XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/apple-konfirmon-aktivitetin-e-prezantimit-te-iphone-8-12-shtator/20%Always2017-08-31 17:58
https://pcworld.al/sandisk-prezantoi-karten-microsd-kapacitetin-te-larte-ne-bote/20%Always2017-08-31 18:00
https://pcworld.al/samsung-electronics-percakton-normalitetin-e-ri-te-jetes-ne-ifa-2017/20%Always2017-08-31 17:58
https://pcworld.al/ceo-blockchain-na-ndajne-2-vite-nga-monedha-e-pare-dixhitale-shteterore/20%Always2017-08-31 15:07
https://pcworld.al/sony-prezantoi-xperia-xz1-dhe-xz1-compact/20%Always2017-08-31 14:38
https://pcworld.al/pajisjet-e-reja-te-samsung-gear-gear-sport-gear-fit2-pro-gear-icon-x-kombinohen-se-miri-jeten-inteligjente-fitnesin-dhe-shendetin/20%Always2017-08-31 13:54
https://pcworld.al/samsung-electronics-debuton-tre-monitore-te-rinj-profesionale-per-vendin-e-punes-modern-ne-ifa-2017/20%Always2017-08-31 12:17
https://pcworld.al/panasonic-zgjeron-linjen-e-televizoreve-nje-model-oled-4k/20%Always2017-08-31 08:58
https://pcworld.al/sanbot-nano-eshte-nje-robot-2800-dollaresh-asistentin-virtual-amazon-alexa/20%Always2017-08-31 08:49
https://pcworld.al/hakohet-instagram-vidhen-informacionet-e-kontaktit-te-njerezve-fame/20%Always2017-08-31 08:37
https://pcworld.al/v30-en-lg-hyn-nje-beteje-te-gjate-samsung/20%Always2017-08-31 11:18
https://pcworld.al/samsung-pergjysmon-kohen-e-larjes-se-rrobave-teknologjine-inovatore-quickdrivetm/20%Always2017-08-31 08:02
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-dy-ore-inteligjente-dhe-dhe-kufjet-iconx/20%Always2017-08-30 17:56
https://pcworld.al/bloomberg-apple-te-eliminoje-butonin-fizik-ne-iphone-8/20%Always2017-08-30 16:25
https://pcworld.al/nje-spambot-ka-shenjestruar-711-milion-adresa-e-mail/20%Always2017-08-30 15:26
https://pcworld.al/netgear-nighthawk-x6s-ac3000-eshte-nje-zgjerues-valesh-wireless-230-dollaresh/20%Always2017-08-30 15:11
https://pcworld.al/blockchain-dhe-rimodelimi-te-ardhmes-se-tregtise/20%Always2017-08-30 15:09
https://pcworld.al/dell-prezanton-nje-ekran-34-inc-nje-desktop-dhe-nje-laptop-lojerash/20%Always2017-08-30 13:50
https://pcworld.al/kush-jane-udheheqesit-ne-teknologjite-autonome-per-makinat/20%Always2017-08-30 12:59
https://pcworld.al/toyota-bashkohet-investimit-2-5-miliard-dollaresh-te-grab/20%Always2017-08-30 11:04
https://pcworld.al/google-kunderpergjigjet-apple-teknologjine-e-saj-te-realitetit-te-shtuar/20%Always2017-08-30 09:31
https://pcworld.al/uber-emeron-zyrtarisht-dara-khosrowshahi-n-ceo-te-kompanise/20%Always2017-08-30 09:30
https://pcworld.al/mund-te-jetojne-njerezit-pa-internetin/20%Always2017-08-29 17:36
https://pcworld.al/whatsapp-identifikon-bizneset-tiketa-jeshile/20%Always2017-08-29 17:11
https://pcworld.al/si-arriti-nsa-ja-te-identifikonte-krijuesin-e-bitcoin-satoshi-nakamoto/20%Always2017-08-29 16:21
https://pcworld.al/youtube-logo-te-re-dhe-dizajnin-material/20%Always2017-08-29 16:44
https://pcworld.al/nissan-renault-bashkepunim-dongfeng-per-te-prodhuar-nje-mini-suv-ne-2019-en/20%Always2017-08-29 13:16
https://pcworld.al/google-heq-300-aplikacione-te-cilat-perdoreshin-ne-sulme-ddos/20%Always2017-08-29 12:50
https://pcworld.al/dell-xps-13-per-te-pare-vjen-procesore-kater-berthamesh/20%Always2017-08-29 11:49
https://pcworld.al/mediatek-helio-p23-dhe-p30-jane-cipet-e-para-4g-lte-per-dy-karta-sim/20%Always2017-08-29 10:02
https://pcworld.al/nje-gabim-google-nderpren-internetin-ne-japoni/20%Always2017-08-29 08:15
https://pcworld.al/facebook-bllokon-reklamimin-per-faqet-qe-shperndajne-lajme-te-rreme/20%Always2017-08-29 07:31
https://pcworld.al/samsung-perballet-kerkese-te-larte-te-memorjes-perpara-debutimit-iphone-8-es-investon-7-miliard-dollar/20%Always2017-08-28 17:27
https://pcworld.al/fitbit-sfidon-apple-oren-e-re-inteligjente-ionic/20%Always2017-08-28 17:17
https://pcworld.al/displaymate-ekrani-galaxy-note-8-es-22-shume-shkelqim-sesa-s8/20%Always2017-08-28 17:17
https://pcworld.al/apple-prezanton-tre-iphone-12-shtator-raporton-wall-street-journal/20%Always2017-08-28 15:13
https://pcworld.al/autoritetet-gjermane-mbyllin-uebsajtin-e-te-majtes-ekstreme/20%Always2017-08-28 12:50
https://pcworld.al/western-digital-dhe-toshiba-prane-akordit-17-3-miliard-dollaresh/20%Always2017-08-28 09:49
https://pcworld.al/nje-problem-satelitor-nxjerr-mijera-atm-jashte-funksionit-ne-indonezi/20%Always2017-08-28 09:49
https://pcworld.al/uber-emeron-ceo-ekzekutivin-e-expedia/20%Always2017-08-28 09:49
https://pcworld.al/lideri-samsung-apelon-vendimin-e-gjykates/20%Always2017-08-28 09:49
https://pcworld.al/ja-sesi-te-parandaloni-fjetjen-e-kompjuterit-ne-windows-10/20%Always2017-08-27 16:30
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-tabletet-buxhetore-t3-dhe-m3/20%Always2017-08-27 20:09
https://pcworld.al/messenger-lite-ka-50-milion-shkarkime-ne-play-store/20%Always2017-08-27 20:09
https://pcworld.al/70-e-perdoruesve-te-nje-iphone-nuk-e-mendojne-blerjen-e-nje-telefoni-tjeter/20%Always2017-08-27 15:42
https://pcworld.al/180000-aplikacione-te-ndalojne-se-funksionuari-ne-ios-11/20%Always2017-08-27 15:27
https://pcworld.al/kodet-377-dhe-386-te-jene-ne-bashkeshfrytezim-383-deri-2018/20%Always2017-08-26 18:18
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-16275-te-windows-10-es/20%Always2017-08-26 18:04
https://pcworld.al/bien-facebook-dhe-instagram-perdoruesit-raportojne-probleme/20%Always2017-08-26 17:41
https://pcworld.al/elon-musk-ngriti-27-milion-dollar-per-te-lidhur-trurin-e-njeriut-kompjuterat/20%Always2017-08-26 17:27
https://pcworld.al/xbox-one-x-shenon-rezervime-rekord/20%Always2017-08-25 20:15
https://pcworld.al/galaxy-j7-te-jete-telefoni-dyte-samsung-dy-kamera-te-pasme/20%Always2017-08-25 17:10
https://pcworld.al/si-ka-evoluar-tregu-sistemeve-operative-te-telefoneve-inteligjente/20%Always2017-08-25 17:03
https://pcworld.al/google-lancon-assistant-ne-evrope/20%Always2017-08-25 16:42
https://pcworld.al/apple-iphone-8-te-kushtoje-999-dollar-new-york-times/20%Always2017-08-25 15:04
https://pcworld.al/apple-bllokon-aplikacionet-iraniane-ne-app-store-nisur-nga-sanksionet-amerikane/20%Always2017-08-25 13:29
https://pcworld.al/lideri-grupit-samsung-jay-y-lee-denohet-5-vite-burgim-per-korrupsion/20%Always2017-08-25 11:16
https://pcworld.al/nje-redditer-grumbullon-2-milion-gigabajt-permbajte-pornografike-per-te-testuar-sherbim-cloud-pa-limit-te-amazon/20%Always2017-08-25 10:02
https://pcworld.al/blackberry-duke-zhvilluar-nje-version-te-android-quajtur-blackberry-secure/20%Always2017-08-25 09:43
https://pcworld.al/htc-eksploron-mundesine-e-shitjes-se-biznesit-vive-por-edhe-kompanise/20%Always2017-08-25 08:26
https://pcworld.al/cia-ka-pergjuar-dhjetera-agjenci-duke-perdorur-mbeshtetjen-teknike/20%Always2017-08-25 06:36
https://pcworld.al/perdoruesit-e-nje-telefoni-samsung-galaxy-note-te-palekundur/20%Always2017-08-24 17:12
https://pcworld.al/apple-mund-te-prezantoje-iphone-8-12-shtator/20%Always2017-08-24 17:04
https://pcworld.al/beni-gjera-te-medha-samsung-galaxy-note8-nivelin-tjeter-te-note/20%Always2017-08-24 16:11
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-nje-altoparlant-bixby/20%Always2017-08-24 14:33
https://pcworld.al/aftesimi-femijeve-ne-shkenca-kompjuterike-si-nje-mundesi-reale-per-te-ardhmen-e-tyre/20%Always2017-08-24 12:48
https://pcworld.al/htc-premton-android-8-0-oreo-per-htc-u11-u-ultra-dhe-10/20%Always2017-08-24 12:27
https://pcworld.al/raport-pixel-2-dhe-pixel-xl-2-debutojne-5-tetor/20%Always2017-08-24 10:46
https://pcworld.al/wifi-duke-perdorur-rrezen-e-drites/20%Always2017-08-24 09:30
https://pcworld.al/hp-raportoi-te-ardhura-mbi-pritshmerite-e-analisteve/20%Always2017-08-24 08:58
https://pcworld.al/rezervimet-e-uber-u-rriten-150-krahasuar-2016-en/20%Always2017-08-24 08:46
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-16273-te-windows-10-es-tani-keni-shansin-te-provoni-windows-10-s/20%Always2017-08-23 21:21
https://pcworld.al/facebook-sjell-fotot-360-gradeshe-ne-telefonin-tuaj-ja-sesi-ti-realizoni/20%Always2017-08-23 17:51
https://pcworld.al/estonia-hedh-idene-e-nje-ico-je-dhe-monedhes-virtuale-shteterore-estcoins/20%Always2017-08-23 17:42
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-galaxy-note-8-en-shpresen-per-te-groposur-te-kaluaren/20%Always2017-08-23 17:28
https://pcworld.al/elon-musk-prezantoi-kostumin-hapesinor-te-spacex/20%Always2017-08-23 16:47
https://pcworld.al/liveblog-samsung-prezanton-galaxy-note-8-en/20%Always2017-08-23 15:59
https://pcworld.al/bitcoin-kalon-perseri-vleren-e-4000-dollareve/20%Always2017-08-23 14:12
https://pcworld.al/per-cfare-perdoren-kryesisht-oret-inteligjente/20%Always2017-08-23 14:13
https://pcworld.al/toshiba-jep-prioritet-western-digital-per-shitjen-e-biznesit-te-cipeve/20%Always2017-08-23 09:34
https://pcworld.al/htc-lancoi-videot-1080p-60fps-ne-flagshipin-u11/20%Always2017-08-23 08:40
https://pcworld.al/linksys-prezantoi-routerin-300-dollaresh-wrt32x-per-te-pasionuarit-e-lojerave/20%Always2017-08-23 07:31
https://pcworld.al/bitcoin-dhe-ethereum-ne-renie-bitcoin-cash-mesyn-vleren-prej-1000-dollar/20%Always2017-08-22 21:01
https://pcworld.al/aftesite-e-zerit-te-bixby-ne-samsung-tani-jane-te-diponueshme-ne-mbi-200-vende-ne-mbare-boten-edhe-ne-shqiperi/20%Always2017-08-22 17:38
https://pcworld.al/medium-te-paguaje-autoret-sipas-duartrokitjeve-ekuivalenti-pelqimeve/20%Always2017-08-22 17:33
https://pcworld.al/nga-dita-e-sotme-perdoruesit-e-linkedin-mund-te-ngarkojne-video/20%Always2017-08-22 17:33
https://pcworld.al/samsung-njoftoi-ekspansionin-e-bixby-ne-200-vende-te-botes-ne-galaxy-s8-dhe-s8/20%Always2017-08-22 14:13
https://pcworld.al/fujitsu-shet-biznesin-e-telefoneve-mobil-nga-konkurrenca-e-eger/20%Always2017-08-22 17:11
https://pcworld.al/intel-prezantoi-procesoret-e-pare-te-gjenerates-se-tete-core-i5-dhe-i7/20%Always2017-08-22 14:12
https://pcworld.al/whatsapp-perditeson-statuset-tekste-shumengjyreshe/20%Always2017-08-22 09:06
https://pcworld.al/cfare-eshte-sigurimi-kibernetik/20%Always2017-08-22 09:09
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-age-empires-vi-debuton-19-tetor/20%Always2017-08-22 08:21
https://pcworld.al/facebook-lancon-nje-hapesire-te-dedikuar-per-safety-check/20%Always2017-08-22 07:41
https://pcworld.al/google-prezantoi-zyrtarisht-versionin-e-ri-te-sistemit-operativ-mobil-android-oreo/20%Always2017-08-21 20:35
https://pcworld.al/avantazhi-madh-ios-mbi-android-fragmentimi/20%Always2017-08-21 15:23
https://pcworld.al/inbox-ne-android-nje-vend-per-te-gjitha-e-mail-et-tuaja/20%Always2017-08-21 15:16
https://pcworld.al/aplikacionet-e-castit-ne-android-kane-500-milion-perdorues/20%Always2017-08-21 14:50
https://pcworld.al/intel-premton-40-shume-performance-gjeneraten-e-8-te-te-procesoreve-core/20%Always2017-08-21 20:37
https://pcworld.al/formula-1-lancon-kampionatin-e-pare-virtual-te-garave-makina/20%Always2017-08-21 14:43
https://pcworld.al/htc-ul-ne-600-dollar-cmimin-e-pajisjeve-te-realitetit-virtual-vive/20%Always2017-08-21 14:43
https://pcworld.al/google-bashkepunon-xiaomi-per-telefonin-e-ardhshem-android-one/20%Always2017-08-21 14:43
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-ra-nen-4000-dollar/20%Always2017-08-21 14:42
https://pcworld.al/tesla-model-x-p100d-thyen-nje-lamborghini-aventador/20%Always2017-08-22 14:21
https://pcworld.al/renia-e-nje-perandorie-investitoret-e-blackberry-humbin-besimin/20%Always2017-08-21 08:05
https://pcworld.al/ku-gjenden-sot-ato-qe-konsideroheshin-dje-si-e-ardhmja-e-teknologjise/20%Always2017-08-20 16:36
https://pcworld.al/japonia-lancon-nje-satelit-te-avancuar-te-gps/20%Always2017-08-20 21:19
https://pcworld.al/kina-hap-gjykaten-e-pare-per-ceshtjet-kibernetike/20%Always2017-08-20 15:58
https://pcworld.al/elon-musk-dhe-116-eksperte-te-inteligjences-artificiale-kerkojne-ndalimin-e-zhvillimit-dhe-perdorimit-te-roboteve-vrases/20%Always2017-08-21 08:08
https://pcworld.al/mercedes-rivalizon-tesla-n-makinen-maybach-vision-6/20%Always2017-08-20 15:50
https://pcworld.al/samsung-fillon-lancimin-global-te-asistentit-virtual-bixby/20%Always2017-08-19 15:55
https://pcworld.al/airbnb-ofron-akomodim-falas-per-te-prekurit-e-sulmit-terrorist-ne-barcelone/20%Always2017-08-18 16:27
https://pcworld.al/perdoruesit-e-pinterest-mund-te-perdorin-pinch-zoom-per-te-pare-ne-detaje-fotot/20%Always2017-08-18 16:17
https://pcworld.al/google-konfirmon-zyrtarizimin-e-android-o-21-gusht/20%Always2017-08-18 16:06
https://pcworld.al/reddit-lancon-platformen-e-tij-te-hostimit-te-videove/20%Always2017-08-18 15:58
https://pcworld.al/facebook-teston-tematikat-e-personalizuara-featured-topics-ne-news-feed/20%Always2017-08-18 15:47
https://pcworld.al/google-teston-nje-version-te-lehte-te-aplikacionit-search-ne-android/20%Always2017-08-18 15:48
https://pcworld.al/nje-tjeter-telefon-galaxy-shfaq-probleme-baterite/20%Always2017-08-18 13:15
https://pcworld.al/vodafone-eshte-operatori-celular-internetin-te-shpejte-ne-shqiperi-thote-speedtest-net/20%Always2017-08-18 10:35
https://pcworld.al/kodi-telefonik-383-kosoves-hyn-ne-funksion-ne-qershor-te-2018-es/20%Always2017-08-18 09:36
https://pcworld.al/bashkia-tirane-investon-ne-projekte-tik-tashme-certifikatat-e-gjendjes-civile-te-merren-ne-bankomat-ose-ekioske/20%Always2017-08-18 09:36
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perfitoni-nga-avantazhet-e-ios-11-ne-ipad/20%Always2017-08-18 09:36
https://pcworld.al/motorola-mund-te-jete-duke-punuar-nje-ekran-telefoni-qe-veteriparohet/20%Always2017-08-18 09:36
https://pcworld.al/samsung-integron-shazam-ne-televizoret-e-2017-es/20%Always2017-08-17 21:28
https://pcworld.al/microsoft-lancon-skype-e-ri-ne-desktop/20%Always2017-08-17 20:40
https://pcworld.al/ja-materialet-perberese-te-nje-iphone/20%Always2017-08-17 18:40
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shtoni-performancen-e-windows-10-es-ne-nje-kompjuter-te-vjeter/20%Always2017-08-17 18:30
https://pcworld.al/asus-prezantoi-familjen-e-cmendur-te-zenfone-4-kamera-duale-te-pasme-dhe-selfie/20%Always2017-08-17 15:26
https://pcworld.al/loja-zyrtare-e-formula-1-2017-debuton-25-gusht/20%Always2017-08-17 14:35
https://pcworld.al/kjo-eshte-lg-v30-ta/20%Always2017-08-17 13:45
https://pcworld.al/mediatek-prezanton-helio-p23-dhe-helio-p30-29-gusht/20%Always2017-08-17 12:44
https://pcworld.al/hyundai-vendos-makinat-elektrike-premium-ne-qender-te-vemendjes/20%Always2017-08-17 10:49
https://pcworld.al/kerkesa-evropiane-per-te-gjobitur-apple-13-miliard-dollar-eshte-absurde/20%Always2017-08-17 09:10
https://pcworld.al/twitter-shfaq-cicerimat-ne-tematika-ne-tabin-explore/20%Always2017-08-17 07:44
https://pcworld.al/samsung-dhe-foxconn-ne-mbeshtetje-te-nje-teknologjie-per-transferimin-e-te-dhenave-pa-kabllo-dhe-wi-fi/20%Always2017-08-16 21:31
https://pcworld.al/hmd-global-prezantoi-flagshipin-e-pare-android-nokia-8/20%Always2017-08-16 21:30
https://pcworld.al/intel-ofron-detaje-per-gjeneraten-e-9-te-te-procesoreve/20%Always2017-08-16 21:33
https://pcworld.al/nje-thenie-e-publikuar-ne-twitter-nga-obama-eshte-cicerima-e-pelqyer-ne-histori/20%Always2017-08-16 21:34
https://pcworld.al/45-milion-urime-datelindjeje-dergohen-cdo-dite-ne-facebook/20%Always2017-08-16 21:35
https://pcworld.al/kaspersky-secure-connection-eshte-nje-aplikacion-ri-vpn-trafik-falas/20%Always2017-08-16 21:36
https://pcworld.al/shpenzimet-ne-sigurine-kibernetik-te-rriten-7-ne-86-4-miliard-dollar-ne-2017-en/20%Always2017-08-16 21:37
https://pcworld.al/leximi-komenteve-ne-instagram-lehte-komentet-e-grupuara/20%Always2017-08-16 21:38
https://pcworld.al/fiat-chrysler-bashkon-forcat-bmw-dhe-intel-per-sistemet-e-automatizuara/20%Always2017-08-16 21:38
https://pcworld.al/bill-gates-dhuron-4-6-miliard-dollar-per-bamiresi/20%Always2017-08-16 21:39
https://pcworld.al/facebook-integron-sugjerimet-e-spotify-ne-aplikacionin-messenger/20%Always2017-08-16 21:40
https://pcworld.al/google-allo-mberrin-ne-desktop-si-nje-ueb-aplikacion/20%Always2017-08-15 18:04
https://pcworld.al/lulezon-interneti-mobil-ne-shqiperi-internet-fiks-ne-mesataren-e-vendeve-ne-zhvillim/20%Always2017-08-18 11:18
https://pcworld.al/ardit-dine-talenti-qe-po-kerkohet-nga-gjigandet-boteror-te-teknologjise/20%Always2017-08-15 16:52
https://pcworld.al/bitcoin-bie-5-ne-4169-dollar/20%Always2017-08-15 17:58
https://pcworld.al/sa-bandwidth-duhet-per-nje-thirrje-ne-skype/20%Always2017-08-15 11:55
https://pcworld.al/onecoin-gjobitet-2-6-milion-euro-nga-autoritetet-italiane/20%Always2017-08-15 12:12
https://pcworld.al/whatsapp-se-shpejti-nje-sherbim-per-transferimin-e-parave/20%Always2017-08-15 11:36
https://pcworld.al/facebook-lancon-trending-news-ne-aplikacionet-mobile/20%Always2017-08-15 11:36
https://pcworld.al/battle-net-te-jetoje/20%Always2017-08-15 09:51
https://pcworld.al/google-teston-dizajnin-material-ne-ueb-aplikacionin-calendar/20%Always2017-08-15 08:10
https://pcworld.al/qendra-e-madhe-te-dhenave-te-ndertohet-ne-rrethin-polar-arktik/20%Always2017-08-15 08:14
https://pcworld.al/samsung-publikoi-nje-video-reklame-te-galaxy-note-8-es/20%Always2017-08-14 21:11
https://pcworld.al/bitcoin-prane-vleres-prej-4300-dollar/20%Always2017-08-14 21:13
https://pcworld.al/opera-mbyll-dhe-terheq-aplikacionin-opera-max-nga-play-store/20%Always2017-08-14 17:52
https://pcworld.al/facebook-lancon-marketplace-ne-17-tregje-evropiane/20%Always2017-08-14 19:08
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kaloni-ne-versionin-beta-te-outlook-com/20%Always2017-08-14 15:14
https://pcworld.al/lg-zbuloi-detaje-te-reja-rreth-nderfaqes-se-v30-es/20%Always2017-08-14 14:45
https://pcworld.al/mbi-1000-aplikacione-android-infektohen-nga-spyware-sonicspy/20%Always2017-08-14 13:50
https://pcworld.al/godaddy-shpall-lufte-uebsajteve-neo-naziste/20%Always2017-08-14 11:58
https://pcworld.al/hakerat-publikojne-episode-te-shfaqjeve-te-hbo/20%Always2017-08-14 09:54
https://pcworld.al/apple-konfirmon-aksidentalisht-ekranin-masiv-te-iphone-8-es/20%Always2017-08-14 07:43
https://pcworld.al/cili-eshte-momenti-i-duhur-per-te-publikuar-ne-rrjetet-sociale/20%Always2017-08-13 21:07
https://pcworld.al/google-permireson-ndjeshem-aplikacionin-e-kameres/20%Always2017-08-13 20:50
https://pcworld.al/samsung-lancon-shfletuesin-e-telefoneve-galaxy-per-te-gjithe-telefonet-android/20%Always2017-08-13 20:35
https://pcworld.al/android-o-debuton-21-gusht/20%Always2017-08-13 17:31
https://pcworld.al/team-liquid-shpallen-kampionet-e-botes-ne-dota-2/20%Always2017-08-13 15:25
https://pcworld.al/bitcoin-godet-vleren-e-4000-dollareve/20%Always2017-08-13 14:47
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-e-startupit-te-elon-musk-mund-kampionet-e-botes-ne-dota-2/20%Always2017-08-12 19:31
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-kerkojne-ndalimin-e-perdorimit-te-lodres-fidget-spinner/20%Always2017-08-12 19:20
https://pcworld.al/snapchat-ka-173-milion-perdorues-aktive/20%Always2017-08-12 14:34
https://pcworld.al/nje-raund-ri-investimesh-shpeton-soundcloud-nga-kapitullimi/20%Always2017-08-11 17:35
https://pcworld.al/lg-te-prezantoje-dy-modele-v30-ku-njeri-variant-te-jete-plus/20%Always2017-08-11 15:43
https://pcworld.al/hakerat-ruse-perdorin-rrjetet-e-hoteleve-per-te-hakuar-punonjesit-e-administrates-amerikane/20%Always2017-08-11 15:31
https://pcworld.al/bitcoin-prek-nje-tjeter-vlere-rekord/20%Always2017-08-11 16:44
https://pcworld.al/bien-shitjet-e-syzeve-spectacles-35/20%Always2017-08-11 09:51
https://pcworld.al/nvidia-monedhat-dixhitale-po-shtojne-kerkesen-per-harduere-grafike/20%Always2017-08-11 09:44
https://pcworld.al/travis-kalanick-paditet-nga-investitori-madh-uber/20%Always2017-08-11 09:18
https://pcworld.al/hulumtuesit-injektojne-maluer-ne-nje-adn-per-te-hakuar-nje-kompjuter/20%Always2017-08-11 08:52
https://pcworld.al/aksionet-e-snap-rane-14-pas-nje-tjeter-raporti-financiar-zhgenjyes/20%Always2017-08-11 08:53
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-windows-10-pro-workstations/20%Always2017-08-11 07:12
https://pcworld.al/paypal-blen-swift-financial-mund-te-ofroje-kredi-deri-ne-500000-dollar/20%Always2017-08-10 17:39
https://pcworld.al/lg-v30-telefoni-pare-ne-bote-kamer-f1-6/20%Always2017-08-10 17:30
https://pcworld.al/fillojne-shitjet-e-procesorit-te-fuqishem-ne-bote-amd-threadripper-1950x/20%Always2017-08-10 17:12
https://pcworld.al/produktet-microsoft-surface-deshtojne-ne-testet-e-qendrueshmerise/20%Always2017-08-10 17:12
https://pcworld.al/norvegjia-udheheq-evropen-drejt-epokes-se-makinave-elektrike/20%Always2017-08-10 16:19
https://pcworld.al/google-fillon-dergimin-e-play-protect-tek-telefonet-android/20%Always2017-08-10 17:13
https://pcworld.al/ky-sajt-ju-tregon-vendet-tek-te-cilat-mund-te-udhetoni-pa-nje-vize/20%Always2017-08-10 10:57
https://pcworld.al/kaspersky-terheq-akuzat-kunder-microsoft-lidhur-antivirusin-defender/20%Always2017-08-10 10:11
https://pcworld.al/twitter-eksperimenton-night-mode-per-desktopet/20%Always2017-08-10 10:58
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-sherbimin-te-ri-video-watch/20%Always2017-08-10 07:34
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-hapin-hetim-ndaj-apple-pas-akuzave-te-qualcomm/20%Always2017-08-09 17:27
https://pcworld.al/zyrtare-lg-prezanton-flagshipin-v30-31-gusht/20%Always2017-08-09 17:19
https://pcworld.al/samsung-perditeson-galaxy-a7-2017-ne-android-nougat/20%Always2017-08-09 17:09
https://pcworld.al/bie-youtube-ne-evrope-dhe-shba/20%Always2017-08-09 15:52
https://pcworld.al/nougat-adoptohet-nga-13-5-e-perdoruesve-android/20%Always2017-08-09 14:13
https://pcworld.al/perdoruesit-e-instagram-mund-te-shtojne-miq-gjate-transmetimeve-live/20%Always2017-08-09 14:11
https://pcworld.al/facebook-mbyll-kopjen-e-snapchat-aplikacionin-lifestage/20%Always2017-08-09 10:56
https://pcworld.al/ico-te-kane-ngritur-1-3-miliard-dollar-pergjate-2017-es/20%Always2017-08-09 08:54
https://pcworld.al/wordpress-com-hap-rrugen-per-temat-dhe-shtojcat-e-paleve-te-treta/20%Always2017-08-09 07:04
https://pcworld.al/firefox-55-sjell-standartin-webvr-per-realitetin-virtual-ne-ueb/20%Always2017-08-09 06:53
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-nje-program-beta-per-nje-outlook-com-te-mire/20%Always2017-08-08 21:18
https://pcworld.al/ky-eshte-demonstrimi-real-iphone-8-es/20%Always2017-08-08 16:31
https://pcworld.al/ushtria-amerikane-merr-lejen-per-rrezimin-droneve-komerciale/20%Always2017-08-08 16:18
https://pcworld.al/procesori-18-berthama-core-i9-7980xe-debuton-ne-25-shtator-per-2000-dollar/20%Always2017-08-08 14:54
https://pcworld.al/iphone-8-nuk-ka-per-te-qene-e-lire-thote-furnizuesi-apple/20%Always2017-08-08 13:16
https://pcworld.al/kurseni-pakon-e-internetit-kete-opsion-te-aplikacionit-facebook/20%Always2017-08-09 07:32
https://pcworld.al/lufta-kibernetike-nuk-ka-qellim-te-vetem-mohimin-e-sherbimit-ddos/20%Always2017-08-08 09:07
https://pcworld.al/google-sjell-bisedat-ne-aplikacionin-youtube/20%Always2017-08-08 09:08
https://pcworld.al/apple-hap-nje-llogari-zyrtare-ne-instagram/20%Always2017-08-07 18:14
https://pcworld.al/bitcoin-shenon-tjeter-rekord-prej-3402-dollaresh/20%Always2017-08-11 20:30
https://pcworld.al/youtube-te-sjelle-pershpejtimin-dhe-ngadalesimin-e-videove-ne-aplikacionin-mobil/20%Always2017-08-07 16:54
https://pcworld.al/tesla-model-s-vendos-nje-rekord-te-ri-1078-kilometra-nje-ngarkim-te-baterise/20%Always2017-08-07 15:24
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s8-active-le-ekranin-infinity-per-rezistencen/20%Always2017-08-07 14:00
https://pcworld.al/hakeri-britanik-marcus-hutchins-gjobitet-30000-dollar/20%Always2017-08-07 12:22
https://pcworld.al/despacito-videoklipi-shikuar-te-gjitha-koherave-ne-youtube/20%Always2017-08-07 10:58
https://pcworld.al/prokuroret-kerkojne-12-vite-burgim-per-liderin-e-grupit-samsung/20%Always2017-08-07 09:29
https://pcworld.al/perpara-se-internet-things-te-behet-internet-troubles-vemendja-duhet-te-jete-mbi-sigurine-e-femijeve-ne-internet/20%Always2017-08-07 07:40
https://pcworld.al/apple-te-prezantoje-nje-ore-inteligjente-lte-bloomberg/20%Always2017-08-06 17:07
https://pcworld.al/google-teston-mjete-publikimi-te-ngjashme-snapchat/20%Always2017-08-06 17:07
https://pcworld.al/bitcoin-rikthehet-rekordeve-vleresohet-3200-dollar/20%Always2017-08-05 18:59
https://pcworld.al/google-pixel-ri-kunder-trendeve-te-ekraneve-pa-skaje-dhe-kamerave-duale/20%Always2017-08-05 16:25
https://pcworld.al/bitcoin-cash-humb-terren-bie-nen-290-dollar/20%Always2017-08-04 17:47
https://pcworld.al/10-aplikacionet-te-shkarkuara-gjate-muajit-korrik/20%Always2017-08-04 17:37
https://pcworld.al/google-play-te-zhvendose-ne-fund-te-listave-aplikacionet-performance-te-dobet/20%Always2017-08-04 17:31
https://pcworld.al/nje-kriminel-kibernetik-rus-denohet-46-muaj-burgim-ne-shba/20%Always2017-08-04 11:26
https://pcworld.al/te-gjithe-telefonet-e-ardhshem-lenovo-te-kene-versionin-e-paster-te-android/20%Always2017-08-04 11:18
https://pcworld.al/del-ne-shitje-telefoni-pare-projektit-tango-asus-zenfone-ar/20%Always2017-08-04 11:10
https://pcworld.al/boeing-shpenzoi-18-ore-per-te-vizatuar-nje-787-dreamlinder-ne-qiejt-e-amerikes/20%Always2017-08-04 11:12
https://pcworld.al/facebook-fillon-testimin-e-historive-ne-desktop/20%Always2017-08-04 09:15
https://pcworld.al/raport-google-ka-ofruar-30-miliard-dollar-per-blerjen-e-snapchat/20%Always2017-08-04 07:37
https://pcworld.al/arrestohet-ne-shba-hakeri-cili-parandaloi-perhapjen-e-wannacry/20%Always2017-08-03 18:15
https://pcworld.al/samsung-ka-shitur-20-milion-galaxy-s8-dhe-s8-plus/20%Always2017-08-03 18:15
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-google-earth-mberrin-edhe-ne-ios/20%Always2017-08-03 18:15
https://pcworld.al/ky-sajt-ka-nje-databaze-prej-306-milion-fjalekalimesh-te-kerkueshme/20%Always2017-08-12 14:35
https://pcworld.al/facebook-ndryshon-news-feed-ne-favor-te-uebsajteve-te-shpejta/20%Always2017-08-03 11:17
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-leader-8-telefonin-premium-kapake/20%Always2017-08-03 10:51
https://pcworld.al/lg-konfirmon-ekranin-oled-per-v30/20%Always2017-08-03 09:08
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-tesla-dyfishohen-por-rriten-edhe-humbjet/20%Always2017-08-03 07:49
https://pcworld.al/kjo-eshte-galaxy-note-8/20%Always2017-08-02 17:40
https://pcworld.al/ipad-eshte-rikthyer/20%Always2017-08-02 17:25
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-telefoneve-rane-1-3-samsung-vijon-te-jete-lider/20%Always2017-08-02 16:39
https://pcworld.al/dergoni-para-nga-paypal-permes-skype-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-08-02 16:17
https://pcworld.al/bitcoin-cash-rritet-200-ne-691-dollar/20%Always2017-08-02 14:13
https://pcworld.al/deklarate-e-ama-permbajtjet-audiovizive-duhet-te-respektojne-dinjitetin-njerezor-dhe-privatesine/20%Always2017-08-02 10:58
https://pcworld.al/ndahet-bitcoin-start-ngadalte-per-klonin-bitcoin-cash/20%Always2017-08-02 10:28
https://pcworld.al/facebook-duke-zhvilluar-nje-pajisje-per-video-thirrje-dhe-altoparlant-inteligjent/20%Always2017-08-02 09:52
https://pcworld.al/dergoni-te-dhena-madhesi-1gb-firefox-send/20%Always2017-08-02 07:57
https://pcworld.al/apple-ka-shitur-1-2-miliard-iphone-qe-nga-2007/20%Always2017-08-02 07:45
https://pcworld.al/microsoft-word-lexon-tekstin-ze-te-larte-per-te-njerezit-qe-vuajne-nga-disleksia/20%Always2017-08-01 13:24
https://pcworld.al/procesori-amd-ryzen-threadripper-1950x-arrin-frekuence-rekord-prej-5-2-ghz/20%Always2017-08-01 17:29
https://pcworld.al/apple-dhe-google-heqin-330-aplikacione-financiare-nga-dyqanet-respektive/20%Always2017-08-01 12:57
https://pcworld.al/reddit-ngriti-200-milion-dollar-investim-pergatitet-per-ridizajnimin-e-uebsajtit/20%Always2017-08-01 12:44
https://pcworld.al/vlc-android-arrin-100-milion-shkarkime-ne-play-store/20%Always2017-08-01 12:29
https://pcworld.al/vlera-e-snapchat-bie-1-pas-perfundimit-te-afatit-per-shitjen-e-aksioneve/20%Always2017-08-01 12:19
https://pcworld.al/facebook-ndalon-nga-funksioni-dy-robote-pasi-shpiken-menyren-e-tyre-te-komunikimit/20%Always2017-08-01 11:56
https://pcworld.al/amd-prezantoi-grafikat-e-para-radeon-arkitekturen-vega/20%Always2017-08-01 11:38
https://pcworld.al/microsoft-shuan-aplikacionin-word-flow-rekomandon-swiftkey/20%Always2017-08-01 10:10
https://pcworld.al/hakerat-vjedhin-disa-episode-te-game-thrones/20%Always2017-08-01 09:06
https://pcworld.al/spotify-arriti-60-milion-perdorues-pagese/20%Always2017-08-01 07:00
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-zyrtare-te-galaxy-note-8/20%Always2017-08-01 06:49