XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/versioni-ri-windows-10-es-te-quhet-perditesimi-tetorit-2018/20%Always2018-08-31 17:42
https://pcworld.al/youtube-ofron-nje-menyre-per-te-mbledhur-fonde/20%Always2018-08-31 17:36
https://pcworld.al/apple-zbulon-daten-e-prezantimit-te-iphone-te-rinj/20%Always2018-08-31 17:32
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-nje-telefon-shine/20%Always2018-08-31 17:24
https://pcworld.al/22-23-nentor-komisioni-evropian-organizon-aktivitetin-eu-western-balkans-cluster-policy-learning-matchmaking-ne-mbeshtetje-te-sme-ve/20%Always2018-08-31 17:44
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-telefonin-e-pare-te-serive-mate-20-kater-kamera/20%Always2018-08-31 17:47
https://pcworld.al/samsung-prezanton-ssd-ne-e-pare-portative-2800-mb-s-shpejtesi-leximi/20%Always2018-08-31 14:14
https://pcworld.al/shpejte-se-snapdragon-845-eshte-huawei-kirin-980-procesori-shpejte-ne-bote/20%Always2018-08-31 13:36
https://pcworld.al/publikohen-fotot-e-para-te-apple-iphone-xs/20%Always2018-08-31 11:10
https://pcworld.al/sony-prezantoi-telefonin-e-pare-oled-xperia-xz3/20%Always2018-08-31 08:51
https://pcworld.al/ministrat-e-financave-te-bashkimit-evropian-te-diskutojne-rregullimin-e-kriptomonedhave/20%Always2018-08-30 16:33
https://pcworld.al/twitter-ju-sugjeron-se-kujt-duhet-ti-beni-unfollow/20%Always2018-08-30 16:24
https://pcworld.al/blackberry-key2-le-eshte-varianti-kosto-te-ulet-key2/20%Always2018-08-30 16:22
https://pcworld.al/ja-se-si-te-shkarkoni-te-gjitha-te-dhenat-tuaja-ne-linkedin/20%Always2018-08-30 17:34
https://pcworld.al/monitoret-super-te-gjere-te-lg-kane-frekuence-144hz/20%Always2018-08-30 15:44
https://pcworld.al/televizori-pare-8k-samsung-ne-shitje-ne-shtator/20%Always2018-08-30 14:44
https://pcworld.al/axon-9-eshte-telefoni-mire-vitit-zte/20%Always2018-08-30 14:35
https://pcworld.al/trump-sulmon-perseri-kompanite-e-teknologjise/20%Always2018-08-30 09:06
https://pcworld.al/blerja-e-fundit-e-apple-zbulon-ambiciet-e-kompanise-per-prodhimin-e-syzeve-te-realitetit-te-shtuar/20%Always2018-08-30 08:44
https://pcworld.al/ja-sesi-te-hapni-aplikacionet-si-administrator-ne-windows-10/20%Always2018-08-30 08:05
https://pcworld.al/google-mund-te-ktheje-selfiet-tuaja-ne-stikera/20%Always2018-08-29 20:07
https://pcworld.al/vodafone-fton-te-rinjte-e-talentuar-ne-teknologji-ne-disruption-camp-28-30-shtator/20%Always2018-08-29 15:57
https://pcworld.al/rivali-ri-youtube-facebook-watch-debuton-globalisht/20%Always2018-08-29 15:38
https://pcworld.al/cfare-ndodh-llogarite-ne-rrjetet-sociale-kur-njeriu-vdes/20%Always2018-08-29 10:51
https://pcworld.al/dell-lancon-laptopin-e-pare-chromebook/20%Always2018-08-29 10:49
https://pcworld.al/linja-e-re-sjell-ulje-cmimi-per-modelet-inspiron-7000/20%Always2018-08-29 10:27
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-te-gjenerates-se-8-te-intel-rrisin-shpejtesine-e-rrjeteve-wi-fi/20%Always2018-08-29 09:56
https://pcworld.al/instagram-thote-se-tashme-perdoruesit-mund-te-verifikojne-autenticitetin-e-llogarive/20%Always2018-08-29 09:01
https://pcworld.al/aplikacioni-per-tregjet-ne-zhvillim-google-go-lexon-permbajtjet-e-faqeve-ze/20%Always2018-08-29 08:52
https://pcworld.al/ifa-2018-cfare-duhet-te-prisni-nga-ekspozita-e-madhe-e-teknologjise-ne-berlin/20%Always2018-08-29 07:14
https://pcworld.al/nje-muaj-nga-ndalimi-dhe-ende-ka-aplikacione-per-germimin-e-monedhave-kriptografike-ne-play-store/20%Always2018-08-28 16:32
https://pcworld.al/mozilla-te-dhenat-e-perdoruesve-te-firefox/20%Always2018-08-28 16:17
https://pcworld.al/harman-kardon-citation-500-eshte-nje-altoparlant-inteligjent-700-dollaresh-google-assistant/20%Always2018-08-28 16:09
https://pcworld.al/trump-akuzon-google-per-manipulim-te-rezultateve-te-kerkimit-ne-dem-te-tij/20%Always2018-08-28 16:00
https://pcworld.al/riparimi-galaxy-note-9-ifixit-jep-noten-4/20%Always2018-08-28 15:41
https://pcworld.al/gartner-konfirmon-huawei-prodhuesi-dyte-madh-ne-bote-telefoneve-pas-samsung/20%Always2018-08-28 12:50
https://pcworld.al/lg-prezantoi-telefonin-e-pare-android-one-g7-one/20%Always2018-08-28 12:39
https://pcworld.al/pixel-3-dhe-pixel-3xl-debutojne-9-tetor/20%Always2018-08-28 09:59
https://pcworld.al/xiaomi-pocophone-f1-vjen-ne-evrope-per-329-euro/20%Always2018-08-28 08:18
https://pcworld.al/youtube-tu-tregoje-shikuesve-sa-kohe-kane-harxhuar-ne-platforme/20%Always2018-08-28 07:47
https://pcworld.al/banka-e-spanjes-pre-e-nje-sulmi-kibernetik/20%Always2018-08-27 20:41
https://pcworld.al/toyota-investon-500-milion-dollare-ne-uber/20%Always2018-08-27 20:36
https://pcworld.al/nokia-siguron-500-milion-euro-kredi-nga-ja-per-hulumtim-ne-5g/20%Always2018-08-27 20:13
https://pcworld.al/facebook-mbyll-llogarite-e-ushtrise-se-mjanmar-12-milion-ndjekes/20%Always2018-08-27 16:01
https://pcworld.al/41-e-amerikaneve-thone-se-nuk-kane-per-te-investuar-ne-monedha-kriptografike/20%Always2018-08-27 15:23
https://pcworld.al/tashme-mund-te-dergoni-gif-muzikore-ne-snapchat/20%Always2018-08-27 15:01
https://pcworld.al/bloomberg-ne-shtator-apple-te-prezantoje-tre-iphone-te-rinj-dhe-dy-ipad-pro/20%Always2018-08-27 12:42
https://pcworld.al/samsung-prodhon-telefonet-radioaktivitetin-te-ulet-apple-huawei-dhe-xiaomin-te-lartin/20%Always2018-08-27 10:36
https://pcworld.al/elon-musk-braktis-planet-per-shitjen-e-kompanise/20%Always2018-08-27 09:01
https://pcworld.al/perdorimi-telefoneve-inteligjente-ne-erresire-nje-prej-shkaktareve-kryesor-te-humbjes-se-shikimit/20%Always2018-08-27 07:26
https://pcworld.al/te-gjitha-kanalet-e-youtube-tashme-mund-te-vendosin-reklama-qe-nuk-anashkalohen/20%Always2018-08-26 17:00
https://pcworld.al/tani-eshte-momenti-keq-per-te-blere-nje-iphone-te-ri/20%Always2018-08-26 16:56
https://pcworld.al/instagram-po-teston-grupe-per-studentet/20%Always2018-08-25 19:50
https://pcworld.al/ju-nuk-mund-te-caktivizoni-sherbimet-e-bixby-ne-note-9/20%Always2018-08-24 16:58
https://pcworld.al/raporti-intel-mund-te-kete-bindur-microsoft-te-mos-zgjedhe-arm-per-surface-go/20%Always2018-08-24 16:58
https://pcworld.al/google-ndjek-drejtimin-e-facebook-dhe-fshin-39-kanale-te-youtube-te-lidhura-iranin/20%Always2018-08-24 16:58
https://pcworld.al/sony-nxjerr-ne-shitje-robotin-qen-per-2899-dollare/20%Always2018-08-24 11:20
https://pcworld.al/google-lancon-modalitetin-konfidencial-per-perdoruesit-e-gmail/20%Always2018-08-24 11:20
https://pcworld.al/ja-sesi-te-etiketoni-perdoruesit-ne-gmail/20%Always2018-08-24 09:40
https://pcworld.al/samsung-prezanton-telefonin-e-pare-android-go-galaxy-j2-core/20%Always2018-08-24 07:52
https://pcworld.al/telefonet-inteligjente-te-kushtojne-mese-1000-dollare-ne-nje-te-ardhme-te-afert/20%Always2018-08-24 07:47
https://pcworld.al/windows-95-tashme-nje-aplikacion-qe-mund-ta-provoni-nga-kompjuteri-juaj/20%Always2018-08-23 19:50
https://pcworld.al/qeveria-australiane-ndalon-perdorimin-e-teknologjise-5g-te-huawei/20%Always2018-08-23 15:03
https://pcworld.al/lenovo-publikoi-kater-tablete-te-rinj-android/20%Always2018-08-23 14:53
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perditesoni-dyqanin-e-aplikacioneve-play-store/20%Always2018-08-23 14:48
https://pcworld.al/startupi-blocknify-behet-pjese-e-shkolles-se-startupeve-organizuar-nga-y-combinator/20%Always2018-08-23 10:28
https://pcworld.al/kartat-e-reja-grafike-monster-nga-nvidia-kushtojne-nje-pasuri/20%Always2018-08-23 07:30
https://pcworld.al/ja-si-te-rishihni-nje-mesazh-ne-snapchat/20%Always2018-08-23 07:12
https://pcworld.al/smartfoni-ri-xiaomi-sfidon-rivalet-nje-cmim-te-ulet-dhe-procesor-shpejte/20%Always2018-08-23 07:33
https://pcworld.al/xiaomi-poston-2-1-miliarde-dollare-fitim/20%Always2018-08-22 17:53
https://pcworld.al/ky-eshte-google-pixel-3-xl/20%Always2018-08-22 17:45
https://pcworld.al/ridizenjimi-google-chrome-69-te-publikohet-ne-shtator/20%Always2018-08-22 14:37
https://pcworld.al/modelet-lte-te-galaxy-watch-kushtojne-50-dollare-shume-sesa-ato-bluetooth-dhe-wi-fi/20%Always2018-08-22 12:37
https://pcworld.al/facebook-dhe-twitter-mbyllin-dhjetera-faqe-ruse-dhe-iraniane/20%Always2018-08-22 12:29
https://pcworld.al/google-po-zhvillon-nje-aplikacion-eksperimental-podcast-te-quajtur-shortwave/20%Always2018-08-22 09:42
https://pcworld.al/wetransfer-blen-fiftythree-krijuesin-e-aplikacioneve-popullore-paper-dhe-paste/20%Always2018-08-22 07:17
https://pcworld.al/importet-e-telefonave-ne-vend-shenojne-renie-pjesa-e-madhe-vine-nga-kina/20%Always2018-08-21 15:57
https://pcworld.al/microsoft-thote-se-ka-parandaluar-disa-sulme-kibernetike-te-hakerave-te-kremlinit/20%Always2018-08-21 13:20
https://pcworld.al/funksioni-undo-send-google-vjen-ne-gmail-per-android/20%Always2018-08-21 07:22
https://pcworld.al/edhe-giphy-kopjon-historite-e-snapchat/20%Always2018-08-21 07:18
https://pcworld.al/minecraft-education-edition-vjen-ne-ipad-ne-shtator/20%Always2018-08-20 19:18
https://pcworld.al/zjarri-rene-prane-akep-autoriteti-komunikimeve-elektronike-serverat-dhe-infrastruktura-pa-asnje-demtim/20%Always2018-08-20 17:34
https://pcworld.al/femrat-jane-te-prirura-per-te-shpenzuar-ne-aplikacione-sesa-meshkujt/20%Always2018-08-20 17:28
https://pcworld.al/edhe-skype-tashme-te-kete-enkriptimin-fundor/20%Always2018-08-20 17:06
https://pcworld.al/ne-brendesi-te-bazes-ushtarake-britanike-ku-hakerat-e-rinj-mesojne-te-perballen-krimin-kibernetik/20%Always2018-08-20 16:44
https://pcworld.al/rripi-fitnesit-fitbit-charge-3-vjen-sjell-ekran-dhe-jetegjatesi-bateri-te-mire/20%Always2018-08-20 15:05
https://pcworld.al/ne-dy-vitet-e-fundit-telekom-kosoves-ka-humbur-66-milion-euro/20%Always2018-08-20 12:51
https://pcworld.al/zombie-soup-interviste-ceo-n-e-nje-prej-kompanive-te-suksesshme-te-zhvillimit-te-softuerit-ne-trevat-shqipfolese/20%Always2018-08-20 10:06
https://pcworld.al/banka-e-anglise-inteligjenca-artificiale-rrezikon-pjesen-te-madhe-te-vendeve-te-punes/20%Always2018-08-20 08:53
https://pcworld.al/ja-te-gjobise-rrjetet-sociale-qe-nuk-heqin-permbajtjet-ekstremiste-brenda-1-ore/20%Always2018-08-20 07:17
https://pcworld.al/shpejtesia-e-internetit-4g-ne-azi-koreja-e-jugut-udheheq/20%Always2018-08-19 20:15
https://pcworld.al/modaliteti-konfidencial-gmail-mberrin-tek-pajisjet-mobile/20%Always2018-08-19 13:43
https://pcworld.al/21-gusht-mberrin-nokia-9/20%Always2018-08-19 13:14
https://pcworld.al/netflix-po-teston-video-promo-qe-luhen-midis-episodeve/20%Always2018-08-18 20:31
https://pcworld.al/facebook-te-transmetojne-ligen-e-kampioneve-ne-ameriken-latine/20%Always2018-08-17 20:10
https://pcworld.al/google-pranon-se-gjurmon-vendodhjen-e-perdoruesve-edhe-kur-e-kane-te-caktivizuar/20%Always2018-08-20 06:21
https://pcworld.al/nje-djalosh-16-vjecar-nga-australia-hakoi-rrjetin-e-brendshem-te-apple/20%Always2018-08-17 15:37
https://pcworld.al/android-pie-po-vjen-ne-tete-telefona-motorola/20%Always2018-08-17 06:47
https://pcworld.al/nga-laboratori-ne-perendimin-e-larget-shteti-mbikeqyrjes-kines-qe-po-perhapet-ne-heshtje/20%Always2018-08-17 06:45
https://pcworld.al/allweb-konferenca-e-marketingut-dixhital-dhe-uebit-mbahet-per-vitin-e-trete-radhazi/20%Always2018-08-17 06:41
https://pcworld.al/vjen-per-vitin-e-trete-radhe-konkursi-betapitch-tirana/20%Always2018-08-17 06:34
https://pcworld.al/debuton-oppo-f9-nje-notch-simpatik/20%Always2018-08-16 08:17
https://pcworld.al/perdoruesit-e-windows-10-tani-mund-te-provojne-aplikacionin-phone/20%Always2018-08-16 08:09
https://pcworld.al/apple-te-dizajnoje-vete-cipet-per-apple-watch-dhe-sensoret-e-shendetit/20%Always2018-08-16 08:08
https://pcworld.al/sinjali-wi-fi-mund-te-perdoret-per-te-identifikuar-bombat-dhe-eksplozivet/20%Always2018-08-16 07:58
https://pcworld.al/ribandohet-google-drive-ne-google-one-sjell-plane-te-reja-tarifore/20%Always2018-08-16 07:46
https://pcworld.al/line-lancon-nje-fond-kriptomonedhash-vlere-10-milion-dollare/20%Always2018-08-16 07:38
https://pcworld.al/lenovo-thyen-parashikimet-rritet-fitimi-dhe-te-ardhurat/20%Always2018-08-16 06:25
https://pcworld.al/google-shton-masat-per-permiresimin-e-cilesise-se-aplikacioneve-per-wear-os/20%Always2018-08-16 06:15
https://pcworld.al/vijon-lufta-ndaj-alex-jones-twitter-bllokon-llogarite/20%Always2018-08-16 06:07
https://pcworld.al/android-9-pie-go-edition-debuton-ne-vjeshte/20%Always2018-08-16 06:02
https://pcworld.al/amd-threadripper-2990wx-arrin-frekuence-rekord-prej-6ghz/20%Always2018-08-15 16:51
https://pcworld.al/bota-njihet-procesorin-te-shpejte-amd-threadripper-2990wx-32-berthama/20%Always2018-08-15 16:42
https://pcworld.al/amd-prezantoi-karten-grafike-buxhetore-profesionale-wx-8200/20%Always2018-08-15 16:31
https://pcworld.al/kaspersky-mashtruesit-kriptomonedha-vodhen-2-3-milion-dollare-ne-tre-mujorin-e-dyte-te-2018/20%Always2018-08-15 14:04
https://pcworld.al/instagram-tashme-mund-te-dergoni-anketa-edhe-ne-mesazhe-direkte/20%Always2018-08-15 08:08
https://pcworld.al/hakimi-reddit-jane-vjedhur-adresa-e-mail-te-periudhes-2005-2007/20%Always2018-08-15 08:04
https://pcworld.al/hakohen-dhjetera-llogari-ne-instagram-rrjeti-social-fillon-hetimet/20%Always2018-08-15 07:59
https://pcworld.al/pas-spectre-dhe-meltdown-intel-zbulon-probleme-te-reja-sigurie/20%Always2018-08-15 07:55
https://pcworld.al/blackberry-prezanton-nje-variant-buxhetor-te-key2-30-gusht/20%Always2018-08-15 07:49
https://pcworld.al/sprint-dhe-lg-lancojne-telefonin-e-pare-5g-vitin-e-ardhshem/20%Always2018-08-15 07:38
https://pcworld.al/vlera-e-tregut-e-monedhave-kriptografike-bie-nen-200-miliarde-dollare/20%Always2018-08-14 19:28
https://pcworld.al/apple-terheq-ios-12-beta-7-probleme-performancen/20%Always2018-08-14 19:17
https://pcworld.al/turqia-bojkoton-produktet-elektronike-amerikane-edhe-apple-iphone/20%Always2018-08-14 19:09
https://pcworld.al/ja-sesi-te-caktivizoni-ndjekjen-e-vendndodhjes-tuaj-nga-google/20%Always2018-08-14 16:57
https://pcworld.al/google-voice-rikthehet-nje-perditesim-qe-sjell-disa-ndryshime/20%Always2018-08-14 16:54
https://pcworld.al/ja-sesi-te-instaloni-fortnite-ne-android/20%Always2018-08-14 13:11
https://pcworld.al/vjen-edicioni-trete-konferences-se-marketingut-dixhital-dhe-uebit-allweb/20%Always2018-08-14 09:56
https://pcworld.al/nvidia-rtx-2080-vjen-javen-e-ardhshme/20%Always2018-08-14 09:54
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-te-lenovo-vine-procesore-xeon-dhe-karta-grafike-nvidia-quadro/20%Always2018-08-14 09:37
https://pcworld.al/nvidia-prezanton-teknologjine-e-re-grafike/20%Always2018-08-14 08:09
https://pcworld.al/raporti-google-mund-te-jete-duke-ndjekur-vendndodhjen-tuaj-edhe-nese-e-keni-caktivizuar-ate/20%Always2018-08-13 18:43
https://pcworld.al/google-mund-te-shtoje-opsionin-dual-boot-te-windows-ne-chromebook/20%Always2018-08-13 18:41
https://pcworld.al/ookla-shqiperia-e-18-ta-ne-bote-per-shpejtesine-e-internetit-mobil-e-95-ta-per-internetin-fiks/20%Always2018-08-13 16:39
https://pcworld.al/arabia-saudite-te-ndihmoje-ne-privatizimin-e-tesla-tha-musk/20%Always2018-08-13 16:30
https://pcworld.al/trump-te-darkoje-shefin-ekzekutiv-te-apple-tim-cook/20%Always2018-08-13 12:04
https://pcworld.al/te-sfidoje-samsung-galaxy-watch-dominimin-e-apple/20%Always2018-08-13 16:21
https://pcworld.al/spotify-mund-te-lejoje-perdoruesit-pa-pagese-te-anashkalojne-te-gjitha-reklamat/20%Always2018-08-13 07:55
https://pcworld.al/komisioni-evropian-vs-google-gjobat-e-larta-dhe-rezultate-te-dobeta/20%Always2018-08-12 20:31
https://pcworld.al/ku-ndryshon-galaxy-note-9-nga-note-8/20%Always2018-08-11 14:04
https://pcworld.al/ja-si-te-shihni-se-sa-kohe-keni-kaluar-ne-facebook-dhe-instagram/20%Always2018-08-10 18:36
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-nje-karikues-wireless-te-dyfishte-per-note-9-dhe-galaxy-watch/20%Always2018-08-10 13:21
https://pcworld.al/oren-inteligjente-galaxy-watch-samsung-braktis-marken-gear/20%Always2018-08-10 13:17
https://pcworld.al/samsung-prezanton-altoparlantin-inteligjent-galaxy-home-asistentin-bixby/20%Always2018-08-10 11:18
https://pcworld.al/ubt-cert-shpall-te-hapur-thirrjen-per-aplikim-ne-garen-hack-day-kosova-2018/20%Always2018-08-10 12:00
https://pcworld.al/modeli-512gb-galaxy-note-9-kushton-1250-dollare/20%Always2018-08-10 11:02
https://pcworld.al/kjo-eshte-e-mira-e-samsung-galaxy-note-9/20%Always2018-08-10 09:35
https://pcworld.al/hakeri-google-kerkon-tim-cook-te-dhuroje-parate-qe-nuk-jane-dhene-nga-apple/20%Always2018-08-10 08:56
https://pcworld.al/dropbox-thyen-pritshmerite-e-wall-street/20%Always2018-08-10 07:46
https://pcworld.al/samsung-po-bashkepunon-spotify/20%Always2018-08-09 18:39
https://pcworld.al/te-tre-iphone-e-rinj-te-ketij-viti-te-kene-face-id-raport/20%Always2018-08-09 15:06
https://pcworld.al/procesori-ri-qualcomm-per-telefonet-e-rangut-te-mesem-eshte-snapdragon-670/20%Always2018-08-09 14:57
https://pcworld.al/chrome-68-mbeshtet-njoftimet-e-windows-10-es/20%Always2018-08-09 07:33
https://pcworld.al/intel-ka-shitur-1-miliarde-dollare-procesore-per-qendrat-e-te-dhenave/20%Always2018-08-09 07:25
https://pcworld.al/si-teknologjia-ka-ndikuar-ne-menyren-e-komunikimit/20%Always2019-02-04 16:03
https://pcworld.al/microsoft-publikoi-nje-version-te-ri-te-windows-10-es-nje-teme-te-erret-per-file-explorer/20%Always2018-08-09 07:03
https://pcworld.al/filtrat-e-snapchat-dhe-instagram-nxisin-trende-te-reja-ne-operacionet-plastike/20%Always2018-08-09 06:52
https://pcworld.al/facebook-sjell-per-messenger-lojera-qe-jane-njesoj-si-lentet-snappable-te-snapchat/20%Always2018-08-09 06:35
https://pcworld.al/deutsche-telekom-parashikon-fitim-prej-23-4-miliarde-euro-fitim-per-2018-en/20%Always2018-08-09 06:29
https://pcworld.al/samsung-investon-22-miliarde-dollare-ne-inteligjencen-artificiale-dhe-5g-ne/20%Always2018-08-08 13:02
https://pcworld.al/irani-mund-tiu-pergjigjet-sanksioneve-amerikane-sulme-kibernetike/20%Always2018-08-08 12:53
https://pcworld.al/hulumtuesit-zbulojne-nje-problem-kritik-sigurie-ne-galaxy-s7-miliona-perdorues-ne-rrezik/20%Always2018-08-08 12:49
https://pcworld.al/gmail-ne-android-ju-lejon-te-fikni-nderfaqen-e-e-mail-ve-ne-forme-bisedash/20%Always2018-08-08 12:37
https://pcworld.al/konsumatoret-e-starbucks-se-shpejti-te-paguajne-kafene-bitcoin/20%Always2018-08-08 12:36
https://pcworld.al/princi-saudit-investon-250-milion-dollare-ne-snapchat/20%Always2018-08-08 05:45
https://pcworld.al/fortnite-fillimisht-te-funksionoje-vetem-per-galaxy-note-9-dhe-galaxy-tab-s4/20%Always2018-08-08 05:40
https://pcworld.al/coinbase-aktivizon-tregtimin-e-menjehershem-per-perdoruesit-e-rinj/20%Always2018-08-08 05:24
https://pcworld.al/qualcomm-jep-fund-pritjes-vjen-procesori-pare-per-oret-inteligjente-pas-2-vitesh/20%Always2018-08-08 05:18
https://pcworld.al/ridizajnimi-snapchat-aplikacioni-humbet-3-milion-perdorues-aktive/20%Always2018-08-08 05:08
https://pcworld.al/akep-tender-te-ri-frekuencash-vlere-22-milion-euro-pritet-rritja-e-shpejtesise-se-internetit/20%Always2018-08-07 19:21
https://pcworld.al/elon-musk-mendon-shitjen-e-teslas/20%Always2018-08-07 19:24
https://pcworld.al/samsung-te-ule-cmimet-e-ssd-ve-dhe-memorjeve-te-telefoneve/20%Always2018-08-07 19:09
https://pcworld.al/facebook-ne-bisedime-bankat-per-te-zgjeruar-sherbimin-ndaj-klientit/20%Always2018-08-07 18:51
https://pcworld.al/bletet-frymezojne-hulumtuesit-e-droneve/20%Always2018-08-07 08:07
https://pcworld.al/komisioni-evropian-kerkon-implementimin-e-nje-karikuesit-te-perbashket-telefonesh/20%Always2018-08-07 08:04
https://pcworld.al/microsoft-te-mbaje-te-gjalle-skype-klasik-edhe-per-ca-kohe/20%Always2018-08-07 07:59
https://pcworld.al/oret-inteligjente-te-fossil-vine-google-play-dhe-sensore-per-matjen-e-rrahjeve-te-zemres/20%Always2018-08-07 07:52
https://pcworld.al/android-9-te-quhet-pie/20%Always2018-08-07 08:04
https://pcworld.al/apple-youtube-facebook-dhe-spotify-mbyllin-kanalet-e-alex-jones/20%Always2018-08-07 07:35
https://pcworld.al/si-kane-ndikuar-kartat-grafike-ne-hulumtimin-dhe-zhvillimin-e-barnave-mjekesore-ne-industrine-farmaceutike/20%Always2018-08-06 18:36
https://pcworld.al/ja-se-si-te-fshihni-statusin-tuaj-aktiv-ne-instagram/20%Always2018-08-06 15:00
https://pcworld.al/5-smartfonet-te-shitur-te-te-gjitha-koherave/20%Always2018-08-06 14:46
https://pcworld.al/10-milion-punonjes-britanike-tremben-zevendesimit-nga-robotet/20%Always2018-08-06 11:03
https://pcworld.al/virusi-qe-goditi-fabrikat-e-kontraktorit-te-apple-mund-te-shtyje-debutimin-ne-treg-te-iphone/20%Always2018-08-06 10:45
https://pcworld.al/atentati-ndaj-presidentit-te-venezueles-u-realizua-permes-dy-droneve-bombe/20%Always2018-08-06 10:35
https://pcworld.al/google-te-lajmeroje-administratoret-g-suite-nese-kane-qene-objektiv-sulmesh-nga-hakera-shteterore-te-sponsorizuar/20%Always2018-08-06 07:40
https://pcworld.al/telefoni-pare-xhamin-gorilla-glass-6-vjen-nga-oppo/20%Always2018-08-06 07:26
https://pcworld.al/fortnite-ne-android-nuk-te-shkarkohet-nga-play-store-por-permes-uebsajtit-te-epic-games/20%Always2018-08-06 07:20
https://pcworld.al/ubt-cert-akreditohet-nga-ti-ne-renditje-nderkombetare-per-mbrojtjen-ne-siguri-kibernetike/20%Always2018-08-06 06:56
https://pcworld.al/nje-iphone-x-plus-madh-konfirmohet-ne-menyre-te-dukshme-nga-ios-12-beta/20%Always2018-08-05 20:15
https://pcworld.al/rrugetimi-apple-drejt-1-trilion-dollareve-infografik/20%Always2018-08-05 17:57
https://pcworld.al/infektohen-nga-nje-virus-fabrikat-e-prodhuesit-te-iphone/20%Always2018-08-04 20:14
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-acer-per-bizneset-chrome-os-fillojne-nga-649-dollare/20%Always2018-08-04 17:07
https://pcworld.al/facebook-po-teston-nje-buton-create-per-reklama-ngjarje-dhe-mbledhje-fondesh/20%Always2018-08-04 16:21
https://pcworld.al/google-maps-ne-desktop-tashme-tregon-permasat-reale-te-hapesirave-tokesore/20%Always2018-08-03 17:18
https://pcworld.al/prodhuesi-telefoneve-nokia-rritje-rekord-te-shitjeve-782/20%Always2018-08-03 17:06
https://pcworld.al/ky-karikues-telefoni-ka-nje-kamer-te-fshehte/20%Always2018-08-03 16:58
https://pcworld.al/raport-android-p-debuton-20-gusht/20%Always2018-08-03 16:38
https://pcworld.al/modeli-lire-galaxy-note-9-te-kushtoje-mbi-1000-dollare/20%Always2018-08-03 16:28
https://pcworld.al/renia-e-shitjeve-te-tableteve-nje-trend-mese-4-vjecar/20%Always2018-08-03 16:20
https://pcworld.al/google-maps-se-bashku-vendodhjen-shperndan-edhe-gjendjen-e-baterise/20%Always2018-08-03 14:39
https://pcworld.al/mbyllet-musical-ly-absorbohet-nga-tiktok/20%Always2018-08-03 14:23
https://pcworld.al/linja-e-re-e-telefoneve-blackberry-evolve-nuk-kane-tastiere-fizike/20%Always2018-08-03 09:03
https://pcworld.al/pergjate-2018-es-huawei-parashikon-200-milion-telefone-te-shitur/20%Always2018-08-03 08:54
https://pcworld.al/shtetet-e-bashkuara-godasin-grupin-nderkombetar-te-krimit-kibernetik/20%Always2018-08-03 06:28
https://pcworld.al/10-aplikacione-android-te-cilat-mund-te-beni-para/20%Always2018-08-02 19:36
https://pcworld.al/zyrtare-apple-tashme-kompani-1-trilion-dollareshe/20%Always2018-08-02 16:31
https://pcworld.al/huawei-p20-pro-apple-dhe-samsung-duhet-te-shqetesohen/20%Always2018-08-02 15:44
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-gjeneraten-e-re-te-tableteve-te-rangut-te-larte-galaxy-tab-s/20%Always2018-08-02 15:02
https://pcworld.al/ipad-pro-ardhshem-nuk-te-kete-buton-fizik-e-korniza-ekrani/20%Always2018-08-02 09:22
https://pcworld.al/whatsapp-ne-fund-te-filloje-te-beje-para/20%Always2018-08-02 09:17
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-tabletin-buxhetor-galaxy-10-5/20%Always2018-08-02 08:57
https://pcworld.al/coinbase-shton-mbeshtetjen-per-paundin-britanik/20%Always2018-08-02 08:45
https://pcworld.al/hakohet-reddit-shpetojne-informacionet-sensitive/20%Always2018-08-02 08:18
https://pcworld.al/france-ndalohet-perdorimi-tableteve-dhe-telefoneve-neper-shkolla/20%Always2018-08-02 07:52
https://pcworld.al/kush-jane-10-qytetet-bitcoin/20%Always2018-08-01 18:51
https://pcworld.al/bitcoin-cash-feston-sot-1-vjetorin-e-pavaresise/20%Always2018-08-01 18:41
https://pcworld.al/kryetari-keshillit-drejtues-te-akep-dorezon-rtsh-se-autorizimin-individual-per-perdorimin-e-brezit-te-frekuencave/20%Always2018-08-01 08:08
https://pcworld.al/nasa-publikoi-19000-ore-regjistrim-nga-misioni-apollo-11-ne-hene/20%Always2018-08-01 08:05
https://pcworld.al/biznesi-telefoneve-sony-po-shuhet/20%Always2018-08-01 15:20
https://pcworld.al/qe-nga-debutimi-shitjet-e-playstation-4-kane-arritur-ne-82-2-milion/20%Always2018-08-01 07:52
https://pcworld.al/monedha-kriptografike-popullore-humbje-bitcoin-bie-ne-7500-dollare/20%Always2018-08-01 07:41
https://pcworld.al/telefoni-ri-huawei-ngjan-shume-nje-tablet/20%Always2018-08-01 07:24
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-microsoft-kopjon-te-dhenat-nga-telefonet-android-ne-windows-10/20%Always2018-08-01 07:16
https://pcworld.al/te-ardhurat-rekord-shtyjne-apple-drejt-1-trilion-dollareve/20%Always2018-08-01 07:06
https://pcworld.al/huawei-rremben-vendin-e-dyte-apple-si-prodhuesi-madh-ne-bote-telefoneve/20%Always2018-08-01 06:48