XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/iphone-x-ri-te-ofrohet-edhe-dy-karta-sim/20%Always2018-07-31 17:45
https://pcworld.al/telefoni-lg-1800-dollaresh-qe-vjen-500-dollare-kufje-falas/20%Always2018-07-31 16:34
https://pcworld.al/bullgaria-lider-ne-ekonomine-dixhitale-ne-evropen-juglindore/20%Always2018-07-31 15:13
https://pcworld.al/abstractism-largohet-nga-steam-akuzohet-se-ishte-nje-cryptominer/20%Always2018-07-31 14:49
https://pcworld.al/whatsapp-lancoi-audio-dhe-video-thirrjet-ne-grup/20%Always2018-07-31 13:51
https://pcworld.al/deshironi-te-beheni-nje-haker-etik-behuni-pjese-e-trajnimit-nga-instituti-u-k/20%Always2018-07-31 11:41
https://pcworld.al/fortnite-100-milion-shkarkime-dhe-160-milion-dollare-te-ardhura-ne-ios/20%Always2018-07-31 11:22
https://pcworld.al/nintendo-ka-shitur-rreth-20-milione-konsola-switch/20%Always2018-07-31 09:53
https://pcworld.al/samsung-thote-se-galaxy-s9-nuk-po-shitet-aq-mire/20%Always2018-07-31 07:55
https://pcworld.al/mozilla-ribrandon-firefox/20%Always2018-07-31 07:29
https://pcworld.al/faqja-e-internetit-te-youtube-tani-mbeshtet-videot-vertikale/20%Always2018-07-30 20:35
https://pcworld.al/bitcoin-bie-deri-ne-8000-dollare/20%Always2018-07-30 20:32
https://pcworld.al/dropbox-dyfishon-memorien-per-planin-profesional-ne-2tb/20%Always2018-07-30 20:25
https://pcworld.al/procesori-threadripper-2-amd-mund-te-kushtoje-deri-ne-1800-dollare/20%Always2018-07-30 18:20
https://pcworld.al/si-ti-shpenzonim-nese-kemi-vetem-100-dollare-per-reklamim-ne-facebook/20%Always2018-07-30 17:53
https://pcworld.al/telegram-prezantoi-sherbimin-e-ri-passport/20%Always2018-07-30 17:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-hiqni-ndjekesit-per-llogarite-publike-ne-instagram/20%Always2018-07-30 11:25
https://pcworld.al/rriten-cmimet-e-microsoft-office-2019-10/20%Always2018-07-30 10:03
https://pcworld.al/adoptimi-android-oreo-8-0-teper-ulet/20%Always2018-07-30 08:41
https://pcworld.al/samsung-lavderon-baterine-memorien-dhe-performancen-e-larte-te-note-9/20%Always2018-07-30 06:33
https://pcworld.al/tema-e-erret-per-youtube-vjen-ne-aplikacionin-android/20%Always2018-07-29 20:33
https://pcworld.al/google-search-tani-te-rekomandoje-ngjarje-te-bazuara-ne-interesat-tuaja/20%Always2018-07-29 16:21
https://pcworld.al/98873-2/20%Always2018-07-28 09:43
https://pcworld.al/huawei-kerkon-te-lancoje-nje-telefon-palosje-perpara-samsung/20%Always2018-07-28 09:27
https://pcworld.al/franca-drejt-nje-superfuqie-teknologjike/20%Always2018-07-28 09:23
https://pcworld.al/lg-prezanton-muajin-e-ardhshem-nje-version-1800-dollaresh-te-v35/20%Always2018-07-27 17:20
https://pcworld.al/google-u-thote-jo-crypto-miners-ne-play-store/20%Always2018-07-27 17:08
https://pcworld.al/venezuela-lancon-ne-gusht-monedhen-kriptografike-shteterore-petro/20%Always2018-07-27 15:19
https://pcworld.al/samsung-telefonet-inteligjente-te-sigurte-per-realizimin-e-transaksioneve-ne-monedha-kriptografike/20%Always2018-07-27 12:20
https://pcworld.al/spotify-arrin-ne-83-milion-perdorues-pagese/20%Always2018-07-27 08:39
https://pcworld.al/rksmobileid-nje-patente-mobile-e-sigurte-dhe-efikase-per-qytetaret-e-kosoves/20%Always2018-07-27 12:20
https://pcworld.al/shtyhet-perseri-arkitektura-10-nanometer-e-procesoreve-intel-vjen-ne-fund-te-2019-es/20%Always2018-07-27 08:24
https://pcworld.al/facebook-humbi-123-miliarde-dollare-brenda-nates/20%Always2018-07-27 08:17
https://pcworld.al/slack-blen-nga-atlassian-aplikacionet-stride-dhe-hipchat/20%Always2018-07-27 08:09
https://pcworld.al/hajduti-hyn-ne-shtepi-per-te-gjetur-fjalekalimin-e-wi-fi/20%Always2018-07-27 07:57
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aktivizoni-dizajnin-e-ri-material-ne-chrome-68/20%Always2018-07-27 08:38
https://pcworld.al/facebook-peson-nje-renie-prej-teper-se-20-ne-aksione-si-ndodhi/20%Always2018-07-27 06:12
https://pcworld.al/alto-odyssey-mberrin-android/20%Always2018-07-26 20:09
https://pcworld.al/eshte-mundur-nje-internet-decentralizuar-si-mund-te-funksionoje-se-bashku-blockchain/20%Always2018-07-26 16:50
https://pcworld.al/mberrin-chrome-68-makthi-faqeve-http/20%Always2018-07-26 15:40
https://pcworld.al/reklamimi-ne-facebook-angazhimi-bie-20-ja-cfare-duhet-te-dini/20%Always2018-07-26 14:31
https://pcworld.al/2-5-miliard-njerez-perdorin-aplikacionet-e-facebook-whatsapp-dhe-instagram/20%Always2018-07-26 09:37
https://pcworld.al/skandalet-kushtojne-facebook-150-miliarde-dollare/20%Always2018-07-26 09:01
https://pcworld.al/pse-u-ndeshkua-google-nga-komisioni-evropian/20%Always2018-07-26 08:51
https://pcworld.al/samsung-finalizon-panelin-fleksibel-oled-per-telefonet-inteligjente/20%Always2018-07-26 08:37
https://pcworld.al/youtube-mbyll-kanalin-2-4-milion-abonente-te-konspiracionisti-alex-jones/20%Always2018-07-26 08:27
https://pcworld.al/android-p-prane-lancimit/20%Always2018-07-26 08:27
https://pcworld.al/google-docs-korrigjon-gramatiken-e-tekstit-permes-inteligjences-artificiale/20%Always2018-07-25 17:31
https://pcworld.al/google-drive-ka-1-miliarde-perdorues/20%Always2018-07-25 17:25
https://pcworld.al/lancohet-tema-e-erret-outlook-com/20%Always2018-07-25 16:35
https://pcworld.al/ama-shtyn-deri-date-10-shtator-mbylljen-e-transmetimeve-analoge-ne-qarqet-tirane-e-durres-kerkese-te-operatoreve-kombetare-rajonale-e-lokale/20%Always2018-07-25 13:32
https://pcworld.al/perdoruesit-e-g-suite-mund-te-zgjedhjen-ku-duan-te-ruajne-te-dhenat-shba-apo-evrope/20%Always2018-07-24 20:43
https://pcworld.al/uber-realizon-10-miliarde-udhetime-qe-nga-themelimi/20%Always2018-07-24 20:38
https://pcworld.al/ford-te-invesotje-4-miliarde-dollare-ne-makinat-autonome/20%Always2018-07-24 20:34
https://pcworld.al/bitcoin-nuk-ndalet-vijon-rritja-pertej-8000-dollareve/20%Always2018-07-24 20:27
https://pcworld.al/vazhdon-anv-e-csp-diten-e-6-dhe-7-te-ligjeratave-mobile-digital-forensics-ubt-prishtine/20%Always2018-07-25 07:21
https://pcworld.al/twitter-bllokon-llogarite-e-atyre-perdoruesve-qe-kane-mashtruar-moshen-e-vertete/20%Always2018-07-25 07:03
https://pcworld.al/google-fillon-luften-http/20%Always2018-07-24 15:52
https://pcworld.al/akep-rregulla-te-reja-per-domainet-al/20%Always2018-07-24 15:51
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-dy-telefone-te-rinj-pjese-e-programit-android-one/20%Always2018-07-24 15:46
https://pcworld.al/komisioni-evropian-gjobit-asus-denonmarantz-philips-dhe-pioneer/20%Always2018-07-24 15:06
https://pcworld.al/telefonet-modeme-rrjeti-qualcomm-kane-internet-te-shpejte-sesa-modemet-intel/20%Always2018-07-24 15:13
https://pcworld.al/kjo-eshte-e-ardhmja-e-dizajnit-material-ne-android/20%Always2018-07-24 10:41
https://pcworld.al/bitcoin-kalon-vleren-e-8000-dollareve-per-te-pare-pas-dy-muajsh/20%Always2018-07-24 10:15
https://pcworld.al/google-suprizon-te-ardhurat-rekord/20%Always2018-07-24 10:16
https://pcworld.al/hakeret-ruse-kane-hakuar-rrjetet-elektrike-amerikane-wall-street-journal/20%Always2018-07-24 10:16
https://pcworld.al/samsung-ul-cmimet-e-disa-produkteve/20%Always2018-07-24 10:16
https://pcworld.al/5-muaj-burg-per-21-vjecarin-sepse-ishte-administrator-nje-grupi-ne-whatsapp/20%Always2018-07-23 17:39
https://pcworld.al/rrjedhin-informacione-te-reja-rreth-note-9-karikuesit-wireless-dhe-s-pen/20%Always2018-07-23 17:26
https://pcworld.al/snap-njofton-mbylljen-e-sherbimit-te-saj-te-pagesave-30-gusht/20%Always2018-07-23 16:56
https://pcworld.al/qualcomm-prezanton-modulet-e-reja-5g-mmwave-per-telefonet/20%Always2018-07-23 13:34
https://pcworld.al/lideret-evropian-thirrje-vendeve-te-g20-es-per-implementimin-e-nje-takse-dixhitale/20%Always2018-07-23 12:56
https://pcworld.al/llogarite-e-perdoruesve-nen-13-vjec-te-mbyllen-ne-facebook-dhe-instagram/20%Always2018-07-23 12:28
https://pcworld.al/vazhdon-anv-e-csp-diten-e-6-te-ligjeratave-digital-forensics-ubt-prishtine/20%Always2018-07-23 09:42
https://pcworld.al/samsung-sjell-opsionin-480fps-per-kameren-e-galaxy-s9-dhe-s9-plus/20%Always2018-07-22 20:39
https://pcworld.al/se-bashku-note-9-samsung-te-prezantoje-nje-karikues-wireless-2n1/20%Always2018-07-22 20:31
https://pcworld.al/facebook-kalon-nga-interneti-permes-droneve-ne-internet-satelitor/20%Always2018-07-22 20:25
https://pcworld.al/singapori-vendi-pa-ceqe-dhe-cash/20%Always2018-07-22 17:08
https://pcworld.al/ne-anv-ne-e-sigurise-kibernetike-mbahet-gara-hackathon-cert-awards-ii/20%Always2018-07-22 15:19
https://pcworld.al/google-calendar-vs-apple-calendar-cili-udheheq/20%Always2018-07-22 12:33
https://pcworld.al/5-menyrat-te-cilat-teknologjia-digjitale-po-ndryshon-femijerine/20%Always2019-02-04 16:02
https://pcworld.al/zvicra-kerkon-kuroren-e-kriptomonedhave/20%Always2018-07-21 12:38
https://pcworld.al/rritja-e-bujshme-e-esporteve/20%Always2018-07-21 10:05
https://pcworld.al/shkencetaret-kunder-roboteve-vrases/20%Always2018-07-20 16:20
https://pcworld.al/eos-rekord-transaksionesh-ne-blockchain-3097-ne-sekond/20%Always2018-07-20 16:15
https://pcworld.al/instagram-shton-indikatorin-qe-tregon-nese-nje-perdorues-eshte-online/20%Always2018-07-20 16:07
https://pcworld.al/microsoft-vleresohet-mbi-800-miliarde-dollare/20%Always2018-07-20 14:57
https://pcworld.al/facebook-google-dhe-microsoft-bashkohen-per-transferimin-e-te-dhenave-mes-aplikacioneve/20%Always2018-07-20 14:43
https://pcworld.al/llogarite-publike-ne-instagram-tashme-mund-te-heqin-ndjekesit-e-tyre/20%Always2018-07-20 13:49
https://pcworld.al/ictsmedia-organizoi-takimin-afrimi-midis-akademise-dhe-industrise-se-ict-te-ftuar-nga-fusha-e-akademise-dhe-ekosistemit-ict/20%Always2018-07-20 09:59
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-microsoft-thyejne-pritshmerite-e-analisteve/20%Always2018-07-20 08:47
https://pcworld.al/whatsapp-kufizon-numrin-e-grupeve-tek-te-cilat-mund-tu-dergohet-nje-mesazh-njejte/20%Always2018-07-20 08:06
https://pcworld.al/gjenerata-e-9-te-e-procesoreve-intel-vjen-muajin-e-ardhshem-8-berthama/20%Always2018-07-20 07:13
https://pcworld.al/ekranet-e-telefoneve-te-ardhshem-te-jene-rezistente-fale-gorilla-glass-6/20%Always2018-07-19 16:35
https://pcworld.al/blackberry-key2-lite-te-jete-versioni-buxhetor-key2/20%Always2018-07-19 16:25
https://pcworld.al/ne-15-vite-rritja-e-nivelit-te-oqeaneve-ve-ne-rrezik-kabllot-optike-nenujore/20%Always2018-07-19 14:14
https://pcworld.al/trump-sulmon-bashkimin-evropian-pas-gjobes-5-miliarde-dollareshe-ndaj-google/20%Always2018-07-19 14:04
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-zyrtarisht-phabletin-mi-max-3/20%Always2018-07-19 11:04
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-gjeneraten-e-re-te-memories-ram-lpddr5/20%Always2018-07-19 10:40
https://pcworld.al/pse-bitcoin-konsumon-kaq-shume-elektricitet/20%Always2018-07-19 09:49
https://pcworld.al/mastercard-te-adoptoje-transaksionet-bitcoin-karta-krediti/20%Always2018-07-19 09:31
https://pcworld.al/raporti-samsung-te-lancoje-vitin-e-ardhshem-nje-telefon-qe-paloset/20%Always2018-07-19 08:42
https://pcworld.al/vazhdon-anv-e-csp-diten-e-3-te-ligjeratave-blockchain-teknologji-ubt-prishtine/20%Always2018-07-19 07:26
https://pcworld.al/vazhdon-anv-e-csp-diten-e-3-te-ligjeratave-ethical-hacking-ubt-kampus/20%Always2018-07-19 06:23
https://pcworld.al/gjoba-e-komisionit-evropian-ndaj-google-mund-ta-beje-android-pagese/20%Always2018-07-18 15:17
https://pcworld.al/publikohet-nje-foto-zyrtare-e-galaxy-note-9/20%Always2018-07-18 15:08
https://pcworld.al/samsung-tall-shpejtesine-e-shkarkimit-te-iphone-x/20%Always2018-07-18 15:58
https://pcworld.al/bitcoin-mund-te-arrije-deri-ne-40000-dollare-thote-nje-miliarder/20%Always2018-07-18 14:33
https://pcworld.al/komisioni-evropian-gjobe-rekord-prej-5-miliarde-dollaresh-ne-drejtim-te-google/20%Always2019-02-12 22:59
https://pcworld.al/google-nderton-nje-kabell-optik-nenujor-nga-franca-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Always2018-07-18 12:03
https://pcworld.al/altoparlanti-beam-sonos-tani-eshte-ne-dispozicion-per-399-dollare/20%Always2018-07-18 11:01
https://pcworld.al/rregullatoret-globale-fillojne-monitorimin-e-kripto-aseteve/20%Always2018-07-18 09:35
https://pcworld.al/raporti-britania-e-madhe-ne-pozita-te-favorshme-per-te-qene-lider-ne-ekonomine-kriptografike/20%Always2018-07-18 08:23
https://pcworld.al/firefox-sjell-mbeshtetjen-per-timeline-ne-windows-10/20%Always2018-07-18 06:51
https://pcworld.al/pasuria-e-shefit-te-amazon-arrin-ne-150-miliarde-dollare/20%Always2018-07-17 16:36
https://pcworld.al/shpikesit-shqiptare-flasin-ne-opinion-per-arritjet-dhe-rrugetimin-e-tyre-ne-ict-awards/20%Always2018-07-17 17:04
https://pcworld.al/kuba-komuniste-ofron-per-te-pare-internet-mobil-per-qytetaret/20%Always2018-07-17 15:08
https://pcworld.al/ndotja-e-planetit-celularet-dhe-internet-po-luajne-rol/20%Always2018-07-17 12:43
https://pcworld.al/raport-samsung-mund-te-sjelle-tre-variante-te-galaxy-s10-es-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-ne-ekran/20%Always2018-07-17 12:16
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-dhe-instaloni-nje-kopje-te-paster-te-windows-7-es/20%Always2018-07-17 10:20
https://pcworld.al/ndahen-rrugetimet-e-instapaper-dhe-pinterest/20%Always2018-07-17 09:25
https://pcworld.al/32-bit-vs-64-bit-cili-eshte-ndryshimi/20%Always2018-07-17 06:58
https://pcworld.al/cfare-eshte-modaliteti-portret-si-ndihmon-teknologjia-ne-smartfone-per-te-kapur-nje-pamje-te-mire-tuajen/20%Always2018-07-17 06:54
https://pcworld.al/dizajni-ri-aplikacionit-mobil-skype-vjen-edhe-ne-desktop/20%Always2018-07-17 06:49
https://pcworld.al/lancohet-arkiva-online-e-krimeve-te-komunizmit/20%Always2018-07-16 14:53
https://pcworld.al/xbox-one-pajiset-dolby-vision/20%Always2018-07-16 14:51
https://pcworld.al/telefonet-android-te-prirur-per-te-pesuar-defekte/20%Always2018-07-16 14:39
https://pcworld.al/10-aplikacionet-te-shkarkuara-ne-android-muajin-qershor/20%Always2018-07-16 14:29
https://pcworld.al/10-aplikacionet-te-shkarkuara-per-iphone-ne-qershor/20%Always2018-07-16 14:30
https://pcworld.al/google-rrezikon-nje-tjeter-gjobe-rekord-nga-bashkimi-evropian/20%Always2018-07-16 11:22
https://pcworld.al/akep-hap-garen-per-nje-tjeter-tender-per-frekuencat-4g-lte/20%Always2018-07-16 10:53
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kontrolloni-fuqine-e-sinjalit-wireless/20%Always2018-07-16 10:10
https://pcworld.al/hakerat-sulmuan-2-5-milion-portalin-e-albania/20%Always2019-01-04 23:54
https://pcworld.al/twitter-pezullon-llogarite-e-guccifer-2-0-dhe-dc-leaks/20%Always2018-07-16 07:11
https://pcworld.al/shefi-se-per-dixhitalizimin-kerkon-nga-ligjvenesit-evropian-te-zbusin-qendrimin-ndaj-te-drejtave-te-autorit/20%Always2018-07-16 07:05
https://pcworld.al/aplikacioni-google-phone-tani-mund-te-parandaloje-disa-thirrje-spam/20%Always2018-07-15 19:12
https://pcworld.al/filloi-punimet-anv-ja-e-cyber-security-privacy-18/20%Always2018-07-14 07:29
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-30-milion-euro-per-dixhitalimin-e-ballkanit-perendimor/20%Always2018-07-13 16:15
https://pcworld.al/kina-duhet-te-rrise-inovacionin-ne-teknologji-thote-presidenti-kinez-xi-jinping/20%Always2018-07-13 16:11
https://pcworld.al/google-sjell-dizajnin-material-ne-chrome-canary/20%Always2018-07-13 16:03
https://pcworld.al/adobe-te-prezantoje-nje-version-te-plote-te-photoshop-per-ios/20%Always2018-07-13 15:44
https://pcworld.al/autoritetet-kineze-konfiskuan-1-5-milione-dollare-monedha-kriptografike-nga-bastet-sportive/20%Always2018-07-13 11:00
https://pcworld.al/intel-prezantoi-procesoret-e-rinj-xeon-e/20%Always2018-07-13 10:02
https://pcworld.al/microsoft-prezantoi-nje-version-pa-pagese-te-teams/20%Always2018-07-13 09:36
https://pcworld.al/shitjet-e-kompjuterave-shenojne-rritje-te-larte-qe-prej-2012-es/20%Always2018-07-13 09:24
https://pcworld.al/chrome-konsumon-shume-memorie-per-shkak-te-spectre/20%Always2018-07-13 09:24
https://pcworld.al/llogarite-e-rreme-ne-twitter-njerezit-fame-humbasin-miliona-ndjekes/20%Always2018-07-13 07:41
https://pcworld.al/xiaomi-mi-max-3-mberrin-19-korrik/20%Always2018-07-12 17:54
https://pcworld.al/apple-ka-punuar-blackmagic-per-nje-gpu-te-re-te-jashtme/20%Always2018-07-12 17:35
https://pcworld.al/apple-nuk-shet-macbook-pro-2015/20%Always2018-07-12 18:40
https://pcworld.al/apple-rifreskon-macbook-pro-13-dhe-15-inc-procesoret-e-gjenerates-se-8-te-intel/20%Always2018-07-12 15:00
https://pcworld.al/broadcom-marreveshje-18-9-miliard-dollareshe-per-ca/20%Always2018-07-12 10:58
https://pcworld.al/gopro-ka-shitur-30-milion-kamera-hero/20%Always2018-07-12 10:49
https://pcworld.al/instagram-shton-afishet-pyetje-nje-menyre-e-re-per-te-anketuar-miqte-tuaj/20%Always2018-07-12 09:03
https://pcworld.al/galaxy-note-9-ngjashem-note-8-en/20%Always2018-07-12 06:24
https://pcworld.al/duhet-trajtuar-prioritet-edukimi-ne-teknologji/20%Always2018-07-11 17:41
https://pcworld.al/pinterest-shton-opsionin-e-catit-per-planifikimin-e-eventeve/20%Always2018-07-11 17:06
https://pcworld.al/shtohen-rregullat-strikte-per-domainet-e-kompanive-ne-shqiperi/20%Always2018-07-11 16:19
https://pcworld.al/polar-fitness-pezullon-aktivitetin-pas-disa-ceshtjeve-te-privatesise/20%Always2018-07-11 12:51
https://pcworld.al/akep-keshillon-perdoruesit-rreth-skemave-te-mashtrimit-thirrjet-telefonike/20%Always2018-07-11 12:45
https://pcworld.al/telefoni-blockchain-htc-ekziston/20%Always2018-07-11 04:55
https://pcworld.al/imazhet-e-publikuara-tregojne-nje-nokia-5-1-plus-te-re/20%Always2018-07-11 04:49
https://pcworld.al/whatsapp-etiketon-mesazhet-e-percjellura-nga-perdorues-te-tjere/20%Always2018-07-11 12:47
https://pcworld.al/hulumtuesit-gjejne-nje-menyre-per-te-anashkaluar-usb-restricted-mode-ne-ios-11-4-1/20%Always2018-07-11 04:36
https://pcworld.al/nje-ish-punonjes-apple-akuzohet-per-vjedhjen-e-sekreteve-tregtare/20%Always2018-07-11 04:27
https://pcworld.al/mozilla-te-beje-firefox-te-jete-menaxheri-fjalekalimeve-ios/20%Always2018-07-10 19:07
https://pcworld.al/mese-gjysma-e-ico-ve-deshtojne-pas-kater-muajve/20%Always2018-07-10 16:17
https://pcworld.al/apple-publikoi-ios-11-4-1-dhe-bllokon-aksesin-e-policise-ne-iphone-t-tane/20%Always2018-07-10 15:59
https://pcworld.al/ky-aplikacion-lexon-ne-wikipedia-per-tju-mesuar-informacione-rreth-qyteteve-ku-po-levizni/20%Always2018-07-10 13:18
https://pcworld.al/nikon-coolpix-p1000-ka-zmadhim-optik-125x/20%Always2018-07-10 10:13
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-tabletin-buxhetor-surface-go-kosto-399-dollare/20%Always2018-07-10 10:01
https://pcworld.al/akep-takimin-per-integrimin-dixhital-dhe-roamingun-rajonal/20%Always2018-07-10 08:42
https://pcworld.al/elon-musk-thote-se-spacex-po-nderton-nje-nendetese-per-te-shpetuar-te-rinjte-e-bllokuar-ne-tajlande/20%Always2018-07-10 06:57
https://pcworld.al/10-korrik-microsoft-prezanton-produkte-te-reja-surface/20%Always2018-07-09 19:56
https://pcworld.al/arta-shehu-zaimi-fiton-medaljen-e-arte-ne-start-games-organizuar-ne-kuader-te-samitit-te-ballkanit-perendimor-ne-londer/20%Always2018-07-09 17:24
https://pcworld.al/5g-ja-kerkon-nje-kendveshtrim-te-ri-dhe-te-unifikuar-te-menaxhimit-te-te-dhenave/20%Always2018-07-09 15:37
https://pcworld.al/singapori-drejt-ekonomise-dixhitale/20%Always2018-07-09 14:13
https://pcworld.al/ne-brendesi-te-nje-prej-minierave-te-medha-ne-bote-te-bitcoin/20%Always2018-07-09 12:29
https://pcworld.al/banka-gjermane-ofron-llogari-te-dedikuara-kompanive-blockchain/20%Always2018-07-09 12:01
https://pcworld.al/samsung-nderton-fabriken-te-madhe-ne-bote-te-prodhimit-te-telefoneve-ne-indi/20%Always2018-07-09 11:43
https://pcworld.al/rritet-fitimi-lg-por-zhgenjen-analistet/20%Always2018-07-09 08:28
https://pcworld.al/iphone-8-ta-parakalon-galaxy-s9/20%Always2018-07-09 07:55
https://pcworld.al/zhgenjen-dalja-ne-burse-e-xiaomi/20%Always2018-07-09 07:16
https://pcworld.al/ja-se-si-te-fikni-njoftimet-e-samsung-galaxy-ne-galaxy-s9/20%Always2018-07-08 17:53
https://pcworld.al/raporti-twitter-pezullon-1milion-llogari-ne-nje-dite-ne-kuader-te-luftes-kunder-dezinformimit/20%Always2018-07-08 17:49
https://pcworld.al/microsoft-publikon-ndertimin-17704-te-windows-10-es/20%Always2018-07-07 20:14
https://pcworld.al/instat-ndermarrjet-ekonomike-qe-perdorin-internet-ishin-960-2017/20%Always2018-07-06 14:30
https://pcworld.al/baidu-te-lancioje-autobusat-autonome/20%Always2018-07-06 14:26
https://pcworld.al/shitjet-e-htc-se-bien-68/20%Always2018-07-06 14:23
https://pcworld.al/microsoft-mund-te-jete-duke-krijuar-nje-aplikacion-movies-tv-per-ios-dhe-android/20%Always2018-07-06 14:17
https://pcworld.al/apple-publikon-statistika-te-app-store/20%Always2018-07-06 14:15
https://pcworld.al/blockchain-technology-ligjerate-ne-cyber-security-privacy-anv-18/20%Always2019-02-12 16:35
https://pcworld.al/fitime-rekord-te-samsung-tashme-perkasin-se-kaluares/20%Always2018-07-06 11:14
https://pcworld.al/google-perditeson-fund-aplikacionin-inbox-per-iphone-x/20%Always2018-07-06 10:41
https://pcworld.al/netflix-sjell-planin-e-ri-tarifor-16-99-euro/20%Always2018-07-06 08:07
https://pcworld.al/lancohet-globalisht-tinder-loops/20%Always2018-07-06 06:43
https://pcworld.al/lapsi-galaxy-note-9-te-jete-pajisur-bluetooth/20%Always2018-07-05 17:31
https://pcworld.al/apple-nuk-te-perdore-modemet-e-intel/20%Always2018-07-05 17:29
https://pcworld.al/malta-miraton-tre-ligje-ne-mbeshtetje-te-teknologjise-blockchain/20%Always2018-07-05 13:11
https://pcworld.al/kim-dotcom-humbet-apelimin-e-ekstradimit-ne-shba/20%Always2018-07-05 12:57
https://pcworld.al/apple-shton-opsionet-e-ngjyrave-per-iphone-e-2018-es/20%Always2018-07-05 12:49
https://pcworld.al/parlamenti-evropian-rrezon-propozimet-e-reja-per-ligjin-e-te-drejtave-te-autorit/20%Always2018-07-05 12:01
https://pcworld.al/monedha-kriptografike-venezuelase-petro-te-financoje-ndertimin-e-shtepive-per-te-pastrehet/20%Always2018-07-05 12:01
https://pcworld.al/viber-planifikon-lancimin-e-nje-ico-je/20%Always2018-07-05 12:01
https://pcworld.al/shitjet-e-galaxy-s9-es-te-uleta-se-s8-es/20%Always2018-07-05 12:01
https://pcworld.al/microsoft-pajis-outlook-com-nje-teme-te-erret/20%Always2018-07-05 12:01
https://pcworld.al/shtyhet-android-oreo-per-serite-galaxy-j/20%Always2018-07-05 08:34
https://pcworld.al/nje-tablet-surface-400-dollaresh-te-jete-pak-fuqishem/20%Always2018-07-04 16:56
https://pcworld.al/fitimi-samsung-ne-renie-bien-shitjet-e-telefoneve/20%Always2018-07-04 16:31
https://pcworld.al/telefonet-samsung-u-dergojne-fotot-tuaja-kontakteve/20%Always2018-07-04 16:06
https://pcworld.al/nvidia-prane-debutimin-te-serive-te-re-te-grafikave-geforce/20%Always2018-07-04 06:35
https://pcworld.al/ky-mund-te-jete-tableti-ardhshem-samsung/20%Always2018-07-04 06:25
https://pcworld.al/telefoni-juaj-mund-mos-tju-degjoje-por-mund-te-jete-duke-ju-pare/20%Always2018-07-04 15:49
https://pcworld.al/google-reagon-pas-raportit-te-wall-street-per-aksesin-e-zhvilluesve-ne-gmail-tuaj/20%Always2018-07-04 05:54
https://pcworld.al/huawei-zbulon-smartfonin-e-pare-8gb-ram/20%Always2018-07-04 05:45
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-telefonit-android-go-nga-samsung/20%Always2018-07-03 17:50
https://pcworld.al/xiaomi-perditeson-35-modele-ne-miui-10/20%Always2018-07-03 17:33
https://pcworld.al/vjedhjet-e-monedhave-kriptografike-3-te-larta-ne-2018-en/20%Always2018-07-03 17:21
https://pcworld.al/facebook-mbylli-nje-aplikacion-qe-bleu-tete-muaj-pare/20%Always2018-07-03 16:40
https://pcworld.al/shkolla-digjitale-hap-filialin-e-ri-ne-lubjane-te-sllovenise/20%Always2018-07-03 14:14
https://pcworld.al/google-lancon-versionin-beta-3-te-android-p/20%Always2018-07-03 13:16
https://pcworld.al/instagram-teston-pyetjet-ne-histori/20%Always2018-07-03 08:03
https://pcworld.al/sensori-teknologjik-vivos-mund-te-jete-e-ardhmja-e-njohjes-se-fytyres-ne-telefon/20%Always2018-07-03 07:58
https://pcworld.al/nsa-ne-amerike-ka-fshire-miliona-te-dhena-telefonike/20%Always2018-07-03 07:47
https://pcworld.al/spotify-gati-nje-aplikacion-lite-per-android/20%Always2018-07-02 19:19
https://pcworld.al/whatsapp-ka-nje-opsion-te-ri-qe-mund-te-shmange-bisedat-e-bezdisshme-ne-grup/20%Always2018-07-02 19:15
https://pcworld.al/plot-13-7-miliarde-dollare-monedha-kriptografike-jane-shitur-qe-nga-fillimi-2018-es/20%Always2018-07-02 16:55
https://pcworld.al/google-investon-22-milion-dollare-ne-sistemin-operativ-te-telefoneve-te-thjeshte-nokia/20%Always2018-07-02 16:09
https://pcworld.al/oneplus-6-vjen-ne-ngjyre-te-kuqe/20%Always2018-07-02 15:57
https://pcworld.al/hello-solaborate-pergatitet-per-lancimin-e-produkteve-te-reja-ne-kickstarter/20%Always2018-07-02 12:57
https://pcworld.al/apple-ka-nje-plan-per-te-ndrequr-sherbimin-e-hartave-apple-maps/20%Always2018-07-02 12:43
https://pcworld.al/sulmet-ransowmare-bien-shtohet-numri-maluereve-kriptografike/20%Always2018-07-02 10:07
https://pcworld.al/se-shpejti-mund-te-hidhet-ne-treg-nje-airbag-per-mbrojtjen-e-telefonit-tuaj/20%Always2018-07-02 07:24
https://pcworld.al/whatsapp-sjell-nje-tipar-te-ri-te-cilin-e-ka-kopjuar-nga-telegram/20%Always2018-07-02 07:20
https://pcworld.al/tinder-ne-fund-ofron-mundesine-e-enkriptimit-te-fotove/20%Always2018-07-01 17:50