XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/pas-imagination-technologies-apple-kthen-shpinen-dialog-semiconductor/20%Always2017-11-30 19:09
https://pcworld.al/coinbase-urdherohet-ti-dorezoje-sherbimit-tatimor-amerikan-informacionet-e-14000-mije-perdoruesve/20%Always2017-11-30 17:56
https://pcworld.al/bombe-ne-bord-nje-rrjet-wireless-devijon-fluturimin-e-turkish-airlines/20%Always2017-11-30 17:03
https://pcworld.al/platforma-e-videove-youtube-sjell-versionin-e-saj-te-historive-quajtur-reels/20%Always2017-11-30 14:56
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-google-ju-ndihmon-te-kurseni-pakon-e-internetit/20%Always2017-11-30 14:10
https://pcworld.al/skandali-pergjimit-te-kaspersky-orkestruar-thote-themeluesi/20%Always2017-11-30 12:05
https://pcworld.al/apple-kerkon-falje-pas-zbulimit-te-nje-problemi-madhor-sigurie-ne-macos/20%Always2017-11-30 10:20
https://pcworld.al/bbc-prezantues-robot-per-festat-e-fundvitit/20%Always2017-11-30 10:20
https://pcworld.al/xiaomi-prezanton-7-dhjetor-redmi-5-dhe-redmi-5-plus/20%Always2017-11-30 10:20
https://pcworld.al/apple-heq-nga-app-store-video-lojerat-presidentin-e-filipineve/20%Always2017-11-29 22:12
https://pcworld.al/htc-u11-pajiset-android-8-0-oreo/20%Always2017-11-29 22:06
https://pcworld.al/bitcoin-konsumon-shume-energji-se-159-shtete-te-botes/20%Always2017-11-30 07:51
https://pcworld.al/microsoft-publikon-versionin-zyrtar-te-shfletuesit-edge-ne-android/20%Always2017-11-29 21:56
https://pcworld.al/shpallet-fajtor-hakeri-yahoo-rrezikon-28-vite-burgim/20%Always2017-11-29 21:56
https://pcworld.al/bitcoin-nuk-eshte-lejueshem-ne-islam-thone-autoritetet-turke-per-ceshtjet-fetare/20%Always2017-11-29 21:56
https://pcworld.al/monedha-e-dyte-virtuale-popullore-ethereum-kalon-vleren-e-500-dollareve/20%Always2017-11-29 15:12
https://pcworld.al/uber-humbet-1-46-miliard-dollar-ne-tre-mujorin-e-trete-te-vitit/20%Always2017-11-29 21:55
https://pcworld.al/bitcoin-vijon-rritjen-fenomenale-arrin-ne-11000-dollar/20%Always2017-11-29 12:42
https://pcworld.al/apple-mund-te-ndertoje-nje-telefon-palosje/20%Always2017-11-29 12:23
https://pcworld.al/samsung-lancoi-nje-ngjyre-te-re-per-galaxy-s8-en/20%Always2017-11-29 11:02
https://pcworld.al/ne-2010-en-dy-pica-kushtonin-10000-bitcoin-sot-100-milion-dollar/20%Always2017-11-29 08:52
https://pcworld.al/motorola-tall-videon-tallese-te-samsung-ndaj-iphone/20%Always2017-11-28 16:57
https://pcworld.al/25-vite-pare-u-dergua-sms-ja-e-pare-nga-nje-telefon/20%Always2017-11-28 13:11
https://pcworld.al/google-adreson-shterimin-e-baterise-nga-aplikacioni-youtube-ne-ios/20%Always2017-11-28 12:59
https://pcworld.al/softbank-ofron-48-miliard-dollar-per-blerjen-e-uber/20%Always2017-11-28 12:29
https://pcworld.al/galaxy-note-8-eshte-telefoni-radhes-android-qe-te-shitet-nga-dyqanet-e-microsoft/20%Always2017-11-28 12:15
https://pcworld.al/bitcoin-per-te-pare-thyen-barrieren-e-10000-dollareve/20%Always2017-11-28 13:03
https://pcworld.al/miratohet-kalimi-frekuencave-te-plus-tek-vodafone-dhe-telekom/20%Always2017-11-28 11:21
https://pcworld.al/nje-teknologji-e-re-e-samsung-premton-ngarkimin-e-baterive-te-telefoneve-per-12-minuta/20%Always2017-11-27 18:59
https://pcworld.al/firefox-quantum-nje-hap-perpara-apo-nje-aventure-tragjike/20%Always2017-11-28 10:32
https://pcworld.al/kampionati-elektronik-formula-1-emocionues-se-ai-prej-se-verteti/20%Always2017-11-27 18:28
https://pcworld.al/filtrat-e-rinj-te-snapchat-njohin-objektet-ne-foto/20%Always2017-11-27 16:55
https://pcworld.al/microsoft-office-debuton-per-te-gjithe-chromebook-et/20%Always2017-11-27 14:41
https://pcworld.al/nje-vendim-gjykate-ndalon-aktivitetin-e-uber-ne-izrael/20%Always2017-11-27 12:45
https://pcworld.al/shqiptaret-paguajne-33-23-dollar-ne-muaj-per-internetin-thuajse-aq-sa-gjermanet/20%Always2017-11-27 11:43
https://pcworld.al/pokemon-go-ka-shkaktuar-miliona-dollar-deme-ne-vetem-148-dite/20%Always2017-11-27 12:30
https://pcworld.al/vlera-totale-e-monedhave-kriptografike-ne-qarkullim-arrin-ne-300-miliard-dollar/20%Always2017-11-27 09:25
https://pcworld.al/nje-fundjave-plot-rekorde-per-bitcoin-arrin-ne-9700-dollar/20%Always2017-11-27 09:28
https://pcworld.al/skema-e-paypal-per-mbrojtjen-e-bleresve-nuk-ruan-nga-padite-e-shitesve/20%Always2017-11-26 18:11
https://pcworld.al/pasuria-e-bosit-te-amazon-arrin-ne-100-3-miliard-dollar/20%Always2017-11-26 17:57
https://pcworld.al/neser-gjykata-jep-denimin-per-hakerin-e-yahoo-karim-baratov/20%Always2017-11-26 17:58
https://pcworld.al/imgur-eshte-hakuar-ne-2014-en-dhe-ekspozuar-1-7-milion-llogari/20%Always2017-11-26 17:32
https://pcworld.al/bitcoin-kapercen-kufirin-e-9000-dollareve/20%Always2017-11-27 12:05
https://pcworld.al/kryetari-bankes-qendrore-zvicerane-monedhat-kriptografike-shume-investim-sesa-monedhe/20%Always2017-11-24 18:13
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-kerkon-shume-kontrolle-per-eksportet-e-teknologjive-te-pergjimit/20%Always2017-11-24 18:01
https://pcworld.al/apple-iphone-x-ne-shitje-ne-shqiperi-dhe-kosove/20%Always2017-11-24 18:14
https://pcworld.al/bmw-investon-237-milion-dollar-ne-nje-qender-kerkimore-per-baterite/20%Always2017-11-24 18:15
https://pcworld.al/tencent-bashkohet-klubit-te-kompanive-500-miliard-dollareshe-le-pas-facebook/20%Always2017-11-24 18:16
https://pcworld.al/huawei-mate-10-pro-shitje-rekord-ne-evrope/20%Always2017-11-24 18:18
https://pcworld.al/intel-braktis-bios-ne-favor-te-uefi-ne-2020-en/20%Always2017-11-24 18:19
https://pcworld.al/jailbreak-i-iphone-ka-marre-fund/20%Always2017-11-24 18:21
https://pcworld.al/twitter-teston-funksionin-e-ruajtjes-se-cicerimave-bookmarks/20%Always2017-11-24 18:20
https://pcworld.al/kamioni-elektrik-tesla-te-kushtoje-te-pakten-150000-dollar/20%Always2017-11-24 18:21
https://pcworld.al/ethereum-vendos-nje-rekord-te-ri-vleresohet-419-dollar/20%Always2017-11-23 21:28
https://pcworld.al/samsung-zbulon-aksidentalisht-telefonin-misterioz-galaxy-x/20%Always2017-11-23 19:33
https://pcworld.al/youtube-ka-fshire-50-kanale-per-femije-permbajtje-te-papershtatshme/20%Always2017-11-23 16:16
https://pcworld.al/tesla-finalizon-fermen-e-baterive-ne-australine-jugore-furnizon-30000-shtepi-energji/20%Always2017-11-23 21:38
https://pcworld.al/lyft-merr-500-milion-dollar-ne-nje-tjeter-raund-investimi/20%Always2017-11-23 13:03
https://pcworld.al/strategjisti-deutsche-bank-u-kerkon-investitoreve-te-shmangin-bitcoin/20%Always2017-11-23 19:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-dergoni-vendodhjen-nga-aplikacioni-whatsapp/20%Always2017-11-23 09:38
https://pcworld.al/facebook-te-lajmeroje-perdoruesit-nese-po-ndjekin-faqe-ruse/20%Always2017-11-23 09:23
https://pcworld.al/singapori-autobuse-pa-shofere-ne-vitin-2022/20%Always2017-11-23 08:49
https://pcworld.al/samsung-te-prezantoje-galaxy-s9-ne-ces-2018-raport/20%Always2017-11-22 21:57
https://pcworld.al/broadcom-pritet-te-rrise-oferten-e-blerjes-se-qualcomm/20%Always2017-11-22 21:22
https://pcworld.al/apple-zbuloi-nje-punesim-ilegal-te-studenteve-ne-nje-fabrike-te-iphone-x-ne-kine/20%Always2017-11-23 08:11
https://pcworld.al/apple-prezanton-iphone-se-2-ne-mars-te-vitit-te-ardhshem/20%Always2017-11-22 20:06
https://pcworld.al/samsung-themelon-nje-qender-kerkimore-te-inteligjences-artificiale/20%Always2017-11-22 14:50
https://pcworld.al/dita-kur-monedhat-dixhitale-te-zevendesojne-parane-prej-letre-ende-larg-thote-banka-e-japonise/20%Always2017-11-28 13:03
https://pcworld.al/facebook-messenger-lejon-dergimin-e-fotove-ne-rezolucion-te-larte/20%Always2017-11-22 19:15
https://pcworld.al/mbi-480-uebsajte-gjurmojne-cdo-buton-te-shtypur-nga-vizitoret/20%Always2017-11-22 11:40
https://pcworld.al/google-ka-gjurmuar-vendodhjen-e-perdoruesve-edhe-kur-lokalizimi-ka-qene-fikur/20%Always2017-11-22 10:08
https://pcworld.al/uber-ka-paguar-nje-grup-hakerash-per-te-fshehur-hakimin-e-57-milion-llogarive/20%Always2017-11-22 08:08
https://pcworld.al/oneplus-5t-del-ne-shitje-lamtumire-oneplus-5/20%Always2017-11-21 20:08
https://pcworld.al/apple-largon-aplikacionin-skype-nga-app-store-ne-kine/20%Always2017-11-21 17:06
https://pcworld.al/femijet-po-humbin-aftesine-per-te-biseduar-per-shkak-te-teknologjise/20%Always2017-11-21 16:58
https://pcworld.al/shikoni-ne-anonimitet-historite-e-instagram-kete-shtojce-te-chrome/20%Always2017-11-21 17:07
https://pcworld.al/google-shpall-lufte-russia-today-dhe-sputnik-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2017-11-21 12:52
https://pcworld.al/microsoft-implementon-stilin-e-apple-per-rezultatet-e-kerkimit-ne-windows-10/20%Always2017-11-21 12:33
https://pcworld.al/ja-sesi-te-krijoni-email-e-profesionale/20%Always2017-11-21 15:56
https://pcworld.al/vidhen-31-milion-dollar-ne-monedha-kriptografike-bie-bitcoin/20%Always2017-11-21 12:39
https://pcworld.al/iphone-x-nje-prej-25-shpikjeve-te-vitit-sipas-time/20%Always2017-11-21 12:41
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-nje-version-te-lire-te-mi-note-3/20%Always2017-11-21 12:42
https://pcworld.al/bitcoin-kalon-vleren-e-8000-dollareve-vendos-rekord-te-ri/20%Always2017-11-20 19:29
https://pcworld.al/uber-blen-24000-volvo-xc90/20%Always2017-11-20 16:22
https://pcworld.al/tencent-behet-kompania-e-pare-kineze-vlere-prej-500-miliard-dollaresh/20%Always2017-11-20 12:51
https://pcworld.al/samsung-po-punon-ne-nje-chromebook-2n1/20%Always2017-11-20 09:27
https://pcworld.al/tesla-shet-nje-bateri-te-jashtme-per-telefonet-android-dhe-iphone/20%Always2017-11-20 09:12
https://pcworld.al/rritja-e-galopante-e-komunitetit-te-reddit/20%Always2017-11-20 09:03
https://pcworld.al/kostoja-e-prodhimit-te-apple-iphone-nder-vite/20%Always2017-11-19 22:09
https://pcworld.al/numri-operatoreve-celulare-te-reduktohet-ne-3-pritet-largimi-plus-communication/20%Always2017-11-19 16:57
https://pcworld.al/dixhitalizimi-shtyhet-mbyllja-e-sinjaleve-analoge-ne-korce/20%Always2017-11-18 12:54
https://pcworld.al/vendoset-ne-hungari-atm-ja-e-pare-e-bitcoin-prane-nje-banke/20%Always2017-11-18 12:43
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-facebook-josh-krijuesit-e-youtube/20%Always2017-11-18 12:18
https://pcworld.al/gjermania-ndalon-shitjen-e-oreve-inteligjente-per-femijet/20%Always2017-11-17 17:52
https://pcworld.al/apple-shtyn-debutimin-e-homepod-ne-2018-en/20%Always2017-11-17 17:53
https://pcworld.al/tesla-publikon-videon-e-rekordit-te-shpejtesise-se-roadster/20%Always2017-11-17 17:11
https://pcworld.al/debatet-rreth-segwit2x-dergojne-vleren-e-bitcoin-ne-8000-dollar/20%Always2017-11-17 17:00
https://pcworld.al/google-heq-aplikacionin-uc-browser-nga-play-store/20%Always2017-11-17 13:39
https://pcworld.al/oneplus-5t-eshte-nje-tjeter-telefon-kompetitiv-ekran-pa-skaje/20%Always2017-11-17 12:32
https://pcworld.al/ubt-cert-anetaresohet-organizaten-boterore-te-sigurise-first/20%Always2017-11-17 13:22
https://pcworld.al/tesla-prezantoi-makinen-te-shpejte-ne-bote-roadster/20%Always2017-11-17 09:24
https://pcworld.al/apple-publikoi-perditesimin-ios-11-1-2/20%Always2017-11-17 09:07
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kufizoni-bandwidth-e-windows-update-ne-widows-10/20%Always2017-11-16 16:54
https://pcworld.al/vimeo-ofron-mbeshtetje-per-video-hdr/20%Always2017-11-16 17:22
https://pcworld.al/aplikacionet-android-mberrijne-ne-acer-chromebook-11-thinkpad-13-dhe-tre-laptope-te-tjere/20%Always2017-11-16 13:33
https://pcworld.al/dragoncard-nje-karte-visa-te-cilen-perdoruesit-shpenzojne-bitcoin-et-e-tyre/20%Always2017-11-16 13:28
https://pcworld.al/apple-watch-identifikon-saktesisht-hipertensionin-dhe-apnean-e-gjumit/20%Always2017-11-16 11:20
https://pcworld.al/twitter-heq-verifikimet-per-disa-llogari/20%Always2017-11-16 11:01
https://pcworld.al/google-maps-nje-dizajn-te-ri-ikonash/20%Always2017-11-16 10:09
https://pcworld.al/kompania-e-sherbimit-te-pagesave-square-teston-shitblerjen-e-bitcoin/20%Always2017-11-16 08:40
https://pcworld.al/si-e-ndertoi-pasurine-e-tij-warren-buffett-arabise/20%Always2017-11-15 17:56
https://pcworld.al/loja-super-mario-run-se-shpejti-nje-film/20%Always2017-11-15 17:51
https://pcworld.al/android-8-0-oreo-rritet-minimalisht-marshmallow-versioni-popullor/20%Always2017-11-15 17:36
https://pcworld.al/microsoft-zbuloi-nje-version-te-vecante-te-skype-per-bizneset-e-vogla-dhe-freelancerat/20%Always2017-11-15 21:01
https://pcworld.al/rusia-ka-promovuar-ne-twitter-referendumin-brexit-perpara-zgjedhjeve/20%Always2017-11-15 12:56
https://pcworld.al/fossil-prezantoi-oren-e-pare-sportive-android-wear-q-control/20%Always2017-11-15 12:37
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-aprovojne-ilacin-e-pare-dixhital/20%Always2017-11-15 11:21
https://pcworld.al/nje-substance-e-quajtur-grafin-mund-te-rrise-shpejtesine-e-kompjuterave-tane-1000/20%Always2017-11-15 11:12
https://pcworld.al/firefox-quantum-mberrin-edhe-ne-android/20%Always2017-11-15 13:29
https://pcworld.al/nje-prej-bankave-te-medha-aziatike-thote-se-bitcoin-eshte-nje-skeme-ponzi/20%Always2017-11-15 10:37
https://pcworld.al/mozilla-anulon-marreveshjen-yahoo-google-perseri-motori-kryesor-kerkimit-ne-firefox/20%Always2017-11-15 10:39
https://pcworld.al/nje-femije-10-vjecar-tregon-vendin-iphone-x-dhe-face-id-se/20%Always2017-11-15 08:44
https://pcworld.al/pothuajse-te-gjithe-telefonet-oneplus-kane-nje-backdoor/20%Always2017-11-15 08:06
https://pcworld.al/telefonet-inteligjente-mbajne-boten-online/20%Always2017-11-14 18:00
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-modulit-intelamd-ne-motherboard/20%Always2017-11-14 21:51
https://pcworld.al/htc-prezantoi-pajisjen-e-pare-te-dedikuar-te-realitetit-virtual-vive-focus/20%Always2017-11-14 16:34
https://pcworld.al/facebook-lancon-historite-per-grupet-eventet-dhe-aplikacionin-lite/20%Always2017-11-14 16:24
https://pcworld.al/firefox-57-en-mozilla-ka-nje-shans-kunder-chrome-dhe-edge/20%Always2017-11-14 20:37
https://pcworld.al/apple-ka-nisur-punen-ne-nje-sensor-lazer-3d-per-iphone-e-2019-es/20%Always2017-11-14 14:42
https://pcworld.al/telekom-slovenije-shet-45-te-aksioneve-te-one-vip-tek-telekom-austria/20%Always2017-11-14 15:11
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ruani-automatikisht-nje-screenshot-ne-dropbox/20%Always2017-11-14 10:03
https://pcworld.al/softbank-planifikon-nje-investim-prej-1-25-miliard-dollaresh-ne-uber/20%Always2017-11-14 09:50
https://pcworld.al/kina-dominon-listen-e-superkompjuterave-te-shpejte-ne-bote/20%Always2017-11-14 09:35
https://pcworld.al/shkrihen-facebook-stories-messenger-day/20%Always2017-11-13 21:36
https://pcworld.al/apple-mund-te-prezantoje-nje-iphone-x-plus-ekran-6-5-inc-vitin-e-ardhshem/20%Always2017-11-13 19:29
https://pcworld.al/qualcomm-refuzon-publikisht-oferten-e-broadcom/20%Always2017-11-13 19:31
https://pcworld.al/hakeret-thyejne-face-id-nje-fytyre-3d-te-printuar/20%Always2017-11-13 19:30
https://pcworld.al/youtube-heq-50000-video-te-klerikut-ekstremist-te-vrare-anwar-al-awlaki/20%Always2017-11-13 15:28
https://pcworld.al/neser-debuton-shfletuesi-shpejte-mozilla-firefox-quantum/20%Always2017-11-13 12:55
https://pcworld.al/autoritet-financiare-evropiane-paralajmerojne-rreth-rrezikut-te-monedhave-kriptografike/20%Always2017-11-13 12:56
https://pcworld.al/festivali-blerjeve-ne-alibaba-rekord-shitjesh-prej-25-miliarde-dollaresh/20%Always2017-11-13 09:51
https://pcworld.al/qualcomm-pergatitet-te-refuzoje-oferten-103-miliard-dollareshe-te-broadcom/20%Always2017-11-13 12:56
https://pcworld.al/renia-e-bitcoin-dyfishon-vleren-e-bitcoin-cash/20%Always2017-11-13 12:55
https://pcworld.al/beteja-e-historive-snapchat-vs-instagram-vs-whatsapp/20%Always2017-11-12 16:02
https://pcworld.al/youtube-kerkon-te-mbroje-femijet-nga-videot-permbajtje-te-dhunshme/20%Always2017-11-12 15:55
https://pcworld.al/komisioni-evropian-pergatit-gjoben-e-dyte-per-google/20%Always2017-11-11 21:55
https://pcworld.al/qe-nga-e-merkurja-bitcoin-u-zhvleresua-1500-dollar/20%Always2017-11-11 18:22
https://pcworld.al/kodi-383-ne-proces-te-operacionalizimit/20%Always2017-11-10 18:18
https://pcworld.al/samsung-vleresohet-36-cmime-per-dizajnin-dhe-teknologjine-e-shkelqyer-ne-ces-2018-innovation-awards/20%Always2017-11-10 18:11
https://pcworld.al/samsung-publikoi-betan-e-dyte-publike-te-android-oreo-per-galaxy-s8/20%Always2017-11-10 17:58
https://pcworld.al/ja-sesi-te-fshini-te-gjitha-cicerimat-tuaja/20%Always2017-11-10 16:01
https://pcworld.al/facebook-rilancon-aplikacionin-events-por-tani-quhet-local/20%Always2017-11-10 15:48
https://pcworld.al/apple-konfirmon-nje-problem-ekranin-e-iphone-x-nuk-funksionon-ne-0-grade-celsius/20%Always2017-11-10 14:06
https://pcworld.al/twitter-ndalon-verifikimet-e-profileve/20%Always2017-11-10 13:25
https://pcworld.al/instagram-lejon-perdoruesit-te-ndjekin-hashtaget/20%Always2017-11-10 13:28
https://pcworld.al/apple-dergoi-nje-perditesim-cili-adreson-problemin-e-se/20%Always2017-11-10 11:23
https://pcworld.al/10-sportistet-te-ndjekur-ne-instagram/20%Always2017-11-10 09:01
https://pcworld.al/twitter-rrit-numrin-e-karaktereve-per-emrat-e-perdoruesve-ne-50/20%Always2017-11-10 08:50
https://pcworld.al/twitter-lancoi-nje-abonim-mujor-99-dollaresh-fushata-reklamuese-automatike/20%Always2017-11-09 22:29
https://pcworld.al/trump-perdor-nje-pajisje-te-vecante-per-te-kapercyer-firewall-e-kines/20%Always2017-11-09 22:29
https://pcworld.al/ngrihen-150-milion-dollar-ethereum-shkak-nje-problem-ne-kod/20%Always2017-11-09 22:29
https://pcworld.al/uebhosti-madh-ne-france-le-offline-qindra-uebsajteve-evropiane/20%Always2017-11-09 22:28
https://pcworld.al/apple-te-behet-prodhuesi-madh-ne-bote-telefoneve-ne-fund-te-vitit/20%Always2017-11-09 22:28
https://pcworld.al/google-lancon-nje-rival-te-airdrop-te-quajtur-files-go/20%Always2017-11-09 22:28
https://pcworld.al/makinat-elektrike-te-ulin-kerkesen-per-nafte-ne-2040-en/20%Always2017-11-09 22:27
https://pcworld.al/pasi-arriti-rekordin-prej-7800-dollaresh-bitcoin-bie-shpejtesi-ne-7000-dollar/20%Always2017-11-09 22:27
https://pcworld.al/nichephone-s-smartphone-vogel-sa-nje-karte-krediti/20%Always2017-11-09 22:27
https://pcworld.al/fotot-e-xiaomi-mi-mix-2s-zbulojne-nje-kopje-te-iphone-x/20%Always2017-11-09 22:27
https://pcworld.al/bitcoin-shpeton-ndarjes-anulohet-projekti-segwit2x/20%Always2017-11-08 20:16
https://pcworld.al/adoptimi-ios-11-arriti-ne-52-thote-apple/20%Always2017-11-08 19:59
https://pcworld.al/cmontimi-iphone-x-zbulon-dy-bateri-ne-brendesi-te-telefonit/20%Always2017-11-08 19:51
https://pcworld.al/mos-e-perdorni-aplikacionin-e-makines-llogaritese-ne-ios-11-1/20%Always2017-11-08 19:37
https://pcworld.al/ubt-cert-merr-pjese-ne-konferencen-teknike-rajonale/20%Always2017-11-08 19:37
https://pcworld.al/gjigandi-kinez-tencent-blen-12-te-aksioneve-te-snapchat/20%Always2017-11-08 19:37
https://pcworld.al/nje-ridizajnim-ne-themele-po-vjen-ne-snapchat/20%Always2017-11-08 15:43
https://pcworld.al/rritet-interesimi-per-bitcoin-ne-kosove/20%Always2017-11-08 14:44
https://pcworld.al/apple-iphone-x-mberrin-ne-shqiperi-dhe-kosove-24-nentor/20%Always2017-11-08 14:47
https://pcworld.al/twitter-lancon-cicerimat-280-karaktere-per-perdoruesit-ne-mbare-boten/20%Always2017-11-08 12:11
https://pcworld.al/nje-problem-madhor-besohet-te-kete-bllokuar-qindra-miliona-dollar-ne-ethereum/20%Always2017-11-07 17:32
https://pcworld.al/google-lancon-oraret-e-pritjes-per-restorantet-ne-google-maps-dhe-search/20%Always2017-11-07 17:11
https://pcworld.al/intel-dhe-amd-te-ndertojne-nje-procesor-intel-grafika-radeon-te-integruara/20%Always2017-11-07 14:51
https://pcworld.al/bitcoin-eshte-nje-aset-jo-thjeshte-monedhe-kriptografike-thote-kryetari-bordit-te-cme-group/20%Always2017-11-07 14:29
https://pcworld.al/apple-iphone-x-nuk-mund-te-shkruaje-germen/20%Always2017-11-07 12:05
https://pcworld.al/iphone-x-eshte-telefoni-ekranin-te-mire-ne-bote/20%Always2017-11-07 11:44
https://pcworld.al/nje-aplikacion-rreme-whatsapp-ne-android-eshte-shkarkuar-mbi-1-milion/20%Always2017-11-07 11:20
https://pcworld.al/tesla-prezanton-kamionin-elektrik-16-nentor/20%Always2017-11-07 11:09
https://pcworld.al/iphone-x-kushton-vetem-357-50-dollar-per-tu-prodhuar/20%Always2017-11-07 11:09
https://pcworld.al/shitjet-e-tableteve-vazhdojne-renien-per-vitin-e-trete-radhe/20%Always2017-11-07 11:21
https://pcworld.al/oneplus-konfirmon-16-nentor-prezanton-oneplus-5t/20%Always2017-11-07 10:48
https://pcworld.al/dy-perdorues-arrijne-te-publikojne-nje-cicerime-35-mije-karaktere-ne-twitter/20%Always2017-11-06 17:33
https://pcworld.al/gara-pwn2own-zbulon-probleme-kritike-sigurie-ne-galaxy-s8-mate-9-dhe-iphone/20%Always2017-11-06 14:57
https://pcworld.al/broadcom-ofron-103-miliard-dollar-per-qualcomm/20%Always2017-11-22 21:22
https://pcworld.al/100000-perdorues-te-rinj-bashkohen-nje-burse-te-bitcoin-ne-vetem-nje-dite/20%Always2017-11-06 18:14
https://pcworld.al/xiaomi-fillon-debutimin-global-te-miui-9/20%Always2017-11-06 12:12
https://pcworld.al/arrestohet-princi-saudit-dhene-pas-teknologjise-alwaleeed-bin-talal/20%Always2017-11-06 11:57
https://pcworld.al/rriten-shitjet-e-iphone-ne-2017-en/20%Always2017-11-06 10:28
https://pcworld.al/samsung-sulmon-apple-reklamen-10-vite-iphone-inferiore/20%Always2017-11-06 09:59
https://pcworld.al/signal-desktop-sjell-aplikacionin-e-shquar-te-privatesise-ne-kompjuterin-tuaj/20%Always2017-11-05 18:01
https://pcworld.al/arrestohet-ne-gjermani-themeluesja-e-kriptomonedhes-onecoin-ruja-ignatova/20%Always2017-11-05 15:05
https://pcworld.al/broadcom-kerkon-blerjen-e-qualcomm-per-103-miliard-dollar/20%Always2017-11-04 18:14
https://pcworld.al/bmw-daimler-ford-dhe-volkswagen-bashkohen-per-ndertimin-e-400-stacioneve-elektrike-ne-evrope/20%Always2017-11-04 15:42
https://pcworld.al/banka-qendrore-e-turqise-kriptomonedhat-mund-te-kontribuojne-ne-stabilitetin-financiar/20%Always2017-11-04 15:27
https://pcworld.al/vlera-totale-e-te-gjitha-kriptomonedhave-ne-qarkullim-arriti-ne-200-miliard-dollar/20%Always2017-11-03 17:26
https://pcworld.al/idc-shitjet-e-telefoneve-u-rriten-2-7-ne-tre-mujorin-e-trete-te-2017-es-samsung-dominon/20%Always2017-11-03 17:14
https://pcworld.al/bullgaria-ul-tarifat-roaming-vendet-e-ballkanit-perendimor/20%Always2017-11-03 15:54
https://pcworld.al/krahas-instagram-facebook-sjell-sondazhet-edhe-ne-rrjetin-social/20%Always2017-11-03 15:46
https://pcworld.al/qualcomm-padit-apple-akuzon-per-vjedhje-sekretesh-ne-ndihme-te-intel/20%Always2017-11-03 11:12
https://pcworld.al/apple-drejt-nje-kompanie-trilion-dollareshe/20%Always2017-11-03 10:59
https://pcworld.al/nje-punonjes-twitter-mbyll-llogarine-e-trump-ne-diten-e-tij-te-fundit-te-punes/20%Always2017-11-03 10:56
https://pcworld.al/bie-whatsapp-ne-evrope-dhe-azi/20%Always2017-11-03 10:13
https://pcworld.al/hajdutet-vjedhin-300-iphone-x-gjate-transportit/20%Always2017-11-03 08:16
https://pcworld.al/cfare-te-ndodhe-kur-tregtaret-te-braktisin-bursat-per-tregtine-online/20%Always2017-11-03 08:04
https://pcworld.al/mesymja-leviathan-e-destiny-2-mberrin-ne-pc/20%Always2017-11-02 21:18
https://pcworld.al/samsung-nis-zyrtarisht-programin-e-testimit-te-android-8-0-oreo-ne-galaxy-s8-dhe-s8-plus/20%Always2017-11-02 17:49
https://pcworld.al/google-shet-tek-nje-konsumator-nje-pixel-2-xl-pa-sistem-operativ/20%Always2017-11-02 15:58
https://pcworld.al/shefi-credit-suisse-skeptik-per-bitcoinin/20%Always2017-11-02 20:08
https://pcworld.al/microsoft-lancon-versionin-e-ri-te-skype-ne-desktop/20%Always2017-11-02 15:16
https://pcworld.al/facebook-ka-270-milion-llogari-te-rreme/20%Always2017-11-02 14:59
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-dy-telefone-te-rinj-ne-fokus-fotografine/20%Always2017-11-02 12:46
https://pcworld.al/hp-finalizon-blerjen-e-biznesit-te-printerave-te-samsung-per-1-05-miliard-dollar/20%Always2017-11-02 10:11
https://pcworld.al/htc-prezantoi-nje-version-350-dollaresh-te-flagshipit-u11/20%Always2017-11-02 10:04
https://pcworld.al/bitcoin-perseri-rekord-vleresohet-7000-dollare/20%Always2017-11-02 17:37
https://pcworld.al/microsoft-shuan-sherbimin-pagese-te-postes-elektronike-outlook-com-premium/20%Always2017-11-01 19:50
https://pcworld.al/publikohen-detajet-e-telefonit-razer-per-adhuruesit-e-lojerave/20%Always2017-11-01 16:49
https://pcworld.al/ministri-pare-ne-bote-inteligjences-artificiale/20%Always2017-11-01 15:36
https://pcworld.al/vlera-totale-e-te-gjitha-monedhave-virtuale-arriti-ne-184-miliard-dollar/20%Always2017-11-01 15:06
https://pcworld.al/apple-publikoi-ios-11-1-perditesimin-e-pare-madhor-ne-ios-11/20%Always2017-11-01 14:02
https://pcworld.al/sony-ringjall-qenin-robot-aibo/20%Always2017-11-01 11:16
https://pcworld.al/bitcoin-ngjitet-mbi-vleren-e-6500-dollareve/20%Always2017-11-01 11:04
https://pcworld.al/whatthefont-eshte-shazami-per-identifikimin-e-llojit-te-tekstit/20%Always2017-11-01 08:35
https://pcworld.al/nje-punonjes-microsoft-instalon-chrome-ne-mesin-e-nje-prezantimit-sepse-edge-nuk-funksiononte/20%Always2017-11-01 10:53
https://pcworld.al/200-milion-shkarkime-per-super-mario-run/20%Always2017-11-01 08:35
https://pcworld.al/samsung-nderton-nje-miniere-bitcoini-40-modele-galaxy-s5/20%Always2017-11-01 07:32