XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/shiriti-historive-te-jete-statik-ne-instagram/20%Always2018-06-30 20:23
https://pcworld.al/ky-aplikacion-ju-dergon-histori-te-shkurtra-permes-njoftimeve/20%Always2018-06-29 20:00
https://pcworld.al/google-maps-te-raportoje-incidentet/20%Always2018-06-29 18:27
https://pcworld.al/historite-e-instagram-tani-te-kene-edhe-opsionin-e-muzikes/20%Always2019-01-03 17:51
https://pcworld.al/motorola-te-prezantoje-telefonin-e-ri-ne-gusht/20%Always2018-06-29 14:38
https://pcworld.al/google-ka-qene-nje-prej-kompanive-qe-ka-tentuar-blerjen-e-github-krahas-microsoft/20%Always2018-06-29 18:23
https://pcworld.al/ne-2012-en-facebook-e-bleu-per-1-miliarde-dollare-sot-instagram-kushton-100-miliarde/20%Always2018-06-29 05:57
https://pcworld.al/facebook-e-di-se-kur-te-vdisni/20%Always2018-06-29 05:55
https://pcworld.al/neulogy-dhe-ictsmedia-shkembejne-eksperiencat-me-te-mira-mes-shqiperise-dhe-sllovakise/20%Always2018-06-29 07:39
https://pcworld.al/instagram-prezantoi-versionin-e-lehte-lite-te-aplikacionit-mobil/20%Always2018-06-28 14:27
https://pcworld.al/google-largon-pergjithnje-brendet-adwords-dhe-doubleclick/20%Always2018-06-28 04:18
https://pcworld.al/lyft-ngriti-nje-investim-prej-600-milion-dollare-vleresohet-15-1-miliarde-dollare/20%Always2018-06-28 04:13
https://pcworld.al/samsung-dhe-apple-japin-fund-mosmarreveshjeve-7-vjecare-rreth-patentave/20%Always2018-06-28 04:08
https://pcworld.al/facebook-po-teston-funksionin-snooze-per-fjalet-kyce/20%Always2018-06-27 17:55
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-kerkojne-konfiskimin-e-4000-bitcoin-vlere-24-milion-dollare/20%Always2018-06-27 16:57
https://pcworld.al/google-maps-ridizenjon-seksionin-explore-per-te-lehtesuar-gjetjen-e-restoranteve/20%Always2018-06-27 16:23
https://pcworld.al/pokemon-quest-quhet-loja-e-re-per-android-dhe-ios/20%Always2018-06-27 13:46
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-procesoret-e-rangut-te-mesem-snapdragon-429-439-dhe-632/20%Always2018-06-27 13:24
https://pcworld.al/ubt-cert-ne-sofie-te-bullgarise-per-garen-balkan-hackathon/20%Always2018-06-27 11:03
https://pcworld.al/ictsmedia-organizon-tryezen-rrumbullaket-growing-entrepreneurship-central-south-east-europe/20%Always2018-06-27 17:16
https://pcworld.al/facebook-lehteson-masat-per-reklamimin-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-06-27 09:34
https://pcworld.al/teknologjia-e-njohjes-se-fytyres-nga-microsoft-identifikon-mire-njerezit-ngjyren-e-erret-te-lekures/20%Always2018-06-27 07:21
https://pcworld.al/firefox-61-sjell-shume-siguri-dhe-performance/20%Always2018-06-26 19:14
https://pcworld.al/aplikacioni-schoolwork-apple-tani-eshte-ne-dispozicion-per-perdorim-nga-mesuesit/20%Always2018-06-26 18:19
https://pcworld.al/ios-12-gjithcka-per-te-rritur-performancen-e-telefonit-tuaj/20%Always2018-06-26 18:14
https://pcworld.al/microsoft-sjell-bojen-dixhitale-per-aplikacionin-mail/20%Always2018-06-26 14:39
https://pcworld.al/modeli-ri-te-ardhurave-qe-po-trondit-industrine-kriptomonedhave/20%Always2018-06-26 09:32
https://pcworld.al/apple-publikon-betan-e-pare-publike-te-ios-12/20%Always2018-06-26 09:15
https://pcworld.al/aleanca-e-wi-fi-prezanton-zyrtarisht-standardin-e-ri-te-sigurise-wpa3/20%Always2018-06-26 07:59
https://pcworld.al/hmd-prezanton-ne-korrik-telefonin-e-ri-nokia-3-1/20%Always2018-06-25 20:55
https://pcworld.al/opsioni-ri-google-earth-lejon-matjen-e-distancave-dhe-siperfaqeve-ne-harte/20%Always2018-06-25 20:48
https://pcworld.al/perditesimi-ri-google-classroom-e-ben-te-veshtire-kopjimin-ne-kuize/20%Always2018-06-25 19:12
https://pcworld.al/microsoft-edge-per-ios-dhe-android-tani-vjen-nje-bllokues-direkt-reklamash/20%Always2018-06-25 14:42
https://pcworld.al/rreziqet-qe-u-shkakton-femijeve-perdorimi-tepert-internetit/20%Always2018-06-25 14:33
https://pcworld.al/google-sjell-aplikacionin-e-realitetit-te-shtuar-measure-ne-pixel-2-galaxy-s9-dhe-thinq-g7/20%Always2018-06-25 11:25
https://pcworld.al/sherbimi-freetime-unlimited-amazon-ofrohet-edhe-per-pajisjet-ios/20%Always2018-06-25 11:09
https://pcworld.al/tregu-monedhave-kriptografike-tkurret-13-miliarde-dollare-ne-nje-dite/20%Always2018-06-25 09:20
https://pcworld.al/u-perurua-platforma-dixhitale-e-work-demand-gati-al/20%Always2018-06-25 07:44
https://pcworld.al/google-chrome-ne-android-mund-te-ruaje-artikuj-per-tu-lexuar-offline/20%Always2018-06-24 19:05
https://pcworld.al/zbulohet-gabimisht-per-te-huajt-analiza-e-aplikacioneve-ne-facebook/20%Always2018-06-24 18:58
https://pcworld.al/raport-facebook-sjell-nje-vecori-te-re-te-quajtur-koha-juaj-ne-facebook/20%Always2018-06-23 20:25
https://pcworld.al/adobe-te-perdore-inteligjencen-artificiale-per-te-dalluar-fotot-e-prekura-nga-fotoshopi/20%Always2018-06-23 20:20
https://pcworld.al/kompanite-kineze-pushtojne-listen-e-markave-vlere-ne-azi/20%Always2018-06-22 20:37
https://pcworld.al/si-te-aksesoni-microsoft-news-ne-ios-android-dhe-windows-10/20%Always2018-06-22 17:57
https://pcworld.al/kampionati-boteror-ne-rusi-rrit-perdorimin-e-google-translate-30/20%Always2018-06-22 16:06
https://pcworld.al/microsoft-sfidon-google-lens-kerkimin-vizual-ne-bing/20%Always2018-06-22 14:35
https://pcworld.al/autoritetet-japoneze-paralajmerojne-bursat-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-06-22 17:58
https://pcworld.al/ridizenjimi-google-account-e-ben-te-lehte-menaxhimin-e-llogarive/20%Always2018-06-22 11:13
https://pcworld.al/yahoo-perditeson-aplikacionin-mail-per-shfletuesit-mobil/20%Always2018-06-22 09:52
https://pcworld.al/dita-boterore-e-selfieve-ja-sesi-te-realizoni-foton-e-perkryer/20%Always2018-06-22 08:07
https://pcworld.al/facebook-messenger-perkthen-bisedat-ne-spanjisht-dhe-anglisht/20%Always2018-06-21 20:30
https://pcworld.al/rekord-shikueshmerie-online-e-kupes-se-botes-rusi-2018/20%Always2018-06-21 18:36
https://pcworld.al/shkarkohet-shefi-intel-pas-pese-vitesh-ne-detyre/20%Always2018-06-21 18:30
https://pcworld.al/microsoft-thote-se-nuk-po-planifikon-mbeshtetjen-e-vr-ne-xbox/20%Always2018-06-21 16:46
https://pcworld.al/instagram-tashme-numeron-1-miliard-perdorues-ne-mbare-boten/20%Always2018-06-21 16:41
https://pcworld.al/kompania-meme-e-tinder-blen-aplikacionin-rival-hinge/20%Always2018-06-21 16:26
https://pcworld.al/tesla-akuzon-nje-ish-punonjes-per-vjedhjen-e-sekreteve-tregtare/20%Always2018-06-21 11:47
https://pcworld.al/albvision-prezantoi-nje-program-financimi-per-projektet-blockchain-ne-mbare-trevat-shqiptare/20%Always2018-06-21 12:46
https://pcworld.al/vodafone-nis-testimin-e-5g-se-ne-britani/20%Always2018-06-21 08:28
https://pcworld.al/instagram-rrit-limitin-e-videove-qe-mund-te-publikohen-nga-1-ne-10-minuta/20%Always2018-06-21 06:24
https://pcworld.al/huawei-ka-krijuar-nje-edicion-lamborghini-per-telefonin-find-x/20%Always2018-06-20 19:07
https://pcworld.al/amazon-hap-1000-vende-te-reja-pune-ne-irlande/20%Always2018-06-20 19:03
https://pcworld.al/microsoft-pergjigjet-google-news-aplikacionin-ri-microsoft-news/20%Always2018-06-20 17:14
https://pcworld.al/ndermerr-hapin-e-pare-ne-miratimin-e-ligjit-te-diskutueshem-qe-mund-te-censuroje-internetin/20%Always2018-06-20 16:33
https://pcworld.al/xiaomi-kerkon-6-1-miliarde-dollare-nga-ipo-ja-e-hong-kongut/20%Always2018-06-20 16:25
https://pcworld.al/nje-fshat-japonez-lancon-ico-ne-e-tij/20%Always2018-06-20 12:48
https://pcworld.al/google-lancoi-nje-aplikacion-per-podcastet/20%Always2018-06-20 09:19
https://pcworld.al/nje-tjeter-burse-monedhash-kriptografike-bie-pre-e-sulmeve-te-hakerave/20%Always2018-06-20 08:52
https://pcworld.al/aplikacioni-kufizimit-te-internetit-google-datally-sjell-hartat-wi-fi/20%Always2018-06-20 08:26
https://pcworld.al/alexa-te-lancohet-ne-spanje-dhe-itali-ne-fund-te-vitit/20%Always2018-06-20 08:09
https://pcworld.al/apple-gjobitet-6-6-milione-dollare/20%Always2018-06-19 16:36
https://pcworld.al/amazon-lancion-nje-version-te-ri-te-alexa-per-dhomat-e-hoteleve/20%Always2018-06-19 16:16
https://pcworld.al/facebook-te-perdore-inteligjencen-artificiale-per-te-rregulluar-fotot-sy-mbyllur/20%Always2018-06-19 15:59
https://pcworld.al/facebook-te-vendose-video-reklama-brenda-messenger/20%Always2018-06-19 15:52
https://pcworld.al/samsung-prezanton-versionin-sunrise-gold-per-galaxy-s9-dhe-s9/20%Always2018-06-19 12:39
https://pcworld.al/adobe-integron-sherbimet-e-pdf-direkt-ne-microsoft-office-365/20%Always2018-06-19 11:47
https://pcworld.al/100000-kompjutera-internet-kafesh-hakohen-per-te-germuar-monedha-kriptografike/20%Always2018-06-19 11:39
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ngjante-windows-7-nese-behet-nga-e-para-ne-2018-en/20%Always2018-06-19 10:08
https://pcworld.al/microsoft-ribrandon-aplikacionin-msn-news-ne-microsoft-news/20%Always2018-06-19 09:48
https://pcworld.al/dy-informacionet-qe-nuk-duhet-ti-beni-publike-ne-facebook/20%Always2018-06-19 08:05
https://pcworld.al/facebook-ka-vendosur-te-ndaloje-reklamat-e-aksesoreve-te-armeve-per-perdoruesit-nen-moshen-18-vjec/20%Always2018-06-18 19:05
https://pcworld.al/google-ka-bere-hapa-perpara-kerkesat-e-komisionit-evropian/20%Always2018-06-18 18:53
https://pcworld.al/hiqet-rezervimi-uber-nga-google-maps-per-android/20%Always2018-06-18 17:03
https://pcworld.al/ios-12-te-shperndaje-automatikisht-vendndodhjen-e-perdoruesve-te-iphone-gjate-telefonatave-911/20%Always2018-06-18 14:16
https://pcworld.al/publikohen-fotot-e-telefonit-samsung-palosje-te-anuluar/20%Always2018-06-18 09:33
https://pcworld.al/google-investon-550-milion-dollare-ne-gjigandin-kinez-jd-com/20%Always2018-06-18 09:18
https://pcworld.al/braziliani-krijon-makinen-e-pare-te-kafese-bitcoin/20%Always2018-06-18 08:58
https://pcworld.al/reuters-papunesia-e-larte-shtyn-shqiptaret-e-kosoves-drejt-kriptomonedhave/20%Always2018-06-18 08:39
https://pcworld.al/raport-bie-perdorimi-rrjeteve-sociale/20%Always2018-06-18 08:18
https://pcworld.al/samsung-permireson-chromebook-plus-nje-kamera-te-dyte-dhe-nje-procesor-te-ri/20%Always2018-06-17 17:44
https://pcworld.al/apple-maps-ndalon-se-funksionuari-per-disa-ore/20%Always2018-06-17 17:33
https://pcworld.al/pse-duhet-te-fshini-kujtesen-e-alexa-dhe-si-ta-beni/20%Always2018-06-17 17:27
https://pcworld.al/instagram-nuk-te-lajmeroje-perdoruesit-nese-ju-beni-screenshot-historive-te-tyre/20%Always2018-06-16 16:51
https://pcworld.al/gmail-per-ios-tani-ka-njoftime-te-mencura/20%Always2018-06-16 16:41
https://pcworld.al/perditesimi-fundit-facebook-per-ios-po-ndikon-ne-mosfunksionimin-e-vazhdueshem-te-aplikacionit/20%Always2018-06-16 16:37
https://pcworld.al/microsoft-po-punon-per-nje-rival-te-amazon-go-per-dyqanet-pa-kase/20%Always2018-06-16 16:19
https://pcworld.al/te-marten-perurohet-gati-al-platforma-dixhitale-dhe-mobilitetit-vitit-ne-ict-awards-6/20%Always2018-06-15 15:26
https://pcworld.al/huawei-ka-shitur-6-milione-p20/20%Always2018-06-14 19:10
https://pcworld.al/apple-bllokon-menyren-e-policise-per-te-hakuar-nje-iphone/20%Always2018-06-14 18:26
https://pcworld.al/se-shpejti-te-hidhen-ne-treg-laptopet-128gb-ram/20%Always2018-06-14 19:12
https://pcworld.al/microsoft-office-sjell-nje-dizajn-te-ri-te-lehte-ne-perdorim/20%Always2018-06-14 14:29
https://pcworld.al/ring-lancon-sistemin-e-sigurise-per-shtepite-per-vete-199/20%Always2018-06-14 14:10
https://pcworld.al/telefoni-samsung-palosje-mund-te-kushtoje-afro-1900-dollare/20%Always2018-06-14 11:37
https://pcworld.al/5-inovacionet-teknologjike-te-kampionatit-boteror-2018/20%Always2018-06-15 15:47
https://pcworld.al/teknologjia-blockchain/20%Always2018-06-14 09:55
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-eshte-fryre-artificialisht-thone-nje-hulumtim/20%Always2018-06-14 07:52
https://pcworld.al/whatsapp-po-perdoret-shume-sesa-facebook-per-konsumimin-e-lajmeve/20%Always2018-06-14 07:20
https://pcworld.al/twitter-perditeson-aplikacionin-per-te-nxjerre-ne-pah-aktivitetet-si-kupa-e-botes/20%Always2018-06-13 18:20
https://pcworld.al/monedhat-kriptografike-nuk-perbejne-kercenim-per-stabilitetin-financiar-thote-qeveria-gjermane/20%Always2018-06-13 17:55
https://pcworld.al/bitcoin-ra-ne-piken-te-ulet-qe-prej-dy-muajsh/20%Always2018-06-13 17:57
https://pcworld.al/thuhet-se-surface-pro-6-te-kete-nje-ridizenjim-rrenjesor-per-debutimin-e-2019/20%Always2018-06-13 15:45
https://pcworld.al/apple-ka-ndaluar-zhvilluesit-te-shesin-dhe-te-ndajne-kontaktet-e-perdoruesve/20%Always2018-06-13 14:56
https://pcworld.al/microsoft-ka-krijuar-nje-aplikacion-per-kontrollin-e-volumit-ne-windows-10/20%Always2018-06-13 14:44
https://pcworld.al/intel-sjell-karten-e-pare-grafike-diskrete-ne-2020/20%Always2018-06-13 11:44
https://pcworld.al/tesla-ne-veshtiresi-shkurton-9-te-fuqise-punetore/20%Always2018-06-13 10:33
https://pcworld.al/shqiperia-kerkon-heqjen-e-tarifave-roaming-kosoven/20%Always2018-06-13 10:03
https://pcworld.al/ubt-dhe-ubt-cert-organizojne-edicionin-e-dyte-te-shkolles-verore-cyber-security-privacy/20%Always2018-06-13 07:14
https://pcworld.al/google-po-ngushton-zgjerimet-e-chrome-keshtu-qe-ju-nuk-mund-ti-instaloni-ato-nga-faqet-e-internetit/20%Always2018-06-12 17:43
https://pcworld.al/porsche-lancon-aplikacionin-per-karikimet-elektrike/20%Always2018-06-12 16:42
https://pcworld.al/4-menyra-per-te-gjetur-wi-fi-falas-ne-cdo-vend/20%Always2018-06-12 16:40
https://pcworld.al/yahoo-gjobitet-250-mije-paund-per-hakimin-e-2014-es/20%Always2018-06-12 13:48
https://pcworld.al/deputeti-kosoves-deklaron-investimet-e-tij-ne-kriptomonedha/20%Always2018-06-12 12:31
https://pcworld.al/beteja-e-procesoreve-amd-ryzen-vs-intel-coffe-lake/20%Always2018-06-12 10:14
https://pcworld.al/prezantohet-gears-5-ne-xbox-one-dhe-ne-pc/20%Always2018-06-12 08:53
https://pcworld.al/poled-vs-amoled-diferenca-midis-dy-teknologjive-oled/20%Always2018-06-12 07:47
https://pcworld.al/airbnb-te-ofroje-strehim-ne-rast-emergjencash/20%Always2018-06-11 17:33
https://pcworld.al/zenfone-5q-nga-asus-eshte-ne-dispozicion-sot-per-299-dollare/20%Always2018-06-11 17:24
https://pcworld.al/rripi-pare-fitnesit-per-femije-nga-fitbit-tashme-eshte-ne-dispozicion-per-blerje/20%Always2018-06-11 17:25
https://pcworld.al/apple-nuk-te-lejoje-germimin-e-monedhave-kriptografike-ne-iphone/20%Always2018-06-11 16:56
https://pcworld.al/microsoft-mbyll-forumet-e-windows-7-dhe-8/20%Always2018-06-11 15:54
https://pcworld.al/google-terhiqet-nga-marreveshja-pentagonin-jo-perdorimit-te-inteligjences-artificiale-per-zhvillimin-e-armeve/20%Always2018-06-11 13:28
https://pcworld.al/apple-prane-vleres-se-1-trilion-dollareve/20%Always2018-06-11 10:40
https://pcworld.al/bitcoin-ne-pikiate-pas-hakimit-te-nje-burse-koreano-jugore/20%Always2018-06-11 09:54
https://pcworld.al/bethesda-publikon-nje-trailer-te-elder-scrolls-vi/20%Always2018-06-11 08:50
https://pcworld.al/postimet-e-vendeve-te-punes-te-facebook-sinjalizojne-se-kompania-te-filloje-monitorimin-e-lajmeve-te-rreme/20%Always2018-06-11 08:19
https://pcworld.al/apple-po-planifikon-te-perditesoje-apple-watch/20%Always2018-06-10 17:08
https://pcworld.al/gmail-per-android-tani-ju-lejon-te-personalizoni-veprimet-e-rreshqitjes/20%Always2018-06-09 17:49
https://pcworld.al/facebook-eliminon-njoftimin-e-bezdisshem-ne-messenger/20%Always2018-06-09 17:37
https://pcworld.al/instagram-tani-ju-lejon-qe-te-rishperndani-historite-te-cilat-ju-jeni-permendur/20%Always2018-06-09 17:46
https://pcworld.al/roaming-ne-eshte-falas-por-eshte-shpejte/20%Always2018-06-08 17:16
https://pcworld.al/telefoni-juaj-po-ju-degjon-dhe-kjo-nuk-eshte-thjesht-nje-paranoje/20%Always2018-06-08 14:33
https://pcworld.al/yahoo-messenger-mbyllet-17-korrik/20%Always2018-06-08 13:09
https://pcworld.al/jo-meme-nese-e-miraton-ligjin/20%Always2018-06-08 12:36
https://pcworld.al/si-vendos-instagram-cfare-te-na-dali-kur-hapim-aplikacionin/20%Always2018-06-08 11:00
https://pcworld.al/instagram-ka-ne-plan-te-lancoje-stilin-e-hapesires-discover-te-snapchat/20%Always2018-06-08 10:53
https://pcworld.al/1-1-miliard-kriptomonedha-jane-vjedhur-kete-vit-dhe-nuk-ka-qene-aspak-e-veshtire/20%Always2018-06-08 09:35
https://pcworld.al/ubt-cert-ne-tirane-studentet-e-fakultetit-te-teknologjise-informative-per-promovimin-e-summer-academy-csp/20%Always2018-06-08 14:36
https://pcworld.al/alexa-tani-e-disponueshme-ne-apple-watch/20%Always2018-06-08 07:19
https://pcworld.al/sap-lancon-nje-platforme-cloud-per-zhvillimin-e-aplikacioneve-bazuar-ne-blockchain/20%Always2018-06-07 16:43
https://pcworld.al/banka-zvicerane-behet-e-para-qe-ofron-llogari-biznesi-kompanive-asete-kriptografike/20%Always2018-06-07 16:31
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-mund-te-gjobise-ne-korrik-google-per-android/20%Always2018-06-08 08:29
https://pcworld.al/blackberry-key2-vjen-nje-pamje-te-rafinuar-dhe-kamera-te-reja/20%Always2018-06-07 16:16
https://pcworld.al/zte-pranon-te-paguaje-gjoben-1-miliarde-dollareshe-te-shba-ve/20%Always2018-06-07 15:50
https://pcworld.al/cifti-amerikan-denohet-6-vite-burg-pasi-vodhen-1-2-milion-dollare-pajisje-nga-amazon/20%Always2018-06-07 13:47
https://pcworld.al/face-id-ne-ios-12-te-njohe-shume-sesa-nje-fytyre/20%Always2018-06-07 12:09
https://pcworld.al/ios-12-performanca-e-iphone-6-rritet-40/20%Always2018-06-07 09:54
https://pcworld.al/shqiperia-renditet-nje-nga-vendet-shpejtesine-e-internetit-mobil-te-larte-ne-bote/20%Always2018-06-07 08:58
https://pcworld.al/ekspertet-thone-se-te-gjithe-kane-karikuar-telefonin-e-tyre-ne-menyre-te-gabuar-ja-se-si-ta-karikoni-sic-duhet/20%Always2018-06-07 07:33
https://pcworld.al/lg-prezantoi-telefonin-e-ri-te-rangut-te-mesem-q-stylus/20%Always2018-06-06 16:36
https://pcworld.al/japonia-per-te-pare-pezullon-licencen-e-nje-burse-kriptografike/20%Always2018-06-06 16:44
https://pcworld.al/gmail-ri-disponueshem-per-te-gjithe-muajin-e-ardhshem/20%Always2018-06-06 15:45
https://pcworld.al/versioni-ardhshem-macos-eshte-macos-mojave/20%Always2018-06-06 15:46
https://pcworld.al/tesla-te-ofroje-nje-testim-falas-te-autopilotit/20%Always2018-06-06 15:46
https://pcworld.al/instagram-se-shpejti-tju-lejoje-te-postoni-video-qe-zgjasin-deri-ne-nje-ore/20%Always2018-06-06 12:15
https://pcworld.al/amd-prezantoi-threadripper-e-ri-32-berthama/20%Always2018-06-06 10:15
https://pcworld.al/sot-6-qershor-alketa-vejsiu-vjen-ne-startup-grind-tirana/20%Always2018-06-06 09:10
https://pcworld.al/hp-prezantoi-nje-laptop-600-dollaresh-per-bizneset/20%Always2018-06-06 08:52
https://pcworld.al/14-njoftime-te-medha-nga-konferenca-vjetore-e-zhvilluesit-wwdc-2018-te-apple/20%Always2018-06-06 08:38
https://pcworld.al/kim-dotcom-ben-thirrje-per-zevendesimin-e-facebook-dhe-twitter/20%Always2018-06-05 17:34
https://pcworld.al/nje-studente-kanadeze-gjobitet-400-dollare-sepse-shikoi-oren-apple-watch-ne-semafor/20%Always2018-06-05 17:34
https://pcworld.al/apple-prezanton-ios-12/20%Always2018-06-05 17:11
https://pcworld.al/elon-musk-nis-luften-median/20%Always2018-06-05 15:39
https://pcworld.al/jane-shitur-9-1-miliarde-dollare-monedha-kriptografike-qe-nga-fillimi-2018-es/20%Always2018-06-05 13:46
https://pcworld.al/intel-prezantoi-edicionin-special-5ghz-core-i7-8086k/20%Always2018-06-05 11:36
https://pcworld.al/qualcomm-prezantoi-snapdragon-850-mberrin-tek-kompjuterat-kete-vit/20%Always2018-06-05 10:59
https://pcworld.al/sharp-blen-biznesin-e-kompjuterave-toshiba-per-1-8-miliarde-dollare/20%Always2018-06-05 13:47
https://pcworld.al/app-store-ka-20-milion-zhvillues-te-regjistruar/20%Always2018-06-05 09:02
https://pcworld.al/xbox-one-x-vjen-per-te-pare-ulje/20%Always2018-06-05 07:36
https://pcworld.al/facebook-akuzohet-per-dhenien-e-aksesit-te-te-dhenave-te-perdoruesve-per-mbi-60-prodhues-pajisjesh/20%Always2018-06-04 16:19
https://pcworld.al/hakan-shehu-interviste-diplomen-e-vitit-ne-edicionin-e-6-te-te-ict-awards/20%Always2018-06-04 16:12
https://pcworld.al/microsoft-blen-github-per-7-5-miliarde-dollare/20%Always2018-06-04 15:33
https://pcworld.al/google-photos-eshte-sherbimi-radhes-nje-aplikacion-progresiv/20%Always2018-06-04 14:59
https://pcworld.al/xbox-one-te-permbaje-alexan-dhe-asistentin-e-google/20%Always2018-06-04 14:57
https://pcworld.al/ja-sesi-te-rishperndani-postimet-e-instagram-si-histori/20%Always2018-06-04 14:14
https://pcworld.al/japonia-synon-lancimin-e-sistemit-te-makinave-pa-shofer-ne-lojerat-olimpike-2020/20%Always2018-06-04 11:29
https://pcworld.al/facebook-largon-seksionin-trendings/20%Always2018-06-04 10:35
https://pcworld.al/microsoft-prane-blerjes-se-github/20%Always2018-06-04 09:06
https://pcworld.al/apple-aprovon-perditesimin-e-telegram-ne-app-store/20%Always2018-06-04 11:13
https://pcworld.al/adoleshentet-lene-facebook-per-youtube-dhe-instagramin/20%Always2018-06-04 07:31
https://pcworld.al/shitjet-e-telefoneve-inteligjente-ne-renie-perpara-mberritjes-se-5g-se/20%Always2018-06-03 16:51
https://pcworld.al/macos-10-14-te-vije-nje-teme-te-erret-dhe-nje-aplikacion-apple-news/20%Always2018-06-03 16:41
https://pcworld.al/rrjeti-evropian-visa-eshte-rikthyer-ne-pune-pas-problemeve-kartat-e-kreditit/20%Always2018-06-03 16:46
https://pcworld.al/ja-sesi-instagram-popullon-faqen-e-postimeve/20%Always2018-06-03 16:45
https://pcworld.al/microsoft-launcher-ne-android-vjen-opsione-te-reja/20%Always2018-06-03 16:46
https://pcworld.al/asus-ka-ndertuar-nje-motherboard-per-germimin-e-monedhave-kriptografike-cili-mbeshtet-20-karta-grafike/20%Always2018-06-01 16:27
https://pcworld.al/tashme-edhe-rusia-kerkon-deshmi-nga-mark-zuckerberg/20%Always2018-06-01 16:16
https://pcworld.al/opsioni-ri-kayak-trip-huddle-ta-beje-te-lehte-planifikimin-e-udhetimeve-ne-grup/20%Always2018-06-01 16:12
https://pcworld.al/google-shpjegon-problemin-e-pazakonte-sms-te/20%Always2018-06-01 13:33
https://pcworld.al/alibaba-ka-ndertuar-nje-robot-qe-ecen-14km-per-ore-dhe-dorezon-pako/20%Always2018-06-01 16:19
https://pcworld.al/uganda-vendos-takse-per-perdoruesit-e-whatsapp-dhe-facebook/20%Always2018-06-01 11:00
https://pcworld.al/finalizohet-blerja-e-biznesit-te-cipeve-te-toshiba-nga-konsorciumi-amerikan-bain-capital/20%Always2018-06-01 16:17
https://pcworld.al/microsoft-terheq-aplikacionin-groove-music-nga-android-dhe-ios/20%Always2018-06-01 09:15
https://pcworld.al/google-chrome-tani-ju-lejon-te-hyni-ne-shumicen-e-sherbimeve-pa-ju-kerkuar-nje-fjalekalim/20%Always2018-06-01 08:14
https://pcworld.al/apple-microsoft-google-bashkepunojne-ne-standardin-e-ri-universal-per-ekranet-brail/20%Always2018-06-01 08:09