XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/asus-prezanton-zenfone-4-19-gusht/20%Always2017-07-31 16:37
https://pcworld.al/pese-rumune-vjedhin-ne-menyre-spektakolare-iphone-vlere-500000-euro-nga-nje-kamion-ne-levizje/20%Always2017-07-31 20:47
https://pcworld.al/dizajni-iphone-zbulohet-nga-vete-apple/20%Always2017-07-31 16:31
https://pcworld.al/facebook-dhe-amazon-kapin-vleren-e-500-miliard-dollareve/20%Always2017-07-31 14:30
https://pcworld.al/google-play-services-eshte-aplikacioni-pare-android-mbi-5-miliard-shkarkime/20%Always2017-07-31 16:21
https://pcworld.al/samsung-ka-zhvilluar-nje-modem-lte-shpejtesi-1-2-gbps/20%Always2017-07-31 14:09
https://pcworld.al/wikileaks-publikon-mijera-email-e-te-macron/20%Always2017-07-31 11:05
https://pcworld.al/audi-te-investoje-10-miliard-euro-ne-makinat-elektrike/20%Always2017-07-31 09:55
https://pcworld.al/putin-ndalon-perdorimin-e-rrjeteve-virtuale-private-vpn-ne-rusi/20%Always2017-07-31 07:39
https://pcworld.al/amd-prezantoi-nje-procesor-te-ri-threadripper-8-berthama-dhe-kosto-549-dollar/20%Always2017-07-31 07:32
https://pcworld.al/kasparov-perqafoni-epoken-e-inteligjences-artificiale/20%Always2017-07-30 15:37
https://pcworld.al/perdorimi-monedhes-virtuale-bitcoin-ne-kosove/20%Always2017-07-30 14:04
https://pcworld.al/lamtumira-e-nje-prej-produkteve-te-suksesshme-te-apple-ipod-nano/20%Always2017-07-30 14:08
https://pcworld.al/elon-musk-dorezon-30-makinat-e-para-tesla-model-3/20%Always2017-07-30 13:58
https://pcworld.al/rrugetimi-facebook-drejt-2-miliard-perdoruesve/20%Always2017-07-30 13:56
https://pcworld.al/android-o-sjell-kanalet-te-dedikuara-njoftimesh-per-uebsajtet-ne-google-chrome/20%Always2017-07-28 17:21
https://pcworld.al/apple-shuan-ipod-nano-dhe-shuffle/20%Always2017-07-28 17:11
https://pcworld.al/nje-grup-hakerash-kinez-hakon-per-heren-e-dyte-nje-makine-tesla/20%Always2017-07-28 17:02
https://pcworld.al/ky-uebsajt-ju-tregon-sesi-ngjanin-sajtet-10-vite-pare/20%Always2017-07-28 16:44
https://pcworld.al/numri-perdoruesve-te-twitter-qendron-ne-vend/20%Always2017-07-28 13:56
https://pcworld.al/chrome-60-sjell-mbeshtetjen-per-touch-bar-ne-macbook-pro/20%Always2017-07-28 12:54
https://pcworld.al/bitcoin-cash-pse-po-ndahet-blockchaini-bitcoin-dhe-cfare-te-thote-kjo/20%Always2017-07-28 11:56
https://pcworld.al/pavaresisht-vleresimeve-te-larta-shitjet-e-lg-g6-zhgenjyen/20%Always2017-07-28 09:51
https://pcworld.al/samsung-pay-mund-te-debutoje-edhe-ne-marka-te-tjera-telefonesh/20%Always2017-07-28 09:52
https://pcworld.al/rritja-e-shitjeve-te-amazon-bezos-behet-njeriu-pasur-ne-bote/20%Always2017-07-28 07:21
https://pcworld.al/twitter-zhgenjen-te-ardhurat-dhe-numrin-e-perdoruesve-aktive/20%Always2017-07-28 07:04
https://pcworld.al/facebook-vendi-popullsine-te-madhe-ne-bote/20%Always2017-07-27 18:03
https://pcworld.al/raport-google-shkrin-youtube-dhe-dhe-play-music/20%Always2017-07-27 17:51
https://pcworld.al/procesoret-amd-ryzen-3-ne-shitje-duke-filluar-nga-109-dollar/20%Always2017-07-27 17:20
https://pcworld.al/facebook-raportoi-te-ardhura-rekord-dominon-reklamimi-nga-platformat-mobile/20%Always2017-07-27 15:46
https://pcworld.al/btc-e-gjobitet-110-milion-dollar-autoritetet-amerikane-masa-te-ashpra-kunder-exchange-bitcoin/20%Always2019-01-03 10:50
https://pcworld.al/samsung-poston-fitime-rekord/20%Always2017-07-27 11:45
https://pcworld.al/lancoi-monitorimin-e-trafikut-ne-kohe-reale-per-makinat-audi-bmw-dhe-mercedes-benz/20%Always2017-07-27 11:11
https://pcworld.al/sulm-kibernetik-ndaj-bankes-te-madhe-italiane-preken-400000-konsumatore/20%Always2017-07-27 09:18
https://pcworld.al/twitter-jep-sinjale-pozitive-duke-surprizuar-investitoret/20%Always2017-07-27 07:22
https://pcworld.al/whatsapp-numeron-1-miliard-perdorues-ne-dite-ndersa-kloni-snapchat-250-milion/20%Always2017-07-27 07:13
https://pcworld.al/snap-ne-menyre-deshperuese-po-perpiqet-te-ndaloje-kopjimin/20%Always2017-07-27 06:36
https://pcworld.al/bie-instagram-ne-evrope-dhe-shba/20%Always2017-07-26 19:45
https://pcworld.al/arrestohet-ne-greqi-nje-dyshuar-per-pastrim-te-4-miliard-dollareve-permes-bitcoin/20%Always2017-07-26 19:20
https://pcworld.al/altoparlanti-inteligjent-xiaomi-kushton-vetem-44-dollar/20%Always2017-07-26 18:08
https://pcworld.al/akep-shqiptaret-shpenzojne-mesatarisht-1-85gb-internet-ne-muaj-nga-celulari/20%Always2017-07-26 16:13
https://pcworld.al/duolingo-ngriti-nje-investim-prej-25-milion-dollar-numeron-200-milion-perdorues/20%Always2017-07-26 16:18
https://pcworld.al/hp-pavilion-27-eshte-nder-kompjuterat-e-pare-memorjen-intel-optane/20%Always2017-07-26 16:18
https://pcworld.al/lenovo-demonstron-nje-tablet-cili-paloset-ne-nje-telefon/20%Always2017-07-26 12:25
https://pcworld.al/apple-duhet-te-paguaje-506-milion-dollar-nje-universiteti-per-shkelje-patente/20%Always2017-07-26 10:59
https://pcworld.al/firma-ruse-e-sigurise-kaspersky-lancoi-nje-antivirus-falas/20%Always2017-07-26 09:58
https://pcworld.al/blackberry-keyone-po-vjen-ne-ngjyre-plotesisht-te-zeze/20%Always2017-07-26 08:00
https://pcworld.al/apple-ios-11-te-shpetoje-perdoruesit-e-iphone-nga-rrjetet-e-dobeta-wi-fi/20%Always2017-07-26 07:24
https://pcworld.al/nga-sot-prishtina-bitcoin-atm-ne-e-pare-funksionale/20%Always2017-07-26 07:03
https://pcworld.al/apple-publikoi-betat-e-treta-publike-te-ios-11-dhe-macos-high-sierra/20%Always2017-07-25 20:30
https://pcworld.al/motorola-prezantoi-moto-z2-force-nje-aksesor-cili-regjistron-video-4k-360-gradeshe/20%Always2017-07-25 20:19
https://pcworld.al/adobe-heq-dore-nga-flash-ne-2020-en/20%Always2017-07-25 19:53
https://pcworld.al/facebook-stabilizon-automatikisht-videot-live-360-lekundje/20%Always2017-07-25 20:31
https://pcworld.al/qualcomm-sulmon-grupin-lobues-te-google-microsoft-dhe-amazon/20%Always2017-07-25 17:14
https://pcworld.al/gjigandi-japonez-softbank-syte-drejt-uber/20%Always2017-07-25 17:31
https://pcworld.al/shpeton-paint-microsoft-e-zhvendos-ne-windows-store/20%Always2017-07-25 15:26
https://pcworld.al/htc-lancoi-nje-model-128gb-te-flagshipit-u11/20%Always2017-07-25 17:31
https://pcworld.al/elon-musk-kuptimi-zuckerberg-per-inteligjencen-artificiale-eshte-kufizuar/20%Always2017-07-25 13:46
https://pcworld.al/evropa-presion-ndaj-facebook-google-dhe-twitter-per-termat-e-perdorimit/20%Always2017-07-25 11:01
https://pcworld.al/flagshipi-android-nokia-prezantohet-16-gusht/20%Always2017-07-25 10:51
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-e-katert-eksperimental-dhe-final-te-android/20%Always2017-07-25 09:56
https://pcworld.al/google-raporton-te-ardhura-rekord-pavaresisht-gjobes-se-komisionit-evropian/20%Always2017-07-25 08:52
https://pcworld.al/lg-te-investoje-7-miliard-dollar-ne-prodhimin-e-ekraneve-oled/20%Always2017-07-25 07:34
https://pcworld.al/google-eshte-lobuesi-madh-ne-teknologji/20%Always2017-07-24 20:53
https://pcworld.al/chrome-eshte-shfletuesi-numer-nje-ne-bote/20%Always2017-07-24 18:00
https://pcworld.al/grab-rivali-aziatik-uber-ngriti-nje-investim-prej-2-5-miliard-dollaresh/20%Always2017-07-24 16:54
https://pcworld.al/renia-e-cmimit-te-ethereum-shitjet-e-kartat-grafike-pushtojne-tregjet-online/20%Always2017-07-24 15:45
https://pcworld.al/te-revolucionarizoje-teknologjia-blockchain-shperndarjen-e-permbajtjeve-dhe-informacionit/20%Always2017-07-24 15:53
https://pcworld.al/5-kompanite-te-medha-teknologjike-sot-vlejne-3-trilion-dollar/20%Always2017-07-24 13:32
https://pcworld.al/pas-32-vitesh-microsoft-te-vrase-aplikacionin-paint/20%Always2017-07-24 11:12
https://pcworld.al/amazon-sjell-asistentin-virtual-alexa-ne-aplikacionin-android/20%Always2017-07-24 10:13
https://pcworld.al/galaxy-s8-active-shfaqet-ne-foto-live-bateri-4000-mah/20%Always2017-07-24 07:34
https://pcworld.al/youtube-te-bllokoje-kerkimin-e-videove-propagande-terroriste/20%Always2017-07-24 07:20
https://pcworld.al/microsoft-te-kete-20-miliard-dollar-te-ardhura-ne-2018-nga-biznesi-cloud/20%Always2017-07-23 17:16
https://pcworld.al/bitcoin-shpeton-ndarjes-miratohet-perditesimi-rrjetit/20%Always2017-07-22 17:48
https://pcworld.al/kina-le-pas-shba-te-per-nga-numri-makinave-elektrike/20%Always2017-07-22 13:35
https://pcworld.al/zhvilluesi-world-warcraft-braktis-windows-xp-dhe-vista/20%Always2017-07-21 22:26
https://pcworld.al/88545-2/20%Always2017-07-21 22:25
https://pcworld.al/mozilla-permireson-shfletimin-ne-firefox-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-07-21 22:25
https://pcworld.al/kjo-monedhe-virtuale-eshte-rritur-3900-qe-nga-fillimi-vitit/20%Always2017-07-21 22:24
https://pcworld.al/vodafone-thyen-pritshmerite-nje-performance-te-fuqishme/20%Always2017-07-21 22:23
https://pcworld.al/grupet-e-faqeve-ne-facebook-jane-destinacioni-ri-super-ndjekesve/20%Always2017-07-21 22:22
https://pcworld.al/google-sjell-aplikacionin-e-imazheve-live-motion-stills-ne-android/20%Always2017-07-21 22:21
https://pcworld.al/bitcoin-vijon-rritjen-vleresohet-2700-dollar/20%Always2017-07-21 22:19
https://pcworld.al/google-lancon-play-protect-ja-sesi-ju-mbron-nga-malueret/20%Always2017-07-21 22:19
https://pcworld.al/whatsapp-bashkohet-youtube-dhe-google-duo-opsionin-picture-picture/20%Always2017-07-21 22:17
https://pcworld.al/rrjeti-social-facebook-eshte-duke-zhvilluar-nje-telefon-modular-business-insider/20%Always2017-07-21 22:16
https://pcworld.al/biznesi-cloud-microsoft-thyen-parashikimet-e-analisteve/20%Always2017-07-21 22:14
https://pcworld.al/microsoft-google-dhe-facebook-ne-mbeshtetje-te-betejes-se-apple-kunder-qualcomm/20%Always2017-07-21 22:13
https://pcworld.al/lg-te-prodhoje-baterite-e-apple-iphone-9/20%Always2017-07-21 22:12
https://pcworld.al/google-maps-eksploron-stacionin-nderkombetar-hapesinor/20%Always2017-07-21 22:12
https://pcworld.al/zyrtare-samsung-prezanton-galaxy-note-8-23-gusht/20%Always2017-07-21 22:11
https://pcworld.al/rusia-dhe-shba-ja-ne-bisedime-per-krijimin-e-nje-grupi-te-perbashket-te-sigurise-kibernetike-ria/20%Always2017-07-21 22:28
https://pcworld.al/kina-kerkon-te-jete-lider-global-ne-inteligjencen-artificiale/20%Always2017-07-21 22:29
https://pcworld.al/linkedin-lite-debuton-ne-android-se-shpejti-ne-60-shtete-te-reja/20%Always2017-07-21 22:29
https://pcworld.al/mbyllen-sajtet-e-uebit-te-zi-alphabay-dhe-hansa/20%Always2017-07-21 22:31
https://pcworld.al/san-marino-te-jete-vendi-pare-evropian-rrjet-5g/20%Always2017-07-21 22:31
https://pcworld.al/blackberry-te-siguroje-thirrjet-dhe-sms-te-e-qeverise-amerikane/20%Always2017-07-21 22:33
https://pcworld.al/oneplus-pranon-problemin-e-911-es-premton-nje-perditesim/20%Always2017-07-21 22:33
https://pcworld.al/perfundon-aktiviteti-shki-se-ne-anv-prezantohen-punimet-finale-te-pjesemarresve/20%Always2017-07-20 12:10
https://pcworld.al/biznesi-kompjuterave-personal-te-lenovo-njeh-rritje-pas-nje-viti/20%Always2017-07-21 22:34
https://pcworld.al/windows-10-nuk-te-funksionoje-per-disa-procesore-intel-kush-jane-te-prekurit/20%Always2017-07-21 22:35
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-mund-te-shkoje-deri-ne-3700-dollar-goldman-sachs/20%Always2017-07-21 22:35
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-nje-termostat-asistentin-virtual-cortana/20%Always2017-07-20 10:11
https://pcworld.al/amazon-prezantoi-rrjetin-te-ri-social-spark/20%Always2017-07-20 07:31
https://pcworld.al/j-p-morgan-oled-iphone-8-debuton-ne-shtator-per-1-100-dollar/20%Always2017-07-21 22:36
https://pcworld.al/apple-publikoi-perditesimin-ios-10-3-3-pergatitet-per-ios-11/20%Always2017-07-19 17:24
https://pcworld.al/nje-grua-tenton-kalimin-ilegalisht-ne-kine-te-102-iphone-fshehur-ne-trupin-e-saj/20%Always2017-07-19 17:17
https://pcworld.al/lastpass-families-menaxhon-fjalekalimet-e-gjashte-antareve-te-familjes/20%Always2017-07-19 17:06
https://pcworld.al/startupet-ngriten-1-27-miliard-dollar-investime-duke-shitur-monedha-virtuale/20%Always2017-07-20 11:43
https://pcworld.al/oneplus-5-ka-nje-problem-serioz/20%Always2017-07-19 16:39
https://pcworld.al/avast-blen-softuerin-e-njohur-ccleaner/20%Always2017-07-19 17:25
https://pcworld.al/facebook-fillon-ne-tetor-testimin-e-lajmeve-pagese/20%Always2017-07-19 16:19
https://pcworld.al/kater-kontraktore-te-apple-dolen-kunder-qualcomm/20%Always2017-07-19 13:51
https://pcworld.al/porsche-ndjek-volvo-largohet-nga-motoret-diesel/20%Always2017-07-19 16:20
https://pcworld.al/samsung-aktivizon-zyrtarisht-asistentin-virtual-bixby/20%Always2017-07-19 10:56
https://pcworld.al/70-e-popullsise-se-botes-te-kete-nje-telefon-ne-2022/20%Always2017-07-19 11:11
https://pcworld.al/google-ridizajnon-aplikacionit-mobil-te-kerkimit-permbajtje-te-personalizuara/20%Always2017-07-19 07:53
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-ethereum-thote-se-tregu-monedhave-dixhitale-eshte-nje-bombe-sahat/20%Always2017-07-20 11:43
https://pcworld.al/ky-eshte-telefoni-ardhshem-xiaomi-mi-5x/20%Always2017-07-19 07:42
https://pcworld.al/google-risjell-syzet-inteligjente/20%Always2017-07-18 18:51
https://pcworld.al/netflix-thyen-parashikimet-5-2-milion-abonente-te-rinj/20%Always2017-07-18 17:26
https://pcworld.al/ethereum-kalon-kufirin-e-200-dollareve-pas-renies-ne-130-dollar/20%Always2017-07-20 11:44
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-gushtin-si-date-debutimit-te-note-8-es/20%Always2017-07-18 13:53
https://pcworld.al/vidhen-7-milion-dollar-nga-ico-ja-e-monedhes-dixhitale-coindash/20%Always2017-07-20 11:44
https://pcworld.al/qendra-britanike-e-sigurise-kibernetike-nuk-ka-certifikuar-asnjehere-produktet-e-kaspersky/20%Always2017-07-18 12:18
https://pcworld.al/intel-mund-te-debutoje-gjeneraten-e-8-te-te-procesoreve-kete-vit/20%Always2017-07-18 13:53
https://pcworld.al/komisioni-evropian-takim-dedikuar-teknologjise-blockchain-lojtaret-kryesore-te-industrise/20%Always2017-07-20 11:44
https://pcworld.al/shitjet-e-samsung-galaxy-s8-es-15-te-larta-sesa-s7/20%Always2017-07-18 07:44
https://pcworld.al/qualcomm-humb-betejen-e-pare-komisionin-evropian/20%Always2017-07-18 07:25
https://pcworld.al/samsung-rikuperon-metalet-e-cmuara-nga-galaxy-note-7/20%Always2017-07-18 07:02
https://pcworld.al/pas-20-vitesh-atari-kthehet-ne-industrine-e-konsolave-ataribox/20%Always2017-07-17 18:38
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-aplikacionin-universal-te-linkedin-ne-windows-10/20%Always2017-07-17 18:39
https://pcworld.al/nokia-8-ekran-5-3-inc-dhe-snapdragon-835-debuton-31-korrik/20%Always2017-07-18 07:03
https://pcworld.al/microsoft-implementon-elementet-e-pare-te-dizajnit-fluent/20%Always2017-07-17 18:39
https://pcworld.al/nje-sulm-global-kibernetik-mund-te-shkaktoje-deme-vlere-53-miliard-dollar/20%Always2017-07-17 14:43
https://pcworld.al/telegram-bllokon-dhjetera-kanale-terroriste/20%Always2017-07-17 13:28
https://pcworld.al/hmd-global-prezantoi-dy-telefone-te-thjeshte-nokia-qe-fillojne-nga-14-50-dollar/20%Always2017-07-17 11:10
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-microsoft-eshte-nje-gps-ambiente-te-brendshme/20%Always2017-07-17 10:00
https://pcworld.al/bmw-sjell-skype-business-ne-serine-5/20%Always2017-07-17 08:39
https://pcworld.al/mberrin-bitcoin-atm-pare-ne-kosove-se-shpejti-edhe-ne-shqiperi/20%Always2017-07-20 11:44
https://pcworld.al/hp-rikthehet-si-prodhuesi-madh-ne-bote-kompjuterave/20%Always2017-07-16 18:09
https://pcworld.al/mbahet-sot-ne-prishtine-aktiviteti-per-siguri-kibernetike-ne-kuader-te-akademise-nderkombetare-verore-cert-awards-kosova-albania/20%Always2017-07-15 12:17
https://pcworld.al/droni-racer3-mban-rekordin-guinness-shpejtesi-prej-263-1-kmh/20%Always2017-07-15 09:02
https://pcworld.al/aplikacioni-game-live-samsung-te-transmetoje-ekranin-e-telefonit-tuaj-ne-facebook-twitch-dhe-youtube/20%Always2017-07-14 16:27
https://pcworld.al/elon-musk-blen-domainin-e-kompanise-se-pare-themeluar-prej-tij-x-com/20%Always2017-07-14 16:27
https://pcworld.al/ne-shki-e-si-trajtohet-ceshtja-e-sulmeve-kibernetike-dhe-dynamic-web-ne-anv/20%Always2017-07-14 16:31
https://pcworld.al/uber-dhe-yandex-bashkojne-forcat-ne-rusi/20%Always2017-07-14 15:49
https://pcworld.al/viking-technology-vendos-50-terabajt-ne-nje-disk-solid-3-5-inc/20%Always2017-07-14 16:31
https://pcworld.al/whatsapp-tashme-mund-te-dergoni-cdo-gje/20%Always2017-07-14 13:45
https://pcworld.al/nga-ku-marrin-lajmet-evropianet/20%Always2017-07-14 15:35
https://pcworld.al/banka-e-shqiperise-monedhat-virtuale-nje-rrezik/20%Always2017-07-20 11:45
https://pcworld.al/956-e-ndermarrjeve-perdorin-nje-kompjuter-per-qellime-pune-instat/20%Always2017-07-14 10:31
https://pcworld.al/dhoma-amerikane-denon-sulmet-ndaj-infrastruktures-se-abcom/20%Always2017-07-14 10:33
https://pcworld.al/pershpejtimi-marramendes-tesla-model-s-shpeton-drejtuesin-nga-nje-aksident-sigurte/20%Always2017-07-14 07:36
https://pcworld.al/microsoft-powerpoint-tashme-perkthen-prezantimet-tuaja-ne-kohe-reale-ne-60-gjuhe/20%Always2017-07-14 07:21
https://pcworld.al/shki-mbledh-perfaqesuesit-e-kompanive-te-shumta-te-telekomunikacionit-per-te-ligjeruar-ne-anv/20%Always2017-07-14 06:54
https://pcworld.al/falimenton-prodhuesi-britanik-telefoneve-luksoze-vertu/20%Always2017-07-13 17:36
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-kompjuterave-rane-3-3-hp-rikthehet-si-prodhuesi-madh/20%Always2017-07-13 17:29
https://pcworld.al/snapchat-nenshkruan-marreveshje-per-mbulimin-e-garave-te-formula-1/20%Always2017-07-13 17:06
https://pcworld.al/procesoret-threadripper-te-amd-se-jane-deri-ne-1000-dollar-lire-sesa-core-i9/20%Always2017-07-13 17:06
https://pcworld.al/iphone-6-eshte-modeli-shitur-iphone/20%Always2017-07-13 14:34
https://pcworld.al/google-shpeton-gjobes-1-1-miliard-euroshe-ne-france/20%Always2017-07-13 12:39
https://pcworld.al/lg-prezanton-31-gusht-flagshipin-v30/20%Always2017-07-13 11:03
https://pcworld.al/google-drive-tashme-ruan-nje-kopje-te-kompjuterit-tuaj/20%Always2017-07-13 10:03
https://pcworld.al/posta-austriake-shet-bitcoin-ether-dash-dhe-litecoin-ne-1800-zyra-postare/20%Always2017-07-20 11:45
https://pcworld.al/samsung-galaxy-note-8-pritet-te-prezantohet-23-gusht/20%Always2017-07-13 07:30
https://pcworld.al/ne-anv-ne-e-juridikut-ligjerohet-per-krimet-kibernetike-dhe-te-telekomunikacionit/20%Always2017-07-13 07:00
https://pcworld.al/microsoft-perditeson-outlook-mail-funksione-te-reja-per-bisedat-dhe-llogarite/20%Always2017-07-12 17:12
https://pcworld.al/aplikacioni-facebook-messenger-te-mbushet-reklama/20%Always2017-07-12 16:58
https://pcworld.al/demtohet-infrastruktura-e-abcom-ne-qytetin-e-korces/20%Always2017-07-12 16:46
https://pcworld.al/microsoft-jep-lamtumiren-windows-phone/20%Always2017-07-12 15:03
https://pcworld.al/wework-ngriti-nje-investim-prej-760-milion-dollaresh-vleresohet-shume-sesa-twitter/20%Always2017-07-12 15:03
https://pcworld.al/paypal-tashme-forme-pagese-per-app-store-itunes-dhe-apple-music/20%Always2017-07-12 12:07
https://pcworld.al/kaspersky-jemi-viktime-e-luftes-gjeopolitike-mes-shba-ve-dhe-rusise/20%Always2017-07-12 14:28
https://pcworld.al/gangnam-style-nuk-eshte-videoja-e-shikuar-ne-historine-e-youtube/20%Always2017-07-12 10:34
https://pcworld.al/intel-prezantoi-cipet-e-reja-per-qendrat-e-te-dhenave/20%Always2017-07-12 08:51
https://pcworld.al/u-deshen-130-dite-qe-aksionet-e-snapchat-te-binin-poshte-vleres-se-daljes-ne-burse/20%Always2017-07-12 09:16
https://pcworld.al/symantec-kerkon-shitjen-e-biznesit-te-certifikatave-te-sigurise/20%Always2017-07-12 07:37
https://pcworld.al/asus-zephyrus-eshte-nje-laptop-lojrash-po-aq-holle-sa-edhe-nje-macbook-pro/20%Always2017-07-11 17:13
https://pcworld.al/administrata-trump-prane-ndalimit-te-produkteve-te-kaspersky-ne-shba/20%Always2017-07-11 16:06
https://pcworld.al/louis-vuitton-prezantoi-nje-ore-inteligjente-2900-dollareshe-android-wear/20%Always2017-07-11 15:52
https://pcworld.al/ubt-cert-ne-bashkepunim-ictsmedia-sentry-dhe-akcesk-organizon-aktivitetin-per-siguri-kibernetike-cert-awards-kosova-albania/20%Always2017-07-11 13:30
https://pcworld.al/aksionet-e-snapchat-rane-nen-vleren-e-daljes-ne-burse/20%Always2017-07-11 12:28
https://pcworld.al/testuesit-e-windows-10-es-mund-te-instalojne-ubuntu-n-nga-windows-store/20%Always2017-07-11 11:51
https://pcworld.al/prej-dy-javesh-vala-le-abonentet-pa-sherbim-qytetin-e-prishtines/20%Always2017-07-11 11:42
https://pcworld.al/elon-musk-ciceron-foton-e-pare-te-makines-se-pare-model-3-prodhuar-nga-tesla/20%Always2017-07-11 10:41
https://pcworld.al/twitter-sulmon-perseri-sjelljet-abuzive-ne-platforme/20%Always2017-07-11 10:08
https://pcworld.al/lg-prezantoi-versionin-mini-te-g6-es-e-cila-na-rezulton-nje-familje-telefonesh/20%Always2017-07-11 07:23
https://pcworld.al/endrit-xhemajli-ligjeron-per-studentet-e-shki-se-ne-anv/20%Always2017-07-11 06:56
https://pcworld.al/apple-iphone-8-mund-te-ngele-pa-skanerin-e-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2017-07-10 16:32
https://pcworld.al/raport-modelet-e-riparuara-te-note-7-es-mund-te-dalin-ne-shitje-ne-mbare-boten/20%Always2017-07-10 16:21
https://pcworld.al/microsoft-ofron-nje-version-lokal-te-sherbimit-cloud-azure/20%Always2017-07-10 16:02
https://pcworld.al/pirate-bay-hyn-perseri-ne-listen-e-100-sajteve-popullore-ne-internet/20%Always2017-07-10 15:52
https://pcworld.al/shkencetaret-krijojne-telefonin-pa-bateri/20%Always2017-07-10 15:32
https://pcworld.al/google-jep-sugjerime-per-sajtet-te-mira-te-torrenteve/20%Always2017-07-10 15:37
https://pcworld.al/facebook-ul-cmimin-e-oculus-rift-shkak-interesi-ulet-per-kete-teknologji/20%Always2017-07-10 15:38
https://pcworld.al/lg-paralajmeron-ardhjen-e-q6-11-korrik/20%Always2017-07-10 15:40
https://pcworld.al/shqiperia-dhe-kosova-nder-vendet-cmimet-te-uleta-ne-airbnb/20%Always2017-07-10 11:40
https://pcworld.al/fushata-maluerike-copycat-infekton-14-milion-pajisje-android/20%Always2017-07-10 15:41
https://pcworld.al/fituesit-e-cmimit-ict-mobiliteti-vitit-ligjerojne-ne-akademine-nderkombetare-verore/20%Always2017-07-10 09:30
https://pcworld.al/viktimat-e-ransomware-petya-kane-shprese-thone-hulumtuesit/20%Always2017-07-10 09:22
https://pcworld.al/trump-terhiqet-nga-propozimi-tij-per-ngritjen-e-nje-qendre-te-perbashket-te-sigurise-kibernetike-rusine/20%Always2017-07-10 15:42
https://pcworld.al/lenovo-pritet-te-prezantoje-nje-edicion-special-te-moto-g5s-plus/20%Always2017-07-09 18:01
https://pcworld.al/trump-dhe-putin-diskutojne-ngritjen-e-nje-qendre-te-perbashket-te-sigurise-kibernetike/20%Always2017-07-09 17:43
https://pcworld.al/parashikohet-se-apple-te-behet-nje-kompani-trilion-dollareshe-ne-12-muajt-e-ardhshem/20%Always2017-07-08 17:43
https://pcworld.al/anonymous-albania-sulmon-faqen-e-policise-se-shtetit/20%Always2017-07-08 16:39
https://pcworld.al/si-krahasohet-tesla-gjigandet-e-industrise-se-makinave/20%Always2017-07-07 17:58
https://pcworld.al/xiaomi-ka-shitur-23-16-milion-telefone-ne-tre-mujorin-e-dyte-te-2017-es/20%Always2017-07-07 17:50
https://pcworld.al/reaktori-berthamor-kansasit-viktime-e-nje-sulmi-kibernetik-raportoi-bloomberg/20%Always2017-07-07 17:40
https://pcworld.al/vodafone-albania-vjen-nje-pamje-te-re-ne-aplikacionin-vodafone/20%Always2017-07-08 08:24
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s8-ta-telefoni-se-ardhmes/20%Always2017-07-07 15:16
https://pcworld.al/soundcloud-shkurton-40-te-fuqise-punetore/20%Always2017-07-07 13:55
https://pcworld.al/destiny-2-hyn-ne-betan-e-hapur-per-playstation-4-dhe-xbox-21-korrik/20%Always2017-07-07 13:33
https://pcworld.al/motorola-mban-25-korrik-nje-eveniment-produktesh-te-reja/20%Always2017-07-07 11:27
https://pcworld.al/tesla-te-ndertoje-baterine-te-madhe-ne-bote-elon-musk/20%Always2017-07-07 09:55
https://pcworld.al/samsung-parashikon-fitime-rekord-per-tre-mujorin-e-dyte-te-vitit/20%Always2017-07-07 09:33
https://pcworld.al/pas-10-muaj-android-nougat-kap-11-5-te-tregut/20%Always2017-07-07 08:26
https://pcworld.al/problemet-admin-console-calendar-hangouts-dhe-drive-jane-zgjidhur-google/20%Always2017-07-07 07:09
https://pcworld.al/qualcomm-akuzon-apple-per-shkelje-te-gjashte-patentave-pajisjet-iphone-dhe-ipad/20%Always2017-07-07 06:50
https://pcworld.al/perfaqesuesit-e-zombie-soup-ligjerojne-per-studentet-e-shki-se-ne-anv/20%Always2017-07-07 06:38
https://pcworld.al/red-hydrogen-one-eshte-nje-telefon-1200-dollaresh-ekran-holografik/20%Always2017-07-06 18:19
https://pcworld.al/franca-ndalon-shitjen-e-makinave-nafte-dhe-benzine-brenda-2040-es/20%Always2017-07-06 18:02
https://pcworld.al/microsoft-shkurton-10-te-fuqise-punetore-globale/20%Always2017-07-06 16:57
https://pcworld.al/apple-te-prodhoje-vetem-iphone-oled-pas-2018-es-nikkei/20%Always2017-07-06 16:37
https://pcworld.al/tashme-mund-te-replikoni-historite-ne-instagram-foto-dhe-video/20%Always2017-07-06 15:58
https://pcworld.al/autoriteti-mbikeqyrjes-financiare-licencoi-bursen-e-pare-shqiptare-kapital-privat/20%Always2017-07-06 12:32
https://pcworld.al/si-ndodhi-hakimi-burses-koreane-te-monedhes-virtuale-bithumb/20%Always2017-07-20 11:46
https://pcworld.al/bashkepunimi-nokia-dhe-zeiss-premton-rikthimin-e-kamerave-te-lavdishme-pureview/20%Always2017-07-06 10:20
https://pcworld.al/behet-permbyllja-e-anv-se-ne-tirane-qe-u-realizua-ne-bashkepunim-icts-media-sentry-akcesk/20%Always2017-07-06 09:29
https://pcworld.al/google-earth-shton-pamje-live-te-parqeve-kombetare-dhe-pikave-turistike/20%Always2017-07-06 08:21
https://pcworld.al/perdoruesit-e-snapchat-mund-te-shtojne-lidhje-ne-snap-et-e-publikuara/20%Always2017-07-06 09:31
https://pcworld.al/alibaba-prezanton-nje-altoparlant-inteligjent/20%Always2017-07-05 16:44
https://pcworld.al/10-aplikacionet-te-shkarkuara-gjate-muajit-qershor/20%Always2017-07-05 21:10
https://pcworld.al/hakeret-vjedhin-miliona-dollar-bitcoin-nga-bursa-e-bithumb/20%Always2017-07-20 11:47
https://pcworld.al/google-rrezikon-nje-gjobe-tjeter-marramendese-nga-komisioni-evropian-lidhur-android/20%Always2017-07-05 16:05
https://pcworld.al/samsung-parakalon-intel-behet-prodhuesi-madh-ne-bote-cipeve/20%Always2017-07-05 15:45
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-nje-version-pro-te-galaxy-j5-2017-shume-ram-dhe-memorje/20%Always2017-07-05 12:59
https://pcworld.al/shba-ja-heq-ndalimin-e-laptopeve-per-fluturimet-ajrore-te-etihad-emirates-dhe-turkish-arlines/20%Always2017-07-05 12:45
https://pcworld.al/siguria-e-aeroplanmbajteses-britanike-hms-mbreteresha-elizabet-ne-dore-te-windows-xp-se/20%Always2017-07-05 12:36
https://pcworld.al/monedhat-dixhitale-nga-nje-fenomen-ne-nje-realitet/20%Always2017-07-20 11:47
https://pcworld.al/hapi-siparin-akademia-nderkombetare-verore-organizuar-nga-universiteti-per-biznes-dhe-teknologji/20%Always2017-07-05 11:57
https://pcworld.al/nga-2019-ta-volvo-te-prodhoje-vetem-makina-elektrike/20%Always2017-07-05 11:40
https://pcworld.al/nokia-dhe-xiaomi-nenshkruajne-marreveshje-patentash/20%Always2017-07-05 07:56
https://pcworld.al/tomtom-dhe-baidu-nisin-bashkepunimin-ne-hartat-dixhitale-per-makinat-e-automatizuara/20%Always2017-07-05 07:56
https://pcworld.al/leeco-ne-telashe-bankat-ngrijne-aksionet-e-konglomeratit/20%Always2017-07-04 17:17
https://pcworld.al/ky-kompjuter-1699-dollaresh-veteshkaterrohet-nese-bie-ne-duart-e-gabuara/20%Always2017-07-04 17:08
https://pcworld.al/si-android-sfidoi-iphone-dhe-dominoi-boten/20%Always2017-07-04 16:43
https://pcworld.al/htc-pritet-te-prezantoje-nje-tjeter-telefon-teknologjine-edge-sense/20%Always2017-07-04 16:50
https://pcworld.al/samsung-duke-zhvilluar-nje-altoparlant-inteligjent-asistentin-bixby/20%Always2017-07-04 14:30
https://pcworld.al/fillon-aktiviteti-shki-se-dhe-csp-se-ne-akademine-nderkombetare-verore-te-ubt-se/20%Always2017-07-05 10:07
https://pcworld.al/fillon-falimenti-call-center-mbyllen-kater-ne-pak-dite/20%Always2017-07-04 10:32
https://pcworld.al/motorola-rikthen-modelet-moto-x-ne-krye-te-linjes-se-smartfoneve/20%Always2017-07-04 10:27
https://pcworld.al/samsung-investon-18-miliard-dollar-ne-biznesin-e-cipeve-te-memorjes/20%Always2017-07-04 10:21
https://pcworld.al/samsung-eshte-duke-punuar-ne-galaxy-s8-mini-ekran-5-3-inc-dhe-snapdragon-821/20%Always2017-07-04 07:52
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-ristrukturimin-nuk-ka-largime-masive-nga-puna/20%Always2017-07-04 07:39
https://pcworld.al/komisioni-evropian-cakton-eksperte-teknologjik-per-te-monitoruar-aktivitetin-e-google/20%Always2017-07-03 16:13
https://pcworld.al/goldman-sachs-bitcoin-mund-te-shkoje-ne-4000-dollar/20%Always2017-07-20 11:47
https://pcworld.al/canon-prezantoi-modelin-e-ri-6d-mark-ii/20%Always2017-07-03 15:49
https://pcworld.al/tesla-fillon-prodhimin-e-makines-elektrike-per-masat-model-3/20%Always2017-07-03 15:50
https://pcworld.al/gjermania-e-gatshme-per-tu-perballur-sulme-kibernetike-gjate-samitit-te-g20-es/20%Always2017-07-03 12:34
https://pcworld.al/bitcoin-pushton-tregun-kosovar-800-mije-euro-investime-ne-prodhimin-e-tyre/20%Always2017-07-20 11:47
https://pcworld.al/facebook-lancon-find-wi-fi-ne-te-gjithe-boten/20%Always2017-07-03 12:37
https://pcworld.al/microsoft-shkurton-mijera-vende-pune-techcrunch/20%Always2017-07-03 10:53
https://pcworld.al/telegram-4-1-rrit-kapacitetet-e-supergrupeve-ne-10000-anetare/20%Always2017-07-03 10:23
https://pcworld.al/rusia-fshihet-pas-sulmit-kibernetik-ransomware-petya/20%Always2017-07-03 07:58
https://pcworld.al/facebook-ndryshon-algoritmin-redukton-shikueshmerine-per-ata-qe-publikojne-mbi-50-lidhje-ne-dite/20%Always2017-07-03 07:46
https://pcworld.al/samsung-nxjerr-ne-shitje-modelet-e-riparuara-te-galaxy-note-7/20%Always2017-07-02 16:33
https://pcworld.al/dixhitalizohen-vertetimet-se-shpejti-online-ne-cdo-kohe-dhe-pa-asnje-kosto/20%Always2017-07-02 16:23
https://pcworld.al/pokemon-go-ka-gjeneruar-1-2-miliard-dollar-te-ardhura-nga-752-milion-shkarkime/20%Always2017-07-01 18:25
https://pcworld.al/1-2-miliard-iphone-te-shitur-ne-10-vite/20%Always2017-07-01 18:23