XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/sa-rezistent-eshte-nje-iphone-xs-ndaj-perplasjeve/20%Always2018-10-01 05:58
https://pcworld.al/xiaomi-redmi-6-pro-vjen-me-kater-kamera-dhe-ekran-6-26-inc/20%Always2018-09-30 18:40
https://pcworld.al/telekomi-grek-ote-konfirmon-bisedimet-per-shitjen-e-telekom-albania/20%Always2018-09-30 16:22
https://pcworld.al/oneplus-konfirmon-skanerin-e-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran-per-modelin-6t/20%Always2018-09-30 15:57
https://pcworld.al/nokia-zbulon-telefonin-e-saj-te-pare-qe-do-te-marre-android-pie/20%Always2018-09-30 15:17
https://pcworld.al/telekom-serbise-prane-blerjes-se-telekom-albania/20%Always2018-09-29 11:54
https://pcworld.al/hakohen-50-milion-perdorues-facebook-ju-ndryshon-fjalekalimet/20%Always2018-09-29 08:17
https://pcworld.al/ja-sesi-te-fshini-cookies-ne-chrome-firefox-edge-dhe-safari/20%Always2018-09-28 16:27
https://pcworld.al/belgjika-padit-google-per-zbulimin-e-bazave-ushtarake/20%Always2018-09-28 16:25
https://pcworld.al/mberrin-sistemi-i-ri-operativ-wear-os-per-oret-inteligjente/20%Always2018-09-28 15:54
https://pcworld.al/volkswagen-do-te-perdore-microsoft-azure-per-te-lidhur-makinat-me-njera-tjetren/20%Always2018-09-28 15:32
https://pcworld.al/apple-ka-nje-problem-te-vertete-me-iphone-e-rinj/20%Always2018-09-28 14:07
https://pcworld.al/nje-haker-pretendon-se-mund-te-fshije-profilin-ne-facebook-te-zuckerberg-dhe-ta-transmetoje-live/20%Always2018-09-28 12:33
https://pcworld.al/bullgaret-e-vivacom-ne-gare-per-te-blere-telekom-albania/20%Always2018-09-28 11:12
https://pcworld.al/google-do-te-etiketoje-autoret-e-fotove-qe-shfaqen-ne-rezultatet-e-kerkimit/20%Always2018-09-28 08:52
https://pcworld.al/microsoft-mbyll-perfundimisht-skype-7-me-1-nentor/20%Always2018-09-28 08:53
https://pcworld.al/testimi-i-facebook-lejon-perdoruesit-te-shtojne-kenge-ne-foto-dhe-video/20%Always2018-09-28 07:32
https://pcworld.al/zbulimi-i-fundit-i-pixel-3-tregon-kameren-duke-skanuar-automatikisht-nje-karte-biznesi/20%Always2018-09-27 20:12
https://pcworld.al/tjeter-ekzekutiv-i-samsung-akuzohet-per-korrupsion/20%Always2018-09-27 15:39
https://pcworld.al/oppo-find-x-mund-te-behet-telefoni-i-pare-me-10gb-ram/20%Always2018-09-27 15:31
https://pcworld.al/bitmain-gjigandi-kinez-i-germimit-te-monedhave-kriptografike-pergatitet-per-ipo-ne-me-te-madhe-ne-industri/20%Always2018-09-27 14:19
https://pcworld.al/bosi-i-los-angeles-times-i-quan-rrjetet-social-kanceri-i-koheve-moderne/20%Always2018-09-27 13:46
https://pcworld.al/hakeret-ruse-kane-pasur-ne-shenjester-edhe-vendet-e-ballkanit/20%Always2018-09-27 11:32
https://pcworld.al/historite-e-facebook-dhe-messenger-kane-300-milion-perdorues/20%Always2018-09-27 10:47
https://pcworld.al/quest-eshte-pajisja-me-e-re-e-realitetit-virtual-nga-facebook/20%Always2018-09-27 10:41
https://pcworld.al/google-terhiqet-nga-funksioni-kontrovers-qe-shkelte-privatesine-e-perdoruesve-te-chrome/20%Always2018-09-27 10:25
https://pcworld.al/lg-zbulon-sekretet-e-v40-es-perpara-debutimit/20%Always2018-09-27 09:28
https://pcworld.al/arm-prezantoi-cipin-e-pare-per-makinat-autonome/20%Always2018-09-27 09:13
https://pcworld.al/instagram-merr-mbeshtetje-per-njoftimet-ne-shfletues/20%Always2018-09-27 07:11
https://pcworld.al/windows-10-ta-eshte-instaluar-ne-700-milion-pajisje/20%Always2018-09-26 19:19
https://pcworld.al/japoni-gati-prova-e-pare-e-ashensorit-te-hapesires/20%Always2018-09-26 19:07
https://pcworld.al/ictslab-mesojme-te-kodojme-dhe-kodojme-per-te-mesuar/20%Always2018-09-26 19:04
https://pcworld.al/ictsmedia-dhe-vodafone-disruption-camp-organizojne-tryezen-e-rrumbullaket-me-te-ftuar-specialistin-e-inovacionit-erik-kristiansen/20%Always2018-09-26 17:51
https://pcworld.al/google-maps-ju-lejon-te-beni-sondazhe-me-miqte-ne-lidhje-me-restorantet-qe-mund-te-zgjidhni/20%Always2018-09-26 16:23
https://pcworld.al/tableti-i-merr-jeten-vajzes-3-vjecare-ne-spanje/20%Always2018-09-26 16:20
https://pcworld.al/brian-acton-flet-per-tensionet-me-zuckerberg-pas-blerjes-se-whatsapp/20%Always2018-09-26 15:41
https://pcworld.al/kompjuteri-i-rralle-apple-1-i-1976-es-shitet-per-375-mije-dollare/20%Always2018-09-26 14:29
https://pcworld.al/a-eshte-galaxy-p30-telefoni-i-pare-i-samsung-me-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-09-26 13:42
https://pcworld.al/prodhimi-i-iphone-xs-max-nuk-i-kushton-apple-me-shume-se-450-dollare/20%Always2018-09-26 11:02
https://pcworld.al/nvidia-rtx-2070-ne-shitje-nga-17-tetori-per-499-dollare/20%Always2018-09-26 10:53
https://pcworld.al/ankesa-per-privatesine-google-premton-ndryshime/20%Always2018-09-26 09:23
https://pcworld.al/coinbase-hap-dyert-per-me-shume-monedha-kriptografike/20%Always2018-09-26 07:56
https://pcworld.al/iphone-xs-dhe-xs-max-ne-qender-te-kritikave-per-rrjetet-celulare-wi-fi-dhe-baterine/20%Always2018-09-26 07:57
https://pcworld.al/ja-sesi-te-aktivizoni-ose-caktivizoni-sugjerimet-e-tekstit-ne-windows-10/20%Always2018-09-26 06:52
https://pcworld.al/amazon-dhuron-1-milione-dollare-per-wikipedian/20%Always2018-09-25 19:19
https://pcworld.al/shtyhet-tenderi-i-frekuencave-4g-qe-do-te-permiresonte-cilesine-e-sherbimit-dhe-mbulimit/20%Always2018-09-25 19:10
https://pcworld.al/slack-blen-astro-dhe-mbyll-aplikacionin-astrobot/20%Always2018-09-25 18:43
https://pcworld.al/se-shpejti-do-te-mund-te-kerkoni-ne-amazon-duke-perdorur-snapchat/20%Always2018-09-25 16:59
https://pcworld.al/fujifilm-prezanton-lenten-e-pare-ne-bote-33mm-me-hapje-f-1/20%Always2018-09-25 19:12
https://pcworld.al/kater-muaj-nga-ndalimi-google-lejon-reklamimin-per-monedhat-kriptografike/20%Always2018-09-25 15:59
https://pcworld.al/qualcomm-akuzon-apple-vjedhjen-e-sekreteve-tregtare/20%Always2018-09-26 06:54
https://pcworld.al/firefox-monitor-lajmeron-perdoruesit-nese-llogarite-e-tyre-hakohen/20%Always2018-09-25 15:21
https://pcworld.al/pas-rritjes-se-bujshme-ripple-humbet-9-miliarde-dollare/20%Always2018-09-25 14:35
https://pcworld.al/galaxy-note-9-dorezohet-perballe-iphone-xs-max-ne-performance/20%Always2018-09-25 19:32
https://pcworld.al/microsoft-lancon-office-2019-per-windows-dhe-mac/20%Always2018-09-25 12:24
https://pcworld.al/rrugetimi-i-android-drejt-platformes-mobile-me-popullore-ne-bote/20%Always2018-09-25 12:16
https://pcworld.al/kancelarja-gjermane-merkel-prodhimi-i-baterive-ne-evrope-shume-i-rendesishem-per-te-ardhmen-tone/20%Always2018-09-25 09:52
https://pcworld.al/iphone-xs-max-po-shitet-3-4-here-me-shume-sesa-iphone-xs/20%Always2018-09-25 11:03
https://pcworld.al/publikohen-perseri-foto-te-google-pixel-3-dhe-pixel-3-xl/20%Always2018-09-25 08:31
https://pcworld.al/dorehiqen-nga-instagram-bashkethemeluesit-kevin-systrom-dhe-mike-krieger/20%Always2018-09-25 11:24
https://pcworld.al/apple-permbyll-blerjen-e-shazam-ofron-aplikacionin-pa-reklama/20%Always2018-09-24 16:45
https://pcworld.al/huawei-thote-se-procesori-kirin-980-eshte-me-i-shpejte-sesa-apple-a12-bionic/20%Always2018-09-24 16:41
https://pcworld.al/opera-lancon-shfletuesin-e-bazuar-ne-ethereum/20%Always2018-09-24 16:27
https://pcworld.al/microsoft-sjell-onedrive-files-on-demand-ne-macos/20%Always2018-09-24 16:17
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-xs-dhe-xs-max-raportojne-probleme-me-sinjalin-wi-fi/20%Always2018-09-24 16:27
https://pcworld.al/microsoft-integron-linkedin-me-outlook-dhe-aplikacionet-office/20%Always2018-09-24 16:12
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-surface-hub-2-dhe-idene-e-procesoreve-qe-zevendesohen/20%Always2018-09-24 14:34
https://pcworld.al/sherbimi-i-muzikes-online-pandora-shitet-per-3-5-miliarde-dollare/20%Always2018-09-24 13:56
https://pcworld.al/329-mije-biznese-perdorin-microsoft-teams/20%Always2018-09-24 13:45
https://pcworld.al/chrome-69-akseson-llogarine-tuaj-sa-here-qe-kyceni-ne-nje-sherbim-te-google/20%Always2018-09-24 16:28
https://pcworld.al/cfare-efekti-kane-pasur-smartfonet-ne-industrine-kamerave-te-dedikuara/20%Always2018-09-24 12:16
https://pcworld.al/nje-problem-ne-firefox-deshton-sistemet-operative-mac-linux-dhe-windows-10/20%Always2018-09-24 16:28
https://pcworld.al/toyota-pranon-android-auto-per-makinat-e-saj/20%Always2018-09-24 08:27
https://pcworld.al/androidi-mbushi-10-vite-sistemi-operativ-qe-fundosi-blackberry-symbian-dhe-windows-mobile/20%Always2018-09-24 06:54
https://pcworld.al/ja-sesi-te-menaxhoni-disa-llogari-ne-google-chrome/20%Always2018-09-23 16:17
https://pcworld.al/zvicra-synon-te-permiresoje-marredhenien-mes-bankave-dhe-kriptomonedhave/20%Always2018-09-23 17:42
https://pcworld.al/playstation-now-ofron-shkarkimin-e-lojerave/20%Always2018-09-22 19:21
https://pcworld.al/mesazhet-direkte-te-1-te-perdoruesve-jane-ekspozuar-tha-rrjeti-social-twitter/20%Always2018-09-22 19:18
https://pcworld.al/8-hakimet-me-te-bujshme-ne-industrine-e-monedhave-kriptografike/20%Always2018-09-22 19:12
https://pcworld.al/5-funksione-sigurie-te-ios-12-qe-duhet-ti-dini/20%Always2018-09-22 10:03
https://pcworld.al/monedha-kriptografike-ripple-rritet-me-80-ne-24-ore/20%Always2018-09-22 09:35
https://pcworld.al/javen-e-ardhshme-facebook-prezanton-nje-pajisje-video-komunikimi/20%Always2018-09-21 19:53
https://pcworld.al/stackoverflow-albania-eshte-nje-forum-pyetje-pergjigje-ne-gjuhen-shqipe/20%Always2018-09-21 19:46
https://pcworld.al/me-ios-12-iphone-juaj-do-te-punoje-me-shpejte-si-asnjehere-me-pare/20%Always2018-09-21 19:35
https://pcworld.al/samsung-galaxy-j4-plus-dhe-j6-plus-kane-ekrane-me-te-medha-kamera-me-te-mira/20%Always2018-09-21 19:36
https://pcworld.al/instagram-rrezon-raportimet-e-nje-butoni-regram/20%Always2018-09-21 18:25
https://pcworld.al/oneplus-lanconin-versionin-e-android-9-pie-per-oneplus-6/20%Always2018-09-21 16:07
https://pcworld.al/monedha-kriptografike-petro-e-venezueles-do-te-shitet-ne-tregjet-nderkombetare/20%Always2018-09-21 15:04
https://pcworld.al/iphone-t-e-rinj-kane-cipe-nga-toshiba-dhe-micron-mungojne-pjese-nga-samsung-dhe-qualcomm/20%Always2018-09-21 13:58
https://pcworld.al/ish-ekzekutivi-i-google-thote-se-pas-nje-dekade-do-te-kemi-dy-lloje-interneti/20%Always2018-09-21 10:42
https://pcworld.al/a-po-teston-instagram-nje-buton-ri-shperndarjeje-ngjashem-me-facebook-dhe-twitter/20%Always2018-09-21 10:33
https://pcworld.al/ekzistojne-7-8-miliarde-karta-sim-ne-bote/20%Always2018-09-21 09:59
https://pcworld.al/perdoruesit-mund-te-fshehin-hashtaget-ne-instagram/20%Always2018-09-21 07:54
https://pcworld.al/fillojne-shitjet-e-iphone-ve-te-rinj-radhe-te-gjata-ne-dyqanet-e-apple-ne-mbare-boten/20%Always2018-09-21 07:47
https://pcworld.al/a-eshte-ky-chromebook-i-ri-i-google/20%Always2018-09-21 07:32
https://pcworld.al/fitimi-i-samsung-nga-cipet-e-memorie-do-te-bjere-ne-2019-en/20%Always2018-09-20 16:43
https://pcworld.al/akep-mbyll-56-uebfaqe-bastesh-online/20%Always2018-09-20 16:25
https://pcworld.al/tregu-i-celulareve-e-mbyll-vitin-2017-humbje/20%Always2018-09-20 16:17
https://pcworld.al/rritet-volumi-tregtar-cfare-pritet-te-ndodhe-me-vleren-e-bitcoin/20%Always2018-09-20 16:03
https://pcworld.al/zgjero-boten-tende-me-galaxy-a7/20%Always2018-09-20 15:39
https://pcworld.al/gopro-prezantoi-linjen-e-re-te-kamerave-te-aksionit-hero7/20%Always2018-09-20 14:07
https://pcworld.al/facebook-mund-te-perballet-me-sanksionet-e-be/20%Always2018-09-20 16:35
https://pcworld.al/nokia-7-1-plus-do-te-jete-pjese-e-programit-android-one/20%Always2018-09-20 16:06
https://pcworld.al/qualcomm-snapdragon-1000-do-te-kete-8-5-miliarde-transistore/20%Always2018-09-20 12:26
https://pcworld.al/hakohet-bursa-japoneze-zaif-humbet-60-milion-dollare-monedha-kriptografike/20%Always2018-09-20 12:16
https://pcworld.al/48-ore-nga-debutimi-dhe-ios-12-eshte-instaluar-ne-10-te-pajisjeve-te-apple/20%Always2018-09-20 12:08
https://pcworld.al/samsung-prezanton-telefonin-me-tre-kamera-galaxy-a7/20%Always2018-09-20 14:08
https://pcworld.al/rriten-te-ardhurat-e-telekomit-te-kosoves-por-kriza-nuk-ndalet/20%Always2018-09-20 09:51
https://pcworld.al/ios-12-1-konfirmon-ipad-in-e-ri/20%Always2018-09-20 09:46
https://pcworld.al/japonezet-kane-humbur-540-milion-dollare-monedha-kriptografike-qe-nga-fillimi-i-vitit/20%Always2018-09-20 09:33
https://pcworld.al/inmarsat-dhe-panasonic-bashkepunojne-per-te-sjelle-internet-ne-fluturimet-ajrore/20%Always2018-09-20 08:53
https://pcworld.al/perditesimi-i-ardhshem-i-whatsapp-rrit-jetegjatesine-e-baterise/20%Always2018-09-20 14:08
https://pcworld.al/tesla-po-shkon-drejt-fundosjes-parashikon-ish-ekzekutivi-i-general-motors/20%Always2018-09-19 17:16
https://pcworld.al/bitcoin-duhet-te-rregullohet-thone-deputetet-britanike/20%Always2018-09-19 17:09
https://pcworld.al/vendos-reklama-ne-aplikacionin-settings-xiaomi-e-pranon/20%Always2018-09-19 17:01
https://pcworld.al/tjeter-kompani-teknologjike-rrezikon-te-gjobitet-nga-komisioni-evropian/20%Always2018-09-19 15:49
https://pcworld.al/telegram-x-do-ti-zere-vendin-aplikacionit-zyrtar-ne-ios/20%Always2018-09-19 16:55
https://pcworld.al/ngritja-dhe-renia-telekomit-te-kosoves-si-perfundoi-ne-krize/20%Always2018-09-19 16:43
https://pcworld.al/google-mbyll-aplikacionin-youtube-gaming-transferon-sherbimin-ne-faqen-e-youtube/20%Always2018-09-19 15:20
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-te-amd-shenjestrojne-laptopet-e-punes-dhe-te-lojerave/20%Always2018-09-19 16:45
https://pcworld.al/evernote-ne-veshtiresi-financiare-kompania-largon-15-te-punonjesve/20%Always2018-09-19 16:47
https://pcworld.al/google-lancon-chrome-os-69-me-dizajnin-e-ri-material-dhe-mbeshtetjen-e-linux/20%Always2018-09-19 16:46
https://pcworld.al/sony-risjell-konsolen-klasike-playstation-classic/20%Always2018-09-19 16:55
https://pcworld.al/raport-telefoni-i-pare-me-kater-kamera-i-samsung-vjen-me-11-tetor/20%Always2018-09-19 16:55
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-dy-telefon-te-rinj-njeri-me-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-09-19 16:55
https://pcworld.al/spotify-rrit-ne-10000-limitin-e-kengeve-qe-mund-te-degjohen-offline/20%Always2018-09-19 16:52
https://pcworld.al/publikohen-foto-te-reja-te-pixel-3-dhe-3-xl/20%Always2018-09-19 16:52
https://pcworld.al/ja-sesi-te-hiqni-aksesin-e-aplikacioneve-te-paleve-te-treta-ne-llogarine-tuaj-te-microsoft/20%Always2018-09-18 16:06
https://pcworld.al/1-portofoleve-zoterojne-gjysmen-e-bitcoin-ne-qarkullim/20%Always2018-09-18 16:07
https://pcworld.al/nje-aplikacion-per-sulmet-ajrore-shpeton-cdo-dite-jetet-e-miliona-sirianeve/20%Always2018-09-19 16:53
https://pcworld.al/nje-vit-nga-ndalimi-dhe-kina-paralajmeron-perseri-investitoret-rreth-monedhave-kriptografike/20%Always2018-09-18 14:59
https://pcworld.al/mozilla-lancoi-shfletuesin-e-realitetit-virtual-firefox-reality/20%Always2018-09-18 14:49
https://pcworld.al/irlanda-ka-rikuperuar-13-1-miliarde-dollare-taksa-te-papaguara-nga-apple/20%Always2018-09-18 13:21
https://pcworld.al/twitter-rikthehet-tek-rendi-kronologjik-i-cicerimave/20%Always2018-09-18 12:27
https://pcworld.al/google-do-te-vendose-android-in-ne-miliona-makina-fale-partneritetit-me-aleancen-renault-nissan-mitsubishi/20%Always2018-09-18 11:23
https://pcworld.al/surface-i-ardhshem-vjen-edhe-ne-ngjyre-te-zeze/20%Always2018-09-18 08:28
https://pcworld.al/vijon-rritja-e-shpejtesise-se-internetit-mobil-ne-shqiperi-interneti-fiks-nder-me-te-ngadaltet-ne-evrope/20%Always2018-09-18 07:02
https://pcworld.al/mberrin-ios-12-cilat-jane-pajisjet-apple-qe-marrin-versionin-me-te-fundit-te-sistemit-operativ/20%Always2018-09-17 19:50
https://pcworld.al/karikuesi-wireless-i-apple-eshte-shtyre-sepse-ka-hasur-probleme-me-nxehtesine/20%Always2018-09-17 16:46
https://pcworld.al/microsoft-terheq-paralajmerimet-per-perdoruesit-qe-instalojne-chrome-dhe-firefox-ne-windows-10/20%Always2018-09-17 14:54
https://pcworld.al/te-ardhurat-nga-tregu-i-telekomunikacioneve-ne-renie/20%Always2018-09-17 14:43
https://pcworld.al/oneplus-hedh-shikimin-drejt-industrise-se-televizoreve/20%Always2018-09-17 14:31
https://pcworld.al/komisioni-evropian-vendos-me-18-tetor-per-fatin-e-marreveshjes-microsoft-github/20%Always2018-09-17 14:34
https://pcworld.al/mbyllet-1-tetor-rrjeti-social-path/20%Always2018-09-17 14:34
https://pcworld.al/xs-xs-max-dhe-xr-cilat-jane-diferencat-mes-iphone-ve-te-rinj/20%Always2018-09-17 11:57
https://pcworld.al/google-ben-ndryshime-ne-telefonet-pixel-pa-dijenine-e-perdoruesve/20%Always2018-09-17 09:36
https://pcworld.al/twitter-shfaq-transmetimet-live-ne-krye-te-koheshtrirjes/20%Always2018-09-17 07:00
https://pcworld.al/google-perdor-inteligjencen-artificiale-per-kerkimin-e-kengeve/20%Always2018-09-16 19:15
https://pcworld.al/google-zbulon-ngjyrat-e-pixel-3/20%Always2018-09-15 17:14
https://pcworld.al/google-sjell-shenjat-e-gishterinjve-ne-shfletuesin-chrome-per-android/20%Always2018-09-15 17:10
https://pcworld.al/ja-sesi-te-riktheni-temat-klasike-ne-chrome-dhe-firefox/20%Always2018-09-14 16:45
https://pcworld.al/samsung-mban-nje-aktivitet-surprize-me-11-tetor/20%Always2018-09-14 20:51
https://pcworld.al/ama-jep-informacione-mbi-procesin-e-dixhitalizimit-te-transmetimeve-ne-qarkun-e-tiranes-dhe-durresit/20%Always2018-09-14 16:25
https://pcworld.al/google-mbyll-aplikacionin-eksperimental-te-e-mail-it-inbox/20%Always2018-09-14 16:22
https://pcworld.al/si-te-krijoni-nje-grup-bisede-ne-snapchat/20%Always2018-09-14 13:46
https://pcworld.al/gjithcka-duhet-te-dini-per-direktiven-e-re-te-te-drejtave-te-autorit-ne-evrope/20%Always2019-02-08 15:28
https://pcworld.al/flagshipi-i-ardhshem-i-oneplus-nuk-do-te-kete-kufje-3-5mm/20%Always2018-09-14 09:26
https://pcworld.al/iphone-t-e-rinj-sjellin-teknologjine-e-sim-por-vetem-nente-vende-e-ofrojne-kete-sherbim/20%Always2018-09-14 09:13
https://pcworld.al/huawei-premton-telefonin-me-ekran-me-palosje-brenda-nje-viti/20%Always2018-09-14 08:59
https://pcworld.al/iphone-xs-dhe-xs-max-vs-galaxy-note-9/20%Always2018-09-14 07:52
https://pcworld.al/iphone-et-e-rinj-do-te-kushtojne-deri-ne-33-me-shtrenjte-ne-evrope-krahasuar-me-shba/20%Always2018-09-13 16:20
https://pcworld.al/youtube-lancon-reklamat-vertikale/20%Always2018-09-13 16:11
https://pcworld.al/5-bursat-me-te-mira-te-monedhave-kriptografike/20%Always2018-09-13 16:02
https://pcworld.al/amd-lancoi-dy-procesor-te-rinj-per-kompjuterat-e-lojerave/20%Always2018-09-13 15:48
https://pcworld.al/uber-ndryshon-logon-dhe-ridizenjon-aplikacionin/20%Always2018-09-13 15:18
https://pcworld.al/lg-v40-thinq-debuton-me-3-tetor/20%Always2018-09-13 11:32
https://pcworld.al/apple-watchos-5-debuton-me-17-shtator/20%Always2018-09-13 09:27
https://pcworld.al/apple-ka-shitur-2-miliarde-pajisje-ios/20%Always2018-09-13 09:15
https://pcworld.al/be-miraton-direktiven-kontradiktore-te-te-drejtave-te-autorit/20%Always2019-02-08 15:39
https://pcworld.al/hack-day-kosova-3-po-vjen-aplikimet-ende-te-hapura/20%Always2018-09-13 06:49
https://pcworld.al/apple-prezanton-iphone-xr-josh-masat-me-nje-telefon-buxhetor/20%Always2018-09-12 20:20
https://pcworld.al/apple-a12-bionic-jane-procesoret-e-pare-7-nanometer-te-industrise/20%Always2018-09-12 20:09
https://pcworld.al/apple-prezanton-iphone-xs-dhe-iphone-xs-max/20%Always2018-09-12 19:28
https://pcworld.al/seria-4-apple-watch-sjell-nje-ekran-me-te-madh-dhe-nje-skaner-ekg-te-integruar/20%Always2018-09-12 18:40
https://pcworld.al/microsoft-do-te-paralajmeroje-perdoruesit-e-windows-10-qe-te-mos-instalojne-chrome-ose-firefox/20%Always2018-09-12 14:48
https://pcworld.al/liveblog-apple-prezanton-iphone-e-rinj/20%Always2018-09-12 18:47
https://pcworld.al/zbulohen-ngjyrat-dhe-kapacitetet-e-memories-se-iphone-xr-dhe-xs/20%Always2018-09-12 14:46
https://pcworld.al/procesori-i-ri-qualcomm-snapdragon-3100-do-te-revolucionarizoje-oret-inteligjente/20%Always2018-09-12 14:37
https://pcworld.al/e-drejta-per-tu-harruar-lufta-e-google-ndaj-ligjit-evropian-te-privatesise/20%Always2018-09-12 14:22
https://pcworld.al/ndryshimi-kontradiktore-per-te-drejtat-e-autorit-bashkimi-evropian-perballet-sot-me-votimin-kryesor/20%Always2018-09-12 14:19
https://pcworld.al/platformat-sociale-rrezikojne-gjoba-te-medha-nese-nuk-heqin-permbajtjet-radikale-brenda-1-ore/20%Always2018-09-12 11:13
https://pcworld.al/apple-konfirmon-aksidentalisht-emrat-e-iphone-te-rinj/20%Always2018-09-12 10:57
https://pcworld.al/apple-iphone-e-rinj-me-ekrane-te-medha-cmime-me-te-larta/20%Always2018-09-12 10:48
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-prezantimin-e-iphone/20%Always2018-09-12 09:32
https://pcworld.al/ama-do-te-jete-prane-qytetareve-per-problemet-e-hasura-me-mbylljen-e-transmetimeve-analoge/20%Always2018-09-12 06:57
https://pcworld.al/telefoni-i-ardhshem-i-oneplus-do-te-kete-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-09-11 19:50
https://pcworld.al/pinterest-arrin-ne-250-milion-perdorues-aktive/20%Always2018-09-11 14:46
https://pcworld.al/gara-5g-beteja-mes-kines-dhe-shba-se-per-te-kontrolluar-internetin-me-te-shpejte-ne-bote/20%Always2018-09-11 14:36
https://pcworld.al/microsoft-ka-humbur-betejen-e-smartfoneve-por-ende-mund-ta-fitoje-luften/20%Always2018-09-11 14:33
https://pcworld.al/ama-rikthen-transmetimet-analoge/20%Always2018-09-11 14:28
https://pcworld.al/google-do-te-prezantoje-dy-pixelbook-ne-tetor/20%Always2018-09-11 11:01
https://pcworld.al/nintendo-zbulon-edicionin-e-limituar-te-konsoles-switch-per-pokemon-lets-go/20%Always2018-09-11 10:46
https://pcworld.al/galaxy-note-9-dyti-pas-huawei-p20-pro-per-kameren-te-mire/20%Always2018-09-11 08:22
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perdorni-gjestet-ne-android-9-pie/20%Always2018-09-11 07:09
https://pcworld.al/vlera-totale-e-monedhave-kriptografike-arrin-piken-te-ulet-qe-prej-10-muajsh/20%Always2018-09-10 16:31
https://pcworld.al/barbara-slade-jagodic-specialistja-e-marketingut-dixhital-folesja-e-rradhes-ne-allweb-albania-2018/20%Always2018-09-10 16:20
https://pcworld.al/mbyllen-transmetimet-analoge/20%Always2018-09-10 14:11
https://pcworld.al/themeluesi-alibaba-jack-ma-njofton-largimin/20%Always2018-09-10 10:36
https://pcworld.al/raport-modeli-buxhetor-iphone-te-quhet-xc-dhe-kushton-600-dollare/20%Always2018-09-10 08:40
https://pcworld.al/per-nje-internet-te-sigurte-url-te-duhet-te-hiqen-thote-google/20%Always2018-09-10 08:30
https://pcworld.al/pas-kater-vitesh-google-shpjegon-origjinen-e-lojes-chrome-dino/20%Always2018-09-10 08:06
https://pcworld.al/instagram-shkurtore-te-dedikuara-per-emojit/20%Always2018-09-10 07:27
https://pcworld.al/rrugetimi-google-drejt-1-trilion-dollareve/20%Always2018-09-09 18:38
https://pcworld.al/10-aplikacionet-android-te-shkarkuar-ne-muajin-gusht/20%Always2018-09-09 16:32
https://pcworld.al/aplikacioni-ri-google-tregon-aktivitete-te-ndryshme-ne-zona-turistike/20%Always2018-09-08 16:51
https://pcworld.al/microsoft-te-mbaje-nje-aktivitet-2-tetor-pritet-nje-surface-ri/20%Always2018-09-08 16:14
https://pcworld.al/ky-telefon-prototip-nokia-ende-pa-lancuar-ka-pese-kamera-te-pasme/20%Always2018-09-07 20:22
https://pcworld.al/akep-konsumi-mesatar-internetit-arrin-ne-285gb-ne-muaj/20%Always2018-09-07 20:08
https://pcworld.al/pese-gjerat-qe-duhet-te-prisni-nga-ngjarja-e-apple-ne-javen-e-ardhshme/20%Always2018-09-07 17:17
https://pcworld.al/huawei-mashtron-publikun-ne-lidhje-performancen-e-telefoneve/20%Always2018-09-07 20:23
https://pcworld.al/elon-musk-pi-marijuane-ne-nje-shfaqje-live/20%Always2018-09-07 12:12
https://pcworld.al/policia-te-kete-ne-dispozicion-mjetet-nga-apple-per-te-kerkuar-te-dhena/20%Always2018-09-07 10:17
https://pcworld.al/google-konfirmon-daten-e-debutimit-te-pixel-3/20%Always2018-09-07 08:29
https://pcworld.al/tema-e-erret-e-youtube-vjen-ne-android/20%Always2018-09-07 08:07
https://pcworld.al/instagram-lancon-nje-portal-te-ri-prinderor/20%Always2018-09-06 20:55
https://pcworld.al/njerezit-po-largohen-nga-facebook-thote-pew-research/20%Always2018-09-06 19:16
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-aprovon-blerjen-e-shazam-nga-apple/20%Always2018-09-06 17:05
https://pcworld.al/firefox-sjell-tema-te-erreta-per-macos-dhe-bllokon-gjurmuesit-e-paleve-te-treta-ne-android/20%Always2018-09-06 16:00
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-dy-telefone-honor/20%Always2018-09-06 10:34
https://pcworld.al/polte-gjen-vendodhjen-e-sendeve-duke-perdorur-sinjalin-lte/20%Always2018-09-06 07:59
https://pcworld.al/ndertimi-ri-windows-10-es-adreson-15-problemeve-perpara-perditesimit-te-tetorit/20%Always2018-09-06 07:29
https://pcworld.al/teknologjia-e-re-e-ericsson-sjell-5g-ne-ne-antenat-4g/20%Always2018-09-05 20:28
https://pcworld.al/iphone-ekran-6-5-inc-te-quhet-iphone-xs-max/20%Always2018-09-05 20:16
https://pcworld.al/facebook-padit-blackberry-per-shkeljen-e-patentave-te-messenger-dhe-whatsapp/20%Always2018-09-05 17:02
https://pcworld.al/rriten-shitjet-e-veshjeve-inteligjente-apple-kryeson/20%Always2018-09-05 20:06
https://pcworld.al/ios-11-arrin-85-adoptim/20%Always2018-09-05 14:51
https://pcworld.al/vivo-v11-eshte-nje-telefon-buxhetor-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-09-05 13:29
https://pcworld.al/instagram-po-nderton-nje-aplikacion-te-pavarur-blerjesh/20%Always2018-09-05 07:30
https://pcworld.al/google-mbush-20-vite/20%Always2018-09-05 07:27
https://pcworld.al/chrome-69-google-lancon-dizajnin-e-ri-te-shfletuesit/20%Always2018-09-04 18:19
https://pcworld.al/nje-muaj-pas-apple-edhe-amazon-behet-nje-kompani-1-trilion-dollareshe/20%Always2018-09-04 17:40
https://pcworld.al/aplikacioni-youtube-per-apple-tv-ndermori-nje-tjeter-hap-ne-drejtimin-e-gabuar/20%Always2019-02-13 12:08
https://pcworld.al/mozilla-puneson-ish-ekzekutivin-e-google-si-shef-te-ri-te-politikes-dhe-sigurise/20%Always2018-09-04 16:27
https://pcworld.al/pas-18-vitesh-sony-nuk-riparoje-ps2/20%Always2018-09-04 13:51
https://pcworld.al/telefoni-palosje-samsung-mund-te-debutoje-ne-nentor/20%Always2018-09-04 13:45
https://pcworld.al/samsung-risite-mund-te-vine-tek-telefonet-e-rangut-te-mesem-perpara-atyre-te-rangut-te-larte/20%Always2018-09-04 10:09
https://pcworld.al/google-chrome-10-vite-nga-debutimi/20%Always2018-09-04 09:19
https://pcworld.al/xiaomi-mi-mix-3-cili-mberrin-ne-tetor-te-jete-telefoni-pare-ne-bote-5g/20%Always2018-09-04 07:38
https://pcworld.al/google-perdor-inteligjencen-artificiale-per-te-identifikuar-permbajtjet-te-abuzimit-seksual-femijet/20%Always2018-09-04 07:06
https://pcworld.al/akep-monitoron-cilesine-e-sherbimeve-celulare-ne-zonat-turistike/20%Always2018-09-03 16:11
https://pcworld.al/huawei-konfirmon-daten-e-debutimit-te-flagshipit-mate-20/20%Always2018-09-03 10:55
https://pcworld.al/bie-perdorimi-skype-braktis-stilin-e-snapchat/20%Always2018-09-03 09:33
https://pcworld.al/hapet-qendra-e-re-e-inovacionit-ne-tirane-ictslab-pergatit-te-rinjte-shqiptare-per-sfidat-e-shekullit/20%Always2018-09-26 10:59
https://pcworld.al/twitter-po-teston-funksione-te-ngjashme-facebook/20%Always2018-09-02 19:59
https://pcworld.al/apple-nis-nje-program-riparimi-per-bordet-logjike-defekt-te-iphone-8/20%Always2018-09-01 20:03