XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://pcworld.al/youtube-caktivizon-komentet-ne-cdo-video-ku-shfaqen-femije/20%Always2019-02-28 22:40
https://pcworld.al/skaneri-ultrasonik-i-galaxy-s10-nuk-funksionon-me-shumicen-e-xhamave-mbrojtes-te-ekranit/20%Always2019-02-28 22:21
https://pcworld.al/franca-gjen-mbeshtetje-per-nje-takse-dixhitale-globale/20%Always2019-02-28 20:35
https://pcworld.al/huawei-vetedeklarohet-i-pafajshem-per-akuzat-e-vjedhjes-se-sekreteve-tregtare/20%Always2019-02-28 18:17
https://pcworld.al/reddit-teston-sistem-dhurimi-parash-mes-perdoruesve/20%Always2019-02-28 17:28
https://pcworld.al/chrome-ka-nje-plan-per-ta-bere-shfletimin-ne-ueb-shume-me-te-shpejte/20%Always2019-02-28 16:04
https://pcworld.al/samsung-nuk-matet-dot-me-apple-per-oret-inteligjente/20%Always2019-02-28 15:02
https://pcworld.al/sunrise-blen-operatorin-me-te-madh-kabllor-ne-zvicer/20%Always2019-02-28 13:28
https://pcworld.al/arsyet-pse-galaxy-s10e-eshte-me-i-mire-sesa-iphone-xr/20%Always2019-02-28 12:41
https://pcworld.al/slack-nderron-logon-pas-ankesave-te-perdoruesve/20%Always2019-02-28 10:17
https://pcworld.al/operatoret-celulare-pothuajse-dyfishojne-cmimet-e-paketave-javore/20%Always2019-02-28 09:47
https://pcworld.al/huawei-p30-sfidon-galaxy-s10-me-sistemin-e-ri-te-kamerave/20%Always2019-02-28 09:18
https://pcworld.al/blackberry-akuzon-twitter-per-vjedhjen-e-teknologjise/20%Always2019-02-28 08:29
https://pcworld.al/telefonet-e-rinj-nokia-sjellin-dizajne-moderne-per-me-pak-se-170-dollare/20%Always2019-02-27 22:19
https://pcworld.al/kush-ka-nevoje-per-telefon-me-ekran-me-palosje-kur-mund-te-blini-nje-me-tastiere/20%Always2019-02-27 20:27
https://pcworld.al/huawei-korr-sukses-me-partneritetet-ne-5g-pavaresisht-lobimit-amerikan/20%Always2019-02-27 18:05
https://pcworld.al/85-miliarde-thirrje-robotike-jane-derguar-ne-2018-en/20%Always2019-02-27 17:32
https://pcworld.al/arsyeja-pse-telefonet-oneplus-nuk-kane-teknologjine-e-karikimit-wireless/20%Always2019-02-27 17:33
https://pcworld.al/teknologjia-super-e-shpejte-e-usb-vjen-gjate-2019-es-tek-kompjuteret-desktop/20%Always2019-02-27 15:20
https://pcworld.al/kompanite-e-fluturimeve-kane-filluar-te-vendosin-kamera/20%Always2019-02-27 14:55
https://pcworld.al/armepushim-mes-dy-gjigandeve-te-elektronikes-samsung-dhe-huawei/20%Always2019-02-27 13:08
https://pcworld.al/cipet-e-reja-samsung-i-bejne-telefonet-me-te-shpejte-se-laptopet/20%Always2019-02-27 11:29
https://pcworld.al/ictslab-organizon-nje-sesion-informativ-me-te-rinjte-e-qytetit-te-tiranes/20%Always2019-02-27 18:29
https://pcworld.al/galaxy-s10-ka-nje-portofol-kriptomonedhash/20%Always2019-02-27 10:30
https://pcworld.al/oneplus-ngelet-pas-ne-garen-e-5g-prezanton-nje-prototip/20%Always2019-02-27 09:32
https://pcworld.al/ja-plani-i-mozilla-per-nje-internet-pa-reklama/20%Always2019-02-27 08:22
https://pcworld.al/nuk-eshte-nje-telefon-por-nje-bateri-qe-sherben-edhe-si-telefon/20%Always2019-02-26 21:18
https://pcworld.al/njihuni-me-rrjetin-social-me-pagese-por-pa-reklama/20%Always2019-02-26 20:01
https://pcworld.al/malta-udheheq-evropen-ne-rregullimin-e-kriptomonedhave/20%Always2019-02-26 17:54
https://pcworld.al/google-duo-vjen-edhe-ne-ueb/20%Always2019-02-26 17:40
https://pcworld.al/ristrukturohet-pepsico-kompania-drejt-automatizimit-te-proceseve/20%Always2019-02-26 16:50
https://pcworld.al/galaxy-fold-vs-mate-x-si-krahasohen-ekranet-me-palosje-te-samsung-dhe-huawei/20%Always2019-03-01 15:24
https://pcworld.al/telefoni-blockchain-i-htc-tashme-mund-te-blihet-me-para-prej-letre/20%Always2019-02-26 16:26
https://pcworld.al/musk-perfundon-ne-gjykate-per-nje-cicerime-ne-twitter/20%Always2019-02-26 10:46
https://pcworld.al/nubia-nje-pajisje-te-cuditshme-per-te-zevendesuar-smartfonet/20%Always2019-02-26 10:33
https://pcworld.al/telefonet-e-rinj-sony-ndryshojne-nga-rivalet-me-nje-ekran-super-te-gjate/20%Always2019-02-26 09:18
https://pcworld.al/ios-12-e-instaluar-ne-80-te-pajisjeve-apple/20%Always2019-02-26 10:18
https://pcworld.al/swatch-thote-se-samsung-i-ka-kopjuar-dizajnet-e-oreve/20%Always2019-02-26 09:19
https://pcworld.al/zte-eshte-kompania-e-radhes-qe-sjell-nje-telefon-5g/20%Always2019-02-26 08:16
https://pcworld.al/google-firmos-fundin-e-fjalekalimeve-ne-android/20%Always2019-02-25 21:05
https://pcworld.al/apple-duhet-te-kopjoje-me-patjeter-kete-marifet-te-galaxy-s10/20%Always2019-02-25 20:46
https://pcworld.al/galaxy-s10-ka-nje-kamer-te-shkelqyer-por-nuk-krahasohet-me-kameren-e-pixel-3-ne-erresire/20%Always2019-02-25 20:19
https://pcworld.al/kartat-e-para-microsd-1tb-me-ne-fund-nje-realitet/20%Always2019-02-25 17:48
https://pcworld.al/pas-telefoneve-edhe-mberrijne-laptopet-e-pare-me-5g/20%Always2019-02-25 17:40
https://pcworld.al/rebelohen-punonjesit-ndaj-microsoft-per-hololens/20%Always2019-02-25 16:53
https://pcworld.al/whatsapp-feston-10-vjetorin-e-themelimit/20%Always2019-02-25 19:04
https://pcworld.al/sekretari-i-pergjithshem-i-nato-nuk-do-te-kete-me-konflikt-ushtarak-pa-dimensionin-e-tij-kibernetik/20%Always2019-02-25 14:27
https://pcworld.al/2019-i-gjen-shqiptaret-ne-facebook/20%Always2019-02-25 14:16
https://pcworld.al/pergjigja-e-lg-ndaj-telefoneve-me-ekran-qe-palosen-eshte-nje-ekran-dytesor/20%Always2019-02-25 13:33
https://pcworld.al/nje-problem-sigurie-rrezikon-rrjetet-4g-dhe-5g/20%Always2019-02-25 10:00
https://pcworld.al/perdoruesit-e-iphone-mund-te-kursejne-deri-ne-300-dollare-nese-blejne-nje-galaxy-s10/20%Always2019-02-25 20:19
https://pcworld.al/microsoft-prezanton-pajisjen-3500-dollareshe-te-realitetit-virtual-hololens-2/20%Always2019-02-25 09:24
https://pcworld.al/nokia-210-ka-lojen-snake-dhe-30-dite-jetegjatesi-baterie/20%Always2019-02-25 09:45
https://pcworld.al/nokia-9-pureview-ka-pese-kamera-te-pasme/20%Always2019-02-24 22:49
https://pcworld.al/sezoni-i-8-te-i-fortnite-lejon-ringjalljen-por-largon-aeroplanet/20%Always2019-02-24 21:16
https://pcworld.al/laptopet-e-rinj-te-huawei-nje-alternative-per-ata-qe-nuk-kane-buxhetin-e-apple-macbook/20%Always2019-02-24 17:27
https://pcworld.al/telefoni-me-ekran-qe-paloset-nga-huawei-e-ben-samsung-galaxy-fold-te-duket-si-nje-loder/20%Always2019-02-24 15:29
https://pcworld.al/xiaomi-ju-jep-nje-telefon-5g-per-600-euro/20%Always2019-02-24 14:10
https://pcworld.al/telefoni-5g-me-ekran-qe-paloset-i-huawei-zbulohet-perpara-zyrtarizimit/20%Always2019-02-24 09:20
https://pcworld.al/pas-12-vitesh-largohet-nga-twitter-bashkethemeluesi/20%Always2019-02-23 17:41
https://pcworld.al/krijuesit-e-youtube-ne-panik-nga-politikat-e-reja-te-platformes/20%Always2019-02-23 15:40
https://pcworld.al/nje-video-koncept-tregon-sesi-iphone-me-ekran-me-palosje-mund-te-ngjaje/20%Always2019-02-23 14:50
https://pcworld.al/cfare-ka-ndodhur-me-telefonin-me-ekran-qe-paloset-te-microsoft/20%Always2019-02-23 10:18
https://pcworld.al/apple-nuk-do-te-shese-nje-telefon-5g-perpara-2020/20%Always2019-02-23 09:25
https://pcworld.al/apple-planifikon-te-shkrije-aplikacionet-ios-me-macos/20%Always2019-02-22 20:30
https://pcworld.al/youtube-mund-te-heqe-reklamat-nga-videot-tuaja-bazuar-ne-komentet-qe-lene-shikuesit/20%Always2019-02-22 17:42
https://pcworld.al/12-keshilla-per-safari-qe-cdo-perdorues-ios-duhet-ti-dije/20%Always2019-02-22 20:18
https://pcworld.al/85-e-shtojcave-dhe-aplikacioneve-te-chrome-nuk-kane-politika-privatesie/20%Always2019-02-22 16:48
https://pcworld.al/vjen-karta-grafike-buxhetore-e-shumepritur-e-nvidia/20%Always2019-02-22 16:29
https://pcworld.al/njerezit-jane-te-lodhur-nga-telefonet-e-shtrenjte/20%Always2019-02-22 17:50
https://pcworld.al/whatsapp-rregullon-nje-problem-serioz-sigurie/20%Always2019-02-22 14:35
https://pcworld.al/bedri-istrefi-zgjidhet-kryeshef-ekzekutiv-i-telekomit-te-kosoves/20%Always2019-02-22 13:37
https://pcworld.al/oneplus-zbulon-se-kur-do-te-shese-telefonin-e-pare-5g/20%Always2019-02-22 11:21
https://pcworld.al/5-funksione-te-reja-te-whatsapp-qe-do-te-vine-ne-2019/20%Always2019-02-22 11:13
https://pcworld.al/ende-pa-u-zbatuar-5g-ja-trump-kerkon-6g-ne/20%Always2019-02-22 10:23
https://pcworld.al/youtube-eshte-perdorur-nga-nje-komunitet-i-fshehte-pedofilie/20%Always2019-02-22 13:35
https://pcworld.al/pinterest-aplikon-ne-fshehtesi-per-tu-bere-kompani-publike/20%Always2019-02-21 22:05
https://pcworld.al/10-gjera-ne-teknologji-qe-duhet-ti-dini-sot/20%Always2019-02-22 09:37
https://pcworld.al/apple-behet-pjese-e-gares-se-telefoneve-me-ekrane-qe-palosen/20%Always2019-02-22 13:33
https://pcworld.al/edhe-tre-dite-nga-telefoni-i-huawei-me-ekran-qe-paloset/20%Always2019-02-22 10:28
https://pcworld.al/ky-program-ju-ka-lene-te-ekspozuar-sigurine-per-19-vite-me-radhe/20%Always2019-02-22 10:29
https://pcworld.al/xiaomi-nuk-ndalet-se-rrjepuri-idete-e-apple/20%Always2019-02-22 10:30
https://pcworld.al/pajisjet-google-nest-kishin-mikrofone-dhe-perdoruesit-nuk-e-kane-ditur/20%Always2019-02-22 10:35
https://pcworld.al/elon-musk-jep-parashikimin-se-kur-makinat-do-te-behen-plotesisht-autonome/20%Always2019-02-21 16:13
https://pcworld.al/huawei-kurre-nuk-do-te-pergjonte-shba-thote-themeluesi-i-kompanise/20%Always2019-02-21 15:26
https://pcworld.al/nga-galaxy-s10-tek-galaxy-buds-cdo-gje-qe-samsung-prezantoi-ne-aktivitetin-unpacked/20%Always2019-02-21 14:24
https://pcworld.al/kufjet-wireless-te-samsung-ofrojne-me-shume-dhe-kushtojne-me-pak-sesa-apple-airpods/20%Always2019-02-21 14:22
https://pcworld.al/banka-zvicerane-ubs-gjobitet-me-3-7-miliarde-euro-ne-france/20%Always2019-02-21 12:13
https://pcworld.al/ja-sesi-te-caktivizoni-gjurmimin-e-vendndodhjes-suaj-nga-facebook/20%Always2019-02-21 10:04
https://pcworld.al/ora-e-re-inteligjente-e-samsung-mat-presionin-e-gjakut/20%Always2019-02-21 14:25
https://pcworld.al/qualcomm-ja-kur-teknologjia-5g-do-te-behet-me-te-vertete-praktike/20%Always2019-02-21 09:29
https://pcworld.al/facebook-papritmas-vendosi-te-mos-na-gjurmoje-kur-nuk-perdorim-aplikacionin/20%Always2019-02-21 09:30
https://pcworld.al/galaxy-s10-5g-eshte-telefoni-qe-askush-nuk-ka-per-ta-blere/20%Always2019-02-21 14:29
https://pcworld.al/galaxy-s10e-eshte-pergjigja-e-samsung-ndaj-iphone-xr/20%Always2019-02-21 14:30
https://pcworld.al/samsung-kerkon-2000-dollare-per-telefonin-me-ekran-qe-paloset-galaxy-fold/20%Always2019-02-21 14:32
https://pcworld.al/samsung-prezanton-zyrtarisht-galaxy-s10-dhe-s10-plus-fillojne-nga-899-dollare/20%Always2019-02-21 14:31
https://pcworld.al/liveblog-samsung-prezanton-galaxy-s10-galaxy-fold/20%Always2019-02-21 12:03
https://pcworld.al/autoriteti-i-mbikeqyrjes-financiare-platforme-online-per-ankesat-e-qytetareve/20%Always2019-02-20 17:55
https://pcworld.al/nga-dita-e-sotme-gmail-ne-android-vjen-me-nje-pamje-ndryshe/20%Always2019-02-20 17:46
https://pcworld.al/telefoni-i-ri-i-xiaomi-ka-tre-kamera-te-pasme-dhe-kapake-transparente/20%Always2019-02-20 17:13
https://pcworld.al/pse-samsung-one-ui-eshte-nje-prej-softuereve-me-te-mire-vendosur-ne-nje-smartfon/20%Always2019-02-21 14:32
https://pcworld.al/logitech-ringjall-mausin-legjendar/20%Always2019-02-20 11:16
https://pcworld.al/google-ka-nje-projekt-misterioz-per-video-lojerat/20%Always2019-02-20 11:14
https://pcworld.al/telefoni-i-ri-i-vivo-ka-nje-kamer-sekrete/20%Always2019-02-20 11:13
https://pcworld.al/ama-dhe-akep-godasin-piraterine-televizive/20%Always2019-02-20 11:20
https://pcworld.al/amerika-nuk-mund-te-na-shkaterroje-thote-themeluesi-i-huawei/20%Always2019-02-20 08:58
https://pcworld.al/ja-aplikacionet-popullore-per-ios-qe-jane-piratuar-nga-hakeret/20%Always2019-02-19 22:51
https://pcworld.al/ja-sesi-te-ndiqni-live-prezantimin-e-galaxy-s10/20%Always2019-02-19 22:30
https://pcworld.al/facetime-eshte-shnderruar-ne-makth-per-apple/20%Always2019-02-19 21:07
https://pcworld.al/500-milione-dollare-humbje-per-gjigandin-e-germimit-te-kriptomonedhave-bitmain/20%Always2019-02-19 20:45
https://pcworld.al/nje-video-promocionale-konfirmon-cdo-gje-qe-dime-rreth-galaxy-s10/20%Always2019-02-19 19:43
https://pcworld.al/shfletoni-uebin-sikur-te-ishit-ne-vitin-1990/20%Always2019-02-19 17:13
https://pcworld.al/shefi-i-inteligjences-artificiale-prane-facebook-na-meson-tre-gjera-rreth-te-ardhmes-se-ia/20%Always2019-02-19 17:04
https://pcworld.al/nga-sot-te-gjithe-zhvilluesit-mund-te-regjistrojne-sajtet-personale-dhe-projektet-me-domainin-dev/20%Always2019-02-19 16:09
https://pcworld.al/ne-ios-mund-te-perdorni-simbolin-e-bitcoin-por-me-nje-kusht/20%Always2019-02-19 15:37
https://pcworld.al/wall-street-lume-kritikash-ndaj-kriptomonedhes-se-jp-morgan/20%Always2019-02-19 14:18
https://pcworld.al/lg-terhiqet-nga-planet-per-lancimin-e-nje-telefoni-me-ekran-qe-paloset/20%Always2019-02-19 13:26
https://pcworld.al/mbyllen-kartat-e-debitit-perdorur-per-te-blere-kriptomonedha-ne-coinbase/20%Always2019-02-19 10:46
https://pcworld.al/huawei-jep-daten-e-debutimit-te-flagshipit-p30/20%Always2019-02-19 11:41
https://pcworld.al/autoritetet-gjermane-ndalojne-shitblerjen-e-aksioneve-te-huazuara-ne-wirecard/20%Always2019-02-19 10:22
https://pcworld.al/kellefet-led-te-samsung-per-galaxy-s10-shfaqin-njoftimet-ne-pjesen-e-pasme/20%Always2019-02-19 09:27
https://pcworld.al/versioni-i-ardhshem-i-android-nuk-do-te-kete-nje-buton-per-tu-kthyer-pas/20%Always2019-02-19 08:14
https://pcworld.al/shfletimi-privat-ne-chrome-do-te-behet-me-te-vertete-privat/20%Always2019-02-18 21:31
https://pcworld.al/galaxy-s10-5g-ekrane-me-palosje-ja-sesi-samsung-do-te-riktheje-besimin-tek-smartfonet/20%Always2019-02-18 17:06
https://pcworld.al/craig-wright-nuk-heq-dore-nga-pretendimet-se-eshte-krijuesi-i-bitcoin/20%Always2019-02-18 16:03
https://pcworld.al/kater-ne-pranga-ne-indi-per-nje-mashtrim-14-milione-dollaresh-ne-kriptomonedha/20%Always2019-02-18 15:23
https://pcworld.al/zuckerberg-akuzohet-per-mosperfillje-dhe-mungese-lidershipi/20%Always2019-02-18 14:14
https://pcworld.al/britania-nuk-deshiron-te-bllokoje-pajisjet-e-rrjeteve-5g-te-huawei/20%Always2019-02-18 13:20
https://pcworld.al/ja-planet-e-apple-per-macbook-me-ekrane-te-medha-dhe-monitoret-e-jashtem-per-2019/20%Always2019-02-18 13:07
https://pcworld.al/ja-sesi-te-kaloni-ne-fazen-e-katert-te-fortnite-prisoner/20%Always2019-02-18 12:56
https://pcworld.al/youtube-fajesohet-per-rritjen-e-numrit-te-atyre-qe-besojne-se-toka-eshte-e-sheshte/20%Always2019-02-18 10:41
https://pcworld.al/kjo-nuk-eshte-nje-modele-prej-te-verteti-por-nje-krijim-kompjuterik/20%Always2019-02-18 10:23
https://pcworld.al/cfare-opsionesh-ju-ngelen-kur-windows-7-te-skadoje/20%Always2019-02-18 10:15
https://pcworld.al/30-vite-kane-kaluar-dhe-ky-kompjuter-apple-iie-ende-funksionon/20%Always2019-02-18 09:52
https://pcworld.al/apple-blen-teknologjine-e-zerit-te-kukullave-hello-barbie/20%Always2019-02-18 09:16
https://pcworld.al/per-here-te-pare-ne-shqiperi-vine-sesionet-rajonale-te-parlamentit-rinor-evropian/20%Always2019-02-23 11:01
https://pcworld.al/operatoret-ne-shba-implementojne-teknologji-anti-thirrjeve-robotike/20%Always2019-02-17 20:36
https://pcworld.al/firefox-15-ne-ios-vjen-me-ndryshime-te-vogla-po-te-rendesishme/20%Always2019-02-17 17:27
https://pcworld.al/operatoret-bejne-thirrje-per-testime-sigurie-te-pajisjeve-5g/20%Always2019-02-17 17:15
https://pcworld.al/sipas-nvidia-2019-do-te-jete-nje-vit-i-madh-per-laptopet-e-lojerave/20%Always2019-02-17 16:46
https://pcworld.al/microsoft-sjell-nostalgji-me-file-manager-e-1990/20%Always2019-02-17 13:46
https://pcworld.al/samsung-prezantoi-tabletin-me-holle-qe-ka-prodhuar-ndonjehere/20%Always2019-02-17 09:36
https://pcworld.al/sulmohet-bursa-kriptografike-coinmama-450-mije-perdorues-te-prekur/20%Always2019-02-16 20:51
https://pcworld.al/mesazhet-e-fshira-ne-twitter-nuk-fshihen-ne-te-vertete/20%Always2019-02-16 16:31
https://pcworld.al/fortnite-anulon-perditesimin-i-cili-prishi-ndjesine-e-armeve/20%Always2019-02-16 12:58
https://pcworld.al/microsoft-fillon-punen-per-windows-10-e-2020-es/20%Always2019-02-16 12:13
https://pcworld.al/uebsajti-me-inteligjence-artificiale-krijon-fytyra-qe-nuk-ekzistojne/20%Always2019-02-16 09:26
https://pcworld.al/a-kemi-kaluar-epoken-e-arte-te-smartfoneve/20%Always2019-02-15 21:30
https://pcworld.al/pse-hulumtimet-ne-inteligjence-artificiale-jane-tejet-te-rrezikshme-per-tu-publikuar/20%Always2019-02-15 18:57
https://pcworld.al/ne-shba-diskutohet-per-nje-mur-kibernetike-i-cili-nuk-ka-per-te-funksionuar/20%Always2019-02-15 15:37
https://pcworld.al/efekti-fortnite-po-shkaterron-studiot-e-medha-te-video-lojerave/20%Always2019-02-15 14:59
https://pcworld.al/whatsapp-ka-nje-funksion-te-ri-qe-do-ta-dashuroni/20%Always2019-02-15 21:43
https://pcworld.al/apple-papritmas-nxjerr-ne-shitje-dy-modele-te-reja-iphone/20%Always2019-02-15 14:14
https://pcworld.al/shitjet-me-pakice-ne-shba-shenojne-renien-me-te-madhe-qe-prej-9-vitesh/20%Always2019-02-15 10:50
https://pcworld.al/ja-tre-veshjet-elektronike-te-reja-qe-samsung-ka-planifikuar/20%Always2019-02-15 12:20
https://pcworld.al/nje-kopje-e-super-mario-bros-shitet-per-100-mije-dollare/20%Always2019-02-15 09:50
https://pcworld.al/facebook-rrezikon-nje-gjobe-multi-miliarde-dollareshe-ne-amerike/20%Always2019-02-15 10:24
https://pcworld.al/qe-nga-2010-tregu-i-kamerave-ka-rene-me-84/20%Always2019-02-15 19:51
https://pcworld.al/komuna-skenderaj-nuk-terhiqet-nga-aktiviteti-i-lojes-ludo-king/20%Always2019-02-15 08:23
https://pcworld.al/opera-ne-desktop-vjen-me-dizajn-te-ri-dhe-portofolin-e-kriptomonedhave/20%Always2019-02-14 23:34
https://pcworld.al/apple-dhe-google-nen-presion-per-te-hequr-aplikacionin-e-gjurmimit-te-femrave-ne-arabine-saudite/20%Always2019-02-14 19:59
https://pcworld.al/bursa-e-nasdaq-do-te-ofroje-informacion-ne-kohe-reale-per-vleren-e-bitcoin-dhe-ethereum/20%Always2019-02-14 19:25
https://pcworld.al/ja-sesi-hakeret-kane-perdorur-teknologjine-e-apple-per-te-shperndare-aplikacione-te-piratuara/20%Always2019-02-14 18:27
https://pcworld.al/instalohet-e-kiosku-i-katert-ne-prishtine/20%Always2019-02-14 17:04
https://pcworld.al/bashkimi-evropian-kunder-te-medhenjve-te-teknologjise/20%Always2019-02-14 16:45
https://pcworld.al/banka-jp-morgan-ekzekutivi-i-se-ciles-kritikonte-bitcoin-lancoi-nje-kriptomonedhe/20%Always2019-02-14 15:28
https://pcworld.al/skuteri-elektrik-i-xiaomi-mund-te-hakohet-dhe-kontrollohet-nga-distanca/20%Always2019-02-14 16:30
https://pcworld.al/dy-dekada-e-mail-e-u-shkaterruan-ne-pak-ore/20%Always2019-02-15 19:46
https://pcworld.al/vodafone-albania-akuzohet-nga-qytetaret-per-skema-mashtrimi/20%Always2019-02-14 15:28
https://pcworld.al/punonjesi-kishte-evituar-humbje-financiare-duke-perdorur-informacionet-e-brendshme-te-apple/20%Always2019-02-14 11:23
https://pcworld.al/mashtrimi-me-i-kushtueshem-ne-internet-buron-nga-dashuria/20%Always2019-02-14 10:29
https://pcworld.al/ende-pa-u-zyrtarizuar-samsung-fillon-te-marre-rezervime-per-galaxy-s10/20%Always2019-02-14 10:01
https://pcworld.al/flagshipi-i-lg-se-vjen-me-sistem-audio-revolucionare/20%Always2019-02-14 08:28
https://pcworld.al/ja-projekti-i-bazuar-ne-blockchain-qe-mund-te-identifikoje-videot-deep-fake/20%Always2019-02-13 17:36
https://pcworld.al/google-maps-vjen-me-funksionin-e-fshirjes-automatike-te-historikut-te-vendodhjes/20%Always2019-02-13 17:09
https://pcworld.al/roboti-artist-vizaton-portrete-te-njerezve/20%Always2019-02-13 16:55
https://pcworld.al/arrestohet-nje-gazetare-ne-filipine-per-shpifje-kibernetike/20%Always2019-02-13 16:48
https://pcworld.al/google-maps-do-te-perdore-kameren-e-smartfonit-per-te-percaktuar-vendndodhjen-tuaj/20%Always2019-02-13 15:42
https://pcworld.al/nga-sot-383-behet-kodi-i-vetem-telefonik-ne-kosove-operatoret-ndalojne-perdorimin-e-kodeve-te-huaja/20%Always2019-02-13 16:36
https://pcworld.al/ja-specifikat-e-plota-te-samsung-galaxy-s10/20%Always2019-02-13 14:29
https://pcworld.al/mesazhet-ne-instagram-dalin-pertej-aplikacionit-mobil-per-ne-ueb/20%Always2019-02-13 14:29
https://pcworld.al/shenohet-dita-boterore-e-radios-teknologjia-qe-ndryshoi-jetet-e-miliona-njerezve/20%Always2019-02-13 13:09
https://pcworld.al/105348-2/20%Always2019-02-13 14:29
https://pcworld.al/ekspozohen-te-dhenat-e-te-gjithe-perdoruesve-te-500px/20%Always2019-02-13 10:27
https://pcworld.al/pas-evropes-edhe-india-kthehet-kunder-android/20%Always2019-02-13 09:10
https://pcworld.al/pergatituni-te-paguani-per-te-lexuar-lajme-ne-nje-pajisje-apple/20%Always2019-02-13 08:28
https://pcworld.al/britania-thirrje-per-rregullimin-e-permbajtjeve-te-lajmeve-qe-shperndahen-ne-facebook-dhe-google/20%Always2019-02-12 20:21
https://pcworld.al/vv-i-kerkon-komunes-skenderaj-heqjen-e-lojes-ludo-nga-aktivitetet-e-pavaresise/20%Always2019-02-12 19:29
https://pcworld.al/publikohen-620-milion-fjalekalime-a-jeni-edhe-ju-ne-kete-liste/20%Always2019-02-12 17:56
https://pcworld.al/sportet-elektronike-do-te-lulezojne-ne-2019-en-thote-nje-raport/20%Always2019-02-12 17:14
https://pcworld.al/adobe-lightroom-rrit-cilesine-e-imazheve-duke-perdorur-inteligjencen-artificiale/20%Always2019-02-12 16:06
https://pcworld.al/ripple-eliminon-poziten-e-cmo/20%Always2019-02-14 23:31
https://pcworld.al/video-loja-qe-po-cmend-internetin-thyen-rekordet-e-fortnite/20%Always2019-02-12 14:27
https://pcworld.al/telefonet-futuristike-mund-te-vine-andej-nga-nuk-e-prisnit/20%Always2019-02-12 14:15
https://pcworld.al/cfare-kane-rezervuar-emrat-e-medhenj-per-kongresin-mobil-boteror/20%Always2019-02-12 12:53
https://pcworld.al/google-play-store-perseri-lejon-penetrimin-e-maluereve-kriptografike/20%Always2019-02-12 12:10
https://pcworld.al/pompeo-kercenon-evropen-nese-blen-teknologjine-huawei/20%Always2019-02-12 11:22
https://pcworld.al/rusia-do-te-shkeputet-nga-interneti/20%Always2019-02-12 15:36
https://pcworld.al/linkedin-e-ka-kuptuar-se-videoja-eshte-e-ardhmja-prezanton-e-transmetimet-live/20%Always2019-02-12 10:11
https://pcworld.al/gmail-ne-desktop-sjell-menune-e-shumepritur/20%Always2019-02-12 10:41
https://pcworld.al/firefox-do-te-ofroje-mbrojtje-nga-malueret-kriptografike-dhe-gjurmet-dixhitale/20%Always2019-02-11 19:21
https://pcworld.al/operacioni-i-nje-firme-izraelite-per-te-fshehur-teknologjine-e-pergjimit-te-smartfoneve/20%Always2019-02-12 16:44
https://pcworld.al/a-do-te-prezantoje-samsung-telefonin-me-ekran-me-palosje-javen-e-ardhshme/20%Always2019-02-11 16:02
https://pcworld.al/produkti-me-interesant-ne-kongresin-mobil-boteror-nuk-do-te-jete-telefon/20%Always2019-02-11 15:56
https://pcworld.al/ne-arabine-saudite-ekziston-nje-aplikacion-i-lejuar-nga-apple-dhe-google-qe-burrat-te-gjurmojne-grate-e-tyre/20%Always2019-02-11 14:36
https://pcworld.al/navigimi-me-kamer-ne-google-maps-i-disponueshem-vetem-per-disa-prej-jush/20%Always2019-02-11 11:57
https://pcworld.al/xiaomi-do-te-lere-gjurme-kete-vit-me-kamerat-e-smartfoneve/20%Always2019-02-11 11:48
https://pcworld.al/eksperte-sllovake-sjellin-ne-shqiperi-akademine-kreative-per-te-promovuar-inovacionin/20%Always2019-02-11 11:04
https://pcworld.al/krijuesi-i-programit-hileqar-te-gta-online-denohet-me-150000-dollare-demshperblim/20%Always2019-02-11 10:47
https://pcworld.al/kush-eshte-loja-e-cila-po-rivalizon-suksesin-e-fortnite/20%Always2019-02-11 09:06
https://pcworld.al/spotify-do-te-mbylle-sherbimin-per-ata-qe-perdorin-bllokues-reklamash/20%Always2019-02-11 08:54
https://pcworld.al/snapchat-ka-ngelur-ne-vend-dhe-ky-grafik-fajeson-konkurrencen-nga-facebook/20%Always2019-02-11 09:11
https://pcworld.al/prezantohet-procesori-qe-do-ti-beje-telefonet-e-rangut-te-mesem-me-te-fuqishem/20%Always2019-02-10 15:29
https://pcworld.al/shfletuesi-chrome-do-te-mbroje-shikimin-tuaj-fale-ketij-ndryshimi/20%Always2019-02-10 15:09
https://pcworld.al/ja-telefonet-me-valet-celulare-me-te-rrezikshme/20%Always2019-02-10 12:23
https://pcworld.al/apple-paditet-ne-gjykate-per-verifikimin-me-dy-faktore/20%Always2019-02-10 11:29
https://pcworld.al/kosovari-qe-kerkon-suksesin-e-tij-ne-nasa/20%Always2019-02-09 20:52
https://pcworld.al/autoritetet-gjermane-shpallin-te-jashteligjshem-modelin-e-biznesit-te-facebook/20%Always2019-02-12 23:07
https://pcworld.al/vlera-e-reddit-shkon-ne-3-miliarde-dollare/20%Always2019-02-09 12:56
https://pcworld.al/chrome-do-te-lejoje-luajtjen-e-videove-te-youtube-me-butonet-e-tastierave-dhe-monitoreve/20%Always2019-02-09 09:30
https://pcworld.al/samsung-galaxy-s10-do-te-vije-ne-ngjyre-te-verdhe/20%Always2019-02-09 09:18
https://pcworld.al/ja-sesi-te-perdorni-instagram-per-te-shtuar-listat-e-e-mail-eve/20%Always2019-02-09 09:03
https://pcworld.al/parlamenti-austrialian-perballet-me-nje-sulm-kibernetik/20%Always2019-02-09 00:34
https://pcworld.al/telefonet-e-rinj-motorola-jane-per-ata-qe-nuk-duan-te-shpenzojne-1000-dollare-per-nje-smartfon/20%Always2019-02-08 16:38
https://pcworld.al/microsoft-e-urren-internet-explorer-po-aq-sa-ju/20%Always2019-02-08 15:23
https://pcworld.al/aplikacioni-windows-95-sjell-nostalgjine-e-diteve-te-para-te-programeve-dhe-internetit/20%Always2019-02-08 17:26
https://pcworld.al/vpn-falas-dhe-pa-limit-sjell-shfletuesi-opera-ne-android/20%Always2019-02-08 15:05
https://pcworld.al/pse-eos-dhe-tron-jane-me-popullore-sesa-ethereum-ne-aplikacionet-e-decentralizuara/20%Always2019-02-08 15:40
https://pcworld.al/youtube-music-e-ben-me-te-lehte-menaxhimin-e-listave-te-kengeve/20%Always2019-02-08 14:34
https://pcworld.al/facebook-nuk-ju-pergjon-per-tu-derguar-reklama/20%Always2019-02-08 13:33
https://pcworld.al/apple-shperblen-heroin-e-facetime/20%Always2019-02-08 12:37
https://pcworld.al/facebook-hedh-hapin-e-pare-drejt-integrimit-me-instagram-dhe-whatsapp/20%Always2019-02-08 10:21
https://pcworld.al/ja-sesi-perdorni-funksionin-instant-hostpot-tek-pajisjet-apple/20%Always2019-02-08 12:42
https://pcworld.al/apple-e-pameshirshme-me-aplikacionet-qe-regjistrojne-ekranin/20%Always2019-02-08 09:06
https://pcworld.al/ju-pelqen-apo-jo-videot-e-igtv-do-te-pushtojne-instagramin-tuaj/20%Always2019-02-08 08:26
https://pcworld.al/uebsajtet-e-lajmeve-do-te-humbasin-45-te-trafikut-nga-reforma-evropiane-e-te-drejtave-te-autorit/20%Always2019-02-07 22:42
https://pcworld.al/ky-smartfon-ka-nje-kamer-selfie-te-pazakonte/20%Always2019-02-07 22:07
https://pcworld.al/koha-te-perditesoni-iphone-nese-nuk-deshironi-te-pergjoheni-ne-facetime/20%Always2019-02-07 20:01
https://pcworld.al/per-gjermanine-huawei-nuk-perben-kercenim/20%Always2019-02-07 17:14
https://pcworld.al/twitter-fiton-para-por-jo-perdorues/20%Always2019-02-07 22:08
https://pcworld.al/hapet-edicioni-i-shtate-i-ict-awards-me-panelin-e-perbere-nga-femije/20%Always2019-02-07 18:27
https://pcworld.al/interneti-4g-i-vodafone-albania-do-te-behet-shume-me-i-shpejte/20%Always2019-02-07 15:08
https://pcworld.al/microsoft-ka-nje-ide-brilante-sesi-tu-marre-me-shume-para-perdoruesve-te-office/20%Always2019-02-07 14:28
https://pcworld.al/tinder-vazhdon-te-terheqe-vemendjen-e-atyre-kerkojne-me-shume-sesa-miqesi-ne-internet/20%Always2019-02-07 13:38
https://pcworld.al/praktika-e-regjistrimit-te-ekranit-nje-trend-i-rrezikshem-mes-aplikacioneve-te-hoteleve-dhe-udhetimit/20%Always2019-02-07 11:40
https://pcworld.al/kina-mendon-se-inteligjenca-artificiale-tek-armet-luftarake-eshte-kercenim-per-paqen-globale/20%Always2019-02-07 11:10
https://pcworld.al/kufjet-wireless-te-samsung-do-te-jene-me-te-mira-fale-kesaj-teknologjie/20%Always2019-02-07 11:01
https://pcworld.al/nje-sensor-do-ta-beje-kameren-e-lg-g8-thinq-te-pakrahasueshme/20%Always2019-02-07 08:41
https://pcworld.al/programuesi-vjedh-nga-banka-ku-punonte-plot-1-milion-dollare-permes-atm/20%Always2019-02-07 08:29
https://pcworld.al/ironike-por-huawei-ofron-ndertimin-e-nje-qendre-te-sigurise-kibernetike/20%Always2019-02-06 15:54
https://pcworld.al/divizioni-i-lojerave-te-microsoft-tashme-njihet-si-xbox-studios/20%Always2019-02-06 11:59
https://pcworld.al/themeluesi-i-vine-dhe-hq-trivia-vdiq-nga-nje-overdoze-droge/20%Always2019-02-06 11:51
https://pcworld.al/financat-e-spotify-po-kalojne-momente-te-shkelqyera/20%Always2019-02-06 11:42
https://pcworld.al/tesla-perseri-zbret-cmimin-e-makines-elektrike-model-3/20%Always2019-02-06 11:37
https://pcworld.al/foto-te-reja-te-galaxy-s10-tregojne-telefonin-ne-dy-ngjyra/20%Always2019-02-06 11:14
https://pcworld.al/doni-te-perdorin-windows-7-pas-2020-te-sigurte-atehere-duhet-te-paguani/20%Always2019-02-06 10:57
https://pcworld.al/59000-sulme-kibernetike-jane-raportuar-ne-evrope-vitin-e-fundit/20%Always2019-02-06 10:19
https://pcworld.al/ja-si-lapsi-s-pen-i-telefoneve-galaxy-note-do-te-perdoret-edhe-si-kamer/20%Always2019-02-06 08:02
https://pcworld.al/kush-jane-290-emoji-e-reja-qe-do-te-vine-kete-vit/20%Always2019-02-06 07:51
https://pcworld.al/facebook-tashme-mundeson-fshirjen-historise-chatit/20%Always2019-02-06 08:52
https://pcworld.al/cigarja-elektronike-i-merr-jeten-nje-25-vjecari/20%Always2019-02-05 21:34
https://pcworld.al/shba-i-thote-evropes-kujdes-nga-huawei/20%Always2019-02-05 20:57
https://pcworld.al/7-gabime-ne-instagram-qe-shkaterrojne-biznesin-tuaj/20%Always2019-02-05 18:33
https://pcworld.al/chrome-do-te-kujdeset-per-sigurine-e-fjalekalimeve-tuaja/20%Always2019-02-05 16:51
https://pcworld.al/10-minuta-kohe-per-te-fshire-mesazhet-derguara-ne-facebook-messenger/20%Always2019-02-05 20:22
https://pcworld.al/ja-sesi-fbi-ja-shpetoi-startupin-amerikan-nga-huawei/20%Always2019-02-05 14:57
https://pcworld.al/900-milion-njerez-me-humbje-degjimi-do-te-gjejne-mbeshtetje-tek-dy-aplikacione-te-google/20%Always2019-02-05 13:58
https://pcworld.al/arsyeja-pse-nuk-duhet-tu-besoni-artikujve-ne-facebook-qe-flasin-per-shendetin/20%Always2019-02-05 12:37
https://pcworld.al/apple-u-paguan-miliona-dollare-autoriteteve-franceze/20%Always2019-02-05 11:26
https://pcworld.al/funksioni-i-ri-i-instagram-ua-ben-jeten-me-te-lehte-ne-internet/20%Always2019-02-05 11:04
https://pcworld.al/apple-nxjerr-ne-shitje-tjeter-model-te-vjeter-te-iphone/20%Always2019-02-05 09:20
https://pcworld.al/firefox-do-te-behet-po-aq-i-mire-sa-google-chrome/20%Always2019-02-05 08:30
https://pcworld.al/cilat-jane-problemet-kryesore-te-internetit-per-femijet-ne-kosove/20%Always2019-02-04 22:22
https://pcworld.al/slack-kompani-publike-ne-fshehtesi/20%Always2019-02-04 22:19
https://pcworld.al/germimi-i-bitcoin-nuk-eshte-me-ai-biznesi-fitimprures-qe-njihnim/20%Always2019-02-04 19:39
https://pcworld.al/instagram-beson-se-ka-zgjidhjen-e-duhur-per-vetevrasjet/20%Always2019-02-04 17:19
https://pcworld.al/merrni-masa-ose-fotot-ne-flickr-do-tu-fshihen/20%Always2019-02-04 16:59
https://pcworld.al/galaxy-s10-nder-telefonet-e-pare-me-wi-fi-e-se-ardhmes/20%Always2019-02-05 11:07
https://pcworld.al/si-windows-xp-edhe-windows-7-refuzon-te-vdese/20%Always2019-02-04 15:28
https://pcworld.al/vdekja-e-themeluesit-te-nje-burse-kriptografike-merr-me-vete-190-milione/20%Always2019-02-05 11:05
https://pcworld.al/ja-smartfoni-qe-adhuruesit-e-lojerave-po-presin/20%Always2019-02-04 13:03
https://pcworld.al/whatsapp-sjell-funksionin-e-shumepritur-te-sigurise/20%Always2019-02-05 11:06
https://pcworld.al/raportoi-nje-problem-sigurie-por-hakeri-rrezikon-8-vite-burg/20%Always2019-02-04 10:01
https://pcworld.al/kush-eshte-14-vjecari-qe-zbuloi-problemin-e-facetime/20%Always2019-02-04 08:36
https://pcworld.al/windows-10-ka-nje-problem-serioz/20%Always2019-02-04 08:35
https://pcworld.al/jepet-denimi-i-pare-i-ketij-lloji-per-nje-haker/20%Always2019-02-03 20:07
https://pcworld.al/aplikacioni-gmail-pasurohet-me-tre-funksione-elegante/20%Always2019-02-03 15:51
https://pcworld.al/kujdes-nga-keto-29-aplikacione-fotosh-kane-vjedhur-te-dhenat-tuaja/20%Always2019-02-03 14:09
https://pcworld.al/ndertimi-i-fundit-eksperimental-i-windows-10-es-fokusohet-tek-kerkimi/20%Always2019-02-03 10:00
https://pcworld.al/procesoret-qe-intel-do-te-braktise-pas-20-vitesh/20%Always2019-02-02 19:59
https://pcworld.al/ne-binance-tashme-mund-te-blini-kriptomonedha-me-karte-krediti/20%Always2019-02-02 17:06
https://pcworld.al/njihuni-me-modelin-buxhetor-te-galaxy-s10/20%Always2019-02-02 15:18
https://pcworld.al/nje-kompani-e-padegjuar-prodhon-telefone-me-bateri-monstruoze/20%Always2019-02-02 12:09
https://pcworld.al/pervec-iphone-cdo-gje-tek-apple-po-shkon-per-mrekulli/20%Always2019-02-02 13:02
https://pcworld.al/shqiperia-dhe-serbia-shenjester-e-disa-llogarive-te-facebook/20%Always2019-02-01 19:52
https://pcworld.al/ky-studim-mund-tju-beje-te-largoheni-nga-facebook/20%Always2019-02-02 11:08
https://pcworld.al/cfare-po-ndodh-me-biznesin-e-telefoneve-te-sony/20%Always2019-02-01 18:03
https://pcworld.al/5-kanale-ne-youtube-ku-mund-te-mesoni-aftesi-te-reja/20%Always2019-02-01 22:51
https://pcworld.al/7-arsye-pse-firefox-eshte-me-i-mire-se-chrome/20%Always2019-02-01 16:24
https://pcworld.al/ja-kur-facetime-do-ti-rikthehet-normalitetit/20%Always2019-02-01 15:08
https://pcworld.al/ju-njohim-me-telefonin-me-ekran-qe-paloset-te-samsung/20%Always2019-02-01 13:10
https://pcworld.al/shfletuesi-famekeq-ben-gati-valixhet/20%Always2019-02-01 12:45
https://pcworld.al/ja-premtimi-i-madh-i-huawei-per-telefonin-5g/20%Always2019-02-01 11:06
https://pcworld.al/njihuni-me-procesorin-me-te-fuqishem-intel/20%Always2019-02-01 09:28
https://pcworld.al/zgjidhja-e-telasheve-te-facebook-eshte-justifikimi/20%Always2019-02-01 09:08
https://pcworld.al/kush-jane-dy-telefonet-qe-do-te-prezantoje-lg-ne-fund-te-shkurtit/20%Always2019-02-01 08:22