XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/se-shpejti-te-jeni-ne-gjendje-te-kontrolloni-shtepine-ane-te-murit-inteligjent/20%Always2018-04-30 20:55
https://pcworld.al/samsung-po-lancon-versionet-128gb-dhe-256gb-te-galaxy-s9-dhe-s9-plus/20%Always2018-04-30 20:44
https://pcworld.al/instagram-mund-te-jete-duke-testuar-efekte-te-reja-ne-aplikacion/20%Always2018-04-30 17:04
https://pcworld.al/microsoft-lancion-pakete-te-re-office/20%Always2018-04-30 14:16
https://pcworld.al/t-mobile-sprint-njoftuan-nje-marreveshje-bashkimi-prej-26-milione-dollaresh/20%Always2018-04-30 11:55
https://pcworld.al/apple-mund-te-lancoje-disa-iphone-pa-prekje-3d-per-te-ulur-shpenzimet/20%Always2018-04-30 09:31
https://pcworld.al/kurorezohet-edicioni-6-te-albanian-ict-awards-shpallen-fituesit-e-cmimeve-shperblyese-ne-teknologji/20%Always2018-04-30 07:47
https://pcworld.al/filtrat-e-rinj-te-pinterest-mund-te-kerkohet-edhe-sipas-ngjyres-se-lekures/20%Always2018-04-30 07:47
https://pcworld.al/shitjet-e-playstation-4-duket-se-kane-arritur-majat/20%Always2018-04-28 10:47
https://pcworld.al/liveblog-albanian-ict-awards-shpall-fituesit-e-edicionit-te-gjashte/20%Always2018-04-27 20:57
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-telefonin-e-ri-buxhetor-mi-6x/20%Always2019-01-03 17:46
https://pcworld.al/samsung-poston-fitime-rekord-biznesi-cipeve-shkelqen/20%Always2018-04-27 09:55
https://pcworld.al/microsoft-thyen-prishmerite-rriten-azure-dhe-office-365/20%Always2018-04-27 09:27
https://pcworld.al/akep-publikoi-raportin-vjetor-te-tregut-te-telekomunikacionit-per-vitin-2017-vodafone-dominon-aksesin-mobil-albtelecom-ate-fiks/20%Always2018-04-27 09:20
https://pcworld.al/itunes-mberrin-ne-windows-store/20%Always2018-04-27 08:56
https://pcworld.al/aplikacioni-pa-pagese-spotify-vjen-dizajn-te-ri-dhe-funksione-premium/20%Always2018-04-27 08:51
https://pcworld.al/snapchat-shpreson-spectacles-2-0/20%Always2018-04-27 08:42
https://pcworld.al/te-ardhurat-nga-sherbimet-cloud-te-amazon-rriten-49/20%Always2018-04-27 08:35
https://pcworld.al/facebook-raporton-rritje-te-ardhurash-pavaresisht-skandalit-cambridge-analytica/20%Always2018-04-27 08:26
https://pcworld.al/pas-rusise-edhe-irani-bllokon-telegramin/20%Always2018-04-27 08:17
https://pcworld.al/gmail-per-android-pajiset-funksionalitetin-snooze/20%Always2018-04-27 07:20
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-dizajneri-kompjuterave-sinclair-rick-dickinson/20%Always2018-04-26 20:10
https://pcworld.al/opera-prezantoi-nje-shfletues-te-ri-ne-android-opera-touch/20%Always2018-04-26 20:10
https://pcworld.al/disney-ka-krijuar-nje-xhakete-per-te-simuluar-eksperiencat-fizike-reale/20%Always2018-04-26 16:48
https://pcworld.al/microsoft-ndjek-google-dhe-heq-emojin-pistolete-ne-windows-10/20%Always2018-04-26 16:45
https://pcworld.al/snapchat-planifikon-testimin-e-reklamave-qe-nuk-mund-te-anashkalohen/20%Always2018-04-26 15:17
https://pcworld.al/historite-e-instagram-foto-dhe-video-te-shumefishta-ne-te-njejten-kohe/20%Always2018-04-26 12:01
https://pcworld.al/snapchat-ka-krijuar-lente-te-reja-lojerash/20%Always2018-04-26 10:55
https://pcworld.al/te-premten-mbremja-gala-e-ict-awards-shpall-fituesit-ne-shtate-kategori/20%Always2018-04-26 09:26
https://pcworld.al/facebook-ka-realizuar-nje-video-per-te-treguar-se-sa-gabime-ka-bere/20%Always2018-04-26 08:55
https://pcworld.al/tani-mund-te-shkarkohen-te-dhenat-e-instagram/20%Always2018-04-26 07:16
https://pcworld.al/ja-se-si-mund-te-aksesoni-versionin-e-ri-te-gmail/20%Always2018-04-25 18:03
https://pcworld.al/google-lancon-zyrtarisht-gmail-e-ri/20%Always2018-04-25 15:23
https://pcworld.al/oneplus-6-debuton-16-maj/20%Always2018-04-25 11:58
https://pcworld.al/google-lancon-nje-aplikacion-te-pavarur-detyrash/20%Always2018-04-25 11:13
https://pcworld.al/samsung-te-pasuroje-ar-emoji-video-biseda/20%Always2018-04-25 08:27
https://pcworld.al/google-eksperimenton-dizajnin-e-ri-te-tabeve-te-chrome/20%Always2018-04-25 08:19
https://pcworld.al/rritet-mosha-minimale-e-perdorimit-te-whatsapp-ne-evrope-nga-13-ne-16-vjec/20%Always2018-04-25 07:16
https://pcworld.al/qeveria-nuk-paguan-borxhe-per-telekomin-synon-privatizimin/20%Always2018-04-24 20:40
https://pcworld.al/akep-nxjerr-te-parregullta-paketat-28-ditore-te-vodafone-dhe-telekom-albania/20%Always2018-04-24 18:30
https://pcworld.al/myetherwallet-viktime-e-nje-sulmi-hakerash-vidhen-215-ethereum/20%Always2018-04-24 18:27
https://pcworld.al/youtube-mbush-sot-13-vjec-dhe-ne-e-festojme-videon-e-pare-te-shfaqur-ne-platforme/20%Always2018-04-24 14:46
https://pcworld.al/google-fut-ne-google-street-view-nje-nga-fenomenet-te-bukur-natyror/20%Always2018-04-24 14:44
https://pcworld.al/google-rriten-te-ardhurat-por-edhe-kostot/20%Always2018-04-24 13:02
https://pcworld.al/twitter-ndalon-reklamimin-kaspersky/20%Always2018-04-24 10:47
https://pcworld.al/vendeve-anetare-te-u-kerkohet-te-bien-dakord-ligjin-e-privatesise-ne-internet/20%Always2018-04-24 09:23
https://pcworld.al/ios-12-mund-te-debutoje-edhe-ne-iphone-5s/20%Always2018-04-24 09:03
https://pcworld.al/wikipedia-shton-faqen-paraprake-nje-menyre-te-lehte-per-te-eksploruar-ne-internet/20%Always2018-04-24 07:29
https://pcworld.al/komisioni-evropian-heton-marreveshjen-apple-shazam/20%Always2018-04-23 17:51
https://pcworld.al/ne-perpjekje-per-te-bllokuar-telegram-autoritetet-ruse-bllokojne-edhe-sherbimet-e-google-dhe-amazon/20%Always2018-04-23 17:51
https://pcworld.al/shkencetaret-kane-krijuar-nje-robot-qe-nderton-mobiljet-e-ikea-s/20%Always2018-04-23 17:51
https://pcworld.al/netflix-arrin-ne-125-milione-abonente/20%Always2018-04-23 17:13
https://pcworld.al/irani-ndalon-transaksionet-ne-monedha-kriptografike/20%Always2018-04-23 10:45
https://pcworld.al/lajmet-e-rreme-e-verteta-e-hidhur-dhemb/20%Always2018-04-23 07:57
https://pcworld.al/gmail-pushtohet-nga-spami-dhjetera-perdorues-raportojne-fushaten/20%Always2018-04-23 07:30
https://pcworld.al/coinbase-mbyll-llogarite-e-wikileaks-rrezikon-bojkot-masiv/20%Always2018-04-22 07:00
https://pcworld.al/policia-spanjolle-arreston-nje-grup-hakerash-pergjegjes-per-vjedhjen-dhe-pastrimin-e-1-miliarde-dollareve-ne-bitcoin/20%Always2018-04-21 19:53
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-paralajmerojne-komunitetin-kriptografik-rreth-skemave-pap/20%Always2018-04-21 19:55
https://pcworld.al/parlamenti-evropian-shtrengon-masat-dhe-kontrollet-mbi-kriptomonedhat/20%Always2018-04-21 10:32
https://pcworld.al/zte-nuk-dorezohet-premton-shpagim-ndaj-sanksioneve-amerikane/20%Always2018-04-20 16:55
https://pcworld.al/flagshipi-lg-g7-thinq-te-kete-nje-buton-dedikuar-inteligjences-artificiale/20%Always2018-04-20 16:45
https://pcworld.al/alienware-ka-ndertuar-nje-dhome-lojerash-ne-hotelin-hilton-ne-panama/20%Always2018-04-20 16:38
https://pcworld.al/apple-mund-te-lancoje-ne-shtator-iphone-buxhetor/20%Always2018-04-20 16:34
https://pcworld.al/lg-nuk-permbush-dot-kriteret-e-ekraneve-oled-qe-kerkon-apple/20%Always2018-04-20 14:56
https://pcworld.al/motorola-prezanton-kater-telefone-buxhetore/20%Always2018-04-20 13:33
https://pcworld.al/google-ndryshon-strategjine-braktis-allo-per-teknologjine-rcs/20%Always2018-04-20 11:06
https://pcworld.al/google-lancon-chrome-66-ne-windows-mac-linux-android-dhe-ios/20%Always2018-04-20 09:29
https://pcworld.al/ebay-tani-lejon-shitesit-te-plotesojne-automatikisht-listat-duke-skanuar-barkodet-e-produktit/20%Always2018-04-20 08:15
https://pcworld.al/daisy-eshte-robot-ri-apple-per-riciklimin-e-iphone/20%Always2018-04-20 07:38
https://pcworld.al/buzzfeed-dhe-dodo-mundesojne-qe-cdo-dite-te-jete-epike-ne-super-slow-mo-samsung-galaxy-s9-dhe-s9/20%Always2018-04-19 19:10
https://pcworld.al/qualcomm-fillon-largimet-masive-nga-puna/20%Always2018-04-19 14:58
https://pcworld.al/amazon-mbi-100-milion-anetare-prime-ne-mbare-boten/20%Always2018-04-19 06:00
https://pcworld.al/shtyhet-debutimi-perditesimit-madhor-te-pranveres-ne-windows-10/20%Always2018-04-19 05:56
https://pcworld.al/facebook-teston-nje-menyre-te-re-per-postimin-e-videove/20%Always2018-04-19 05:47
https://pcworld.al/office-2019-microsoft-eliminon-aplikacionin-desktop-onenote/20%Always2018-04-19 05:44
https://pcworld.al/amazon-ka-krijuar-nje-shfletues-android-te-quajtur-internet/20%Always2018-04-19 05:42
https://pcworld.al/policise-amerikane-duhet-jo-shume-se-11-ore-te-hyje-brenda-nje-iphone/20%Always2018-04-19 05:40
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-shenjat-e-gishterinjve-ne-id/20%Always2018-04-18 17:13
https://pcworld.al/rritet-numri-uebsajteve-qe-promovojne-permbajtje-te-abuzimit-femijet/20%Always2018-04-18 17:10
https://pcworld.al/risia-e-gmail-mesazhet-qe-vetefshihen/20%Always2018-04-18 16:20
https://pcworld.al/samsung-prezanton-pajisjet-te-fundit-inovative-ne-eurocucina-2018/20%Always2018-04-18 12:43
https://pcworld.al/ne-angli-eshte-krijuar-nje-guide-ligjore-mbi-inteligjencen-artificiale/20%Always2018-04-18 11:40
https://pcworld.al/studimi-zbulon-mijera-aplikacione-android-qe-ndjekin-femijet-ne-menyre-te-paligjshme/20%Always2018-04-18 09:00
https://pcworld.al/aplikacioni-gatimit-ju-lejon-te-kontrolloni-furrat-e-electrolux-nga-telefoni-juaj/20%Always2018-04-18 08:30
https://pcworld.al/shkolla-finlandeze-ne-tirane-19-dhe-20-prill-zhvillohen-ditet-informuese/20%Always2018-04-18 07:22
https://pcworld.al/ministrat-franceze-refuzojne-perdorimin-e-whatsapp-dhe-telegram/20%Always2018-04-17 20:32
https://pcworld.al/zte-nuk-mund-te-bleje-cipe-te-qualcomm/20%Always2018-04-17 16:15
https://pcworld.al/facebook-ka-gjurmuar-perdoruesit-edhe-jashte-sajtit/20%Always2018-04-17 16:11
https://pcworld.al/apple-te-lancoje-nje-abonim-pagese-lajmesh/20%Always2018-04-17 15:59
https://pcworld.al/whatsapp-ne-android-tani-lejon-perdoruesit-te-shkarkojne-permbajtjet-e-fshira/20%Always2018-04-17 12:58
https://pcworld.al/britania-shpall-zte-kercenim-per-sigurine-kombetare/20%Always2018-04-17 10:50
https://pcworld.al/javen-e-ardhshme-spotify-do-te-prezantoje-risite-dhe-te-ardhmen-e-aplikacionit/20%Always2018-04-17 10:09
https://pcworld.al/google-te-ndihmoje-ne-ruajtjen-e-trashegimise-kulturore-ane-te-realitetit-virtual/20%Always2018-04-17 08:37
https://pcworld.al/shba-britania-fajesojne-rusine-per-sulme-kibernetike/20%Always2018-04-17 07:18
https://pcworld.al/rikthehen-paketat-30-ditore-te-komunikimit-celular/20%Always2018-04-16 20:05
https://pcworld.al/entuziastit-dhe-youtuberit-te-monedhave-kriptografike-vidhen-2-milione-dollare-ne-nje-transmetim-live/20%Always2018-04-16 16:31
https://pcworld.al/10-kriptomonedhat-popullore-ne-bote/20%Always2018-04-16 16:07
https://pcworld.al/aplikacioni-instagram-per-telefonat-windows-10-eshte-hequr-nga-microsoft-store/20%Always2018-04-16 14:54
https://pcworld.al/acer-lancon-chromebox-e-ri-per-300-dollare/20%Always2018-04-16 14:35
https://pcworld.al/njihuni-lojen-e-re-online-nje-krijim-midis-james-bond-dhe-fast-furious/20%Always2018-04-16 10:51
https://pcworld.al/sony-prezantoi-xperia-xz2-premium-kamer-te-fuqishme/20%Always2018-04-16 10:43
https://pcworld.al/akep-brenda-muajit-shtator-2018-reduktime-te-rendesishme-te-tarifave-te-roaming-vendet-e-rajonit/20%Always2018-04-16 10:16
https://pcworld.al/deletefacebook-amerikanet-nuk-jane-gati/20%Always2018-04-16 09:04
https://pcworld.al/xiaomi-prezanton-atletet-inteligjente/20%Always2018-04-16 07:16
https://pcworld.al/ne-historite-e-instagramit-vjen-opsioni-portret/20%Always2018-04-15 20:34
https://pcworld.al/samsung-prezanton-smartfonin-pa-lidhje-interneti/20%Always2018-04-15 19:36
https://pcworld.al/juria-ict-awards-6-kandidateve-te-prishtines-neser-ne-tirane/20%Always2018-04-14 20:10
https://pcworld.al/dizajni-ri-gmail-vjen-nje-modalitet-konfidencial/20%Always2018-04-13 15:22
https://pcworld.al/amd-prezantoi-gjeneraten-e-dyte-te-procesoreve-ryzen/20%Always2018-04-13 15:18
https://pcworld.al/rusia-bllokon-aplikacionin-telegram/20%Always2018-04-13 14:55
https://pcworld.al/hp-prezantoi-dy-desktope-nje-laptop-dhe-nje-ekran-lojerash/20%Always2018-04-13 14:15
https://pcworld.al/njihuni-dizajnin-e-ri-te-gmail/20%Always2018-04-13 13:51
https://pcworld.al/senatori-amerikan-ve-ne-siklet-zuckerberg/20%Always2018-04-13 09:08
https://pcworld.al/whatsapp-garanton-perdoruesit-te-dhenat-e-tyre-jane-te-sigurta/20%Always2018-04-13 09:04
https://pcworld.al/2-pajisjet-high-tech-te-2018-qe-te-sjellin-revolucion-ne-mjekesi/20%Always2018-04-13 08:13
https://pcworld.al/strategjia-e-mire-e-sigurise-quhet-zero-trust/20%Always2018-04-13 08:15
https://pcworld.al/startupi-rendesishem-inteligjences-artificiale-ne-bote-eshte-nje-kompani-e-specializuar-ne-survejim/20%Always2018-04-13 06:49
https://pcworld.al/apple-music-tashme-ka-mbi-40-milione-abonente-dhe-nje-shef-te-ri/20%Always2018-04-12 20:28
https://pcworld.al/publiciteti-negativ-ndaj-bitcoin-mediat-nuk-ndalojne-se-krahasuari-monedhen-nje-flluske/20%Always2018-04-12 16:29
https://pcworld.al/22-vende-anetare-te-se-bashkepunim-per-teknologjine-blockchain/20%Always2018-04-12 16:28
https://pcworld.al/instagram-ti-lejoje-perdoruesit-te-shkarkojne-kopje-te-te-dhenave-te-tyre/20%Always2018-04-12 16:25
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-facebook-te-jete-perhere-falas/20%Always2018-04-12 13:45
https://pcworld.al/google-te-sjelle-nje-pamje-te-re-per-gmail-ne-ueb/20%Always2018-04-11 16:24
https://pcworld.al/posta-e-kosoves-ne-prag-te-falimentimit/20%Always2018-04-11 16:24
https://pcworld.al/spotify-te-sjelle-nje-version-te-ri-te-aplikacionit-pa-pagese/20%Always2018-04-11 14:02
https://pcworld.al/nje-standard-ri-uebi-te-vrase-fjalekalimet/20%Always2018-04-11 13:17
https://pcworld.al/paypal-te-ofroje-sherbime-bankare-tradicionale-si-kartat-e-debitit-dhe-depozitimin-e-ceqeve/20%Always2018-04-11 10:47
https://pcworld.al/zevendes-presidenti-ke-se-blockchain-po-kalon-nga-laboratori-ne-perdorim-dhe-implementim/20%Always2018-04-11 08:33
https://pcworld.al/dubai-teston-targat-dixhitale/20%Always2018-04-11 07:58
https://pcworld.al/app-store-gjeneron-85-shume-te-ardhura-sesa-google-play-store/20%Always2018-04-11 16:14
https://pcworld.al/hp-lufte-ipad-pro-tabletin-599-dollaresh-chrome-os-chromebook-x2/20%Always2018-04-10 12:09
https://pcworld.al/facebook-bllokon-hashtaget-e-droges-ne-instagram/20%Always2018-04-11 13:33
https://pcworld.al/apple-thote-se-te-gjitha-operacionet-e-kompanise-funksionojne-energji-te-riciklueshme/20%Always2018-04-10 11:18
https://pcworld.al/sulmet-maluere-kriptografike-rriten-4000-krahasuar-nje-vit-pare/20%Always2018-04-10 13:09
https://pcworld.al/lg-prezanton-2-maj-g7-thinq/20%Always2018-04-10 11:09
https://pcworld.al/hakohet-youtube-manipulohen-videot-popullore-te-platformes/20%Always2018-04-10 10:54
https://pcworld.al/youtube-ka-mbledhur-ilegalisht-te-dhena-nga-femijet/20%Always2018-04-10 10:47
https://pcworld.al/coinbase-kerkon-bekimin-e-autoriteteve-amerikane-si-nje-broker-licencuar/20%Always2018-04-10 09:06
https://pcworld.al/zuckerberg-facebook-duhej-te-kishte-bere-shume-per-te-parandaluar-nderhyrjen-ruse/20%Always2018-04-10 08:23
https://pcworld.al/duolingo-shton-ushtrime-te-reja-gjuhesore-dhe-rinovon-sistemin-e-tij-te-nivelimit/20%Always2018-04-10 07:16
https://pcworld.al/96272-2/20%Always2018-04-09 18:40
https://pcworld.al/facebook-te-njoftoje-87-milion-te-prekurit-nga-skandali-cambridge-analytica/20%Always2018-04-09 16:16
https://pcworld.al/replika-nje-aplikacion-qe-vjen-ne-ndihme-te-rinjve-probleme-psikologjike/20%Always2018-04-09 15:39
https://pcworld.al/samsung-dex-pad-ne-shitje-nga-data-13-maj-per-99-99-euro/20%Always2018-04-09 15:32
https://pcworld.al/amerika-te-gjurmoje-te-dhenat-e-personave-qe-kerkojne-vize/20%Always2018-04-09 14:07
https://pcworld.al/snapchat-rikthen-rendin-kronologjik-te-postimeve/20%Always2018-04-09 12:01
https://pcworld.al/apple-njofton-se-te-hedhe-ne-treg-iphone-8-ne-ngjyre-te-kuqe/20%Always2018-04-09 12:01
https://pcworld.al/aplikacioni-reverso-ju-meson-disa-truke-te-reja/20%Always2018-04-09 11:40
https://pcworld.al/facebook-ndalon-aggregateiq-nje-tjeter-firme-analitike-te-te-dhenave-politike/20%Always2018-04-09 09:38
https://pcworld.al/shume-shpejt-te-gjithe-te-jene-ne-gjendje-te-terheqin-mesazhet-e-derguara-ne-facebook/20%Always2018-04-08 19:51
https://pcworld.al/lg-g7-thinq-mund-te-lancohet-ne-maj-dhe-pritet-te-kete-nje-buton-ai/20%Always2018-04-08 19:45
https://pcworld.al/skype-prezanton-se-shpejti-nje-opsion-te-ri-per-regjistrimin-e-thirrjeve/20%Always2018-04-08 19:47
https://pcworld.al/jo-banka-tani-kriptomonedha-edhe-per-tregtine-e-kanabisit/20%Always2018-04-07 17:12
https://pcworld.al/kartelet-kolumbiane-te-droges-pastrojne-para-permes-monedhave-kriptografike/20%Always2018-04-09 18:30
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-edhe-ne-kompanite-qe-si-perkasin-fushes-se-teknologjise/20%Always2018-04-06 16:49
https://pcworld.al/autoritetet-ne-zonat-rurale-te-uashingtonit-zbulojne-germime-ilegale-te-bitcoin/20%Always2018-04-06 13:36
https://pcworld.al/twitter-mbi-1-milion-llogari-te-pezulluara-per-promovim-te-terrorizmit/20%Always2018-04-06 13:43
https://pcworld.al/rusia-synon-te-bllokoje-aplikacionin-e-mesazheve-telegram/20%Always2018-04-07 09:37
https://pcworld.al/arrestohen-ne-shba-themeluesit-e-centra-mashtruan-ico-ne-32-milion-dollareshe/20%Always2018-04-06 09:40
https://pcworld.al/testoni-anglishten-ane-te-inteligjences-artificiale/20%Always2018-04-06 09:41
https://pcworld.al/problemet-e-facebook-cojne-ne-kolaps-tinder/20%Always2018-04-06 08:15
https://pcworld.al/nje-problem-sistemin-e-eurocontrol-coi-ne-shtyrjen-e-29500-fluturimeve-ne-evrope/20%Always2018-04-05 16:12
https://pcworld.al/skandali-cambridge-analytica-instagram-limiton-sasine-e-te-dhenave-ne-dispozicion-te-zhvilluesve/20%Always2018-04-05 16:06
https://pcworld.al/shkon-ne-87-milion-numri-perdoruesve-te-prekur-nga-skandali-cambridge-analytica/20%Always2018-04-05 16:03
https://pcworld.al/akep-propozon-reduktim-te-tarifave-te-telefonise-fikse-46/20%Always2018-04-05 15:56
https://pcworld.al/menaxheret-te-mire-te-fjalekalimeve-per-android/20%Always2018-04-05 14:01
https://pcworld.al/bitcoin-ethereum-ripple-dhe-litecoin-ende-se-kane-thene-fjalen-e-fundit/20%Always2018-04-05 12:15
https://pcworld.al/zuckerberg-une-jam-afte-ta-udheheq-facebook-un/20%Always2018-04-05 10:46
https://pcworld.al/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-gdpr-ligjin-e-ri-evropian-per-privatesine-e-te-dhenave/20%Always2018-04-05 09:32
https://pcworld.al/edhe-snapchat-rikthen-opsionin-giphy/20%Always2018-04-05 08:08
https://pcworld.al/facebook-fshin-dhjetera-llogari/20%Always2018-04-05 08:04
https://pcworld.al/zuckerberg-perballe-kongresit-amerikan-11-prill/20%Always2018-04-04 16:06
https://pcworld.al/blackberry-padit-snapchat-pretekstin-se-ka-shkelur-patentat-e-bbm/20%Always2018-04-04 15:59
https://pcworld.al/fillimi-2018-es-plot-rekorde-negative-per-ethereum/20%Always2018-04-04 17:34
https://pcworld.al/ceo-oneplus-konfirmon-disa-karakteristika-kyce-te-oneplus-6/20%Always2018-04-04 15:51
https://pcworld.al/dy-teknologji-te-reja-po-vine-ne-iphone-kontrolli-permes-gjesteve-dhe-ekranet-e-lakuara/20%Always2018-04-04 15:46
https://pcworld.al/nje-vdekur-dhe-tre-te-plagosur-nga-te-shtenat-ne-seline-e-youtube/20%Always2018-04-04 14:58
https://pcworld.al/pas-2020-es-kompjuterat-mac-nuk-te-fuqizohen-nga-procesoret-intel/20%Always2018-04-04 14:34
https://pcworld.al/messenger-ofron-shperndarjen-e-videove-hd-dhe-fotove-ne-360-grade/20%Always2018-04-04 13:55
https://pcworld.al/sigfox-dhe-louis-vuitton-bashkepunojne-per-gjurmuesin-inteligjent-te-cantave/20%Always2018-04-04 11:43
https://pcworld.al/mbahet-takimi-pare-jurise-se-ict-awards-6-mbi-100-aplikime-kerkojne-suksesin-ne-shtate-kategori/20%Always2018-04-04 11:18
https://pcworld.al/microsoft-ofron-kurse-per-inteligjencen-artificiale/20%Always2018-04-04 08:07
https://pcworld.al/google-sjell-nje-menyre-te-mire-per-kerkimin-e-filmave/20%Always2018-04-04 07:15
https://pcworld.al/dita-e-pare-e-spotify-ne-burse-vlereson-aksionet-165-90-dollare/20%Always2018-04-03 21:20
https://pcworld.al/prezantohen-laptopet-e-pare-procesoret-intel-core-i9/20%Always2018-04-03 17:07
https://pcworld.al/deri-ne-16-persona-mund-tu-bashkohen-video-thirrjeve-ne-grup-ne-snapchat-32-per-thirrjet-ze/20%Always2018-04-03 16:03
https://pcworld.al/nuk-ka-vend-ne-chrome-web-store-per-shtojcat-qe-germojne-monedha-kriptografike-thote-google/20%Always2018-04-03 15:45
https://pcworld.al/renia-e-monedhave-kriptografike-investitoret-humbasin-besimin-tek-rezervat-financiare-kriptografike/20%Always2018-04-03 15:36
https://pcworld.al/monex-interes-per-blerjen-e-burses-kriptografike-e-cila-u-hakua-ne-janar-coincheck/20%Always2018-04-03 13:29
https://pcworld.al/instagram-kufizon-akesin-e-te-dhenave-nga-disa-zhvillues/20%Always2018-04-03 10:57
https://pcworld.al/xiaomi-sjell-pasqyren-inteligjente/20%Always2018-04-03 10:47
https://pcworld.al/mark-zuckerberg-quan-komentet-e-tim-cook-te-pavend/20%Always2018-04-03 10:43
https://pcworld.al/aplikacioni-muzikor-genius-lancon-versionin-e-tij-story-ndihmuar-nga-youtube/20%Always2018-04-03 07:40
https://pcworld.al/google-maps-shton-per-gjithe-javen-e-ardhshme-mini-lojen-wheres-waldo/20%Always2018-04-02 16:44
https://pcworld.al/per-te-gjithe-te-apasionuarit-e-aforizmave-vjen-ne-treg-ora-inteligjente/20%Always2018-04-02 16:32
https://pcworld.al/macos-ne-fund-fiton-mbeshtetje-te-jashtme-gpu/20%Always2018-04-02 16:32
https://pcworld.al/reklamuesit-te-shpenzojne-40-miliarde-dollare-kete-vit-shume-ne-reklama-ne-internet-sesa-ne-reklama-televizive/20%Always2018-04-02 08:44
https://pcworld.al/realiteti-virtual-perspektiva-e-re-e-epokes-se-sotme/20%Always2018-04-02 08:41
https://pcworld.al/zbulim-shokues-ne-blockchain-perdorimi-dhe-posedimi-bitcoin-mund-te-ndalohet-ligj/20%Always2018-04-01 14:52
https://pcworld.al/snap-pushon-nga-puna-rreth-100-njerez-kete-nga-sektori-shitjeve/20%Always2018-04-01 14:48
https://pcworld.al/instagram-riaktivizon-opsionin-gif/20%Always2018-04-01 14:28