XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/miliona-iphone-ipad-dhe-macbook-rrezikohen-nga-hakeret/20%Always2018-10-31 21:07
https://pcworld.al/kjo-kompani-e-padegjuar-me-pare-prezantoi-telefonin-e-pare-ne-bote-me-ekran-qe-paloset/20%Always2018-10-31 20:00
https://pcworld.al/10-vite-bitcoin-nje-historik-i-monedhes-se-pare-kriptografike/20%Always2018-10-31 17:05
https://pcworld.al/biznesi-mobil-i-samsung-do-te-lulezoje-vitin-e-ardhshme-me-telefonet-e-pare-5g/20%Always2018-10-31 16:38
https://pcworld.al/te-besh-biznes-ne-shqiperi-vendi-yne-i-parafundit-ne-rajon/20%Always2018-10-31 16:28
https://pcworld.al/2-6-miliarde-njerez-perdorin-aplikacionet-e-facebook/20%Always2018-10-31 16:22
https://pcworld.al/letra-e-bardhe-e-bitcoin-nuk-eshte-nje-togfjalesh-por-nje-kushtetute/20%Always2018-10-31 15:31
https://pcworld.al/telefonet-e-rinj-te-zte-sjellin-ekrane-te-medha-per-200-dollare/20%Always2018-10-31 14:48
https://pcworld.al/nje-perditesim-softueri-nxjerr-plotesisht-jashte-funksioni-oret-apple-watch/20%Always2018-10-31 13:14
https://pcworld.al/jep-doreheqjen-nje-ekzekutiv-i-google-i-akuzuar-per-ngacmim-seksual/20%Always2018-10-31 10:47
https://pcworld.al/oneplus-6t-eshte-telefoni-i-dyte-android-me-i-shpejte-ne-bote/20%Always2018-10-31 08:21
https://pcworld.al/skype-sjell-dizajnin-dhe-funksionet-e-reja-ne-aplikacionin-ne-ueb/20%Always2018-10-31 08:15
https://pcworld.al/bursa-kriptografike-ruse-wex-perdor-binance-per-te-pastruar-miliona-dollare-te-vjedhura-ne-monedha-kriptografike/20%Always2018-10-30 21:42
https://pcworld.al/bursa-e-njohur-e-monedhave-kriptografike-vleresohet-me-8-miliarde-dollare/20%Always2018-10-30 19:35
https://pcworld.al/gmail-per-ios-perdoruesit-mund-te-shohin-e-mail-e-nga-te-gjitha-llogarite-ne-nje-poste-te-vetme/20%Always2018-10-30 19:29
https://pcworld.al/mbi-100-milion-kompjutera-mac-jane-aktive-ne-mbare-boten/20%Always2018-10-30 19:10
https://pcworld.al/lapsi-apple-pencil-lidhet-me-tabletin-thjesht-duke-afruar-prane-ipad/20%Always2019-02-13 21:34
https://pcworld.al/pas-kater-vitesh-ne-harrese-apple-prezanton-mac-minin-e-ri/20%Always2018-10-30 16:14
https://pcworld.al/ipad-pro-i-ri-eshte-perditesimi-me-radikal-i-tableteve-apple-te-rangut-te-larte/20%Always2018-10-30 15:59
https://pcworld.al/apple-macbook-air-i-ri-vjen-me-ekran-retina-pa-kornize-dhe-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve/20%Always2018-10-30 15:38
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-aktivitetin-e-prezantimit-te-modeleve-te-reja-ipad-dhe-mac/20%Always2018-10-30 14:12
https://pcworld.al/shba-shpallin-firmen-kineze-kercenim-per-sigurine-kombetare/20%Always2018-10-30 13:30
https://pcworld.al/apple-lancon-ios-12-1-te-njejten-dite-qe-prezanton-ipad-et-dhe-mac-et-e-rinj/20%Always2018-10-30 13:15
https://pcworld.al/sony-postoi-2-1-miliarde-dollare-fitim-playstation-rritet-me-65/20%Always2018-10-30 11:43
https://pcworld.al/apple-mban-sot-nje-aktivitet-cfare-ka-pergatitur-gjigandi-i-iphone/20%Always2018-10-30 09:09
https://pcworld.al/telefonet-android-nuk-maten-dot-me-face-id-e-apple-prandaj-kane-zgjedhur-skaneret-e-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-10-30 07:58
https://pcworld.al/e-pazakonte-flagshipi-i-google-pixel-3-xl-tregon-dy-notch/20%Always2018-10-29 21:25
https://pcworld.al/telefoni-holografik-red-hydrogen-one-del-ne-shitje-per-1250-dollare/20%Always2018-10-29 18:15
https://pcworld.al/sony-publikon-listen-e-lojerave-qe-do-te-jene-te-disponueshem-per-konsolen-playstation-classic/20%Always2018-10-29 18:06
https://pcworld.al/dji-mavic-2-enterprise-eshte-nje-dron-per-operacionet-kerkim-shpetim/20%Always2018-10-29 19:33
https://pcworld.al/prezantohet-telefoni-i-shumepritur-oneplus-6t-me-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-10-29 16:52
https://pcworld.al/panasonic-prezantoi-kameren-e-pare-me-sensor-organik/20%Always2018-10-30 07:01
https://pcworld.al/fitimi-i-telekom-slovenije-ra-me-22-per-nente-muajt-e-pare-te-vitit/20%Always2018-10-29 11:56
https://pcworld.al/bosi-i-oracle-zbulon-sekretin-mik-i-afert-i-elon-musk-dhe-investitor-kryesor-ne-tesla/20%Always2018-10-29 11:46
https://pcworld.al/google-konsideron-lancimin-e-abonimeve-per-grupe-aplikacionesh-me-pagese-ne-play-store/20%Always2018-10-29 10:41
https://pcworld.al/keta-drone-mund-te-ngrejne-40-here-peshen-e-tyre/20%Always2018-10-29 08:28
https://pcworld.al/microsoft-kalon-amazon-dhe-rifiton-vendin-e-dyte-si-kompania-me-me-vlere-ne-bote/20%Always2018-10-29 08:19
https://pcworld.al/internet-me-i-shpejte-dhe-thirrje-holografike-cfare-premton-e-ardhmja-me-5g-ne/20%Always2018-10-29 07:40
https://pcworld.al/blerja-me-e-madhe-ne-historine-e-softuerit-ibm-ofron-34-miliarde-dollare-per-red-hat/20%Always2018-10-29 16:54
https://pcworld.al/deutsche-telekom-nuk-njeh-rival-ne-gjermani-kryeson-shpejtesine-e-internetit-4g/20%Always2018-10-28 18:04
https://pcworld.al/dominimi-i-google-ne-evrope-do-te-vijoje-pavaresisht-shkeputjes-se-google-search-dhe-chrome-nga-android/20%Always2018-10-28 17:41
https://pcworld.al/iphone-xr-eshte-iphone-9-e-munguar/20%Always2018-10-28 17:18
https://pcworld.al/mos-perdorni-shfletuesin-edge-per-te-shkarkuar-chrome-perndryshe-do-te-infektoheni-me-maluer/20%Always2018-10-28 16:43
https://pcworld.al/gmail-arrin-ne-1-5-miliarde-perdorues/20%Always2018-10-28 08:50
https://pcworld.al/qualcomm-apple-na-detyrohet-7-miliarde-dollare/20%Always2018-10-27 17:31
https://pcworld.al/startupi-kinez-parakalon-uber-per-tu-bere-startupi-me-me-vlere-ne-bote/20%Always2018-10-27 14:14
https://pcworld.al/pas-nje-pritjeje-te-gjate-whatsapp-sjell-stickerat/20%Always2018-10-26 16:20
https://pcworld.al/microsoft-finalizon-blerjen-e-github/20%Always2018-10-26 16:21
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-microsoft-arrijne-shifra-rekord/20%Always2018-10-26 16:21
https://pcworld.al/rjedhin-specifikat-e-harduerit-te-oneplus-6t/20%Always2018-10-26 15:13
https://pcworld.al/zbulohet-telefoni-i-pare-me-shine-i-huawei/20%Always2018-10-26 11:01
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-google-poshte-pritshmerive/20%Always2018-10-26 09:25
https://pcworld.al/telefoni-samsung-me-ekran-qe-paloset-vjen-vitin-e-ardhshem-se-bashku-me-tre-modele-galaxy-s10/20%Always2018-10-26 08:55
https://pcworld.al/google-maps-shnderrohet-ne-facebook-pages-manager-me-opsionin-e-ri-te-ndjekjes-se-bizneseve/20%Always2018-10-26 05:59
https://pcworld.al/apple-news-ka-90-milion-perdorues-te-rregullt/20%Always2018-10-26 05:49
https://pcworld.al/google-pushon-48-punonjes-13-prej-tyre-drejtues-te-larte/20%Always2018-10-26 08:56
https://pcworld.al/snapchat-zhgenjen-bie-numri-i-perdoruesve/20%Always2018-10-26 05:29
https://pcworld.al/ios-12-bllokon-softuerin-e-perdorur-nga-policia-per-hakimin-e-iphone/20%Always2018-10-25 21:20
https://pcworld.al/10-hakeret-me-famekeq-te-te-gjitha-koherave/20%Always2018-10-25 19:22
https://pcworld.al/portreti-i-realizuar-nga-inteligjenca-artificiale-shitet-per-432-mije-dollare/20%Always2018-10-25 18:40
https://pcworld.al/google-zbulon-nje-skeme-mashtrimi-me-115-aplikacione-ne-play-store/20%Always2018-10-25 19:22
https://pcworld.al/sony-ata-qe-ndryshojne-id-ne-e-tyre-ne-playstation-humbasin-cdo-gje/20%Always2018-10-25 15:45
https://pcworld.al/vlera-e-twitter-rritet-pavaresisht-renies-se-numrit-te-perdoruesve/20%Always2018-10-25 15:40
https://pcworld.al/pas-tre-vitesh-swatch-rikthehet-me-nje-ore-te-re-inteligjente/20%Always2018-10-25 13:17
https://pcworld.al/historike-tesla-behet-nje-kompani-fitimprurese/20%Always2018-10-25 13:13
https://pcworld.al/flagshipi-lenovo-z5-pro-vjen-me-1-nentor/20%Always2018-10-25 13:01
https://pcworld.al/nje-teknologji-e-re-mund-te-rrise-kapacitetin-e-fibrave-optike-me-100-here/20%Always2019-01-06 16:00
https://pcworld.al/shprese-per-lg-ndersa-humbjet-nga-biznesi-i-smartfoneve-bie/20%Always2018-10-25 10:01
https://pcworld.al/google-do-tu-kerkoje-prodhuesve-android-te-ofrojne-perditesime-te-rregullta-sigurie/20%Always2018-10-25 09:20
https://pcworld.al/xiaomi-prezantoi-flagshipin-mi-mix-3-vitin-e-ardhshem-nje-model-5g-per-evropen/20%Always2018-10-25 07:38
https://pcworld.al/softueri-facebook-fshin-8-7-milion-imazhe-te-lakuriqesise-se-femijeve/20%Always2018-10-25 06:56
https://pcworld.al/krahas-telefonit-samsung-po-punon-me-nje-laptop-me-ekran-qe-paloset/20%Always2018-10-24 16:53
https://pcworld.al/yahoo-do-te-paguaje-50-milion-dollare-per-perdoruesit-e-prekur-nga-sulmet-kibernetike-2013-14/20%Always2018-10-24 15:52
https://pcworld.al/apple-dhe-samsung-gjobiten-ne-itali-akuzohen-per-ngadalesimin-e-qellimshem-te-smartfoneve-te-vjeter/20%Always2018-10-24 15:01
https://pcworld.al/bosi-i-apple-ben-thirrje-per-ligje-me-te-forta-per-mbrojtjen-e-privatesise-se-perdoruesve/20%Always2018-10-24 11:23
https://pcworld.al/xiaomi-mi-mix-3-do-te-kete-nje-procesor-snapdragon-dhe-nje-ekran-6-4-inc/20%Always2018-10-24 11:16
https://pcworld.al/perdoruesit-e-soundcloud-mund-te-shperndajne-muzike-ne-instagram/20%Always2018-10-24 11:04
https://pcworld.al/industria-e-monedhave-kriptografike-fiton-statusin-veterregullues-ne-japoni/20%Always2018-10-24 09:40
https://pcworld.al/zbatimi-i-kodit-shteteror-telefonik-te-kosoves-operatoret-nuk-permbushin-afatet/20%Always2018-10-24 09:20
https://pcworld.al/hp-prezanton-modelet-e-reja-te-laptopeve-te-konvertueshem-spectre-x360/20%Always2018-10-24 06:57
https://pcworld.al/facebook-thjeshton-nderfaqen-e-aplikacionit-messenger/20%Always2018-10-24 09:22
https://pcworld.al/telefoni-i-lojerave-nga-xiaomi-ka-nje-kontrollues-me-bluetooth-dhe-10gb-ram/20%Always2018-10-24 06:14
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-do-te-ndihmoje-policine-kufitare-ne-be/20%Always2018-10-23 19:28
https://pcworld.al/korrja-e-te-dhenave-nga-aplikacionet-android-jashte-kontrolli/20%Always2018-10-23 15:34
https://pcworld.al/del-ne-shitje-telefoni-i-shumeperfolur-blockchain-i-htc-i-quajtur-exodus-1/20%Always2018-10-23 14:46
https://pcworld.al/ios-12-1-do-te-permiresoje-cilesine-e-fotove-selfie-ne-iphone-xs/20%Always2018-10-23 17:38
https://pcworld.al/mozilla-lancoi-firefox-63-sjell-mbrojtje-me-te-mire-nga-gjurmimi-ne-ueb/20%Always2018-10-23 14:27
https://pcworld.al/oneplus-do-te-jete-kompania-e-pare-qe-sjell-nje-telefon-5g/20%Always2018-10-23 13:20
https://pcworld.al/vjen-procesori-i-ri-i-rangut-te-mesem-qualcomm-snapdragon-675-telefonet-me-tre-kamera-te-shpejti-nje-standard/20%Always2018-10-23 10:58
https://pcworld.al/hakeret-sulmojne-faqen-e-nje-konference-ne-arabine-saudite-si-kunderpergjigje-per-vrasjen-e-gazetarit-khashoggi/20%Always2018-10-23 10:45
https://pcworld.al/te-rinjte-po-braktisin-facebook-ne-favor-te-instagram-dhe-snapchat/20%Always2018-10-23 10:26
https://pcworld.al/cmendet-aplikacioni-google-news-konsumon-deri-ne-24gb-internet/20%Always2018-10-23 10:07
https://pcworld.al/telefoni-i-shumepritur-me-palosje-i-samsung-prane-debutimit/20%Always2018-10-23 08:28
https://pcworld.al/gjermania-thirrje-per-vendosjen-e-nje-takse-globale-per-kompanite-teknologjike/20%Always2018-10-23 07:53
https://pcworld.al/pas-themeluesve-te-instagram-dhe-whatsapp-largohet-edhe-themeluesi-i-oculus-nga-facebook/20%Always2018-10-23 07:16
https://pcworld.al/intel-mohon-raportimet-per-anulimin-e-arkitektures-10-nanometer-cannon-lake/20%Always2018-10-22 17:51
https://pcworld.al/telefonica-kerkon-bllokimin-e-blerjes-se-liberty-global-nga-vodafone/20%Always2018-10-22 17:33
https://pcworld.al/samsung-sjell-versionin-e-ri-te-pajisjes-se-realitetit-virtual-hmd-odyssey/20%Always2018-10-22 17:17
https://pcworld.al/te-taksosh-ekonomine-dixhitale/20%Always2018-10-22 15:22
https://pcworld.al/komisioni-evropian-hap-thirrjen-per-22-startupe-te-evropes-qendrore-dhe-lindore-per-tju-bashkuar-samitit-te-startupeve/20%Always2018-10-22 14:10
https://pcworld.al/kryebashkiaku-veliaj-hapesiren-inovacionit-dhe-robotikes-premton-nje-buxhet-te-vecante-per-keto-nisma/20%Always2018-10-22 13:56
https://pcworld.al/akep-thirrje-per-rinovimin-e-te-dhenave-per-domainet-al/20%Always2018-10-22 12:48
https://pcworld.al/kur-mund-te-blejme-nje-telefon-5g-dhe-sa-do-te-kushtoje/20%Always2018-10-22 11:35
https://pcworld.al/tim-cook-kerkon-terheqjen-e-raportit-te-bloomberg-per-pergjimin-nga-kinezet/20%Always2018-10-22 11:08
https://pcworld.al/hajdutet-vjedhin-nje-makine-tesla-duke-hakuar-celesin/20%Always2018-10-22 11:05
https://pcworld.al/shqiperia-mes-kenias-dhe-laosit-per-shpejtesine-e-internetit-fiks/20%Always2018-10-22 08:38
https://pcworld.al/instagram-i-demshem-per-shendetin-mendor-thone-ekspertet/20%Always2018-10-22 07:24
https://pcworld.al/renia-e-vleres-se-monedhave-kriptografike-rikthen-cmimet-e-kartave-grafike-ne-normalitet/20%Always2018-10-21 20:25
https://pcworld.al/kritikohet-kercenimi-per-censure-i-faqeve-te-internetit/20%Always2018-10-20 21:02
https://pcworld.al/rama-po-vleresohet-mundesia-e-krijimit-te-nje-kuadri-rregullator-kriptomonedhat/20%Always2018-10-20 07:29
https://pcworld.al/blerje-e-github-nga-microsoft-merr-driten-jeshile-nga-komisioni-evropian/20%Always2018-10-19 16:53
https://pcworld.al/google-play-store-do-te-kushtoje-40-dollare-per-prodhuesit-e-telefoneve-dhe-tableteve-android-ne-evrope/20%Always2018-10-19 15:10
https://pcworld.al/koreja-e-veriut-pergjegjese-per-vjedhjen-e-571-milione-dollareve-ne-monedha-kriptografike/20%Always2018-10-19 11:11
https://pcworld.al/lideret-evropian-kercenojne-me-sanksione-shtetet-qe-fshihen-pas-sulmeve-kibernetike/20%Always2018-10-19 11:01
https://pcworld.al/ja-sesi-te-shkarkoni-te-dhenat-personale-te-ruajtura-nga-apple/20%Always2018-10-19 10:25
https://pcworld.al/tesla-prezantoi-nje-version-te-ri-te-model-3/20%Always2018-10-19 09:37
https://pcworld.al/google-perditeson-aplikacionin-e-shenimeve-keep-me-dizajnin-material/20%Always2018-10-19 09:17
https://pcworld.al/vertu-aster-p-eshte-nje-telefon-luksoz-i-cili-kushton-deri-ne-14000-dollare/20%Always2018-10-19 09:02
https://pcworld.al/del-ne-shitje-modeli-buxhetor-iphone-xr/20%Always2018-10-19 08:01
https://pcworld.al/netflix-vijon-te-rritet-nderkombetarisht/20%Always2018-10-18 20:23
https://pcworld.al/pjesa-me-e-madhe-e-njerezve-nuk-e-dine-qe-aplikacioni-whatsapp-eshte-ne-pronesi-te-facebook/20%Always2018-10-18 20:13
https://pcworld.al/google-integron-dropbox-dhe-box-ne-aplikacionin-gmail-per-g-suite/20%Always2018-10-18 20:04
https://pcworld.al/apple-mban-aktivitet-me-30-tetor-pritet-modele-te-reja-ipad-pro-dhe-macbook/20%Always2018-10-18 18:21
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-laptopin-tablet-galaxy-book2-me-20-ore-jetegjatesi-baterie/20%Always2018-10-18 16:11
https://pcworld.al/osbe-kunder-nismes-se-akep-per-portalet-online/20%Always2018-10-18 15:43
https://pcworld.al/hello-2-lancohet-ne-kickstarter-financohet-me-700/20%Always2018-10-18 12:48
https://pcworld.al/ja-sesi-te-gjeni-akses-ne-internet-wi-fi-falas/20%Always2018-10-18 11:25
https://pcworld.al/facebook-paditet-per-mashtrimin-me-performancen-e-videove/20%Always2018-10-18 09:39
https://pcworld.al/a-eshte-ky-telefoni-me-i-holle-ne-bote/20%Always2018-10-18 07:19
https://pcworld.al/kerkesa-akep-portalet-online-fillojne-publikimin-e-nipt-eve/20%Always2018-10-18 07:27
https://pcworld.al/pas-sulmit-te-facebook-fshihen-grup-hakeresh-dhe-jo-shtete/20%Always2018-10-18 07:06
https://pcworld.al/telefoni-i-rekordeve-xiaomi-mi-mix-3-vjen-me-25-tetor-me-10gb-ram-dhe-rrjet-5g/20%Always2018-10-17 21:00
https://pcworld.al/nje-problem-sigurie-ne-ios-12-ekspozon-fotot-dhe-kontaktet-tuaja/20%Always2018-10-17 20:47
https://pcworld.al/chrome-70-anulon-funksionin-kontrovers-qe-vuri-ne-dyshim-privatesine-e-perdoruesve/20%Always2018-10-17 17:12
https://pcworld.al/twitter-publikon-nje-arkive-te-10-milion-postimeve-nga-llogari-ruse-dhe-iraniane/20%Always2018-10-17 17:02
https://pcworld.al/investitore-te-fuqishem-brenda-facebook-kerkojne-largimin-e-zuckerberg/20%Always2018-10-17 16:48
https://pcworld.al/apple-publikon-nje-faqe-privatesie-per-te-parandaluar-nje-skenar-te-ngjashem-me-skandalet-e-google-dhe-facebook/20%Always2018-10-17 16:36
https://pcworld.al/google-shkeput-chrome-dhe-search-nga-androidi-ne-evrope/20%Always2018-10-17 16:14
https://pcworld.al/cipet-e-reja-wi-fi-te-qualcomm-mund-te-transmetojne-deri-ne-10gbps/20%Always2018-10-17 14:55
https://pcworld.al/softmogul-nje-platforme-jo-vetem-per-menaxhimin-e-hoteleve/20%Always2018-10-17 12:55
https://pcworld.al/google-maps-tregon-stacionet-e-karikimit-per-makinave-elektrike/20%Always2018-10-17 12:55
https://pcworld.al/ministri-serbi-blerja-e-telekom-albania-nga-telekomi-i-serbise-nuk-perben-kercenim/20%Always2018-10-17 13:59
https://pcworld.al/smartfoni-ne-madhesine-e-nje-karte-krediti-qe-po-cmend-perdoruesit/20%Always2018-10-17 11:36
https://pcworld.al/samsung-do-te-prodhoje-procesore-exynos-jo-vetem-per-telefonet-por-edhe-makinat/20%Always2018-10-17 11:36
https://pcworld.al/tesla-nderton-fabriken-e-pare-jashte-shteteve-te-bashkuara/20%Always2018-10-17 11:36
https://pcworld.al/aparati-450-dollaresh-i-sony-ka-30-nivele-zmadhimi/20%Always2018-10-17 11:36
https://pcworld.al/huawei-prezantoi-nje-anetare-te-trete-familjes-mate-20-me-ekran-7-2-inc-oled/20%Always2018-10-17 07:34
https://pcworld.al/ekrani-i-google-pixel-3-xl-eshte-prodhuar-nga-samsung/20%Always2018-10-16 16:38
https://pcworld.al/ora-inteligjente-e-re-e-huawei-me-dy-jave-jetegjatesi-baterie-refuzon-sistemin-operativ-te-google/20%Always2018-10-16 16:32
https://pcworld.al/debuton-mate-20-pro-telefoni-i-huawei-me-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran-dhe-tre-kamera-te-pasme/20%Always2018-10-16 16:12
https://pcworld.al/winamp-ringjallet-ne-2019-en/20%Always2018-10-16 19:29
https://pcworld.al/swisscom-ne-bisedime-per-shitjen-e-operatorit-italian-fastweb/20%Always2018-10-16 10:33
https://pcworld.al/evropa-udheheq-shba-dhe-azine-ne-boten-e-kryptove/20%Always2018-10-16 13:53
https://pcworld.al/google-pranon-ekzistencen-e-nje-motori-kerkimi-te-censuruar-per-kinen/20%Always2018-10-16 10:08
https://pcworld.al/procesoret-e-rinj-intel-thyejne-barrieren-e-64gb-ram/20%Always2018-10-16 09:59
https://pcworld.al/montblanc-summit-2-eshte-ora-e-pare-inteligjente-me-procesorin-snapdragon-wear-3100/20%Always2018-10-16 09:51
https://pcworld.al/shfletuesit-kryesore-braktisin-standardin-20-vjecar-te-sigurise-ne-internet-tls-1-0-dhe-1-1/20%Always2018-11-14 11:11
https://pcworld.al/iphone-xr-do-te-jete-me-i-suksesshem-sesa-iphone-xs-thote-analisti-shquar/20%Always2018-10-16 09:03
https://pcworld.al/bezos-parashikon-1-trilion-njerez-ne-sistemin-diellor/20%Always2018-10-16 08:52
https://pcworld.al/telefoni-i-ri-nokia-7-1-plus-do-te-kete-ekran-6-18-inc-dhe-procesor-snapdragon-710/20%Always2018-10-16 08:40
https://pcworld.al/shuhet-ne-moshen-65-vjecare-bashkethemeluesi-i-microsoft/20%Always2018-10-16 07:19
https://pcworld.al/google-dhe-orange-do-te-ndertojne-nje-kabull-optik-nenujor-france-shba-me-kapacitet-mbi-30-terabit/20%Always2018-10-15 16:26
https://pcworld.al/hp-rifreskon-harduerin-e-brendshem-te-laptopeve-zbook/20%Always2018-10-15 16:16
https://pcworld.al/lentet-e-snapchat-tani-funksionojne-edhe-me-macet/20%Always2018-10-15 15:58
https://pcworld.al/bie-vlera-e-tether-bitcoin-ether-dhe-xrp-rriten-me-7/20%Always2018-10-15 15:52
https://pcworld.al/adobe-premiere-rush-mjeti-me-i-ri-per-editimin-e-videove-ne-platformat-mobile-dhe-desktop/20%Always2018-10-15 15:32
https://pcworld.al/dell-prezantoi-monitorin-e-pare-ne-bote-49-inc-quad-hd/20%Always2018-10-15 14:30
https://pcworld.al/adobe-prezantoi-photoshop-cc-per-ipad/20%Always2018-10-15 14:21
https://pcworld.al/aplikacioni-i-kameres-se-google-pixel-3-do-te-funksionoje-me-mikrofonet-e-jashtem/20%Always2018-10-15 12:50
https://pcworld.al/si-krahasohet-google-pixel-3-me-apple-iphone-xs/20%Always2018-10-15 13:16
https://pcworld.al/akep-kerkon-nga-portalet-te-publikojne-nipt-in-ose-te-mbyllen/20%Always2018-10-15 09:51
https://pcworld.al/35-vite-me-pare-u-krye-thirrje-e-pare-nga-telefon-celular/20%Always2018-10-15 13:14
https://pcworld.al/5-kercenimet-kryesore-te-sigurise-per-2019-en/20%Always2018-10-15 08:42
https://pcworld.al/audi-dhe-huawei-bashkepunojne-ne-teknologji-autonome-per-makinat/20%Always2018-10-15 07:12
https://pcworld.al/facebook-teston-butonin-e-terheqjes-se-mesazheve-ne-messenger/20%Always2018-10-14 16:38
https://pcworld.al/kush-jane-pretendentet-kryesore-per-blerjen-e-telekom-albania/20%Always2018-10-14 16:26
https://pcworld.al/ora-300-dollareshe-e-garmin-mban-bateri-per-14-dite/20%Always2018-10-13 16:04
https://pcworld.al/galaxy-note-9-shkelqen-perballe-iphone-xs-max-ne-jetegjatesine-e-baterise/20%Always2018-10-13 11:30
https://pcworld.al/ja-sesi-te-mesoni-nese-jeni-prekur-nga-hakimi-i-facebook-muajin-e-kaluar/20%Always2018-10-12 21:20
https://pcworld.al/app-store-dominon-google-play-ne-te-ardhura-e-kunderta-per-numrin-e-shkarkimeve/20%Always2018-10-12 20:55
https://pcworld.al/telekom-gjerman-do-te-ofroje-5g-per-99-te-popullsise-deri-ne-2025/20%Always2018-10-12 21:36
https://pcworld.al/permbajtja-ishte-kryefjala-e-konferences-se-marketingut-dixhital-allweb-albania/20%Always2018-10-12 19:18
https://pcworld.al/ekonomisti-qe-parashikoi-krizen-financiare-te-2008-es-thote-se-bitcoin-eshte-nena-e-te-gjitha-mashtrimeve/20%Always2018-10-12 16:32
https://pcworld.al/njihuni-me-mate-20-pro-flagshipi-i-huawei-qe-duhet-te-frikesoje-apple-dhe-samsung/20%Always2018-10-12 21:35
https://pcworld.al/facebook-ka-mbyllur-800-faqe-spami-me-sfond-politik/20%Always2018-10-12 14:30
https://pcworld.al/huawei-investon-145-milion-dollare-ne-biznesin-cloud-ne-tre-vitet-e-ardhshme/20%Always2018-10-12 14:20
https://pcworld.al/se-shpejti-shqiperia-me-regjister-elektronik-te-markave-e-patentave/20%Always2018-10-12 11:04
https://pcworld.al/nokia-3-1-plus-ka-ekran-6-inc-dhe-dy-kamera-te-pasme-per-159-euro/20%Always2018-10-12 10:52
https://pcworld.al/telefoni-me-palosje-i-samsung-do-te-sillet-edhe-si-tablet/20%Always2018-10-12 21:32
https://pcworld.al/cfare-sasie-interneti-konsumojne-videot-e-youtube/20%Always2018-10-12 09:24
https://pcworld.al/me-lancimin-e-fotove-3d-facebook-premton-demokratizimin-e-permbajtjeve-vr/20%Always2018-10-12 08:53
https://pcworld.al/instagram-teston-nje-menyre-te-re-shfletimi/20%Always2018-10-12 08:29
https://pcworld.al/monedhat-kriptografike-vijojne-me-renie-tregut-humbet-edhe-6-miliarde-dollare-te-tjere/20%Always2018-10-12 12:23
https://pcworld.al/cilet-jane-aplikacionet-me-te-mire-te-e-mail-per-android-dhe-ios/20%Always2018-10-11 21:03
https://pcworld.al/me-ne-fund-fortnite-per-android-i-disponueshem-per-te-gjithe-perdoruesit/20%Always2018-10-11 20:06
https://pcworld.al/adoptimi-i-ios-12-arrin-ne-50-ne-23-dite/20%Always2018-10-11 19:44
https://pcworld.al/mbyllen-bastet-sportive-mbetet-basti-online/20%Always2018-10-11 19:42
https://pcworld.al/samsung-galaxy-a9-eshte-telefoni-i-pare-me-kater-kamera-i-kompanise/20%Always2018-10-11 15:17
https://pcworld.al/akep-jane-verifikuar-faqet-te-cilat-bejne-publicitet-lojerave-te-fatit/20%Always2018-10-11 12:52
https://pcworld.al/telekomi-i-italise-ofron-internet-100mbps-per-2500-lokalitete-ne-mbare-vendin/20%Always2019-01-06 16:06
https://pcworld.al/for-honor-numeron-15-milion-lojtare-aktive/20%Always2018-10-11 10:36
https://pcworld.al/perdoruesit-te-pakenaqur-me-notch-e-pixel-3-xl-google-do-te-ofroje-nje-opsion-per-ta-fshehur/20%Always2018-10-11 07:05
https://pcworld.al/dropbox-skanon-tekstin-ne-imazhe/20%Always2018-10-11 12:54
https://pcworld.al/razer-prezantoi-gjeneraten-e-dyte-te-telefonit-te-lojerave/20%Always2018-10-11 06:35
https://pcworld.al/snapchat-drejtohet-nga-shfaqjet-televizive-dhe-dokumentaret-per-te-joshur-perdoruesit-e-rinj/20%Always2018-10-11 09:42
https://pcworld.al/cipi-i-ri-i-inteligjences-artificiale-te-huawei-perfaqeson-ambiciet-globale-te-kines/20%Always2018-10-11 06:11
https://pcworld.al/monedhat-kriptografike-humbasin-13-miliarde-dollare-ne-vetem-3-ore/20%Always2018-10-11 05:54
https://pcworld.al/uet-prezanton-fakultetin-e-inxhinierise-informatikes-dhe-arkitektures-lancohet-cmimi-i-inovacionit/20%Always2018-10-10 19:15
https://pcworld.al/karikuesi-super-vooc-i-oppo-eshte-me-i-shpejti-ne-bote/20%Always2018-10-10 16:14
https://pcworld.al/whatsapp-adreson-nje-problem-sigurie-gjate-video-thirrjeve/20%Always2018-10-17 20:51
https://pcworld.al/afro-1-miliarde-dollare-jane-vjedhur-ne-monedha-kriptografike-qe-nga-fillimi-i-vitit/20%Always2018-10-10 15:53
https://pcworld.al/marjola-xhelili-nga-vodafone-albania-vjen-ne-skenen-e-allweb-albania/20%Always2018-10-10 13:55
https://pcworld.al/shitja-e-telekom-albania-deutsche-telekom-ende-ska-marre-vendim/20%Always2018-10-10 13:52
https://pcworld.al/ata-sishin-pese/20%Always2018-10-10 13:52
https://pcworld.al/deutsche-telekom-do-te-lancoje-rrjetin-e-pare-5g-ne-evrope-ne-2020/20%Always2018-10-10 12:08
https://pcworld.al/plani-i-icann-per-te-rritur-sigurine-e-regjistrit-te-internetit-perdoruesit-mund-te-hasin-probleme-me-aksesin-ne-internet/20%Always2018-10-10 09:26
https://pcworld.al/microsoft-ripublikon-perditesimin-e-tetorit-2018/20%Always2018-10-10 08:40
https://pcworld.al/operatoret-kosovare-te-telekomunikacionit-preferojne-shtyrjen-e-zbatimit-te-kodit-383/20%Always2018-10-10 08:08
https://pcworld.al/nje-kompani-e-madhe-telekomunikacionit-ne-shba-eshte-hakuar-nga-kina-raporton-bloomberg/20%Always2018-10-10 08:01
https://pcworld.al/google-provon-perseri-prezanton-tabletin-chrome-os-pixel-slate/20%Always2018-10-10 07:48
https://pcworld.al/cfare-ndodh-nese-nje-dron-godet-krahun-e-nje-aeroplani/20%Always2018-10-09 21:30
https://pcworld.al/rama-bizneset-serbe-jane-te-mirepritura-ne-shqiperi-por-ne-kete-sektor-strategjik-nuk-eshte-preferenca-jone/20%Always2018-10-09 19:00
https://pcworld.al/google-apelon-gjoben-rekord-prej-4-3-miliarde-eurosh-per-android-in/20%Always2018-10-09 18:50
https://pcworld.al/playstation-4-do-te-zevendesohet-nga-nje-konsole-e-re-tha-sony/20%Always2018-10-09 19:33
https://pcworld.al/mberrin-telefoni-i-shumepritur-i-google-por-pa-surpriza/20%Always2018-10-09 17:05
https://pcworld.al/facebook-lancon-messenger-lite-per-ios/20%Always2018-10-09 15:44
https://pcworld.al/pas-ekspozimit-te-500000-perdoruesve-google-mbyllet-pergjithnje/20%Always2018-10-09 14:09
https://pcworld.al/dan-ram-nedim-sabic-jah-ying-chung-dhe-neil-cocker-jane-4-folesit-me-te-rinj-te-allweb/20%Always2018-10-09 11:55
https://pcworld.al/komisioni-evropian-do-te-aprovoje-blerjen-e-github-nga-microsoft/20%Always2018-10-09 11:36
https://pcworld.al/google-do-te-mbaje-10-aktivitete-per-prezantimin-e-pixel-3/20%Always2018-10-09 11:20
https://pcworld.al/posta-e-kosoves-krize-financiare/20%Always2018-10-09 11:21
https://pcworld.al/asus-prezantoi-chromebook-e-rangut-te-mesem-me-c423/20%Always2018-10-09 07:39
https://pcworld.al/ios-12-0-1-adreson-problemet-me-wi-fi-dhe-karikimin-ne-iphone-xs/20%Always2018-10-09 06:59
https://pcworld.al/google-ka-ekspozuar-te-dhenat-personale-te-500-mije-perdoruesve/20%Always2018-10-08 17:53
https://pcworld.al/cekia-irlanda-finlanda-dhe-suedia-kunder-takses-dixhitale-evropiane/20%Always2018-10-08 17:23
https://pcworld.al/facebook-prezantoi-portal-nje-ekran-i-cili-kontrollohet-me-ze/20%Always2018-10-08 16:43
https://pcworld.al/intel-prezantoi-gjeneraten-e-9-te-te-procesoreve-core-i5-i7-dhe-i9/20%Always2018-10-08 15:16
https://pcworld.al/oneplus-6t-debuton-me-30-tetor/20%Always2018-10-08 14:35
https://pcworld.al/microsoft-premtoi-rikthimin-e-te-dhenave-te-fshira-nga-perditesimi-i-tetorit-2018/20%Always2018-10-08 14:36
https://pcworld.al/kufjet-surface-te-microsoft-dalin-ne-shitje-me-19-nentor/20%Always2018-10-08 11:22
https://pcworld.al/amd-nxjerr-ne-shitje-procesoret-me-12-dhe-24-berthama/20%Always2018-10-08 10:01
https://pcworld.al/ios-12-eshte-instaluar-ne-gjysmen-e-iphone-dhe-ipad-ne-perdorim/20%Always2018-10-08 08:50
https://pcworld.al/apple-refuzon-raportin-e-bloomberg-se-jane-hakuar-nga-kina/20%Always2018-10-08 07:36
https://pcworld.al/fortnite-ne-ios-gjeneron-300-milione-dollare-te-ardhura/20%Always2018-10-07 20:02
https://pcworld.al/transmogul-ne-radarin-investitoreve-evropiane-behet-pjese-e-akseleratorit-uplift/20%Always2019-01-04 23:20
https://pcworld.al/versioni-i-ri-windows-10-es-fshin-te-dhenat-e-perdoruesve-microsoft-ndalon-perditesimin/20%Always2018-10-06 18:45
https://pcworld.al/perditesimi-i-tetorit-i-windows-10-es-tmerron-perdoruesit/20%Always2018-10-06 18:26
https://pcworld.al/albvision-renia-e-vleres-se-bitcoin-ka-ulur-interesin-e-qytetareve-te-kosoves-per-kriptovalutat/20%Always2018-10-06 19:12
https://pcworld.al/pixel-3-xl-del-ne-shitje-ende-pa-u-prezantuar-zyrtarisht/20%Always2018-10-06 17:09
https://pcworld.al/kalifornia-miraton-ligjin-i-cili-kerkon-qe-pajisjet-elektronike-te-kene-fjalekalime-unike/20%Always2018-10-05 19:08
https://pcworld.al/perditesimi-i-tetorit-2018-ne-windows-10-gjithcka-qe-duhet-te-dini/20%Always2018-10-05 16:04
https://pcworld.al/facebook-do-te-shfrytezoje-instagram-per-te-mbledhur-te-dhena-rreth-vendodhjes-se-perdoruesve/20%Always2018-10-05 15:16
https://pcworld.al/rritet-me-44-fitimi-i-lg/20%Always2018-10-05 13:51
https://pcworld.al/telekom-srbija-ka-dhene-61-milion-euro-per-telekom-albania-ne-gare-edhe-albtelecom/20%Always2018-10-05 12:19
https://pcworld.al/aksionet-e-lenovo-ne-tatepjete-pas-raportit-te-bloomberg/20%Always2018-10-05 16:05
https://pcworld.al/lg-w7-eshte-nje-konkurrent-i-lire-dhe-i-denje-i-apple-watch-4/20%Always2018-10-05 12:01
https://pcworld.al/ebay-akuzon-amazon-se-eshte-perpjekur-ti-joshe-tregtaret/20%Always2018-10-05 09:35
https://pcworld.al/tre-hakeret-shqiptare-qe-vodhen-miliona-dollare-i-paqarte-fati-i-liridon-musliut-besart-hoxhes-dhe-aldo-ymerajt/20%Always2018-10-05 09:23
https://pcworld.al/nje-robot-i-bere-ne-shtepi-deshifron-nje-kasaforte-ne-15-minuta/20%Always2018-10-05 08:38
https://pcworld.al/apple-dhe-amazon-mohojne-raportin-e-bujshem-te-bloomberg/20%Always2018-10-05 07:28
https://pcworld.al/kina-ka-vendosur-cipe-pergjimi-ne-serveret-e-apple-dhe-amazon-thote-bloomberg/20%Always2018-10-04 16:39
https://pcworld.al/rripi-fitnesit-fitbit-deshmitar-i-nje-vrasjeje-ne-shba/20%Always2018-10-04 16:28
https://pcworld.al/selfiet-kane-vrare-259-persona-qe-nga-2011-ta/20%Always2018-10-04 15:37
https://pcworld.al/prej-6-vitesh-apple-shpallet-marka-me-me-vlere-ne-bote/20%Always2018-10-04 15:17
https://pcworld.al/rrjetet-wi-fi-nuk-do-te-identifikohen-me-me-802-11-por-me-numra/20%Always2018-10-04 15:01
https://pcworld.al/alienware-m15-eshte-laptopi-i-lojerave-me-i-holle-ne-bote/20%Always2018-10-04 14:49
https://pcworld.al/v40-thinq-eshte-telefoni-me-pese-kamera-i-premtuar-nga-lg/20%Always2018-10-04 13:07
https://pcworld.al/civilization-6-debuton-per-iphone/20%Always2018-10-04 11:10
https://pcworld.al/me-microsoft-your-phone-mund-te-perdorni-aplikacionet-android-nga-windows-10/20%Always2018-10-04 11:12
https://pcworld.al/akep-shpall-vodafone-operator-me-fuqi-te-ndjeshme-ne-treg/20%Always2018-10-04 08:42
https://pcworld.al/britani-akuzon-inteligjencen-ruse-per-kater-sulme-kibernetike/20%Always2018-10-04 09:13
https://pcworld.al/me-15-tetor-startup-grind-vjen-mobiliteti-i-vitit-ne-edicionin-e-5-te-te-ict-awards-albi-zhulali/20%Always2018-10-03 21:39
https://pcworld.al/tani-duhet-te-prisni-30-dite-per-te-fshire-pergjithnje-llogarine-ne-facebook/20%Always2018-10-03 18:36
https://pcworld.al/wordpress-5-0-po-vjen-a-eshte-uebsajti-juaj-gati/20%Always2018-10-03 16:34
https://pcworld.al/telekom-srbija-ne-tirane-kerkon-leje-nga-qeveria-shqiptare-per-blerjen-e-telekom-albania/20%Always2018-10-03 15:41
https://pcworld.al/familjes-se-produkteve-surface-i-bashkohen-nje-pale-kufje/20%Always2018-10-03 13:35
https://pcworld.al/ky-eshte-microsoft-surface-studio-2/20%Always2018-10-03 13:36
https://pcworld.al/ky-eshte-microsoft-surface-laptop-2/20%Always2018-10-03 13:36
https://pcworld.al/ky-eshte-microsoft-surface-pro-6/20%Always2018-10-03 13:36
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perditesoni-windows-10-en-manualisht-ne-perditesimin-e-tetorit-2018/20%Always2018-10-03 13:36
https://pcworld.al/operatoret-celulare-italiane-paguan-6-5-miliarde-euro-per-frekuencat-5g/20%Always2018-10-03 13:36
https://pcworld.al/oferta-e-fundit-nga-allweb-perfitoni-50e-zbritje-deri-ne-daten-9-tetor/20%Always2018-10-03 13:36
https://pcworld.al/nderpritet-aksesi-ne-instagram-ne-mbare-boten/20%Always2018-10-03 11:01
https://pcworld.al/industria-e-baterive-per-makinat-elektrike-do-te-rritet-me-shpejtesi-ne-8-vitet-e-ardhshme/20%Always2018-10-03 13:35
https://pcworld.al/interneti-celular-iphone-xs-me-i-shpejte-sesa-iphone-x-por-me-i-ngadalte-sesa-galaxy-note-9/20%Always2018-10-03 07:29
https://pcworld.al/microsoft-lancoi-perditesimin-e-tetorit-te-2018-es-te-windows-10-es/20%Always2018-10-02 20:59
https://pcworld.al/pse-australia-duhet-ta-rishikoje-vendimin-bllokimin-e-produkteve-te-huawei/20%Always2018-10-02 18:10
https://pcworld.al/fale-microsoft-translator-swiftkey-mund-te-perktheje-mesazhet-ne-60-gjuhe/20%Always2018-10-02 17:39
https://pcworld.al/betahaus-mbledh-ne-tirane-eksperte-evropian-te-startupeve-ne-coworking-week-me-4-7-tetor/20%Always2018-10-02 15:44
https://pcworld.al/chrome-web-store-google-aplikon-masa-te-reja-per-shtojcat/20%Always2018-10-02 15:05
https://pcworld.al/kryeministri-rama-tirana-do-te-shnderrohet-ne-nje-qender-rajonale-inovacioni/20%Always2018-10-02 13:37
https://pcworld.al/administratoret-e-g-suite-mund-te-ndryshojne-fjalekalimet-e-perdoruesve-ne-telefonet-android/20%Always2018-10-02 13:07
https://pcworld.al/opera-lancoi-shfletuesin-touch-per-iphone/20%Always2018-10-02 12:02
https://pcworld.al/shitja-e-telekom-albania-alarmon-ekspertet-e-ekonomise/20%Always2018-10-02 09:09
https://pcworld.al/samsung-raportoi-fitime-rekord-per-tre-mujorin-e-trete-te-2018/20%Always2018-10-02 08:59
https://pcworld.al/tesla-ka-prodhuar-80000-makina-ne-tre-mujorin-e-trete/20%Always2018-10-02 08:42
https://pcworld.al/google-adreson-problemin-e-karikimit-te-shpejte-tek-telefonet-pixel/20%Always2018-10-02 07:21
https://pcworld.al/adam-mosseri-emerohet-ne-krye-te-instagram/20%Always2018-10-01 20:18
https://pcworld.al/hakimi-i-facebook-rrjeti-social-rrezikon-te-gjobitet-me-1-6-miliarde-dollare-nga-bashkimi-evropian/20%Always2018-10-01 19:53
https://pcworld.al/hp-spectre-folio-eshte-nje-laptop-prej-lekure/20%Always2018-10-01 19:48
https://pcworld.al/cfare-te-presim-nga-aktiviteti-qe-do-te-mbaje-neser-microsoft/20%Always2018-10-01 19:36
https://pcworld.al/rockstar-games-publikoi-nje-gameplay-te-read-dead-redemption-2/20%Always2018-10-01 15:57
https://pcworld.al/aplikacioni-telegram-ne-desktop-ekspozon-adresat-ip-te-perdoruesve/20%Always2018-10-01 15:38
https://pcworld.al/per-ku-eshte-drejtuar-vlera-e-bitcoin/20%Always2018-10-01 15:32
https://pcworld.al/honour-of-kings-do-te-shfrytezoje-teknologjine-e-njohjes-se-fytyres-per-te-identifikuar-moshen-e-lojtarit/20%Always2018-10-01 15:03
https://pcworld.al/apple-hesht-per-problemet-e-fundit-te-iphone-xs-dhe-xs-max-me-karikimin/20%Always2018-10-01 14:48
https://pcworld.al/pas-gjobes-2-4-miliarde-euroshe-google-ka-filluar-te-permiresoje-sherbimin/20%Always2018-10-01 14:09
https://pcworld.al/mediat-serbe-telekom-srbija-synon-te-behet-lider-rajonal-me-blerjen-e-telekom-albania/20%Always2018-10-01 11:52
https://pcworld.al/fbi-ja-ka-perdorur-fytyren-e-nje-te-dyshuari-per-tu-qasur-ne-iphone-x/20%Always2018-10-01 10:33
https://pcworld.al/oppo-dhe-huawei-mashtrojne-me-performancen-e-telefoneve/20%Always2018-10-01 09:21
https://pcworld.al/ja-sesi-te-fshini-pergjithnje-llogarine-ne-facebook/20%Always2018-10-01 07:16
https://pcworld.al/nje-opsion-i-ri-sigurie-ne-ios-12-nuk-lejon-karikimin-e-iphone-xs-dhe-xs-max/20%Always2018-10-01 05:43