-per-chrome-ne-2018-en/20%Always2017-06-02 12:19
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-skype-e-gjenerates-se-re/20%Always2017-06-02 11:20
https://pcworld.al/ish-ministri-financave-ahmetaj-5-tatim-mbi-fitimin-per-kompanite-e-softuerit/20%Always2017-06-02 10:37
https://pcworld.al/jemi-te-pergatitur-per-pasuesin-e-wanna-cry/20%Always2017-06-02 09:35
https://pcworld.al/google-waymo-kerkon-te-beje-realitet-kamionin-e-automatizuar/20%Always2017-06-02 07:58
https://pcworld.al/putin-hakera-ruse-te-cilet-ushqejne-ndjenja-patriotike-mund-te-kene-gisht-ne-hakimet-e-profilit-te-larte/20%Always2017-06-01 16:58
https://pcworld.al/google-rrezikon-te-gjobitet-nga-bashkimi-evropian-perpara-muajit-gusht/20%Always2017-06-01 16:40
https://pcworld.al/shtyhet-ne-fund-te-qershorit-debutimi-asistentit-virtual-samsung-bixby/20%Always2017-06-01 15:45
https://pcworld.al/moto-z2-play-motorola-ende-beson-ne-nje-telefon-modular/20%Always2017-06-01 14:20
https://pcworld.al/prej-9-vitesh-zhvilluesit-kane-fituar-70-miliard-dollar-nga-app-store/20%Always2017-06-01 15:47
https://pcworld.al/adobe-vjen-nje-aplikacion-per-skanimin-e-dokumenteve-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-06-01 12:13
https://pcworld.al/keyone-blackberry-ka-gjetur-piken-e-dobet-te-konsumatoreve/20%Always2017-06-01 11:38
https://pcworld.al/kompanite-e-medias-sociale-sulmuan-ashper-gjuhen-e-urrejtjes-raportoi-komisioni-evropian/20%Always2017-06-01 09:15
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-tabletin-e-ri-android-mediapad-m3-lite-10/20%Always2017-06-01 09:05
https://pcworld.al/strategjite-e-mbrojtjes-se-sun-tzu-ne-hapesiren-kibernetike-%e5%ad%ab-%e5%ad%90-%e5%85%b5-%e6%b3%95/20%Always2017-06-01 08:21
https://pcworld.al/blerta-thaqi-interviste-femren-ne-ict-ne-edicionin-e-peste-te-albanian-ict-awards/20%Always2017-06-01 07:55