XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-nuk-te-ndaloje-aktivitetin-e-platformave-te-kembimit-te-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-31 21:16
https://pcworld.al/spotify-lancon-nje-aplikacion-te-ri/20%Always2018-01-31 16:40
https://pcworld.al/sweatcoin-aplikacioni-qe-ju-paguan-per-te-ecur/20%Always2018-01-31 09:45
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-hyn-ne-fuqi-ndalimi-perdorimit-te-llogarive-bankare-anonime-per-transaksionet-ne-monedha-kriptografike/20%Always2018-01-31 09:56
https://pcworld.al/prishtina-lancon-nje-aplikacion-per-vendndodhjen-e-autobuseve/20%Always2018-01-31 09:26
https://pcworld.al/revolucion-ne-blerjen-e-ushqimit-amazon-go/20%Always2018-01-31 09:26
https://pcworld.al/nje-klub-futbollit-amator-ne-turqi-behet-pari-ne-bote-qe-blen-nje-lojtar-ne-bitcoin/20%Always2018-01-30 22:24
https://pcworld.al/google-ka-hequr-700000-aplikacione-te-keqija-nga-play-store-ne-2017-en/20%Always2018-01-30 21:20
https://pcworld.al/facebook-ndalon-te-gjitha-reklamat-per-bitcoin-monedhat-kriptografike-dhe-ico/20%Always2018-01-30 22:06
https://pcworld.al/google-finalizon-blerjen-e-nje-pjese-te-htc-se-per-1-1-miliarde-dollare/20%Always2018-01-30 20:54
https://pcworld.al/elon-musk-hyn-biznesit-te-flakehedhesve/20%Always2018-01-30 17:30
https://pcworld.al/apple-humbet-14-miliard-dollare-shkak-shitjet-e-dobeta-te-iphone-x/20%Always2018-01-30 14:30
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aplikoni-kufizime-per-konsumin-e-te-dhenave-ne-windows-10/20%Always2018-01-30 12:20
https://pcworld.al/facebook-u-jep-prioritet-lajmeve-dhe-publikuesve-lokale-ne-news-feed/20%Always2018-01-30 12:08
https://pcworld.al/110-eksperte-te-shendetit-kerkojne-nga-facebook-terheqjen-e-aplikacionit-messenger-kids/20%Always2018-01-30 10:54
https://pcworld.al/shoqata-e-bankave-te-kosoves-paralajmeron-qytetaret-nga-rreziqet-e-bitcoin/20%Always2018-01-30 10:55
https://pcworld.al/microsoft-zhben-perditesimet-e-intel-per-spectre-2/20%Always2018-01-30 10:55
https://pcworld.al/alibaba-dhe-foxconn-investojne-347-milion-dollare-ne-nje-prodhues-kinez-te-makinave-elektrike/20%Always2018-01-29 15:38
https://pcworld.al/nokia-prezantoi-nje-cip-te-ri-per-rrjetet-5g/20%Always2018-01-29 14:47
https://pcworld.al/hong-kong-fushate-televizive-kunder-ico-ve-dhe-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-29 14:48
https://pcworld.al/oneplus-40000-konsumatore-jane-prekur-nga-sulmi-kibernetik-ndaj-kartave-te-kreditit/20%Always2018-01-28 21:51
https://pcworld.al/microsoft-surface-book-2-15-inc-ne-shitje-ne-17-tregje-te-reja/20%Always2018-01-28 21:46
https://pcworld.al/soros-facebook-dhe-google-kercenim-per-lirine-dhe-inovacionin/20%Always2018-01-28 21:39
https://pcworld.al/apple-reduktimi-performances-per-modelet-e-vjetra-te-iphone-te-jete-opsional/20%Always2018-01-28 21:33
https://pcworld.al/google-shume-kontroll-mbi-reklamat-qe-perdoruesit-shohin-online/20%Always2018-01-28 21:27
https://pcworld.al/bursa-japoneze-e-hakuar-dy-dite-pare-te-rimbursoje-435-milione-dollare/20%Always2018-01-28 16:27
https://pcworld.al/xiaomi-kalon-samsung-per-tu-bere-prodhuesi-madh-ne-indi/20%Always2018-01-28 15:59
https://pcworld.al/vidhen-534-milione-dollare-nga-nje-burse-japoneze-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-27 16:22
https://pcworld.al/publikohen-foto-zyrtare-te-samsung-galaxy-s9/20%Always2018-01-26 21:00
https://pcworld.al/mediat-dhe-facebook-fundi-nje-dashurie-qe-duhet-te-kishte-marre-fund-kohe-pare/20%Always2018-01-26 13:23
https://pcworld.al/g20-te-vije-nje-pergjigje-per-bitcoin-thote-banka-qendrore-evropiane/20%Always2018-01-26 13:15
https://pcworld.al/vendet-e-zhvilluara-aziatike-shpenzojne-mesatarisht-645-dollare-ne-nje-telefon/20%Always2018-01-26 15:52
https://pcworld.al/iphone-se-2-karikim-wireless-pritet-te-debutoje-ne-vere/20%Always2018-01-26 12:46
https://pcworld.al/twitter-duke-zhvilluar-nje-funksion-te-ri-per-publikimin-e-videove/20%Always2018-01-26 10:58
https://pcworld.al/biznesi-mobil-lg-se-vijon-humbje/20%Always2018-01-26 10:32
https://pcworld.al/mbi-19-miliarde-aplikacione-jane-shkarkuar-ne-play-store-ne-tre-mujorin-e-fundit-te-2017-es/20%Always2018-01-26 11:04
https://pcworld.al/chrome-64-mund-te-bllokoni-pergjithnje-luajtjen-automatike-te-videove/20%Always2018-01-26 09:52
https://pcworld.al/fujitsu-ne-bisedime-per-shitjen-e-biznesin-mobil/20%Always2018-01-26 09:43
https://pcworld.al/bitcoin-eshte-bixhoz-thote-kreu-bankes-qendrore-kanadeze/20%Always2018-01-25 17:51
https://pcworld.al/instagram-sjell-sticker-ne-gif-per-historite/20%Always2018-01-25 15:50
https://pcworld.al/varesia-ndaj-smartphone-t-njesoj-si-ndaj-duhanit/20%Always2018-01-25 15:42
https://pcworld.al/britania-mund-te-ndermarre-masa-kunder-kriptovalutave/20%Always2018-01-25 15:32
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-4-800-mld-dollare-fitime-brenda-vitit-2022/20%Always2018-01-25 14:09
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-s9-25-shkurt/20%Always2018-01-25 14:01
https://pcworld.al/rusia-vendos-te-rregulloje-dhe-jo-te-bllokoje-monedhat-kriptografike/20%Always2018-01-25 13:49
https://pcworld.al/integral-prezantoi-karten-microsd-kapacitetin-te-larte-ne-bote/20%Always2018-01-25 12:34
https://pcworld.al/nje-burre-kafshon-bateri-per-ta-testuar-shperthen-ne-fytyre/20%Always2018-01-24 20:47
https://pcworld.al/90-e-llogarive-aktive-ne-gmail-nuk-perdorin-verifikimin-dy-faktore/20%Always2018-01-24 20:02
https://pcworld.al/10-e-3-7-miliarde-dollareve-te-ngritura-nga-ico-te-jane-vjedhur-ne-2017-en/20%Always2018-01-24 19:50
https://pcworld.al/nuk-deshironi-qe-te-tjeret-te-dine-se-jeni-online-instagram-ja-sesi-ta-caktivizoni/20%Always2018-01-24 19:52
https://pcworld.al/apple-publikoi-perditesimin-ios-11-2-5/20%Always2018-01-24 17:53
https://pcworld.al/apple-ka-shitur-20-milion-iphone-x-ne-tre-mujorin-e-fundit-te-2017-es/20%Always2018-01-24 15:12
https://pcworld.al/facebook-blen-kompanine-e-teknologjise-se-kartave-id-confirm-io/20%Always2018-01-24 12:57
https://pcworld.al/qualcomm-goditet-997-milion-euro-gjobe-nga-bashkimi-evropian/20%Always2018-01-24 11:51
https://pcworld.al/krimi-kibernetik-130-miliarde-dollare-u-vodhen-ne-2017/20%Always2018-01-24 10:01
https://pcworld.al/android-8-1-oreo-te-tregoje-shpejtesise-e-rrjeteve-wi-fi-perpara-se-te-lidheni/20%Always2018-01-24 08:41
https://pcworld.al/intel-mos-instaloni-perditesimet-per-meltdown-dhe-spectre-kane-probleme/20%Always2018-01-23 18:57
https://pcworld.al/netflix-kap-vleren-e-100-miliard-dollareve/20%Always2018-01-23 18:36
https://pcworld.al/koreja-e-jugut-ndalon-blerjen-e-monedhave-kriptografike-llogari-bankare-anonime/20%Always2018-01-23 18:59
https://pcworld.al/teknologjia-ecen-por-numri-ndermarrjeve-qe-shesin-online-ne-shqiperi-ulet/20%Always2018-01-23 17:25
https://pcworld.al/femra-ne-ict-ne-edicionin-e-5-te-te-ict-awards-blerta-thaci-finaliste-ne-forbes-30-30/20%Always2018-01-23 15:29
https://pcworld.al/apple-fillon-shitjet-e-homepod-26-janar/20%Always2018-01-23 14:05
https://pcworld.al/acer-prezantoi-chromebook-spin-11-dizajn-360-gradesh/20%Always2018-01-23 13:11
https://pcworld.al/nje-raport-thote-se-iphone-8-eshte-shitur-shume-sesa-iphone-x/20%Always2018-01-23 11:53
https://pcworld.al/rikthehet-ict-awards-2-shkurt-nis-rrugetimin-edicioni-6-te/20%Always2018-01-23 10:15
https://pcworld.al/boom-aplikacionesh-86-miliarde-dollare-ne-2017/20%Always2018-01-23 09:07
https://pcworld.al/bastisen-nga-policia-zyrat-e-onecoin-ne-bullgari-konfiskohen-dokumente-dhe-servere/20%Always2018-01-22 19:18
https://pcworld.al/monedhat-kriptografike-shenojne-renien-e-dyte-te-madhe-ne-nje-muaj/20%Always2018-01-22 17:31
https://pcworld.al/opera-mbron-telefonet-nga-skriptet-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-22 17:16
https://pcworld.al/telefoni-vivo-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-ne-ekran-debuton-24-janar/20%Always2018-01-22 15:37
https://pcworld.al/apple-te-terheqe-iphone-x-nga-tregu-ne-vere-thone-analistet/20%Always2018-01-22 16:21
https://pcworld.al/facebook-hap-tre-qendra-trajnimi-dixhital-ne-evrope/20%Always2018-01-22 11:29
https://pcworld.al/facebook-tu-jape-prioritet-lajmeve-nga-burime-te-besueshme/20%Always2018-01-21 22:32
https://pcworld.al/sundar-pichai-inteligjenta-artificiale-si-zjarri-dhe-elektriciteti/20%Always2018-01-21 22:23
https://pcworld.al/nokia-dhe-docomo-te-furnizojne-tokion-5g-deri-2020-en/20%Always2018-01-21 22:20
https://pcworld.al/prokuroria-koreane-hap-hetim-ndaj-apple-per-skandalin-e-baterive/20%Always2018-01-21 21:53
https://pcworld.al/oneplus-jane-vjedhur-te-dhenat-e-kartave-te-kreditit-te-40-mije-konsumatoreve/20%Always2018-01-21 21:41
https://pcworld.al/bitcoin-lufton-per-te-qendruar-mbi-10000-dollare/20%Always2018-01-21 21:26
https://pcworld.al/taksat-japin-efekt-apple-te-paguaje-38-miliarde-dollare/20%Always2018-01-20 17:49
https://pcworld.al/dyfishohen-aplikimet-online-per-sherbimet-tatimore/20%Always2018-01-20 17:08
https://pcworld.al/microsoft-lancon-zyrtarisht-age-empires-definitive-edition-20-shkurt/20%Always2018-01-19 17:57
https://pcworld.al/instagram-u-tregon-ndjekesve-se-kur-keni-qene-per-te-fundit-online/20%Always2018-01-19 17:07
https://pcworld.al/pagesa-e-gjobes-13-miliard-euroshe-nga-apple-per-ke-ne-fillon-ne-mars/20%Always2018-01-18 23:41
https://pcworld.al/prodhuesi-telefoneve-nokia-premton-dicka-te-mrekullueshme-ne-kongresin-mobil-boteror/20%Always2018-01-18 23:32
https://pcworld.al/tregu-kompjuterave-personale-arrin-piken-te-ulet-ne-nje-dekade/20%Always2018-01-18 23:24
https://pcworld.al/perditesimet-e-spectre-dhe-meltdown-nga-intel-shkaktojne-ngadalesime-dhe-fikje-te-papritura/20%Always2018-01-19 13:49
https://pcworld.al/aksion-kunder-piraterise-tre-te-arrestuar-dhe-58-aparate-te-sekuestruara-ne-tirane/20%Always2018-01-18 23:04
https://pcworld.al/whatsapp-business-debuton-ne-android-dhe-eshte-falas/20%Always2018-01-18 22:56
https://pcworld.al/tim-cook-thote-se-versioni-ardhshem-ios-jep-shume-informacion-per-reduktimin-e-performances-se-iphone/20%Always2018-01-19 16:52
https://pcworld.al/cfare-thone-autoritetet-lideret-boteror-dhe-ekspertet-per-bitcoinin/20%Always2018-01-19 08:11
https://pcworld.al/nje-sms-bllokon-te-gjithe-apple-iphone-dhe-kompjuterat-mac/20%Always2018-01-18 16:13
https://pcworld.al/seuli-zyrtar-konsideron-mbylljen-e-te-gjitha-bursave-lokale-te-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-18 16:04
https://pcworld.al/warren-buffett-per-bitcoin-te-kete-nje-fund-te-keq/20%Always2018-01-18 09:01
https://pcworld.al/izraeli-vendos-te-taksoje-ico-te/20%Always2018-01-18 15:40
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-procesorin-e-rangut-te-mesem-exynos-7872/20%Always2018-01-18 08:45
https://pcworld.al/xiaomi-premton-miui-9-per-40-modele-telefonesh/20%Always2018-01-18 08:45
https://pcworld.al/droni-pare-pasagjere-gati-ne-mars/20%Always2018-01-18 08:45
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-nje-edicion-special-te-note-per-lojerat-olimpike-dimerore/20%Always2018-01-18 08:45
https://pcworld.al/youtube-prezanton-standardet-e-reja-ndalon-reklamimin-per-nje-numer-te-larte-kanalesh/20%Always2018-01-18 08:44
https://pcworld.al/bursa-e-bitconnect-qendron-operacionale-lancon-nje-ico-ne-mbeshtetje-te-mbajtesve-te-monedhave-bcc/20%Always2018-01-18 08:47
https://pcworld.al/prezantohet-ne-shqiperi-smartfoni-ri-samsung-galaxy-a82018/20%Always2018-01-18 08:12
https://pcworld.al/bitcoin-bie-nen-10000-dollare-per-te-pare-qe-nga-muaji-nentor/20%Always2018-01-17 18:09
https://pcworld.al/ja-si-rrjetet-sociale-ndihmojne-ne-diagnostikimin-e-crregullimeve-psikike/20%Always2018-01-17 18:11
https://pcworld.al/google-zgjeron-infrastrukturen-cloud-nderton-kabllo-te-reja-optike-nenujore/20%Always2018-01-17 08:40
https://pcworld.al/ferrari-te-sfidoje-teslan-nje-super-makine-elektrike/20%Always2018-01-16 22:20
https://pcworld.al/5g-ja-cfare-eshte-cfare-sjell-ne-telefonet-tane/20%Always2018-01-16 22:10
https://pcworld.al/telefoni-dy-ekrane-zte-axon-m-po-vjen-ne-evrope/20%Always2018-01-17 16:17
https://pcworld.al/facebook-premton-thjeshtimin-e-aplikacionit-messenger/20%Always2018-01-16 21:50
https://pcworld.al/apple-macbook-air-mbush-10-vjec/20%Always2018-01-16 21:44
https://pcworld.al/oneplus-heton-vjedhjen-e-kartave-te-kreditit-te-konsumatoreve-ne-uebsajtin-e-saj/20%Always2018-01-16 21:34
https://pcworld.al/bitconnect-platforma-e-investimit-e-akuzuar-si-nje-skeme-ponzi-ndalon-aktivitetin/20%Always2018-01-17 08:43
https://pcworld.al/nje-startup-francez-nderton-bicikleta-hidrogjen/20%Always2018-01-16 21:12
https://pcworld.al/leje-qarkullimi-nderkombetare-ja-sesi-te-aplikoni-online/20%Always2018-01-16 17:26
https://pcworld.al/nje-uebsajt-ndryshon-te-dhenat-dhe-100-miliarde-dollare-monedha-kriptografike-fshihen/20%Always2018-01-16 18:55
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-telefonit-palosje-samsung-galaxy-x/20%Always2018-01-16 22:21
https://pcworld.al/zte-prezanton-telefonin-e-pare-5g-ne-2019-en/20%Always2018-01-16 11:19
https://pcworld.al/autoriteti-konkurrences-nis-hetimet-per-marreveshjen-ipko-digitalb/20%Always2018-01-16 11:12
https://pcworld.al/cili-prej-rrjeteve-sociale-duhet-eliminuar-nje-ankete-ka-pergjigjet/20%Always2018-01-15 22:34
https://pcworld.al/blackberry-prezantoi-softuerin-e-sigurise-kibernetike-per-makinat-autonome-quajtur-jarvis/20%Always2018-01-16 17:27
https://pcworld.al/94121-2/20%Always2018-01-16 11:13
https://pcworld.al/cdo-vendim-per-bitcoin-duhet-te-kete-karakter-global-thote-banka-qendrore-gjermane/20%Always2018-01-15 22:17
https://pcworld.al/kercenimet-e-korese-se-jugut-zhvleresojne-bitcoin-18-rivalet-gjithashtu-bien/20%Always2018-01-16 10:59
https://pcworld.al/google-maps-rikthehet-ne-kine-pas-8-vitesh/20%Always2018-01-15 22:06
https://pcworld.al/lg-g7-te-ndertohet-nga-e-para-nje-vizion-dhe-strategji-te-re/20%Always2018-01-15 22:00
https://pcworld.al/hmd-global-dergon-android-8-0-oreo-per-nokia-6-2018-dhe-nokia-7/20%Always2018-01-15 21:48
https://pcworld.al/rama-shkurtim-drastik-te-dokumenteve-dhe-shpenzimeve/20%Always2018-01-15 19:40
https://pcworld.al/eksperti-facebookut-te-dhenat-tona-ari-zi-facebookut/20%Always2018-01-15 14:56
https://pcworld.al/htc-prezantoi-telefonin-selfie-u11-eyes-dy-kamera-frontale/20%Always2018-01-15 14:27
https://pcworld.al/mbi-350-mije-euro-blerjet-online/20%Always2018-01-16 09:15
https://pcworld.al/prodhuesi-kinez-oneplus-thyen-per-te-pare-barrieren-e-1-miliarde-dollareve-shitje/20%Always2018-01-15 09:39
https://pcworld.al/youtube-rekomandon-70-te-videove-te-shikuara-ne-platforme/20%Always2018-01-15 09:31
https://pcworld.al/te-enjten-startup-grind-tirana-pret-menaxherin-pergjithshem-te-sheraton-hotel-tirana-jose-pinto/20%Always2018-01-15 15:58
https://pcworld.al/banka-qendrore-e-singaporit-shpreson-qe-blockchain-te-mbijetoje-kur-monedhat-kriptografike-te-deshtojne/20%Always2018-01-15 15:39
https://pcworld.al/europa-ime-kemi-nevoje-per-nje-polici-interneti/20%Always2018-01-15 14:54
https://pcworld.al/kina-bllokon-platformat-e-centralizuara-te-kembimit-te-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-15 14:42
https://pcworld.al/akep-publikon-strategjine-e-2018-es-premton-portimin-e-numrave-brenda-24-oresh/20%Always2018-01-15 09:17
https://pcworld.al/ford-investon-11-miliarde-dollare-per-elektrifikimin-e-40-modeleve/20%Always2018-01-15 09:02
https://pcworld.al/dyqanet-te-medha-te-aplikacioneve/20%Always2018-01-14 22:31
https://pcworld.al/windows-7-humbesi-madh-nga-perditesimet-e-meltdown-dhe-spectre/20%Always2018-01-14 22:25
https://pcworld.al/moneygram-bashkepunim-ripple-rivalin-e-bitcoin/20%Always2018-01-14 22:16
https://pcworld.al/goditet-rende-performanca-e-iphone-6-pas-perditesimit-ios-11-2-2/20%Always2018-01-14 22:05
https://pcworld.al/ndryshimet-ne-news-feed-facebook-humb-23-miliarde-dollare/20%Always2018-01-14 21:49
https://pcworld.al/ethereum-prek-vleren-rekord-prej-1400-dollaresh/20%Always2018-01-14 21:38
https://pcworld.al/indonezi-paralajmerime-te-reja-rreth-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-14 16:53
https://pcworld.al/vivo-sjell-telefonin-e-pare-ne-bote-nje-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-01-13 17:06
https://pcworld.al/amd-prezantoi-ryzen-2-threadripper-2-dhe-dy-apu-te-reja/20%Always2018-01-13 16:55
https://pcworld.al/tjeter-goditje-per-call-center-italia-miraton-masa-te-reja-shtrenguese/20%Always2018-01-12 16:07
https://pcworld.al/general-motors-te-ndertoje-nje-makine-autonome-pa-timon-dhe-pa-pedale-gazi-e-frenash/20%Always2018-01-12 16:02
https://pcworld.al/pas-spotify-edhe-dropbox-ne-burse/20%Always2018-01-12 15:49
https://pcworld.al/nje-senator-amerikan-kerkon-sqarime-nga-apple-per-reduktimin-e-performances-se-modeleve-te-vjetra/20%Always2018-01-12 15:18
https://pcworld.al/rikuperimi-gjate-dhe-ngadalte-kosoves/20%Always2018-01-12 13:11
https://pcworld.al/facebook-u-jep-prioritet-postimeve-te-miqve-dhe-familjes-ne-news-feed/20%Always2018-01-12 10:20
https://pcworld.al/microsoft-bashkepunon-signal-per-enkriptimin-e-skype/20%Always2018-01-12 13:13
https://pcworld.al/kfc-me-kanada-shet-nje-vakt-vlere-20-dollare-ne-bitcoin/20%Always2018-01-12 10:22
https://pcworld.al/google-perditesimet-e-sigurise-per-meltdown-dhe-spectre-nuk-kane-ngadalesuar-kompjuterat/20%Always2018-01-12 10:23
https://pcworld.al/ke-investon-1-miliard-euro-per-zhvillimin-e-superkompjutereve/20%Always2018-01-12 10:23
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-galaxy-s9-ne-fund-te-muajit-shkurt/20%Always2018-01-11 19:23
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-lexon-mendimet/20%Always2018-01-11 16:10
https://pcworld.al/oneplus-5-kalon-ne-android-8-0-oreo/20%Always2018-01-11 16:06
https://pcworld.al/facebook-lancon-nje-seksion-per-lajmet-lokale/20%Always2018-01-11 16:00
https://pcworld.al/e-albania-sjell-sherbimin-e-ri-elektronik-vertetim-periudhes-se-burgut/20%Always2018-01-11 12:24
https://pcworld.al/facebook-vret-asistentin-virtual-m/20%Always2018-01-11 09:59
https://pcworld.al/boeing-prezantoi-nje-dron-cili-mund-te-ngreje-226-kilogram/20%Always2018-01-11 10:00
https://pcworld.al/televizoret-smart-2018-te-samsung-electronics-jane-te-paret-produkte-te-certifikuara-nga-industria-per-sigurine-e-shtuar/20%Always2018-01-11 09:42
https://pcworld.al/bitcoin-bie-pas-lajmeve-se-koreja-e-jugut-mund-te-ndaloje-tregtimin-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-01-11 13:03
https://pcworld.al/qeni-robot-qe-shperfilli-shefin-e-sony-t-para-publikut/20%Always2018-01-11 08:38
https://pcworld.al/dy-ish-punonjes-padisin-kompanine-google/20%Always2018-01-10 19:06
https://pcworld.al/apple-publikoi-ios-11-2-2-per-te-eliminuar-efektin-spectre/20%Always2018-01-10 14:26
https://pcworld.al/policia-tajvaneze-shperblen-pjesemarresit-ne-nje-gare-kibernetike-hardisqe-te-infektuara/20%Always2018-01-10 14:21
https://pcworld.al/nvidia-perditeson-procesoret-grafike-te-prekur-nga-spectre/20%Always2018-01-10 14:13
https://pcworld.al/huawei-te-shese-nje-version-porsche-design-te-mate-10-per-1225-dollare/20%Always2018-01-10 14:07
https://pcworld.al/nga-2018-ta-toyota-integron-asistentin-amazon-alexa-per-te-gjitha-modelet-e-makinave/20%Always2018-01-10 14:27
https://pcworld.al/pioneri-fotografise-kodak-lancoi-monedhen-kriptografike-kodakcoin/20%Always2018-01-10 09:52
https://pcworld.al/ekzekutivi-jp-morgan-jamie-dimon-terhiqet-nga-komentet-e-ashpra-ndaj-bitcoin/20%Always2018-01-10 09:45
https://pcworld.al/wi-fi-alliance-prezantoi-standardin-e-sigurise-wpa3-per-rrjetet-wireless/20%Always2018-01-10 09:38
https://pcworld.al/microsoft-perditesimet-e-sigurise-per-procesoret-intel-dhe-amd-po-ngadalesojne-kompjuterat-dhe-serveret/20%Always2018-01-10 09:24
https://pcworld.al/samsung-prezanton-vizionin-per-eksperienca-te-hapura-dhe-inteligjente-iot-per-te-thjeshtuar-jeten-e-perditshme/20%Always2018-01-10 08:43
https://pcworld.al/bullgaria-reduktim-tarifave-roaming-mes-se-dhe-vendeve-te-ballkanit-perendimor/20%Always2018-01-09 17:14
https://pcworld.al/televizori-65-inc-rrokullisje-lg-ngjan-nje-gazete-gjigande/20%Always2018-01-09 17:12
https://pcworld.al/lg-te-prodhoje-teknologjine-e-face-id-per-iphone-x-e-ardhshem/20%Always2018-01-09 16:41
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-televizorin-koncept-146-inc-ekran-microled-wall/20%Always2018-01-09 15:29
https://pcworld.al/sandisk-prezantoi-celesin-usb-te-vogel-ne-bote-kapacitet-1tb/20%Always2018-01-09 13:47
https://pcworld.al/microsoft-terheq-perditesimet-e-meltdown-dhe-spectre-per-procesoret-amd/20%Always2018-01-09 12:54
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-telefoni-super-buxhetore-galaxy-j2-pro/20%Always2018-01-09 14:10
https://pcworld.al/solaborate-prezantoi-gjeneraten-e-dyte-te-pajisjes-te-fuqishme-te-komunikimit-hello-asistentin-virtual-alexa/20%Always2018-01-09 09:59
https://pcworld.al/samsung-zgjeron-linjen-premium-te-makinave-larese/20%Always2018-01-09 09:42
https://pcworld.al/lojerat-olimpike-dimerore-ne-shenjester-te-hakerave/20%Always2018-01-09 08:47
https://pcworld.al/6-7-shkurt-icu-sofia-18-eksploron-inovacionin-tregjet-dhe-trendet-e-telekomunikacionit/20%Always2018-01-08 19:41
https://pcworld.al/harrojeni-bitcoin-shperthen-dogecoin/20%Always2018-01-08 14:52
https://pcworld.al/uganda-te-lancoje-versionet-e-saj-te-facebook-dhe-twitter/20%Always2018-01-08 14:43
https://pcworld.al/d-link-prezantoi-routeret-e-pare-802-11ax-shpejtesi-shkarkimi-deri-ne-11000mbps/20%Always2018-01-08 19:41
https://pcworld.al/10-e-telefoneve-te-shitur-te-kushtojne-te-pakten-1000-dollare-ne-2023/20%Always2018-01-08 14:23
https://pcworld.al/hp-prezantoi-spectre-x360-cipin-e-ri-te-intel-dhe-amd/20%Always2018-01-08 14:17
https://pcworld.al/makina-e-zgjuar-byton-prezanton-te-ardhmen/20%Always2018-01-08 13:03
https://pcworld.al/amazon-alexa-vjen-ne-kompjuterat-windows-10/20%Always2018-01-08 09:46
https://pcworld.al/sony-prezantoi-xperia-xa2-xa2-ultra-dhe-l2/20%Always2018-01-08 13:22
https://pcworld.al/twitter-lideret-boteror-kane-nje-status-te-vecante-ne-rrjetin-social/20%Always2018-01-08 09:29
https://pcworld.al/nvidia-bashkon-forcat-uber-dhe-volkswagen-ne-makinat-autonome/20%Always2018-01-08 09:20
https://pcworld.al/20th-century-fox-panasonic-dhe-samsung-fitojne-momentin-per-te-ofruar-pervojen-te-mire-te-mundshme-te-shikimit-teknologjine-hdr10/20%Always2018-01-07 21:58
https://pcworld.al/ish-ekzekutivi-uber-kalanick-shet-13-e-aksioneve/20%Always2018-01-07 21:45
https://pcworld.al/whatsapp-ve-rekord-75-miliard-mesazhe-te-derguara-ne-nje-dite/20%Always2018-01-06 20:01
https://pcworld.al/bitcoin-krahasohet-piramiden-shqiptare-te-97-es/20%Always2018-01-05 20:12
https://pcworld.al/intel-impakti-perditesimeve-te-sigurise-per-meltdown-dhe-spectre-ulet/20%Always2018-01-05 17:02
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-procesorin-e-galaxy-s9-es-exynos-9810/20%Always2018-01-05 13:10
https://pcworld.al/objektivi-zuckerberg-per-2018-en-rregullimi-facebook/20%Always2018-01-05 13:14
https://pcworld.al/gopro-ne-veshtiresi-largon-300-punonjes/20%Always2018-01-05 13:16
https://pcworld.al/hmd-prezantoi-gjeneraten-e-dyte-te-nokia-6/20%Always2018-01-05 13:17
https://pcworld.al/apple-konfirmon-se-iphone-ipad-dhe-mac-preken-gjithashtu-nga-meltdown-dhe-spectre/20%Always2018-01-05 13:19
https://pcworld.al/spotify-ka-70-milion-abonente-pagese/20%Always2018-01-05 13:20
https://pcworld.al/sherbimi-elektronik-tatimeve-ja-sesi-te-aplikoni-per-vertetim-xhiro-per-tre-vitet-e-fundit-vule-dixhitale/20%Always2019-01-01 23:57
https://pcworld.al/veturat-e-ardhshme-te-nissanit-lexojne-mendjen-e-shoferit/20%Always2018-01-05 08:58
https://pcworld.al/instagram-eksperimenton-portimin-e-historive-ne-whatsapp/20%Always2018-01-04 15:29
https://pcworld.al/ne-prag-te-panairit-te-madh-te-elektronikes/20%Always2018-01-04 15:11
https://pcworld.al/dronet-qe-diktojne-peshkaqenet/20%Always2018-01-04 14:09
https://pcworld.al/meltdown-dhe-spectre-cdo-kompjuter-telefon-dhe-tablet-ne-rrezik/20%Always2018-01-04 14:00
https://pcworld.al/ripple-rritet-37-ethereum-drejt-1000-dollareve/20%Always2018-01-04 13:41
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-nje-perditesim-urgjent-pas-problemit-kritik-te-sigurise-qe-ka-prekur-procesoret/20%Always2018-01-04 13:17
https://pcworld.al/spotify-nje-kompani-private-pergatitet-per-daljen-ne-burse/20%Always2018-01-04 12:37
https://pcworld.al/tesla-larg-pritshmerive-prodhimin-e-modelit-3/20%Always2018-01-04 08:46
https://pcworld.al/dell-perditeson-xps-13-ekran-4k-dhe-procesor-i7-te-gjenerates-se-tete/20%Always2018-01-04 08:37
https://pcworld.al/lg-jep-lamtumiren-markes-g-ne-2018-en/20%Always2018-01-04 08:30
https://pcworld.al/zevendesimi-baterive-te-iphone-mund-te-demtoje-shitjet-e-apple-ne-2018-en/20%Always2018-01-04 08:21
https://pcworld.al/hq-trivia-debuton-zyrtarisht-ne-android/20%Always2018-01-03 16:43
https://pcworld.al/9-vite-pare-u-perfundua-blloku-pare-blockchain-te-bitcoin/20%Always2018-01-03 16:29
https://pcworld.al/50-artikujt-te-lexuar-ne-wikipedia-ne-2017-en/20%Always2018-01-03 16:19
https://pcworld.al/procesoret-intel-kane-nje-problem-kritik-sigurie-riparimi-ul-performancen-e-kompjuterave/20%Always2018-01-03 16:09
https://pcworld.al/varesia-ndaj-lojerave-nje-semundje-mendore-thote-organizata-boterore-e-shendetesise/20%Always2018-01-03 14:39
https://pcworld.al/krahas-samsung-edhe-lg-te-prodhoje-ekrane-oled-per-apple/20%Always2018-01-03 14:22
https://pcworld.al/lg-prezantoi-televizorin-e-pare-ne-bote-ekran-88-inc-dhe-rezolucion-8k/20%Always2018-01-03 13:03
https://pcworld.al/spotify-goditet-nje-padi-1-6-miliard-dollareshe/20%Always2018-01-03 08:59
https://pcworld.al/bitcoin-eshte-ndaluar-ne-islam-thone-autoritetet-egjiptiane-per-ceshtjet-fetare/20%Always2019-01-02 17:36
https://pcworld.al/blockchain-ne-e-qeverisje/20%Always2019-02-12 16:11
https://pcworld.al/2018-nuk-ka-kode-te-huaja/20%Always2018-01-01 21:02
https://pcworld.al/bill-gates-bie-nga-froni-njeriut-te-pasur-ne-bote/20%Always2018-01-01 20:51