XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/monedhat-kriptografike-humbasin-20-te-vleres-gjate-javes/20%Always2018-03-31 15:06
https://pcworld.al/te-fshije-300-mije-portale-eu-qe-operojne-ne-britani/20%Always2018-03-30 21:43
https://pcworld.al/cook-sulmon-zuckerberg-nuk-te-kisha-perfunduar-kurrsesi-ne-kete-situate/20%Always2018-03-30 21:38
https://pcworld.al/vidhen-150-milion-llogari-te-aplikacionit-myfitnesspal/20%Always2018-03-30 21:10
https://pcworld.al/rriten-te-ardhurat-e-blackberry-nga-softueret-dhe-sherbimet/20%Always2018-03-30 20:57
https://pcworld.al/tani-mund-te-kontrolloni-aktivitetin-e-whatsapp-edhe-kur-last-seen-eshte-caktivizuar/20%Always2018-03-30 17:10
https://pcworld.al/ict-awards-6-mbyll-turin-e-takimeve-informative-31-marsi-afati-fundit-aplikimeve/20%Always2018-03-30 16:03
https://pcworld.al/intel-kerkon-te-reduktoje-35-konsumin-e-energjise-nga-germimi-monedhave-kriptografike/20%Always2018-03-30 14:08
https://pcworld.al/shkarkohen-dy-imame-ne-turqi-investuan-ne-bitcoin/20%Always2018-03-30 11:58
https://pcworld.al/facebook-nis-kontrollin-e-fotove-dhe-videove-per-manipulime/20%Always2018-03-30 08:40
https://pcworld.al/perditesimi-ri-iphone-rrit-transparencen-e-privatesise/20%Always2018-03-30 07:37
https://pcworld.al/iphone-x-rrit-10-koston-mesatare-te-telefoneve-inteligjente/20%Always2018-03-29 20:53
https://pcworld.al/riorganizimi-microsoft-largohet-shefi-windows/20%Always2018-03-29 20:25
https://pcworld.al/3-funksionalitete-kyce-privatesie-ne-snapchat/20%Always2018-03-29 17:21
https://pcworld.al/dxomark-kamera-e-huawei-p20-pro-e-mira-ne-bote/20%Always2018-03-29 17:56
https://pcworld.al/mozilla-lancon-shtojce-per-firefox-per-te-mbrojtur-perdoruesit-nga-facebook/20%Always2018-03-29 16:07
https://pcworld.al/arrestohet-ne-spanje-dyshuari-per-krim-kibernetik/20%Always2018-03-29 11:34
https://pcworld.al/boeing-zbulon-maluere-ne-sistemet-kompjuterike-te-kompanise/20%Always2018-03-29 08:48
https://pcworld.al/waze-lancon-nje-program-reklamash-per-bizneset-e-vogla/20%Always2018-03-29 08:39
https://pcworld.al/google-blen-tenor-motorin-e-kerkimit-te-gif/20%Always2018-03-29 07:38
https://pcworld.al/google-maps-ne-39-gjuhe-te-reja/20%Always2018-03-28 21:08
https://pcworld.al/facebook-lancon-nje-hapesire-te-dedikuar-privatesise/20%Always2018-03-28 15:50
https://pcworld.al/samsung-gear-s2-merr-nje-perditesim-surprize-por-jetik/20%Always2018-03-28 15:41
https://pcworld.al/acer-prezantoi-tabletin-e-pare-chrome-os/20%Always2018-03-28 15:29
https://pcworld.al/ipad-ri-per-shkollat-kushton-vetem-299-dollare-pa-lapsin-apple-pencil/20%Always2018-03-28 15:22
https://pcworld.al/huawei-p20-nje-telefon-ekstravagant-por-mrekullueshem/20%Always2018-03-28 14:41
https://pcworld.al/microsoft-afrohet-debutimit-te-spring-creators-update-ndertimin-e-ri-17133-te-windows-10-es/20%Always2018-03-28 12:18
https://pcworld.al/microsoft-dhe-ictsmedia-organizuan-ne-tirane-eventin-digigirlz-per-inkurajimin-e-vajzave-ne-fushen-e-ict-se/20%Always2018-03-28 10:25
https://pcworld.al/kryeministrja-britanike-tereza-mej-le-blackberry-per-nje-iphone/20%Always2018-03-28 08:41
https://pcworld.al/evropa-fronti-perplasjes-mes-huawei-apple-dhe-samsung/20%Always2018-03-28 08:22
https://pcworld.al/skandali-facebook-72-5-e-shqiptareve-perdorues-te-rregullt-te-shtatet-ne-evrope/20%Always2018-03-27 19:34
https://pcworld.al/foxconn-blen-belkin-linksys-dhe-wemo/20%Always2018-03-27 19:31
https://pcworld.al/akep-rregulla-te-reja-per-portimin-e-numrave-brenda-24-oreve/20%Always2018-03-27 13:42
https://pcworld.al/skandali-privatesise-facebook-cambridge-analytica-ka-nxitur-nje-eksod/20%Always2018-03-27 13:34
https://pcworld.al/nje-portal-ri-shteteror-shtohet-ne-shqiperi/20%Always2018-03-27 09:47
https://pcworld.al/google-home-cfare-eshte-dhe-si-funksionon/20%Always2018-03-27 07:53
https://pcworld.al/facebook-mohon-aksesimin-pa-leje-te-thirrjeve-dhe-mesazheve-te-perdoruesve/20%Always2018-03-27 07:49
https://pcworld.al/bitcoin-ka-vdekur/20%Always2018-03-26 19:22
https://pcworld.al/lajmet-lokale-ne-facebook-se-shpejti-nje-sherbim-global/20%Always2018-03-26 17:35
https://pcworld.al/twitter-bllokon-reklamimin-e-ico-ve/20%Always2018-03-26 18:21
https://pcworld.al/samsung-premton-android-8-0-oreo-per-galaxy-s8-dhe-s8-ne-tre-jave/20%Always2018-03-26 17:23
https://pcworld.al/zuckerberg-perseri-kerkon-falje/20%Always2018-03-26 17:13
https://pcworld.al/perditesimi-fundit-facebook-sjell-privilegjet-e-administratorit-dhe-lidhje-per-tu-bashkuar-ne-nje-grup-chat/20%Always2018-03-26 14:37
https://pcworld.al/ministria-e-financave-perjashton-nga-detyrimet-tatimore-pajisjet-bazike-te-teknologjise/20%Always2018-03-26 13:04
https://pcworld.al/edicioni-gjashte-albanian-ict-awards-drejt-mbylljes-se-aplikimeve/20%Always2018-03-26 11:03
https://pcworld.al/sondazhet-tregojne-se-facebook-po-humbet-besimin-ndersa-kompania-perdor-reklama-per-te-kerkuar-falje/20%Always2018-03-26 08:43
https://pcworld.al/windows-10-redstone-4-ta-ktheje-cortanen-ne-nje-manual-interaktiv-perdorimi/20%Always2018-03-26 08:38
https://pcworld.al/aksionet-e-dropbox-u-rriten-gati-40-ne-diten-e-pare-te-tregtimit/20%Always2018-03-26 07:59
https://pcworld.al/rritja-e-kapaciteteve-dhe-privatesise-premtojne-nje-te-ardhme-te-ndritur-per-bitcoin/20%Always2018-03-25 18:48
https://pcworld.al/si-te-kontrollojme-se-cilat-aplikacione-kane-marre-te-dhenat-tona-ne-facebook/20%Always2018-03-24 19:57
https://pcworld.al/nasa-po-kerkon-te-gjithe-te-pasionuarit-pas-fenomeneve-natyrore-te-shkrepin-foto-te-qiellit-dhe-ti-shperndajne-ato-nepermjet-nje-aplikacioni/20%Always2018-03-24 18:18
https://pcworld.al/elon-musk-fshin-faqet-tesla-dhe-spacex-ne-facebook/20%Always2018-03-24 12:37
https://pcworld.al/google-dhe-whatsapp-perkrahin-kodin-telefonik-383-te-kosoves/20%Always2018-03-23 21:11
https://pcworld.al/apple-te-prezantoje-nje-ipad-te-ri-te-lire/20%Always2018-03-23 18:05
https://pcworld.al/google-sfidon-amazon-per-blerjet-online/20%Always2018-03-23 17:55
https://pcworld.al/instagram-rikthen-rendin-kronologjik-te-postimeve/20%Always2018-03-23 17:20
https://pcworld.al/gopro-marreveshje-jabil/20%Always2018-03-23 17:22
https://pcworld.al/vjen-edhe-ne-shqiperi-bootkampi-digigirlz/20%Always2018-03-23 12:34
https://pcworld.al/se-shpejti-makinat-e-para-3d-te-printuara/20%Always2018-03-23 10:36
https://pcworld.al/rrjetet-sociale-alternative-te-facebook/20%Always2018-03-23 09:17
https://pcworld.al/shqiptaret-heqin-dore-nga-bitcoin-zhduken-tregtuesit/20%Always2018-03-23 09:12
https://pcworld.al/google-assistant-tashme-mund-te-transferoje-para/20%Always2018-03-22 21:21
https://pcworld.al/amazon-patenton-nje-lloj-te-ri-droni/20%Always2018-03-22 21:18
https://pcworld.al/kirurgu-david-nott-hakimi-coi-ne-sulmin-ajror-te-sirise/20%Always2018-03-22 18:50
https://pcworld.al/prodhimi-ne-mase-bmw-ve-elektrike-jo-perpara-2020-es/20%Always2018-03-22 16:16
https://pcworld.al/mosmarreveshjet-mes-serbise-dhe-kosoves-mikrovalet-jane-gjashte-minuta-prapa-ne-evropen-kontinentale/20%Always2018-03-22 16:03
https://pcworld.al/autoritetet-japoneze-kane-vene-shenjester-binance-raporton-nikkei/20%Always2018-03-22 13:30
https://pcworld.al/tarifat-e-telefonise-celulare-akep-kerkon-qe-kompanite-duhet-te-lajmerojne-20-dite-para-per-ndryshimet/20%Always2018-03-22 13:00
https://pcworld.al/zuckerberg-kerkon-falje-per-skandalin-cambridge-analytica/20%Always2018-03-22 11:45
https://pcworld.al/warren-buffet-bitcoin-e-pret-nje-fund-keq/20%Always2018-03-22 10:01
https://pcworld.al/stafi-apple-tregon-8-gabime-qe-bejne-perdoruesit-e-iphone/20%Always2018-03-22 09:55
https://pcworld.al/telenor-largohet-nga-evropa-lindore-shet-bizneset-ne-hungari-serbi-bullgari-dhe-malin-e-zi/20%Always2018-03-21 17:09
https://pcworld.al/televizoret-e-rinj-samsung-qled-ambient-mode-fillojne-nga-1499-dollare/20%Always2018-03-21 17:02
https://pcworld.al/ju-mund-te-blini-nje-iphone-x-4700-dollaresh-fytyren-e-presidentit-rus-vladimir-putin/20%Always2018-03-21 16:52
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-te-taksoje-gjigantet-e-teknologjise-3-te-te-ardhurave-vjetore/20%Always2018-03-22 07:32
https://pcworld.al/ibm-prezanton-watson-assistant-pergjigjen-ndaj-amazon-alexa/20%Always2018-03-21 16:33
https://pcworld.al/google-play-instant-provoni-lojerat-pa-instaluar-ato/20%Always2018-03-21 15:05
https://pcworld.al/pasi-shiti-whatsapp-tek-facebook-ish-bashkethemeluesi-thote-fshini-facebook-un/20%Always2018-03-21 12:33
https://pcworld.al/kompania-amazon-behet-e-vlefshme-se-alphabet/20%Always2018-03-21 11:39
https://pcworld.al/skype-integron-ne-platforme-tripadvisor-dhe-stubhub/20%Always2018-03-21 12:34
https://pcworld.al/si-te-mbrojme-te-dhenat-personale-ne-facebook/20%Always2018-03-21 09:08
https://pcworld.al/studimi-te-vetepunesuarit-jane-te-lumtur/20%Always2018-03-20 18:33
https://pcworld.al/telegram-urdherohet-ti-dorezoje-celesat-e-enkriptimit-autoriteteve-ruse/20%Always2018-03-20 18:24
https://pcworld.al/google-drive-apo-onedrive-ku-te-ruajme-dokumentet/20%Always2018-03-20 17:44
https://pcworld.al/ja-pozicionet-e-punes-ne-teknologji-qe-fitojne-shume-para/20%Always2018-03-20 15:46
https://pcworld.al/ja-thirrje-qyteteve-evropiane-per-te-perfituar-wi-fi-falas/20%Always2018-03-20 12:24
https://pcworld.al/ssd-ja-kapacitetin-te-larte-ne-bote-arrin-ne-100-terabajt/20%Always2018-03-20 11:42
https://pcworld.al/google-mund-te-kete-nje-plan-per-te-mposhtur-amazon/20%Always2018-03-20 11:10
https://pcworld.al/ne-shitje-pajisja-inteligjente-qe-nuk-te-lejon-te-humbasesh-telefonin-kuleten-apo-celesat/20%Always2018-03-20 09:06
https://pcworld.al/facebook-humbet-vleren-e-aksioneve-ne-burse/20%Always2018-03-20 09:03
https://pcworld.al/tregu-punes-se-ardhmes-si-te-jete-ai-dhe-cfare-mundesish-ofrohen/20%Always2018-03-19 20:26
https://pcworld.al/5-karakteristika-dalluese-te-ico-mashtruese/20%Always2018-03-19 20:21
https://pcworld.al/raport-twitter-ndalon-reklamat-mbi-kriptomonedhat/20%Always2018-03-19 18:56
https://pcworld.al/si-te-regjistroni-video-te-ekranit-te-iphone-dhe-ipad/20%Always2018-03-19 16:20
https://pcworld.al/samsung-dhe-disney-krijojne-emojit-magjike-per-galaxy-s9-e-s9/20%Always2018-03-19 16:08
https://pcworld.al/themeluesi-world-wide-web-deklaron-gjigandet-e-teknologjise-duhet-te-rregullohen/20%Always2018-03-19 13:15
https://pcworld.al/microsoft-albania-organizon-28-mars-ne-tirane-konferencen-refresh/20%Always2018-03-19 09:36
https://pcworld.al/blockchain-pertej-bitcoin/20%Always2018-03-19 08:20
https://pcworld.al/numri-dy-bankes-qendrore-gjermane-bundesbank-monedhat-kriptografike-te-rregullohen/20%Always2018-03-18 21:25
https://pcworld.al/dita-e-pare-e-tregtimit-te-spotify-te-jete-ne-daten-3-prill/20%Always2018-03-18 19:49
https://pcworld.al/mozilla-lancon-firefox-59-per-desktop-dhe-android/20%Always2018-03-18 19:38
https://pcworld.al/monedhat-virtuale-si-bitcoin-tatohen-ne-kosove/20%Always2018-03-17 20:53
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-s9-dhe-s9-ne-shqiperi/20%Always2018-03-17 11:02
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-efekte-te-reja-te-realitetit-te-shtuar/20%Always2018-03-16 17:41
https://pcworld.al/blackberry-te-modifikuar-po-perdoren-nga-kartelet-e-droges/20%Always2018-03-16 17:22
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s9-dhe-s9-plus-ne-shitje-nga-dita-e-sotme/20%Always2018-03-16 17:11
https://pcworld.al/apple-mban-nje-aktivitet-27-mars-priten-macbook-dhe-ipad-te-rinj/20%Always2018-03-16 15:59
https://pcworld.al/google-shton-sherbimin-wheelchair-accessible-navigation-ne-google-maps/20%Always2018-03-16 14:44
https://pcworld.al/projektori-ri-sony-te-pershtatet-ne-menyre-perfekte-xhepin-tuaj/20%Always2018-03-16 08:39
https://pcworld.al/htc-u12-plus-zbulohet-ne-detaje-perpara-zyrtarizimit/20%Always2018-03-16 08:33
https://pcworld.al/mberrin-raspberry-pi-3-b-procesor-shpejte-dhe-300mbps-ethernet/20%Always2018-03-16 08:23
https://pcworld.al/google-maps-hap-rrugen-lojerave-si-pokemon-go/20%Always2018-03-16 08:12
https://pcworld.al/alexa-asistentja-e-zerit-qe-mund-te-jete-kolegia-juaj-e-ardhshme/20%Always2018-03-16 08:04
https://pcworld.al/google-assistant-tashme-disponueshem-edhe-ne-ipad/20%Always2018-03-15 17:22
https://pcworld.al/john-chen-ne-krye-te-blackberry-deri-ne-2023/20%Always2018-03-15 16:51
https://pcworld.al/google-ndryshoi-emrin-e-android-wear-ne-wear-os/20%Always2018-03-15 16:43
https://pcworld.al/kjo-eshte-nje-shtepi-e-ndertuar-nga-nje-printer-3d-dhe-kushton-10000-dollare/20%Always2018-03-16 17:43
https://pcworld.al/procesoret-e-intel-te-ridizajnohen-per-tu-mbrojtur-nga-spectre/20%Always2018-03-15 15:48
https://pcworld.al/cfare-eshte-5g-ja-dhe-pse-bllokimi-marreveshjes-broadcom-qualcomm-te-shtoje-perpjekjet-amerikane-drejtim/20%Always2018-03-15 14:48
https://pcworld.al/opsioni-shumepritur-dark-mode-youtube-ne-fund-pranishem-ne-pajisjet-ios/20%Always2018-03-15 14:01
https://pcworld.al/samsung-lancon-kondicioneret-wind-freetm-dhe-miqesore-ndaj-mjedisit-ne-ekspoziten-te-madhe-ne-bote-hvac/20%Always2018-03-15 12:12
https://pcworld.al/sierra-leone-behet-vendi-pare-ne-bote-qe-mban-zgjedhje-duke-perdorur-teknologjine-blockchain/20%Always2018-03-15 16:12
https://pcworld.al/nen-presionin-e-google-bitcoin-bie-ne-piken-te-ulet-qe-prej-nje-muaji/20%Always2018-03-15 09:07
https://pcworld.al/cfare-dime-per-aktualisht-per-playstation-5/20%Always2018-03-15 08:59
https://pcworld.al/broadcom-terhiqet-nga-blerja-e-qualcomm/20%Always2018-03-15 08:55
https://pcworld.al/amazon-dhe-twitch-te-bashkepunojne-per-te-ofruar-lojera-online-falas/20%Always2018-03-14 18:21
https://pcworld.al/apple-te-prezantoje-risite-ne-konferencen-vjetore-ne-qershor/20%Always2018-03-14 18:14
https://pcworld.al/google-te-ndaloje-reklamat-per-kriptomonedhat/20%Always2018-03-14 18:07
https://pcworld.al/google-mund-ti-jape-perparesi-artikujve-te-lajmeve-per-perdoruesit-e-abonuar/20%Always2018-03-14 18:03
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-ne-moshen-76-vjecare-fizikani-stephen-hawking/20%Always2018-03-14 10:04
https://pcworld.al/youtube-te-shtoje-informacion-nga-wikipedia-per-videot-ne-lidhje-kospiracionet/20%Always2018-03-14 09:51
https://pcworld.al/kerkimi-imazheve-ne-google-te-shoqerohet-pershkrim-te-shkurter/20%Always2018-03-14 09:58
https://pcworld.al/elon-musk-spacex-dhe-tesla-gjalle-fale-nje-mrekullie/20%Always2018-03-13 20:53
https://pcworld.al/konkurrenca-raporton-ne-kuvend-latifi-tregu-telefonise-celulare-nen-mbikeqyrje-po-rritet-perqendrimi/20%Always2018-03-13 17:40
https://pcworld.al/trump-bllokon-blerjen-e-mundshme-te-qualcomm-nga-broadcom/20%Always2018-03-13 16:30
https://pcworld.al/fitbit-versa-eshte-ora-inteligjente-qe-ionic-duhej-te-kishte-qene/20%Always2018-03-13 15:58
https://pcworld.al/apple-blen-kompanine-e-aplikacionit-texture/20%Always2018-03-13 17:42
https://pcworld.al/ja-si-te-jete-e-ardhmja-realitetin-e-shtuar/20%Always2018-03-13 12:22
https://pcworld.al/4-keshilla-si-ta-beni-baterine-e-laptopit-te-zgjase-shume/20%Always2018-03-13 09:59
https://pcworld.al/apple-maps-ju-tregon-stacionet-te-aferta-per-bicikleta/20%Always2018-03-13 08:34
https://pcworld.al/dropbox-ne-burse-vleresohet-7-5-miliarde-dollare/20%Always2018-03-12 21:57
https://pcworld.al/apple-music-arrin-ne-38-milion-abonente-pagese/20%Always2018-03-12 21:48
https://pcworld.al/samsung-kerkon-te-shese-43-milion-galaxy-s9-s9/20%Always2018-03-12 18:07
https://pcworld.al/microsoft-teams-perdoret-nga-200000-organizata/20%Always2018-03-12 18:00
https://pcworld.al/mesazhet-e-whatsapp-mund-te-fshihen-deri-ne-nje-ore-pas-dergimit/20%Always2018-03-12 17:05
https://pcworld.al/4-gjera-qe-nuk-dini-per-amazon/20%Always2018-03-12 16:38
https://pcworld.al/twitter-lancon-shenjuesit-e-librit-per-te-ruajtur-dhe-shperndare-postimet-ne-vazhdim/20%Always2018-03-12 13:58
https://pcworld.al/tirana-prishtina-durresi-dhe-peja-ishin-destinacionet-e-radhes-te-ict-awards-vi/20%Always2018-03-12 11:14
https://pcworld.al/estonia-lancon-kriptomonedhen-e-pare-shteterore-por-projekti-hidhet-poshte-nga-banka-qendrore-europiane/20%Always2018-03-12 09:55
https://pcworld.al/google-te-vendose-ne-sherbim-te-pentagonit-inteligjencen-artificiale/20%Always2018-03-12 08:08
https://pcworld.al/njihuni-miliarderet-e-teknologjise-per-vitin-2018/20%Always2018-03-11 21:56
https://pcworld.al/intel-dhe-jo-broadcom-mund-te-bleje-qualcomm/20%Always2018-03-10 20:35
https://pcworld.al/perrallat-nga-kombi-kriptomonedhave/20%Always2018-03-10 20:04
https://pcworld.al/cilat-jane-pajisjet-elektronike-te-postuara-ne-rrjetet-sociale/20%Always2018-03-10 16:56
https://pcworld.al/perditesimi-fundit-playstation-4-jep-prinderve-shume-kontroll-mbi-femijet/20%Always2018-03-09 18:52
https://pcworld.al/perditesimi-pare-madhor-windows-10-es-per-2018-en-te-quhet-spring-creators-update/20%Always2018-03-09 18:40
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-s9-dhe-s9-shqiperi/20%Always2018-03-17 11:00
https://pcworld.al/apple-prodhuesi-madh-veshjeve-elektronike-parakalon-fitbit-dhe-xiaomi/20%Always2018-03-09 18:15
https://pcworld.al/google-publikon-versionin-e-pare-eksperimental-te-android-p-ja-ndryshimet/20%Always2018-03-09 16:59
https://pcworld.al/bitcoin-bie-nen-9000-dollare-pas-mbylljes-se-bursave-ne-japoni/20%Always2018-03-09 16:37
https://pcworld.al/raportikriminelet-mund-te-aksesojne-lehtesisht-te-dhenat-tuaja-permes-shfletuesit-ueb-qe-ju-perdorni/20%Always2018-03-09 17:53
https://pcworld.al/shume-femra-ne-ict-fuqizimi-grave-ne-boten-dixhitale/20%Always2018-03-09 09:41
https://pcworld.al/kjo-kompani-izraelite-eshte-te-afte-te-hakoje-cdo-iphone/20%Always2018-03-09 09:34
https://pcworld.al/perdoruesit-e-android-jane-besnike-sesa-ata-te-ios/20%Always2018-03-09 16:41
https://pcworld.al/samsung-lancon-linjen-e-re-te-tv-qled-per-vitin-2018-ne-eventin-first-look-ne-new-york/20%Always2018-03-09 07:51
https://pcworld.al/facebook-fshin-postimin-e-stafit-te-kryeministrit-hungarez-viktor-orban/20%Always2018-03-08 16:49
https://pcworld.al/dy-hulumtues-amerikan-krijojne-nje-robot-afte-te-zgjidhe-kubin-rubik-ne-0-38-sekonda/20%Always2018-03-08 16:35
https://pcworld.al/windows-10-s-te-behet-s-mode-konfirmoi-microsoft/20%Always2018-03-08 16:24
https://pcworld.al/rikthehet-game-boy-ne-mbrojtesen-e-iphone/20%Always2018-03-08 14:38
https://pcworld.al/google-sjell-per-te-gjithe-perdoruesit-e-smartphoneve-njohjen-inteligjente-te-imazheve/20%Always2018-03-08 14:34
https://pcworld.al/vidhen-ne-islande-qindra-pajisje-per-germimin-e-bitcoin/20%Always2018-03-08 14:30
https://pcworld.al/japonia-mbyll-dy-bursa-te-monedhave-kriptografike/20%Always2018-03-08 14:30
https://pcworld.al/itali-aktivizohet-antena-e-pare-5g-ne-qytetin-e-manteres/20%Always2018-03-08 14:30
https://pcworld.al/leximi-mendjes-inteligjenca-artificiale-jep-nje-pershkrim-te-asaj-qe-po-mendoni/20%Always2018-03-08 08:40
https://pcworld.al/amazon-ne-te-ardhmen-mund-te-kete-70-milione-kliente-bankar/20%Always2018-03-08 08:35
https://pcworld.al/50000-uebsajte-wordpress-jane-infektuar-maluere-kriptografike/20%Always2018-03-07 21:28
https://pcworld.al/germimi-bitcoin-shqiperia-dhe-kosova-koston-te-ulet-ne-evrope/20%Always2018-03-07 16:52
https://pcworld.al/htc-prezanton-ne-prill-pergjigjen-ndaj-galaxy-s9/20%Always2018-03-07 16:30
https://pcworld.al/dolce-gabbana-perdor-drone-ne-pasarela/20%Always2018-03-07 13:53
https://pcworld.al/kamionet-e-uber-fillojne-punen/20%Always2018-03-07 11:04
https://pcworld.al/ndjekesit-e-elon-musk-ne-twitter-pre-e-nje-skeme-mashtrimi-monedha-kriptografike/20%Always2018-03-07 10:35
https://pcworld.al/evropa-gati-planin-per-taksimin-e-gjiganteve-te-teknologjise/20%Always2018-03-07 10:12
https://pcworld.al/blackberry-padi-kunder-facebook-whatsapp-dhe-instagram-per-shkelje-patentash/20%Always2018-03-07 09:31
https://pcworld.al/zvicra-prezanton-sistemin-e-kontrollit-te-trafikut-te-droneve/20%Always2018-03-07 09:14
https://pcworld.al/raport-syzet-e-reja-te-snapchat-vine-dy-kamera/20%Always2018-03-06 22:07
https://pcworld.al/drejtoria-e-pergjithshme-e-tatimeve-prezantoi-aplikacionin-m-tax-efiling-ne-android-dhe-ios/20%Always2018-03-06 18:24
https://pcworld.al/ku-ndryshojne-monedhat-kriptografike-prej-atyre-dixhitale/20%Always2018-03-06 17:01
https://pcworld.al/akep-miraton-analizen-30-ditore-per-tregun-e-telefonise-celulare/20%Always2018-03-06 16:24
https://pcworld.al/njihuni-klonet-40-dollareshe-te-iphone-x/20%Always2018-03-06 12:43
https://pcworld.al/iphone-x-dominon-mbi-galaxy-s9-en-ne-cdo-testim-te-performances/20%Always2018-03-06 12:02
https://pcworld.al/kjo-eshte-pergjigja-e-porsche-ndaj-tesla-model-x/20%Always2018-03-06 10:32
https://pcworld.al/microsoft-lancon-nje-version-te-skype-per-pajisjet-e-rangut-te-ulet/20%Always2018-03-06 10:14
https://pcworld.al/data-analyst-profesioni-te-ardhmes/20%Always2018-03-06 09:31
https://pcworld.al/se-shpejti-integrimi-cortana-ne-microsoft-outlook/20%Always2018-03-05 22:01
https://pcworld.al/labinot-bytyqi-hello-2-sjellim-te-ardhmen-e-komunikimit-dhe-argetimit/20%Always2018-03-05 20:24
https://pcworld.al/kompania-e-prodhimit-te-makinave-elektrike-te-ndertoje-zona-prodhimi-dhe-inxhinierike-ne-athine/20%Always2018-03-05 16:44
https://pcworld.al/porsche-zbulon-planet-per-ndertimin-e-makinave-fluturuese/20%Always2018-03-05 12:27
https://pcworld.al/wordpress-fuqizon-30-te-uebsajteve/20%Always2018-03-05 12:19
https://pcworld.al/dyqani-aplikacioneve-blackberry-world-merr-goditjen-perfundimtare-jo-aplikacione-pagese/20%Always2018-03-05 11:57
https://pcworld.al/bien-telegram-dhe-signal-ne-evrope-dhe-shba/20%Always2018-03-05 11:21
https://pcworld.al/fillojne-emocionet-e-nje-inovacioni-qe-flet-shqip-ict-awards-takime-ne-tirane-prishtine-dhe-shkoder/20%Always2018-03-05 11:16
https://pcworld.al/apple-dominon-tregun-e-oreve-inteligjente-2/20%Always2018-03-05 09:01
https://pcworld.al/toyota-investon-2-8-miliarde-dollare-per-makinat-e-automatizuara/20%Always2018-03-05 08:53
https://pcworld.al/e-dinit-se-windows-10-ka-nje-kurs-te-fshehte-kembimi/20%Always2018-03-04 16:57
https://pcworld.al/github-goditet-nga-nje-sulm-ddos-rekord-prej-1-35-terabajt/20%Always2018-03-04 16:47
https://pcworld.al/4-parashikime-qe-bill-gates-beri-ne-1999-te-cilat-sot-jane-vertetuar-plotesisht/20%Always2018-03-04 17:46
https://pcworld.al/skanimi-inteligjent-galaxy-s9-lehtesia-e-kycjes-prioritet-mbi-sigurine/20%Always2018-03-04 15:52
https://pcworld.al/facebook-zoteron-informacion-sensibel-mbi-40-te-popullsise-europiane/20%Always2018-03-03 21:49
https://pcworld.al/uber-lancon-health-transporton-ne-spital-pacientet/20%Always2018-03-03 21:17
https://pcworld.al/ne-shqiperi-ka-shume-celulare-se-sa-njerez/20%Always2018-03-03 13:06
https://pcworld.al/ict-awards-nis-takimet-ne-kosove-nxenesit-e-shkolles-digjitale-ne-prishtine/20%Always2018-03-02 22:00
https://pcworld.al/vendet-e-se-nenshkruajne-marreveshjen-e-cila-hap-rruge-5g-se/20%Always2018-03-02 20:35
https://pcworld.al/gjashte-profesionet-qe-te-zhduken-nga-revolucioni-digjital-dhe-teknologjia/20%Always2019-01-16 20:27
https://pcworld.al/blini-galaxy-s8-s8-dhe-merrni-perfitime-shtese/20%Always2018-03-02 15:36
https://pcworld.al/kodi-instagram-sinjalizon-ardhjen-e-thirrjeve-audio-dhe-video/20%Always2018-03-02 13:32
https://pcworld.al/twitter-kerkon-sugjerime-per-permiresimin-e-cilesise-se-permbajtjeve-shperndare-ne-platforme/20%Always2018-03-02 13:06
https://pcworld.al/guvernatori-bankes-se-anglise-monedhat-kriptografike-nje-deshtim/20%Always2018-03-02 13:08
https://pcworld.al/vodafone-dhe-deutsche-telekom-perplasen-per-liberty-media-n/20%Always2018-03-02 09:49
https://pcworld.al/del-ne-burse-sa-vlen-spotify/20%Always2018-03-02 09:13
https://pcworld.al/kamera-e-galaxy-s9-e-mira-ne-bote-ne-hije-iphone-x-dhe-pixel-2/20%Always2018-03-02 08:25
https://pcworld.al/vero-aplikacioni-qe-sfidon-instagram-dhe-facebook/20%Always2018-03-02 08:03
https://pcworld.al/apple-po-krijon-klinika-mjeksore-qe-tu-ofrojne-punonjesve-vizita-dhe-produkte-mjeksore/20%Always2018-03-01 21:22
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-shet-500-milion-dollare-aksione-ne-facebook/20%Always2018-03-01 18:38
https://pcworld.al/dropbox-marreveshje-google-per-integrimin-e-sherbimit-cloud-ne-g-suite/20%Always2018-03-01 18:18
https://pcworld.al/twitter-lancon-opsionin-bookmark-per-ruajtjen-e-cicerimave-qe-doni-te-lexoni-vone/20%Always2018-03-01 21:29
https://pcworld.al/banka-e-shqiperise-lancon-faqen-e-re-te-internetit/20%Always2018-03-01 17:39
https://pcworld.al/bartja-e-numrave-celulare-brenda-1-dite-rritet-numri-perdoruesve-te-internetit-mobil/20%Always2018-03-01 20:10
https://pcworld.al/google-lancon-nje-version-te-hangouts-per-bizneset-sfidon-microsoft-teams-dhe-slack/20%Always2018-03-01 17:21
https://pcworld.al/facebook-zgjeron-prezencen-ne-tregun-e-punekerkuesve/20%Always2018-03-01 17:02
https://pcworld.al/shpjegonte-mesimin-ne-derrase-se-zeze-microsoft-dhuron-kompjuter/20%Always2018-03-01 15:55
https://pcworld.al/mbahet-seminari-rregullorja-e-pergjithshme-e-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-gdpr-dhe-ndikimi-saj-ne-bizneset-shqiptare/20%Always2018-03-01 15:37