XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/nje-problem-sistemin-global-te-rezervimeve-bllokon-fluturimet-e-dhjetera-kompanive-ajrore/20%Always2017-09-30 15:38
https://pcworld.al/te-jete-teknologjia-blockchain-fundi-sulmeve-ddos/20%Always2017-09-30 16:02
https://pcworld.al/airbnb-sjell-rezervimet-e-restoranteve-krahas-banesave-qira/20%Always2017-09-30 15:26
https://pcworld.al/6-vite-aplikacione-popullore-nje-infografik/20%Always2017-09-30 10:11
https://pcworld.al/te-gjithe-referohen-iphone-x-si-iphone-eks-edhe-pse-apple-e-quajti-iphone-10/20%Always2017-09-29 18:47
https://pcworld.al/cloudflare-ofron-mbrojtje-falas-nga-sulmet-ddos/20%Always2017-09-29 16:32
https://pcworld.al/britania-eshte-kryeqyteti-evropian-teknologjise/20%Always2017-09-29 13:40
https://pcworld.al/kjo-harte-interaktive-tregon-vleren-e-tregut-te-seciles-prej-monedhave-virtuale/20%Always2017-09-29 11:16
https://pcworld.al/aksionet-e-blackberry-rriten-12-pas-shitjeve-rekord-te-softuerit/20%Always2017-09-29 09:46
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-bllokon-te-gjitha-format-e-intial-coin-offerings/20%Always2017-09-29 08:28
https://pcworld.al/twitter-kemi-mbyllur-200-llogari-te-lidhura-rusine/20%Always2017-09-29 08:03
https://pcworld.al/gopro-fusion-eshte-kamera-e-pare-360-gradesh-per-masat/20%Always2017-09-29 08:05
https://pcworld.al/gopro-prezantoi-kameren-e-re-te-aksionit-hero6/20%Always2017-09-28 19:27
https://pcworld.al/toshiba-shet-biznesin-e-cipeve-nand-tek-nje-konsorcium-mbeshtetur-nga-apple/20%Always2017-09-28 17:25
https://pcworld.al/apple-music-arrin-30-milion-abonente/20%Always2017-09-28 16:49
https://pcworld.al/nokia-3310-vjen-nje-variant-3g/20%Always2017-09-28 16:50
https://pcworld.al/facebook-google-dhe-twitter-deshmojne-perpara-kongresit-amerikan-per-nderhyrjen-e-rusise-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Always2017-09-28 16:50
https://pcworld.al/cipi-ri-gps-broadcom-te-rrise-10-saktesine-e-vendodhjes-tek-telefonet-e-2018-es/20%Always2017-09-28 13:39
https://pcworld.al/portali-e-albania-hap-edicionin-e-trete-te-konkursit-te-turizmit/20%Always2017-09-28 12:12
https://pcworld.al/ujesjelles-kanalizime-tirana-lancon-platformen-elektronike-per-kontrollin-e-fatures-online/20%Always2017-09-28 11:20
https://pcworld.al/iphone-x-ka-3gb-ram-dhe-bateri-2716-mah/20%Always2017-09-28 09:25
https://pcworld.al/kompanite-qe-perfitojne-se-shumti-nga-industria-e-lojerave/20%Always2017-09-28 09:25
https://pcworld.al/atk-ja-mundeson-regjistrimin-per-tatimin-mbi-vleren-e-shtuar-permes-sistemit-elektronik-edi/20%Always2017-09-28 07:59
https://pcworld.al/ios-eshte-instaluar-ne-25-te-pajisjeve-apple-nje-jave-nga-debutimi/20%Always2017-09-28 07:34
https://pcworld.al/cdo-telefon-flagship-ne-2018-en-te-kete-nje-cip-te-inteligjences-artificiale/20%Always2017-09-27 18:53
https://pcworld.al/apple-ios-11-ka-filluar-te-shfaqe-probleme/20%Always2017-09-27 18:53
https://pcworld.al/aktiviteti-hack-day-kosova-2017-perfshihet-ne-aktivitetet-e-se-per-siguri-kibernetike/20%Always2017-09-27 15:36
https://pcworld.al/konsola-e-pare-pas-20-vitesh-e-atari-ka-procesor-amd-dhe-sistem-operativ-linux/20%Always2017-09-27 14:47
https://pcworld.al/europol-ransomware-dominuan-krimin-kibernetik-ne-2017-en/20%Always2017-09-27 13:49
https://pcworld.al/banka-qendrore-e-greqise-rrezon-pretendimet-se-jane-hakuar-nga-anonymous/20%Always2017-09-27 13:26
https://pcworld.al/apple-konfirmon-problemet-audion-ne-iphone-8/20%Always2017-09-27 13:26
https://pcworld.al/prishtina-open-data-kthen-besimin-e-qytetareve-tek-institucionet-publike-permes-transparences-online/20%Always2017-09-27 13:26
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-16299-te-windows-10-es/20%Always2017-09-27 11:25
https://pcworld.al/lideri-grupit-samsung-fillon-apelimin-ndaj-denimit-5-vjecar/20%Always2017-09-27 07:59
https://pcworld.al/twitter-rrit-limitin-e-cicerimave-ne-280-karaktere/20%Always2017-09-27 07:59
https://pcworld.al/mozilla-sjell-firefox-quantum-ne-kanalin-beta-te-shfletuesit/20%Always2017-09-26 19:40
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-office-2019-mberrin-vitin-e-ardhshem/20%Always2017-09-26 17:04
https://pcworld.al/drejtoria-e-pergjithshsme-e-tatimeve-publikoi-manualin-e-deklarimit-elektronik/20%Always2019-01-01 23:59
https://pcworld.al/apple-eshte-marka-vlere-ne-bote/20%Always2017-09-26 14:37
https://pcworld.al/bmw-prezanton-teknologjine-e-ngarkimit-wireless-per-makinat/20%Always2017-09-26 16:47
https://pcworld.al/organizatat-duhet-te-ndryshojne-qasjen-e-tyre-ndaj-sigurise-kibernetike-nese-duan-tu-mbijetojne-sulmeve-madhore-kibernetike/20%Always2017-09-26 13:03
https://pcworld.al/banka-qendrore-evropiane-nuk-ka-fuqi-rregulluese-ndaj-monedhave-virtuale-tha-presidenti-mario-draghi/20%Always2017-09-26 14:44
https://pcworld.al/apple-publikon-macos-high-sierra/20%Always2017-09-26 09:23
https://pcworld.al/kostoja-e-prodhimit-te-iphone-8-eshte-247-dollar/20%Always2017-09-26 12:12
https://pcworld.al/bill-gates-perdor-nje-telefon-android/20%Always2017-09-26 08:45
https://pcworld.al/hakohet-deloitte-raporton-nje-numer-te-vogel-te-prekurish/20%Always2017-09-26 08:20
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-365-education-se-bashku-disa-laptope-windows-10-s/20%Always2017-09-25 17:05
https://pcworld.al/microsoft-se-shpejti-te-zevendesoje-skype-business-teams/20%Always2017-09-25 13:51
https://pcworld.al/dhendrri-donald-trump-perdor-e-mail-privat-per-te-ushtruar-funksionin-e-tij-ne-shtepine-e-bardhe/20%Always2017-09-25 14:07
https://pcworld.al/pertej-google-dhe-facebook-forumi-eksperteve-digjital-eya17-persosmeria-digjitale-per-ndikim-shoqeror-te-perzgjidhet-ne-prishtine-kosove/20%Always2017-09-25 14:07
https://pcworld.al/opera-ka-nje-funksionalitet-te-mrekullueshem-per-blerjet-online-qe-mbase-nuk-e-keni-ditur/20%Always2017-09-25 11:33
https://pcworld.al/intel-prezanton-gjashte-procesore-te-rinj-dhe-modelin-e-pare-core-i3-kater-berthama/20%Always2017-09-25 11:04
https://pcworld.al/hakerat-ruse-kane-sulmuar-21-shtete-amerikane-gjate-zgjedhjeve-presidenciale/20%Always2017-09-25 10:25
https://pcworld.al/nintendo-zbret-50-cmimin-e-super-mario-run-sjell-karaktere-dhe-bote-te-reja/20%Always2017-09-25 09:31
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-te-shese-12-7-miliard-dollar-aksione-te-facebook/20%Always2017-09-25 11:35
https://pcworld.al/firma-britanike-e-prodhimit-te-grafikave-per-iphone-shitet-tek-investitore-kineze/20%Always2017-09-25 11:35
https://pcworld.al/twitter-teston-nje-version-te-lehte-te-aplikacionit-android-twitter-lite/20%Always2017-09-24 20:17
https://pcworld.al/cmontimi-iphone-8-es-nga-ifixit-zbulon-nje-bateri-te-vogel/20%Always2017-09-24 15:52
https://pcworld.al/10-blerjet-te-medha-te-google-perfshire-htc-ne/20%Always2017-09-24 20:19
https://pcworld.al/600000-vete-kerkojne-rikthimin-e-uber-ne-londer-permes-change-org/20%Always2017-09-24 15:19
https://pcworld.al/dxomark-iphone-8-dhe-8-plus-kane-kamerat-te-mira-ne-bote/20%Always2017-09-23 21:28
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-16296-te-windows-10-es/20%Always2017-09-23 15:56
https://pcworld.al/microsoft-dhe-facebook-finalizojne-kabllin-optik-nenujor-kapacitet-160-terabit-per-sekond/20%Always2017-09-22 14:04
https://pcworld.al/autoritetet-londineze-heqin-licencen-e-uber/20%Always2017-09-23 14:28
https://pcworld.al/mozilla-perditeson-firefox-per-ios-dhe-firefox-focus-ne-android/20%Always2017-09-22 13:39
https://pcworld.al/bota-online-ende-se-ka-vrare-televizorin/20%Always2017-09-22 18:20
https://pcworld.al/iphone-8-ta-eshte-e-shpejte-se-nje-core-i5-macbook-pro-poshteron-galaxy-s8/20%Always2017-09-22 13:17
https://pcworld.al/u11-plus-eshte-telefoni-radhes-htc-ekran-189/20%Always2017-09-22 10:49
https://pcworld.al/microsoft-ribrandon-windows-store-ne-microsoft-store/20%Always2017-09-22 10:38
https://pcworld.al/bie-slack-perdoruesit-raprtojne-nderprerje-ne-mbare-boten/20%Always2017-09-22 10:17
https://pcworld.al/kremlini-rusia-nuk-ka-te-beje-fushatat-reklamuese-ne-facebook-kur-zgjedhjeve-amerikane/20%Always2017-09-22 10:32
https://pcworld.al/krypton-telefoni-radhes-tcl-marken-e-blackberry/20%Always2017-09-22 08:16
https://pcworld.al/malueri-ne-ccleaner-kishte-ne-shenjester-disa-kompani-te-medha-teknologjike/20%Always2017-09-22 07:49
https://pcworld.al/middle-earth-shadow-war-vjen-ne-android-28-shtator/20%Always2017-09-21 17:41
https://pcworld.al/komisioni-evropian-propozon-taksa-te-reja-per-facebook-google-dhe-amazon/20%Always2017-09-21 16:25
https://pcworld.al/european-youth-awards-shpall-fituesit-e-ketij-viti-ne-prishtine/20%Always2017-09-21 16:26
https://pcworld.al/ubt-cert-organizon-edicionin-e-dyte-te-aktivitetit-hack-day-kosova-2017/20%Always2017-09-21 13:12
https://pcworld.al/microsoft-windows-po-behet-shpejte-stabil-dhe-efikas/20%Always2017-09-21 11:47
https://pcworld.al/apple-rrit-limitin-e-shkarkim-ne-app-store-mbi-valet-celulare-ne-150mb/20%Always2017-09-21 09:11
https://pcworld.al/ketan-makwana-inovatori-ikone-dekades-bashkohet-si-foles-konferences-se-marketingut-dixhital/20%Always2017-09-21 09:04
https://pcworld.al/whatsapp-ka-refuzuar-kerkesen-britanike-per-ndertuar-nje-backdoor/20%Always2017-09-21 07:58
https://pcworld.al/google-dhe-htc-nenshkruajne-nje-marreveshje-bashkepunimi-vlere-1-1-miliard-dollar/20%Always2017-09-21 07:59
https://pcworld.al/solaborate-dhe-hello-prezantojne-te-ardhmen-e-video-conferencing-ne-techcrunch-disrupt/20%Always2017-09-20 21:16
https://pcworld.al/tashme-mund-te-lanconi-aplikacionin-instagram-nga-aplikacioni-facebook/20%Always2017-09-20 20:44
https://pcworld.al/dentem-prezantoi-dx-vision-projektin-inovator-bazuar-ne-inteligjencen-artificale/20%Always2017-09-20 17:49
https://pcworld.al/apple-watch-series-3-probleme-rrjetin-celular-lte/20%Always2017-09-20 17:24
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-vendosur-per-te-taksuar-gjigandet-online/20%Always2017-09-20 17:27
https://pcworld.al/crypto-tickets-platforma-e-pare-e-decentralizuar-e-biletave-bazuar-ne-blockchain/20%Always2017-09-20 15:04
https://pcworld.al/htc-ka-nje-lajm-te-rendesishem-blerjen-nga-google/20%Always2017-09-20 14:18
https://pcworld.al/outlook-com-nuk-funksionon-aplikacionin-mail-ne-ios-11/20%Always2017-09-20 13:59
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-eksperimental-16291-te-windows-10-es/20%Always2017-09-20 12:08
https://pcworld.al/ivan-brezak-brkan-aristokrati-internetit-eshte-folesi-radhes-ne-allweb-albania-2017/20%Always2017-09-20 09:52
https://pcworld.al/twitter-ka-mbyllur-299649-llogari-permbajtje-terroriste-pergjate-2017-es/20%Always2017-09-20 09:32
https://pcworld.al/google-zbulon-aksidentalisht-detaje-te-pixel-2/20%Always2017-09-20 09:32
https://pcworld.al/atlassian-lancon-aplikacionin-trello-per-mac-dhe-windows/20%Always2017-09-19 17:42
https://pcworld.al/apple-ios-11-disponueshem-per-tu-shkarkuar/20%Always2017-09-19 17:31
https://pcworld.al/per-sa-kohe-apple-ka-ofruar-mbeshtetje-per-modelet-e-ndryshme-te-iphone/20%Always2017-09-19 17:32
https://pcworld.al/microsoft-outlook-rikthehet-normalitetit-pas-dy-ditesh-nderprerje/20%Always2017-09-19 17:32
https://pcworld.al/apple-ios-11-ridizajnon-dyqanin-e-aplikacioneve-app-store/20%Always2017-09-19 17:32
https://pcworld.al/hp-prezanton-workstation-z8-dy-procesore-xeon-platinium/20%Always2017-09-19 12:55
https://pcworld.al/audi-udheheq-perpjekjet-ne-makinat-autonome-modelin-e-ri-a8/20%Always2017-09-19 10:39
https://pcworld.al/samsung-lejon-perdoruesit-te-caktivizojne-butonin-e-dedikuar-te-bixby/20%Always2017-09-19 07:52
https://pcworld.al/startup-grind-tirana-rikthehet-te-ftuar-shqiptarin-armir-harris-ceo-dhe-themelues-shofur/20%Always2017-09-19 07:53
https://pcworld.al/kina-godet-ashper-cdo-aktivitet-te-monedhes-virtuale-bitcoin/20%Always2017-09-18 19:21
https://pcworld.al/mission-e-quhet-makina-e-pare-elektrike-e-porsche/20%Always2017-09-18 17:15
https://pcworld.al/facebook-fsheh-postimet-e-miqve-nga-24-ore-deri-ne-30-dite-butonin-e-ri-snooze/20%Always2017-09-18 17:05
https://pcworld.al/ne-cilat-vende-mund-te-terhiqni-bitcoin/20%Always2017-09-18 16:45
https://pcworld.al/sa-kushton-iphone-ne-vende-te-ndryshme-te-botes/20%Always2017-09-18 16:45
https://pcworld.al/pirate-bay-perdor-procesoret-e-vizitoreve-per-te-prodhuar-monedha-virtuale/20%Always2017-09-18 16:45
https://pcworld.al/qualcomm-telefonet-e-pare-5g-mberrijne-ne-2019-en/20%Always2017-09-18 20:54
https://pcworld.al/hakeret-kane-kompromentuar-ccleaner-tha-avast/20%Always2017-09-18 16:45
https://pcworld.al/pse-po-degradojne-standartet-europiane-ne-vleresimin-e-punes-shkencore/20%Always2017-09-18 10:10
https://pcworld.al/slack-ngriti-raund-investimi-nga-sotfbank-kompania-vleresohet-5-1-miliard-dollar/20%Always2017-09-18 07:19
https://pcworld.al/snapchat-sjell-bitmoji-3d-te-animuara-ne-world-lenses/20%Always2017-09-18 07:20
https://pcworld.al/volkswagen-eshte-prodhuesi-dyte-madh-makinave-elektrike-pas-tesla/20%Always2017-09-17 17:30
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-kater-tablete-te-rinj-android/20%Always2017-09-16 17:11
https://pcworld.al/ka-plane-pertej-makinave-te-automatizuara/20%Always2017-09-16 16:53
https://pcworld.al/mpay-te-jete-nje-nga-finalistet-e-akseleratorit-fintech-elevator-lab/20%Always2017-09-16 13:21
https://pcworld.al/bankat-e-medha-kerkojne-shkaterrimin-e-bitcoin-perpara-se-bitcoin-ti-shkaterroje-ato/20%Always2017-09-15 22:49
https://pcworld.al/kombet-e-bashkuara-paralajmerojne-thellimin-e-hendekut-dixhital-global/20%Always2017-09-15 22:21
https://pcworld.al/fillojne-porosite-e-iphone-8-iphone-8-plus-dhe-apple-watch-3/20%Always2017-09-15 14:28
https://pcworld.al/google-sjell-videot-per-guidat-lokale-ne-google-maps/20%Always2017-09-15 11:06
https://pcworld.al/raportohet-se-alphabet-te-investoje-1-miliard-dollar-ne-lyft/20%Always2017-09-15 11:05
https://pcworld.al/kaspersky-mund-te-na-besoni-pavaresisht-ndalimit-te-produkteve-tona-ne-shba/20%Always2017-09-15 14:29
https://pcworld.al/chrome-te-ndaloje-luajtjen-automatike-te-permbajtjeve-ne-janar-te-2018/20%Always2017-09-15 11:04
https://pcworld.al/te-gjitha-bursat-kineze-te-bitcoin-duhet-te-mbyllen-perpara-dates-30-shtator/20%Always2017-09-15 11:53
https://pcworld.al/vetem-google-dhe-facebook-detyrohen-se-5-4-miliard-euro-taksa-te-papaguara/20%Always2017-09-15 08:45
https://pcworld.al/bitcoin-ne-crash-pasi-lajmerimit-per-mbylljen-e-dy-exchange-te-medha-ne-kine/20%Always2017-09-15 09:19
https://pcworld.al/viabtc-behet-exchange-dyte-qe-te-mbyllet-30-shtator-bitcoin-drejt-crash/20%Always2017-09-15 08:19
https://pcworld.al/messenger-day-ka-70-milion-perdorues-facebook-messenger-arrin-1-3-miliard/20%Always2017-09-15 07:26
https://pcworld.al/zgjerohet-rrjeti-bitcoin-atm-ne-kosove/20%Always2017-09-15 20:08
https://pcworld.al/ne-britani-rasti-i-pare-ne-gjykate-per-vjedhjen-bitcoin/20%Always2017-09-14 22:06
https://pcworld.al/bitcoin-ether-dhe-altcoin-humbasin-40-miliard-dollar-ne-dy-jave/20%Always2017-09-14 18:28
https://pcworld.al/ngarkuesi-wireless-apple-airpower-mberrin-ne-2018-en/20%Always2017-09-14 17:49
https://pcworld.al/google-prezanton-pixel-2-dhe-pixel-xl-2-4-tetor/20%Always2017-09-14 17:21
https://pcworld.al/pinterest-ka-200-milion-perdorues-aktive-ne-muaj/20%Always2017-09-14 15:56
https://pcworld.al/prezantohet-ne-shqiperi-smartfoni-gjenerates-tjeter-samsung-galaxy-note-8/20%Always2017-09-14 14:15
https://pcworld.al/bursa-e-dyte-e-madhe-ne-kine-e-bitcoin-btcchina-mbyll-aktivitetin-e-saj-ne-tetor/20%Always2017-09-14 13:06
https://pcworld.al/samsung-zyrtarisht-pjese-e-industrise-se-automobilave/20%Always2017-09-14 11:56
https://pcworld.al/apple-shpjegon-pse-face-id-deshtoi-gjate-demonstrimit/20%Always2017-09-14 10:37
https://pcworld.al/elon-musk-shtyn-per-ne-tetor-kamionin-e-pare-elektrik-te-tesla/20%Always2017-09-14 09:05
https://pcworld.al/apple-nuk-shet-modelet-ne-ngjyre-te-kuqe-te-iphone-7-dhe-7-plus/20%Always2017-09-14 06:27
https://pcworld.al/bitcoin-ne-udhekryq-pas-zhvleresimit-me-20-miliard-dollar/20%Always2017-09-13 20:44
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-ndalojne-perdorimin-e-kaspersky-nga-agjencite-shteterore/20%Always2017-09-13 20:18
https://pcworld.al/investitoret-e-bitcoin-mund-te-humbasin-cdo-gje-paralajmerojne-autoritetet-britanike/20%Always2017-09-13 16:26
https://pcworld.al/apple-watch-3-vale-celulare-zevendeson-karten-sim-plastike-nje-dixhitale/20%Always2017-09-13 16:21
https://pcworld.al/miliona-telefone-android-ne-rrezik-nga-nje-problem-sigurie-ne-bluetooth/20%Always2017-09-13 16:21
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-ndertimin-12688-eksperimental-te-windows-10-es/20%Always2017-09-13 13:39
https://pcworld.al/samsung-premton-telefonin-e-pare-ekran-palosje-ne-2018/20%Always2017-09-13 11:26
https://pcworld.al/apple-deshtoi-demonstrimin-e-pare-te-face-id/20%Always2017-09-13 09:36
https://pcworld.al/apple-publikon-macos-high-sierra-25-shtator/20%Always2017-09-13 09:21
https://pcworld.al/pas-8-vitesh-largohet-nga-whatsapp-bashkethemeluesi-brian-acton/20%Always2017-09-13 09:18
https://pcworld.al/apple-prezantoi-telefonin-e-dekades-iphone-x/20%Always2017-09-12 22:19
https://pcworld.al/instagram-lejon-perdoruesit-te-ndajne-historite-ne-mesazhe-direkte/20%Always2017-09-12 22:14
https://pcworld.al/bitcoin-eshte-nje-mashtrim-thote-shefi-ekzekutiv-jpmorgan-chase/20%Always2017-09-12 20:10
https://pcworld.al/apple-prezanton-telefonet-ikonike-iphone-8-dhe-iphone-x/20%Always2017-09-12 19:03
https://pcworld.al/sa-rendesishem-eshte-iphone-ne-syte-e-apple/20%Always2017-09-12 15:20
https://pcworld.al/whatsapp-teston-funksionalitetin-e-terheqjes-se-mesazheve/20%Always2017-09-12 15:21
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-prezantimin-e-iphone-8/20%Always2017-09-12 11:56
https://pcworld.al/pas-mercedes-benz-grupi-volkswagen-premton-elektrifikimin-e-makinave-deri-ne-2030-en/20%Always2017-09-12 11:01
https://pcworld.al/xiaomi-tjeter-goditje-ndaj-apple-nje-rival-te-macbook-pro-cili-kushton-858-dollar/20%Always2017-09-13 13:58
https://pcworld.al/samsung-shitjet-e-galaxy-note-8-es-2-5-te-larta-sesa-note-7/20%Always2017-09-13 13:56
https://pcworld.al/google-thote-se-safe-browsing-mbron-3-miliard-pajisje-ne-mbare-boten/20%Always2017-09-13 13:55
https://pcworld.al/facebook-gjobitet-1-2-milion-euro-per-shfrytezimin-e-te-dhenave-personale-per-reklamim/20%Always2017-09-13 13:53
https://pcworld.al/mercedes-benz-elektrifikon-tere-linjen-e-makinave-deri-ne-2022/20%Always2017-09-13 13:52
https://pcworld.al/twitter-eksperimenton-tweetstorm-ne-aplikacionin-android/20%Always2017-09-13 13:51
https://pcworld.al/blackberry-le-telefonin-e-pare-android-te-kompanise-pa-nougat/20%Always2017-09-13 13:50
https://pcworld.al/google-apelon-gjoben-2-4-miliard-euroshe-te-komisionit-evropian/20%Always2017-09-13 13:49
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-gjeneraten-e-dyte-te-telefonit-pa-skaje-mi-mix/20%Always2017-09-13 13:48
https://pcworld.al/forumi-ekonomik-boteror-rendit-shqiperine-vendin-e-82-per-nga-zhvillimi-sektorit-te-ict/20%Always2017-09-13 13:46
https://pcworld.al/iphone-ekran-oled-te-quhet-apple-iphone-x/20%Always2017-09-13 13:44
https://pcworld.al/franca-gjermania-italia-dhe-spanja-kerkojne-taksimin-e-gjigandeve-te-teknologjise/20%Always2017-09-13 13:43
https://pcworld.al/google-lancon-teknologjine-hdr-ne-aplikacionin-android/20%Always2017-09-10 20:07
https://pcworld.al/microsoft-ofron-falas-nje-koleksion-prej-250-librash-elektronike/20%Always2017-09-10 14:47
https://pcworld.al/ja-sesi-te-realizoni-screenshot-nga-shfletuesi-firefox/20%Always2017-09-09 14:50
https://pcworld.al/google-ofron-editimin-e-informacionit-te-biznesit-nga-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2017-09-09 14:26
https://pcworld.al/riparimi-galaxy-note-8-es-ifixit-vlereson-flagshipin-e-samsung-noten-4/20%Always2017-09-08 16:54
https://pcworld.al/google-shton-shume-vende-dhe-gjuhe-ne-trips-flights-dhe-destinations-perfshihet-shqiperia/20%Always2017-09-08 16:29
https://pcworld.al/monedhat-virtuale-shenojne-renie-dramatike-nga-frika-e-mbylljes-se-bursave-ne-kine/20%Always2017-09-08 15:51
https://pcworld.al/uber-fillon-ndalimin-e-perdorimit-te-makinave-nafte-ne-fund-te-2019-es/20%Always2017-09-08 16:04
https://pcworld.al/nje-sulm-masiv-kibernetik-ekspozon-informacionet-e-143-milion-konsumatoreve-te-equifax/20%Always2017-09-08 13:47
https://pcworld.al/linkedin-lancoi-audience-network-zgjeron-reklamimin-ne-uebsajtet-dhe-aplikacionet-e-paleve-te-treta/20%Always2017-09-08 16:31
https://pcworld.al/wall-street-journal-shitjet-e-apple-iphone-8-te-shoqerohen-nga-vonesa/20%Always2017-09-08 10:40
https://pcworld.al/google-zevendeson-drive-backup-sync-ne-desktop/20%Always2017-09-08 10:39
https://pcworld.al/ministrat-evropian-testojne-aftesite-e-tyre-per-tu-mbrojtur-nga-sulmet-kibernetike/20%Always2017-09-08 08:13
https://pcworld.al/apple-totalisht-ne-varesi-te-samsung-per-iphone-8/20%Always2017-09-08 07:40
https://pcworld.al/banoret-e-chiasso-s-ne-zvicer-mund-te-paguajne-taksat-ne-bitcoin/20%Always2017-09-07 21:34
https://pcworld.al/nje-iphone-7-modifikohet-per-te-pranuar-kufjet-tradicionale-3-5-mm/20%Always2017-09-07 20:21
https://pcworld.al/twitter-qeteson-syte-tuaj-night-mode-ne-desktop/20%Always2017-09-07 17:16
https://pcworld.al/kush-po-dominon-garen-e-realitetit-virtual/20%Always2017-09-07 17:06
https://pcworld.al/nderpritet-per-dy-ore-radhe-sherbimi-google-drive/20%Always2017-09-07 17:00
https://pcworld.al/samsung-shperblen-200000-dollar-hulumtuesit-qe-gjejne-probleme-sigurie-ne-pajisjet-galaxy/20%Always2017-09-07 15:39
https://pcworld.al/google-ne-bisedime-per-blerjen-e-prodhuesit-tajvanez-te-telefoneve-htc/20%Always2017-09-07 14:08
https://pcworld.al/google-pixel-2-nuk-te-kete-nje-procesor-te-ri-nga-qualcomm/20%Always2017-09-07 12:24
https://pcworld.al/pas-2020-es-modelet-e-reja-te-makinave-jaguar-te-jene-vetem-elektrike-ose-hibride/20%Always2017-09-07 09:20
https://pcworld.al/bankat-heret-per-adoptimin-e-teknologjise-blockchain/20%Always2017-09-07 09:09
https://pcworld.al/facebook-zbuloi-nje-fushate-mesazhe-percarese-politike-dhe-sociale-financuar-nga-rusia/20%Always2017-09-07 08:20
https://pcworld.al/martin-shkreli-nxjerr-ne-shitje-ne-ebay-albumin-e-rralle-te-grupit-wu-tang/20%Always2017-09-07 06:19
https://pcworld.al/se-shpejti-historite-e-instagram-mund-ti-shperndani-edhe-ne-facebook/20%Always2017-09-06 20:32
https://pcworld.al/google-drive-nje-alternative-popullore-per-piratet-krahas-pirate-bay/20%Always2017-09-06 16:37
https://pcworld.al/huawei-behet-prodhuesi-dyte-madh-ne-bote-telefoneve/20%Always2017-09-06 16:24
https://pcworld.al/lenovo-gjobitet-3-5-milion-dollar-per-adware-superfish/20%Always2017-09-06 16:14
https://pcworld.al/te-dhenat-e-reklamimit-ne-facebook-ndryshojne-nga-ato-te-censusit/20%Always2017-09-06 16:14
https://pcworld.al/symantec-hakerat-kane-pasur-akses-ne-sektoret-evropian-dhe-amerikane-te-energjise/20%Always2017-09-06 12:59
https://pcworld.al/nissan-prezantoi-gjeneraten-e-re-te-makines-elektrike-leaf/20%Always2017-09-06 11:28
https://pcworld.al/google-perditeson-chrome-ne-versionin-61/20%Always2017-09-06 08:47
https://pcworld.al/snapchat-lancon-geo-filtrat-ne-evrope/20%Always2017-09-06 08:47
https://pcworld.al/apple-prezanton-pamje-filmike-te-kampusit-dhe-teatrit-ku-te-prezantohet-iphone-8/20%Always2017-09-06 08:47
https://pcworld.al/youtube-ul-vonesat-ne-transmetimet-live-perdoruesit-mund-te-transmetojne-ekranin-e-iphone/20%Always2017-09-05 17:24
https://pcworld.al/whatsapp-lancoi-nje-aplikacion-falas-per-sipermarrjet-dhe-bizneset-synon-monetizimin-e-platformes/20%Always2017-09-05 17:25
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-telefonin-e-dyte-dy-kamera-te-pasme-galaxy-j7-plus/20%Always2017-09-05 16:47
https://pcworld.al/google-ne-bashkepunim-xiaomi-prezantuan-telefonin-te-ri-android-one/20%Always2017-09-05 14:03
https://pcworld.al/nje-gjykate-evropiane-thote-se-punonjesit-duhet-te-lajmerohen-nese-po-monitorohen/20%Always2017-09-05 12:28
https://pcworld.al/kina-u-shpall-lufte-ico-ve-ndersa-koreja-e-jugut-sinjalizon-ndeshkime/20%Always2017-09-05 10:19
https://pcworld.al/xiaomi-prezanton-pasardhesin-e-mi-mix-11-shtator/20%Always2017-09-05 09:02
https://pcworld.al/apple-dominon-tregun-e-oreve-inteligjente/20%Always2017-09-05 07:48
https://pcworld.al/krijuesi-angry-birds-rovio-prane-daljes-ne-burse/20%Always2017-09-05 07:38
https://pcworld.al/shkencetaret-zhvillojne-nje-kamer-e-afte-te-shohe-permes-trupit-tone/20%Always2017-09-04 17:12
https://pcworld.al/65-e-punonjesve-ne-teknologji-perdorin-nje-vpn/20%Always2017-09-04 17:04
https://pcworld.al/tinder-shnderrohet-ne-aplikacionin-fitimprures-pas-ofrimit-te-nje-abonimi-te-ri-pagese/20%Always2017-09-04 16:45
https://pcworld.al/bitcoin-arrin-per-te-pare-vleren-prej-5000-dollaresh/20%Always2017-09-04 16:50
https://pcworld.al/pse-mark-zuckerberg-dhe-priscilla-chan-jane-imun-ndaj-butonit-block-ne-facebook/20%Always2017-09-04 14:59
https://pcworld.al/jane-hakuar-6-milion-llogari-ne-instagram-kush-jane-njerezit-fame-te-prekur/20%Always2017-09-04 13:39
https://pcworld.al/elon-musk-nje-gare-globale-ne-inteligjencen-artificiale-te-thote-nje-lufte-te-trete-boterore/20%Always2017-09-04 11:45
https://pcworld.al/kina-shpall-investimet-ne-ico-te-paligjshme-tronditen-kriptovalutat/20%Always2017-09-04 11:56
https://pcworld.al/iphone-t-e-rinj-te-apple-te-quhen-iphone-8-iphone-8-plus-dhe-iphone-edition/20%Always2017-09-04 07:23
https://pcworld.al/putin-lideret-ne-inteligjencen-artificiale-te-sundojne-boten/20%Always2017-09-04 07:15
https://pcworld.al/telekom-albania-lancoi-aplikacionin-e-balances-telekom-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-09-03 16:27
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-procesorin-kirin-970-sfidon-apple-dhe-samsung/20%Always2017-09-03 16:11
https://pcworld.al/telefonet-inteligjente-dhe-boomi-fotografise/20%Always2017-09-03 11:49
https://pcworld.al/alcatel-prezantoi-dy-telefone-buxhetore-idol-5-dhe-a7/20%Always2017-09-02 18:01
https://pcworld.al/perditesimi-katert-madhor-windows-10-es-debuton-17-tetor/20%Always2017-09-02 16:15
https://pcworld.al/edicioni-dyte-konferences-unike-te-marketingut-dixhital-vjen-ne-muajin-tetor/20%Always2017-09-10 14:49
https://pcworld.al/grupi-hakerave-ourmine-hakon-wikileaks/20%Always2017-09-01 13:19
https://pcworld.al/samsung-electronics-zgjeron-linjen-e-televizoreve-premium-ne-ifa-2017/20%Always2017-09-01 10:36