XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/apple-ka-bllokuar-perditesimin-e-telegram-ne-app-store/20%Always2018-05-31 16:52
https://pcworld.al/hmd-global-konfirmon-android-p-per-te-gjithe-linjen-e-telefoneve/20%Always2018-05-31 16:44
https://pcworld.al/xi-jinping-lavderon-blockchainin-nje-prej-shpikjeve-teknologjike-te-medha/20%Always2018-05-31 16:39
https://pcworld.al/lg-prezantoi-zyrtarisht-v35-thinq/20%Always2018-05-31 16:32
https://pcworld.al/deutsche-telekom-rrit-ne-45-kuoten-e-aksioneve-ne-grupin-ote/20%Always2018-05-31 16:14
https://pcworld.al/targat-digjitale-ne-fund-ne-kaliforni/20%Always2018-05-31 14:33
https://pcworld.al/qeveria-sndane-para-per-ta-permiresuar-gjendjen-ne-telekom/20%Always2018-05-31 11:28
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-tre-edicione-te-flagshipit-mi-8/20%Always2018-05-31 09:55
https://pcworld.al/snapchat-po-planifikon-te-lancioje-nje-platforme-te-re-ku-jepet-akses-aplikacioneve-te-tjera-mbi-kameren-ar/20%Always2018-05-31 08:55
https://pcworld.al/rusia-kerkon-apple-te-heqe-telegram-nga-app-store/20%Always2018-05-31 07:56
https://pcworld.al/nje-tjeter-loje-pokemon-te-prezantohet-ne-2019/20%Always2018-05-30 16:51
https://pcworld.al/microsoft-vlen-shume-se-google-ne-treg/20%Always2018-05-30 15:40
https://pcworld.al/samsung-dhe-red-bull-sfidojne-perdoruesit-te-shikojne-pamjen-e-madhe-ne-nje-video-te-re-te-sporteve-ekstreme/20%Always2018-05-30 15:12
https://pcworld.al/hetohen-5-persona-per-pastrimin-e-1-milion-eurove-ne-bitcoin-bllokohen-edhe-250-mije-euro-cash/20%Always2018-05-30 11:50
https://pcworld.al/carrot-nje-aplikacion-moti-personalitet-po-vjen-ne-android/20%Always2018-05-30 08:51
https://pcworld.al/permiresohet-1password-ne-windows-10/20%Always2018-05-30 07:16
https://pcworld.al/blerje-ne-instagram-faqja-ben-bllok-pasi-paguan-leket/20%Always2018-05-29 15:21
https://pcworld.al/edhe-yandex-lancon-nje-altoparlant-inteligjent/20%Always2018-05-29 15:18
https://pcworld.al/pas-16-vitesh-stumbleupon-jep-lamtumiren/20%Always2018-05-29 14:51
https://pcworld.al/raporti-apple-e-dinte-qe-para-lancimit-se-iphone-6-te-shfaqte-probleme/20%Always2018-05-29 14:45
https://pcworld.al/kastriot-fetahaj-interviste-cyber-security-ne-edicionin-e-6-te-te-ict-awards/20%Always2018-05-29 14:11
https://pcworld.al/google-shperblen-adoleshentin-nga-uruguai-36000-dollare/20%Always2018-05-29 11:50
https://pcworld.al/ligji-evropian-privatesise-bllokon-aksesin-ne-mediat-amerikane-te-profilit-te-larte/20%Always2018-05-29 10:26
https://pcworld.al/ubt-cert-lancon-misp-sistemin-e-platformes-inteligjente-te-kercenimeve/20%Always2018-05-29 09:45
https://pcworld.al/apple-te-adoptoje-teknologjine-oled-per-te-tre-modelet-e-telefoneve-kete-vit/20%Always2018-05-29 08:50
https://pcworld.al/artistet-e-rruges-ne-londer-te-paret-ne-bote-qe-te-paguhen-karta-krediti/20%Always2018-05-29 08:34
https://pcworld.al/pandora-konkurron-spotify-dhe-apple-music-nje-plan-te-ri-familjar-prej-15-ne-muaj/20%Always2018-05-28 17:39
https://pcworld.al/si-te-degjoni-dhe-te-fshini-cdo-bisede-qe-ka-regjistruar-alexa-e-amazon/20%Always2018-05-29 14:52
https://pcworld.al/aplikacionet-te-klikuara-nga-platformat-e-apple-dhe-google-play/20%Always2018-05-28 14:35
https://pcworld.al/apple-te-filloje-te-raportoje-kerkesat-e-qeverise-per-te-hequr-aplikacione-nga-app-store/20%Always2018-05-28 14:36
https://pcworld.al/apple-po-ofron-nje-muaj-falas-memorie-ne-icloud-ne-vend-qe-ti-jape-gjithsecilit-nje-sasi-te-caktuar/20%Always2018-05-28 14:37
https://pcworld.al/galaxy-note-9-te-jete-telefoni-pare-kapacitet-1-terabajt/20%Always2018-05-28 11:38
https://pcworld.al/ne-ubt-u-mbajt-konferenca-e-pare-kombetare-per-infrastrukturat-kritike-te-informacionit-dhe-mbrojtja-e-tyre-ciip-gdpr/20%Always2018-05-28 10:06
https://pcworld.al/franca-dhe-gjermania-kerkojne-krijimin-e-nje-fondi-per-financimin-e-inovacionit-ne-vendet-e-se/20%Always2018-05-28 09:55
https://pcworld.al/pioneer-debuton-tre-sisteme-te-reja-wireless-carplay/20%Always2018-05-28 08:49
https://pcworld.al/tesla-prezanton-zv-presidentin-e-ri-te-inxhinierise-te-ardhur-nga-snap/20%Always2018-05-28 08:46
https://pcworld.al/apple-te-filloje-raportimin-e-kerkesave-te-qeverive-per-te-hequr-aplikacionet-nga-app-store/20%Always2018-05-27 11:27
https://pcworld.al/yahoo-mbyll-aplikacionin-e-kursimeve-tanda-vetem-disa-muaj-pas-lancimit/20%Always2018-05-27 11:26
https://pcworld.al/youtube-sjell-funksionin-e-tij-te-mesazheve-ne-internet/20%Always2018-05-27 11:17
https://pcworld.al/makina-elektrike-e-bonevet-e-cila-preku-finalen-e-ict-awards-6/20%Always2018-05-25 16:52
https://pcworld.al/tea-recica-interviste-yllin-ne-ngritje-ne-edicionin-e-6-te-te-ict-awards/20%Always2018-05-25 16:00
https://pcworld.al/fale-google-pay-tashme-paypal-te-punoje-brenda-gmail-youtube/20%Always2018-05-25 15:15
https://pcworld.al/apple-fiton-539-milione-nga-samsung-ne-gjyqin-e-fundit-mbi-patentat/20%Always2018-05-25 16:10
https://pcworld.al/facebook-u-kerkon-akademikeve-te-masin-efektet-e-keqinformimit-ne-platforme/20%Always2018-05-25 10:25
https://pcworld.al/procesi-ri-autentifikimit-dy-faktore-ne-facebook-nuk-ju-kerkon-nje-numer-telefoni/20%Always2018-05-25 08:24
https://pcworld.al/microsoft-ridizenjon-privatesine-e-te-dhenave-ne-kuader-te-gdpr/20%Always2018-05-25 07:56
https://pcworld.al/apple-po-bashkepunon-volkswagen-per-te-krijuar-autobusa-autonome-per-punonjesit/20%Always2018-05-24 17:21
https://pcworld.al/tinder-po-teston-nje-opsion-te-ri-te-quajtur-places-qe-bashkon-njerezit-te-njejtat-preferenca-lokalesh/20%Always2018-05-24 14:59
https://pcworld.al/samsung-hap-qendrat-globale-te-ia-ne-mbreterine-e-bashkuar-kanada-dhe-rusi/20%Always2018-05-24 13:40
https://pcworld.al/ubt-dhe-divizioni-saj-cert-organizojne-neser-konferencen-e-pare-kombetare-per-ciip-dhe-gdpr/20%Always2018-05-24 08:56
https://pcworld.al/slack-ka-shtuar-opsione-te-reja-per-ta-bere-komunikimin-ne-pune-akoma-profesional/20%Always2018-05-24 08:42
https://pcworld.al/youtube-lancon-zyrtarisht-sherbimin-e-ri-te-muzikes/20%Always2018-05-24 08:04
https://pcworld.al/apple-lancon-nje-portal-ku-perdoruesit-mund-te-shkarkojne-te-dhenat-e-tyre/20%Always2018-05-23 18:51
https://pcworld.al/htc-lancon-u12-plus-pjese-anesore-dhe-butona-te-ndjeshem-ndaj-shtypjes/20%Always2018-05-23 16:52
https://pcworld.al/samsung-prezanton-te-mahnitshmen-galaxy-j6-e-re/20%Always2018-05-23 15:48
https://pcworld.al/raportohet-se-apple-ka-filluar-prodhimin-e-procesoreve-a12-7-nanometer-per-modelet-e-reja-iphone-2018/20%Always2018-05-23 13:49
https://pcworld.al/facebook-po-bashkepunon-qualcomm-per-internet-te-shpejtesise-te-larte/20%Always2018-05-23 10:56
https://pcworld.al/acer-pergatitet-per-te-lancuar-chromebook-te-rangut-te-larte/20%Always2018-05-23 09:58
https://pcworld.al/akep-kerkon-qe-kompanite-ti-publikojne-tarifat-15-dite-perpara-hyrjes-ne-fuqi/20%Always2018-05-23 08:40
https://pcworld.al/tani-mund-ta-shperndani-pamjen-e-ekranit-te-telefonit-tuaj-android-google-duo/20%Always2018-05-23 07:46
https://pcworld.al/twitter-per-android-po-merr-emojit-e-vet/20%Always2018-05-22 17:04
https://pcworld.al/finalizohet-edicioni-7-te-startup-live-tirana/20%Always2018-05-22 16:07
https://pcworld.al/google-dhe-microsoft-zbulojne-te-metat-e-reja-te-tek-procesoret-rregullimi-mund-te-ule-performancen/20%Always2018-05-22 13:36
https://pcworld.al/htc-zbulon-aksidentalisht-u12-plus/20%Always2018-05-22 10:45
https://pcworld.al/97211-2/20%Always2018-05-22 08:25
https://pcworld.al/kater-dite-na-ndajne-nga-konferenca-kombetare-ciip-gdpr-organizuar-nga-ubt/20%Always2018-05-22 07:23
https://pcworld.al/si-krahasohet-gjiganti-kinez-medias-sociale-facebook/20%Always2018-05-21 16:17
https://pcworld.al/samsungs-galaxy-s-light-luxury-eshte-nje-s8-buxhet-te-ulet/20%Always2018-05-21 16:11
https://pcworld.al/aplikacioni-monitorimit-te-adoleshenteve-teensafe-zbulon-mijera-id-dhe-fjalekalime-te-perdoruesve/20%Always2018-05-21 16:09
https://pcworld.al/takimi-zuckerberg-parlamentin-evropian-te-transmetohet-live/20%Always2018-05-21 16:05
https://pcworld.al/microsoft-blen-kompanine-e-inteligjences-artificiale-per-te-bere-cortanen-dhe-bots-te-duken-njerezore/20%Always2018-05-21 14:13
https://pcworld.al/hmd-merr-100-milion-dollare-investime-per-te-prodhuar-shume-telefone-nokia/20%Always2018-05-21 11:56
https://pcworld.al/apple-paguan-kestin-e-pare-te-taksave-te-paguara-shtetit-irlandez/20%Always2018-05-21 10:17
https://pcworld.al/vjen-perditesimi-premtuar-nga-sony-per-asistentin-e-google/20%Always2018-05-21 08:17
https://pcworld.al/linja-e-re-e-lojrave-te-lidhura-per-femije-tju-lejoje-te-ndertoni-dhe-programoni-batmobile/20%Always2018-05-20 16:42
https://pcworld.al/fortnite-vjen-kete-vere-ne-android/20%Always2018-05-20 14:36
https://pcworld.al/google-te-heqe-indikatorin-e-sigurise-nga-faqet-https-ne-shtator/20%Always2018-05-20 14:33
https://pcworld.al/htc-u12-plus-vjen-23-maj-ekran-6-inc-dhe-6gb-ram/20%Always2018-05-18 15:28
https://pcworld.al/ja-sesi-te-regjistroni-ekranin-tuaj-duke-perdorur-vlc/20%Always2018-05-18 15:21
https://pcworld.al/5-tiparet-e-reja-te-mira-qe-po-vine-ne-outlook/20%Always2018-05-18 15:18
https://pcworld.al/gjithcka-qe-microsoft-njoftoi-ne-konferencen-build-2018/20%Always2018-05-18 12:03
https://pcworld.al/starton-sot-edicioni-i-shtate-i-aktivitetit-startup-live-tirana/20%Always2018-05-18 12:55
https://pcworld.al/kompania-franceze-e-telekomunikacionit-iliad-lancon-21-qershor-operatorin-e-katert-celular-ne-itali/20%Always2018-05-18 10:22
https://pcworld.al/microsoft-ka-ne-plan-nje-tablet-low-cost-per-te-rivalizuar-ipad/20%Always2018-05-18 10:22
https://pcworld.al/google-maps-shkon-pertej-udhezimeve-mbi-vendndodhjet/20%Always2018-05-18 09:53
https://pcworld.al/8-lajmet-te-rendesishme-nga-konferenca-google-o-2018/20%Always2018-05-18 10:22
https://pcworld.al/instagram-lancon-rishperndarjen-e-postimeve/20%Always2018-05-18 07:42
https://pcworld.al/interviste-raiffeisen-bank-mundesite-e-arta-te-elevator-lab-per-startupet-shqiptare/20%Always2018-05-17 17:41
https://pcworld.al/asistenti-google-te-jete-ne-gjendje-te-beje-telefonata-dhe-gjithashtu-mund-te-rezervoje-takime-per-ju/20%Always2018-05-17 17:12
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-nje-kontroller-xbox-per-personat-aftesi-te-kufizuara/20%Always2018-05-17 17:01
https://pcworld.al/lenovo-zbulon-nje-telefon-ekran-pa-skaje-cili-nuk-ka-nje-notch/20%Always2018-05-17 16:01
https://pcworld.al/youtube-prezanton-nje-sherbim-te-ri-muzike-22-maj/20%Always2018-05-17 13:49
https://pcworld.al/prezantohet-zyrtarisht-oneplus-6-ekran-6-3-inc-oled/20%Always2018-05-17 11:27
https://pcworld.al/ministria-e-inovacionit-dhe-ndermarresise-shpalli-te-hapur-garen-e-fondit-per-inovacion-dhe-ndermarresi/20%Always2018-05-17 15:33
https://pcworld.al/prezantohet-nokia-x6-ekran-5-8-inc-fhd/20%Always2018-05-17 09:03
https://pcworld.al/instagram-se-shpejti-ti-tregoje-perdoruesve-se-sa-kohe-kalojne-ne-aplikacion/20%Always2018-05-17 08:43
https://pcworld.al/kaspersky-zhvendos-zyrat-ne-zvicer-per-te-riafirmuar-integritetin-e-produkteve-te-kompanise/20%Always2018-05-16 17:25
https://pcworld.al/zevendesimi-baterive-te-iphone-tani-pa-vonesa/20%Always2018-05-16 17:17
https://pcworld.al/google-lancoi-zyrtarisht-aplikacionin-e-lajmeve-inteligjencen-artificiale/20%Always2018-05-16 16:21
https://pcworld.al/standartet-e-enkriptimit-te-e-mail-eve-te-pasigurta-thone-hulumtuesit/20%Always2018-05-16 15:41
https://pcworld.al/konfirmohet-procesori-pare-10nm-cannon-lake-intel/20%Always2018-05-16 14:45
https://pcworld.al/zbulohet-data-e-debutimit-te-f1-2018-per-ps4-xbox-one-dhe-pc/20%Always2018-05-16 14:17
https://pcworld.al/iphone-x-se-mund-te-jete-telefoni-qe-miliona-perdorues-kane-pritur/20%Always2018-05-16 14:09
https://pcworld.al/raiffeisen-bank-organizon-te-premten-takimin-informativ-ne-kuader-te-programit-te-akselerimit-elevator-lab/20%Always2018-05-16 09:54
https://pcworld.al/oscal-2018-pergatitjet-per-edicionin-e-5-te-te-konferences-nderkombetare-open-source-conference-albania/20%Always2018-05-16 08:11
https://pcworld.al/facebook-ka-mbyllur-583-milion-llogari-ne-tre-mujorin-e-pare-te-2018-es/20%Always2018-05-16 07:54
https://pcworld.al/gmail-offline-eshte-tani-ne-dispozicion-ne-internet-por-vetem-per-chrome/20%Always2018-05-15 16:12
https://pcworld.al/nje-organizate-jofitimprurese-planifikon-te-dergoje-miliona-faqe-te-wikipedia-ne-hene-te-shtypura-ne-flete-metalike-te-vogla/20%Always2018-05-15 16:10
https://pcworld.al/facebook-pezullon-200-aplikacione-ne-hetimin-e-keqperdorimit-te-te-dhenave/20%Always2018-05-15 14:52
https://pcworld.al/zbulohen-te-dhenat-e-3-milion-perdoruesve-te-facebook/20%Always2018-05-15 11:33
https://pcworld.al/specifikimet-e-blackberry-key2-data-e-debutimit-lajmet-dhe-spekulimet/20%Always2018-05-15 09:25
https://pcworld.al/akep-aksion-per-stabilizimin-dhe-eliminimin-e-rrjeteve-ajrore/20%Always2018-05-16 07:54
https://pcworld.al/ligji-evropian-kunder-pastrimit-te-parave-cenon-anonimitetin-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-05-14 19:56
https://pcworld.al/vijne-nga-google-tre-ore-inteligjente-nen-marken-pixel/20%Always2018-05-14 16:50
https://pcworld.al/startupi-igenius-shqiptarit-uljan-sharka-ngriti-nje-rekord-prej-7-milion-dollare-nga-investitore-italiane-engjej/20%Always2018-05-14 16:51
https://pcworld.al/ngjyra-magenta-e-logos-deutsche-telekom-kercenon-nje-firme-britanike/20%Always2018-05-14 16:24
https://pcworld.al/ne-amerike-startupet-testojne-aplikacionet-te-dehurit/20%Always2018-05-14 16:09
https://pcworld.al/njoftimet-e-reja-te-youtube-jane-pjese-e-politikes-se-google-per-mireqenien-digjitale/20%Always2018-05-14 16:05
https://pcworld.al/telefoni-ri-nokia-s-8110-ne-forme-banane-del-ne-shitje-ne-azi-kete-muaj/20%Always2018-05-14 12:25
https://pcworld.al/facebook-anketon-perdoruesit-evropian-per-burimet-e-besueshme-te-informacionit/20%Always2018-05-14 07:37
https://pcworld.al/pronesia-intelektuale-shqiperia-aderohet-se-shpejti-ne-marreveshjes-se-vjenes/20%Always2018-05-14 07:36
https://pcworld.al/ibm-u-ndalon-punonjesve-te-perdorin-celesa-usb/20%Always2018-05-14 07:34
https://pcworld.al/crystal-asistenti-inteligjences-artificiale-cili-krijon-dhe-menaxhon-fushatat-tuaja-te-reklamimit-ne-median-sociale/20%Always2018-05-14 08:08
https://pcworld.al/ridizenjimi-ri-snapchat-tashme-disponueshem-por-vetem-per-perdoruesit-e-ios/20%Always2018-05-13 20:52
https://pcworld.al/te-rejat-e-fundit-nga-perditesimi-i-windows-ne-10-prill-2018-ja-gjithcka-qe-duhet-te-dini/20%Always2018-05-13 20:55
https://pcworld.al/firefox-60-sjell-indentifikimet-pa-nje-fjalekalim/20%Always2018-05-11 14:41
https://pcworld.al/ministri-puneve-te-brendshme-bejtush-gashi-mirepriti-perfaqesues-dhe-anetare-te-jurise-se-ict-awards/20%Always2018-05-11 12:59
https://pcworld.al/opsioni-ri-instagram-eshte-nje-menyre-e-re-per-te-anketuar-miqte-tuaj/20%Always2018-05-11 11:14
https://pcworld.al/google-vijon-strategjine-e-dy-telefoneve-konfirmohen-pixel-3-dhe-3-xl-raport/20%Always2018-05-11 10:52
https://pcworld.al/ja-se-si-te-perdorni-smart-compose-e-ri-te-gmail/20%Always2018-05-11 10:21
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-mjetet-e-reja-te-dizajnit-fluent-per-zhvilluesit/20%Always2018-05-11 09:06
https://pcworld.al/spotify-po-teston-nje-liste-te-re-te-personalizuar-te-muzikes-kenget-e-preferuara-te-miqve-tuaj/20%Always2018-05-11 07:36
https://pcworld.al/apple-heq-dore-nga-ndertimi-qendres-se-te-dhenave-prej-1-miliarde-dollare-ne-irlande/20%Always2018-05-10 18:46
https://pcworld.al/rritet-fitimi-ote-telekom-albania-arrin-ne-1-9-milion-abonente/20%Always2018-05-10 15:55
https://pcworld.al/qualcomm-telefonet-e-pare-5g-mund-te-debutojne-kete-vit/20%Always2018-05-10 15:42
https://pcworld.al/android-p-nje-veshtrim-pare-ne-perditesimin-te-madh-te-google-nder-vite/20%Always2018-05-10 14:26
https://pcworld.al/google-pay-eshte-duke-shtuar-opsionin-e-biletes-se-imbarkimit-dhe-biletave-te-eventeve/20%Always2018-05-10 10:39
https://pcworld.al/25-maj-ubt-cert-organizon-konferencen-e-pare-kombetare-dedikuar-infrastrukturave-te-mbrojtjes-se-te-dhenave-kritike-dhe-ligjit-evropian-gdpr/20%Always2018-05-10 08:40
https://pcworld.al/apple-po-heq-aplikacione-qe-ndajnete-dhenat-mbi-vendndodhjen-tuaj-pale-te-treta/20%Always2018-05-10 07:51
https://pcworld.al/microsoftit-jane-dashur-33-vite-per-te-rregulluar-nje-problem-te-notepad/20%Always2018-05-09 16:09
https://pcworld.al/pes-2019-debuton-28-gusht-sjell-hdr/20%Always2018-05-09 16:03
https://pcworld.al/200-milion-punonjes-sipermarrjesh-perdorin-windows-10-en/20%Always2018-05-09 14:48
https://pcworld.al/nje-shpikes-si-mario/20%Always2018-05-09 12:45
https://pcworld.al/google-kopjon-iphone-x-android-p/20%Always2018-05-09 09:39
https://pcworld.al/qualcomm-premton-nje-procesor-te-ri-per-oret-inteligjente/20%Always2018-05-09 09:25
https://pcworld.al/vodafone-ofron-21-8-miliarde-dollar-per-operacionet-e-liberty-ne-gjermani-republiken-ceke-hungari-dhe-rumani/20%Always2018-05-09 08:37
https://pcworld.al/twitter-po-teston-mesazhet-e-drejtperdrejta-te-enkriptuara-per-versionin-android/20%Always2018-05-09 07:15
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-konferencen-e-zhvilluesve-google-o/20%Always2018-05-08 16:58
https://pcworld.al/vendet-anetare-te-se-ende-nuk-jane-gati-per-ligjin-gdpr-te-privatesise/20%Always2018-05-08 16:48
https://pcworld.al/bb-kriptomonedhat-po-perdoren-ne-vendet-korrupsion-dhe-institucione-te-dobeta/20%Always2018-05-08 16:21
https://pcworld.al/tashme-te-jeni-ne-gjendje-te-shtoni-muzike-ne-historite-e-instagram/20%Always2018-05-08 12:47
https://pcworld.al/microsoft-pay-vjen-ne-outlook/20%Always2018-05-08 11:05
https://pcworld.al/google-mund-te-publikoje-nje-seri-te-re-te-kontrolleve-android-per-tju-ndihmuar-te-menaxhoni-perdorimin-e-telefonit/20%Always2018-05-08 08:56
https://pcworld.al/perditesimi-whatsapp-ios-sjell-modalitetin-picture-picture-dhe-disa-permiresime-te-tjera/20%Always2018-05-08 08:54
https://pcworld.al/huawei-publikon-perditesimin-e-android-oreo-beta-edhe-per-shtate-telefona-te-tjere/20%Always2018-05-08 07:18
https://pcworld.al/buffet-sulmon-perseri-bitcoinin/20%Always2018-05-07 16:36
https://pcworld.al/cfare-ka-te-re-ubuntu-18-04/20%Always2018-05-07 16:37
https://pcworld.al/xiaomi-pergatitet-per-te-hyre-ne-france-dhe-itali-22-dhe-24-maj/20%Always2018-05-07 16:37
https://pcworld.al/windows-10-ta-e-instaluar-ne-700-milion-pajisje/20%Always2018-05-07 16:37
https://pcworld.al/miratohet-vendimi-per-krijimin-e-fondit-te-inovacionit-ne-shqiperi/20%Always2018-05-07 16:37
https://pcworld.al/tani-mund-te-blihen-biletat-e-kinemave-dhe-teatrove-ane-te-asistentit-te-google/20%Always2018-05-07 10:48
https://pcworld.al/apple-pranon-se-disa-modele-te-iphone-7-dhe-7-plus-kane-caktivizuar-mikrofonin-gjate-thirrjeve-telefonike/20%Always2018-05-07 10:46
https://pcworld.al/youtube-fshiu-qindra-video-qe-promovuan-nje-faqe-mashtrimi-per-detyrat-e-shtepise/20%Always2018-05-07 08:39
https://pcworld.al/cambridge-analytica-deklaron-mbylljen-dhe-shpall-falimentin/20%Always2018-05-07 07:11
https://pcworld.al/perditesimi-ri-whatsapp-rregullon-nje-problem-acarues-per-perdoruesit-android/20%Always2018-05-06 20:42
https://pcworld.al/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-iphone-x-se/20%Always2018-05-06 20:39
https://pcworld.al/ne-fund-honor-8-merr-perditesimin-android-oreo/20%Always2018-05-05 19:27
https://pcworld.al/kosova-fiton-ne-arbitrazh-ceshtjen-e-telekomit/20%Always2018-05-04 19:40
https://pcworld.al/singapor-debuton-kartemonedha-e-pare-e-bitcoin/20%Always2018-05-04 19:38
https://pcworld.al/instagram-shton-nje-opsion-te-ri/20%Always2018-05-04 15:52
https://pcworld.al/youtube-arrin-1-8-miliarde-perdorues-ne-muaj/20%Always2018-05-04 15:54
https://pcworld.al/samsung-dhuron-kenaqesi-dhe-shperblen-besnikerine-e-klienteve-te-saj-nje-garanci-pesevjecare-per-modelet-e-zgjedhura-te-televizoreve-uhd-dhe-qled/20%Always2018-05-04 13:30
https://pcworld.al/xiaomi-ne-bursen-e-hong-kongut-kompania-mund-te-vleresohet-100-miliarde-dollare/20%Always2018-05-04 11:04
https://pcworld.al/twitter-u-kerkon-urgjentisht-nderrimin-e-fjalekalimeve-plot-336-milion-perdoruesve/20%Always2018-05-04 10:02
https://pcworld.al/publikohen-shume-foto-te-oneplus-6/20%Always2018-05-04 09:57
https://pcworld.al/ne-kater-muajt-e-fundit-jane-trefishuar-pajisjet-qe-mbeshtesin-google-assistant/20%Always2018-05-04 09:12
https://pcworld.al/modeli-ardhshem-tesla-nje-revolucion-prodhimi/20%Always2018-05-04 08:21
https://pcworld.al/rusia-ndermerr-hapa-te-metejshem-per-te-kufizuar-aksesin-ne-telegram/20%Always2018-05-03 20:56
https://pcworld.al/google-pay-tashme-disponueshem-ne-desktop-dhe-ios/20%Always2018-05-03 20:51
https://pcworld.al/flagshipi-radhes-htc-debuton-23-maj/20%Always2018-05-03 17:15
https://pcworld.al/shitjet-e-telefoneve-rane-2-9-krahasuar-nje-vite-pare/20%Always2018-05-03 14:58
https://pcworld.al/instagram-gati-per-te-lancuar-filtrin-e-komenteve-ngacmuese/20%Always2018-05-03 10:22
https://pcworld.al/google-po-krijon-fshehurazi-nje-startup-te-lojerave-sociale-te-quajtur-arcade/20%Always2018-05-03 09:57
https://pcworld.al/facebook-shpall-konkurrence-tinderit/20%Always2018-05-03 08:16
https://pcworld.al/spotify-arrin-ne-75-milione-abonente-parapagese-pasi-publikon-te-ardhurat-e-para/20%Always2018-05-03 08:11
https://pcworld.al/samsung-prezanton-galaxy-a6-dhe-a6-duke-sjelle-nje-kamera-te-avancuar-dizajn-elegant-dhe-vecori-shtese-te-jetes-se-perditshme/20%Always2018-05-02 17:44
https://pcworld.al/vetem-gjysma-e-bizneseve-shqiptare-uebfaqe/20%Always2018-05-02 17:38
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-perditesimin-te-fundit-te-windows-10-es/20%Always2018-05-02 17:35
https://pcworld.al/lg-prezantoi-flagshipin-e-shumepritur-g7-thinq/20%Always2018-05-02 17:15
https://pcworld.al/procesoret-10-nanometer-te-intel-shtyhen-per-ne-2019-en/20%Always2018-05-02 14:31
https://pcworld.al/instagram-story-integron-gopro-dhe-spotify-shume-aplikacione/20%Always2018-05-02 12:55
https://pcworld.al/jep-doreheqjen-themeluesi-dhe-ekzekutivi-whatsapp/20%Always2018-05-02 12:04
https://pcworld.al/facebook-eshte-duke-ri-dizenjuar-plotesisht-messenger-per-ta-bere-ate-sa-te-thjeshte/20%Always2018-05-02 09:17
https://pcworld.al/google-tani-ju-lejon-te-regjistroni-faqet-domain-app/20%Always2018-05-02 08:40
https://pcworld.al/whatsapp-sjell-stickers-dhe-video-thirrje-ne-grup/20%Always2018-05-02 07:15
https://pcworld.al/nintendo-kete-vere-te-lancoje-nje-rpg-te-ri-per-smartfonet/20%Always2018-05-01 16:27
https://pcworld.al/edhe-twitter-ka-dorezuar-te-dhena-tek-cambridge-analytica/20%Always2018-05-01 07:53
https://pcworld.al/whatsapp-ban-nga-muaji-tjeter-disa-perdorues-nuk-te-mund-te-perdorin-aplikacionin/20%Always2018-05-01 07:53