XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/lirohet-eksperti-blockchain-ne-kembim-te-1-milion-dollareve/20%Always2018-01-01 19:03
https://pcworld.al/ripple-parakalon-ethereum-per-tu-bere-monedha-e-dyte-kriptografike-vlere-ne-bote/20%Always2018-01-01 19:03
https://pcworld.al/apple-nis-shitjet-e-baterive-per-modelet-e-ngadalesuara-kushtojne-29-dollar/20%Always2018-01-01 19:04
https://pcworld.al/samsung-dhe-lg-asnjehere-nuk-kemi-reduktuar-performancen-e-telefoneve/20%Always2017-12-29 16:20
https://pcworld.al/rrembehet-ne-ukraine-menaxheri-nje-burse-te-monedhave-kriptografike/20%Always2017-12-30 20:41
https://pcworld.al/huawei-ka-shitur-153-milion-telefone-ne-2017-en/20%Always2017-12-29 16:08
https://pcworld.al/nokia-te-prezantoje-nje-version-4g-te-3310-es/20%Always2017-12-30 16:56
https://pcworld.al/4-janar-samsung-prezanton-gjeneraten-e-re-te-procesorit-exynos/20%Always2017-12-29 14:37
https://pcworld.al/india-krahason-monedhat-kriptografike-nje-skeme-ponzi/20%Always2017-12-29 14:38
https://pcworld.al/softbank-blen-17-5-te-aksioneve-te-uber/20%Always2017-12-29 18:06
https://pcworld.al/apple-kerkon-falje-per-ngadalesimin-e-iphone/20%Always2017-12-29 14:38
https://pcworld.al/bitcoin-eshte-eufori-e-qytetareve-ne-kosove/20%Always2017-12-29 14:40
https://pcworld.al/samsung-publikon-versionin-e-peste-beta-te-oreo-per-galaxy-s8-dhe-s8-plus/20%Always2017-12-29 14:42
https://pcworld.al/zanco-telefoni-vogel-ne-bote/20%Always2017-12-28 17:34
https://pcworld.al/tim-cook-fitoi-102-milion-dollare-ne-2017-en/20%Always2017-12-29 14:41
https://pcworld.al/lg-prezantoi-altoparlantin-inteligjent-thinq-google-assistant/20%Always2017-12-28 16:12
https://pcworld.al/bitcoin-bie-koreja-e-jugut-merr-masa-kunder-aktiviteteve-ilegale-ne-monedhat-kriptografike/20%Always2017-12-28 13:17
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-hap-tenderin-e-pare-te-5g-se-ne-2018-en/20%Always2017-12-28 12:46
https://pcworld.al/apple-te-publikoje-kodin-e-paraardhesit-te-mac-lisa/20%Always2017-12-28 12:31
https://pcworld.al/kia-dhe-hyundai-premtojne-asistent-virtual-per-makinat-e-prodhuara-pas-2019-es/20%Always2017-12-28 10:52
https://pcworld.al/instagram-lancon-postimet-e-rekomanduara/20%Always2017-12-28 10:09
https://pcworld.al/elon-musk-premton-nje-makine-te-re-tesla/20%Always2017-12-28 09:47
https://pcworld.al/disa-samsung-galaxy-note-8-refuzojne-te-ndizen-pasi-bateria-godet-0/20%Always2017-12-27 16:10
https://pcworld.al/nje-maluer-kriptografik-po-perhapet-shpejtesi-ne-facebook-messenger/20%Always2017-12-28 11:30
https://pcworld.al/prokuroret-kerkojne-12-vite-burgim-per-trashegimtarin-e-samsung-jay-y-lee/20%Always2017-12-27 18:27
https://pcworld.al/karcanaj-prej-janarit-biznesi-mund-te-kryeje-online-pagesa-tatimore/20%Always2019-01-02 00:00
https://pcworld.al/shkon-ne-8-numri-padive-kundrejt-apple-per-ngadalesimin-e-qellimte-te-iphone/20%Always2017-12-27 15:11
https://pcworld.al/rikthimi-bitcoin-ndalet-ne-16000-dollare/20%Always2017-12-27 14:28
https://pcworld.al/beechat-aplikacioni-pare-komunikimit-bazuar-ne-blockchain/20%Always2017-12-27 13:15
https://pcworld.al/31-dhjetor-whatsapp-ndalon-se-funksionuari-ne-disa-telefone-nokia-windows-dhe-blackberry/20%Always2017-12-27 12:32
https://pcworld.al/lideri-samsung-mohon-akuzat-e-korrupsionit/20%Always2017-12-27 09:44
https://pcworld.al/te-varfer-por-shqiptaret-kursejne-nga-ushqimet-per-te-blere-televizor-dhe-kompjutere/20%Always2017-12-27 14:21
https://pcworld.al/solaborate-pergatitet-per-lancimin-e-5-produkteve-te-reja-ne-mesin-e-tyre-hello-2/20%Always2017-12-26 19:58
https://pcworld.al/oppo-prezantoi-modelin-a83-teknologjine-e-njohjes-se-fytyres/20%Always2017-12-26 17:42
https://pcworld.al/sa-mesazhe-dergohen-brenda-shtepise/20%Always2017-12-26 17:35
https://pcworld.al/ja-sesi-sikronizoni-datelindjet-e-miqve-te-facebook-ne-google-calendar/20%Always2017-12-26 17:29
https://pcworld.al/amazon-dominon-hapesiren-e-altoparlanteve-inteligjente/20%Always2017-12-26 13:03
https://pcworld.al/furnizuesit-e-apple-humbasin-terren-pas-raportimeve-per-kerkese-se-ulet-te-iphone-x/20%Always2017-12-26 12:56
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-eduard-snouden-shnderron-telefonet-android-ne-sistem-mbikeqyrjeje/20%Always2017-12-27 12:04
https://pcworld.al/lg-merr-aprovimin-per-ndertimin-e-nje-fabrike-oled-ne-kine/20%Always2017-12-26 11:28
https://pcworld.al/bitcoin-rikuperon-10-te-vleres-pas-renies-dramatike-javen-e-kaluar/20%Always2017-12-26 09:17
https://pcworld.al/paralajmerimi-deputetit-te-kosoves-per-bitcoin/20%Always2017-12-26 10:30
https://pcworld.al/gara-me-makinerite/20%Always2017-12-26 08:33
https://pcworld.al/oneplus-5-perditesohet-ne-android-8-0-oreo/20%Always2017-12-25 19:12
https://pcworld.al/eksperti-financave-thirrje-bqk-se-per-themelimin-nje-monedhe-virtuale-te-kosoves/20%Always2017-12-25 17:53
https://pcworld.al/civilization-vi-mberrin-ne-ipad/20%Always2017-12-25 16:57
https://pcworld.al/bjellorusia-legalizon-ico-te-dhe-transaksionet-e-monedhave-kriptografike/20%Always2017-12-25 11:04
https://pcworld.al/chromebook-et-e-ardhshem-mund-te-funksionojne-snapdragon-845/20%Always2017-12-25 11:03
https://pcworld.al/samsung-perfiton-22-miliard-dollare-te-ardhura-nga-ekranet-oled-te-iphone-x/20%Always2017-12-25 16:57
https://pcworld.al/aplikacioni-hq-themeluesve-te-vine-vjen-ne-android/20%Always2017-12-25 10:59
https://pcworld.al/indikatori-fuqise-se-sinjalit-mund-te-fshihet-ne-versionet-e-ardhshme-te-android/20%Always2017-12-25 10:58
https://pcworld.al/kina-ka-mbyllur-13-mije-uebsajte-ne-tre-vitet-e-fundit/20%Always2017-12-25 08:02
https://pcworld.al/amazon-akuzohet-per-shitje-te-produkteve-te-falsifikuara/20%Always2017-12-24 19:28
https://pcworld.al/banka-e-izraelit-mund-te-hedhe-ne-qarkullim-nje-para-dixhitale-per-pagesa-te-shpejta/20%Always2017-12-24 20:29
https://pcworld.al/apple-paditet-ne-gjykate-per-ngadalesimin-e-qellimshem-te-iphone/20%Always2017-12-23 17:40
https://pcworld.al/icub-roboti-femije-eshte-gati-te-debutoje-ne-shoqeri/20%Always2017-12-23 21:16
https://pcworld.al/renia-e-monedhave-kriptografike-coinbase-ndalon-perkohesisht-aktivitetin/20%Always2017-12-22 19:36
https://pcworld.al/terhiqet-nga-roli-tij-ekzekutivi-legjendar-google-eric-schmidt/20%Always2017-12-22 19:36
https://pcworld.al/qualcomm-refuzon-kandidatet-e-broadcom-per-bordin-drejtues/20%Always2017-12-22 19:36
https://pcworld.al/monedhat-kriptografike-humbin-terren-bitcoin-bie-deri-ne-11000-dollare/20%Always2017-12-22 19:32
https://pcworld.al/epoka-e-kriptomonedhave-ka-filluar/20%Always2017-12-21 23:10
https://pcworld.al/ironman-nga-korea-fx-2-jep-krahe-fantazise/20%Always2017-12-22 13:14
https://pcworld.al/huawei-mbyll-vitin-honor-9-lite/20%Always2017-12-21 23:09
https://pcworld.al/facebook-terhiqet-nga-etiketimi-lajmeve-te-rreme/20%Always2017-12-22 13:59
https://pcworld.al/rusia-propozon-nje-projektligj-per-rregullimin-e-monedhave-kriptografike/20%Always2017-12-22 10:42
https://pcworld.al/lituani-antiviruset-e-kaspersky-kercenim-per-sigurine-e-vendit/20%Always2017-12-21 22:31
https://pcworld.al/twitter-aktivizon-verifikimin-dy-faktor-permes-aplikacioneve/20%Always2017-12-21 15:59
https://pcworld.al/apple-konfirmon-ngadalesimi-modeleve-te-vjetra-te-iphone-vertete/20%Always2017-12-21 15:51
https://pcworld.al/lg-prezantoi-nje-monitor-5k-super-te-gjere/20%Always2017-12-21 13:17
https://pcworld.al/koreja-e-veriut-kundershton-akuzat-e-shba-se-per-sulm-kibernetik/20%Always2017-12-21 11:31
https://pcworld.al/samsung-te-furnizoje-apple-200-milion-ekrane-oled-ne-2018-en/20%Always2017-12-20 23:19
https://pcworld.al/themeluesi-litcoin-charlie-lee-ka-shitur-te-gjitha-monedhat-ltc-qe-posedonte/20%Always2017-12-20 23:10
https://pcworld.al/raport-apple-te-unifikoje-dyqanet-e-aplikacioneve-te-ios-dhe-macos-ne-2018-en/20%Always2017-12-21 20:48
https://pcworld.al/finalizohet-zyrtarisht-standardi-pare-5g-se/20%Always2017-12-20 22:54
https://pcworld.al/pse-ipko-po-shqyrton-largimin-nga-kosova/20%Always2017-12-22 18:26
https://pcworld.al/mbyllet-bursa-e-monedhave-kriptografike-youbit-autoritetet-fajesojne-korene-e-veriut/20%Always2017-12-20 22:43
https://pcworld.al/reddit-ridizajnon-aplikacionin-mobil-ofron-mjete-te-reja-per-moderatoret/20%Always2017-12-20 16:04
https://pcworld.al/mozilla-firefox-quantum-eshte-instaluar-170-milion/20%Always2017-12-20 15:57
https://pcworld.al/coinbase-nis-tregtimin-e-bitcoin-cash-pezullon-vendimin-pak-minuta-vone/20%Always2017-12-20 23:35
https://pcworld.al/nokia-9-te-kete-ekran-5-5-inc-oled-dhe-snapdragon-835/20%Always2017-12-20 13:07
https://pcworld.al/uber-eshte-nje-kompani-transporti-tha-gjykata-e-larte-evropiane/20%Always2017-12-20 12:17
https://pcworld.al/estonia-kembengul-idene-e-monedhes-dixhitale-estcoin/20%Always2017-12-20 10:50
https://pcworld.al/tregtimi-bitcoin-nje-treg-ndare/20%Always2017-12-20 10:48
https://pcworld.al/bmw-ka-shitur-100000-makina-elektrike-ne-2017-en/20%Always2017-12-20 10:47
https://pcworld.al/facebook-te-njoftoje-perdoruesit-kur-dikush-ngarkon-nje-foto-te-tyre/20%Always2017-12-20 10:47
https://pcworld.al/apple-ngadaleson-iphone-tuaj-per-te-ruajtur-jetegjatesine-e-baterise/20%Always2017-12-20 10:46
https://pcworld.al/chrome-fillon-bllokimin-e-reklamave-15-shkurt/20%Always2017-12-20 10:44
https://pcworld.al/25-fjalekalimet-te-keqija-te-2017-bie-ne-sy-starwars/20%Always2017-12-20 10:43
https://pcworld.al/edhe-banka-qendrore-e-singaporit-paralajmeroi-qytetaret-rreth-monedhave-kriptografike/20%Always2017-12-19 19:38
https://pcworld.al/kine-sistemi-sofistikuar-ne-bote-mbikeqyrjes-identifikon-gazetarin-e-bbc-ne-7-minuta/20%Always2017-12-19 17:37
https://pcworld.al/twitter-mbyll-tre-llogari-te-se-djathtes-ekstreme-britain-first/20%Always2017-12-19 12:36
https://pcworld.al/perdoruesit-e-uber-mund-te-rezervojne-nje-taksi-nga-bbm-messenger/20%Always2017-12-19 12:20
https://pcworld.al/toyota-elektrifikon-gjithe-linjen-e-makinave-deri-ne-2025/20%Always2017-12-19 19:40
https://pcworld.al/arrin-ne-600-miliard-dollar-vlera-e-pergjithshme-e-monedhave-kriptografike-ne-qarkullim/20%Always2017-12-19 18:06
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-fajesojne-korene-e-veriut-per-sulmin-wannacry/20%Always2017-12-19 12:17
https://pcworld.al/kaspersky-padit-administraten-e-trump/20%Always2017-12-18 22:12
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-galaxy-a8-dhe-a8-plus/20%Always2017-12-19 10:27
https://pcworld.al/facebook-penalizon-postimet-te-cilat-kerkojne-pelqime-komente-dhe-shperndarje/20%Always2017-12-18 21:46
https://pcworld.al/gjykata-e-larte-evropiane-te-vendose-nese-uber-eshte-aplikacion-apo-sherbim-taksi/20%Always2017-12-18 21:36
https://pcworld.al/opera-software-ndryshon-emrin-ne-otello-corporation/20%Always2017-12-18 17:13
https://pcworld.al/debutimi-bitcoin-ne-bursen-e-cme-volum-ulet-tregtimi/20%Always2017-12-18 21:16
https://pcworld.al/google-rrezikon-nje-gjobe-te-dyte-rivalet-ankohen-tek-komisioni-evropian/20%Always2017-12-18 21:18
https://pcworld.al/ministri-francez-financave-propozon-diskutimin-rreth-bitcoin-ne-samitin-e-g20-es/20%Always2017-12-18 21:13
https://pcworld.al/themeluesi-misterioz-bitcoin-eshte-nje-prej-50-njerezve-te-pasur-ne-bote/20%Always2017-12-18 21:19
https://pcworld.al/google-dorezon-tango-n-zhvendos-resurset-drejt-arcore/20%Always2017-12-18 21:20
https://pcworld.al/ne-fund-mund-te-bllokoni-mark-zuckerberg-ne-facebook/20%Always2017-12-18 21:20
https://pcworld.al/neutraliteti-internetit-donald-trump-u-rikthen-lirine-isp-ve/20%Always2017-12-18 21:21
https://pcworld.al/blackberry-10-te-jetoje-edhe-per-te-pakten-2-vite/20%Always2017-12-18 21:22
https://pcworld.al/facebook-pranon-rrjeti-social-ka-impakt-negativ-tek-ata-qe-nuk-nderveprojne-miqte/20%Always2017-12-18 21:23
https://pcworld.al/butoni-ri-snooze-ne-facebook-fsheh-postimet-e-miqve-dhe-faqeve-per-30-dite/20%Always2017-12-18 21:25
https://pcworld.al/google-ndihmon-perdoruesit-e-gmail-te-pastrojne-posten-elektronike-nga-promocionet/20%Always2017-12-18 21:28
https://pcworld.al/pergjegjesia-e-gjiganteve-te-internetit/20%Always2017-12-17 20:41
https://pcworld.al/bitcoin-nuk-ndalet-ngjitet-mbi-19000-dollar/20%Always2017-12-16 21:37
https://pcworld.al/ipko-mendon-largimin-nga-kosova/20%Always2017-12-16 20:54
https://pcworld.al/zvkryeministri-kosoves-paralajmeron-perdoruesit-e-bitcoin/20%Always2017-12-16 21:07
https://pcworld.al/mobiliteti-vitit-ne-edicionin-5-te-te-albanian-ict-awards-softmogul-memorandum-mirekuptimi-komunen-e-ulqinit/20%Always2017-12-16 11:13
https://pcworld.al/samsung-dhe-amazon-prime-video-lancojne-te-paret-permbajtjen-hdr10/20%Always2017-12-16 10:42
https://pcworld.al/bitcoin-u-vleresua-sot-mbi-18000-dollar/20%Always2017-12-15 18:00
https://pcworld.al/banka-qendrore-kosoves-nuk-ka-garanci-ne-bitcoin/20%Always2017-12-15 22:03
https://pcworld.al/beam-authentic-eshte-nje-karfice-dixhitale-e-cila-tregon-imazhe-gif/20%Always2017-12-15 11:39
https://pcworld.al/samsung-prezanton-altoparlantin-inteligjent-bixby-ne-gjashte-muajt-e-pare-te-2018-es/20%Always2017-12-15 11:38
https://pcworld.al/microsoft-lancon-versionin-zyrtar-te-rivalit-te-twitch-aplikacionin-mixer/20%Always2017-12-15 11:37
https://pcworld.al/samsung-publikoi-betan-e-katert-te-oreo-per-s8-dhe-s8-plus/20%Always2017-12-15 11:36
https://pcworld.al/raport-samsung-galaxy-s9-debuton-27-shkurt/20%Always2017-12-15 11:35
https://pcworld.al/instagram-teston-postimet-e-rekomanduara/20%Always2017-12-15 11:34
https://pcworld.al/ne-2020-en-inteligjenca-artificiale-te-krijoje-500-mije-vende-te-reja-pune/20%Always2017-12-15 11:33
https://pcworld.al/prioriteti-ri-facebook-videot/20%Always2017-12-15 11:32
https://pcworld.al/danimarka-te-shfrytezoje-monedhat-kriptografike-per-ndihma-humanitare/20%Always2017-12-15 09:27
https://pcworld.al/ju-jeni-nje-prej-1-3-miliard-perdoruesve-qe-facebook-messenger/20%Always2017-12-14 15:36
https://pcworld.al/tre-te-rinj-marrin-pergjegjesine-e-botnetit-mirai-cili-rrezoi-nje-pjese-te-uebit-vitin-e-kaluar/20%Always2017-12-14 15:26
https://pcworld.al/lg-premton-22-ore-jetegjatesi-bateri-laptopet-gram/20%Always2017-12-14 14:56
https://pcworld.al/krahas-rekordeve-te-bitcoin-ethereum-kalon-750-dollaret-ndersa-dash-afrohet-1000-dollareve/20%Always2017-12-14 17:53
https://pcworld.al/sa-u-paguan-ne-2017-en-yjet-te-famshem-te-youtube/20%Always2017-12-14 13:42
https://pcworld.al/samsung-rifreskon-linjen-e-laptopeve-notebook-9/20%Always2017-12-14 09:18
https://pcworld.al/ico-te-mund-te-jene-nje-krim-paralajmerojne-autoritetet-meksikane/20%Always2017-12-14 09:18
https://pcworld.al/ledian-shera-aventura-e-te-riut-shqiptar-nga-themelimi-nje-startupi-tek-pjesemarrja-ne-trepcamp-ne-luginen-silikonit/20%Always2017-12-14 09:16
https://pcworld.al/google-sjell-asistentin-virtual-ne-android-5-0-lollipop-dhe-6-0-marshmallow/20%Always2017-12-14 09:49
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-efekte-te-reja-te-realitetit-te-shtuar-ne-messenger/20%Always2017-12-13 17:40
https://pcworld.al/ne-linkedin-zbulohen-materiale-permbajtje-xhihadiste/20%Always2017-12-13 17:25
https://pcworld.al/twitter-lancoi-stuhite-e-cicerimave/20%Always2017-12-13 16:39
https://pcworld.al/uragani-irma-iphone-8-dhe-iphone-x-jane-termat-te-kerkuar-ne-google-ne-2017-en/20%Always2017-12-13 15:08
https://pcworld.al/modelet-e-2018-es-te-galaxy-a5-dhe-a7-behen-a8-dhe-a8-plus/20%Always2017-12-13 14:09
https://pcworld.al/japoni-nje-kompani-ben-pagesen-e-punonjesve-ne-bitcoin/20%Always2017-12-13 11:18
https://pcworld.al/te-rikthehet-butoni-poke-ne-facebook/20%Always2017-12-13 10:10
https://pcworld.al/skaneret-e-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran-nje-realitet-ne-2018-en/20%Always2017-12-13 09:49
https://pcworld.al/nje-grup-hakerash-vjedh-10-milion-dollar-nga-atm-te-ne-rusi-britani-dhe-shba/20%Always2017-12-13 08:41
https://pcworld.al/ne-kulmin-e-bumit-te-bitcoinit-banka-e-amerikes-ndermerr-nje-veprim/20%Always2017-12-13 08:23
https://pcworld.al/apple-fillon-shitjet-e-imac-pro-14-dhjetor-nga-4999-dollar/20%Always2017-12-12 20:04
https://pcworld.al/nintendo-ka-shitur-10-milion-konsola-switch/20%Always2017-12-12 18:22
https://pcworld.al/bien-bursat-e-monedhave-kriptografike-coinbase-dhe-bitfinex/20%Always2017-12-12 18:22
https://pcworld.al/shqiperia-e-46-ta-ne-bote-per-shpejtesine-e-internetit-mobil-e-96-ta-ne-internetin-fiks/20%Always2017-12-12 14:56
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-dhe-ipad-mund-te-porosisin-aplikacionet-e-ardhshme-ne-app-store/20%Always2017-12-12 13:55
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndryshoni-gjuhen-e-google-chrome/20%Always2017-12-12 16:31
https://pcworld.al/litecoin-arrin-vlere-rekord-rritet-4000-krahasuar-nje-vit-pare/20%Always2017-12-12 11:01
https://pcworld.al/facebook-po-shkaterron-boten-tha-nje-ish-ekzekutiv-rrjetit-social/20%Always2017-12-12 09:10
https://pcworld.al/shtohen-dhe-3-dokumente-biznesi-qe-merren-online/20%Always2017-12-12 10:57
https://pcworld.al/apple-konfirmon-blerjen-e-shazam-per-400-milion-dollar/20%Always2017-12-12 08:29
https://pcworld.al/inteligjenca-gjermane-kina-perdor-linkedin-per-te-pergjuar-zytare-dhe-politikane/20%Always2017-12-11 17:02
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-premton-rrjetet-e-para-5g-ne-2025-en/20%Always2017-12-11 16:54
https://pcworld.al/nje-zyrtar-bankes-qendrore-evropiane-ja-duhet-te-rregulloje-bitcoin/20%Always2017-12-11 16:30
https://pcworld.al/ja-sesi-te-fshini-posten-elektronike-ne-gmail/20%Always2017-12-11 16:14
https://pcworld.al/460-modele-laptopesh-hp-regjistrojne-cdo-buton-tastiere-te-shtypur-nga-perdoruesit/20%Always2017-12-12 16:10
https://pcworld.al/qualcomm-snapdragon-845-ja-detajet-teknike-per-flagshipet-e-2018-es/20%Always2017-12-11 18:36
https://pcworld.al/mozilla-lancon-aplikacionin-e-pare-te-realitetit-te-shtuar/20%Always2017-12-11 12:45
https://pcworld.al/sam-politikani-robot-qe-kandidoje-ne-2020/20%Always2017-12-11 11:46
https://pcworld.al/microsoft-edge-ne-android-kaloi-1-milion-shkarkime/20%Always2017-12-11 10:04
https://pcworld.al/chicago-board-options-exchange-lancon-kontratat-e-para-te-bitcoin/20%Always2017-12-11 09:50
https://pcworld.al/iphone-eshte-kamera-popullore-ne-flickr-le-pas-canon-dhe-nikon/20%Always2017-12-11 09:06
https://pcworld.al/ky-aplikacion-simulon-aparatet-e-vjetra-fotografike/20%Always2017-12-10 17:00
https://pcworld.al/arsyet-qe-e-cuan-drejt-mbylljes-se-operatorit-te-katert-celular-ne-shqiperi-plus-communication/20%Always2017-12-10 11:38
https://pcworld.al/nje-6-vjecar-fiton-11-milion-dollar-ne-vit-kanalin-e-tij-ne-youtube/20%Always2017-12-10 16:15
https://pcworld.al/apple-ne-bisedime-per-blerjen-e-shazam/20%Always2017-12-09 14:00
https://pcworld.al/ford-hedh-ne-qarkullim-ne-2021-makinat-e-para-sistem-vetedrejtimi/20%Always2017-12-08 16:59
https://pcworld.al/25-e-te-ardhurave-globale-nga-reklamimi-shkojne-per-google-dhe-facebook/20%Always2017-12-08 16:28
https://pcworld.al/tencent-dhe-spotify-shkembejne-aksione-ne-bizneset-respektive/20%Always2017-12-08 16:04
https://pcworld.al/ja-sesi-te-fshini-skedaret-e-lene-pas-nga-windows-update/20%Always2017-12-08 15:31
https://pcworld.al/uber-ka-paguar-nje-20-vjecar-nga-florida-per-te-fshehur-hakimin/20%Always2017-12-08 15:32
https://pcworld.al/flagshipet-e-samsung-jane-te-mire-sesa-iphone-x-thote-consumer-reports/20%Always2017-12-08 12:19
https://pcworld.al/nvidia-prezantoi-karten-grafike-te-fuqishme-ne-bote-kosto-2999-dollar-titan-v/20%Always2017-12-08 12:20
https://pcworld.al/youtube-te-lancoje-nje-sherbim-muzike-pagese-ne-2018-en/20%Always2017-12-08 12:20
https://pcworld.al/bitcoin-arriti-deri-ne-18000-dollar-perpara-se-te-humbiste-terren-te-premten/20%Always2017-12-08 12:19
https://pcworld.al/apple-zbulon-aplikacionet-te-shkarkuara-te-vitit/20%Always2017-12-08 16:49
https://pcworld.al/aplikacioni-google-files-go-disponueshem-globalisht/20%Always2017-12-07 16:23
https://pcworld.al/instagram-teston-nje-aplikacion-vete-komunikimi-instagram-direct/20%Always2017-12-07 16:11
https://pcworld.al/nicehash-humbet-bitcoin-vlere-60-milion-dollar/20%Always2017-12-07 15:49
https://pcworld.al/komisioni-evropian-kompanite-e-internetit-duhet-te-bejne-shume-kunder-ekstremisteve/20%Always2017-12-07 15:50
https://pcworld.al/google-largon-aplikacionet-e-chrome-zevendeson-aplikacionet-progresive/20%Always2017-12-07 11:43
https://pcworld.al/tashme-mund-ti-ruani-pergjithnje-historite-e-preferuara-ne-instagram/20%Always2017-12-07 11:38
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-snapdragon-845-teknologji-te-reja-te-inteligjences-artificiale/20%Always2017-12-07 11:28
https://pcworld.al/xiaomi-redmi-5-ka-ekran-pa-skaje-dhe-fillon-nga-120-dollar/20%Always2017-12-07 11:25
https://pcworld.al/bitcoin-shkon-15000-dollar-rritet-3000-dollar-ne-24-ore/20%Always2017-12-07 11:23
https://pcworld.al/google-lancon-aplikacionin-google-go-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2017-12-07 11:22
https://pcworld.al/vitaly-golomb-evropa-lindore-ka-nje-problem-klasik-emigrimi-njerezve-te-afte/20%Always2017-12-06 19:51
https://pcworld.al/nje-monedhe-dixhitale-pak-e-njohur-u-rrit-90-ne-24-ore-pas-bashkepunimit-microsoft-dhe-samsung/20%Always2017-12-06 17:09
https://pcworld.al/jo-pritje-ne-radhe-e-albania-ofron-26-dokumente-online/20%Always2017-12-06 13:57
https://pcworld.al/13000-dollar-dhe-vijon-te-rritet-bitcoin-shenon-tjeter-rekord/20%Always2017-12-06 13:56
https://pcworld.al/ftuari-radhes-startup-grind-tirana-eshte-themeluesi-restorantit-tradicional-mrizi-zanave/20%Always2017-12-06 12:52
https://pcworld.al/qualcomm-snapdragon-845-te-jete-procesori-flagshipeve-te-2018-es/20%Always2017-12-06 12:25
https://pcworld.al/samsung-nis-prodhimin-e-ufs-se-pare-512-gb-per-pajisjet-mobile-te-gjenerates-se-ardhshme/20%Always2017-12-06 09:04
https://pcworld.al/pas-kines-banka-qendrore-e-indise-paralajmeron-investitoret-rreth-bitcoin/20%Always2017-12-06 10:34
https://pcworld.al/microsoft-dhe-qualcomm-prezantuan-kompjuterat-windows-procesore-snapdragon/20%Always2017-12-06 10:32
https://pcworld.al/bitcoin-ve-rekord-te-ri-vleresohet-12700/20%Always2017-12-06 08:36
https://pcworld.al/apple-fiton-betejen-e-markes-se-ipad-ndaj-xiaomi/20%Always2017-12-05 22:09
https://pcworld.al/google-publikoi-versionin-8-1-te-android-oreo/20%Always2017-12-05 12:55
https://pcworld.al/android-go-nis-zyrtarisht-rrugetimin-si-android-oreo-go-edition/20%Always2017-12-05 17:16
https://pcworld.al/36-telefone-samsung-pritet-te-kalojne-ne-android-8-0-oreo/20%Always2017-12-05 13:02
https://pcworld.al/bitcoin-blockchain-dhe-e-ardhmja-e-transportit-ishin-temat-kryesore-te-konferences-futurenow-startup-awards-slovakia-2017/20%Always2017-12-05 18:42
https://pcworld.al/finney-eshte-telefoni-pare-blockchain-ndertuar-nga-sirin-labs/20%Always2017-12-05 13:02
https://pcworld.al/nga-data-3-dhjetor-windows-update-nuk-funksionon-ne-windows-7/20%Always2017-12-05 13:01
https://pcworld.al/10000-punonjes-te-kontrollojne-videot-e-publikuara-ne-youtube/20%Always2017-12-05 13:00
https://pcworld.al/google-ndalon-reklamat-ne-ekranin-e-kycjes-ne-android/20%Always2017-12-05 12:59
https://pcworld.al/apple-nenshtrohet-gjobes-13-miliard-euroshe-te-bashkimit-evropian/20%Always2017-12-05 12:58
https://pcworld.al/rusia-shpalle-zerin-e-amerikes-dhe-radion-evropa-e-lire-agjente-te-huaj/20%Always2017-12-05 09:38
https://pcworld.al/tashme-mund-te-importoni-kontaktet-e-instagram-ne-messenger/20%Always2017-12-05 09:15
https://pcworld.al/degjoni-nje-zhurme-sa-shikoni-kete-gif/20%Always2017-12-04 21:41
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-messenger-kids-per-femijet-nen-13-vjec/20%Always2017-12-05 14:59
https://pcworld.al/google-publikon-listen-e-aplikacioneve-dhe-lojerave-popullore-te-vitit/20%Always2017-12-04 15:49
https://pcworld.al/samsung-teston-5g-ne-ne-nje-tren-te-shpejtesise-se-larte/20%Always2017-12-04 15:49
https://pcworld.al/telefonet-inteligjente-po-demtojne-shendetin-mendor/20%Always2017-12-04 15:49
https://pcworld.al/venezuela-prezanton-monedhen-virtuale-petro/20%Always2017-12-04 15:49
https://pcworld.al/bitcoin-ra-nen-11000-dollar-pasi-vendosi-rekord-diten-e-diele/20%Always2017-12-04 15:49
https://pcworld.al/xiaomi-publikon-fotot-e-telefoneve-te-shumepritur-redmi-5-dhe-5-plus/20%Always2017-12-04 09:06
https://pcworld.al/ubt-cert-regjistrohet-ne-harten-digjitale-te-agjencionit-enisa/20%Always2017-12-04 08:49
https://pcworld.al/broadcom-kerkon-blerjen-force-te-qualcomm/20%Always2017-12-04 08:32
https://pcworld.al/blackberry-urdherohet-ti-paguaje-nokia-s-137-milion-dollar-per-shkelje-patentash/20%Always2017-12-03 15:54
https://pcworld.al/markat-kineze-sfidojne-apple-shiten-383-milion-telefone-ne-tre-mujorin-e-trete-te-2017/20%Always2017-12-03 15:32
https://pcworld.al/apple-publikoi-perditesimin-ios-11-2/20%Always2017-12-02 21:20
https://pcworld.al/autoritetet-britanike-te-shqetesuara-per-perdorimin-e-kaspersky-nga-institucionet-shteterore/20%Always2017-12-02 20:39
https://pcworld.al/plus-konfirmon-largimin-1-janar-2018-nderpret-sherbimin/20%Always2017-12-01 20:34
https://pcworld.al/dropbox-blen-platformen-e-publikimit-verst/20%Always2017-12-01 11:41
https://pcworld.al/tesla-ve-ne-funksion-baterine-te-madhe-ne-bote-ne-australi/20%Always2017-12-01 11:35
https://pcworld.al/25-milion-biznese-perdorin-instagram/20%Always2017-12-01 13:48
https://pcworld.al/qualcomm-padit-perseri-apple-per-shkelje-patentash/20%Always2017-12-01 11:35
https://pcworld.al/robotet-automatike-te-pushtojne-800-milion-vende-pune/20%Always2017-12-01 08:35
https://pcworld.al/ja-sesi-facebook-ju-pergjon-kur-klikoni-ose-pelqeni-ne-rrjetin-social/20%Always2017-12-01 08:33
https://pcworld.al/sherbimi-whatsapp-kthehet-normalitetit-pas-nje-nderprerje-nje-oreshe/20%Always2017-12-01 11:17