XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/reklama-prekese-e-super-bowl-e-microsoft/20%Always2019-01-31 21:20
https://pcworld.al/iphone-t-e-2020-do-te-kene-kamera-unike/20%Always2019-01-31 21:38
https://pcworld.al/a-eshte-ky-dizajni-final-i-galaxy-s10/20%Always2019-01-31 17:24
https://pcworld.al/edhe-dy-kompani-te-medha-ne-vala/20%Always2019-01-31 15:40
https://pcworld.al/me-2-prill-afati-i-fundit-i-mbylljes-se-aplikacionit-famekeq-te-google/20%Always2019-01-31 13:47
https://pcworld.al/hakeret-ruse-kane-synuar-te-diskreditojne-hetimet-ne-shba/20%Always2019-01-31 12:39
https://pcworld.al/financat-e-facebook-nuk-pyesin-per-skandale/20%Always2019-01-31 11:15
https://pcworld.al/si-facebook-edhe-google-ka-nje-aplikacion-te-grumbullon-te-dhena/20%Always2019-01-31 13:49
https://pcworld.al/ict-awards-ne-vitin-e-shtate-ne-kerkim-te-gjurmeve-inovatore/20%Always2019-01-31 19:12
https://pcworld.al/pas-apple-edhe-samsung-vuan/20%Always2019-01-31 08:21
https://pcworld.al/chrome-72-nuk-ndryshon-shume-nga-paraardhesi/20%Always2019-02-05 11:03
https://pcworld.al/shitjet-e-smartfoneve-bien-por-jo-per-te-gjithe-prodhuesit/20%Always2019-01-30 20:56
https://pcworld.al/cfare-nuk-shkoi-me-facetime/20%Always2019-01-30 18:56
https://pcworld.al/gmail-per-telefonet-ka-nje-fytyre-te-re/20%Always2019-01-30 16:54
https://pcworld.al/masat-qe-mori-apple-per-te-shpetuar-iphone/20%Always2019-01-30 19:25
https://pcworld.al/facebook-nuk-kursen-as-13-vjecaret/20%Always2019-02-01 09:06
https://pcworld.al/ja-sa-iphone-ka-shitur-apple-ne-fund-te-2018-es/20%Always2019-01-30 15:01
https://pcworld.al/ndryshe-nga-iphone-apple-music-po-shkelqen/20%Always2019-01-30 12:37
https://pcworld.al/memoria-e-re-samsung-dergon-smartfonet-ne-nivelin-e-laptopeve/20%Always2019-01-30 11:37
https://pcworld.al/ja-sesi-huawei-vodhi-sekretet-tregtare-te-operatorit-amerikan/20%Always2019-01-30 09:21
https://pcworld.al/apple-iphone-ka-marre-fund/20%Always2019-01-30 08:15
https://pcworld.al/slack-po-shnderrohet-ne-nje-hit/20%Always2019-01-29 21:03
https://pcworld.al/ja-sa-milione-u-vodhen-ne-kriptomonedha-gjate-2018/20%Always2019-01-29 18:00
https://pcworld.al/firefox-65-sjell-opsione-te-domosdoshme/20%Always2019-01-29 17:28
https://pcworld.al/programi-i-google-qe-do-te-mbroje-politikanet-evropiane/20%Always2019-01-29 17:28
https://pcworld.al/televizoret-8k-do-te-behen-me-mire-fale-samsung/20%Always2019-01-29 14:28
https://pcworld.al/si-facebook-do-te-shpetoje-zgjedhjet-ne-evrope/20%Always2019-01-29 13:43
https://pcworld.al/shba-nuk-kursen-akuza-ndaj-gjigantit-kinez-huawei/20%Always2019-01-29 12:26
https://pcworld.al/nvidia-ne-veshtiresi-financiare/20%Always2019-01-29 11:32
https://pcworld.al/facetime-ka-nje-problem-serioz-qe-duhet-ta-dini/20%Always2019-01-29 09:25
https://pcworld.al/ja-koncepti-i-intel-per-telefonin-me-ekran-qe-paloset/20%Always2019-01-29 09:15
https://pcworld.al/nderprerja-e-pazakonte-qe-perjetuan-perdoruesit-e-instagram/20%Always2019-01-29 08:15
https://pcworld.al/jo-te-gjithe-jane-te-kenaqur-me-planin-shkrirjes-se-aplikacioneve-te-facebook/20%Always2019-01-28 21:17
https://pcworld.al/app-store-nje-makineri-parash-ja-sa-fituan-zhvilluesit-ne-2018/20%Always2019-01-28 19:30
https://pcworld.al/startup-grind-tirana-e-fillon-vitin-me-ftuarin-artan-hoxha/20%Always2019-01-28 17:21
https://pcworld.al/nje-detaj-i-cili-do-ti-beje-kamerat-e-telefoneve-samsung-brilante/20%Always2019-01-28 16:19
https://pcworld.al/teknologjia-e-njohjes-se-fytyres-ne-android-do-behet-po-aq-e-avancuar-sa-face-id/20%Always2019-01-28 14:56
https://pcworld.al/hakeret-e-iranit-trembin-evropen/20%Always2019-01-28 13:36
https://pcworld.al/apple-mac-sot-eshte-35-vjec/20%Always2019-01-28 11:36
https://pcworld.al/pixel-3-shkaterron-kameren-e-iphone-xs/20%Always2019-01-28 09:04
https://pcworld.al/nje-arsye-me-teper-per-te-blere-produkte-te-samsung/20%Always2019-01-28 11:11
https://pcworld.al/cila-platforme-e-video-lojerave-eshte-me-popullore/20%Always2019-01-28 11:22
https://pcworld.al/investimi-i-ri-i-bill-gates-nuk-eshte-ne-teknologji/20%Always2019-01-27 22:03
https://pcworld.al/arsyeja-pse-mesazhet-e-instagram-tashme-jane-me-te-sigurta/20%Always2019-01-27 19:50
https://pcworld.al/njihuni-me-telefonin-e-dyte-me-kamer-nen-ekran-te-samsung/20%Always2019-01-27 19:37
https://pcworld.al/lajme-te-keqija-per-permbajtjet-provokative-youtube-ndryshon-politikat/20%Always2019-01-27 09:30
https://pcworld.al/a-mund-te-jete-ky-fillimi-i-fundit-per-whatsapp/20%Always2019-01-26 22:53
https://pcworld.al/laptop-i-asus-qe-ngjan-me-nje-desktop/20%Always2019-01-26 16:26
https://pcworld.al/10-arsye-pse-bitcoin-mund-te-shkoje-drejt-zeros/20%Always2019-01-26 10:28
https://pcworld.al/portat-dhe-butonet-per-kete-telefon-koncept-jane-te-panevojshem/20%Always2019-01-25 20:20
https://pcworld.al/nje-perdorues-i-whatsapp-se-shpejti-mund-ti-dergoje-mesazh-nje-perdoruesi-te-facebook/20%Always2019-01-25 17:13
https://pcworld.al/ministria-e-tregtise-dhe-industrise-zgjedh-telekomin-e-kosoves/20%Always2019-02-22 13:43
https://pcworld.al/nje-arsye-me-shume-per-ta-pelqyer-twitter/20%Always2019-01-29 10:34
https://pcworld.al/zbulohet-procesori-surprize-i-amd/20%Always2019-01-25 15:17
https://pcworld.al/operatori-i-dyte-celular-me-i-madh-humbet-besimin-tek-huawei/20%Always2019-01-25 14:20
https://pcworld.al/roamingu-vendeve-te-ballkanit-do-te-zerohet/20%Always2019-01-25 17:00
https://pcworld.al/dy-kompani-premtojne-telefonet-e-pare-5g-muajin-e-ardhshem/20%Always2019-01-25 11:07
https://pcworld.al/facebook-mbyll-nje-tjeter-aplikacion/20%Always2019-01-25 10:52
https://pcworld.al/modeli-me-i-shitur-i-iphone-ne-2018-en-nuk-eshte-iphone-xs/20%Always2019-02-05 11:01
https://pcworld.al/autoritetet-spanjolle-bllokojne-aktivitetin-e-fx-trading-corporation/20%Always2019-01-25 09:34
https://pcworld.al/office-365-disponueshem-per-kompjuteret-mac/20%Always2019-01-25 08:13
https://pcworld.al/galaxy-s10-ka-nje-surprize-per-entuziastet-e-kriptomonedhave/20%Always2019-01-24 22:00
https://pcworld.al/vlera-e-monedha-kriptografike-e-paprovuar-thote-nje-prej-bankave-te-medha/20%Always2019-01-24 21:02
https://pcworld.al/office-365/20%Always2019-01-24 20:02
https://pcworld.al/edhe-kostt-me-vala/20%Always2019-02-22 13:42
https://pcworld.al/ja-telefonet-nokia-dhe-datat-kur-do-te-marrin-android-9-pie/20%Always2019-01-24 17:40
https://pcworld.al/mbyllen-1500-faqe-bastesh-online/20%Always2019-01-24 16:50
https://pcworld.al/pas-telekom-albania-grupi-grek-mohon-zerat-per-shitjen-e-telekom-rumania/20%Always2019-01-24 15:32
https://pcworld.al/bursa-kriptografike-cryptopia-dyshohet-se-ka-vjedhur-16-milione-dollare/20%Always2019-01-24 17:41
https://pcworld.al/nje-tjeter-dite-nje-tjeter-foto-e-telefoneve-galaxy-s10/20%Always2019-01-24 13:28
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-kerkon-shpetimin-te-privatizimi/20%Always2019-01-24 10:47
https://pcworld.al/huawei-jep-parashikimin-e-frikshem/20%Always2019-01-24 10:42
https://pcworld.al/shfletuesi-etiketon-sajtet-qe-shperndajne-lajme-te-rreme/20%Always2019-01-24 10:32
https://pcworld.al/plani-i-google-qe-nxjerr-jashte-loje-bllokuesit-e-reklamave/20%Always2019-01-24 09:05
https://pcworld.al/kompanite-teknologjike-shpenzojne-miliona-per-influence-politike/20%Always2019-01-24 08:16
https://pcworld.al/kush-qendron-pas-lajmeve-te-rreme-ne-maqedoni/20%Always2019-01-23 22:34
https://pcworld.al/kostoja-e-ssd-sot-me-e-perballueshme-fale-samsung/20%Always2019-01-23 17:31
https://pcworld.al/futbollisti-i-famshem-mbyll-twitter-dhe-instagram/20%Always2019-01-23 16:47
https://pcworld.al/ekran-te-tille-laptopi-nuk-e-keni-pare-me-pare/20%Always2019-01-23 15:54
https://pcworld.al/nje-kompani-kineze-ka-ndertuar-nje-smartfon-pa-porta/20%Always2019-01-23 14:09
https://pcworld.al/a-kufizon-instagram-shtrirjen-e-postimeve/20%Always2019-01-23 10:46
https://pcworld.al/telekomi-kosoves-dhe-ministria-punes-dhe-mireqenies-sociale-nenshkruan-marreveshje-per-vazhdimin-e-ofrimit-te-sherbimeve-te-telekomunikacionit/20%Always2019-02-22 13:42
https://pcworld.al/kater-kompani-kane-shprehur-interes-per-telekomin-e-kosoves/20%Always2019-01-23 11:29
https://pcworld.al/gjuha-e-programimit-qe-u-meson-femijeve-te-verber-te-kodojne/20%Always2019-01-23 10:20
https://pcworld.al/telefoni-me-ekran-qe-paloset-i-xiaomi-ben-nje-gje-te-pazakonte/20%Always2019-01-23 10:24
https://pcworld.al/google-mbyll-sherbimin-dhe-aplikacionin-e-radhes/20%Always2019-01-23 08:19
https://pcworld.al/mberrin-perditesimi-i-pare-i-ios-per-2019-ja-ndryshimet/20%Always2019-01-22 21:29
https://pcworld.al/aplikacioni-popullor-i-komunikimit-gjysem-ore-jashte-funksioni/20%Always2019-01-22 20:39
https://pcworld.al/telegram-perseri-ndryshon-limitin-e-grupeve/20%Always2019-01-22 17:25
https://pcworld.al/smartfoni-me-kameren-selfie-me-te-mire-ne-bote-zyrtarisht-ka-nje-emer/20%Always2019-01-22 17:06
https://pcworld.al/apple-merr-vendimin-e-papritur-per-iphone/20%Always2019-01-22 16:14
https://pcworld.al/telefoni-i-shumepritur-galaxy-s10-ka-nje-surprize-me-ekranin/20%Always2019-01-22 11:23
https://pcworld.al/ne-korrik-google-chrome-vjen-me-opsionin-e-shume-kerkuar/20%Always2019-01-22 10:57
https://pcworld.al/kjo-eshte-makina-e-pare-elektrike-per-masat-qe-do-te-vije-ne-evrope/20%Always2019-01-22 10:15
https://pcworld.al/ja-sesi-te-publikoni-ne-instagram-nga-nje-kompjuter-windows-dhe-mac/20%Always2019-01-22 16:44
https://pcworld.al/mashtrimi-rritet-ndjeshem-ne-internet/20%Always2019-01-22 08:50
https://pcworld.al/ja-sa-do-te-kushtoje-modeli-me-i-shtrenjte-i-galaxy-s10/20%Always2019-01-21 19:23
https://pcworld.al/franca-gjobit-per-nje-arsye-te-forte/20%Always2019-01-22 10:58
https://pcworld.al/google-maps-sjell-funksionin-e-shumepritur/20%Always2019-01-23 18:44
https://pcworld.al/whatsapp-thote-se-po-lufton-lajmet-e-rreme-por-perdoruesve-u-vendos-keto-kufizime/20%Always2019-01-21 14:41
https://pcworld.al/ja-detajet-qe-zbulon-nje-foto-e-tre-modeleve-te-galaxy-s10/20%Always2019-01-21 12:54
https://pcworld.al/loja-popullore-qe-po-perdoret-per-pastrimin-e-parave/20%Always2019-01-21 10:17
https://pcworld.al/funksioni-i-ri-i-facebook-ne-mbeshtetje-te-kauzave-dhe-komuniteteve/20%Always2019-01-21 10:01
https://pcworld.al/ja-telefonet-samsung-dhe-datat-kur-do-te-marrin-android-9-pie/20%Always2019-01-21 08:54
https://pcworld.al/si-do-te-ndryshoje-5g-ja-jetet-tona/20%Always2019-01-21 10:06
https://pcworld.al/ja-cilin-iphone-ka-vendosur-apple-ta-rishese/20%Always2019-01-20 21:03
https://pcworld.al/20-vite-kane-kaluar-qe-kur-lindi-ky-smartfon-ikonik/20%Always2019-01-20 16:40
https://pcworld.al/realizohet-telefonata-e-pare-ne-rrjetin-5g/20%Always2019-01-19 20:17
https://pcworld.al/nese-keni-nje-telefon-me-kete-sistem-operativ-me-mire-ta-nderroni/20%Always2019-01-19 14:57
https://pcworld.al/pse-kemi-nevoje-per-ipad-mini-te-ri-dhe-kur-do-te-vije/20%Always2019-01-18 17:41
https://pcworld.al/a-eshte-zbuluar-fjalekalimi-juaj-nga-nje-prej-hakimeve-medha-ne-histori/20%Always2019-01-18 17:24
https://pcworld.al/prodhuesi-i-njohur-i-makinave-elektrike-eshte-ne-telashe/20%Always2019-01-18 16:27
https://pcworld.al/a-kane-qene-cicerimat-tuaja-ne-twitter-publike-pa-dijenine-tuaj/20%Always2019-01-18 17:13
https://pcworld.al/pasi-blene-telekom-albania-bullgaret-ne-gare-per-nje-tjeter-operator/20%Always2019-01-18 12:37
https://pcworld.al/ja-vendi-i-radhes-qe-do-te-bojkotoje-huawei/20%Always2019-01-18 12:26
https://pcworld.al/mjafton-logoja-e-nje-marke-mode-qe-nje-pale-kufje-te-kushtojne-700-dollare-me-shume/20%Always2019-01-18 09:58
https://pcworld.al/ja-telefoni-legjendar-qe-do-te-ringjallet-si-nje-smartfon/20%Always2019-01-18 08:34
https://pcworld.al/akep-memorandum-bashkepunimi-me-ishmt/20%Always2019-01-18 08:23
https://pcworld.al/kush-eshte-telefoni-i-lg-qe-do-te-kete-dy-ekrane/20%Always2019-01-17 17:08
https://pcworld.al/ja-cilat-jane-8-gjerat-mbinatyrshme-galaxy-s10x/20%Always2019-01-17 16:39
https://pcworld.al/nga-data-1-gusht-google-play-nuk-do-te-pranoje-disa-lloje-aplikacionesh/20%Always2019-01-17 16:00
https://pcworld.al/posta-e-kosoves-dhe-posta-shqiptare-lehtesojne-shitblerje-online/20%Always2019-01-17 15:43
https://pcworld.al/zbulohet-nje-mega-thyerje-sigurie-ekspozohen-milion-adresa/20%Always2019-01-17 17:34
https://pcworld.al/microsoft-ndan-cortana-kerkimi-me-tekst-ne-windows-10/20%Always2019-01-17 15:46
https://pcworld.al/facebook-duhet-tu-jape-perdoruesve-me-shume-kontroll-mbi-permbajtjet-qe-shohin-shprehen-disa-akademike/20%Always2019-01-17 12:54
https://pcworld.al/mastercard-do-tju-mbroje-nga-tarifimi-pas-periudhes-free-trial/20%Always2019-01-17 10:08
https://pcworld.al/google-vendos-masa-te-ashpra-per-aplikacionet-qe-perdorin-sms-dhe-regjistrin-e-telefonatave/20%Always2019-03-18 13:17
https://pcworld.al/android-q-do-te-kete-nje-desktop-mode/20%Always2019-01-17 08:33
https://pcworld.al/rriten-cmimet-e-g-suite/20%Always2019-01-17 09:50
https://pcworld.al/google-dhe-wordpress-bashkepunojne-per-krijimin-e-nje-platforme-per-publikuesit-e-vegjel/20%Always2019-01-17 10:01
https://pcworld.al/10-profesionet-me-te-kerkuara-ne-teknologji-ne-2019/20%Always2019-01-16 20:27
https://pcworld.al/shtyhet-ethereum-constandinople-zbulohen-probleme-sigurie/20%Always2019-01-16 15:20
https://pcworld.al/ote-konfirmon-shitjen-e-telekom-albania-per-50-milion-euro/20%Always2019-01-16 14:26
https://pcworld.al/nike-prezanton-te-ardhmen-e-atleteve-hi-tech/20%Always2019-01-16 13:59
https://pcworld.al/a-do-te-jete-ky-telefon-apple-iphone-11/20%Always2019-01-16 10:28
https://pcworld.al/dizajni-material-mberrin-edhe-ne-google-docs/20%Always2019-01-16 10:16
https://pcworld.al/youtube-rregulla-te-ashpra-kunder-shakave-te-rrezikshme/20%Always2019-01-16 10:07
https://pcworld.al/rendi-kronologjik-i-postimeve-te-twitter-vjen-edhe-ne-android/20%Always2019-01-16 14:57
https://pcworld.al/apple-nxjerr-ne-shitje-kellefet-me-bateri-per-iphone-xs-xs-max-dhe-xr/20%Always2019-01-16 09:33
https://pcworld.al/nje-veze-thyen-rekordin-e-pelqimeve-ne-instagram/20%Always2019-01-15 19:18
https://pcworld.al/11-milion-perdorues-kane-ndryshuar-baterite-e-iphone/20%Always2019-01-15 17:25
https://pcworld.al/15-fakte-te-cuditshme-qe-duhet-ti-dini-rreth-facebook/20%Always2019-01-15 17:21
https://pcworld.al/kompanite-e-internetit-kabllor-se-shpejti-do-te-mund-te-ofrojne-10gbps/20%Always2019-01-16 15:02
https://pcworld.al/windows-7-do-te-skadoje-pas-365-ditesh/20%Always2019-01-15 15:19
https://pcworld.al/themeluesi-i-huawei-mohon-akuzat-per-bashkepunim-me-kinen/20%Always2019-01-15 14:14
https://pcworld.al/youtube-shton-gjeste-te-reja-navigimi-per-platformat-mobile/20%Always2019-01-15 12:02
https://pcworld.al/kodet-e-huaja-telefonike-ende-operojne-ne-kosove/20%Always2019-01-15 10:47
https://pcworld.al/credit-suisse-parashikon-renie-me-19-te-prodhimit-te-smartfoneve-gjate-2019/20%Always2019-01-15 12:44
https://pcworld.al/ama-shpreh-shqetesim-per-reklamat-e-fshehta-dhe-ato-te-kujdesit-shendetesor/20%Always2019-01-15 08:54
https://pcworld.al/kush-eshte-ransomware-i-cili-grumbulloi-3-7-milion-dollare-ne-pese-muaj/20%Always2019-02-12 16:16
https://pcworld.al/cdo-gje-qe-duhet-te-dini-rreth-perditesimit-constandinople-te-ethereum/20%Always2019-01-14 19:25
https://pcworld.al/bitmain-telashet-shtohen-ndersa-mbyll-zyren-ne-amsterdam/20%Always2019-01-14 14:40
https://pcworld.al/oppo-do-te-prezantoje-nje-telefon-me-kamer-me-zmadhim-optik-10x/20%Always2019-01-14 13:32
https://pcworld.al/firefox-69-do-te-caktivizoje-plotesisht-adobe-flash/20%Always2019-01-14 13:24
https://pcworld.al/tim-cook-fiton-bonusin-me-te-larte-ne-5-vite/20%Always2019-01-14 11:07
https://pcworld.al/biznesi-i-sherbimeve-te-apple-behet-burimi-dyte-i-te-ardhurave-pas-iphone/20%Always2019-01-14 10:29
https://pcworld.al/samsung-lancon-linjen-buxhetore-galaxy-m/20%Always2019-01-14 08:53
https://pcworld.al/nvidia-e-zhgenjyer-nga-kartat-e-reja-grafike-te-amd/20%Always2019-01-13 14:43
https://pcworld.al/candy-crush-lojtaret-kane-shpenzuar-4-2-milion-dollare-ne-dite/20%Always2019-01-13 13:51
https://pcworld.al/apple-ka-hyre-ne-bisedime-me-samsung-per-teknologjine-5g/20%Always2019-01-12 18:52
https://pcworld.al/ama-shtyn-mbylljen-e-transmetimeve-analoge-per-ne-1-shtator-2019/20%Always2019-01-14 14:07
https://pcworld.al/shitjet-e-kompjuterave-vijojne-te-bien-hp-dhe-lenovo-dy-prodhuesit-e-medhenj/20%Always2019-01-11 17:14
https://pcworld.al/mbyllja-e-qeverise-amerikane-dhjetera-uebsajteve-u-skadojne-certifikatat-e-sigurise/20%Always2019-01-11 15:47
https://pcworld.al/arrestohet-nje-punonjes-i-huawei-ne-poloni-akuzohet-per-spiunazh-kibernetik/20%Always2019-01-11 14:21
https://pcworld.al/apple-do-te-qendroje-me-tre-iphone-ne-2019-njeri-me-ekran-lcd/20%Always2019-01-11 12:32
https://pcworld.al/panairi-i-pajisjeve-elektronike-te-konsumit/20%Always2019-01-11 09:44
https://pcworld.al/vlc-media-player-eshte-shkarkuar-mib-3-miliarde-here/20%Always2019-01-11 11:13
https://pcworld.al/radeon-vii-eshte-karta-e-pare-grafike-7-nanometer-e-amd/20%Always2019-01-11 08:56
https://pcworld.al/google-do-te-perktheje-artikujt-e-wikipedia-ne-anglisht/20%Always2019-01-15 10:17
https://pcworld.al/amd-prezantoi-procesorin-e-pare-7-nanometer/20%Always2019-01-10 22:38
https://pcworld.al/galaxy-s10-samsung-jep-daten-e-prezantimit/20%Always2019-01-10 16:44
https://pcworld.al/akep-bllokon-aksesin-ne-disa-faqe-online/20%Always2019-01-10 20:55
https://pcworld.al/windows-10-18312-sjell-opsione-per-menaxhimin-e-diskut-dhe-resetimin/20%Always2019-01-10 16:02
https://pcworld.al/tesla-hap-filial-ne-kine/20%Always2019-01-10 14:48
https://pcworld.al/deutsche-telekom-rrit-kapacitetet-e-internetit-per-2-3-milion-shtepi/20%Always2019-01-10 13:21
https://pcworld.al/e-drejta-per-tu-harruar-nuk-duhet-te-aplikohet-boterisht-thote-gjykata-e-larte-evropiane/20%Always2019-01-10 12:59
https://pcworld.al/qualcomm-thote-se-te-pakten-30-modele-telefonesh-me-5g-do-te-mberrijne-kete-vit/20%Always2019-01-10 10:03
https://pcworld.al/lexar-eshte-kompania-e-pare-qe-shet-nje-karte-sd-1tb/20%Always2019-01-10 09:56
https://pcworld.al/redmi-note-7-eshte-telefoni-i-pare-i-xiaomi-si-marke-me-vete/20%Always2019-01-10 09:48
https://pcworld.al/lg-prezanton-nje-monitor-super-te-gjere-49-inc/20%Always2019-01-10 08:48
https://pcworld.al/me-ssd-e-jashtme-te-sandisk-mund-te-editoni-video-ne-te/20%Always2019-01-09 21:33
https://pcworld.al/teknologjia-e-njohjes-se-fytyres-deshton-ne-42-modele-telefonesh/20%Always2019-01-09 19:28
https://pcworld.al/microsoft-teams-pasurohet-me-tre-funksione-te-reja/20%Always2019-01-09 18:36
https://pcworld.al/kriptomonedhat-tajlanda-licencon-kater-bursa/20%Always2019-01-09 16:48
https://pcworld.al/norvegjia-konsideron-bojkotimin-e-huawei/20%Always2019-01-09 16:15
https://pcworld.al/kek-u-implementon-sherbimet-e-fundit-teknologjike-te-vala-s/20%Always2019-02-22 13:46
https://pcworld.al/sandisk-prezantoi-nje-celes-usb-me-kapacitet-4tb/20%Always2019-01-09 21:35
https://pcworld.al/flexpai-telefoni-i-pare-ne-bote-me-ekran-qe-paloset-eshte-realitet/20%Always2019-01-09 11:35
https://pcworld.al/apple-redukton-prodhimin-e-iphone-xs-xs-max-dhe-xr/20%Always2019-01-09 11:18
https://pcworld.al/hp-perditeson-laptopin-e-lojerave-omen-15/20%Always2019-01-09 08:31
https://pcworld.al/nje-student-fshihet-pas-sulmit-kibernetik-ndaj-politikaneve-gjermane/20%Always2019-01-08 17:11
https://pcworld.al/toshiba-prezantoi-hdd-16tb-per-sipermarrjet/20%Always2019-01-08 17:51
https://pcworld.al/samourai-wallet-portofoli-i-monedhave-kriptografike-detyrohet-nga-google-te-heqe-funksione-sigurie/20%Always2019-01-08 15:59
https://pcworld.al/intel-prezantoi-procesoret-10nm-ice-lake/20%Always2019-01-08 15:44
https://pcworld.al/samsung-paralajmeron-renie-te-ndjeshme-te-te-ardhurave-dhe-fitimit/20%Always2019-01-08 14:21
https://pcworld.al/gmo-do-te-vijoje-biznesin-e-germimit-te-monedhave-kriptografike-mbyll-ate-te-prodhimit-te-harduereve/20%Always2019-01-08 17:50
https://pcworld.al/coinbase-ndalon-transaksionet-ne-ethereum-classic-pas-rishkrimit-te-blockchainit/20%Always2019-01-08 12:08
https://pcworld.al/acer-triton-900-eshte-nje-laptop-monster/20%Always2019-01-08 11:57
https://pcworld.al/pas-5-vitesh-jane-shitur-91-6-milion-playstation-4/20%Always2019-01-08 10:16
https://pcworld.al/call-center-shpresa-te-te-medhate/20%Always2019-01-08 08:50
https://pcworld.al/amazon-rremben-kuroren-e-kompanise-me-me-vlere-bote/20%Always2019-01-07 22:41
https://pcworld.al/optoma-p1-laser-eshte-nje-projektor-4k-per-shtepite/20%Always2019-01-07 20:52
https://pcworld.al/lifimax-perdor-driten-per-te-shperndare-internet-wireless/20%Always2019-01-07 20:41
https://pcworld.al/alienware-m17-eshte-laptopi-me-i-ri-slim-i-lojerave/20%Always2019-01-07 17:56
https://pcworld.al/operatori-amerikan-pretendon-te-nxjerre-treg-smartfone-5g-ne-vere/20%Always2019-01-07 16:38
https://pcworld.al/notebook-odyssey-laptopi-i-ri-i-samsung-noton-ne-ujerat-e-laptopeve-te-lojerave/20%Always2019-01-07 16:27
https://pcworld.al/telekom-srbija-vijon-ekspansionin-blen-dy-operatore/20%Always2019-01-07 13:04
https://pcworld.al/asus-prezanton-tre-monitor-gjigandesk-lojerash/20%Always2019-01-07 12:30
https://pcworld.al/nvidia-rtx-2060-behet-karta-grafike-me-e-lire-e-kompanise/20%Always2019-01-07 10:51
https://pcworld.al/nje-qasje-ndryshe-e-adoleshenteve-me-teknologjine/20%Always2019-01-07 09:20
https://pcworld.al/samsung-prezanton-televizorin-e-se-ardhmes-microled/20%Always2019-01-07 09:14
https://pcworld.al/android-pie-i-disponueshem-per-galaxy-note-9/20%Always2019-01-06 14:36
https://pcworld.al/xiaomi-ka-krijuar-nje-telefon-me-ekran-qe-paloset-tre-here/20%Always2019-01-05 17:06
https://pcworld.al/latitude-7400-eshte-konkurrenti-me-i-ri-i-macbook/20%Always2019-01-05 16:51
https://pcworld.al/zhvilluesit-kryesore-te-ethereum-ne-favor-te-nje-algoritmit-te-ri-me-rezistent-ndaj-asic/20%Always2019-01-05 09:33
https://pcworld.al/cfare-eshte-shtrirja-e-postimeve-ne-facebook-dhe-si-funksionon/20%Always2019-01-04 22:41
https://pcworld.al/huawei-ndeshkon-dy-punonjes-te-cilet-perdornin-iphone/20%Always2019-01-04 21:52
https://pcworld.al/d-link-prezanton-routerin-e-pare-5g-per-shtepite/20%Always2019-01-04 21:43
https://pcworld.al/hakeret-sulmojne-politikanet-gjermane-shpeton-merkel/20%Always2019-01-04 14:07
https://pcworld.al/pewdiepie-vijon-rivaliteti-hakeret-sulmojne-tv-per-ta-mbeshtetur/20%Always2019-01-04 23:18
https://pcworld.al/galaxy-s10-publikohet-fotoja-e-pare-e-qarte-e-telefonit-te-samsung/20%Always2019-01-04 10:28
https://pcworld.al/telekomi-i-kosoves-bedri-istrefi-emerohet-drejtori-i-pergjithshem/20%Always2019-02-22 13:43
https://pcworld.al/app-store-rekord-322-miliarde-dollare-shitje-ne-nje-dite/20%Always2019-02-22 18:36
https://pcworld.al/hakeret-publikojne-te-dhenat-e-qindrave-politikaneve-gjermane/20%Always2019-01-04 09:30
https://pcworld.al/redmi-do-te-shkeputet-nga-xiaomi-si-nje-marke-me-vete/20%Always2019-01-04 09:15
https://pcworld.al/windows-10-versioni-fundit-instaluar-6-6-te-kompjutereve/20%Always2019-01-03 20:03
https://pcworld.al/asus-rt-ax99u-router-me-kapacitet-6gbps/20%Always2019-01-03 17:39
https://pcworld.al/apple-humb-57-miliarde-dollare-brenda-24-oreve/20%Always2019-01-03 17:11
https://pcworld.al/lg-prezanton-televizoret-e-2019-te-paret-me-porta-hdmi-2-1/20%Always2019-01-03 15:14
https://pcworld.al/exynos-auto-v9-eshte-procesori-samsung-per-makinat/20%Always2019-01-03 18:51
https://pcworld.al/ethereum-rritet-me-85-afrohet-perditesimi-constandinople/20%Always2019-01-03 12:36
https://pcworld.al/apple-tremb-investitoret-bien-te-ardhurat/20%Always2019-01-03 18:47
https://pcworld.al/hakeret-deshifrojne-verifikimin-biometrik-te-venave-te-gjakut-me-nje-dore-prej-dylli/20%Always2019-01-03 09:08
https://pcworld.al/windows-10-parakalon-windows-7-behet-sistemi-operativ-desktop-me-popullor-ne-bote/20%Always2019-01-02 13:02
https://pcworld.al/abkazia-nderpret-energjine-elektrike-per-15-fabrika-te-germimit-te-monedhave-kriptografike/20%Always2019-01-02 12:30
https://pcworld.al/nje-vit-me-nje-telefon-me-kapak/20%Always2019-02-04 16:03
https://pcworld.al/autoriteti-i-komunikimeve-elektronike-ne-maqedoni-hap-tenderin-e-trete-per-frekuencat-2100mhz/20%Always2019-01-02 16:08
https://pcworld.al/shqiperia-vendi-me-peqindjen-me-te-ulet-te-blerjeve-online-krahasuar-me-be-ne/20%Always2019-01-01 23:54
https://pcworld.al/ushtria-amerikane-kerkon-falje-per-nje-postim-ne-twitter/20%Always2019-01-01 23:54