XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/performanca-e-kartave-grafike-te-integruara-do-te-permiresohet-ndjeshem-vitin-e-ardhshem/20%Always2018-12-31 19:06
https://pcworld.al/megabit-mb-dhe-megabajt-mb-ku-ndryshojne/20%Always2018-12-31 14:16
https://pcworld.al/prezantohet-telefoni-buxhetor-huawei-y7-pro-me-ekran-6-26-inc/20%Always2018-12-31 13:45
https://pcworld.al/nokia-9-pureview-me-pese-kamera-detajohet-ne-nje-video-promocionale/20%Always2018-12-31 13:15
https://pcworld.al/kamerat-3d-do-te-ridizajnojne-radikalisht-iphone-e-vitit-te-ardhshem/20%Always2018-12-31 09:11
https://pcworld.al/nje-video-e-huawei-p30-pro-zbulon-kater-kamerat-e-pasme-dhe-5g-ne/20%Always2018-12-31 08:29
https://pcworld.al/testoni-njohurite-tuaja-per-trendet-e-2018-es-me-kuizin-e-google/20%Always2018-12-30 18:54
https://pcworld.al/5g-e-shpjeguar-cdo-gje-qe-duhet-te-dini/20%Always2019-01-02 17:22
https://pcworld.al/sulm-kibernetik-ndaj-gazetave-amerikane/20%Always2018-12-30 16:33
https://pcworld.al/ku-ndryshon-windowsi-32-bit-nga-64-bit/20%Always2019-01-03 14:49
https://pcworld.al/themeluesi-i-oracle-emerohet-anetar-bordi-tek-tesla/20%Always2018-12-29 20:42
https://pcworld.al/google-heq-nje-harte-te-kurdistanit-nga-sherbimi-i-hartave-maps/20%Always2018-12-28 21:08
https://pcworld.al/analistet-ulin-pritshmerite-per-shitjet-e-iphone-xs-max-per-shkak-te-kerkeses-se-dobet/20%Always2018-12-28 20:58
https://pcworld.al/toyota-deshiron-te-vendose-nje-robot-mik-ne-cdo-shtepi/20%Always2018-12-28 17:57
https://pcworld.al/nje-entitet-misterioz-kontrollon-5-te-bitcoin-ne-qarkullim-te-ndara-ne-106-portofole/20%Always2019-01-03 10:51
https://pcworld.al/sony-shton-kapacitetet-e-prodhimit-te-kamerave-3d-pas-rritjes-se-kerkeses/20%Always2018-12-28 15:54
https://pcworld.al/deshtimet-me-te-medha-te-teknologjise-ne-2018-en/20%Always2019-02-04 16:03
https://pcworld.al/dizajni-i-ri-i-instagram-shkakton-kritika-te-shumta/20%Always2018-12-28 11:02
https://pcworld.al/apple-do-te-prodhoje-iphone-x-ne-indi-nga-viti-i-ardhshem/20%Always2018-12-28 08:50
https://pcworld.al/televizoret-inteligjente-te-samsung-ne-2019-en-do-te-aksesojne-kompjuterin-tuaj-nga-distanca/20%Always2018-12-28 08:38
https://pcworld.al/facebook-eksperimenton-me-reklamat-e-kerkimit-vihet-ne-kurs-perplasjeje-me-google/20%Always2019-01-03 11:17
https://pcworld.al/5-mite-te-bluetooth-qe-duhet-ti-injoroni/20%Always2018-12-27 19:39
https://pcworld.al/16-vjecari-injekton-biblen-dhe-kuranin-ne-adn-ne-e-tij/20%Always2019-01-03 11:15
https://pcworld.al/te-ardhurat-e-huawei-per-2018-en-shenojne-rekord/20%Always2019-01-04 23:19
https://pcworld.al/instagram-publikon-gabimisht-stilin-e-ri-te-navigimit/20%Always2019-01-03 11:09
https://pcworld.al/tesla-do-te-mbuloje-100-te-evropes-me-stacione-karikimi-per-makinat-elektrike/20%Always2018-12-27 14:34
https://pcworld.al/android-9-pie-mberrin-ne-oneplus-5-dhe-5t/20%Always2019-01-03 11:17
https://pcworld.al/komisionerja-evropiane-per-konkurrencen-tha-se-abuzimi-me-te-dhenat-ka-treguar-anen-e-erret-te-teknologjise/20%Always2018-12-27 13:08
https://pcworld.al/pse-duhet-perdorni-nje-menaxher-fjalekalimesh/20%Always2019-01-03 11:22
https://pcworld.al/largimi-i-80-te-fuqise-punetore-te-bitmain-eshte-lajm-i-keq-per-bitcoin-cash-dhe-litecoin/20%Always2018-12-27 09:32
https://pcworld.al/india-mund-te-legalizoje-kriptomonedhat/20%Always2018-12-26 18:09
https://pcworld.al/celularet-nuk-shkaktojne-tumor-ne-tru-thote-nje-studim/20%Always2018-12-26 17:53
https://pcworld.al/doni-te-fshini-instagram-ja-sesi-te-shkarkoni-fotot/20%Always2019-01-03 11:25
https://pcworld.al/bankat-e-wall-street-po-terhiqen-nga-kriptomonedhat-tremben-nga-renia-e-cmimeve/20%Always2018-12-26 13:19
https://pcworld.al/google-canvas-eshte-nje-aplikacion-vizatimi-dhe-shenimesh/20%Always2018-12-26 13:05
https://pcworld.al/mbi-300-startupe-blockchain-jane-mbyllur-gjate-2018-es-ne-britani/20%Always2018-12-26 09:22
https://pcworld.al/policia-britanike-heq-pajisjet-e-huawei-nga-sistemet-e-komunikimit/20%Always2018-12-26 08:51
https://pcworld.al/facebook-ka-tentuar-blerjen-e-snapchat-edhe-ne-2016-en/20%Always2018-12-25 20:17
https://pcworld.al/samsung-ka-shitur-me-shume-telefone-ne-nente-muajt-e-pare-sesa-ka-shitur-huawei-gjate-gjithe-vitit/20%Always2018-12-25 18:33
https://pcworld.al/ios-12-1-2-le-shume-perdorues-pa-sinjal-celular/20%Always2018-12-25 17:33
https://pcworld.al/aplikacioni-google-duo-arrin-ne-1-miliarde-shkarkime/20%Always2018-12-25 16:55
https://pcworld.al/shqiperia-dhe-kosova-nder-vendet-me-koston-me-te-ulet-per-germimin-e-bitcoin-ne-evrope/20%Always2018-12-25 15:00
https://pcworld.al/5-trendet-kryesore-te-smartfoneve-ne-2019-en/20%Always2018-12-25 13:02
https://pcworld.al/samsung-publikon-axhenden-e-perditesimeve-ne-android-9-pie/20%Always2018-12-25 12:18
https://pcworld.al/gjigandi-kinez-i-germimit-te-monedhave-kriptografike-bitmain-shkurton-gjysmen-e-fuqise-punetore/20%Always2018-12-25 09:27
https://pcworld.al/ky-eshte-telefoni-i-pare-ne-bote-me-5g/20%Always2018-12-25 09:18
https://pcworld.al/digitalb-lufte-kunder-piraterise-televizive/20%Always2018-12-24 20:56
https://pcworld.al/wechat-behet-aplikacioni-i-radhes-qe-kopjon-historite-e-snapchat/20%Always2018-12-24 20:25
https://pcworld.al/pas-maceve-snapchat-lancon-lentet-per-qente/20%Always2018-12-24 17:34
https://pcworld.al/shitet-gjigandi-i-hostimit-one-com/20%Always2018-12-24 20:15
https://pcworld.al/xiaomi-mi-play-eshte-nje-telefon-buxhetor-me-notch/20%Always2018-12-24 17:08
https://pcworld.al/monitori-i-lojerave-monster-38-inc-i-lg-pergatitet-per-ces-2019/20%Always2018-12-24 15:19
https://pcworld.al/coinbase-shtrin-aktivitetin-edhe-ne-gjashte-vende-te-tjera-evropiane/20%Always2018-12-24 14:58
https://pcworld.al/shansi-i-fundit-per-te-nderruar-baterine-e-iphone-6-per-29-dollare-eshte-data-31-dhjetor/20%Always2018-12-24 12:51
https://pcworld.al/pas-8-vitesh-microsoft-do-te-rikthehet-ne-biznesin-e-ueb-kamerave-ne-2019-en/20%Always2018-12-24 10:38
https://pcworld.al/nje-beteje-e-eger-mes-pewdiepie-dhe-nje-kompanie-indiane-ka-nisur-per-kuroren-e-kanalin-me-popullor-ne-youtube/20%Always2018-12-24 10:26
https://pcworld.al/mberrin-android-9-pie-per-galaxy-s9-dhe-s9-plus/20%Always2018-12-24 10:05
https://pcworld.al/huawei-ka-shitur-200-milion-telefone-ne-2018-en/20%Always2018-12-24 09:16
https://pcworld.al/hakeret-kane-gjetur-menyra-per-te-shmangur-verifikimin-me-dy-faktore/20%Always2019-02-15 19:44
https://pcworld.al/galaxy-a10-do-te-jete-telefoni-i-pare-i-samsung-me-skaner-te-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran/20%Always2018-12-23 19:42
https://pcworld.al/operatoret-celulare-publikojne-hartat-e-mbulimit-me-rrjet-2g-3g-dhe-4g/20%Always2018-12-22 15:07
https://pcworld.al/bullgaret-blejne-telekom-albania/20%Always2018-12-21 19:17
https://pcworld.al/galaxy-a8s-me-kamer-frontale-nen-ekran-del-ne-shitje-per-450-dollare/20%Always2018-12-21 17:36
https://pcworld.al/google-pixel-3-eshte-telefoni-android-me-kameren-teke-me-te-mire-ne-bote/20%Always2018-12-21 17:11
https://pcworld.al/intel-ka-krijuar-nje-procesor-monster-me-28-berthama/20%Always2018-12-21 16:59
https://pcworld.al/raport-facebook-duke-punuar-per-krijimin-e-nje-monedhe-dixhitale/20%Always2018-12-21 14:16
https://pcworld.al/apple-publikon-raportin-e-transparences-gjermania-me-numrin-me-te-larte-te-kerkesave-per-informacion/20%Always2018-12-21 14:11
https://pcworld.al/projektori-i-lg-se-qe-mund-te-pasqyroje-pamje-120-inc-nga-17-cm-largesi/20%Always2018-12-21 09:36
https://pcworld.al/fbi-ja-akuzon-dy-kineze-per-hakimin-e-dhjetera-kompanive-dhe-agjencive-shteterore-ne-perendim/20%Always2018-12-21 09:27
https://pcworld.al/fbi-konfiskon-domainet-e-15-sajteve-ddos-me-pagese/20%Always2018-12-21 09:06
https://pcworld.al/televizoret-samsung-do-te-vine-me-bixby-dhe-google-assistant-ne-2019-en/20%Always2018-12-21 08:57
https://pcworld.al/twitter-rikthen-rendin-kronologjik-te-cicerimave/20%Always2018-12-20 19:52
https://pcworld.al/huawei-publikoi-android-9-pie-per-10-modele-telefonesh/20%Always2018-12-20 19:46
https://pcworld.al/pergjate-2018-es-ka-pasur-113-miliarde-shkarkime-aplikacionesh-dhe-lojerash/20%Always2018-12-20 20:54
https://pcworld.al/bitcoin-kapercen-kufirin-e-4000-dollareve-per-here-te-pare-pas-dy-javesh/20%Always2018-12-20 17:44
https://pcworld.al/apple-detyrohet-te-nderprese-shitjet-e-disa-modeleve-te-iphone-ne-gjermani/20%Always2018-12-20 17:44
https://pcworld.al/me-whatsapp-tashme-mund-te-kryeni-video-thirrje-ne-grup/20%Always2018-12-20 17:43
https://pcworld.al/new-york-times-facebook-ka-ndare-me-partneret-mesazhet-private-te-perdoruesve/20%Always2018-12-20 14:03
https://pcworld.al/microsoft-sjell-nje-aplikacion-office-per-windows-10-nje-hub-per-cdo-version-te-suites-office/20%Always2018-12-20 14:00
https://pcworld.al/apple-disa-ipad-pro-mund-te-perkulen-por-eshte-normale/20%Always2018-12-20 13:54
https://pcworld.al/epoka-e-arte-e-iphone-po-mbaron/20%Always2018-12-20 10:18
https://pcworld.al/franca-nuk-u-leshon-pe-aseteve-kriptografike/20%Always2018-12-20 09:11
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-padisin-facebook-per-cambridge-analytica/20%Always2018-12-20 08:57
https://pcworld.al/facebook-ju-gjurmon-edhe-sikur-te-caktivizoni-gps/20%Always2018-12-19 20:03
https://pcworld.al/se-shpejti-perdoruesit-e-windows-10-es-mund-te-hapin-aplikacione-te-panjohura-pa-u-rrezikuar-nga-malueret/20%Always2018-12-19 19:08
https://pcworld.al/lenovo-z5-pro-gt-eshte-nje-telefon-me-shine-i-pari-me-12gb-ram/20%Always2018-12-19 17:55
https://pcworld.al/huawei-kemi-nenshkruar-25-kontrata-per-teknologjine-5g/20%Always2018-12-19 15:38
https://pcworld.al/gjermani-aprovohet-projekti-i-ndertimit-te-nje-rrjeti-brodband-te-kapacitetit-te-larte-per-gjashte-qytete-te-bavarise/20%Always2018-12-19 14:41
https://pcworld.al/komisioni-evropian-aprovon-blerjen-e-operator-kabllor-ballkanik-united-group-nga-bc-partners/20%Always2018-12-19 13:31
https://pcworld.al/hakeret-kineze-kane-interceptuar-mesazhet-diplomatike-evropiane/20%Always2018-12-19 13:14
https://pcworld.al/gjysma-e-popullsise-se-botes-ka-qene-online-ne-2018-en/20%Always2018-12-19 10:07
https://pcworld.al/agjencia-hapesinore-nasa-eshte-hakuar/20%Always2018-12-19 10:03
https://pcworld.al/qeveria-propozon-keshill-censure-per-median-ne-internet/20%Always2018-12-19 08:38
https://pcworld.al/tastiera-gboard-e-google-funksionon-me-500-gjuhe-te-botes/20%Always2018-12-18 22:12
https://pcworld.al/me-20-dhjetor-ne-startup-grind-tirana-vjen-themeluesja-e-style-lend-lona-alia/20%Always2018-12-18 19:27
https://pcworld.al/teknologjia-e-samsung-do-ti-beje-iphone-t-me-te-mire-dhe-me-te-lire-vitin-e-ardhshem/20%Always2018-12-18 16:05
https://pcworld.al/a-eshte-ekrani-i-iphone-x-me-i-vogel-sesa-reklamon-apple-dy-padi-thone-po/20%Always2018-12-18 15:53
https://pcworld.al/perditesimi-i-tetorit-2018-i-disponueshem-per-te-gjithe-nga-windows-update/20%Always2018-12-18 15:28
https://pcworld.al/sistemi-amerikan-i-mbrojtjes-raketore-nuk-ka-as-mbrojtjen-me-bazike-te-sigurise-kibernetike/20%Always2018-12-18 12:17
https://pcworld.al/roaming-falas-mes-6-vendeve-te-ballkanit-ja-plani/20%Always2018-12-18 09:39
https://pcworld.al/hakeret-godasin-the-wall-street-journal-ne-mbeshtetje-te-pewdiepie/20%Always2018-12-18 09:33
https://pcworld.al/lenovo-prezantoi-laptopet-e-pare-me-procesoret-intel-te-gjenerates-se-8-te/20%Always2018-12-18 09:23
https://pcworld.al/shazam-tashme-i-gatshem-per-tu-perdorur-pa-reklama/20%Always2018-12-18 09:12
https://pcworld.al/samsung-dhe-lg-lancojne-telefonet-e-pare-5g-ne-mars-raportojne-mediat-koreane/20%Always2018-12-17 21:44
https://pcworld.al/publikohet-lista-ja-fjalekalimet-me-te-keqija-te-2018-es/20%Always2018-12-17 19:08
https://pcworld.al/google-investon-1-miliarde-dollare-per-hapjen-e-nje-kampusi-te-ri/20%Always2018-12-17 19:21
https://pcworld.al/drejtoria-e-pergjithshme-e-tatimeve-aktivitetet-ne-fushen-e-it-se-do-te-paguajne-5-tatim-fitimi/20%Always2018-12-17 16:49
https://pcworld.al/shkenca-ja-kushtet-e-be-se-per-integrimin/20%Always2018-12-17 16:42
https://pcworld.al/aplikacioni-messenger-vjen-me-dy-formate-te-reja-boomerang-dhe-selfie/20%Always2018-12-17 14:20
https://pcworld.al/bie-besueshmeria-te-facebook-40-e-perdoruesve-frikesohen-per-informacionet-e-tyre-personale/20%Always2018-12-17 12:05
https://pcworld.al/kush-jane-vendet-me-internetin-celular-me-te-shpejte-ne-bote/20%Always2019-01-03 18:16
https://pcworld.al/huawei-prezanton-telefonin-me-kamer-ne-mes-te-ekranit/20%Always2018-12-17 09:13
https://pcworld.al/gjendet-i-vdekur-ne-banesen-e-tij-bashkethemeluesi-i-hq-trivia-dhe-vine/20%Always2018-12-17 09:15
https://pcworld.al/rrjetet-5g-do-te-kerkojne-karta-te-reja-sim/20%Always2018-12-16 17:09
https://pcworld.al/deutsche-telekom-dhe-orange-i-bashkohen-skeptikeve-te-huawei/20%Always2018-12-15 15:26
https://pcworld.al/skandali-i-radhes-i-privatesise-facebook-ekspozon-fotot-e-6-8-milion-perdoruesve/20%Always2018-12-15 15:11
https://pcworld.al/akep-masa-konkrete-ne-funksion-te-konkurrences-efektive/20%Always2018-12-15 14:32
https://pcworld.al/shitje-e-iphone-per-vitin-e-ardhshem-analisti-i-shquar-parashikon-nje-2019-te-veshtire-per-apple/20%Always2018-12-14 15:11
https://pcworld.al/konami-lancon-nje-version-falas-te-pes-2019/20%Always2018-12-14 13:03
https://pcworld.al/kercenim-me-bombe-permes-e-mail-it-hakeret-kerkojne-20-mije-dollare-bitcoin/20%Always2018-12-14 09:45
https://pcworld.al/youtube-ka-fshire-58-milion-video-gjate-tre-mujorit-te-trete-te-vitit/20%Always2018-12-14 09:16
https://pcworld.al/raport-samsung-galaxy-s10-ta-do-te-kushtoje-1765-dollare/20%Always2018-12-13 21:45
https://pcworld.al/kenga-e-justin-bieber-nuk-eshte-me-videoja-me-e-papelqyer-ne-youtube/20%Always2018-12-13 20:02
https://pcworld.al/facebook-watch-arrin-ne-400-milion-perdorues/20%Always2018-12-13 19:46
https://pcworld.al/vodafone-dhe-tim-lancojne-5g-ne-itali/20%Always2018-12-13 17:55
https://pcworld.al/pse-duhet-ta-fshini-menjehere-facebook-un/20%Always2018-12-13 17:57
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-heton-blerjen-e-liberty-global-nga-vodafone/20%Always2018-12-13 14:00
https://pcworld.al/samsung-perditeson-laptopin-2n1-notebook-9-pen/20%Always2018-12-13 14:10
https://pcworld.al/apple-do-te-investoje-kampusin-e-dyte-ne-shba-me-vlere-1-miliarde-dollare/20%Always2018-12-13 10:26
https://pcworld.al/opera-lancon-nje-portofol-kriptomonedhash/20%Always2018-12-13 10:08
https://pcworld.al/tesla-kerkon-167-milion-dollare-nga-nje-punonjes-i-cili-e-sabotoi/20%Always2018-12-13 09:34
https://pcworld.al/intel-prezanton-dizajnin-e-ri-revolucionar-te-cipeve-3d/20%Always2018-12-12 22:27
https://pcworld.al/inteligjenca-artificiale-ky-vend-ka-rritur-kerkimin-me-400-ne-kete-fushe/20%Always2018-12-12 22:18
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-lg-gram-vine-me-procesore-te-gjenerates-se-8-te/20%Always2018-12-12 21:58
https://pcworld.al/cfare-u-kerkua-me-se-shumti-ne-google-ne-2018-en/20%Always2018-12-13 09:36
https://pcworld.al/ndahet-nga-jeta-shkencetarja-e-cila-ndertoi-procesorin-e-pare-kompjuterik-ne-bote/20%Always2018-12-12 19:06
https://pcworld.al/nje-mbyllje-e-suksesshme-e-nje-fillimi-te-ri/20%Always2018-12-12 15:55
https://pcworld.al/nje-problem-ne-sistemet-e-microsoft-e-bente-te-lehte-hakimin-e-llogarive-office/20%Always2018-12-12 12:59
https://pcworld.al/kongresmeni-pyeti-ekzekutivin-e-google-a-e-di-google-kur-une-nderroj-karrige-ne-kongres/20%Always2018-12-12 10:36
https://pcworld.al/lirohet-vajza-e-themeluesit-te-huawei/20%Always2018-12-12 08:46
https://pcworld.al/asistenti-virtual-i-samsung-bixby-fiton-pese-gjuhe-te-reja/20%Always2018-12-12 08:36
https://pcworld.al/rrezohen-pretendimet-se-apple-dhe-amazon-jane-hakuar-nga-kina/20%Always2018-12-11 21:23
https://pcworld.al/firefox-64-permireson-perdorimin-e-tabeve-dhe-shtojcave/20%Always2018-12-11 21:05
https://pcworld.al/shefi-i-mozilla-kalimi-i-microsoft-ne-chrome-nje-lajm-shume-i-keq/20%Always2018-12-11 18:57
https://pcworld.al/instagram-tani-mund-te-dergoni-mesazhe-zanore-ne-mesazhet-direkte/20%Always2019-01-05 10:50
https://pcworld.al/oneplus-6t-mclaren-vjen-me-10gb-ram/20%Always2018-12-11 17:17
https://pcworld.al/google-zbulon-tjeter-problem-sigurie-ne-google/20%Always2018-12-11 12:07
https://pcworld.al/apple-pay-mberrin-ne-gjermani/20%Always2018-12-11 11:06
https://pcworld.al/kina-ndalon-shitjet-e-apple-iphone-pas-padise-se-qualcomm/20%Always2018-12-11 07:54
https://pcworld.al/microsoft-teams-po-rritet-me-shpejtesi/20%Always2018-12-11 07:48
https://pcworld.al/google-i-jep-lamtumiren-telefoneve-me-android-ice-cream-sandwich/20%Always2018-12-10 16:14
https://pcworld.al/a-duhet-te-kaloni-ne-wordpress-5-0/20%Always2018-12-10 15:57
https://pcworld.al/shfletuesi-i-ri-i-microsoft-do-te-funksionoje-me-shtojcat-e-chrome/20%Always2018-12-10 15:42
https://pcworld.al/samsung-galaxy-a8-eshte-telefoni-i-pare-i-kompanise-me-ekranin-infinity-o/20%Always2018-12-10 15:41
https://pcworld.al/akep-do-mbylle-portalet-me-kerkese-te-ama/20%Always2018-12-10 14:47
https://pcworld.al/shfaqet-nje-model-lite-i-pixel-3xl/20%Always2018-12-10 12:37
https://pcworld.al/coinbase-ka-ne-plan-te-shtoje-30-monedha-te-reja/20%Always2018-12-10 12:27
https://pcworld.al/huawei-prezanton-telefonin-e-pare-me-kamer-48-megapiksel/20%Always2018-12-10 15:44
https://pcworld.al/kina-shpreh-pakenaqesi-ambasadorit-amerikan-per-arrestimin-shefes-huaweit/20%Always2018-12-10 12:01
https://pcworld.al/telefonet-me-kamera-48-megapiksel-do-te-pushtojne-tregun/20%Always2018-12-10 10:28
https://pcworld.al/microsoft-albania-swisscontact-dhe-ictslab-mbyllin-suksesshem-hour-of-code/20%Always2018-12-09 18:28
https://pcworld.al/serbia-sulm-kibernetik-ndaj-trupave-diplomatike-ne-kosove/20%Always2018-12-08 10:01
https://pcworld.al/30-shkurtesa-per-nje-shfletim-me-te-shpejte-ne-google-chrome/20%Always2018-12-07 16:18
https://pcworld.al/publikohen-imazhe-jozyrtare-te-galaxy-s10-bie-ne-sy-ekrani-i-ri-infinity-o/20%Always2018-12-07 15:25
https://pcworld.al/bitcoin-bie-me-11-nen-3400-dollare/20%Always2018-12-07 14:32
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-shpreh-shqetesim-per-huawei-dhe-kompanite-kineze/20%Always2018-12-07 14:32
https://pcworld.al/microsoft-konfirmon-zerat-e-zevendesimit-te-edge-me-nje-shfletues-te-bazuar-ne-chrome/20%Always2018-12-07 11:00
https://pcworld.al/miliona-perdorues-ngelen-pa-rrjet-celular-diten-e-djeshme/20%Always2018-12-07 10:51
https://pcworld.al/debuton-wordpres-5-0-me-editorin-e-ri-gutenberg/20%Always2018-12-07 10:40
https://pcworld.al/edhe-japonia-ndalon-blerjen-e-pajisjeve-te-telekomunikacionit-te-huawei/20%Always2018-12-07 09:01
https://pcworld.al/arrestohet-ne-kanada-bija-e-themeluesit-te-huawei/20%Always2018-12-06 18:20
https://pcworld.al/bullgaret-e-vivacom-ne-negociata-me-ote-per-blerjen-e-telekom-albania/20%Always2018-12-06 17:57
https://pcworld.al/konsumatoret-e-coinbase-mund-te-terheqin-parate-e-tyre-permes-paypal/20%Always2018-12-06 17:49
https://pcworld.al/njihuni-me-youtuberin-7-vjecar-i-cili-fitoi-22-milion-dollare-vitin-e-kaluar/20%Always2018-12-06 17:08
https://pcworld.al/autoritetet-amerikane-gati-planin-per-gjurmimin-e-transaksioneve-ne-kriptomonedha/20%Always2018-12-06 17:19
https://pcworld.al/derivatet-e-bitcoin-qe-vjet-kushtonin-1-milion-dollare-se-shpejti-do-te-jene-te-pavlera/20%Always2018-12-06 17:20
https://pcworld.al/rritet-krimi-kibernetik-ne-shqiperi-thote-raporti/20%Always2018-12-06 12:31
https://pcworld.al/messenger-lite-pasurohet-me-gif-te-animuara-dhe-opsione-vizuale/20%Always2018-12-06 12:28
https://pcworld.al/google-do-te-mbylle-aplikacionin-allo/20%Always2018-12-06 09:18
https://pcworld.al/franca-do-te-implementoje-taksen-dixhitale-edhe-sikur-evropa-te-mos-beje/20%Always2018-12-06 08:54
https://pcworld.al/nokia-prezanton-telefonin-premium-me-kosto-te-perballueshme-nokia-8-1/20%Always2018-12-05 19:21
https://pcworld.al/prodhuesi-kinez-sfidon-samsung-dhe-sony-premton-nje-telefon-me-kamer-48-megapiksel/20%Always2018-12-05 16:24
https://pcworld.al/microsoft-ridizajnon-aplikacionin-outlook-ne-ios/20%Always2018-12-05 15:48
https://pcworld.al/teknologjia-ultrasonike-do-ti-beje-skaneret-e-shenjave-te-gishterinjve-nen-ekran-me-te-sakte-dhe-shpejte/20%Always2018-12-05 15:37
https://pcworld.al/kuba-per-here-te-pare-ofron-internet-3g-per-qytetaret-por-shume-pak-mund-te-perballojne-koston/20%Always2018-12-05 15:12
https://pcworld.al/google-rus-lancon-nje-smartfon/20%Always2018-12-05 14:59
https://pcworld.al/chrome-71-permireson-bllokuesin-e-reklamave/20%Always2018-12-05 12:51
https://pcworld.al/samsung-mashtron-me-kameren-e-galaxy-a8-star-duke-perdorur-nje-foto-te-realizuar-me-dslr/20%Always2018-12-05 12:20
https://pcworld.al/edhe-telekomi-britanik-refuzon-pajisjet-e-huawei/20%Always2018-12-05 08:29
https://pcworld.al/nvidia-prezantoi-zyrtarisht-karten-e-saj-grafike-me-te-fuqishme-titan-rtx/20%Always2018-12-04 20:49
https://pcworld.al/audi-do-te-investoje-14-miliarde-euro-per-makinat-autonome/20%Always2018-12-04 16:51
https://pcworld.al/tumblr-ndalon-te-gjitha-permbajtjet-pornografike/20%Always2018-12-04 16:45
https://pcworld.al/samsung-publikon-ne-twitter-duke-perdorur-nje-apple-iphone/20%Always2018-12-04 15:44
https://pcworld.al/rrezohet-plani-i-bashkimit-evropian-per-taksimin-e-kompanive-dixhitale-si-google-dhe-facebook/20%Always2018-12-04 15:33
https://pcworld.al/australia-miraton-ligjin-i-cili-do-te-dekriptoje-bisedat-private/20%Always2018-12-04 15:15
https://pcworld.al/kufjet-airpods-me-karikim-wireless-pritet-te-debutojne-ne-fillim-te-2019-es/20%Always2018-12-04 11:37
https://pcworld.al/cekia-fajeson-rusine-per-sulme-kibernetike/20%Always2018-12-04 10:50
https://pcworld.al/microsoft-braktis-edge-do-te-kaloje-ne-chrome/20%Always2018-12-04 09:09
https://pcworld.al/sulmohet-quora-hakeret-vjedhin-te-dhenat-e-100-milion-perdoruesve/20%Always2018-12-04 08:55
https://pcworld.al/huawei-do-te-prezantoje-me-17-dhjetor-nje-telefon-ma-dizajn-unik-te-kameres-selfie/20%Always2018-12-03 17:03
https://pcworld.al/ridizajnimi-i-ikonave-te-office-vetem-fillimi-te-gjitha-ikonat-e-windows-10-es-do-te-kene-te-njejten-gjuhe-dizajni/20%Always2018-12-03 17:56
https://pcworld.al/hyjne-ne-fuqi-tarifat-e-reja-celulare-pritet-renien-e-cmimeve-te-ofertave/20%Always2018-12-03 15:54
https://pcworld.al/samsung-konfirmon-telefonin-e-pare-5g-brenda-gjashte-mujorit-te-pare-te-2019-es/20%Always2018-12-03 14:39
https://pcworld.al/google-publikon-listen-e-aplikacioneve-lojerave-shfaqjeve-televizive-dhe-filmave-me-popullore/20%Always2018-12-03 11:43
https://pcworld.al/apple-do-te-prese-deri-ne-2020-en-perpara-se-te-shese-nje-iphone-me-5g/20%Always2018-12-03 11:33
https://pcworld.al/me-mbeshtetjen-e-ictslab-microsoft-albania-dhe-swisscontact-sjellin-hour-of-code-ne-tirane/20%Always2018-12-03 10:11
https://pcworld.al/edhe-microsoft-po-punon-me-nje-telefon-me-ekran-qe-paloset/20%Always2018-12-03 09:36
https://pcworld.al/instagram-lejon-perdoruesit-te-postojne-fotografi-vetem-per-miqte-e-ngushte/20%Always2018-12-02 14:28
https://pcworld.al/samiti-i-g20-es-diskuton-rregullimin-dhe-taksimin-e-kriptomonedhave/20%Always2018-12-02 13:39
https://pcworld.al/microsoft-kalon-apple-per-nga-vlera-e-tregut/20%Always2018-12-01 19:41
https://pcworld.al/per-here-te-pare-autoritetet-amerikane-saksionojne-adresa-bitcoin/20%Always2018-12-01 18:04