XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/banka-qendrore-evropiane-rivalizon-paypal-me-sistemin-e-ri-te-transfertave-tips-per-mbare-evropen/20%Always2018-11-30 18:46
https://pcworld.al/hakohet-rrjeti-i-hotelerive-ku-ben-pjese-edhe-sheraton-ekspozohen-327-milion-rekorde-klientesh/20%Always2018-11-30 18:29
https://pcworld.al/teknologjia-e-ekraneve-me-palosje-te-samsung-eshte-vjedhur-dhe-shitur-tek-kinezet/20%Always2018-11-30 18:20
https://pcworld.al/google-shton-limitin-e-bisedave-ne-hangouts-meet-ne-100-pjesemarres/20%Always2018-11-30 15:32
https://pcworld.al/me-funksionin-e-ri-ne-instagram-mund-te-ndani-historite-vetem-me-miqte-e-afert/20%Always2018-11-30 13:51
https://pcworld.al/pas-dy-diteve-pozitive-bitcoin-bie-serish/20%Always2018-11-30 12:10
https://pcworld.al/njihuni-me-dronin-satelit-mjeti-fluturues-me-i-madh-ne-bote/20%Always2018-11-30 10:59
https://pcworld.al/ligjvenes-ne-bote-facebook-u-po-minon-institucionet-demokratike/20%Always2018-11-30 08:51
https://pcworld.al/microsoft-kap-rivalin-e-perjetshem-apple-per-nga-vlera-e-tregut/20%Always2018-11-30 08:48
https://pcworld.al/microsoft-ridizajnon-ikonat-e-office/20%Always2018-11-29 21:17
https://pcworld.al/a-kemi-arritur-ne-fundin-e-epokes-se-smartfoneve/20%Always2018-11-29 16:09
https://pcworld.al/italia-kerkon-ndertimin-e-nje-rrjeti-broadband-shteteror/20%Always2018-11-29 15:58
https://pcworld.al/twitter-mbyll-nje-llogari-false-te-putin/20%Always2018-11-29 15:33
https://pcworld.al/oppo-do-te-prezantoje-telefonin-me-palosje-ne-shkurt-te-vitit-te-ardhshem/20%Always2018-11-29 13:35
https://pcworld.al/apple-dhe-qualcomm-mund-te-gjejne-gjuhen-e-perbashket-vitin-e-ardhshem/20%Always2018-11-29 12:15
https://pcworld.al/versioni-i-fundit-i-windows-10-es-eshte-instaluar-ne-vetem-2-8-te-kompjuterave/20%Always2018-11-29 11:59
https://pcworld.al/vodafone-lancon-internet-gigabit-ne-hamburg-11-milion-shtepi-do-te-kene-internet-gigabit-ne-fund-te-2019-es/20%Always2018-11-29 11:50
https://pcworld.al/dell-pre-e-nje-sulmi-kibernetik-ndryshon-fjalekalimet-e-perdoruesve-te-dell-com/20%Always2018-11-29 11:33
https://pcworld.al/keqinformimi-eshte-fjala-e-vitit-sipas-dictionary-com/20%Always2018-11-29 10:02
https://pcworld.al/apple-thote-se-modeli-iphone-xr-eshte-telefoni-me-i-shitur-i-kompanise/20%Always2018-11-29 09:07
https://pcworld.al/samsung-nxjerr-ne-shitje-ssd-me-kapacitet-te-larte-dhe-kosto-te-ulet/20%Always2018-11-29 09:01
https://pcworld.al/akep-shtyn-perseri-tenderin-e-frekuencave-800mhz-me-kerkese-te-telekom-albania-qe-eshte-ne-proces-shitjeje/20%Always2018-11-28 19:16
https://pcworld.al/akep-dhe-arkep-fillojne-punen-per-zbatimin-e-marreveshjes-shqiperi-kosove-per-heqjen-e-roaming-ut/20%Always2018-11-28 19:18
https://pcworld.al/google-paditet-per-shkeljen-e-privatesise-se-perdoruesve-me-sistemin-e-lokalizimit/20%Always2018-11-28 19:19
https://pcworld.al/bitcoin-ne-diten-me-te-mire-qe-nga-korriku-ngjitet-mbi-4000-dollare/20%Always2018-11-28 11:51
https://pcworld.al/zelanda-e-re-bllokon-pajisjet-e-telekomunikacionit-nga-huawei/20%Always2018-11-28 11:51
https://pcworld.al/presidenti-serb-kunder-privatizimit-te-telekomit-te-serbise/20%Always2018-11-28 11:52
https://pcworld.al/russia-akuzon-google-per-mosveprim-ne-perputhje-me-ligjet-e-saj/20%Always2018-11-28 09:41
https://pcworld.al/open-data-kosovo-organizon-analizen-qeverisja-hapur-pushtetit-ekzekutiv-kosove-rajon/20%Always2018-11-27 21:30
https://pcworld.al/galaxy-s10-i-merr-kuroren-huawei-mate-20-pro-ne-performance/20%Always2018-11-27 17:34
https://pcworld.al/ericsson-parashikon-1-5-miliarde-perdorues-te-sherbimeve-5g-ne-2024/20%Always2018-11-27 14:49
https://pcworld.al/akep-publikon-raportin-bie-numri-i-perdoruesve-aktive-te-telefonise-celulare-rritet-internetit-fiks/20%Always2018-11-27 13:48
https://pcworld.al/gjermania-hap-procedurat-per-licencimin-e-5g-se/20%Always2018-11-27 11:50
https://pcworld.al/apple-perfundon-ne-gjykate-per-komisionet-qe-mban-gjate-blerjes-se-aplikacioneve/20%Always2018-11-27 11:38
https://pcworld.al/buterin-keqperdorimi-i-teknologjise-blockchain-eshte-humbje-kohe/20%Always2018-11-27 10:11
https://pcworld.al/revolucioni-dixhital-ne-bankat-shqiptare/20%Always2018-11-27 09:52
https://pcworld.al/analistet-thone-se-galaxy-s10-do-te-kete-12gb-ram-dhe-1tb-memorie/20%Always2018-11-27 08:30
https://pcworld.al/microsoft-parakalon-apple-per-nga-vlera-e-tregut-pas-8-vitesh/20%Always2018-11-26 20:16
https://pcworld.al/shteti-amerikan-i-ohio-pranon-pagesat-e-taksave-ne-bitcoin/20%Always2018-11-26 18:56
https://pcworld.al/interneti-celular-me-i-shpejte-se-ai-wi-fi-ne-33-shtete/20%Always2018-11-26 19:34
https://pcworld.al/rusia-padit-google-per-shkeljen-e-ligjeve-te-vendit/20%Always2018-11-26 18:26
https://pcworld.al/arrestohen-tre-bullgare-per-vjedhjen-e-5-milion-dollareve-ne-monedha-kriptografike/20%Always2018-11-26 16:13
https://pcworld.al/shqiperia-e-fundit-per-zhvillim-teknologjik-dhe-inovacion-ne-europen-juglindore/20%Always2018-11-26 12:47
https://pcworld.al/haradinaj-e-rama-zotohen-per-heqjen-romingut-me-shqiperise-dhe-kosoves/20%Always2018-11-26 12:45
https://pcworld.al/hakeret-mashtrojne-perdoruesit-duke-ndryshuar-numrat-e-kontaktit-te-bizneseve-dhe-bankave-ne-google/20%Always2018-11-26 09:16
https://pcworld.al/vazhdon-masakra-e-monedhave-kriptografike-bitcoin-bie-nen-4000-dollare/20%Always2018-11-26 16:15
https://pcworld.al/konfirmohet-procesori-me-i-fuqishem-i-qualcomm-snapdragon-8150/20%Always2018-11-26 08:36
https://pcworld.al/kriza-nuk-ka-te-ndaluar-bitcoin-bie-nen-4000-dollare/20%Always2018-11-25 19:31
https://pcworld.al/me-ictslab-me-hapa-te-sigurt-drejt-te-ardhmes-dixhitale/20%Always2018-11-24 21:07
https://pcworld.al/televizioni-italian-rai-nga-kamarier-ne-partneritet-me-facebook-kjo-eshte-historia-e-shqiptarit-uljan-sharka/20%Always2018-11-24 12:26
https://pcworld.al/black-friday-6-4-miliarde-dollare-shpenzuara-ne-24-ore/20%Always2018-11-23 21:38
https://pcworld.al/tronditet-nokia-kompania-rikthen-ne-fokus-rrjetet-e-telekomunikacionit-dhe-5g-ne/20%Always2018-11-23 19:18
https://pcworld.al/google-maps-permireson-lokalizimin-ne-ambiente-te-brendshme/20%Always2018-11-23 15:42
https://pcworld.al/ambasada-amerikane-ne-tirane-thirrje-bizneseve-shqiptare-per-tu-bere-pjese-e-consumer-electronics-trade-show/20%Always2018-11-23 15:05
https://pcworld.al/administratori-i-mt-gox-kerkon-shtyrjen-e-afatit-te-rehabilitimit-civil-per-ne-dhjetor/20%Always2018-11-23 10:31
https://pcworld.al/mbreti-luan-rikthehet-si-film-i-animuar-publikohet-trailer-i-pare/20%Always2018-11-23 09:59
https://pcworld.al/renia-e-vleres-se-bitcoin-mbyllen-ne-mase-minierat-e-monedhes-kriptografike-me-popullore-ne-bote/20%Always2018-11-23 09:38
https://pcworld.al/shba-te-i-kerkojne-aleateve-te-mos-blejne-pajisje-telekomunikacionit-nga-huawei/20%Always2018-11-23 09:22
https://pcworld.al/telefonica-premton-finalizimin-e-integrimit-te-rrjeteve-o2-dhe-e-plus-brenda-fundit-te-vitit/20%Always2018-11-22 17:14
https://pcworld.al/humbet-sinjalin-celular-pak-minuta-me-vone-meson-se-i-ishin-vjedhur-1-milion-dollare/20%Always2018-11-22 16:09
https://pcworld.al/kerkesa-e-ulet-per-iphone-xs-dhe-xs-max-detyron-apple-te-rifilloje-prodhimin-e-iphone-x/20%Always2018-11-22 15:48
https://pcworld.al/mashtrimet-me-te-medha-ne-historine-e-ico-ve/20%Always2018-11-22 14:23
https://pcworld.al/si-u-formua-ushtria-kibernetike-e-korese-se-veriut/20%Always2018-11-22 13:26
https://pcworld.al/instagram-teston-dizajnin-e-ri-te-profileve/20%Always2018-11-22 11:48
https://pcworld.al/lufta-e-instagram-me-popullaritetin-fals-jep-efektet-e-para/20%Always2018-11-22 10:05
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-nisin-hetim-per-te-mesuar-nese-cmimi-rekord-i-bitcoin-vitin-e-kaluar-ishte-manipulim/20%Always2018-11-22 09:34
https://pcworld.al/falimenton-firma-e-germimit-te-monedhave-kriptografike-giga-watt/20%Always2018-11-22 09:17
https://pcworld.al/cfare-eshte-wigig-dhe-ku-ndryshon-nga-rrjetet-tradicionale-wi-fi/20%Always2018-11-21 20:32
https://pcworld.al/me-19-21-nentor-u-mbajt-ne-graz-te-austrise-asambleja-e-sme-ve-merr-pjese-nje-delegacion-nga-shqiperia/20%Always2018-11-21 19:02
https://pcworld.al/nigeria-lufton-dezinformimin-ne-facebook-permes-radiove/20%Always2018-11-21 16:02
https://pcworld.al/nje-prodhues-i-panjohur-ka-krijuar-nje-kopje-fallco-te-portofolit-trezor-one/20%Always2018-11-21 13:33
https://pcworld.al/3-arsye-pse-ipad-pro-t-e-rinj-nuk-e-zevendesojne-dot-nje-laptop/20%Always2018-11-21 12:19
https://pcworld.al/gjysme-milion-perdorues-android-kane-shkarkuar-maluere-nga-google-play-store/20%Always2018-11-21 09:49
https://pcworld.al/linkedin-behet-rrjeti-social-i-radhes-qe-vjedh-snapchat-stories/20%Always2018-11-21 09:44
https://pcworld.al/nje-fshat-ne-itali-kap-ne-10-dite-58000-drejtues-makinash-qe-shkelnin-limitet-e-shpejtesise/20%Always2018-11-21 09:30
https://pcworld.al/akep-terhiqet-nga-analiza-e-tregut-celular/20%Always2018-11-21 15:26
https://pcworld.al/tumblr-hiqet-nga-app-store-lejoi-publikimin-e-imazheve-te-abuzimit-seksual-me-femijet/20%Always2018-11-20 22:01
https://pcworld.al/pas-instagram-facebook-gjithashtu-ju-tregon-sa-kohe-keni-shpenzuar-ne-aplikacion/20%Always2018-11-20 21:53
https://pcworld.al/raport-samsung-galaxy-s10-do-te-kete-gjashte-kamera-dhe-5g/20%Always2018-11-20 15:45
https://pcworld.al/paniku-i-shitjeve-eshte-lajm-i-mire-per-apple/20%Always2018-11-20 15:36
https://pcworld.al/italia-ne-alarm-nje-sulm-kibernetik-vjedh-adresat-e-e-mail-it-te-gjykatesve-dhe-zyrtareve-te-larte-te-shtetit/20%Always2018-11-20 13:17
https://pcworld.al/instagram-ne-sulm-kunder-pelqimeve-dhe-komenteve-fallco/20%Always2018-11-20 12:45
https://pcworld.al/fshihen-mijera-faqe-te-hostuara-ne-rrjetin-e-zi/20%Always2018-11-20 12:27
https://pcworld.al/nje-muaj-historikisht-i-forte-ky-nentor-tregohet-i-pameshirshem-me-kriptomonedhat/20%Always2018-11-20 10:12
https://pcworld.al/bitcoin-nen-4500-dollare-mbare-industria-e-shqetesuar/20%Always2018-11-20 09:52
https://pcworld.al/zuckerberg-fajeson-te-dyten-ne-komande-sheryl-sandberg-per-skandalin-cambridge-analytica/20%Always2018-11-20 08:56
https://pcworld.al/monedhat-kriptografike-e-nisin-javen-me-renie-bitcoin-i-afrohet-kufirit-psikologjik-te-5000-dollareve/20%Always2018-11-19 17:26
https://pcworld.al/icloud-nuk-funksionon-ne-versionin-e-fundit-te-windows-10-es/20%Always2018-11-19 16:59
https://pcworld.al/ora-e-cila-i-kushtoi-miliona-dollare-shpikesit-te-saj-u-shit-ne-ankand/20%Always2018-11-19 17:00
https://pcworld.al/startup-grind-tirana-mirepret-themeluesit-e-pastaria-aldo-rama-dhe-edor-moci-me-26-nentor/20%Always2018-11-19 13:42
https://pcworld.al/xiaomi-kthehet-tek-fitimi-pas-humbjeve-rekord-te-vitit-te-kaluar/20%Always2018-11-19 12:54
https://pcworld.al/unnigames-lajmeron-publikimin-e-versionit-beta-te-lojes-se-tyrekeys-of-triumph/20%Always2018-11-19 15:02
https://pcworld.al/telecom-italia-emeron-ceo-n-e-ri-rriten-aksionet/20%Always2018-11-19 12:32
https://pcworld.al/apple-ul-prodhimin-e-per-tre-modele-te-iphone-priten-shitje-te-dobeta/20%Always2018-11-19 10:51
https://pcworld.al/ipad-pro-ka-strukture-ndertimi-te-dobet-perkulet-lehtesisht/20%Always2018-11-19 09:19
https://pcworld.al/uber-mund-ti-bashkohet-tregut-gjerman-te-transportit/20%Always2018-11-19 08:23
https://pcworld.al/cfare-kerkojne-me-se-shumti-bleresit-nga-nje-smartfon/20%Always2018-11-18 22:40
https://pcworld.al/30-miliarde-dollare-te-investuara-dhe-shumica-e-ico-ve-nuk-ka-dhene-asgje/20%Always2018-11-17 21:10
https://pcworld.al/festa-e-ico-ve-ka-perfunduar-thone-ekspertet/20%Always2018-11-17 13:15
https://pcworld.al/samsung-nuk-do-te-ofroje-me-tema-falas/20%Always2018-11-16 17:51
https://pcworld.al/blackberry-blen-firmen-e-sigurise-kibernetike-dhe-inteligjences-artificiale/20%Always2018-11-16 13:01
https://pcworld.al/ceo-i-nvidia-na-surprizoi-renia-e-kerkeses-nga-industria-kriptografike-kemi-tepri-kartash-grafike-ne-magazina/20%Always2018-11-16 12:52
https://pcworld.al/google-premton-perditesime-me-te-shpejta-duke-filluar-me-android-9-pie/20%Always2018-11-16 11:08
https://pcworld.al/windows-10-vjen-me-nje-teme-te-bardhe/20%Always2018-11-16 10:49
https://pcworld.al/procesori-snapdragon-8150-thyen-kirin-980-mund-apple-a12/20%Always2018-11-16 09:53
https://pcworld.al/nese-telefonet-me-notch-nuk-ju-kane-pelqyer-si-thoni-per-dy-te-tilla/20%Always2018-11-16 09:32
https://pcworld.al/google-maps-lancon-funksionin-e-mesazheve/20%Always2018-11-16 09:34
https://pcworld.al/ndahet-bitcoin-cash-germohet-blloku-i-pare-i-bitcoin-sv/20%Always2018-11-15 20:12
https://pcworld.al/samiti-i-startupeve-te-evropes-vendet-e-ballkanit-perendimor-nenshkruajne-deklaraten-e-perbashket-per-mbeshtetjen-e-ekosistemeve-te-startupeve/20%Always2018-11-16 08:36
https://pcworld.al/nje-prej-ekonomisteve-me-ne-ze-te-eurozones-bitcoin-pjelle-e-keqe-e-krizes-financiare/20%Always2018-11-15 15:55
https://pcworld.al/shefi-i-sigurise-kibernetike-ne-japoni-nuk-ka-perdorur-kurre-nje-kompjuter/20%Always2018-11-15 14:31
https://pcworld.al/shkencetaret-zhvillojne-nje-cip-qe-mund-te-identifikoje-ushqimet-e-prishura/20%Always2018-11-15 13:04
https://pcworld.al/whatsapp-se-shpejti-mund-te-shtoni-miq-duke-skanuar-nje-kod-qr/20%Always2018-11-15 13:48
https://pcworld.al/zbulohen-kater-portofole-te-rreme-kriptomonedhash-ne-play-store/20%Always2018-11-15 13:07
https://pcworld.al/raspberry-pi-nxjerr-ne-shitje-nje-bord-te-ri-edhe-me-te-lire/20%Always2018-11-15 11:14
https://pcworld.al/samsung-prezanton-exynos-9820-me-arkitekture-8-nanometer-dhe-lte-deri-ne-2gbps/20%Always2018-11-15 13:09
https://pcworld.al/analistet-thirrje-per-qetesi-pas-renies-drastike-te-monedhave-kriptografike/20%Always2018-11-15 10:15
https://pcworld.al/aplikacioni-instagram-ka-nje-hapesire-te-re-e-cila-ju-tregon-kohen-e-shpenzuar-ne-aplikacion/20%Always2018-11-15 09:56
https://pcworld.al/funksioni-per-terheqjen-e-mesazheve-te-derguar-ne-facebook-messenger-eshte-live/20%Always2018-11-15 07:51
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-bie-ne-piken-me-te-ulet-qe-prej-nje-viti/20%Always2018-11-14 18:02
https://pcworld.al/softbank-investon-3-miliarde-dollare-ne-wework/20%Always2018-11-14 17:53
https://pcworld.al/shefja-e-fondit-monetar-nderkombetar-thirrje-bankave-qendrore-per-lancimin-e-parase-dixhitale/20%Always2018-11-14 14:11
https://pcworld.al/syze-te-realitetit-te-shtuar-gjigandi-kinez-i-elektronikes-huawei-kerkojne-te-arrije-ate-qe-google-nuk-mundi-dot/20%Always2018-11-14 13:52
https://pcworld.al/krimet-kompjuterike-principet-dhe-diferencat/20%Always2019-02-12 16:16
https://pcworld.al/instituti-shqiptar-i-medias-dhe-70-grupe-nderkombetare-te-drejtave-te-njeriut-leter-te-hapur-mark-zuckerberg/20%Always2018-11-14 10:49
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-paralajmerojne-rikthimin-e-mashtrimit-online-secret-sister-gift-exchange/20%Always2018-11-14 10:19
https://pcworld.al/hakeret-marrin-nen-kontroll-nje-llogari-te-google-ne-twitter-promovojne-nje-skeme-mashtrimi-me-bitcoin/20%Always2018-11-14 08:57
https://pcworld.al/zhvilluesit-paralajmerojne-ruajuni-nga-ky-version-i-rreme-i-portofolit-te-kriptomonedhes-eos/20%Always2018-11-14 08:31
https://pcworld.al/garazh-organizon-ne-ictslab-workshopin-business-process-automation-me-te-ftuar-amir-mohammad-esmaeilakhtar/20%Always2018-11-14 08:20
https://pcworld.al/paqendrueshmeria-e-vleres-se-bitcoin-ne-piken-me-te-ulet-ne-dy-vite/20%Always2018-11-13 21:58
https://pcworld.al/merr-fund-pritja-microsoft-risjell-perditesimin-e-tetorit-te-windows-10-es/20%Always2018-11-13 22:14
https://pcworld.al/nje-gabim-trashanik-dergon-informacionin-e-google-ne-kine/20%Always2018-11-13 22:14
https://pcworld.al/britani-operatori-celular-me-i-madh-ne-vend-aktivizon-sherbimin-5g-ne-16-qytete/20%Always2018-11-13 22:14
https://pcworld.al/perditesoni-shtojcen-woocommerce-ne-wordpress-ose-rrezikoheni-nga-hakeret/20%Always2018-11-13 12:51
https://pcworld.al/lojtaret-e-battlefield-1-armepushim-ne-perkujtim-te-luftes-se-pare-boterore/20%Always2018-11-13 12:45
https://pcworld.al/grupi-vodafone-poston-humbje-rekord-por-aksionet-rriten/20%Always2018-11-13 12:21
https://pcworld.al/tastiera-virtuale-e-google-ne-android-behet-me-inteligjente/20%Always2018-11-13 11:18
https://pcworld.al/apple-ne-tatepjete-analistet-frikesohen-nga-kerkese-e-ulet-per-iphone/20%Always2018-11-13 10:31
https://pcworld.al/samsung-teston-televizorin-e-pare-qe-kontrollohet-me-mendje/20%Always2018-11-13 09:05
https://pcworld.al/cyber-security-51-shtete-nenshkruajne-marreveshjen/20%Always2018-11-13 22:16
https://pcworld.al/intel-prezanton-modemin-e-ri-5g-me-shpejtesi-deri-ne-6gbps/20%Always2018-11-12 22:40
https://pcworld.al/zbulon-nje-problem-i-cili-lejonte-shkarkimin-pa-pagese-te-lojerave-steam-shperblen-hulumtuesin-e-sigurise/20%Always2018-11-12 22:34
https://pcworld.al/edhe-galaxy-s8-dhe-note-8-do-te-perfitojne-nga-pamja-e-re-e-android-it-lancuar-nga-samsung/20%Always2018-11-12 22:27
https://pcworld.al/surface-go-lte-del-ne-shitje-ne-fund-te-muajit-duke-filluar-nga-679-dollare/20%Always2018-11-12 17:39
https://pcworld.al/shkon-ne-12-milion-numri-i-shtepive-qe-perfitojne-internet-deri-ne-250mbps-nga-deutsche-telekom/20%Always2018-11-12 16:28
https://pcworld.al/aplikacioni-i-google-per-menaxhimin-e-skedareve-ne-android-ka-30-milion-shkarkime-dhe-nje-emer-te-ri/20%Always2018-11-12 13:12
https://pcworld.al/fitimi-i-ote-rritet-me-40/20%Always2018-11-12 12:40
https://pcworld.al/shqiperi-kosove-pa-roaming-vitin-e-ardhshem/20%Always2018-11-12 11:10
https://pcworld.al/shtoni-privatesine-ne-android-dhe-ios-me-dns-te-e-cloudflare/20%Always2018-11-12 08:48
https://pcworld.al/telefoni-samsung-me-ekran-qe-paloset-ka-nje-emer-dhe-nje-cmim-marramendes/20%Always2018-11-12 08:35
https://pcworld.al/ministri-francez-bashkimi-evropian-eshte-prane-implementimit-te-takses-dixhitale/20%Always2018-11-12 08:27
https://pcworld.al/pse-kombinimet-16-shifrore-te-kartave-te-kreditit-dhe-debitit-nuk-kane-per-te-mbaruar-kurre/20%Always2018-11-11 11:03
https://pcworld.al/humben-mijera-dollare-kriptomonedha-nga-nderrimi-i-kartes-sim-investitoret-padisin-operatoret-celulare-amerikane/20%Always2018-11-11 11:04
https://pcworld.al/bbc-ja-sesi-te-rinjte-kosovare-fitojne-qindra-mijera-dollare-me-fake-news/20%Always2018-11-10 17:42
https://pcworld.al/inaugurohet-qendra-me-e-re-e-inovacionit-ne-tirane-ictslab-ictsmedia-ndan-bursa-per-femijet-ne-nevoje/20%Always2018-11-10 13:01
https://pcworld.al/bitmain-padit-hakerin-misterioz-qe-i-vodhi-5-5-milion-dollare/20%Always2018-11-09 19:29
https://pcworld.al/telefoni-i-intrigues-i-lojerave-debuton-ne-28-vende-evropiane/20%Always2018-11-09 17:11
https://pcworld.al/pinterest-ridizajnohet-ngjan-se-shumti-me-instagram/20%Always2018-11-09 15:33
https://pcworld.al/volkswagen-do-te-shese-nje-model-konkurrent-te-tesla-model-3-por-12000-dollare-me-lire/20%Always2018-11-09 14:52
https://pcworld.al/perdoruesit-e-youtube-perfundojne-duke-pare-video-me-permbajtje-te-rrezikshme/20%Always2018-11-09 11:56
https://pcworld.al/deklarimet-online-doganat-kujtojne-bizneset-per-dokumentet-per-kontroll-fizik/20%Always2018-11-09 10:54
https://pcworld.al/modaliteti-i-erret-i-aplikacioneve-kursen-baterine-e-telefoneve/20%Always2018-11-09 10:17
https://pcworld.al/puna-me-e-kerkuar-sipas-linkedin/20%Always2018-11-09 08:59
https://pcworld.al/macbook-air-merr-noten-3-per-nga-veshtiresia-e-riparimit/20%Always2018-11-09 08:34
https://pcworld.al/per-here-te-pare-autoritetet-amerikane-gjobisin-nje-burse-kriptomonedhash-te-palicencuar-etherdelta/20%Always2018-11-08 20:19
https://pcworld.al/tesla-zevendeson-elon-musk-me-nje-femer/20%Always2018-11-08 17:32
https://pcworld.al/agjencia-shteterore-kineze-e-lajmeve-prezantoi-spikerin-virtual-te-lajmeve-me-inteligjence-artificiale/20%Always2018-11-08 17:30
https://pcworld.al/hakeret-kane-infektuar-700000-uebsajt-me-maluere-qe-vjedh-bitcoin/20%Always2018-11-08 16:52
https://pcworld.al/ora-e-re-e-fossil-ka-procesor-dhe-program-te-ri/20%Always2018-11-08 14:28
https://pcworld.al/samsung-prezanton-pamjen-e-re-te-android-e-cila-vjen-per-here-te-pare-me-galaxy-s10/20%Always2018-11-08 14:16
https://pcworld.al/inagurohet-ne-tirane-qendra-laboratorike-e-inovacionit-ictslab-sjell-kurrikulat-e-kodimit-dhe-robotikes-me-te-avancuara-nderkombetare/20%Always2018-11-08 13:52
https://pcworld.al/google-androidi-do-te-funksionoje-tek-pajisjet-me-ekrane-qe-palosen/20%Always2018-11-08 11:16
https://pcworld.al/aplikacionet-android-se-shpejti-do-te-perditesohen-pa-nderprerje-edhe-gjate-kohes-qe-i-perdorni/20%Always2018-11-08 12:05
https://pcworld.al/router-apo-anije-hapesinore-njihuni-me-modelet-e-reja-netgear-nighthawk/20%Always2018-11-08 09:10
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-drejt-vendosjes-se-gjobes-se-trete-ndaj-google/20%Always2018-11-08 09:01
https://pcworld.al/samsung-demonstron-telefonin-me-ekran-qe-paloset-video/20%Always2018-11-08 08:01
https://pcworld.al/450000-bitcoin-te-konfiskuar-a-jane-shtetet-e-bashkuara-pronari-me-i-madh-i-bitcoin-ve/20%Always2018-11-07 22:10
https://pcworld.al/vlera-e-bitcoin-cash-arrin-piken-me-te-larte-te-dy-muajve-te-fundit/20%Always2018-11-07 19:05
https://pcworld.al/kina-indentifikon-njerezit-per-nga-menyra-e-ecjes/20%Always2018-11-07 17:52
https://pcworld.al/messenger-me-funksion-te-terheqjes-se-mesazheve-te-derguara-por-vetem-per-kohe-te-caktuar/20%Always2018-11-07 16:13
https://pcworld.al/google-maps-teston-dy-funksione-te-cilat-mund-tu-shpetojne-koken/20%Always2018-11-07 17:53
https://pcworld.al/lg-lancoi-variantin-low-cost-te-flagshipit-g7-thinq/20%Always2018-11-07 13:28
https://pcworld.al/kete-ore-nuk-e-blini-dot-me-para-por-vetem-bitcoin-per-nje-arsye-te-thjeshte/20%Always2018-11-07 13:20
https://pcworld.al/fillojne-shitjet-e-tabletit-chrome-os-pixel-slate/20%Always2018-11-07 11:02
https://pcworld.al/amd-prezanton-kartat-grafike-te-para-7-nanometer-por-nuk-jane-per-ju/20%Always2018-11-07 10:44
https://pcworld.al/kufjet-wireless-xiaomi-airdots-jane-nje-klon-30-dollaresh-i-apple-airpods/20%Always2018-11-07 10:33
https://pcworld.al/ict-academy-trajnime-ne-cyber-security-privacy/20%Always2018-11-07 10:10
https://pcworld.al/dropbox-prezanton-shtojcat/20%Always2018-11-07 09:17
https://pcworld.al/konfirmohet-filmi-i-animuar-super-mario/20%Always2018-11-07 08:07
https://pcworld.al/edhe-pse-ka-humbur-70-te-vleres-vlera-e-bitcoin-ka-filluar-te-tregoje-stabilitet-po-aq-sa-e-aksioneve-amerikane/20%Always2018-11-06 21:44
https://pcworld.al/plani-i-be-se-per-taksimin-e-kompanive-teknologjike-kundershtohet-nga-disa-vende-anetare/20%Always2018-11-06 20:33
https://pcworld.al/facebook-bllokon-115-llogari-per-veprimtari-te-dyshimta/20%Always2018-11-06 17:10
https://pcworld.al/chrome-71-bllokon-reklamat-abuzive-qe-tentojne-te-vjedhin-informacionet-personale-te-vizitoreve/20%Always2018-11-06 16:08
https://pcworld.al/neser-samsung-demonstron-telefonin-me-ekran-qe-paloset/20%Always2018-11-06 13:48
https://pcworld.al/opera-u-thote-jo-cookie-acaruese/20%Always2018-11-06 13:08
https://pcworld.al/dhjetera-perdorues-te-twitter-bien-pre-e-nje-skeme-mashtrimi-qe-perdorte-emrin-e-bosit-te-teslas/20%Always2018-11-06 10:17
https://pcworld.al/apple-ul-prodhimin-e-iphone-xr-raportohet-kerkese-e-ulet-per-modelin-low-cost/20%Always2018-11-06 10:09
https://pcworld.al/apple-nuk-eshte-me-kompani-trilion-dollareshe/20%Always2018-11-06 09:09
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-super-mario-i-vertete/20%Always2018-11-06 07:35
https://pcworld.al/me-ne-fund-samsung-duket-se-eshte-gati-per-telefonin-me-ekran-qe-paloset/20%Always2018-11-05 19:59
https://pcworld.al/telefoni-i-pazakonte-shitet-100000-njesi-per-57-sekonda/20%Always2018-11-05 19:34
https://pcworld.al/ky-eshte-superkompjuteri-i-ri-me-i-fuqishem-ne-bote-sillet-si-nje-tru-njerezor/20%Always2018-11-05 18:56
https://pcworld.al/apple-do-te-shese-modelet-te-riparuara-te-iphone-8/20%Always2018-11-05 15:51
https://pcworld.al/destiny-2-falas-per-tu-shkarkuar-deri-ne-18-nentor/20%Always2018-11-05 15:35
https://pcworld.al/ja-pse-apple-ka-vendosur-te-mos-publikoje-numrin-e-iphone-te-shitur/20%Always2018-11-05 13:15
https://pcworld.al/arkep-shtyn-afatin-per-implementimin-e-kodit-telefonik-kercenon-me-sanksione-operatoret/20%Always2018-11-05 12:08
https://pcworld.al/ja-perse-flickr-do-te-fshije-miliona-fotografi/20%Always2018-11-05 11:18
https://pcworld.al/intel-prezantoi-dy-procesore-te-rinj-xeon-ku-njeri-ka-48-berthama-dhe-12-kanale-memorie/20%Always2018-11-05 08:28
https://pcworld.al/ky-aplikacion-ka-kaluar-edhe-facebook-per-nga-numri-i-shkarkimeve/20%Always2018-11-05 08:20
https://pcworld.al/iphone-i-pare-me-5g-vetem-ne-2020-en/20%Always2018-11-04 17:04
https://pcworld.al/ky-telefon-ka-dy-ekrane-dhe-kushton-460-dollare/20%Always2018-11-04 16:34
https://pcworld.al/themeluesi-i-ethereum-suksesi-i-krijimit-tim-varet-nga-largimi-im/20%Always2018-11-03 08:40
https://pcworld.al/mesazhet-private-te-81000-llogarive-te-facebook-nxirren-ne-shitje/20%Always2018-11-02 18:34
https://pcworld.al/arrestohet-20-vjecari-ne-tirane-hakoi-3000-adresa/20%Always2018-11-02 16:39
https://pcworld.al/hong-kongu-i-gatshem-te-licencoje-kriptovalutat/20%Always2018-11-02 15:01
https://pcworld.al/apple-nuk-do-te-tregoje-sa-iphone-ipad-dhe-mac-shet/20%Always2018-11-02 14:40
https://pcworld.al/ipad-pro-i-ri-eshte-po-i-aq-i-fuqishem-sa-nje-laptop/20%Always2018-11-02 12:32
https://pcworld.al/shitjet-e-telefoneve-bien-huawei-per-here-te-dyte-mund-apple/20%Always2018-11-02 12:18
https://pcworld.al/spotify-ka-87-milion-abonente-me-pagese/20%Always2018-11-02 11:05
https://pcworld.al/vlera-e-apple-bie-poshte-1-trilion-dollareve/20%Always2018-11-02 09:24
https://pcworld.al/me-6-nentor-ictslab-mirepret-maratonen-e-takimeve-creative-and-cultural-industries-and-vocational-skills-organizuar-nga-albanian-skills/20%Always2018-11-02 10:43
https://pcworld.al/freedom-house-liria-ne-internet-vazhdon-te-kufizohet/20%Always2018-11-02 08:27
https://pcworld.al/nga-sot-perdoruesit-mund-te-shperndajne-videot-igtv-ne-historite-e-instagram/20%Always2018-11-01 19:28
https://pcworld.al/tashme-mund-te-shperndani-kenget-e-identifikuara-nga-shazam-ne-instagram-stories/20%Always2018-11-01 19:01
https://pcworld.al/pergatituni-te-shikoni-reklama-ne-whatsapp-stories/20%Always2018-11-01 17:32
https://pcworld.al/hulumtuesit-gjejne-nje-menyre-per-te-shmangur-fjalekalimin-e-iphone-video/20%Always2018-11-01 16:31
https://pcworld.al/twitter-sjell-dy-modele-te-koheshtrirjes-sipas-rendit-kronologjik-dhe-algoritmik/20%Always2018-11-01 14:28
https://pcworld.al/6-keshilla-per-te-rritur-shpejtesine-e-shfletuesit-chrome/20%Always2018-11-01 13:12
https://pcworld.al/pasi-e-quajti-mashtrim-bosi-i-nje-prej-bankave-me-te-medha-ne-bote-thote-se-nuk-i-plas-fare-per-bitcoinin/20%Always2018-11-01 12:11
https://pcworld.al/babai-i-internetit-kerkon-shperberjen-e-gjigandeve-te-teknologjise/20%Always2018-11-01 10:59
https://pcworld.al/google-prezanton-recaptcha-e-cila-nuk-kerkon-nderveprimin-e-perdoruesit/20%Always2018-11-01 10:46
https://pcworld.al/ios-12-arrin-60-adoptim-android-9-pie-vetem-0-1/20%Always2018-11-01 09:24
https://pcworld.al/stafi-i-google-proteston-ne-mbeshtetje-te-grave-te-kompanise/20%Always2018-11-01 08:25