XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/pavaresisht-komenteve-negative-ndaj-dizajnit-te-ri-shkarkimet-e-snapchat-rriten-ndjeshem/20%Always2018-02-28 18:55
https://pcworld.al/qualcomm-nis-nje-epoke-te-re-per-telefonet-e-rangut-te-mesem-snapdragon-700/20%Always2018-02-28 18:45
https://pcworld.al/krijuesi-veteshpallur-bitcoin-perballet-nje-padi-10-miliarde-dollareshe/20%Always2018-02-28 18:34
https://pcworld.al/gates-sulmon-anonimitetin-e-kriptomonedhave-ka-shkaktuar-vdekje/20%Always2018-02-28 17:44
https://pcworld.al/formula-1-lancon-nje-abonim-pagese-quajtur-f1-tv/20%Always2018-02-28 15:14
https://pcworld.al/matrica-e-ankthit-teknologjik/20%Always2018-02-28 15:10
https://pcworld.al/western-digital-prezantoi-karten-sd-te-shpejte-ne-bote-kapacitet-400gb/20%Always2018-02-28 12:29
https://pcworld.al/gjigandi-motorit-te-kerkimit-google-nuk-eshte-obliguar-te-kontrolloje-uebsajtet/20%Always2018-02-28 12:03
https://pcworld.al/kongresi-mobil-boteror-bmw-prezanton-makinen-autonome/20%Always2018-02-28 09:10
https://pcworld.al/hena-se-shpejti-rrjet-celular/20%Always2018-02-28 08:53
https://pcworld.al/bloomberg-ne-vjeshte-dy-modele-iphone-x-ekrane-oled-5-7-inc-dhe-6-5-inc/20%Always2018-02-27 14:14
https://pcworld.al/ministria-kosovare-e-puneve-te-brendshme-prezanton-patente-shoferin-e-pare-elektronik-ne-bote/20%Always2018-02-27 13:47
https://pcworld.al/te-dhenat-e-icloud-ruhen-ne-serveret-e-google/20%Always2018-02-27 10:42
https://pcworld.al/ndertuar-per-menyren-se-si-komunikojme-sot-samsung-galaxy-s9-dhe-s9/20%Always2018-02-27 10:28
https://pcworld.al/problemet-e-iphone-x-nga-telefonatat-tek-dhimbja-e-kokes-dhe-shkulja-e-flokeve/20%Always2018-02-27 09:01
https://pcworld.al/masakrat-ne-shkolla-trump-fajeson-video-lojerat-dhe-filmat-e-dhunshem/20%Always2018-02-26 18:34
https://pcworld.al/sony-prezantoi-gjeneraten-e-re-te-xperia-xz-ekrane-pa-skaje-dhe-kamera-hdr/20%Always2018-02-26 18:17
https://pcworld.al/qualcomm-propozon-uljen-ne-tryezen-e-negocimit-broadcom/20%Always2018-02-26 17:56
https://pcworld.al/ja-e-gatshme-te-rregulloje-monedhat-kriptografike/20%Always2018-02-26 16:35
https://pcworld.al/telefoni-shine-nokia-8810-matrix-rikthehet-per-79-dollare/20%Always2018-02-26 15:36
https://pcworld.al/shefi-nokia-evropa-shume-larg-kines-dhe-shba-ve-teknologjine-5g/20%Always2018-02-26 14:28
https://pcworld.al/kosbit-perzgjidhet-si-nje-prej-100-kompanive-te-mira-ne-outsourcing/20%Always2018-02-26 11:39
https://pcworld.al/hmd-prezanton-nokia-1-nokia-6-nokia-7-plus-dhe-flagshipin-e-shumepritur-nokia-8-sirocco/20%Always2018-02-26 10:57
https://pcworld.al/huawei-prodhuesit-e-smartfoneve-pak-se-10-te-tregut-te-zhduken/20%Always2018-02-26 10:15
https://pcworld.al/epoka-e-botes-mobile-ka-filluar/20%Always2018-02-26 09:05
https://pcworld.al/huawei-prezanton-cipin-e-pare-mobil-5g/20%Always2018-02-26 08:38
https://pcworld.al/samsung-zbuloi-galaxy-s9-dhe-s9-plus-ekrane-dhe-kamera-te-reja/20%Always2018-02-25 18:01
https://pcworld.al/lg-prezantoi-v30s-pasardhesin-e-v30-inteligjencen-artificiale/20%Always2018-02-25 16:34
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-mi-mix-2s-procesor-snapdragon-845/20%Always2018-02-25 15:57
https://pcworld.al/publikohet-videoja-prezantuese-e-flagshipit-samsung-galaxy-s9/20%Always2018-02-25 13:36
https://pcworld.al/maratona-takimeve-albanian-ict-awards-nisi-ne-harry-fultz/20%Always2018-03-02 18:07
https://pcworld.al/banka-e-shqiperise-per-te-dyte-paralajmeron-rreth-monedhave-virtuale/20%Always2018-02-24 19:05
https://pcworld.al/beteja-e-operatoreve-celular-akep-shpall-vendimin-pas-dy-muajsh/20%Always2018-02-23 19:53
https://pcworld.al/depozitoni-para-tashme-prane-atm-ve-te-raiffeisen-bank/20%Always2018-02-23 16:38
https://pcworld.al/samsung-shpeton-opera-max-nje-version-te-ri-samsung-max/20%Always2018-02-23 20:50
https://pcworld.al/zbulohen-detajet-e-flagshipeve-te-rinj-te-sony-xperia-xz2-dhe-xz2-compact/20%Always2018-02-23 19:54
https://pcworld.al/elevator-lab-rbi-paraqet-projektet-pilot-te-suksesshme-dhe-shpall-raundin-e-dyte-ne-2018/20%Always2018-02-23 15:59
https://pcworld.al/gartner-per-te-pare-bien-shitjet-e-telefoneve-inteligjente/20%Always2018-02-23 15:44
https://pcworld.al/arrestohet-banda-e-prostitucionit-line-ne-tirane/20%Always2018-02-23 16:43
https://pcworld.al/huawei-pritet-te-shnderrohet-ne-lider-global-ne-rrugetimin-drejt-5g-se/20%Always2018-02-23 15:46
https://pcworld.al/ekzekutivi-snapchat-ka-fituar-637-8-milion-dollare-ne-2017-en/20%Always2018-02-23 13:07
https://pcworld.al/hp-thyen-pritshmerite-fitimi-rritet-ndjeshem/20%Always2018-02-23 10:49
https://pcworld.al/kur-interneti-shnderrohet-ne-nje-semundje/20%Always2018-02-23 09:38
https://pcworld.al/intel-bashkepunon-dell-hp-lenovo-dhe-microsoft-per-te-ndertuar-kompjutere-5g/20%Always2018-02-23 09:31
https://pcworld.al/facebook-mban-konferencen-e-zhvilluesve-f8-1-2-maj-hap-regjistrimet/20%Always2018-02-22 18:12
https://pcworld.al/apple-iphone-ne-mesin-e-telefoneve-radioaktivitetin-te-larte/20%Always2018-02-22 16:45
https://pcworld.al/bitfinex-dhe-coinbase-rrisin-shpejtesine-dhe-efikasitetin-e-transaksioneve-ne-bitcoin/20%Always2018-02-22 15:24
https://pcworld.al/snapchat-premton-ndryshime-pas-ankesave-te-perdoruesve-per-dizajnin-e-ri/20%Always2018-02-22 15:12
https://pcworld.al/kamioni-pare-elektrik-eactros-daimler-hyn-ne-prodhim-ne-2021/20%Always2018-02-22 15:04
https://pcworld.al/akep-u-kerkon-bizneseve-te-blejne-menjehere-domain-al/20%Always2018-02-22 13:19
https://pcworld.al/perfundon-kontrata-e-drejtorit-te-ptk-se/20%Always2018-02-22 13:14
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-mund-te-shnderrohet-ne-kercenim-nese-bie-ne-duar-te-keqija/20%Always2018-02-22 12:27
https://pcworld.al/monedha-kriptografike-petro-e-venezueles-ka-ngritur-735-milion-dollare/20%Always2018-02-22 10:59
https://pcworld.al/broadcom-ul-oferten-ne-117-miliarde-dollare-per-qualcomm/20%Always2018-02-22 10:21
https://pcworld.al/hakeret-piratojne-rrjetin-kompjuterik-cloud-te-tesla-per-germimin-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-02-21 17:20
https://pcworld.al/startup-grind-pret-nje-prej-biznesmeneve-te-suksesshem-shqiptare-hetem-ramadani/20%Always2018-02-23 13:08
https://pcworld.al/instituti-kanadez-teknologjise-organizon-garen-kibernetike-cit-hakathon-2018/20%Always2018-02-21 14:00
https://pcworld.al/prezantohet-portali-gjeografik-tiranes-te-dhena-te-hapura/20%Always2018-02-21 12:46
https://pcworld.al/prezantohet-koncepti-makines-autonome-te-volkswagen-d-vizzion/20%Always2018-02-20 22:10
https://pcworld.al/ceo-uber-makinat-fluturese-realitet-pas-10-vitesh/20%Always2018-02-20 18:43
https://pcworld.al/apple-publikon-ios-11-2-6-adreson-problemin-ne-gjuhen-indiane/20%Always2018-02-20 18:14
https://pcworld.al/16-bursa-japoneze-te-formojne-nje-autoritet-rregullator-per-monedhat-kriptografike/20%Always2018-02-20 18:05
https://pcworld.al/google-zbulon-nje-problem-sigurie-ne-shfletuesin-edge-perpara-se-microsoft-ta-adresonte/20%Always2018-02-20 16:02
https://pcworld.al/sony-paralajmeron-nje-telefon-te-ri-javen-e-ardhshme/20%Always2018-02-20 14:52
https://pcworld.al/29-dokumentet-qe-nuk-te-kerkohen-nga-sportelet-shteterore/20%Always2018-02-20 13:09
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-ssd-te-kapacitetin-te-larte-ne-bote-30-terabajt-memorie/20%Always2018-02-20 12:37
https://pcworld.al/tregu-veshtire-shitjeve-online/20%Always2018-02-20 09:24
https://pcworld.al/samsung-redukton-prodhimin-e-ekraneve-oled-nga-shitjet-e-dobeta-te-iphone-x/20%Always2018-02-20 09:18
https://pcworld.al/akep-hedh-poshte-pretendimet-e-mediave-dhe-operatoreve-thote-se-konsultimi-eshte-kryer/20%Always2018-02-19 17:16
https://pcworld.al/ne-qershor-flagshipi-radhes-lg/20%Always2018-02-19 16:15
https://pcworld.al/telekom-slovenije-konsolidon-pozitat-ne-ipko-blen-te-gjitha-aksionet/20%Always2018-02-19 15:57
https://pcworld.al/facebook-dhe-problemi-big-tobacco/20%Always2018-02-19 13:45
https://pcworld.al/samsung-prezanton-versionin-e-ri-te-melodise-horizon/20%Always2018-02-19 10:27
https://pcworld.al/e-lejet-zbatimi-nuk-ka-qene-lehte-sfide-shqyrtimi-brenda-60-diteve/20%Always2018-02-19 10:13
https://pcworld.al/kritika-ne-drejtim-te-facebook-dhe-twitter/20%Always2018-02-19 10:04
https://pcworld.al/facebook-kartolina-te-pengoje-nderhyrjen-e-huaj-ne-zgjedhje/20%Always2018-02-19 09:48
https://pcworld.al/softuere-lehtesisht-hakueshem-per-makinat-tona/20%Always2018-02-18 17:42
https://pcworld.al/dentem-tashme-nje-kompani-seli-ne-ontario-prezanton-versionin-e-dyte-te-projektit-novator-dx-vision/20%Always2018-02-17 12:32
https://pcworld.al/intel-goditet-nga-32-padi-per-meltdown-dhe-spectre/20%Always2018-02-16 17:13
https://pcworld.al/nje-karakter-ne-nje-gjuhe-indiane-bllokon-te-gjitha-versionet-e-fundit-te-sistemeve-operative-te-apple/20%Always2018-02-16 15:36
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-aplikacionin-companion-per-transferimin-e-fotove-nga-ios-ne-kompjuter/20%Always2018-02-16 13:17
https://pcworld.al/microsoft-lancon-ndertimin-e-pare-redstone-5-te-windows-10/20%Always2018-02-16 13:05
https://pcworld.al/nje-gabim-kartat-e-kreditit-coinbase-mbifaturon-perdoruesit/20%Always2018-02-16 12:56
https://pcworld.al/ekspertet-gjejne-nje-teknika-te-reja-per-shfrytezimin-e-spectre-dhe-meltdown/20%Always2018-02-16 12:42
https://pcworld.al/ne-prag-te-5g-se-qualcomm-prezanton-modemin-lte-snapdragon-x24-kapacitet-2gbps/20%Always2018-02-16 11:07
https://pcworld.al/google-chrome-fillon-bllokimin-automatik-te-reklamave-te-bezdishme/20%Always2018-02-16 12:06
https://pcworld.al/hakeret-vjedhin-6-milione-dollare-ne-rusi/20%Always2018-02-16 10:17
https://pcworld.al/shba-fajeson-rusine-per-sulmin-kibernetik-te-vitit-te-kaluar/20%Always2018-02-16 09:32
https://pcworld.al/soros-e-quan-bitcoin-cerdhe-e-diktatoreve/20%Always2018-02-16 09:27
https://pcworld.al/bitcoin-rritet-ne-mbi-10000-dollare-pas-dy-javesh/20%Always2018-02-15 19:42
https://pcworld.al/akep-kete-vit-dhenia-e-frekuencave-5g/20%Always2018-02-15 17:08
https://pcworld.al/blackberry-motion-ne-shitje-ne-28-vende-evropiane/20%Always2018-02-15 12:50
https://pcworld.al/1-milion-perdorues-te-snapchat-kerkojne-rikthimin-e-dizajnit-te-vjeter-te-aplikacionit/20%Always2018-02-15 11:42
https://pcworld.al/krime-kibernetike-ne-shba-arrestohet-nje-shqiptar/20%Always2018-02-15 09:56
https://pcworld.al/pse-bitcoin-eshte-mashtrimi-madh-global-20-viteve-te-fundit/20%Always2018-02-15 09:11
https://pcworld.al/faqja-e-ministrise-se-shendetesise-ne-kosove-perdor-kompjuterat-e-vizitoreve-per-germimin-e-monedhave-virtuale/20%Always2018-02-14 20:50
https://pcworld.al/tarifat-e-reja-nga-akep-reagon-telekom-dhe-vodafone-albania/20%Always2018-02-14 18:07
https://pcworld.al/doganat-online-se-shpejti-platforma-e-deklarimit-elektronik-per-bizneset/20%Always2018-02-14 19:15
https://pcworld.al/intel-prezantoi-procesorin-e-pare-core-i3-teknologjine-turbo-boost/20%Always2018-02-14 16:38
https://pcworld.al/uber-redukton-humbjet-ne-1-1-miliarde-dollare/20%Always2018-02-14 11:17
https://pcworld.al/nokia-behet-marka-e-11-te-popullore-ne-bote-e-telefoneve-inteligjente/20%Always2018-02-14 09:29
https://pcworld.al/google-prezanton-nje-gmail-interaktiv/20%Always2018-02-14 09:21
https://pcworld.al/edhe-google-te-implementoje-formatin-e-historive-te-snapchat/20%Always2018-02-13 21:47
https://pcworld.al/telefoni-shume-pritur-andy-rubin-essential-phone-eshte-shitur-ne-vetem-88-mije-njesi/20%Always2018-02-13 21:37
https://pcworld.al/raport-samsung-galaxy-s9-3d-emoji-dhe-bokse-stereo/20%Always2018-02-13 21:38
https://pcworld.al/britani-interneti-10gbps-mberrin-tek-familjet/20%Always2018-02-13 14:37
https://pcworld.al/rusi-bankat-kane-humbur-17-milion-dollare-nga-sulmet-e-hakerave-ne-2017/20%Always2018-02-13 14:12
https://pcworld.al/energjia-e-konsumuar-nga-bitcoin-ne-islande-kalon-ate-te-shtepive-islandeze/20%Always2018-02-13 12:57
https://pcworld.al/google-ka-shitur-vetem-3-9-milion-dollare/20%Always2018-02-13 17:08
https://pcworld.al/radioja-spiune-qe-mund-ta-degjoje-kushdo/20%Always2018-02-13 10:29
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-nje-cip-memorie-256gb-eufs-per-makinat/20%Always2018-02-13 10:18
https://pcworld.al/facebook-destinacioni-ri-te-moshuarve/20%Always2018-02-13 14:18
https://pcworld.al/nje-gjykate-gjermane-thote-se-grumbullimi-te-dhenave-te-perdoruesve-nga-facebook-eshte-jashtligjshem/20%Always2018-02-12 17:10
https://pcworld.al/harta-globale-e-rrjeteve-sociale-facebook-preferuari-ne-shqiperi/20%Always2018-02-12 15:22
https://pcworld.al/qualcomm-te-humbase-konsumatore-nese-pranon-oferten-e-broadcom/20%Always2018-02-12 14:50
https://pcworld.al/telekomi-kosoves-ne-tatepjete-humbet-31-milion-euro/20%Always2018-02-12 14:32
https://pcworld.al/instagram-lajmeron-perdoruesit-kur-dikush-fotografon-historite-e-tyre/20%Always2018-02-12 13:41
https://pcworld.al/shefja-e-fondit-monetar-nderkombetar-nje-aksion-nderkombetar-autoriteteve-monedhave-kriptografike-pashmangshem/20%Always2018-02-12 13:22
https://pcworld.al/dubai-shiten-50-pallate-luksoze-ne-bitcoin/20%Always2018-02-12 12:29
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-privatisht-historite-e-miqve-ne-instagram/20%Always2018-02-12 14:30
https://pcworld.al/apple-konfirmon-rrjedhjen-e-kodit-te-ios/20%Always2018-02-12 10:22
https://pcworld.al/facebook-eksperimenton-butonin-downvote/20%Always2018-02-12 09:59
https://pcworld.al/mijera-uebsajte-ne-shba-dhe-britani-infektohen-maluere-kriptografike/20%Always2018-02-12 08:35
https://pcworld.al/microsoft-organizon-konferencen-build-7-9-maj/20%Always2018-02-11 19:39
https://pcworld.al/tregu-dobet-reklamave-fut-median-ne-krize-televizionet-pa-fitime-online-mund-print/20%Always2018-02-11 19:27
https://pcworld.al/nje-fabrike-monedhash-kriptografike-ne-rusine-lindore-shperthen-ne-flake-nga-nxehtesia-e-larte/20%Always2018-02-10 09:21
https://pcworld.al/intel-nis-perditesimet-e-spectre-procesoret-skylake-te-paret/20%Always2018-02-09 16:26
https://pcworld.al/imazhe-te-reja-te-galaxy-s9-konfirmojne-dokun-dex-dhe-kufjet-3-5-mm/20%Always2018-02-09 16:04
https://pcworld.al/chrome-etiketon-te-pasigurta-sajtet-http/20%Always2018-02-09 14:22
https://pcworld.al/shkencetaret-perdorin-superkompjuterin-e-nje-fabrike-nukleare-ne-rusi-per-prodhimin-e-bitcoin/20%Always2018-02-09 14:05
https://pcworld.al/te-semure-nga-telefoni/20%Always2018-02-09 11:17
https://pcworld.al/qualcomm-refuzon-edhe-oferten-e-dyte-te-broadcom/20%Always2018-02-09 10:57
https://pcworld.al/nje-prej-bursave-te-medha-ne-bote-binance-ndalon-aktivitetin-per-24-ore-hakim-apo-problem-teknik/20%Always2018-02-09 10:40
https://pcworld.al/combobox-konferenca-e-pare-rinore-e-klubit-te-inovacionit-pjese-e-strukturave-te-fressh/20%Always2018-02-08 20:25
https://pcworld.al/280-karakteret-e-twitter-nuk-kane-ndikuar-ne-gjatesine-e-cicerimave/20%Always2018-02-08 19:33
https://pcworld.al/dy-hakere-nga-kosova-akuzohen-nga-shba-ja/20%Always2018-02-08 17:48
https://pcworld.al/qualcomm-marreveshje-19-prodhues-dhe-18-operatore-per-lancimin-e-5g-ne-2019/20%Always2018-02-08 16:29
https://pcworld.al/publikohet-kodi-ios-ne-github/20%Always2018-02-08 16:21
https://pcworld.al/google-ka-shperblyer-2-9-milion-dollare-hulumtuesit-e-sigurise-ne-2017-en/20%Always2018-02-08 12:18
https://pcworld.al/nje-aplikacion-per-nderrimin-prefikseve-377-386-dhe-381-ne-prefiksin-zyrtar-383/20%Always2018-02-08 11:40
https://pcworld.al/apple-watch-mund-te-identifikoje-diabetin-85-saktesi/20%Always2018-02-07 17:20
https://pcworld.al/komisioni-evropian-hap-hetim-ndaj-marreveshjes-apple-shazam/20%Always2018-02-07 17:19
https://pcworld.al/intel-prezantoi-cipin-xeon-d-2100-per-teknologjite-e-fundit/20%Always2018-02-07 15:17
https://pcworld.al/samsung-isocell-dual-software-solution-mundeson-karakteristiken-e-kameres-se-dyfishte-ne-nje-game-te-gjere-smartphonesh/20%Always2018-02-07 14:41
https://pcworld.al/aplikacioni-telegram-u-hoq-nga-app-store-per-perhapjen-e-pornografise-se-femijeve/20%Always2018-02-07 14:35
https://pcworld.al/android-8-0-oreo-per-galaxy-a3-a5-2017-s7-s7-edge-dhe-tab-s3-ne-zhvillim/20%Always2018-02-07 14:19
https://pcworld.al/apple-behet-prodhuesi-madh-ne-bote-telefoneve/20%Always2018-02-07 14:00
https://pcworld.al/apple-music-e-ka-te-veshtire-te-ruaje-ritmin-e-spotify/20%Always2018-02-07 11:11
https://pcworld.al/snapchat-raporton-rritje-te-ardhurash-dhe-numrit-te-perdoruesve/20%Always2018-02-07 13:46
https://pcworld.al/leshohet-sukses-raketa-hapesinore-e-space-x/20%Always2018-02-07 10:16
https://pcworld.al/goldman-sachs-monedhat-kriptografike-shkojne-drejt-zeros/20%Always2018-02-07 09:45
https://pcworld.al/degjesa-e-senatit-amerikan-per-bitcoin-shkakton-debate/20%Always2018-02-06 20:39
https://pcworld.al/risite-e-ketij-viti-te-albanian-ict-awards/20%Always2018-02-06 18:08
https://pcworld.al/ja-sesi-te-fshini-llogarine-ne-spotify/20%Always2018-02-06 16:12
https://pcworld.al/tregu-tableteve-bie-por-shitjet-e-tableteve-te-apple-rriten/20%Always2018-02-06 15:51
https://pcworld.al/huawei-honor-9-lite-kater-kamera-vjen-ne-evrope/20%Always2018-02-06 19:39
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-reja-te-galaxy-s9-vjen-ne-kater-ngjyra/20%Always2018-02-06 12:20
https://pcworld.al/nje-maluer-kriptografik-quajtur-adb-miner-infekton-5000-pajisje-android-ne-24-ore/20%Always2018-02-06 11:59
https://pcworld.al/kreu-bankes-qendrore-evropiane-monedhat-kriptografike-asete-rrezik-te-larte/20%Always2018-02-06 10:18
https://pcworld.al/zgjerohet-fushata-anti-bitcoin-ne-shba-shume-banka-ndalojne-blerjen-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-02-06 10:19
https://pcworld.al/bankat-distributoret-kina-te-gjithe-kane-kthyer-shpinen-bitcoin/20%Always2018-02-06 09:24
https://pcworld.al/probleme-iphone-x-nuk-lejon-perdoruesit-tu-pergjigjen-thirrjeve-telefonike/20%Always2018-02-06 08:59
https://pcworld.al/kercenimi-nga-bitcoin/20%Always2018-02-05 19:04
https://pcworld.al/viber-perfshin-ne-listen-e-prefikseve-kodin-telefonik-383-te-kosoves/20%Always2018-02-05 18:10
https://pcworld.al/apple-music-arrin-ne-36-milion-abonente-pagese/20%Always2018-02-05 16:28
https://pcworld.al/gjykata-le-te-lire-trashegimtarin-e-samsung-jay-y-lee/20%Always2018-02-05 13:19
https://pcworld.al/broadcom-rrit-oferten-per-qualcomm-ne-121-miliarde-dollare/20%Always2018-02-05 12:43
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-bie-ne-7500-dollare/20%Always2018-02-05 12:20
https://pcworld.al/vlera-e-amazon-kalon-700-miliarde-dollaret-rrezikon-pozitat-e-microsoft/20%Always2018-02-05 10:13
https://pcworld.al/banka-britanike-lloyds-ndalon-blerjen-e-bitcoin-permes-kartave-te-kreditit/20%Always2018-02-05 10:01
https://pcworld.al/microsoft-zevendeson-sistemin-operativ-te-dedikuar-windows-10-s-s-mode/20%Always2018-02-05 09:26
https://pcworld.al/ne-gjilan-shitet-toke-ne-bitcoin/20%Always2018-02-04 19:47
https://pcworld.al/erion-veliaj-ict-awards-piramida-e-tiranes-qendra-me-madhe-ict-rajon/20%Always2018-02-03 16:13
https://pcworld.al/mes-emocionesh-dhe-surprizash-hapet-edicioni-6-te-albanian-ict-awards/20%Always2018-02-03 16:33
https://pcworld.al/ebay-braktis-paypal-per-firmen-hollandeze-adyen-per-perpunimin-e-pagesave/20%Always2018-02-02 11:19
https://pcworld.al/historia-e-krijimit-te-bitcoin-si-u-zhduk-personi-qe-krijoi-valuten-digjitale/20%Always2018-02-02 11:08
https://pcworld.al/shitjet-e-iphone-bien-por-te-ardhurat-rriten-nga-iphone-x/20%Always2018-02-02 10:59
https://pcworld.al/amazon-shitje-rekord-2-miliarde-dollare-fitim-ne-tre-mujorin-e-fundit-te-2017-es/20%Always2018-02-02 10:52
https://pcworld.al/presidenti-gjerman-deklarata-paralajmeruese-rreth-monedhave-kriptografike/20%Always2018-02-02 10:24
https://pcworld.al/musk-shiti-10-milion-dollare-flakehedhese/20%Always2018-02-02 10:10
https://pcworld.al/instagram-lejon-publikimeve-e-historive-vetem-tekst/20%Always2018-02-02 09:59
https://pcworld.al/smart-city-balkan-forum-prezantohen-zgjidhjet-smart-te-sektorit-publik-tik-ne-shqiperi/20%Always2018-02-02 09:59
https://pcworld.al/akep-propozon-kufizim-ne-numrin-e-domaineve-al-qe-mund-te-kete-nje-regjistrues/20%Always2018-02-01 21:14
https://pcworld.al/youtube-go-mberrin-ne-130-shtete/20%Always2018-02-01 21:11
https://pcworld.al/office-2019-te-funksionoje-vetem-windows-10/20%Always2018-02-01 21:02
https://pcworld.al/apple-kurre-nuk-kemi-per-te-shtyre-konsumatoret-blejne-iphone-te-rinj/20%Always2018-02-01 21:16
https://pcworld.al/bitcoin-bie-12-ne-afro-9000-dollare/20%Always2018-02-01 16:57
https://pcworld.al/doganat-tashme-aplikime-online-ne-portalin-e-albania/20%Always2018-02-01 14:16
https://pcworld.al/qendra-e-kompetences-dhe-inovacionit-ne-ubt-e-para-e-ketij-lloji-ne-kosove/20%Always2018-02-01 13:10
https://pcworld.al/nje-gjykate-amerikane-ngrin-te-gjitha-asetet-e-bitconnect/20%Always2018-02-01 11:49
https://pcworld.al/raport-samsung-duke-prodhuar-harduere-blockchain/20%Always2018-02-01 10:11
https://pcworld.al/whatsapp-arrin-ne-1-5-miliard-perdorues-60-milion-mesazhe-te-derguara-cdo-dite/20%Always2018-02-01 11:50
https://pcworld.al/aplikacioni-telegram-largohet-nga-dyqani-aplikacioneve-ios-app-store/20%Always2018-02-01 09:34