XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/iphone-x-dhe-face-id-kalojne-sukses-proven-e-binjakeve/20%Always2017-11-01 07:17
https://pcworld.al/facebook-propaganda-ruse-ne-rrjetin-social-eshte-pare-nga-126-milion-amerikane/20%Always2017-10-31 16:17
https://pcworld.al/sofia-arabia-saudite-jep-shtetesine-nje-roboti/20%Always2017-10-31 16:14
https://pcworld.al/oneplus-5t-shfaqet-nje-ekran-6-inc-pa-skaje/20%Always2017-10-31 15:54
https://pcworld.al/shfletuesi-samsung-vjen-per-te-gjithe-perdoruesit-e-telefoneve-android/20%Always2017-10-31 14:18
https://pcworld.al/samsung-fitoi-109-milion-dollar-ne-dite-ne-tre-mujorin-e-trete-te-2017-es/20%Always2017-10-31 12:39
https://pcworld.al/telefoni-revolucionar-dy-ekrane-zte-del-ne-shitje-1-nentor/20%Always2017-10-31 12:31
https://pcworld.al/microsoft-pajis-surface-pro-rrjet-lte-advanced/20%Always2017-10-31 12:31
https://pcworld.al/apple-largon-komponentet-e-qualcomm-nga-iphone-dhe-ipad/20%Always2017-10-31 09:32
https://pcworld.al/hmd-prezantoi-telefonin-te-lire-nokia-qe-mund-te-blini-nokia-2/20%Always2017-10-31 08:48
https://pcworld.al/google-pixel-2-xl-probleme-regjistrimin-e-audios/20%Always2017-10-30 22:23
https://pcworld.al/shitjet-e-nintendo-switch-u-rriten-175-krahasuar-nje-vit-pare/20%Always2017-10-30 15:07
https://pcworld.al/monedhat-dixhitale-te-bankave-qendrore-jane-e-ardhmja-jo-monedha-kriptografike/20%Always2017-10-30 14:57
https://pcworld.al/google-te-paraqese-rezultatet-e-kerkimit-sipas-vendodhjes/20%Always2017-10-30 14:43
https://pcworld.al/intel-nxjerr-ne-shitje-ssd-te-e-para-optane-per-desktopet-dhe-kompjuterat-e-punes/20%Always2017-10-30 14:19
https://pcworld.al/apple-largon-nje-inxhinier-nga-puna-pasi-vajza-e-tij-publikoi-nje-video-te-iphone-x/20%Always2017-10-30 14:27
https://pcworld.al/samsung-internet-sjell-night-mode-ne-android/20%Always2017-10-30 11:51
https://pcworld.al/firmat-teknologjike-duhet-te-bejne-shume-kunder-ekstremizmit-thote-forumi-ekonomik-boteror/20%Always2017-10-30 11:35
https://pcworld.al/bmw-z8-ta-e-steve-jobs-del-ne-ankand-per-400000-dollar/20%Always2017-10-30 09:10
https://pcworld.al/bitcoin-arrin-tjeter-rekord-vleresohet-6300-dollar/20%Always2017-10-30 08:56
https://pcworld.al/apple-porosite-e-iphone-x-pertej-pritshmerive/20%Always2017-10-29 21:22
https://pcworld.al/google-ndeshkon-pirate-bay-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2019-02-21 16:10
https://pcworld.al/samsung-prezanton-samsung-galaxy-tab-e-ri-8-0-nje-tablet-dizenjuar-per-tu-perdorur-cdo-dite-nga-e-gjithe-familja/20%Always2017-10-28 16:16
https://pcworld.al/sony-prezantoi-linjen-e-re-buxhetore-xperia-r/20%Always2017-10-27 19:20
https://pcworld.al/whatsapp-ne-fund-lejon-perdoruesit-te-terheqin-mesazhet-e-derguara/20%Always2017-10-27 16:26
https://pcworld.al/google-kunderpergjigjet-ankesave-per-ekranin-e-pixel-2-xl-rrit-garancine-ne-dy-vite/20%Always2017-10-27 15:01
https://pcworld.al/kompjuteri-juaj-mund-te-jete-duke-prodhuar-bitcoin-per-hakerat/20%Always2017-10-27 18:58
https://pcworld.al/amazon-google-microsoft-dhe-intel-shenojne-miliard-dollar-te-ardhura/20%Always2017-10-27 11:14
https://pcworld.al/bleresit-e-iphone-x-duhet-te-presin-te-pakten-edhe-6-jave/20%Always2017-10-27 11:14
https://pcworld.al/microsoft-office-365-ka-120-milion-perdorues-biznesi/20%Always2017-10-27 10:45
https://pcworld.al/twitter-prane-tre-mujorit-te-pare-fitimprures-ne-historine-e-kompanise/20%Always2017-10-27 08:10
https://pcworld.al/fillojne-zyrtarisht-porosite-e-apple-iphone-x/20%Always2017-10-27 08:10
https://pcworld.al/amd-prezanton-procesoret-te-shpejte-ne-bote-per-laptopet/20%Always2017-10-26 18:57
https://pcworld.al/twitter-bllokon-reklamimin-per-russia-today-dhe-sputnik/20%Always2017-10-26 15:35
https://pcworld.al/kalimi-nga-nje-aplikacion-tek-tjetri-ne-iphone-x-nje-gjest-dhe-animacion-pazakonte/20%Always2017-10-26 15:25
https://pcworld.al/facebook-lancon-nje-treg-te-dedikuar-makinave-ne-rrjetin-social/20%Always2017-10-26 15:15
https://pcworld.al/kamioni-pare-elektrik-daimler-pershkon-nje-distance-prej-350-kilometrash/20%Always2017-10-26 14:50
https://pcworld.al/perdoruesit-e-telefoneve-android-kane-shpenzuar-325-miliard-ore-ne-aplikacione/20%Always2017-10-26 10:48
https://pcworld.al/makinat-hidrogjen-toyota-beson-se-mirai-ka-nje-te-ardhme/20%Always2017-10-26 10:38
https://pcworld.al/apple-hedh-poshte-pretendimet-e-bloomberg-se-ka-reduktuar-cilesine-e-face-id/20%Always2017-10-26 10:37
https://pcworld.al/facebook-adopton-videot-4k/20%Always2017-10-26 07:30
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-e-pare-eksperimental-te-android-8-1-oreo/20%Always2017-10-26 07:22
https://pcworld.al/nje-robot-ne-madhesine-e-nje-insekti-mund-te-fluturoje-nga-ajri-ne-uje/20%Always2017-10-26 07:12
https://pcworld.al/seagate-prezanton-nje-disk-kapacitet-4tb-per-playstation-4/20%Always2017-10-25 20:33
https://pcworld.al/kaspersky-pranon-se-ka-marre-nje-mjet-hakimi-te-nsa-se-nga-nje-kompjuter-ne-shba/20%Always2017-10-25 13:56
https://pcworld.al/nokia-lancon-nje-program-beta-per-testimin-e-android-8-0-oreo/20%Always2017-10-25 13:39
https://pcworld.al/microsoft-vret-aksesorin-shume-popullor-kinect/20%Always2017-10-25 13:30
https://pcworld.al/apple-ka-kompromentuar-saktesine-e-face-id-per-te-rritur-prodhimin-e-iphone-x/20%Always2017-10-25 10:13
https://pcworld.al/perditesimi-telefoneve-samsung-ne-android-8-0-oreo-nis-ne-fillim-te-2018-es/20%Always2017-10-25 09:54
https://pcworld.al/htc-prezanton-nje-telefon-te-ri-2-nentor/20%Always2017-10-25 07:35
https://pcworld.al/hollanda-eshte-shtepia-e-ures-se-pare-ndertuar-nga-nje-printer-3d/20%Always2017-10-25 07:24
https://pcworld.al/instagram-lejon-deri-ne-dy-persona-ti-bashkohen-nje-transmetimi-live/20%Always2017-10-25 07:16
https://pcworld.al/bashkethemeluesi-apple-steve-wozniak-nuk-te-bleje-nje-iphone-x/20%Always2017-10-25 07:03
https://pcworld.al/google-ju-mbron-nga-pergjimet-ne-android-dns-tls/20%Always2017-10-25 06:52
https://pcworld.al/gmail-sjell-mbeshtetjen-per-shtojcat-e-paleve-te-treta/20%Always2017-10-25 06:37
https://pcworld.al/kush-jane-gjigandet-e-teknologjise-lobojne-se-shumti-ne-evrope/20%Always2017-10-24 16:28
https://pcworld.al/nje-sulm-kibernetik-goditi-te-marten-nje-aeroport-dhe-metrote-ne-ukraine/20%Always2017-10-24 16:24
https://pcworld.al/antivirusi-google-play-store-dobeti-nga-21-aplikacione-sigurie-te-testuara/20%Always2017-10-24 15:41
https://pcworld.al/apple-nuk-mund-te-prodhoje-shume-sesa-20-milion-iphone-x-kete-vit/20%Always2017-10-24 12:31
https://pcworld.al/10-aplikacionet-android-te-shkarkuara-per-muajin-shtator/20%Always2017-10-24 11:08
https://pcworld.al/nje-foto-e-oneplus-5t-zbulon-nje-tjeter-flagship-ekran-pa-skaje/20%Always2017-10-24 10:49
https://pcworld.al/huawei-ka-shitur-100-milion-pajisje-pergjate-2017-es/20%Always2017-10-24 10:39
https://pcworld.al/pergjigja-e-google-ndaj-iphone-nje-start-te-veshtire/20%Always2017-10-24 08:25
https://pcworld.al/facebook-eksperimenton-news-feed-nje-per-postimet-personale-dhe-nje-per-komerciale/20%Always2017-10-24 08:30
https://pcworld.al/16-vite-pare-apple-prezantoi-ipod-pare/20%Always2017-10-23 18:24
https://pcworld.al/apple-dhe-samsung-perseri-ne-gjykate-per-patentat-e-dizajnit-te-iphone/20%Always2017-10-23 14:03
https://pcworld.al/nje-perkthim-gabuar-ne-facebook-alarmon-policine-izraelite/20%Always2017-10-23 13:50
https://pcworld.al/kaspersky-te-ofroje-kodin-burimor-te-antivirusit-per-hetim/20%Always2017-10-23 13:14
https://pcworld.al/blackberry-keyone-black-edition-ofron-shume-sesa-nje-ngjyre-te-re/20%Always2017-10-23 12:52
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-video-private-nga-rrjeti-social-facebook/20%Always2017-10-23 12:54
https://pcworld.al/apple-nuk-shet-modelin-256gb-te-iphone-7/20%Always2017-10-23 07:50
https://pcworld.al/apple-paditet-ne-gjykate-nga-nje-kompani-japoneze-per-termin-animoji/20%Always2017-10-23 07:43
https://pcworld.al/si-ngjante-puna-ne-nje-kompjuter-windows-95/20%Always2017-10-22 11:12
https://pcworld.al/lideret-evropian-kerkojne-propozime-per-menyren-e-taksimit-te-gjigandeve-online/20%Always2017-10-22 10:50
https://pcworld.al/presidenti-bankes-qendrore-evropiane-injoron-bitcoinin-duhet-te-maturohet/20%Always2017-10-22 07:52
https://pcworld.al/huawei-prezanton-vitin-e-ardhshem-nje-telefon-ekran-qe-paloset/20%Always2017-10-21 15:15
https://pcworld.al/facebook-messenger-dergon-para-permes-paypal/20%Always2017-10-21 14:57
https://pcworld.al/samsung-avancon-shume-ne-rang-global-galaxy-tab-active2-te-permiresuar-nje-tablet-optimizuar-per-bizneset/20%Always2017-10-20 20:53
https://pcworld.al/shpejtesia-e-internetit-shqiperia-e-fundit-ne-rajon/20%Always2017-10-20 15:16
https://pcworld.al/java-e-pare-e-shitjeve-te-iphone-x-pritet-te-sjelle-probleme-per-apple/20%Always2017-10-20 15:12
https://pcworld.al/butoni-try-now-ne-play-store-identifikon-aplikacionet-e-castit/20%Always2017-10-20 14:54
https://pcworld.al/albtelecom-triumfon-me-marrjen-e-cmimit-te-arte-nderkombetar-sap-quality-award-ne-fushen-e-it/20%Always2017-10-20 14:36
https://pcworld.al/facebook-te-lejoje-publikuesit-e-lajmeve-te-ofrojne-abonime-pagese-per-lexuesit/20%Always2017-10-20 11:11
https://pcworld.al/paypal-thyen-rekord-pagesat-mobile-te-cilat-arriten-nje-volum-prej-40-miliard-dollaresh/20%Always2017-10-20 09:52
https://pcworld.al/adoptimi-ios-11-arrin-ne-55-nje-muaj-nga-debutimi/20%Always2017-10-20 08:08
https://pcworld.al/komuna-e-prishtines-prezantoi-e-kiosku-n-e-ri-sherbime-te-reja/20%Always2017-10-20 09:31
https://pcworld.al/cmontimi-pixel-2-xl-nga-ifixit-zbulon-supriza/20%Always2017-10-19 16:50
https://pcworld.al/lyft-ngriti-nje-investim-prej-1-miliard-dollaresh-nga-alphabet/20%Always2017-10-19 16:50
https://pcworld.al/facebook-teston-statuset-e-perkohshme/20%Always2017-10-19 16:50
https://pcworld.al/nje-iphone-8-anemike-demton-rende-besimin-e-investitoreve-tek-apple/20%Always2017-10-19 16:50
https://pcworld.al/ruajtja-e-pronesise-intelektuale-shqiperia-e-118-nga-129-vende/20%Always2017-10-19 07:08
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-gjeneraten-e-dyte-te-asistentit-virtual-bixby-2-0/20%Always2017-10-19 13:32
https://pcworld.al/ebay-zhgenjen-investitoret-pas-parashikimeve-per-renien-e-te-ardhurave/20%Always2017-10-19 06:55
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-perditesimin-e-vjeshtes-se-krijuesve-ne-windows-10/20%Always2017-10-19 06:48
https://pcworld.al/edhe-apple-ka-adresuar-krack-problemin-e-sigurise-ne-rrjetet-wi-fi/20%Always2017-10-18 15:30
https://pcworld.al/panasonic-ofron-internet-lte-ne-180-shtete-sherbimin-p-180/20%Always2017-10-18 15:13
https://pcworld.al/netflix-shton-5-3-milion-abonente-te-rinj-ne-tre-mujorin-e-fundit/20%Always2017-10-18 14:48
https://pcworld.al/chrome-62-shume-paralajmerime-per-sajtet-http/20%Always2017-10-18 13:51
https://pcworld.al/jpmorgan-blen-startupin-fintech-wepay/20%Always2017-10-18 13:13
https://pcworld.al/volvo-pozicionohet-si-rivali-kryesor-tesla-makinen-e-pare-elektrike-polestar-1/20%Always2017-10-18 10:39
https://pcworld.al/cfare-ndodh-ne-internet-vetem-ne-1-minute/20%Always2017-10-18 07:54
https://pcworld.al/whatsapp-sjell-shperndarjen-live-te-vendodhjes-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-10-18 07:50
https://pcworld.al/microsoft-abuzon-privatesine-e-perdoruesve-thone-autoritetet-holandeze/20%Always2017-10-18 07:29
https://pcworld.al/google-lancoi-nivele-te-avancuara-sigurie-per-perdoruesit-e-rrezikuar-ne-gmail/20%Always2017-10-18 07:16
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-gjeneraten-e-dyte-te-laptopit-2n1-surface-book/20%Always2017-10-18 07:07
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-perditesimin-e-dyte-te-krijuesve-ne-windows-10-per-kete-vit/20%Always2017-10-18 06:36
https://pcworld.al/google-calendar-ne-ueb-vjen-nje-pamje-te-re/20%Always2017-10-17 16:45
https://pcworld.al/facebook-blen-aplikacionin-e-komplimenteve-anonime-tbh/20%Always2017-10-17 15:51
https://pcworld.al/galaxy-tab-active-2-ekran-8-inc-dhe-bateri-4450-mah-eshte-tableti-radhes-samsung/20%Always2017-10-17 14:12
https://pcworld.al/google-shton-tre-planete-dhe-nente-hena-ne-maps-planets/20%Always2017-10-17 14:02
https://pcworld.al/heart-konfirmon-nje-sulm-kibernetik-ku-jane-prekur-8-milion-llogari/20%Always2017-10-17 14:02
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-te-galaxy-a5-dhe-a7-2018/20%Always2017-10-17 14:01
https://pcworld.al/qualcomm-kryen-testin-e-pare-te-5g-se-nga-nje-pajisje-mobile/20%Always2017-10-17 09:21
https://pcworld.al/microsoft-mbyll-problemin-e-sigurise-se-wi-fi-krack-nje-perditesim-sigurie/20%Always2017-10-17 09:01
https://pcworld.al/microsoft-demonstron-ndryshimet-qe-sjell-dizajni-fluent-ne-windows-10/20%Always2017-10-17 09:26
https://pcworld.al/pas-kritikave-oneplus-terhiqet-nga-grumbullimi-informacioneve-te-pajisjeve/20%Always2017-10-17 08:01
https://pcworld.al/shitjet-e-iphone-8-shume-uleta-se-te-iphone-7-es-thone-analistet/20%Always2017-10-16 17:07
https://pcworld.al/adobe-ngre-alarmin-hakerat-por-shfrytezojne-nje-problem-sigurie-ne-flash/20%Always2017-10-16 16:55
https://pcworld.al/shpallen-fituesit-e-gares-hack-day-kosova-2017/20%Always2017-10-16 16:01
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-serite-mate-10-telefonet-e-pare-nje-cip-te-inteligjences-artificiale/20%Always2017-10-16 14:07
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-redmi-5a-nje-telefon-android-cili-kushton-pak-se-100-dollar/20%Always2017-10-16 11:41
https://pcworld.al/rusia-pritet-te-hedhe-ne-qarkullim-monedhen-zyrtare-virtuale-cryptoruble/20%Always2017-10-16 11:23
https://pcworld.al/microsoft-edge-le-pas-chrome-dhe-firefox-per-nga-siguria/20%Always2017-10-16 09:31
https://pcworld.al/huawei-parakalon-apple-ne-2018-si-prodhuesi-dyte-madh-ne-bote-telefoneve-thone-analistet/20%Always2017-10-16 09:07
https://pcworld.al/zbulohet-nje-problem-kritik-ne-sigurine-e-rrjeteve-wi-fi/20%Always2017-10-16 11:05
https://pcworld.al/ja-sesi-te-blini-nga-microsoft-duke-perdorur-bitcoin/20%Always2017-10-15 13:01
https://pcworld.al/500-milion-kompjutera-po-perdoren-per-te-prodhuar-monedha-virtuale/20%Always2017-10-15 12:55
https://pcworld.al/samsung-kalon-sukses-tragjedine-e-galaxy-note-7-es/20%Always2017-10-14 16:12
https://pcworld.al/tesla-largon-400-punonjes-si-rezultat-performances-se-dobet/20%Always2017-10-14 15:59
https://pcworld.al/bitcoin-nuk-ndalet-kalon-vleren-e-5800-dollareve/20%Always2017-10-13 16:33
https://pcworld.al/denuar-burg-trashegimtari-samsung-shikon-teksa-pasuria-e-tij-kap-vleren-e-2-miliard-dollareve/20%Always2017-10-13 16:16
https://pcworld.al/qytetaret-amerikane-mund-te-porositin-ushqim-nga-rrjeti-social-facebook/20%Always2017-10-13 15:23
https://pcworld.al/fillon-hakimi-ne-garen-hack-day-kosova-2017/20%Always2017-10-13 14:59
https://pcworld.al/monedha-virtuale-e-nje-miniere-e-cila-furnizohet-nga-era-energji-financon-kerkimet-ne-ndryshimin-e-klimes/20%Always2017-10-13 14:48
https://pcworld.al/akep-publikoi-treguesit-statistikore-per-tre-mujorin-e-dyte-te-2017-es/20%Always2017-10-13 13:43
https://pcworld.al/deutsche-telekom-instalon-antenat-e-para-5g-ne-evrope/20%Always2017-10-13 13:00
https://pcworld.al/nje-sms-ne-draft-merret-si-testament-nga-nje-gjykate-australiane/20%Always2017-10-13 11:20
https://pcworld.al/apple-konfirmon-dizajn-te-ri-radikal-te-iphone/20%Always2017-10-13 12:56
https://pcworld.al/mberrijne-facebook-stories-per-faqet-e-rrjetit-social/20%Always2017-10-13 08:38
https://pcworld.al/jep-doreheqjen-ceo-samsung-kwon-oh-hyun/20%Always2017-10-13 08:20
https://pcworld.al/tim-cook-preferon-realitetin-e-shtuar-ne-vend-te-realitetit-virtual/20%Always2017-10-13 08:11
https://pcworld.al/samsung-drejt-nje-tre-mujori-tjeter-rekord-te-ardhurash/20%Always2017-10-13 08:12
https://pcworld.al/lg-te-ndertoje-fabriken-te-madhe-te-baterive-per-makinat-elektrike-ne-evrope/20%Always2017-10-12 17:01
https://pcworld.al/samsung-pritet-te-prezantoje-bixby-2-0-javen-e-ardhshme/20%Always2017-10-12 16:48
https://pcworld.al/google-duo-tashme-pjese-integrale-e-telefoneve-android/20%Always2017-10-12 13:50
https://pcworld.al/zbulohet-flagshipi-ri-android-nokia-9-ekran-5-5-inc-dhe-snapdragon-835/20%Always2017-10-12 13:31
https://pcworld.al/trashegimtari-fronit-te-samsung-jay-y-lee-apeloi-denimin-burg/20%Always2017-10-12 12:38
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-kalon-per-te-pare-kufirin-e-5000-dollareve/20%Always2017-10-12 11:15
https://pcworld.al/perditesimet-e-tetorit-ne-windows-10-shkaktojne-ekranin-blu-te-vdekjes/20%Always2017-10-12 12:26
https://pcworld.al/docsis-3-1-sjell-internet-shpejtesi-10gbps-per-rrjetet-kabllore-dhe-konsumatoret/20%Always2017-10-12 06:53
https://pcworld.al/oneplus-grumbullon-te-dhena-nga-perdoruesit-e-telefoneve-pa-dijenine-e-tyre/20%Always2017-10-12 06:39
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-pajisjen-e-re-te-realitetit-virtual-oculus-go/20%Always2017-10-12 06:29
https://pcworld.al/apple-publikoi-perditesimin-ios-11-0-3-per-iphone-dhe-ipad/20%Always2017-10-11 21:46
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-duam-1-miliard-njerez-ne-realitetin-virtual/20%Always2017-10-11 20:43
https://pcworld.al/apple-bashkepunon-lg-per-ekranin-palosje-te-iphone-ne-2020-en/20%Always2017-10-11 18:05
https://pcworld.al/pse-duhet-te-perdorni-messenger-lite-ne-vend-te-messenger/20%Always2017-10-11 17:55
https://pcworld.al/volkswagen-investon-1-4-miliard-euro-per-kamionet-dhe-autobuset-elektrik/20%Always2017-10-11 15:11
https://pcworld.al/microsoft-nuk-mbeshtet-windows-10-1511-dhe-office-2007/20%Always2017-10-11 12:47
https://pcworld.al/twitter-sjell-vecorine-te-re-happening-now/20%Always2017-10-11 11:18
https://pcworld.al/google-blen-apple-per-9-miliard-dollar-thote-nje-burse-amerikane/20%Always2017-10-11 07:56
https://pcworld.al/inteligjenca-izraelite-hakerat-ruse-perdorin-kaspersky/20%Always2017-10-11 07:42
https://pcworld.al/hakimi-deloitte-ka-prekur-350-kliente-ne-mesin-e-tyre-agjenci-qeveritare/20%Always2017-10-11 07:26
https://pcworld.al/specifikat-e-harduerit-te-blackberry-motion-trup-metalik-dhe-ekran-5-5-inc-full-hd/20%Always2017-10-10 21:02
https://pcworld.al/microsoft-integron-cortanan-ne-skype/20%Always2017-10-10 20:47
https://pcworld.al/hakerat-koreano-verior-kane-vjedhur-planet-e-luftes-se-korese-se-jugut-dhe-shba-ve/20%Always2017-10-10 17:06
https://pcworld.al/nvidia-prezantoi-cipet-e-para-kompjuterike-per-makinat-plotesisht-autonome/20%Always2017-10-10 16:04
https://pcworld.al/japonia-leshon-satelitin-e-katert-gps-te-saktesise-se-larte-ne-orbite/20%Always2017-10-10 16:04
https://pcworld.al/banka-qendrore-e-rusise-shpall-te-jashteligjshme-bursat-e-kembimit-te-monedhave-virtuale/20%Always2017-10-10 16:03
https://pcworld.al/nokia-terhiqet-nga-biznesi-realitetit-virtual/20%Always2017-10-10 11:19
https://pcworld.al/microsoft-vret-windows-10-mobile/20%Always2017-10-10 09:21
https://pcworld.al/twitter-te-ofroje-nje-buton-dedikuar-ruajtjes-se-cicerimave/20%Always2017-10-10 09:20
https://pcworld.al/apple-fillon-hetimet-ndaj-baterive-qe-fryhen-ne-iphone-8-plus/20%Always2017-10-10 07:55
https://pcworld.al/perditesimet-apple-ne-ios-nuk-ngadalesojne-modelet-e-vjetra-te-iphone/20%Always2017-10-09 20:08
https://pcworld.al/facebook-lancoi-nje-aplikacion-desktop-te-workplace/20%Always2017-10-09 16:59
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shtoni-nje-slider-ne-taskbar-ne-windows-10/20%Always2017-10-09 17:22
https://pcworld.al/edhe-google-ka-zbuluar-nje-fushate-propagandistike-ruse-ne-reklamat-e-saj/20%Always2017-10-09 16:58
https://pcworld.al/seagate-barracuda-pro-eshte-nje-hardisk-kapacitet-12-terabajt/20%Always2017-10-09 16:58
https://pcworld.al/te-ardhurat-kolosale-te-google-nga-reklamimi-online/20%Always2017-10-09 08:41
https://pcworld.al/nje-grua-ne-kine-humbet-pjeserisht-shikimin-pas-luajti-per-8-ore-lojen-honour-kings/20%Always2017-10-09 08:33
https://pcworld.al/microsoft-windows-phone-ka-vdekur/20%Always2017-10-09 08:27
https://pcworld.al/tesla-shtyn-perseri-prezantimin-e-kamionit-elektrik-modeli-3-ne-veshtiresi/20%Always2017-10-09 12:46
https://pcworld.al/paul-papadimitriou-surpriza-e-fundit-e-allweb/20%Always2017-10-09 08:06
https://pcworld.al/prezantohet-zyrtarisht-blackberry-motion-ekran-5-5-inc-dhe-bateri-4000-mah/20%Always2017-10-08 20:46
https://pcworld.al/sulmet-kibernetike-ekspertet-shqiperia-e-rrezikuar/20%Always2017-10-08 16:50
https://pcworld.al/sa-vende-pune-te-jene-viktime-e-automatizimit/20%Always2017-10-07 15:55
https://pcworld.al/google-rikthen-komunikimin-celular-ne-porto-riko-permes-balonave/20%Always2017-10-07 15:41
https://pcworld.al/baterite-e-iphone-8-plus-fryhen-dhe-shkaktojne-hapjen-e-kapakeve-te-telefonit/20%Always2017-10-06 17:31
https://pcworld.al/blackberry-motion-eshte-telefoni-dyte-marken-blackberry-prodhuar-nga-tcl/20%Always2017-10-06 17:31
https://pcworld.al/aol-instant-messenger-mbyllet-pas-20-vitesh/20%Always2017-10-06 17:32
https://pcworld.al/apple-konfirmon-emoji-te-reja-per-iphone-dhe-ipad-ne-ios-11-1/20%Always2017-10-06 17:32
https://pcworld.al/huawei-konfirmon-baterine-masive-te-mate-10-prej-4000-mah/20%Always2017-10-06 10:52
https://pcworld.al/rusia-ka-vjedhur-informacione-nga-nsa-ja-ndihmen-e-kaspersky/20%Always2017-10-06 09:50
https://pcworld.al/grupi-vodafone-prezantoi-strategjine-e-re-te-markes-dhe-sloganit/20%Always2017-10-06 09:51
https://pcworld.al/allweb-albania-2017-mirepret-folesin-robert-petkovic/20%Always2017-10-06 08:29
https://pcworld.al/ubt-cert-organizon-edicionin-e-dyte-aktivitetin-per-siguri-kibernetike-hack-day-kosova-2017/20%Always2017-10-06 08:08
https://pcworld.al/swisscontact-dhe-microsoft-sjellin-mjedisin-e-pare-virtual-per-mesimin-ne-arsimin-profesional-shqiperi/20%Always2017-10-06 07:05
https://pcworld.al/microsoft-sjell-shfletuesin-edge-ne-android-dhe-ios/20%Always2017-10-05 17:33
https://pcworld.al/samsung-hmd-odyssey-prezanton-pervojen-te-fundit-te-realitetit-mix-te-windows/20%Always2017-10-05 17:33
https://pcworld.al/konferenca-e-marketingut-dixhital-allweb-vjen-nje-oferte-per-studentet/20%Always2017-10-05 14:36
https://pcworld.al/sandisk-prezantoi-kartat-sd-dhe-microsd-qe-funksionojne-ne-temperatura-ekstreme/20%Always2017-10-05 14:30
https://pcworld.al/lenovo-perkujton-25-vjetorin-e-thinkpad-laptopin-t470/20%Always2017-10-05 14:08
https://pcworld.al/hakimi-yahoo-le-ne-hije-cdo-hakim-tjeter-ne-historine-e-internetit/20%Always2017-10-05 06:37
https://pcworld.al/mozilla-firefox-braktis-perfundimisht-xp-dhe-visten-ne-qershor-2018/20%Always2017-10-05 06:13
https://pcworld.al/facebook-konfirmoi-se-historite-e-instagram-tashme-mund-te-ndahen-ne-historite-e-facebook/20%Always2017-10-05 06:04
https://pcworld.al/pixelbook-eshte-laptopi-pare-2n1-google-per-masat/20%Always2017-10-05 05:56
https://pcworld.al/komisioni-evropian-dergon-irlanden-ne-gjykate-nuk-ka-vjelur-gjoben-13-miliard-euroshe-nga-apple/20%Always2017-10-05 05:36
https://pcworld.al/google-pixel-2-pixel-2-xl-nje-sfide-e-vertete-per-apple-dhe-iphone/20%Always2017-10-04 22:03
https://pcworld.al/blerja-e-nje-makine-elektrike-opsioni-shtrenjte/20%Always2017-10-04 15:22
https://pcworld.al/trupat-e-nato-s-ne-evropen-lindore-ne-shenjester-te-sulmeve-kibernetike-nga-rusia/20%Always2017-10-04 15:15
https://pcworld.al/komisioni-evropian-kerkon-nga-amazon-ti-paguaje-250-milion-euro-taksa-te-papaguara-luksemburgut/20%Always2017-10-04 13:44
https://pcworld.al/google-allo-web-disponueshem-ne-ios-firefox-dhe-opera-krahas-chrome-dhe-android/20%Always2017-10-04 11:10
https://pcworld.al/apple-microsoft-riparojne-problemin-e-ios-e-mail-t-e-hostuara-nga-microsoft/20%Always2017-10-04 10:58
https://pcworld.al/dropbox-perditeson-marken-elemente-dizajni-dhe-logo-te-re/20%Always2017-10-04 10:24
https://pcworld.al/instagram-pasuron-historite-sondazhe/20%Always2017-10-04 10:12
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-prezantimin-e-google-pixel-2/20%Always2017-10-04 09:44
https://pcworld.al/tatimet-publikojne-manualin-e-deklarimit-elektronik/20%Always2019-01-01 23:56
https://pcworld.al/nje-cift-amerikan-vjedh-sende-vlere-1-2-milion-dollar-nga-amazon/20%Always2017-10-04 09:35
https://pcworld.al/tesla-nuk-mban-premtimin-prodhon-vetem-260-model-3-nga-1500-te-parashikuara/20%Always2017-10-03 21:29
https://pcworld.al/sulmi-kibernetik-2013-es-ka-prekur-te-3-miliard-llogarite-e-yahoo/20%Always2017-10-03 21:18
https://pcworld.al/universiteti-europian-tiranes-organizon-edicionin-e-dyte-te-sec2u/20%Always2017-10-03 17:33
https://pcworld.al/xiaomi-shet-mbi-10-milion-telefone-vetem-ne-shtator/20%Always2017-10-03 15:48
https://pcworld.al/whatsapp-prezantoi-nje-set-te-ri-emoji-ne-android/20%Always2017-10-03 13:15
https://pcworld.al/rusia-jep-qasje-ne-internet-korese-se-veriut/20%Always2017-10-03 09:38
https://pcworld.al/facebook-10-milion-njerez-kane-pare-reklamat-e-financuara-nga-rusia/20%Always2017-10-03 09:36
https://pcworld.al/publikohen-foto-zyrtare-te-google-pixel-2-xl/20%Always2017-10-03 09:12
https://pcworld.al/microsoft-mbyll-sherbimin-e-muzikes-groove-music-pass-transferon-perdoruesit-tek-spotify/20%Always2017-10-03 08:43
https://pcworld.al/nje-muaj-nga-zyrtarizimi-android-8-0-oreo-arrin-adoptim-vetem-0-2/20%Always2017-10-03 07:58
https://pcworld.al/shfletuesi-microsoft-edge-ka-mbi-70-shtojca/20%Always2017-10-02 17:25
https://pcworld.al/raporti-google-autoritetet-shqiptare-0-kerkesa-per-informacion-autoritetet-kosovare-3/20%Always2017-10-02 19:23
https://pcworld.al/ubt-hapi-qendren-e-inovacionit-social-colibri-nis-java-e-inovacionit-social/20%Always2017-10-02 17:26
https://pcworld.al/tesla-prane-perfundimit-te-baterise-te-madhe-ne-bote/20%Always2017-10-02 16:11
https://pcworld.al/facebook-teston-teknologjine-e-njohjes-se-fytyres-per-rikuperimin-e-fjalekalimeve/20%Always2017-10-02 13:13
https://pcworld.al/google-pixel-2-prezantimi-karakteristika-cmimi-dhe-cdo-gje-qe-dime-rreth-tij/20%Always2017-10-02 11:07
https://pcworld.al/google-braktis-politiken-kontroverse-first-click-free/20%Always2017-10-02 08:54
https://pcworld.al/investitoret-ne-teknologji-kthejne-syte-nga-evropa/20%Always2017-10-02 08:42
https://pcworld.al/reklamat-nuk-funksionojne-prandaj-uebsajtet-po-perdorin-elektricitetin-tuaj-per-te-paguar-faturat-e-tyre/20%Always2017-10-02 08:07
https://pcworld.al/bordi-uber-kerkon-reduktimin-e-influences-se-kalanick/20%Always2017-10-02 16:11
https://pcworld.al/numri-kerkesave-shteterore-per-informacion-ndaj-google-rritet-ndjeshem-ne-2017-en/20%Always2017-10-01 14:56
https://pcworld.al/elon-musk-te-dergoje-njerez-nga-londra-ne-nju-jork-ne-29-minuta/20%Always2017-10-01 14:41